Jump to content

ליגת העל, מחזור 17: מכבי מארחת את בית"ר.

Recommended Posts

907194-18.jpg

* בעונה שעברה ניצחה מכבי תל אביב בכל שלושת המפגשים בין שתי הקבוצות בליגה - 3:4 ו-0:3 בבלומפילד ו- 0:1 בטדי.

* בית"ר גמלה לצהובים אשתקד בגביע המדינה, כשהעיפה את קבוצתו של אבי נמני בשמינית הגמר אחרי דו קרב פנדלים. גם בגביע הטוטו ניצחו הירושלמים 0:1 בחצי הגמר בדרך לזכייה בגביע.

* הנצחון האחרון של בית"ר על מכבי תל אביב בבלומפילד הושג בעונת 2007/2006, אז העניק ברק יצחקיאליפות לירושלמים, אותם אימן... יוסי מזרחי כשכבש בניצחון 0:1.

* במאזן משחקי הבית של מכבי מול בית"ר היחסים נוטים בבירור לטובתה, עם 66 אחוזי הצלחה לעומת 34 של בית"ר.

* מכבי תל אביב ובית"ר הן שתי הקבוצות היחידות בישראל בהן שיחק אבי נמני.

* כשחקן, בלומפילד היה המגרש הפורה ביותר עבור אורי מלמיליאן אחרי ימק"א, ומספר 8 הבקיע 36 שערים באצטדיון ביפו במהלך הקריירה.

* מבין כל שחקני ההרכב של בית"ר, רק לעידן טל רשום ברזומה שער נגד מכבי תל אביב בבלומפילד.

-----------------

מישהו יודע הרכבים?

בONE ובספורט 5 שום דיבור על ההרכב של מחר...

הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, ניבאלדו, סאבו פאביצ'ביץ', יואב זיו, גיז'רמו ישראלביץ', מאור חלבי, גל אלברמן, האריס מדוניאנין, דימיטאר רנגלוב ואלירן עטר.

מצידי לעלות עם שטראובר כחלוץ בודד, אבל בבקשהההה רק לא גפני מגן שמאלי.

אני לא מוצא איך עליה עם שטראובר כחלוץ בודד תמנע עליה של גפני במגן שמאל ...

בכל מקרה ממה שכתוב ברוב האתרים קלמי ויואב ישחקו בצדדים .

הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, ניבאלדו, סאבו פאביצ'ביץ', יואב זיו, גיז'רמו ישראלביץ', מאור חלבי, גל אלברמן, האריס מדוניאנין, דימיטאר רנגלוב ואלירן עטר.

במקום חלבי בוזגלו ויש פה אחלה הרכב.

סידיבה חסר מאוד

לפי מה שפורסם בימים האחרונים גפני לא פותח.

זיו מגן שמאלי, סבן ימני

חלבי ואלברמן בקישור האחורי

האריס צפוי ליפתוח

ג'יזה גם

ושתים מתוך רנגלוב טער בוזגלו

סידיבה עוד פעם לא יכול ליטול חלק במשחק :thumbdown:

שחקן ממש חשוב חבל חבל שזה קרה ועוד בגלל משחק מזדיין בגביע השוקו

גם מול חיפה וגם מול בית''ר

לפחות גיז'ה ומדו פותחים :)

נקווה רק שמדו יהיה מתחת לחלוצים ולא בלם שלישי

לפתוח עם חלבי? WTF ?

שהשמן הזה יעלה עם בוזגלו, אנחנו בבית, מול בית"ר השרמוטות, למה לא לעלות התקפי?

אני מקווה שהעובדה שעולים עם 2 קשרים דפנסיבים, תגרום להאריס לשחק מאחורי החלוץ(שוב חלוץ אחד), ואם כבר גיז'רמו, אז למה באגף? למה לא בוזגלו?

מצידי לעלות עם שטראובר כחלוץ בודד, אבל בבקשהההה רק לא גפני מגן שמאלי.

אני מעדיף לשים את חלבי בשער, אני בטוח שהתגובות של ילד צעיר הרבה יותר מהירות משל לירן.

שום דבר לא רע בחלבי. יש שחקנים יותר טובים ממנו שמגיע להם מקום בהרכב לפניו. את חולצת ההרכב הראשון במכבי צריך לקנות בקצת יותר מאמץ, בטח כשמדובר במשחק יחסית חשוב מול בית"ר. מצד שני, המאמן בגישת "אין לי מה להפסיד" כי אם ייכשל הוא במילא הולך, ואם זה יצליח זה ייחשב כהברקה. מבחינתו זה הזמן לקחת סיכונים.

למנג'רים שפה:מה רע בחלבי?

שחקנים צעירים צריכים להשתלב שהקבוצה רצה או לפחות עומדת בציפיות, בטח ובטח לא במצב של חילופי מאמנים וסוג של קרע עם הקהל, אם הוא יאבד 2-3 כדורים החלק המפגר של הקהל יכול להתחיל לעשות לו בעיות וכל הבולשיט הזה, יכולים לגמור לנו את הילד.

הכי גרוע פה, זה שאיווניר אני מאמין לא יתן לו צ'אנס ישר שהוא מגיע ככה שגם המשכיות אין פה.

הקריטריונים שלכם לשילוב שחקני נוער בשמיים.

אולי עובדיה מהמר,מצד שני אם לא יקחו סיכונים אז לא נרוויח אף פעם שחקנים מהנוער.

גם כשהעלו את נימני מהנוער הימרו ופגעו.

חוץ מזה,אני לא בטוח שהסיפסול של בוזגלו הוא מקצועי גרידא.

שום דבר לא רע בחלבי. יש שחקנים יותר טובים ממנו שמגיע להם מקום בהרכב לפניו. את חולצת ההרכב הראשון במכבי צריך לקנות בקצת יותר מאמץ, בטח כשמדובר במשחק יחסית חשוב מול בית"ר. מצד שני, המאמן בגישת "אין לי מה להפסיד" כי אם ייכשל הוא במילא הולך, ואם זה יצליח זה ייחשב כהברקה. מבחינתו זה הזמן לקחת סיכונים.

זה גרוע שעושים ניסוי על חשבוננו, אתה לא מעלה בפעם הראשונה בקריירה נער בן 19 שיתכן ויש לו פוטנציאל במשחק עם כל כך הרבה לחץ וציפייה, זו לא הדרך לשלב צעירים.

יכול היה לשים שם את דור ששיחק בתפקיד הזה מספר פעמים העונה, להעביר אחורה את ישראלביץ ודור מקדימה, ישראלביץ מאחור בוזגלו\קולאוטי מקדימה. היו לו את האפשרויות אבל הוא בחר באפשרות הפחות מקצועית והלך על גימיק, נקווה שלא יפגע בנו.

Guest רון מיוטני

זה גרוע שעושים ניסוי על חשבוננו, אתה לא מעלה בפעם הראשונה בקריירה נער בן 19 שיתכן ויש לו פוטנציאל במשחק עם כל כך הרבה לחץ וציפייה, זו לא הדרך לשלב צעירים.

יכול היה לשים שם את דור ששיחק בתפקיד הזה מספר פעמים העונה, להעביר אחורה את ישראלביץ ודור מקדימה, ישראלביץ מאחור בוזגלו\קולאוטי מקדימה. היו לו את האפשרויות אבל הוא בחר באפשרות הפחות מקצועית והלך על גימיק, נקווה שלא יפגע בנו.

עובדיה חייב להשאיר איזה חותם, מי יודע מתי הוא יקבל הזדמנות לאמן שוב. מצד שני, בית"ר כל כך עמוק בקנטים שגם מקהלת זמירי שער העמקים היו עוברים אותם.

יש לנו מזל גדול. קשה להאמין אבל מה שקורה בבית"ר גרוע בהרבה ממה שהולך אצלנו.

דווקא מול בית"ר המתגוננת, המפוחדת, ההגנתית והשברירית הייתה מצפה לראות הרכב יותר התקפי.

למרות שאני מאמין שבמקרה הכי גרוע לקראת דקה 60 חלבי (+ג'יזה) OUT מאור בוזגלו (+קולאוטי) IN.

כדי לשבור את הבונקר שהם בטח יעלו איתו

מאז שסיפסלו אותו, הוא לא דומה לכלום.

ככה זה שעוצרים שחקן שצובר ביטחון ונמצא במומנטום(לראייה דור והאריס)

נקווה שמוטי יעשה סדר.

מאז שסיפסלו אותו, הוא לא דומה לכלום.

ככה זה שעוצרים שחקן שצובר ביטחון ונמצא במומנטום(לראייה דור והאריס)

נקווה שמוטי יעשה סדר.