Jump to content

הפועל, מחכים לכם בנוקיה !

itan17

Recommended Posts

מצטער שאני עוצר את המומנטום של אחת ההודעות המצחיקות ביותר שידע הפורום, אם לא אחת הפסקאות היותר הזויות שידעה המדינה, ובכל זאת...

בעמוד הראשון של הנושא כולם קופצים "מה זה נוקיה? יד אליהו!". אבל למעשה, רב האנשים כאן הם בדיוק השינוי שההיכל עבר.

הרי כולם כאן "שונאים" את הכדורסל על היותו היכל עם עשרות אלפי רולקסים, תאי צפייה וסושי במחצית. אבל גם אתם כבר בטירוף על משחק דרבי, שספק אם יהיה, רק בגלל שזו ההצגה הכי טובה בעיר. בדיוק כמו אותם "רולקסים". ההבדל הוא שהם לפחות באים בשביל ההצגה הכי טובה בעיר (מכבי), אתם מגיעים בשביל לראות את הפועל נגדה.

האמת שזה נכון לגבי רוב האנשים, אתה יודע מה גם אני שעד לפני שנתיים הייתי מנוי (סה"כ 8 עונות ברצף, נתון יפה לבחור בן 21) כבר לא בא למשחקים מאותה סיבה, בגלל אנשי הרולקסים ובגלל שקשה לי להתחבר למכבי

לא יודע למה.

אבל זה לא אומר שאני או כל אחד אחר פה הוא פחות אוהד.

וכן שנים שלא היה דרבי בכדורסל, וכולנו מחכים לו, אז מה? מותר לנו לצחוק עליהם

הודלפה התפאורה של הפועל לקראת חצי הגמר

בחלק העליון של היציע שלט הסבר עם הכיתוב:

"חשבתם שנגמרו לכם הסרטים? תראו מי חזר לתחייה"

בחלק התחתון של היציע שלט הסבר עם הכיתוב:

"ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם"

די נו... אתה לא רציני שאתה רושם את ההודעה המפדחת הזאת

קול קורא

שששש....אתם שומעים? תקשיבו טוב? ועכשיו, שומעים? תנמיכו רגע את שלמה ארצי ותקשיבו. עכשיו שומעים. כן, עכשיו בוודאות שומעים. נשמע מוכר הקול הזה. משהו מהעבר הלא רחוק. דומה לקול שהייתם שומעים בסיוטים שלכם לפני לא הרבה שנים. אבל הקול ההוא נדם. חיסלתם אותו. הוא כבר לא כאן. אז מה זה הרעש הזה? בהתחלה חשבתם שאתם רק מדמיינים, שזה רק פוסט טראומה, שזה הד רחוק מהעבר. אבל הקול עוד כאן. והוא הולך ומתחזק. יכול להיות....לא. לא יכול להיות שזה הם, אתם קובעים בפסקנות. זה לא הם. הרי במו עיניכם ראיתם את האולם ההוא נחרב, ואת הקבוצה יורדת עד לארצית. ולסיפורים על דבר שנקרא "ליגה ב" ועלילות הבלהה על מה שגדל שם אתם הרי לא מאמינים. אבל הקול...הקול מסרב להבין את הסבריכם המלומדים, וממשיך להתחזק...ממשיך להתקרב...ואיתו גם החשש...אולי בכל זאת..? לא! לא, לא, לא! זה לא הם! אתם כבר עצבניים. זה לא יכולים להיות הם. הם כבר היו מתים פעם אחת, לא יכול להיות שהם שוב חזרו. הם קבורים ליד הקרציות מר"ג. את הקרציות מירושלים נשלח אליהם בקרוב. בית הקברות של מפא"י. חה חה. אתם צוחקים בעצבנות, מנסים לשכנע את עצמכם שהכל בסדר. אין אויב בשער. המצרים רק עושים תרגול. אין עם פלסטינאי. הכל בסדר. הכל בסדר. הקול בסדר...הקול...הוא כבר הופך לבלתי נסבל. כבר אין לטעות בו. זה קולה של מי שהייתה חמש פעמים אלופת המדינה. קולה של זו שהניפה את גביע המדינה ארבע פעמים. אתם שולפים בפחד את מוסף הספורט מתחת לכלכליסט ולדה מארקר, ושם זה מופיע בכותרות בצבע דם. הם לא מתים. רחוק מזה. ופתאום אתה מרגיש סחרחורת...דייויד בלאט בטלוויזיה. הוא מנסה להרגיע. אתם בקושי שומעים אותו בתוך הרעש העצום. הוא מנסה להסביר שהם אחרים, שהם השתנו, שהם כבר לא כמו פעם. ואתם יודעים שהוא טועה. הם לא השתנו. הם לעולם לא ישתנו. אם כבר אז רק לרעה. הם כועסים יותר. הם רעים יותר. אף אחד לא נהיה נחמד אחרי שמנסים להרוג אותו. הקול...הוא מחריש אוזניים...אתם כבר מזהים אותו. אלו הלמות הקרב של הצבא האדום. הם כבר פה. אתם ניגשים לחלון דירתכם במגדלי אקירוב, ושם זה נשקף לנגד עיניכם. הם כבר כאן. הם חזרו. מתחת להריסות אוסישקין קמו גדודים גדודים, המציפים את הערים. הם כאן בהמונים. הם כאן באלפים. אלפי אדומים. אלפי גדודים של לוחמים אדומים. אלפי גדודים של לוחמים אדומים צועדים ליד אליהו!

הפועל ת"א 106 מכבי חיפה 92. הפועל ת"א בחצי גמר גביע המדינה.

יכול להיות שנקבל את נתניה בחצי ונעוף.

זה לא כזה משנה.

שימי, אנחנו באים.

חחחחחחחחחח צחקתי בקול רם.

ענק אחי.

מה יש לנו להרוויח ממשחק כזה?

להביס אתכם, להכנס בכם, לפוצץ לכם את הבועה, להזכיר לכם שאתם עדיין אותה קבוצה קטנה ללא אולם, להנות מזה שהפועל ת"א הגדולה מסתפקת בהופעה מול מכבי בנוקיה בעוד אנחנו פה בשביל גביע המדינה.

נכון שכמו שמישהו פה אמר, שזה כמו שבן 20 מרביץ לבן 10-לא חכמה.

אבל, הבן 10 הזה הוא מקלל, הוא שונא, הוא מתגרה.

אז לפעמים צריך "להרביץ" לו ולהזכיר לו שהוא לא יותר מילד בן 10 :)

לנצח בכמה שננצח,

אבל לא להתלהב ולעשות סיפור,

כי זה כמו שבריון בן 20 מתלהב שהוא מזיין ילד בן 10 במכות.

אם ילד בן 10 נותן לך כל יום כאפה ובורח, פלצפן מעצבן שאלוף רק בדיבורים, ותופס תחת כי הוא הרביץ החודש לכמה ילדים בני 12, והוא אומר לך בוא פעם אחת ניפגש ומביא איתו 2000 חברים אליך הביתה ששרים ברקע על השואה שהם מאחלים למשפחה שלך, אתה שובר לו עצם עצם עד שהכרטיס אד"י שלו מאבד את התוקף.

נובס - יהיה תענוג לראות אתכם חוגגים בטירוף ניצחון צפוי על קבוצה בליגה השנייה עם מאית מהתקציב שלכם.

נפסיד אבל ניתן פייט - אותתנו לבאות. הראנו שחזרנו לבמה המרכזית.

קודם כל, מה הקשר בין להפסיד ולתת פייט לבין להראות ש"חזרתם"? הרי בימים ש"הייתם פה" הייתם מובסים כל הזמן.

ואתה באמת לא מוצא את זה קצת פאתטי שזה התענוג שלכם, להפסיד 40 הפרש למכבי ת"א? בשביל זה אתם קיימים כאילו? זה מה שחיכיתם להשיג כל הזמן, וזה מה שיעשה לכם את זה, לראות שאחרי 5-6 שנים שוב אתם יכולים בלב שקט להפסיד 40 הפרש בדרבי?

מבחינת פציעות של שחקנים צהובים כמובן שזאת בעיה חמורה, במיוחד בתקופה "קריטית" יחסית של טופ 16. (טופ 16 זה השלב שבא אחרי שלב הבתים של הקבוצות ביורוליג, ומי שמגיע לשם אלו 16 הקבוצות הכי טובות באירופה, סתם בשביל הידע הכללי שלכם אוהדים אדומים).

מר שעיר לעזאזל, אם תבואו לשבור לשחקנים את העצמות.. וואלה, מה אתם באים לכדורסל, תפתחו קבוצת הפועל ת"א בסומו או משהו. בגינת אוסישקין אפשר להקים אחלה זירה.

דוקא ביום שבו תנצחו את מכבי, שזה שיא השיאים שלכם, ההידרדרות שלכם תחזור.

אחנו שואפים להיות הקבוצה הראשונה באירופה, אתם שואפים לנצח את הקבוצה הזו.

ובקשר לכינוי שלך, אני מניחה שגם כל אוהד מכבי שנכנס לפורומים שלכם ייצא שעיר לעזאזל. אם לא יחסמו אותו כי הוא צהוב.

לא אמרתי שזה לא הגיוני שאני אצא שעיר לעזאזל. שאלת למה הכינוי שלי הוא כזה, עניתי.

אנחנו שואפים גם להכי גבוה, אבל לא קופצים מעל הפופיק. אנחנו עדיין קבוצה קטנה. השאיפה כרגע היא לעלות ליגה, ובגביע לתת את הכי טוב שלנו לא משנה מול מי.

לא באים לשבור עצמות, אבל זה דרבי. יש עצבים, יש אמוציות, יש שנאה. יש הסטוריה של מהומות.

ואשמח אם תסביר לי למה ביום שננצח אתכם נתחיל להתדרדר...

האמת שזה נכון לגבי רוב האנשים, אתה יודע מה גם אני שעד לפני שנתיים הייתי מנוי (סה"כ 8 עונות ברצף, נתון יפה לבחור בן 21) כבר לא בא למשחקים מאותה סיבה, בגלל אנשי הרולקסים ובגלל שקשה לי להתחבר למכבי

לא יודע למה.

אבל זה לא אומר שאני או כל אחד אחר פה הוא פחות אוהד.

זה ממש לא מה שניסיתי להגיד. להיפך.

אולי עכשיו אנשים יפסיקו לחפש סיבות לצאת נגד אוהדים אחרים שמשלמים ממיטב כספים בשביל להגיע מדי משחק בית בשביל מכבי.

אם כבר, כרגע הם נראים לי הרבה יותר טוב מלא מעט אנשים פה, כאלה שאני מכיר אישית והם שונאים את הכדורסל, אבל "יש" דרבי והם כבר ביקשו כרטיס...

לפחות אנשי החליפות מגיעים בשביל מכבי. הם לא. זה פשוט אירוני מה שקורה פה, ממש לא מחפש מי אוהד יותר או פחות. אבל לצערי הרב, יש לא מעט אנשים שמגיעים בשביל הפועל או בשביל הקהל של הפועל, זה פחות מדבר אליי בקטע של אהדה, אם כבר לקחת את זה לכיוון הזה.

ואשמח אם תסביר לי למה ביום שננצח אתכם נתחיל להתדרדר...

כי אחרי שמגיעים אל השיא, יש רק לאן לרדת...

אולי אני אשמע שחצנית עכשיו, אבל זה נראה כאילו אנחנו יצרנו אתכם, אם לא השנאה העצומה שלכם אלינו לא היה לכם בשביל מה לקום מחדש.

הכל מתחיל ממכבי, פעם מישהו אמר לי, וצדק, "יש את אלו שרוצים להיות במכבי, ויש את אלו שרוצים לנצח את מכבי". אי אפשר להוציא את מכבי מהמשוואה.

אבל ברצינות, אני באמת מאחלת לכם שתישארו איזה עונה או שתיים בליגת העלק, יהיה מעניין לראות את עצמכם מוצצים לעצמכם, וכמובן את התקשורת האדומה משקה את הגינה שלכם. יבוא יום שכבר לא תוכלו למצוץ לעצמכם, נראה אתכם מסתדרים עם הקפיטליזם שאתם בזים לו.

באמת שכבר משעמם לנצח את הפועל ירושלים, והקופים מחיפה? אלה קהל של הצלחות. חולוניה? לא מעניינים.

בואו קצת, בעצם לא

לא באים לשבור עצמות, אבל זה דרבי. יש עצבים, יש אמוציות, יש שנאה. יש הסטוריה של מהומות.

יותר נכון לומר שיש היסטוריה של דרבים שלא הבאתם יותר מכמה מאות ´אוהדים´(או שמה גדודים?) לפארק שאומרים שהיה עליו פעם אולם כדורסל...אל תיסחף בשבחים שלך לעצמך או/ו לקבוצה שלך (שכמו שכבר הבנת אין לה היסטוריה מעבר ל-3 שנים האחרונות).

אם ילד בן 10 נותן לך כל יום כאפה ובורח, פלצפן מעצבן שאלוף רק בדיבורים, ותופס תחת כי הוא הרביץ החודש לכמה ילדים בני 12, והוא אומר לך בוא פעם אחת ניפגש ומביא איתו 2000 חברים אליך הביתה ששרים ברקע על השואה שהם מאחלים למשפחה שלך, אתה שובר לו עצם עצם עד שהכרטיס אד"י שלו מאבד את התוקף.

:wubyellow3:

לגזור ולשמור.

ראשית,‏ האדס-‏ תודה.‏ ‏

‏ ‏

‏ ‏

‏ ‏

‏ ‏

‏ ‏

‏ ‏

‏ ‏

‏ ‏

‏ שנית...‏ אני מאוד הייתי רוצה שהפועל תל אביב תגיע לחצי גמר גביע ותחזור לליגת העל.‏ לצערי הקבוצה ההיא התפרקה.‏ הקבוצה שלקחה חמש אליפויות,‏ ארבעה גביעים,‏ זו שניצחה אותנו ב

25‏ הפרש ‏

‏(וכן,‏ אותה אחת שרמסנו ב54‏ הפרש,‏ חגגה מקום ‏

שני בליגה,‏ חגגנו עליה עם שכיבות שמיכה וצלחות אליפות מפלסטיק ואין ספור ניצחונות חד צדדיים)‏

‏ איננה,‏ מתה.‏ הקבוצה ‏

שהגיעה לחצי הגמר היא הפועל אוהדים.‏ את הקבוצה ההיא שהיה כ

‏"כ

‏ כיף לנצח לא נפגוש עוד.‏ נקווה שלפחות נוכל לגרום לאוהדים של הקבוצה ההיא,‏ אלו שהפקירו אותה לחזור הביתה כמו שהם היו רגילים.‏ שרים בקול גם אחרי תבוסה כאילו לא איכפת להם כי הכל הרי היה ידוע מראש,‏ אבל אוכלים את הלב מבפנים.‏ כי אנחנו מכבי,‏ באים לנצח.‏ הם...‏ באים וחושבים שזה ‏

מספיק.‏ לוזרים.

אתה לא קולט, אה?

אתה לא קולט שבמשחק כזה אין לנו מה להפסיד?

נובס - יהיה תענוג לראות אתכם חוגגים בטירוף ניצחון צפוי על קבוצה בליגה השנייה עם מאית מהתקציב שלכם.

נפסיד אבל ניתן פייט - אותתנו לבאות. הראנו שחזרנו לבמה המרכזית.

תרצה אלילת הנאחס ונצליח איכשהו לנצח - אין צורך להסביר.

הצלחנו להביא הביתה למזכרת איבר כלשהו (רגל, שוק, עצם הזנב) של אחד השחקנים שלכם - מה טוב.

מה לכם יש להרוויח מהמשחק כזה?

להביא הביתה איבר כלשהו אה?

תתמקד במספר 15 בלבן:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3690186

ממליץ לשחקנים שלכם לעשות כרטיס אדי :hooligan:

רק על זה על הזין שלי "בריון בן 20 נגד ילד בן 10",כמו שאבנר כתב פה,זה ילד פלצפן גמד קטן מסכן,שחש את עצמו עם הכובע נייק שלו וחושב בראש שלו שהוא הדוד של הדור הזה,שעוד פעם גוליית יפול...

אז ניוס פלאש אוהדי הפועל:אתם הולכים לאכול שם נקודות ברמות שלא אכלתם בחיים,ולא אכפת לי מה התקציב שלנו ושלכם!!!

הם ממש מסכנים שמרוב שהם גרועים בכדורסל הם צריכים לשיר על האליפות שלהם בכדורגל...

וגם אם הוא לא יבוא עכשיו,עונה הבאה הם עולים על בטוח,רק שבלאט ישאר והסגל יהיה בערך אותו דבר עם מצ'באן מחוזק יותר,ואני אהיה הראשון שקונה כרטיס למשחק הזה!!!!!

אחחחח אם אנחנו זוכים באליפות בכדורגל(בעזרת השם טפו טפו טפו וואטאבר) פאקינג חובה יהיה לשים להם את זה ביד אליהו!!!!

NOBODY FUCKS WITH MACCABI IN THE YAD!!!!

וואלה באמת שהקהל של הפועל אחד המסכנים שהוא כאילו שר את השירים של חיפה שהם שרים על עצמם שהם לקחו כבר אליפות (שזה עוד יותר מביך), ושהם שרים "הנה היא עולה.." וזה...

אם הם יגיעו לגמר זה יהיה רק קרב עידוד,כי הם יפסידו זה לא אמור להדאיג אף אחד.

הם אחרי המשחק יקראו לשחקנים שלהם ויעשו "אולה" ויתחילו לחגוג -בנקודה הזאת אסור לתת לזה לקרות,חייבים לעודד יותר חזק ולתת להם ללכת עם הזנב בין הרגליים.

וואלה באמת שהקהל של הפועל אחד המסכנים שהוא כאילו שר את השירים של חיפה שהם שרים על עצמם שהם לקחו כבר אליפות (שזה עוד יותר מביך), ושהם שרים "הנה היא עולה.." וזה...

חוץ מבכמה משחקים הראשונים של העונה, מתי שרנו את זה?

את "האליפות..." שרים כדי לצחוק על חיפה. (ואת האמת, זה שיר מדבק בטירוף, אני יכול להבין למה הם כל הזמן שרו את זה...)