Jump to content

חודש אחד, 28 ימים, 6 משחקים... זה כל מה שאני מבקש

סתם סטלן

Recommended Posts

לפי מה שהצלחתי להבין מההודעות שלו,הוא ינהג בידיוק כמו ששער 2,13 נהגו השנה נגד קריית שמונה.

ובצדק.

זה מה שבעל הבית שלנו רוצה מאיתנו, זה מה שהאיש בעל הדיעה מעודד פה.

אנחנו סך הכל עוזרים לגולדהאר לממש את המטרה שלו.

כשאתה אומר 3 שנים, זה נשמע כאילו היו לו את הכלים.

הכלים הבסיסיים שכל מאמן טוב צריך להתאבזר בהם הם תעודת קורס מאמנים, ניסיון באימון בליגות הנמוכות או בגילאים צעירים, וחניכה מצד מאמן בכיר שהוא העוזר שלו לכמה שנים. רק אחרי שיש לו את כל זה הוא יכול לקפוץ מדרגה. אבל כמובן שבמכבי תל אביב ממציאים את הגלגל מחדש.

תשאל את עצמך שאלה פשוטה מאוד: האם אתה רואה סיכוי שקבוצה בכירה ממנה כיום את אבי נימני למאמן שלה? עוד שנתיים יניב קטן פורש. אתה רואה סיכוי שיענקלה ממנה אותו למנג'ר של מכבי חיפה בעונת הפרישה שלו, ואחרי שנה למאמן ראשי? רק אצלנו יש את הניהול השערורייתי הזה. אבוקסיס פרש וישר קיבל את משרת המאמן בהפועל? לא. הוא עוזר מאמן לכמה שנים והוא מבין שזה הדבר הנכון בשבילו.

איך אני אתנהג ביציע? לא יודע. ימים יגידו. תשובה דיפלומטית לא? אהבת?

וגולדהאר לא הוא זה שצריך לתת את הדין, אלא האנשים שסביבו אשר דחפו אותו לעשות תמהלך הזה.

אני יודע איך תתנהג, תשאר מי שאתה, שזה אומר- תעודד ולא תפגע בקבוצה.

ובצדק.

זה מה שבעל הבית שלנו רוצה מאיתנו, זה מה שהאיש בעל הדיעה מעודד פה.

אנחנו סך הכל עוזרים לגולדהאר לממש את המטרה שלו.

אז בגלל שזה מה שגולדהאר "רוצה ומעודד", ככה תנהג?

יענו גולדהאר מכתיב לך את אני מאמין והלך הרוח שלך ביציע?

כשאתה אומר 3 שנים, זה נשמע כאילו היו לו את הכלים.

בכייאת ראבק, לפחות תיהיה אמין.

בעונה של מאנה, זה היה מביך. אפילו עם שייע היה המאמן שלנו דאז לא הייתי אומר לו כלום.

עונה שעברה אבי הוציא את המקסימום מהקבוצה. והעונה? העונה הייתה אמורה להיות עונת המבחן שלו.

נמני לא אימן בעונה של מאנה.

הוא אימן בעונה של שניידר אחרי שרב"ש פוטר.

אלירן הרי אתה יודע שאני ומתן לא נקלל ולא נשרוק בוז. לא יודע אם אתה זוכר איך שניר צרח עליכם להמשיך לעודד אחרי שכל הקהל שר לבן שמעון להתפטר, תחפש נושא עליו בפורום הסגור שלכם. אנחנו תמיד היינו בדעה הזאת וגם נישאר בה.

זה לא אנחנו. זה גם לא השחקן ה12. אבל חלאס- אנחנו המיעוט. כמה עוד נילחם עם אלפי טיפשים שבטוחים שלשרוק בוז במחצית זה טוב לקבוצה? שלהחליף מאמן במחזור 8 זה פעולה נכונה?

כל מה שההודעות שלנו באות לעשות זה לשים מראה מול הפנים של כולם כאן. להראות לכולם איך הם נראים. זה הכל. ברור לי שבסוף מי שיצעק בוז ויקלל יהיו אותם אנשים שעכשיו אומרים "תנו זמן" ואנחנו נהיה אלה שניצא עליהם. וחוזר חלילה.

עברנו את נקודת האל חזור. הסיבה שהעזיבה של אבי כלכך כואבת לי היא לא בגלל שזה אבי נמני. זה כואב לי כי אם נמני לא עמד בפרץ- אף אחד לא יעמוד בפרץ.

ומה שהכי עצוב, זה שיותר מכך שהקהל שלנו עלוב וטיפש- הניהול עוד יותר. כי הניהול של מכבי מנציח את ההתנהגות הזו. הקהל צועק תתפטר- הם מפטרים. לא משנה לי אם זה האולטראס שעשו תמוות לבן שמעון או שער 13 שעשו תמוות לאבי- זה הקהל שלך. וזו הקבוצה שלך. מה אנחנו מתכוונים לעשות עם זה?

"בכל העולם" כן, בכל קבוצה בעולם מקללים את המאמן, אבל בכל קבוצה!

ברור שיש מקומות שמקללים מאמנים שחקנים ועושים דברים הרבה יותר גרועים מזה.

תראה לי דוגמא אחת שקללות ויפטורי מאמן(בטח שבאמצע עונה) עזרו למצב הקבוצה?

זה יוצר הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

אלי גוטמן להפועל, במקום גיא לוזון

הוא אומנם התפטר אם אני זוכר נכון, אבל זאת דוגמא להחלפת מאמן באמצע עונה שהביאה תוצאות גדולות בטווח הרחוק.

חרטה טל. גוטמן לא עזר בכלום באותה עונה להפועל והם כמעט ירדו ליגה. הקהל צעק גם לו להתפטר לא פעם ולא פעמיים.

הסיבה שגוןטמן מצליח בהפועל היא דווקא בגלל האמון הרב שהוא קיבל שם. תפסיקו לעוות את ההיסטוריה.

אלירן הרי אתה יודע שאני ומתן לא נקלל ולא נשרוק בוז. לא יודע אם אתה זוכר איך שניר צרח עליכם להמשיך לעודד אחרי שכל הקהל שר לבן שמעון להתפטר, תחפש נושא עליו בפורום הסגור שלכם. אנחנו תמיד היינו בדעה הזאת וגם נישאר בה.

זה לא אנחנו. זה גם לא השחקן ה12. אבל חלאס- אנחנו המיעוט. כמה עוד נילחם עם אלפי טיפשים שבטוחים שלשרוק בוז במחצית זה טוב לקבוצה? שלהחליף מאמן במחזור 8 זה פעולה נכונה?

כל מה שההודעות שלנו באות לעשות זה לשים מראה מול הפנים של כולם כאן. להראות לכולם איך הם נראים. זה הכל. ברור לי שבסוף מי שיצעק בוז ויקלל יהיו אותם אנשים שעכשיו אומרים "תנו זמן" ואנחנו נהיה אלה שניצא עליהם. וחוזר חלילה.

עברנו את נקודת האל חזור. הסיבה שהעזיבה של אבי כלכך כואבת לי היא לא בגלל שזה אבי נמני. זה כואב לי כי אם נמני לא עמד בפרץ- אף אחד לא יעמוד בפרץ.

ומה שהכי עצוב, זה שיותר מכך שהקהל שלנו עלוב וטיפש- הניהול עוד יותר. כי הניהול של מכבי מנציח את ההתנהגות הזו. הקהל צועק תתפטר- הם מפטרים. לא משנה לי אם זה האולטראס שעשו תמוות לבן שמעון או שער 13 שעשו תמוות לאבי- זה הקהל שלך. וזו הקבוצה שלך. מה אנחנו מתכוונים לעשות עם זה?

:wub:

במשדר המיוחד שעשו על פיטורי נימני בספורט 5 אמרו שעוד בקיץ בנפגשו עם קשטן נימני ידע שרק רוצים שהוא יעזוב,כשהוא "איבד" את תמיכתו של הקהל אז ההחלטה נפלה,ואחרי חיפה רק הודיעו לו.

אז זה לא בדיוק הקהל צועק והמנהל עושה.

חרטה טל. גוטמן לא עזר בכלום באותה עונה להפועל והם כמעט ירדו ליגה. הקהל צעק גם לו להתפטר לא פעם ולא פעמיים.

הסיבה שגוןטמן מצליח בהפועל היא דווקא בגלל האמון הרב שהוא קיבל שם. תפסיקו לעוות את ההיסטוריה.

גוטמן הציל את הפועל מירידת ליגה.

בעשרת המחזורים הראשונים הם השיגו ניצחון בודד עם גיא לוזון והוא התפטר.

נכון אתה צודק זה לא. אני רואה מה שאני רואה חבוב וזיוני שכל כאלה לא מעיינים אותי. בתוך ההנהלה של מכבי יש מיליון אינטרסים אז אל תביא לי כל מיני רצונות מהקיץ בתור פונקציה. שורה תחתונה- מאז קלינגר, ברגע שהקהל צועק תתפטר- ההנהלה מפטרת.

הציל את הפועל מירידת ליגה? מה אתה אומר. שכחתי שאחרי עשרה משחקים אתה כבר יורד בטוח וצריך להציל אותך. אם גוטמן היה מאמן כזה גדול, לפי התפיסה שלכם, הוא היה צריך לקחת את הפועל לפחות למקום רביעי. זה מה יש. אחרת למה צעקתם9 לניר לוין תתפטר? הוא קיבל את מכבי במקום האחרון במחזור שלישי והשאיר אותנו בליגה!

הציל את הפועל מירידת ליגה? מה אתה אומר. שכחתי שאחרי עשרה משחקים אתה כבר יורד בטוח וצריך להציל אותך. אם גוטמן היה מאמן כזה גדול, לפי התפיסה שלכם, הוא היה צריך לקחת את הפועל לפחות למקום רביעי. זה מה יש. אחרת למה צעקתם9 לניר לוין תתפטר? הוא קיבל את מכבי במקום האחרון במחזור שלישי והשאיר אותנו בליגה!

לא יעזור לך כלום.

אלי גוטמן קיבל קבוצה מפורקת במקום האחרון (אחרי כמעט סיבוב שלם..) והפך אותה לאימפריה מבחינה מקצועית תוך שנתיים.

אני לא צעקתי לניר לוין להתפטר תודה. ניר לוין בן אדם נחמד מאוד שאני מכיר באופו אישי.

הופה זאת התקדמות. לא צעקת לו להתפטר כי הוא איש נחמד שאתה מכיר? זה אומר שאתה צועק לאנשים להתפטר לפי אישיותם ולא לפי המידה המקצועית? נדהמתי עכשיו!!!

להגיד לא יעזור לי כלום זה יפה ונחמד אבל זה לא טיעון. גוטמן לקח קבוצה זבל ונישאר איתה בליגה, עונה אחר כך רץ איתה וניכשל!!! במבחן התוצאה, ועונה אחר כך גרף את הקופה, וגם זה, בזכות הקיזוז.

ניראה לי שלא נשאר לך קייס.

כן. אני רוצה אליפות. רצו את זה לפני נמני, אני רוצה את זה אחרי נמני.

כולם מסכימים שלמכבי יש סגל נפלא שחייב לקחת אליפות, המאמן הבא שלא יביא אליפות הוא כישלון אחד גדול. מה היה עם אבי היה ממשיך כמאמן? אין לדעת (אני מאמין שטוב), לא נתנו לו לסיים.

כשצעקתי בעבר למאמנים להתפטר - אמרו לי אתה עיוור ואדיוט.

כשצעקתי על אלו ששרקו בוז, קיללו וצעקו לנמני להתפטר - אמרו לי אתה אדיוט ועיוור

מה שלא יקרה, תמיד יקראו לך אדיוט, גם אם אתה מאמין באמת שלך באלף אחוז.

היום, אחרי שאבי עזב, מאסתי בכל המלחמות. הבנתי שזה לא משנה. תמיד הרוב המטומטם יהיה זה שינצח. כיום זרקתי את האפוד, הנשק על הריצפה, רובין הוד כבר לא גיבור ילדות שלי. את המלחמות תעשו אתם.

אני אמשיך להגיע למשחקים, אמשיך לעודד, אמשיך לרצות לראות כדורגל יפה ומשחק של הקרבה ולחימה.

אבל אם המאמן הבא לא יביא אליפות, ואני לא יראה שינוי תוך 7-8 משחקים, הוא מבחינתי נכשל, כי אני באמת האמנתי שאבי יכול להביא אליפות. אתה רוצה בזה צביעות, אני רואה בזה אמת.

על סמך מה, אם אפשר לשאול, אתה האמנת שנמני יביא לנו אליפות?

על סמך הצלחות העבר? על סמך הניצחונות במשחקים הגדולים? על סמך הניצחונות בדרבי?

אולי על סמך הטקטיקה המדהימה שהוא העביר לקבוצה? אולי בעצם זה שיטת המשחק המדהימה?

המאזן ההתקפי המדהים? או שזה בכלל זה שהוא פשוט נלחם עם זה שגפני ישחק?

אהה בעצם אולי זה בזכות ניהול המשחק והחילופים המדהימה שלו?! לא, אני חושב שזה בגלל מלחמות האגו שהוא ייצר עם חלק גדול מהשחקנים...

בעצםםם, זה יכול להיות בזכות העובדה שהוא קידם את כל השחקנים דרגה אחת קדימה? או שזה בזכות העובדה ההיא, שהוא לקח שחקן כ"כ יעיל כמו האריס ולא נתן לו לשחק? או שזה בכלל..אהה! בגלל זה שהוא העמיד השנה סגל שחקנים אדיר והפך אותם לקבוצה מלוכדת ומגובשת...

אהה, לא..?

גוטמן הציל את הפועל מירידת ליגה.

בעשרת המחזורים הראשונים הם השיגו ניצחון בודד עם גיא לוזון והוא התפטר.

אם אני לא טועה הוא גם ניצח דרבי, נכון?

תקופת ההפסדים הכמעט קבועים בדרבי התחילה שם, לא?

הופה זאת התקדמות. לא צעקת לו להתפטר כי הוא איש נחמד שאתה מכיר? זה אומר שאתה צועק לאנשים להתפטר לפי אישיותם ולא לפי המידה המקצועית? נדהמתי עכשיו!!!

להגיד לא יעזור לי כלום זה יפה ונחמד אבל זה לא טיעון. גוטמן לקח קבוצה זבל ונישאר איתה בליגה, עונה אחר כך רץ איתה וניכשל!!! במבחן התוצאה, ועונה אחר כך גרף את הקופה, וגם זה, בזכות הקיזוז.

ניראה לי שלא נשאר לך קייס.

אתה צוחק עלי?

אני לעולם לא אצעק למאמן של מכבי להתפטר, ולא אקלל שום בעל תפקיד או שחקן במכבי ת"א. צא מזה, זה לא מצחיק וזה אפילו זלזול אמיתי.

גוטמן בעונת 08/09 רץ לאליפות. במבחן התוצאה הוא נכשל- אבל תאמין לי שאם היינו מציגים עונה כמו 2008/09 של האדומים אף אחד לא היה מפטר את נמני או כל מאמן אחר במכבי.

09/10 אגדית מבחינתם. קיזוז או לא, יש אליפות ויש גביע+מסע באירופה עם נצחונות על קבוצות גדולות מהיבשת.

אני לא מאמין שאני צריך לכתוב את השורות האלה בפורום. אתה מאמין שגוטמן נכשל בהפועל בעונה כלשהי???? ראבאק צא מהסרט שלך.

אני מאמין שגוטמן הוא אוברייטד גדול שבלי קיזוז לא מאמן היום את הפועל. אבל זה לא קשור לדיון.

הדיון הוא שמאמן צריך זמן. גוטמן קיבל אותו בהפועל, במכבי אף אחד לא קיבל אותו ולא יקבל. לגוטמן הייתה יציבות ניהולית, תקציבית. לאף מאמן במכבי לא היה את זה. סה טו.

המאמן הבא לא צריך להביא חמישיות ו100% החזקת כדור כל משחק.

מהמאמן הבא אני מצפה לדרך, להרכב אחד שירוץ כל הזמן, לשיפור משבוע לשבוע, לזה שהטובים משחקים, בלי רוטציה לקבוצה שמשחקת פעם בשבוע.

ומספיק,הרי אמרתם לוקח בערך חודשיים להתחבר - עד מחזור 15 היה חייב להיות הרכב קבוע לפחות.

המאמן הבא כבר לא יביא אליפות, ולדעתי גם נמני לא היה מביא אליפות אבל מה שכן יחשב אצלו להצלחה? הוא יכול להביא גביע, אולי איזה נצחון נחמד בדרבי אבל בסה"כ שנרראה כ-ד-ו-ר-ג-ל.

על סמך מה, אם אפשר לשאול, אתה האמנת שנמני יביא לנו אליפות?

על סמך הצלחות העבר? על סמך הניצחונות במשחקים הגדולים? על סמך הניצחונות בדרבי?

אולי על סמך הטקטיקה המדהימה שהוא העביר לקבוצה? אולי בעצם זה שיטת המשחק המדהימה?

המאזן ההתקפי המדהים? או שזה בכלל זה שהוא פשוט נלחם עם זה שגפני ישחק?

אהה בעצם אולי זה בזכות ניהול המשחק והחילופים המדהימה שלו?! לא, אני חושב שזה בגלל מלחמות האגו שהוא ייצר עם חלק גדול מהשחקנים...

בעצםםם, זה יכול להיות בזכות העובדה שהוא קידם את כל השחקנים דרגה אחת קדימה? או שזה בזכות העובדה ההיא,

שהוא לקח שחקן כ"כ יעיל כמו האריס ולא נתן לו לשחק? או שזה בכלל..אהה! בגלל זה שהוא העמיד השנה סגל שחקנים אדיר והפך אותם לקבוצה מלוכדת ומגובשת...

באמת באתי לענות לך, מכל הלב. אבל אז קראתי את המשפט האחרון שלך והבנתי שאתה לא שווה תגובה.

יחי המלך החדש, יחי האריס. תמשיכו לשאוף למצוינות ולמצוץ לשחקנים שזורקים זין על הקהל והמועדון, רק ככה נגיע רחוק, בזכותכם. תודה!

באמת באתי לענות לך, מכל הלב. אבל אז קראתי את המשפט האחרון שלך והבנתי שאתה לא שווה תגובה.

יחי המלך החדש, יחי האריס. תמשיכו לשאוף למצוינות ולמצוץ לשחקנים שזורקים זין על הקהל והמועדון, רק ככה נגיע רחוק, בזכותכם. תודה!

אה נכון, כי הכתרתי פה את האריס כמלך החדש...

נו באמת, האריס השחקן הכי יעיל שלנו מתחילת שנה (אחראי ל-10 שערים באופן ישיר) וזה היה בושה שבגלל שהוא לא טוב *בתפקיד שלא שלו* אז התחיל כל מסע מלחמות האגו...

ומצחיק שאתה מדבר על מצוינות בזמן שאתה תומך בצוות המקצועי של הבינונמני...

לא פעם ראשונה שאני רואה אותך מתחמק מאיזה תשובה, באמת שנראלי שאם תתאמץ באמת תוכל להביא תשובה למה ששאלתי...

נו באמת, האריס השחקן הכי יעיל שלנו מתחילת שנה (אחראי ל-10 שערים באופן ישיר) וזה היה בושה שבגלל שהוא לא טוב *בתפקיד שלא שלו* אז התחיל כל מסע מלחמות האגו...

לא פעם ראשונה שאני רואה אותך מתחמק מאיזה תשובה, באמת שנראלי שאם תתאמץ באמת תוכל להביא תשובה למה ששאלתי...

אין מה לענות על עובדות

למה להגיב לך שהכנסת את האריס לתוך המשוואה הזו? אותו שחקן זרק זין באימונים, חייב את הצוות המקצועי לשחק. אבל אותך? אותך זה לא מעניין, וזה מה שעצוב פה.

תסלח לי כן, אבל מה הקשר בין לתת תמיכה למאמן לבין מצוינות? אין פה שום סתירה, להפך. אתה רוצה שאני אהיה דמגוג זול כמוך? אז יאלה, בוא ננסה. אני חושב שאם אבי היה מסיים את העונה כמאמן מכבי, היינו לוקחים אליפות, מנצחים את שני הדברים הנותרים ומשחקים כדורגל נפלא עם ממוצע של 3 גולים לשני הסיבובים הבאים. איך זה? אהבת? אני מאמין שלא. תמשיך לטעון שאני מתחמק מתשובות לשאלות ומצד שני תמשיך להכניס לי למשוואה את אדון האריס (תרתי משמע).

בסופו של דבר, נמני בחוץ, אין יותר "בינוניות" במכבי. אין יותר לחץ לשחקנים ו-"oרטן" בתוך המועדון לפי טענתכם. עכשיו תן לי לנוח ולהשתעשע לי באתרי הספורט השונים שכל חצי שעה עולה שם של מאמן חדש. נראה מה אותו מאמן יעשה במכבי. אני מקווה לאכול את הכבוע בסיום העונה, אבל אם לא? אתה גם נכשלת, כאוהד.

אני לא מבין מה כולם מתלהבים מהסגל שמכבי העמידה השנה.

אז נכון יצחקי נפצע כבר במשחק הראשון ואיתו הכל היה יכול להיראות אחרת, אבל אם נבחן את שאר הסגר יש המון נפילות שכן, אין מה לעשות היו ידועות מראש.

הבולטת מבינהם זה קולואטי,עם כל הכבוד על הזמן שלו בחיפה, אנחנו הבאנו סוס מת, שחקן שבקושי ראה דשא, אחרי פציעה ובגיל מתקדם.

שלישיית הליצנים שלנו: קלמי סבן,יואב זיו וכמובן הבולט מכולם רוני גפני. סבן וזיו עוד סבירים מינוס (ממש לא שווים את הכסף שהם מקבלים) הם לא עושים פעולות מבריקות, גם בהתקפה וגם בהגנה, בדרך כלל פשוט נותנים משחק סביר עם כמה טעויות בלי יותר מדי תרומה.

רוני גפני הבולט מבין כל הסגל הזה, הסכין בלב, לא יודע איך תקראו לזה, זה פשוט מדהים אותי, נשגב מבינתי איך "שחקן" כזה משחק במכבי ת"א ועד בכלל בעונה שאמורה להיות עונת האליפות, העונה בה הכל יתפוצץ. אין לשחקן הזה שום יכולת חוץ מלהחזיר את הכדור אחורה, פשוט כואב ומתסכל לראות אותו.

אני חושב שהבעייה של מכבי עם בבסיס, בשורש. אי אפשר כל סוף שנה להעיף חצי קבוצה ולהביא 5-7 שחקני חיזוק "נוצצים" (סוסים מתים שבאים לעשות סיבוב ולהרוויח עוד כמה ג'ובות) ולהצהיר כוונות אליפות.

ככה לא תהייה דרך, לא כלום. חייבים להתחיל לבנות, מהשורש הכל. להריץ סגל שנה,שנתיים, ליצור שלד ולחזק בעמדות הנכונות.

הרי במילא לא ראינו תואר כ"כ הרבה זמן, אז לפחות בואו נתחיל לבנות משהו שישתלם בעתיד.

קבוצה שנזדהה איתה, שחקני בית, שחקנים צעירים עם חשק ולא כאלו שכבר אחרי 20 דקות נגמרים לך.

צריך המון סבלנות והמון מחשבה, אבל את השינו חייבים לעשות מהבסיס.

למה להגיב לך שהכנסת את האריס לתוך המשוואה הזו? אותו שחקן זרק זין באימונים, חייב את הצוות המקצועי לשחק. אבל אותך? אותך זה לא מעניין, וזה מה שעצוב פה.

תסלח לי כן, אבל מה הקשר בין לתת תמיכה למאמן לבין מצוינות? אין פה שום סתירה, להפך. אתה רוצה שאני אהיה דמגוג זול כמוך? אז יאלה, בוא ננסה. אני חושב שאם אבי היה מסיים את העונה כמאמן מכבי, היינו לוקחים אליפות, מנצחים את שני הדברים הנותרים ומשחקים כדורגל נפלא עם ממוצע של 3 גולים לשני הסיבובים הבאים. איך זה? אהבת? אני מאמין שלא. תמשיך לטעון שאני מתחמק מתשובות לשאלות ומצד שני תמשיך להכניס לי למשוואה את אדון האריס (תרתי משמע).

בסופו של דבר, נמני בחוץ, אין יותר "בינוניות" במכבי. אין יותר לחץ לשחקנים ו-"oרטן" בתוך המועדון לפי טענתכם. עכשיו תן לי לנוח ולהשתעשע לי באתרי הספורט השונים שכל חצי שעה עולה שם של מאמן חדש. נראה מה אותו מאמן יעשה במכבי. אני מקווה לאכול את הכבוע בסיום העונה, אבל אם לא? אתה גם נכשלת, כאוהד.

גם בתחילת השנה שהוא שיחק בתפקיד שלו ונתן תפוקה מדהימה הוא זרק זין באימונים וחייב את הצוות לשחק איתו?

הכל התחיל שהוא חויב לשחק כקשר אחורי/בלם קדמי ולא הצליח שם, אז התחילו מלחמות האגו וזריקת הזין...

שוב לא ענית לי על השאלה, השאלה זה לא מה היה עושה אבי אם, אלא מה גורם לך לחשוב ככה...

תחשוב טוב, אני מאמין שמאחורי כל מחשבה של בן אדם יש משו שגורם לו לחשוב ככה (בשיא הרצינות ובלי טיפת ציניות)..

[אולי, רק אולי, זאת האהבה העיוורת באבי?]

אני לא מבין מה כולם מתלהבים מהסגל שמכבי העמידה השנה.

.

.

.

אתה רציני? בוזגלו,עטר,מדוניאנין,ניבלדו,אלברמן,רנגלוב,אבידור,מלול.

יש לנו את ההתקפה ,על הנייר, הטובה בארץ.

בקשר למגנים,לפי דעתי זיו שחקן דיי טוב הוא מאוד מהיר ולא כזה רע הגנתית,אתה צריך לזכור שהציפיה בממגנים בארץ היא גבוהה מדי,תשווה אותו למגנים של קבוצות אחרות ותראה שהוא לא כזה גרוע(לא בין שלושת הטובים אבל לא גרוע).

בקשר לזה שאמרת שצריך לבנות קבוצה מצעירים,שנה שעברו ניסו-לא הלך לא היינו קרובים ליכולת של המוליכות אז שינו גישה ורצו תוצאות מיידות.