Jump to content

חודש אחד, 28 ימים, 6 משחקים... זה כל מה שאני מבקש

סתם סטלן

Recommended Posts

7 משחקים? נתתם לנימני 3 שנים

אז זה מה שאתה מקציב לו 7 משחקים תן לו לפחות לגמור את העונה ולבנות סגל משלו שנה הבאה

איך קוסטה אמר תן לו לפחות עד ינואר שנה הבאה אם לא אני יבוא איתך לקלל אותו

נימני היה עושה הכי חכם אם הוא היה אומר אם בסוף העונה אין אליפות אני הולך הביתה לבד!

20 שנה נתנו לו. אבי לא הצליח בכלום ורק הרס את הקבוצה.

את העונה עם מאנה אני לא רוצה להזכיר, כל מאמן אחר במקומו של נמני דאז היה נכשל.

פתחו את הברזים, הביאו כסף, ומיד אחרכך סגרו. מכבי נתקעו עם הרכש שהיה אמור להיות לספסל, וכולכם יודעים את זה מצויין.

בעונה שעברה נמני הוציא את המקסימום מהקבוצה. העונה היה המבחן האמיתי שלו, וכמובן - כמו תמיד מכבי לא מצליחה לסיים משהו כמו שצריך.

7 משחקים? נתתם לנימני 3 שנים

אז זה מה שאתה מקציב לו 7 משחקים תן לו לפחות לגמור את העונה ולבנות סגל משלו שנה הבאה

איך קוסטה אמר תן לו לפחות עד ינואר שנה הבאה אם לא אני יבוא איתך לקלל אותו

נימני היה עושה הכי חכם אם הוא היה אומר אם בסוף העונה אין אליפות אני הולך הביתה לבד!

אתה טוען שמיטש פיטר אותו באמצע העונה בגלל שהוא לא אמר שאם בסוף העונה אין אליפות הוא ילך הביתה?

הנה. התירוצים החלו. אם אבי בנה את הקבוצה, למה לא נתנו לו להמשיך עד סוף העונה?

עכשיו התירוץ שאיתו תרוצו כל העונה יהיה- "אבי בנה את הקבוצה, מה אתם רוצים מיצחק שום\רוני לוי\מוטי איווניר"

אם הכישלון אחרי פיטורי נמני ידוע מראש, אז הקהל אשם בדיוק כמו ההנהלה.

במידה ומכבי נכשלת?

האשם היחיד הוא גולדהאר (כן כן ותקראו עד הסוף).

לפטר מאמן באמצע העונה מראה על לחץ או על שליפות מהירות מהמותן...דברים כאלה יש להם שתי אופציות, טוב ורע...אם טוב סבבה.

אם רע? נדפקנו.......

הדאגה שלנו כרגע היא מה עושים בשביל לנצח את בית"ר. קיבלנו יומיים יקרים להתכונן למשחק הזה. זה יומיים יותר להרגיע את השורות והרוחות הסוערות בקבוצה, לעבוד טוב על הראש של השחקנים ואולי לתת לניר לוין לבנות איזושהי טקטיקה מסויימת שתנסה להחזיק במטרה לנצח את המשחק הזה.

הדאגה שלנו כרגע היא מה עושים בשביל לנצח את בית"ר. קיבלנו יומיים יקרים להתכונן למשחק הזה. זה יומיים יותר להרגיע את השורות והרוחות הסוערות בקבוצה, לעבוד טוב על הראש של השחקנים ואולי לתת לניר לוין לבנות איזושהי טקטיקה מסויימת שתנסה להחזיק במטרה לנצח את המשחק הזה.

פיספסתי משהו? מה הקשר לניר לוין?

מי שיעביר למשל את האימון היום זה איציק עובדיה. אף אחד לא פנה ללוין.

Guest רון מיוטני

דאבל בינוני

אתם אשכרה חיים בסרט שאנחנו עוד במאבק האליפות? קשה לי להאמין שמאמן יגיע ופתאום הכל ילך הוקוס פוקוס ונתחיל לפרק קבוצות ולנצח... במיוחד את הדרבי.

הלוואי ואני יאכל את הכובע.

צודק. בטח כשלא חסרים אנשים שרק מחכים להגיד שהפיטורים היתה טעות. מכבי צפויה לדשדש עוד תקופה לפני שתתיצב ותתחיל להשתפר. בגלל שמדובר באבי נמני היה צורך לחכות שהקבוצה תרד מספיק נמוך כדי שיהיה אפשר להוציא אותו מהמערכת. הוא היה עושה לכולנו טובה גדולה אם היה מתפטר בעצמו בשלב מוקדם יותר של העונה. בכל מקרה, מהבור הזה יקח זמן לצאת.

מתן, לא תהיה כנראה אליפות העונה. אם זה המבחן שלך לנכונות ההחלטה ועצם היותה הגיונית ומתקבלת על הדעת אז אני אחסוך לך את 2-3 שבועות החסד המתוכננים.

אם אתה עברת מהפך של 180 מעלות וזנחת את כל תפיסותיך הקודמות בנוגע לסבלנות בקשר למאמן בין לילה, אז סבבה. אני לא ממש מאמין לזה אבל אין כאן דיון. אבל אם אתה עדיין מאמין באופן אישי בכל מה שהאמנת בו לפני שבוע, ומאמין שהתפיסה הזו שלך היא זו שמשרתת באופן מיטבי את טובת הקבוצה, אבל אתה נמנע מליישם אותה מתוך מחשבה שלא מגיע לקהל הזה, לא מגיע לו ליהנות מטובת הקבוצה, אז הלכת לאיבוד.

אם אתה חושב שאנשים אחרים צבועים, התשובה היא לא להיות צבוע בעצמך. אם אתה חושב שאנשים אחרים מזיקים לקבוצה, התשובה היא לא להזיק לקבוצה בעצמך. אם אתה חושב שנכשלת במאבק להנחיל דרך שאתה מאמין בה, התשובה היא לא להתייאש ולוותר. זה לא רק ילדותי ותבוסתני, גישת משיכת הכתפיים ושבירת הכלים, אלא היא פשוט לא מכביסטית. אם יש לך משהו שאתה מאמין בו, משהו שהוא מעבר לזה שנמני צריך אמון במכבי, משהו שנוגע לאמון במוסד המאמן בכלל, אז תדגול בכך כשקל וגם כשקשה יותר. תן לגישה שלך את אותה סבלנות ואמון שציפית שנמני יקבל מגולדהאר.

אתה טוען שמיטש פיטר אותו באמצע העונה בגלל שהוא לא אמר שאם בסוף העונה אין אליפות הוא ילך הביתה?

לדעתי הוא פוטר בגלל שהוא שלח את הבובה לתקשורת לבקש עוד 2 שחקני חיזוק

ובגלל איך שמכבי נראו מתחילת העונה (חוץ מאירופה)

אבל אם אחרי קרית שמונה היה בא נימני ואומר השנה הזאת או שתהיה אליפות או שאני הולך הביתה

אז כן הוא היה יכול להשאר במכבי והיה מקבל שקט גם משער 2 ו13 בדיוק כמו שאברהם אמר בזמנו לא הולך בסוף השנה אני עוזב

מאותו רגע אף אחד לא קילל אותו יותר פשוט ספרו לו את הדקות עד שיעזוב

מישהו פתח פה נושא מקודם מה שורש הבעיה, אז הנה חברים, זה שורש הבעיה.

אין פה שום בעיה בכל העולם מקללים את המאמן

האוהדים של חיפה כבר 20 שנה מקללים את המאמנים שלהם שהביאו להם אליפויות וגביעים

ובכל זאת כל שנה שנייה הם לוקחים אליפות

רוני לוי עשו לו את המוות

אברהם גרנט לא נתנו לו שנייה של שקט

וגם היום לאלישע הם לא נותנים רגע של שקט

אצלנו שורש הבעיה מתחילה בזה שהיה לנו במערכת מישהו שהוא יותר גדול מהמערכת עצמה

מישהו עם שליטה וכח שלא ניתן לתאר במילים

מישהו שיכל לשרוף שחקנים או להביא אותם לגדולה בשניה .

מישהו שהמנכ"ל והיו"ר היו מפחדים ממנו

זה דבר שהרס אותנו מבפנים כל הצעקות למאמן להתפטר לא זה מה שגורם לנו לא לקחת אליפות כבר 8 שנים

מתן, לא תהיה כנראה אליפות העונה. אם זה המבחן שלך לנכונות ההחלטה ועצם היותה הגיונית ומתקבלת על הדעת אז אני אחסוך לך את 2-3 שבועות החסד המתוכננים.

אם אתה עברת מהפך של 180 מעלות וזנחת את כל תפיסותיך הקודמות בנוגע לסבלנות בקשר למאמן בין לילה, אז סבבה. אני לא ממש מאמין לזה אבל אין כאן דיון. אבל אם אתה עדיין מאמין באופן אישי בכל מה שהאמנת בו לפני שבוע, ומאמין שהתפיסה הזו שלך היא זו שמשרתת באופן מיטבי את טובת הקבוצה, אבל אתה נמנע מליישם אותה מתוך מחשבה שלא מגיע לקהל הזה, לא מגיע לו ליהנות מטובת הקבוצה, אז הלכת לאיבוד.

אם אתה חושב שאנשים אחרים צבועים, התשובה היא לא להיות צבוע בעצמך. אם אתה חושב שאנשים אחרים מזיקים לקבוצה, התשובה היא לא להזיק לקבוצה בעצמך. אם אתה חושב שנכשלת במאבק להנחיל דרך שאתה מאמין, התשובה היא לא להתייאש ולוותר. זה לא רק ילדותי ותבוסתני, גישת משיכת הכתפיים ושבירת הכלים, אלא היא פשוט לא מכביסטית. אם יש לך משהו שאתה מאמין בו, משהו שהוא מעבר לזה שנמני צריך אמון במכבי, משהו שנוגע לאמון במוסד המאמן בכלל, אז תדגול בכך כשקל וגם כשקשה יותר. תן לגישה שלך את אותה סבלנות ואמון שציפית שנמני יקבל מגולדהאר.

כן. אני רוצה אליפות. רצו את זה לפני נמני, אני רוצה את זה אחרי נמני.

כולם מסכימים שלמכבי יש סגל נפלא שחייב לקחת אליפות, המאמן הבא שלא יביא אליפות הוא כישלון אחד גדול. מה היה עם אבי היה ממשיך כמאמן? אין לדעת (אני מאמין שטוב), לא נתנו לו לסיים.

כשצעקתי בעבר למאמנים להתפטר - אמרו לי אתה עיוור ואדיוט.

כשצעקתי על אלו ששרקו בוז, קיללו וצעקו לנמני להתפטר - אמרו לי אתה אדיוט ועיוור

מה שלא יקרה, תמיד יקראו לך אדיוט, גם אם אתה מאמין באמת שלך באלף אחוז.

היום, אחרי שאבי עזב, מאסתי בכל המלחמות. הבנתי שזה לא משנה. תמיד הרוב המטומטם יהיה זה שינצח. כיום זרקתי את האפוד, הנשק על הריצפה, רובין הוד כבר לא גיבור ילדות שלי. את המלחמות תעשו אתם.

אני אמשיך להגיע למשחקים, אמשיך לעודד, אמשיך לרצות לראות כדורגל יפה ומשחק של הקרבה ולחימה.

אבל אם המאמן הבא לא יביא אליפות, ואני לא יראה שינוי תוך 7-8 משחקים, הוא מבחינתי נכשל, כי אני באמת האמנתי שאבי יכול להביא אליפות. אתה רוצה בזה צביעות, אני רואה בזה אמת.

המאמן הבא יקבל את השקט המגיע לו, העידוד לא יפסק.

אבל, אני רוצה כדורגל יפה, ניצחון בדרבי ואליפות בסוף העונה.

אחרת זה כישלון. הפעם אין תירוצים.

אז נמני קיבל חסד 3 שנים, עזוב אליפות, 3 שנים של הפסדים בדרבי (כולל שהפועל היו פח זבל לפני גוטמן), אבל המאמן החדש מקבל 4 חודשים, והוא צריך לא רק לשקם את הקבוצה (כי הרי הפיטורים של נמני רק מוציאים את הרפש החוצה, אבל תהיה בטוח שהוא היה שם גם לפני כן), אלא גם להפוך אותה להכי טובה בארץ, בפור.

לאבי הגיע לסיים את העונה, אם הוא לא היה מביא תואר אני הייתי צועק לו להתפטר.

כשאני ביקשתי שיתנו לאבי זמן ושיתנו לו לסיים את העונה, קראתם לי עיוור. יש למאמן הבא 7 משחקים בשביל להראות שינוי, אם לא יהיה. הביתה.

הרי מה זה כבר משנה?

עכשיו, אם אתה לא "אוהד נמני", קרי שם אותו לפני טובת הקבוצה, בוא תסביר לי מה הקשר בין הדברים.

אוקיי, פגעו בנמני, הרסו אותו, השפילו אותו. אבל בניגוד למקרה של קלינגר, שאז המהלך נבע במידה רבה בשל עניינים לא מקצועיים (או לפחות לא מקצועיים בבחינת "משחקים לא טוב") אלא יותר בשל יצרים פנימיים, אינטרסים, שנאה הדדית וכד', הפעם ברור שאין פה שום דבר אישי נגד נמני. הוא לא הלך כי הוא נמני, הוא הלך כי הוא נכשל כמאמן. זה לא משנה אם הסכימו על זה ביום שלישי, בנובמבר או ביולי, אם הוא היה מצליח הוא היה נשאר. ומצליח, לא ניצחון ענק בדרבי ופור של 15 נקודות בראש הטבלה. מספיק שהיה מוציא 7 נקודות מתוך 18 מול ה6 הראשונות ונמצא 2-3 נק' ממקום ראשון. מספיק שהיינו 8 נק' ממקום ראשון, אבל עם כדורגל טוב ונצחונות יפים ולא גירודים של 1-0 מניסים ונפלאות. מספיק שהיה מקדם 2-3 שחקנים, כך שהיית רואה שיש אופק כלשהו. אתה יכול לומר לי שהיה אחד מהדברים האלה בחצי השנה האחרונה? יש שחקן אחד שהתקדם? יש מהלך אחד שאתה רואה שחוזרים עליו במשחקים? יש משחק אחד של מכבי העונה שאתה יכול לומר בפה מלא - שיחקנו מצוין כל המשחק? התשובה היא לא.

אוקיי, אז זה עדיין כואב שהוא פוטר, ועוד בטלפון. גולדהאר בן זונה, סבבה? ועדיין, ברור לך שב- 7 משחקים באמצע עונה אי אפשר לשנות דברים גדולים. אז למה אתה מסרב לתת זמן למאמן חדש? הרי בסופו של דבר, אם אתה אוהד מכבי, אתה יכול לכאוב את פיטוריו של נמני ולשנוא את גולדהאר, אבל לא לרצות שמכבי תפסיד. זה לא הולך ביחד. או זה, או זה. להיות בעד נמני לא אומר להיות אנטי מכבי.

20 שנה נתנו לו. אבי לא הצליח בכלום ורק הרס את הקבוצה.

את העונה עם מאנה אני לא רוצה להזכיר, כל מאמן אחר במקומו של נמני דאז היה נכשל.

פתחו את הברזים, הביאו כסף, ומיד אחרכך סגרו. מכבי נתקעו עם הרכש שהיה אמור להיות לספסל, וכולכם יודעים את זה מצויין.

בעונה שעברה נמני הוציא את המקסימום מהקבוצה. העונה היה המבחן האמיתי שלו, וכמובן - כמו תמיד מכבי לא מצליחה לסיים משהו כמו שצריך.

מה, בעונה של מאנה נמני היה מאמן? (אגב, באותה עונה הוא פיטר מאמן, בטלפון, על אף שהוא היה חצי שעה נסיעה ממנו, לא 12 שעות טיסה)

לדעתי הוא פוטר בגלל שהוא שלח את הבובה לתקשורת לבקש עוד 2 שחקני חיזוק

ובגלל איך שמכבי נראו מתחילת העונה (חוץ מאירופה)

אבל אם אחרי קרית שמונה היה בא נימני ואומר השנה הזאת או שתהיה אליפות או שאני הולך הביתה

אז כן הוא היה יכול להשאר במכבי והיה מקבל שקט גם משער 2 ו13 בדיוק כמו שאברהם אמר בזמנו לא הולך בסוף השנה אני עוזב

מאותו רגע אף אחד לא קילל אותו יותר פשוט ספרו לו את הדקות עד שיעזוב

אבי אמר שהמטרה היא אליפות.

אני לא מכיר מאמן שאמר אי פעם שאם הוא לא לוקח אליפות הוא הולך הביתה. איזה יתרון יש בלצאת בהצהרה כזאת?

בטח היה מקבל שקט משערים 2 ו-13.

אתם כנראה באמת עם זיכרון קצר.

מי שיקרא למאמן הבא להתפטר יהיו בדיוק אותם שערים.

אני מוכן להתערב איתך.

היום, אחרי שאבי עזב, מאסתי בכל המלחמות. הבנתי שזה לא משנה. תמיד הרוב המטומטם יהיה זה שינצח.

צר לי, זו תבוסתנות ופשוט לא אמת. אתה עדיין נלחם, פשוט לא בשם מה שאתה מאמין בו, אתה נלחם עם הרוב המטומטם, לא נגדו.

אז נמני קיבל חסד 3 שנים, עזוב אליפות, 3 שנים של הפסדים בדרבי (כולל שהפועל היו פח זבל לפני גוטמן), אבל המאמן החדש מקבל 4 חודשים, והוא צריך לא רק לשקם את הקבוצה (כי הרי הפיטורים של נמני רק מוציאים את הרפש החוצה, אבל תהיה בטוח שהוא היה שם גם לפני כן), אלא גם להפוך אותה להכי טובה בארץ, בפור.

עכשיו, אם אתה לא "אוהד נמני", קרי שם אותו לפני טובת הקבוצה, בוא תסביר לי מה הקשר בין הדברים.

אוקיי, פגעו בנמני, הרסו אותו, השפילו אותו. אבל בניגוד למקרה של קלינגר, שאז המהלך נבע במידה רבה בשל עניינים לא מקצועיים (או לפחות לא מקצועיים בבחינת "משחקים לא טוב") אלא יותר בשל יצרים פנימיים, אינטרסים, שנאה הדדית וכד', הפעם ברור שאין פה שום דבר אישי נגד נמני. הוא לא הלך כי הוא נמני, הוא הלך כי הוא נכשל כמאמן. זה לא משנה אם הסכימו על זה ביום שלישי, בנובמבר או ביולי, אם הוא היה מצליח הוא היה נשאר. ומצליח, לא ניצחון ענק בדרבי ופור של 15 נקודות בראש הטבלה. מספיק שהיה מוציא 7 נקודות מתוך 18 מול ה6 הראשונות ונמצא 2-3 נק' ממקום ראשון. מספיק שהיינו 8 נק' ממקום ראשון, אבל עם כדורגל טוב ונצחונות יפים ולא גירודים של 1-0 מניסים ונפלאות. מספיק שהיה מקדם 2-3 שחקנים, כך שהיית רואה שיש אופק כלשהו. אתה יכול לומר לי שהיה אחד מהדברים האלה בחצי השנה האחרונה? יש שחקן אחד שהתקדם? יש מהלך אחד שאתה רואה שחוזרים עליו במשחקים? יש משחק אחד של מכבי העונה שאתה יכול לומר בפה מלא - שיחקנו מצוין כל המשחק? התשובה היא לא.

אוקיי, אז זה עדיין כואב שהוא פוטר, ועוד בטלפון. גולדהאר בן זונה, סבבה? ועדיין, ברור לך שב- 7 משחקים באמצע עונה אי אפשר לשנות דברים גדולים. אז למה אתה מסרב לתת זמן למאמן חדש? הרי בסופו של דבר, אם אתה אוהד מכבי, אתה יכול לכאוב את פיטוריו של נמני ולשנוא את גולדהאר, אבל לא לרצות שמכבי תפסיד. זה לא הולך ביחד. או זה, או זה. להיות בעד נמני לא אומר להיות אנטי מכבי.

מה, בעונה של מאנה נמני היה מאמן? (אגב, באותה עונה הוא פיטר מאמן, בטלפון, על אף שהוא היה חצי שעה נסיעה ממנו, לא 12 שעות טיסה)

כשאתה אומר 3 שנים, זה נשמע כאילו היו לו את הכלים.

בכייאת ראבק, לפחות תיהיה אמין.

בעונה של מאנה, זה היה מביך. אפילו עם שייע היה המאמן שלנו דאז לא הייתי אומר לו כלום.

עונה שעברה אבי הוציא את המקסימום מהקבוצה. והעונה? העונה הייתה אמורה להיות עונת המבחן שלו.

אני טוען שאבי היה לוקח אליפות, אתה יכול להגיד שלא. בפועל יש סגל נפלא, המאמן שלא יביא אליפות נכשל במחינתי, גם אבי במידה ו.

הפיטורים של אבי מוציאים את הרפש החוצה? נו באמת. החרא לא צף כבר? תמיד אמרתם שאנחנו הבעיה, שאנחנו האשמים, שאבי אשם ובלה בלה. עכשיו הוא לא פה, די להאשים את כולם.

מעטים המאמנים בעולם שהצליחו לקחת אליפות אחרי שהחליפו 13 שחקנים בעונה! ותאחלס? זה היה מתבקש, הסגל של שנה שעברה היה נוראי, למעט כמה שחקנים..

נכון, לא ראינו כדורגל ענק, לא ראינו שינוי דרסטי משבוע לשבוע, השחקנים לא ממש התחברו, אבל אני עדיין בטוח שהיה צריך לתת לו לסיים את העונה. הרי גם אבי בעצמו אמר שאם הוא לא מביא תואר, הוא הלך הביתה לבד.

נראה לך שהחלפת מאמן תעזור היום? זה רק יגרום לנזק עצום..

אני לא מאשים את גולדהאר, אני מאשים את היוצעים שלו (בושינסקי האמ) אני לא אקלל את גולדהאר, אני לא יצאתי להפגין, לא איימתי על אף אחד. וכואב לי שאתה חושב שאני רוצה שמכבי תפסיד, חלילה.

אני רוצה שהמאמן הבא יצילח, לא אכפת לי מי זה. אבל אם לא יהיה שינוי תוך 8 משחקים - ושינוי זה אומר, שינוי. אני לא באמת מבקש 5-0 כל משחק ולאנוס את הפועל בדרבי כמו זומבי.

מתן,

במשך כל הזמן הזה כשכולם ביקרו את הצוות המקצועי (בלי להזכיר את המילה פיטורין או אפילו את השם נימני אלא כל הצוות המקצועי) אמרת שהתפקיד של קהל הוא לעודד ולא להתערב בהחלטות.

כשאמרו לך שאתה אומר את זה בגלל זהות המאמן, אמרת שזה מה שזאת הדרך שלך בלי קשר לאבי ושמאז מקרה אלי כהן למדת והבנת שלפטר מאמנים הוא לא אחד מהתפקידים של הקהל.

יותר מזה, תיארת את שער 13 בתור המחלה של מכבי, בתור השער שבחיים לא יתן שקט למאמן. (ושוב, אמרת את זה בתור אג'נדה שאני ועוד הרבה מאמינים בה ולא בקשר לאבי ספציפית).

אז אני שואל- מה קרה פתאום?

או שבזמן הזה שקרת לכולנו- זה כן היה רק אבי שבגללו אמרת את הדברים האלו.

או ש....?

אני באמת שואל איך פתאום לקלל מאמן ולדרוש פיטורין זה כן לגיטימי? (ואתה אומר את כל הדברים האלה כשעוד לא ראית מי זה, מה הוא עשה, אבל כאילו רק מחכה בפינה להגיד אמרתי לכם).

מי זה ה"אתם צריכים להוכיח" הזה שאתם כל הזמן אומרים?

אין לנו את אותו אינטרס? הצלחת מכבי?

זה אני החלטתי לפטר את אבי?

הייתה פה ביקורת שע"פ רוב הייתה לגיטימית ועניינית.

המטרות "שלנו" ו"שלך" נשארו זהות- הצלחה של מכבי.

או שבלי נמני זה כבר לא משנה?

עריכה:

עכשיו ראיתי את ההודעה שלך וזה מה שאני לוקח ממנה.

אני רוצה שהמאמן הבא יצילח, לא אכפת לי מי זה. אבל אם לא יהיה שינוי תוך 8 משחקים - ושינוי זה אומר, שינוי. אני לא באמת מבקש 5-0 כל משחק ולאנוס את הפועל בדרבי כמו זומבי.

מקווה שזאת הגישה של כולם.

מה שמתן אמר.

אני כבר מחכה לדרבי כדי לאנוס את הפועל כמו זומבים ואחרכך ישר לעשות דאבל קל!

אתם מזיינים ת'מוח מה מתן אומר ומה תומכי נימני אומרים

אבל רובכם אתם אלה שתקללו את המאמן הבא

ואני צופה לבלאגן גדול בעוד חודשיים ועוד מאמן שהולך להבית

כי במכבי אין אנשים שמבינים כדורגל אפילו לא אחד

והקהל-אתם פשוט מטומטמים

אין פה שום בעיה בכל העולם מקללים את המאמן

האוהדים של חיפה כבר 20 שנה מקללים את המאמנים שלהם שהביאו להם אליפויות וגביעים

ובכל זאת כל שנה שנייה הם לוקחים אליפות

רוני לוי עשו לו את המוות

אברהם גרנט לא נתנו לו שנייה של שקט

וגם היום לאלישע הם לא נותנים רגע של שקט

אצלנו שורש הבעיה מתחילה בזה שהיה לנו במערכת מישהו שהוא יותר גדול מהמערכת עצמה

מישהו עם שליטה וכח שלא ניתן לתאר במילים

מישהו שיכל לשרוף שחקנים או להביא אותם לגדולה בשניה .

מישהו שהמנכ"ל והיו"ר היו מפחדים ממנו

זה דבר שהרס אותנו מבפנים כל הצעקות למאמן להתפטר לא זה מה שגורם לנו לא לקחת אליפות כבר 8 שנים

"בכל העולם" כן, בכל קבוצה בעולם מקללים את המאמן, אבל בכל קבוצה!

ברור שיש מקומות שמקללים מאמנים שחקנים ועושים דברים הרבה יותר גרועים מזה.

תראה לי דוגמא אחת שקללות ויפטורי מאמן(בטח שבאמצע עונה) עזרו למצב הקבוצה?

זה יוצר הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

אם לא יהיה שינוי אז מה?

אבי אמר שהמטרה היא אליפות.

אני לא מכיר מאמן שאמר אי פעם שאם הוא לא לוקח אליפות הוא הולך הביתה. איזה יתרון יש בלצאת בהצהרה כזאת?

בטח היה מקבל שקט משערים 2 ו-13.

אתם כנראה באמת עם זיכרון קצר.

מי שיקרא למאמן הבא להתפטר יהיו בדיוק אותם שערים.

אני מוכן להתערב איתך.

הנה הבעיה של נמני בבקשה :

http://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3472261,00.html

אני מוכן להתערב איתך על מה שאתה רוצה שעד אחרי הדרבי יהיה שקו אבל מהדרבי כל הפסד יביא איתו צעקות משער 11

נתערב על מה שתגיד

אז חזרנו לנקודת ההתחלה.

חוץ מהמאמן שהוא גם יוכתר ככישלון, מישהו יצטרך לתת את הדין.

שמע כמו אתמול שדיברתי איתך, אני בכלל לא מאמין שאני מדבר איתך על זה ומתייחס לזה ברצינות, אבל בסדר נזרום...

ב8 מחזורים אתה לא יכול להגדיר כישלון של מאמן(אלא אם כן מפסידים את כל שמונת המשחקים).

אבל אוקי, אמרתי נזרום אז נזרום, נגיד והוא יוכתר לכישלון.

מזה אומר? שאיך תנהג ביציע במקרה שכזה?

המישהו שיצטרף לתת את הדין זה גולדהאר, מה אתה מצפה ממנו שיעשה, שישים את המפתחות על השולחן ויילך?

שמע כמו אתמול שדיברתי איתך, אני בכלל לא מאמין שאני מדבר איתך על זה ומתייחס לזה ברצינות, אבל בסדר נזרום...

ב8 מחזורים אתה לא יכול להגדיר כישלון של מאמן(אלא אם כן מפסידים את כל שמונת המשחקים).

אבל אוקי, אמרתי נזרום אז נזרום, נגיד והוא יוכתר לכישלון.

מזה אומר? שאיך תנהג ביציע במקרה שכזה?

המישהו שיצטרף לתת את הדין זה גולדהאר, מה אתה מצפה ממנו שיעשה, שישים את המפתחות על השולחן ויילך?

איך אני אתנהג ביציע? לא יודע. ימים יגידו. תשובה דיפלומטית לא? אהבת?

וגולדהאר לא הוא זה שצריך לתת את הדין, אלא האנשים שסביבו אשר דחפו אותו לעשות תמהלך הזה.