Jump to content

חודש אחד, 28 ימים, 6 משחקים... זה כל מה שאני מבקש

סתם סטלן

Recommended Posts

ובצדק.

זה מה שבעל הבית שלנו רוצה מאיתנו, זה מה שהאיש בעל הדיעה מעודד פה.

אנחנו סך הכל עוזרים לגולדהאר לממש את המטרה שלו.

החתימה שלך נראית כמו שיא האירוניה עכשיו.

"אף אחד לא יעזוב פה, אז תתחילו לאהוב"

ומה בדיוק גולדהאר מעודד פה? מה הוא מעודד אותך שאתה תעשה? להיות בעד פיטורים של מאמן שבנה קבוצה בתקציב עתק ולא התקדם איתה מ"מ? אבל עזוב, בסדר, לא היה צריך לפטר את נמני, לצורך העניין. נצא מנקודת הנחה, לשם הדיון, שהכל בגלל הקהל שלא נתן לו שנייה. נצא גם מנקודת הנחה שגולדהאר "מעודד את זה". אז בוא ונלך רגע עם ההיגיון שלך פה:

כשלוני עודד אותך לשמוח אחרי דרבים, שמחת?

כשמכבי עודדה אותך לפטר מאמן מוצלח בגלל פתיחת עונה לא טובה והפסד לסנטה קולומה, "למדת" מזה משהו?

כשמכבי עודדה אותך לדעת שמפטרים מאמן כי השופטים דפקו אותו במחזורים ראשונים, היית בעד זה?

כשכעסתם שמכבי העיפה את נמני "כי ככה לא מתייחסים לסמלים", הפיתרון שלכם היה לקלל את גדי ברומר, כי "אם מתייחסים חרא לסמלים אז עד הסוף"?

מה נסגר איתכם לעזאזל?

חבורה של ילדים קטנים. אעלק "זה מה שהקבוצה רוצה שאני אעשה". ממתי אתם עושים מה שאומרים לכם? כל הזמן אתם מטיפים בעד ערכים משלכם, ואז פתאום אתם משנים אותם "כי זה מה שרוצים ממני"? ואתם עוד מתעקשים שאתם לא עושים דווקא? או שאתם מאמינים שזה מה שצריך, או שאתם לא מאמינים. אם אתם לא מאמינים, למה אתם עושים את זה? אני שואל ברצינות, אם לא דווקא, אז בשביל מה? אני רתחתי מכעס כשהעיפו את אלי כהן. בכייה לדורות. משום מה לא חשבתי שהפיתרון הוא לקלל מאמנים הבאים.

אתם מציגים פה וריאציה מאוד מיוחד של "אם אתם לא יכול לנצח אותם, תצטרף אליהם".

אתם:

א. הגדרתם לקבוצה היריבה את המטרות, היעדים והעקרונות שלה בעצמכם.

ב. ממשיכים לצאת נגד הדברים הללו בכל הזדמנות.

ג. אומרים שמעכשיו תנהגו כמוהם.

למה? אתם באמת לא רואים את הסתירה? אתם גם אומרים מה לא בסדר, וגם אומרים שתתנהגו ככה?

אתם אומרים שגמרתם עם המלחמות? אז תשבו בצד. אני גמרתי עם מלחמות גם, מזמן. תאמינו לי. אתם לא מציעים להפסיק להילחם, אתם מציעים להילחם בעבור משהו שאתם לא מאמינים בו, כדי לעשות דווקא. באמת שאני מתפלא פה על הרבה אנשים שבדר"כ עושים רושם של בחורים אינטליגנטים, לא של ילדים בגן. אתם ממשיכים וחוזרים בכל הודעה על איך שאתם מתכוונים לעשות דווקא. ואז אומרים שלא, זה לא דווקא, זה פשוט כי זה מה ששכנעו אתכם שנכון. ותוך כדי, אתם ממשיכים להסביר למה זה לא נכון.

ואתם באמת לא רואים את הבעיה במה שאתם אומרים?

אני בכלל לא מדבר פה על האנשים שבאמת קיללו כל מאמן עד לנמני. אני מדבר על האנשים שלא עשו את זה, ועכשיו אומרים שכן יעשו את זה. מה השתנה בדיוק? מה?

אני לא מאמין שאני (אני...) אומר לכם את זה: תתבגרו.

חחחחחחחחחחחחחחחח הנה דוגמא לילד מטומטם.

קודם כל תן לי להחליט לגבי הקללות, ברגע שאתה דוחף לי מילים לפה ומוציא אותי באור שונה לגמרי, מותר לי להגיד לך הכל יא ילד זין

עכשיו תקשיב טוב, תביא לי תגובה אחת שאמרתי שאני הולך לצעוק למאמן להתפטר.

יא אפס מאופס, תמיד היה לי תמונה של אבי בפרופיל(למעט השבוע שבו אבי כהן נפטר), בחתימה תמיד, והספרה עם השם? מאז שנרשמתי יא קוקסינל, 23 לאוקטובר 2006.

תמיד אהבתי את נימני, אני גדלתי על נימני, אבל מתחילת העונה ידעתי שאסור לאבי לאמן, ואמרתי את זה מאות פעמים.

בפעם הבאה תבדוק לפני שאתה מדבר יא אפס.

אז בוא גם אני אקלל אותך ימזדיין בתחת

ימניאק מסכן מאונן על נימני אחד כמוך ראיתי יותר מדי תגובות תומכות בנימני יגיי מסריח...

יבן זונה מסריח שכמוך לך תאונן על נימני ולך זדיין מפה כבר לא רוצים מאוננים על נימני כמוך

ימניאק מסכן מאונן על נימני אחד כמוך ראיתי יותר מדי תגובות תומכות בנימני יגיי מסריח...

יבן זונה מסריח שכמוך לך תאונן על נימני ולך זדיין מפה כבר לא רוצים מאוננים על נימני כמוך

שמשהו יעיף אותו.

ואופיר, אני יגיב לך יותר מאוחר, אני לא בורח :)

שמשהו יעיף אותו.

ואופיר, אני יגיב לך יותר מאוחר, אני לא בורח :)

הוא מתחיל איתי בקללות,אני באתי פה לדון,למה דווקא להעיף אותי

וואלה מישהו עם דעה שונה משלכם וכבר אתם יוצאים עליו

ביינתיים נראה כאילו המשטרה מקשה על המעבר לזלצבורג

אני לא אתפלא אם יקרה משהו יוצא דופן שישאיר אותו

כי המזל שלנו לא כזה טוב בזמן האחרון שהמניאק אשכרה יעזוב את ארצנו

והמזל עובד חזק לטובת השרמוטות

אין שום מצב שהקקה הזה נשאר.

נכון אתה צודק זה לא. אני רואה מה שאני רואה חבוב וזיוני שכל כאלה לא מעיינים אותי. בתוך ההנהלה של מכבי יש מיליון אינטרסים אז אל תביא לי כל מיני רצונות מהקיץ בתור פונקציה. שורה תחתונה- מאז קלינגר, ברגע שהקהל צועק תתפטר- ההנהלה מפטרת.

אני יכול לגלות לך סוד? בכל מקום שהקהל צועק תתפטר, בסוף ההנהלה מפטרת, או שהמאמן מתפטר.

זה כי מאמנים לא ממשיכים בעבודה שלהם לעד, ובדר"כ קצת לפני שהם מרימים ידיים או שלהנהלה נשבר, לאוהדים נשבר.

כאלה הם אוהדים, חסרי סבלנות.

מה בדיוק אתה מנסה להוכיח או להראות פה?

מאז קלינגר:

לקאנן לא צעקו להתפטר. ידעו שיגמור את העונה, גמר אותה, ולא המשיך. זהו. עבר בשקט.

לאלי כהן צעקו להתפטר במחזורים הראשונים לפני שסיים את העונה, לא? ואז כן, שוב קראו לו להתפטר והפעם פוטר.

לניר לוין צעקו להתפטר. מכבי לא פיטרה, נתנה לו לסיים את העונה. אחרי זה הביאו מאמן יותר טוב, ובינתיים ניר לוין המשיך במערכת. נראה לך שזה כי צעקו לו להתפטר?

לרב"ש צעקו להתפטר, ופוטר, סיפור עצוב באמת.

אבל בשורה התחתונה, כל מאמן שקוראים לו להתפטר, בסוף הולך הביתה. זה כי כל המאמנים הולכים הביתה. מתישהו.

המאמנים היחידים שקראו להם להתפטר ולא הלכו הביתה, בכל העולם, הם אלה שעדיין עובדים. ובכל העולם צועקים למאמנים להתפטר. בכל העולם מפטרים מאמנים, כן, גם באמצע עונה. זה לא אומר שזה טוב (כמו כל דבר, אין שחור ולבן, לפעמים כן ולפעמים לא...), אבל אתם מציגים את זה כאילו תופעה ייחודית למכבי.

אה, ואם אתה תגיד שזה לא נחשב במקרה שההנהלה נתנה למאמן לסיים את העונה, אז גם ניר לוין לא נחשב במניין הפיטורים שלכם.

שמע חבוב, אני יעצור את הקללות כאן רק בגלל שיש לי אזהרה מאחד המנהלים פה כבר.

אני רק יכול להגיד לך דבר אחד, אתה ילד מסכן.

התגובות שלי תומכות אך ורק במכבי, זה שגדלתי על אבי ואני אוהב את אבי, לא הופך את העובדה שאני לא רציתי אותו בתור מאמן, ולא חושב שהוא מאמן שיביא אליפות.

לא יודע איפה ראית תגובות שתומכות בנימני ולא במכבי, אני אפילו הבאתי כתבה מוואלה על הקומץ אוהדים שמתכננים לעשות בלגן ואמרו שמכבי הולכים להתרגל להרבה רדיוסים וגיניתי את זה.

מאיפה דחפת עליי את כל החארטות שלך רק ה' יודע, מה שכן, אתה עדיין תישאר מטומטם.

ואתה מוכיח את זה בכל תגובה שלך... ולא רק אני שם לזה, ככה ש... תמשיך לדחוף אצבעות.

הוא מתחיל איתי בקללות,אני באתי פה לדון,למה דווקא להעיף אותי

וואלה מישהו עם דעה שונה משלכם וכבר אתם יוצאים עליו

אתה באת לדון?

אתה באת ואמרת שאני מהזבלים שצועקים להתפטר ובאים עם חולצות שחורות, רק בגלל שיש לי תמונה של נימני בצד וסיפרה ליד השם.

יותר עלוב מזה?

תשאל את הכושלאמא שלך, אפילו היא יודעת שאני אוהד מ-כ-ב-י ולא אוהד נימני כמו שאתה מציג.

אידיוט.

אתה באת לדון?

אתה באת ואמרת שאני מהזבלים שצועקים להתפטר ובאים עם חולצות שחורות, רק בגלל שיש לי תמונה של נימני בצד וסיפרה ליד השם.

יותר עלוב מזה?

אתה באת ילדון*

לא ידעתי איפה פה לכתוב את זה, כתבתי בנושא של הכדורסל, אבל רק 4 אנשים נכנסים לשם.

קיצר, הדרבי נופל ב5/2 שזה יום שבת, ולכן הוא אמור להיות ב7/2 שזה המשחק המרכזי.

אמה מה? בתאריך זה בדיוק יש גם את חצי גמר גביע המדינה בכדורסל, אז אולי הדרבי בכדורגל יהיה יום ראשון? או שהדרבי יהיה ביום שני לא משנה מה?

לא ידעתי איפה פה לכתוב את זה, כתבתי בנושא של הכדורסל, אבל רק 4 אנשים נכנסים לשם.

קיצר, הדרבי נופל ב5/2 שזה יום שבת, ולכן הוא אמור להיות ב7/2 שזה המשחק המרכזי.

אמה מה? בתאריך זה בדיוק יש גם את חצי גמר גביע המדינה בכדורסל, אז אולי הדרבי בכדורגל יהיה יום ראשון? או שהדרבי יהיה ביום שני לא משנה מה?

אם אני לא טועה ערוץ 1 מחזיק בזכויות השידור לגביע המדינה בכדורסל, מה שאומר שהם יזיזו בעצמם את המועד של דרבי הכדורגל, כנראה ליום ראשון.

אם הפועל עוברת את חיפה היום ברבע הגמר, סיכוי גבוה לשני דרבים תוך יומיים... מרגש

אם הפועל עוברת את חיפה היום ברבע הגמר, סיכוי גבוה לשני דרבים תוך יומיים... מרגש

זה יהיה שבוע של קריסה רגשית, לטוב או לרע....

זה יהיה שבוע של קריסה רגשית, לטוב או לרע....

את מגזימה... בדרבי סל אין באמת שאלה של מי תנצח.

זה יהיה משחק ראווה שמסמל את חזרתו של הדרבי התל אביבי לכדורסל הישראלי, לא יותר מזה.

אני לא רוצה להרחיב יותר מדי כי זה כבר יחזיר אותנו לדיון על הפיטורים והאם הם נכונים או לא, וזו לא המטרה של הנושא הזה.

:oops:

את מגזימה... בדרבי סל אין באמת שאלה של מי תנצח.

זה יהיה משחק ראווה שמסמל את חזרתו של הדרבי התל אביבי לכדורסל הישראלי, לא יותר מזה.

לכן כתבתי לטוב או לרע... הפסימיות הזו היא תולדה של שלוש שנים שבהן הדבר היחידי שמקושר אצלנו עם המושג דרבי זה סבל.

נקווה לניצחון שיחזיר את האדומים להתקין ממטרות באוסישקין.