Jump to content

הפועל, מחכים לכם בנוקיה !

itan17

Recommended Posts

אתם קולטים שהשחקן הכי גבוה שלהם הוא 2,02 והוא ישראלי נגר בשם יריב רוקני חחח, אני מפחד לחשוב מה סופו יעשה להם אלוהים ישמור... איזה טרור פרקינס יעשה לנאור הזה... השחקן היחידי שיש להם שהוא נחמד זה אוסברי, אבל נגד מכבי אני בספק אם הוא יעבור 12 נקודות... בקיצור אני מצפה ל-18 הפרש במינימום של המינימום.

זה לא נכון.

זה לא כמו בכדורגל, כאן 100% מההכנסות הולכים לאיגוד.

הקבוצות מקבלות מענקים:

השתתפות בחצי גמר - 35,000 שקל.

השתתפות בגמר - 75,000 שקל.

זכיה בגמר - 75,000 שקל.

וכן, לעמותה כרגע החלק הכי חשוב זה הכסף.

אני אישית מת לקבל אתכם בחצי, למרות התוצאה הצפוייה (למרות הרצף של דרבי-סופרבול-דרבי ב24 שעות), אבל אם אני מסתכל על טובת העמותה, עדיף לקבל את נתניה.

(למרות שאולי עדיף לקבל אתכם ולבנות על ספונסרים)

אתה מודע לזה שאם אתם ב"ה מקבלים אותנו זה יכול להיגמר בהשפלה הכי גדולה בהיסטוריה שלכם? יש לכם רק 3 שחקנים טובים בסגל וכל השער נגרים מהליגה השנייה, אוטר ונאור נחמדים, ואוסברי עושה רושם של שחקן מצויין, אבל מה אוטר (2,01) ורוקני הנגר (2,02) יעשו מול סופו ששוחט סנטרים של 2,12+ באירופה מה הם יעשו מול מצ'באן והנדריקס? מה נאור ושאר הנגרים יעשו מול הגארדים שלנו? מה יעשה אוסברי מול שחקן ההגנה הכי טוב באירופה דורון פרקינס? איזה שחקן יש לכם שמסוגל לשמור את אליהו? וגם הסגל שלנו הרבה יותר גדול משלכם ולכם יש רק שני זרים... אני לא יתפלה עם אוסברי הזה יתן נגדנו משחק מצויין ואז יביאו אותו למכבי... למרות שיכול להיות שהוא פלופ שטוב רק נגד קבוצות תחתית של ליגת העל וקבוצות מליגה שנייה...

תקלטו יש לנו פאקינג שחקן שהשאיר את סולומון על 5 נקודות, שחקן ששיתק את קית' לאנגפורד שהוא החודר הכי טוב באירופה והשאיר אותו על איזה 6 נקודות...

בקיצור אם אתם תקבלו רק 20 הפרש אתם צריכים להיות מאושרים, ותזכור, שמעון מזרחי, הוא המלך, בכדורסל אין הפועל !!!.

גילוי מרעיש : אנחנו לא הולכים לנצח .

וואלה?

כבר התחלנו לפחד...

אז שוב תודה לך, הפעם על זה שהרגעת אותי.

עכשיו אני יכול לבוא בראש שקט ובלי פחדים למשחק.

למה אתה חושב ככה? אתם פייבוריטים, 1500 אוהדים קומוניסטים + אוסף של 7 נגרים ושתי קושים יכולים לנצח את מכמבי שהיא במיקרה הקבוצה בכושר הכי טוב באירופה.

"אתם פייבוריטים", "אנחנו לא הולכים לנצח", "אתם הכי טובים באירופה", "יש לנו רק נגרים".

טוב שיש כדורסל בשביל שתחזרו לדבר כמו הפועל.

קול קורא

שששש....אתם שומעים? תקשיבו טוב? ועכשיו, שומעים? תנמיכו רגע את שלמה ארצי ותקשיבו. עכשיו שומעים. כן, עכשיו בוודאות שומעים. נשמע מוכר הקול הזה. משהו מהעבר הלא רחוק. דומה לקול שהייתם שומעים בסיוטים שלכם לפני לא הרבה שנים. אבל הקול ההוא נדם. חיסלתם אותו. הוא כבר לא כאן. אז מה זה הרעש הזה? בהתחלה חשבתם שאתם רק מדמיינים, שזה רק פוסט טראומה, שזה הד רחוק מהעבר. אבל הקול עוד כאן. והוא הולך ומתחזק. יכול להיות....לא. לא יכול להיות שזה הם, אתם קובעים בפסקנות. זה לא הם. הרי במו עיניכם ראיתם את האולם ההוא נחרב, ואת הקבוצה יורדת עד לארצית. ולסיפורים על דבר שנקרא "ליגה ב" ועלילות הבלהה על מה שגדל שם אתם הרי לא מאמינים. אבל הקול...הקול מסרב להבין את הסבריכם המלומדים, וממשיך להתחזק...ממשיך להתקרב...ואיתו גם החשש...אולי בכל זאת..? לא! לא, לא, לא! זה לא הם! אתם כבר עצבניים. זה לא יכולים להיות הם. הם כבר היו מתים פעם אחת, לא יכול להיות שהם שוב חזרו. הם קבורים ליד הקרציות מר"ג. את הקרציות מירושלים נשלח אליהם בקרוב. בית הקברות של מפא"י. חה חה. אתם צוחקים בעצבנות, מנסים לשכנע את עצמכם שהכל בסדר. אין אויב בשער. המצרים רק עושים תרגול. אין עם פלסטינאי. הכל בסדר. הכל בסדר. הקול בסדר...הקול...הוא כבר הופך לבלתי נסבל. כבר אין לטעות בו. זה קולה של מי שהייתה חמש פעמים אלופת המדינה. קולה של זו שהניפה את גביע המדינה ארבע פעמים. אתם שולפים בפחד את מוסף הספורט מתחת לכלכליסט ולדה מארקר, ושם זה מופיע בכותרות בצבע דם. הם לא מתים. רחוק מזה. ופתאום אתה מרגיש סחרחורת...דייויד בלאט בטלוויזיה. הוא מנסה להרגיע. אתם בקושי שומעים אותו בתוך הרעש העצום. הוא מנסה להסביר שהם אחרים, שהם השתנו, שהם כבר לא כמו פעם. ואתם יודעים שהוא טועה. הם לא השתנו. הם לעולם לא ישתנו. אם כבר אז רק לרעה. הם כועסים יותר. הם רעים יותר. אף אחד לא נהיה נחמד אחרי שמנסים להרוג אותו. הקול...הוא מחריש אוזניים...אתם כבר מזהים אותו. אלו הלמות הקרב של הצבא האדום. הם כבר פה. אתם ניגשים לחלון דירתכם במגדלי אקירוב, ושם זה נשקף לנגד עיניכם. הם כבר כאן. הם חזרו. מתחת להריסות אוסישקין קמו גדודים גדודים, המציפים את הערים. הם כאן בהמונים. הם כאן באלפים. אלפי אדומים. אלפי גדודים של לוחמים אדומים. אלפי גדודים של לוחמים אדומים צועדים ליד אליהו!

הפועל ת"א 106 מכבי חיפה 92. הפועל ת"א בחצי גמר גביע המדינה.

יכול להיות שנקבל את נתניה בחצי ונעוף.

זה לא כזה משנה.

שימי, אנחנו באים.

אם אני קורא את ההודעה שלך בטון של הבחור מהטריילרים בקולנוע, חצי דקה והמכנסיים ספוגים בשתן של צחוק.

בואו אלפים, תחזרו עשרות. יהיה כיף.

קול קורא

שששש....אתם שומעים? תקשיבו טוב? ועכשיו, שומעים? תנמיכו רגע את שלמה ארצי ותקשיבו. עכשיו שומעים. כן, עכשיו בוודאות שומעים. נשמע מוכר הקול הזה. משהו מהעבר הלא רחוק. דומה לקול שהייתם שומעים בסיוטים שלכם לפני לא הרבה שנים. אבל הקול ההוא נדם. חיסלתם אותו. הוא כבר לא כאן. אז מה זה הרעש הזה? בהתחלה חשבתם שאתם רק מדמיינים, שזה רק פוסט טראומה, שזה הד רחוק מהעבר. אבל הקול עוד כאן. והוא הולך ומתחזק. יכול להיות....לא. לא יכול להיות שזה הם, אתם קובעים בפסקנות. זה לא הם. הרי במו עיניכם ראיתם את האולם ההוא נחרב, ואת הקבוצה יורדת עד לארצית. ולסיפורים על דבר שנקרא "ליגה ב" ועלילות הבלהה על מה שגדל שם אתם הרי לא מאמינים. אבל הקול...הקול מסרב להבין את הסבריכם המלומדים, וממשיך להתחזק...ממשיך להתקרב...ואיתו גם החשש...אולי בכל זאת..? לא! לא, לא, לא! זה לא הם! אתם כבר עצבניים. זה לא יכולים להיות הם. הם כבר היו מתים פעם אחת, לא יכול להיות שהם שוב חזרו. הם קבורים ליד הקרציות מר"ג. את הקרציות מירושלים נשלח אליהם בקרוב. בית הקברות של מפא"י. חה חה. אתם צוחקים בעצבנות, מנסים לשכנע את עצמכם שהכל בסדר. אין אויב בשער. המצרים רק עושים תרגול. אין עם פלסטינאי. הכל בסדר. הכל בסדר. הקול בסדר...הקול...הוא כבר הופך לבלתי נסבל. כבר אין לטעות בו. זה קולה של מי שהייתה חמש פעמים אלופת המדינה. קולה של זו שהניפה את גביע המדינה ארבע פעמים. אתם שולפים בפחד את מוסף הספורט מתחת לכלכליסט ולדה מארקר, ושם זה מופיע בכותרות בצבע דם. הם לא מתים. רחוק מזה. ופתאום אתה מרגיש סחרחורת...דייויד בלאט בטלוויזיה. הוא מנסה להרגיע. אתם בקושי שומעים אותו בתוך הרעש העצום. הוא מנסה להסביר שהם אחרים, שהם השתנו, שהם כבר לא כמו פעם. ואתם יודעים שהוא טועה. הם לא השתנו. הם לעולם לא ישתנו. אם כבר אז רק לרעה. הם כועסים יותר. הם רעים יותר. אף אחד לא נהיה נחמד אחרי שמנסים להרוג אותו. הקול...הוא מחריש אוזניים...אתם כבר מזהים אותו. אלו הלמות הקרב של הצבא האדום. הם כבר פה. אתם ניגשים לחלון דירתכם במגדלי אקירוב, ושם זה נשקף לנגד עיניכם. הם כבר כאן. הם חזרו. מתחת להריסות אוסישקין קמו גדודים גדודים, המציפים את הערים. הם כאן בהמונים. הם כאן באלפים. אלפי אדומים. אלפי גדודים של לוחמים אדומים. אלפי גדודים של לוחמים אדומים צועדים ליד אליהו!

זה לא כזה משנה.

שימי, אנחנו באים.

חחחחחחחחחחחחחחחח דיי נו תעיפו את הייצור הזה.

פשוט בן אדם מסכן ומביך חחח.

בואו ליד אליהו, נראה כמה מכם יחזרו משם.

אגב אני חייב להגיד לך, לך לטיפול פסיכולוגי ומהר, בעצם אני לא בטוח שזה יעזור לך, מקרה אבוד.

אשכרה חולה נפש 0:

תגידו, רק אני מרגיש כאילו אם נשפיל אותם זה יהיה קצת עלוב?

הם פאקינג קבוצה שהאוהדים מחזיקים, יש לנו תקציב פי 60 מהם, שלושה זרים יותר,

לנצח אותם זה כמו לנצח קבוצת מילואים וזה ירגיש כאילו מוצאים על הקבוצה הזאת את העצבים של הכדורגל,

אין להם מה להפסיד, הם באים בשביל החוויה ויעני להראות שהם חזרו, הם יודעים שהם ייקבלו 60 הפרש.

כמובן שאשמח לראות אדומים הולכים הביתה עצובים אבל בכל זאת.

קול קורא

זה לא כזה משנה.

שימי, אנחנו באים.

הוא בטח מתכוון לקול מהיציע, זה שרוצה את הגביע.

מבחן של 5 שעות בחשבונאות + דרבי = מתכון בטוח למועד ב'

חחח... גדול!!!! לי יש באותו שבוע ביום רביעי מבחן בחשבונאות (שנה ג')... 7:30 שעות למען השם!!! :please:

לך יש מזל... אתה תוכל להשתמש בכל התרגילים שתפתור לפני המבחן להכנת הרי קונפטי באותו יום בערב... ואני אאלץ לחזור או שבוז עם הראש ברצפה :thumbdown: או באטרף אחרי חגיגה בבלומפילד (אמן כן יהי רצון!!!) :yahoo: :yahoo: , ולהמשיך לפתור תרגילים עד המוות...

בהצלחה לשנינו :thumbs:

תגידו, רק אני מרגיש כאילו אם נשפיל אותם זה יהיה קצת עלוב?

הם פאקינג קבוצה שהאוהדים מחזיקים, יש לנו תקציב פי 60 מהם, שלושה זרים יותר,

לנצח אותם זה כמו לנצח קבוצת מילואים וזה ירגיש כאילו מוצאים על הקבוצה הזאת את העצבים של הכדורגל,

אין להם מה להפסיד, הם באים בשביל החוויה ויעני להראות שהם חזרו, הם יודעים שהם ייקבלו 60 הפרש.

כמובן שאשמח לראות אדומים הולכים הביתה עצובים אבל בכל זאת.

אה, אז לא נשפיל אותם כי הקבוצת כדורגל מפסידה.

ראבאק קצת היגיון. למה אתה מצפה, שנרחם עליהם? מה בדיוק יש לעשות?

אה, אז לא נשפיל אותם כי הקבוצת כדורגל מפסידה.

ראבאק קצת היגיון. למה אתה מצפה, שנרחם עליהם? מה בדיוק יש לעשות?

לנצח בכמה שננצח,

אבל לא להתלהב ולעשות סיפור,

כי זה כמו שבריון בן 20 מתלהב שהוא מזיין ילד בן 10 במכות.

שמעון מזרחי אני בא! :wubyellow3:

תבואו יא ראבק רק תבואו!

אתה מודע לזה שאם אתם ב"ה מקבלים אותנו זה יכול להיגמר בהשפלה הכי גדולה בהיסטוריה שלכם? יש לכם רק 3 שחקנים טובים בסגל וכל השער נגרים מהליגה השנייה, אוטר ונאור נחמדים, ואוסברי עושה רושם של שחקן מצויין, אבל מה אוטר (2,01) ורוקני הנגר (2,02) יעשו מול סופו ששוחט סנטרים של 2,12+ באירופה מה הם יעשו מול מצ'באן והנדריקס? מה נאור ושאר הנגרים יעשו מול הגארדים שלנו? מה יעשה אוסברי מול שחקן ההגנה הכי טוב באירופה דורון פרקינס? איזה שחקן יש לכם שמסוגל לשמור את אליהו? וגם הסגל שלנו הרבה יותר גדול משלכם ולכם יש רק שני זרים... אני לא יתפלה עם אוסברי הזה יתן נגדנו משחק מצויין ואז יביאו אותו למכבי... למרות שיכול להיות שהוא פלופ שטוב רק נגד קבוצות תחתית של ליגת העל וקבוצות מליגה שנייה...

תקלטו יש לנו פאקינג שחקן שהשאיר את סולומון על 5 נקודות, שחקן ששיתק את קית' לאנגפורד שהוא החודר הכי טוב באירופה והשאיר אותו על איזה 6 נקודות...

בקיצור אם אתם תקבלו רק 20 הפרש אתם צריכים להיות מאושרים, ותזכור, שמעון מזרחי, הוא המלך, בכדורסל אין הפועל !!!.

אתה לא קולט, אה?

אתה לא קולט שבמשחק כזה אין לנו מה להפסיד?

נובס - יהיה תענוג לראות אתכם חוגגים בטירוף ניצחון צפוי על קבוצה בליגה השנייה עם מאית מהתקציב שלכם.

נפסיד אבל ניתן פייט - אותתנו לבאות. הראנו שחזרנו לבמה המרכזית.

תרצה אלילת הנאחס ונצליח איכשהו לנצח - אין צורך להסביר.

הצלחנו להביא הביתה למזכרת איבר כלשהו (רגל, שוק, עצם הזנב) של אחד השחקנים שלכם - מה טוב.

מה לכם יש להרוויח מהמשחק כזה?

אתה לא קולט, אה?

אתה לא קולט שבמשחק כזה אין לנו מה להפסיד?

נובס - יהיה תענוג לראות אתכם חוגגים בטירוף ניצחון צפוי על קבוצה בליגה השנייה עם מאית מהתקציב שלכם.

נפסיד אבל ניתן פייט - אותתנו לבאות. הראנו שחזרנו לבמה המרכזית.

תרצה אלילת הנאחס ונצליח איכשהו לנצח - אין צורך להסביר.

הצלחנו להביא הביתה למזכרת איבר כלשהו (רגל, שוק, עצם הזנב) של אחד השחקנים שלכם - מה טוב.

מה לכם יש להרוויח מהמשחק כזה?

שעיר לעזאזל (הכינוי שלך מהימים שבלילי היה בהפועל?)

כל משחק ליגה ביתי מכבי מביאה לפחות 5000 אנשים למשחקים שהם חסרי משמעות. משחקים שלא שווים למאמץ האליפות. מה יש לנו להרוויח שאנחנו באים למשחקי הראווה האלו?

אז הנה ההסבר, אנחנו אוהדים, כשאוהבים קבוצה או שונאים את היריבה, לא פועלים מהיגיון של רווח / הפסד. אהדה לקבוצה זה לא דבר ראציונלי.

לשאול אוהדים "מה יש לכם להרוויח" זה לא רציני, אהדה/אהבה לקבוצה לא נעשית כי מרוויחים משהו, אתה אמור להבין זאת בתור אחד שאוהד קבוצה (חניון אבל מה זה משנה),

רק אוהד יכול להבין איזה כיף שיש משחק של הקבוצה שלו, ואף אוהד לא הולך למשחק כי יש לו משהו להרוויח או להפסיד.

סליחה על התשובה הסאחית, אבל הצחקת אותי ששאלת מה יש לנו להרוויח. (הצחקת אותי קלות, לא כמו שהצחיק המשתמש האדס הזה שאכל כמה פטריות)

מצטער שאני עוצר את המומנטום של אחת ההודעות המצחיקות ביותר שידע הפורום, אם לא אחת הפסקאות היותר הזויות שידעה המדינה, ובכל זאת...

בעמוד הראשון של הנושא כולם קופצים "מה זה נוקיה? יד אליהו!". אבל למעשה, רב האנשים כאן הם בדיוק השינוי שההיכל עבר.

הרי כולם כאן "שונאים" את הכדורסל על היותו היכל עם עשרות אלפי רולקסים, תאי צפייה וסושי במחצית. אבל גם אתם כבר בטירוף על משחק דרבי, שספק אם יהיה, רק בגלל שזו ההצגה הכי טובה בעיר. בדיוק כמו אותם "רולקסים". ההבדל הוא שהם לפחות באים בשביל ההצגה הכי טובה בעיר (מכבי), אתם מגיעים בשביל לראות את הפועל נגדה.

למען האמת, אני בכלל לא רוצה דרבי.

בשביל מה? מה הטעם? אוהד מכבי שיתלהב מניצחון בדרבי כזה, גם אם הוא יהיה במאה הפרש, הוא דביל. באותה מידה יכלו להעלות 5 אוהדי הפועל לשחק מולנו ותהיה למשחק אותה משמעות.

הדבר שהכי מדאגי אותי במשחק הזה הוא שהם יבואו לקחת לנו רגליים/ידיים. הרי בכדורסל לא יהיה להם מה למכור, אז כל מה שישאר להם לעשות זה למלא אחר משאלת הקהל שלהם.

שעיר לעזאזל (הכינוי שלך מהימים שבלילי היה בהפועל?)

כל משחק ליגה ביתי מכבי מביאה לפחות 5000 אנשים למשחקים שהם חסרי משמעות. משחקים שלא שווים למאמץ האליפות. מה יש לנו להרוויח שאנחנו באים למשחקי הראווה האלו?

אז הנה ההסבר, אנחנו אוהדים, כשאוהבים קבוצה או שונאים את היריבה, לא פועלים מהיגיון של רווח / הפסד. אהדה לקבוצה זה לא דבר ראציונלי.

לשאול אוהדים "מה יש לכם להרוויח" זה לא רציני, אהדה/אהבה לקבוצה לא נעשית כי מרוויחים משהו, אתה אמור להבין זאת בתור אחד שאוהד קבוצה (חניון אבל מה זה משנה),

רק אוהד יכול להבין איזה כיף שיש משחק של הקבוצה שלו, ואף אוהד לא הולך למשחק כי יש לו משהו להרוויח או להפסיד.

סליחה על התשובה הסאחית, אבל הצחקת אותי ששאלת מה יש לנו להרוויח. (הצחקת אותי קלות, לא כמו שהצחיק המשתמש האדס הזה שאכל כמה פטריות)

הכינוי הוא בגלל שכאן, לא משנה מה אני אגיד, אני אצא שעיר לעזאזל, כי אני אוהד הפועל.

ברור שתבואו, בלי שום קשר להרוויח או להפסיד.

אבל, כמו ש"סתם סטלן" כתב תגובה אחריך, מעבר לפיקנטיות של דרבי, במפגש הזה לנו יש רק מה להרוויח.

לכם יש רק מה להפסיד.

הכינוי הוא בגלל שכאן, לא משנה מה אני אגיד, אני אצא שעיר לעזאזל, כי אני אוהד הפועל.

ברור שתבואו, בלי שום קשר להרוויח או להפסיד.

אבל, כמו ש"סתם סטלן" כתב תגובה אחריך, מעבר לפיקנטיות של דרבי, במפגש הזה לנו יש רק מה להרוויח.

לכם יש רק מה להפסיד.

מבחינת פציעות של שחקנים צהובים כמובן שזאת בעיה חמורה, במיוחד בתקופה "קריטית" יחסית של טופ 16. (טופ 16 זה השלב שבא אחרי שלב הבתים של הקבוצות ביורוליג, ומי שמגיע לשם אלו 16 הקבוצות הכי טובות באירופה, סתם בשביל הידע הכללי שלכם אוהדים אדומים).

מר שעיר לעזאזל, אם תבואו לשבור לשחקנים את העצמות.. וואלה, מה אתם באים לכדורסל, תפתחו קבוצת הפועל ת"א בסומו או משהו. בגינת אוסישקין אפשר להקים אחלה זירה.

דוקא ביום שבו תנצחו את מכבי, שזה שיא השיאים שלכם, ההידרדרות שלכם תחזור.

אחנו שואפים להיות הקבוצה הראשונה באירופה, אתם שואפים לנצח את הקבוצה הזו.

ובקשר לכינוי שלך, אני מניחה שגם כל אוהד מכבי שנכנס לפורומים שלכם ייצא שעיר לעזאזל. אם לא יחסמו אותו כי הוא צהוב.

מחר ב-12 בצהריים זה מגיע. תוציא לי דרבי!!!! בכדורגל שהיינו על הפנים קיבלנו דרבי, עכשיו בכדורסל שיש פערים עצומים נקבל נתניה והם יעופו לאשדוד.