Jump to content

רעיון להנצחה קבועה של אבי כהן מבחינת העידוד

roeeco

Recommended Posts

בדומה לשירה למני לוי בדקה ה- 12 והעידוד לנימני (בעיקר בזמן שהיה בביתר ) בדקה ה-8 ו/או הדקה ה-88 ,

אני מציע מחיאת כפיים בכל משחק לכמה רגעים בדקה ה-5 (מס' החולצה אותה לבש בזמן ששיחק במכבי).

אשמח אם תגיבו

ומה המספר הנוסף?

במקום לעודד שחקנים שהיו או פוטרו או מתו עם כל הכבוד לאהי כהן(קרוב משפחה רחוק שלי)

צריך לעודד את הקבוצה במקום להיתעסק במחיאות כפים לאחרים עם כל הכבוד

לדעתי גדולה של מועדון ובטח של האוהדים זה לזכור את הגדולים ביותר שהיו במועדון.

ולא יקרה כלום אם נקדיש לזה מס' רגעים במקום לקלל קהל יריב או לקלל את הבעלים,מאמן,שחקנים וכו'

נ.ב

ואני לא אומר שזה מה שאנו עושים בעיקר אבל אם נודה על המציאות אחנו עושים את זה מידי בעם (ואני עדין)

אני חושב שההנצחה של אבי כהן צריכה להיות ביישום הלקחים מזה שלא היה לו תפקיד במועדון.

כמו שאמרתי בנושאים אחרים, מיץ' חייב להחזיר סמלי עבר למועדון, שחקנים שטובת מכבי חשובה להם יותר מאינטרסים אישיים ופוליטיים ולתת להם תפקיד כלשהו.

רק ככה נחזיר את הזהות וההקרבה למועדון.

הרעיון של מחיאת כפיים בדקה ה-5 הוא יפה אומנם, אבל הוא לא יתפוס לטווח הרחוק כי עם כל הכבוד, אני לא רואה את האוהדים מוחאים כפיים בכל משחק בדקה ה-5.

ההנצחה יכולה להעשות ביצירת שלט לכבוד אבי כהן( מה שראיתי שכבר עשו, שאפו ), שלט שיגיע לכל משחק ויתלה ביציע.

הרעיון של מחיאת כפיים בדקה ה-5 הוא יפה אומנם, אבל הוא לא יתפוס לטווח הרחוק כי עם כל הכבוד, אני לא רואה את האוהדים מוחאים כפיים בכל משחק בדקה ה-5.

ההנצחה יכולה להעשות ביצירת שלט לכבוד אבי כהן( מה שראיתי שכבר עשו, שאפו ), שלט שיגיע לכל משחק ויתלה ביציע.

אני מסכים איתך אבל אני חושב שבמשחקים הראשונים זה יתפוס ואין לנו ממש מה לפסיד אולי זה גם יתפוס להמשך

אבל אני חושב שלא יקרה כלום אם בזמן הקרוב ניתן לו את הכבוד שמגיע לו בדקה 5 במחיאת כפיים או נשיר שיר שלו

אני מסכים איתך אבל אני חושב שבמשחקים הראשונים זה יתפוס ואין לנו ממש מה לפסיד אולי זה גם יתפוס להמשך

אבל אני חושב שלא יקרה כלום אם בזמן הקרוב ניתן לו את הכבוד שמגיע לו בדקה 5 במחיאת כפיים או נשיר שיר שלו

אין ספק, לא אמרתי שזה לא יתפוס למשחקים הקרובים, התכוונתי לטווח הרחוק כמו שראית.

זה יכול להיות רעיון יפה, אבל הנצחה משמעותה היא לעשות משהו לתמיד וביננו? מחיאות כפיים לא יתפסו לטווח הרחוק, קשה לי להאמין.

אין דבר רע בלנסות את זה, אבל אני אישית לא מאמין.

לשיר שיר אגב יכול להיות גם רעיון יפה.

אין ספק, לא אמרתי שזה לא יתפוס למשחקים הקרובים, התכוונתי לטווח הרחוק כמו שראית.

זה יכול להיות רעיון יפה, אבל הנצחה משמעותה היא לעשות משהו לתמיד וביננו? מחיאות כפיים לא יתפסו לטווח הרחוק, קשה לי להאמין.

אין דבר רע בלנסות את זה, אבל אני אישית לא מאמין.

לשיר שיר אגב יכול להיות גם רעיון יפה.

בגלל זה אמרתי שאני גם לא יודע כמה זה יתפוס אבל מה רע בלנסות

אני איתך בקטע שצריך לעשות משו שינציח אותו משו שיזכרו גם עוד 50 שנה

אולי בכניסה לשער 11\8 לעשות לו פינה שם עם תמונות שלו וכתבות

אם כל הכבוד,גם בשיר של מני לוי אם מכבי תצא להתקפה טובה ותשים גול ליריבה קוב הקהל יחליף שיר.

אני לא חושב שאפשר לקרוא לזה "מיותר" אבל אפשר לחשוב על דרכים אחרות- מחצית\לפני המשחק\שלט קבוע.