Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

תודה על החשיפה החוזרת. מה חדשת כאן? אתה וחלקכם מזכיר לי זקנים שלא מבינים שהעולם התקדם והשתנה. גמרנו. המערכת של מכבי ת"א סלקה מתוכה את המושג "מלך, משיח אין מלבדו" המערכת הקיאה "תופעות של אלימות ביציע" אין יותר אדם/מנהל/מאמן/אוהד שהוא מעל המועדון (יש אוהד אחד ידוע שאומר שהוא "יותר אוהד" מאחרים בגלל שהוא הולך למשחקים).

ההדחה של נמני לא קשורה לכדורגל מי שגרם לסילוקו של נמני זה אותם "חיילים/אוהדים" שכל הזמן רחוש ובחשו ואיימו והזהירו. מי שהלך לגולדהאר ואמר לבן אדם ששם 150 מליון בשנתיים על מכבי, ואמר לו בלי נימני אין מכבי, באותו הרגע סילק בעצמו את נמני ממכבי.

אתם יכולים להמשיך לפנטז על חזרת נמני למכבי, אם לא הבנתם ברגע ששמעתם בימים האחרונים שאנשי מחלקת הכדורסל מתערבים במנוי המאמן וזה לאחר שלא עשו דבר בשנים האחרונות- זה אומר שכל המערכת ששמה מכבי ת"א נרתמת להצלת המועדון מהתופעות שהיו במועדון בשנים האחרונות.

ובמקום שאוהד כמוך יברך על כך שניתן יהיה לחסל את האלימות ביציעים את עוד חי את העבר. הלו הלו !!!!

ואני אומר ברצינות ולא לקנטר- אם נמני חשוב לכם כל כך ויש לכם כח של אוהדים- תקימו איתו קבוצת כדורגל ותרוצו איתה.

נמני ממש לא חשוב לי דווקא. גם אני אמרתי שהעונה זאת ההזדמנות האחרונה שלו ושאם העונה היא כישלון הוא צריך להתפטר.

פשוט עצוב לי איך שאתה מנסה להסיט ככה נגד אדם שבסך הכל עשה לא מעט בשביל מכבי (קשה לי להבין איך בשנתיים האחרונות למשל נמני היה מעל המועדון - הוא היה מאמן לכל דבר שזוכה לביקורת בדיוק כמו כל אחד אחר).

אה והוא גם חוזר ומזכיר כל כמה זמן שה4.1.11 זהו "יום הסטורי להצלתה של מכבי תל אביב" כאילו מדובר פה מינימום במהפכה הצרפתית...

תשמע אין לי כח להגן פה על אנשים אחרים, כי אפילו על עצמי אני בקושי מגן..

אבל תאכלס אחי מה שכתוב בוואלה זה בעיקר כנגד התקשורת ספורט בארץ ופחות על נמני (למרות הכותרת המפוצצת)

ואני אומר לך במיליון אחוז שכל מה שכתוב שם זה נכון...הכתב לא המציא כלום.

ראבאק אתם קופצים כמו חמורים..הכל שם זה ציטוטים !!!...עם מה אתם מתווכחים ?

חדש לך שטוכמן בובה של נמני? שחיכה עד שהוא יעוף בשביל להוציא זבל מחדר ההלבשה שהוא ידע חודשים (זה צריך להראות לך על היושר המקצועי של טוכמן, לא של הכתב בוואלה לדעתי.)

לא מפתיע אותך ששלמה חתך את נמני כל השנה ופתאום מתממם ? (האמת אותי הפתיע, אני אפילו לא מבין את האינטרס שלו, אולי בגלל מה שעשו לו, והזעקה שהוא הקים הוא לא רוצה להצטייר כצבוע...בכלל שלמה אידיוט, הוא יצא בסוף הכי צבוע)

אופירה,..סלח לי זה כבר מביך - זה הדבר הכי רחוק מעיתונות שאפשר למצוא, זה פשוט אתר קידום אינטרסים של מקורבים בתחפושת של אתר ספורט

(אני מזכיר לך מי ניהל קמפיין ברקוביץ' לנבחרת ומאז חותך את פרננדז..)

תמצא לי משהו אחד לא נכון בכתבה של וואלה...לעשות תחקיר הראת שאתה יודע...קדימה

חחחח גדול. סוף סוף מישהו יכול לתקוף אותי בלי קללות של פח אשפה. יפה מאוד.וגם חוש הומור . האמת ..חשבתי על זה מהו חלקי במהפכה. וזאת אכן מהפכה בקנה מידה הסטורי. הלוואי הלוואי שניתן לומר שתרמתי משהו למהפכה. אם "תאשימו" אותי בזה אראה בכך מחמאה אדירה. אבל עם כל הצניעות ישנו כאן גל גדול של מכביסטים כשאני עוד מתון מאוד.

ואכן אתה מייצג גישה אחת של אוהדי מכבי שרוצים להדמות לאוהדי ביתר-חיפה-הפועל. לדעתי היה טוב יותר למכבי שאוהדיה יהיו לפלפים-חנונים בדיוק כמו ביד אליהו (למרות שגם שם זה מתחיל לההרס).

לפני שנה וחצי לעגתם לתחזיותיי קללתם גרשתם מחקתם חסמתם. לגיטימי. אין טענות. אני חושב שהמהפכה רק התחילה. לדעתי מה שעברו אוהדי מכבי יגרום לשינוי דרמטי. תארים יבואו אבל גם ביציע האוירה תשתנה. כל הגורמים האלימים התוקפנים הבינו ויבינו שהם המיעוט הקטן החסר משמעות. כל הגורמים המתונים שבאים לעודד ולתמוך (וכן..אפשר לשבת בשער 2 ולצאת בדקה 80 ואפשר לקלל את השחק /מאמן זה חלק מהמשחק) - הגורמים האלה יקבלו ביטחון.

מי שלא אהד מכבי, אלא אהד נמני ישאר בתחילה רק להרוס ולקלל. אתם תבחינו בהם ביציע מאחורי הספסל בשער 2. אבל הם לאט לאט יעלמו. כי מי שספק להם כרטיסים חינם לא נמצא.

מנהלים יקרים, לפני שנה וחצי חסמתם את הזבל הזה, שהיה עושה בדיוק מה שהוא עושה היום.

בא להסית נגד נמני ולזרות מלח על הפצעים של אלה שאוהבים אותו.

גם אז הוא נרשם לפורום בתקופה חלשה של הקבוצה, כדי להסית נגד נימני.

עכשיו הוא נרשם בשם אחר כדי לשמוח לאיד.

אין לו פה כבוד לאף אחד, והמטרה של ההודעות שלו היא לעצבן אחרים.

חתיכת אפס.

אבל תאכלס אחי מה שכתוב בוואלה זה בעיקר כנגד התקשורת ספורט בארץ ופחות על נמני (למרות הכותרת המפוצצת)

חדש לך שטוכמן בובה של נמני? שחיכה עד שהוא יעוף בשביל להוציא זבל מחדר ההלבשה שהוא ידע חודשים (זה צריך להראות לך על היושר המקצועי של טוכמן, לא של הכתב בוואלה לדעתי.)

לא מפתיע אותך ששלמה חתך את נמני כל השנה ופתאום מתממם ? (האמת אותי הפתיע, אני אפילו לא מבין את האינטרס שלו, אולי בגלל מה שעשו לו, והזעקה שהוא הקים הוא לא רוצה להצטייר כצבוע...בכלל שלמה אידיוט, הוא יצא בסוף הכי צבוע)

אופירה,..סלח לי זה כבר מביך - זה הדבר הכי רחוק מעיתונות שאפשר למצוא, זה פשוט אתר קידום אינטרסים של מקורבים בתחפושת של אתר ספורט

אני לא מבין למה אתה עוצם עיניים בכח... אבל הנה:

קודם כל כותרת משנית שמדברת על - "קמפיין שמנהל אבי נמני נגד גולדהאר והנהלת מכבי ת"א"

בתחילת הכתבה הוא כותב: "זוהי דרכו של נמני, וזוהי דרך התנהלותו מאז ומתמיד: הדלפות חכמות לאנשים הנכונים, ושימוש בתקשורת כדי להגן על האינטרסים שלו. המטרה היא לעצב את התודעה הציבורית, ודובריו משתפים איתו פעולה."

ואז ממשיך: "צרכני הספורט שומעים שוב ושוב את הדברים רק מהזווית של נמני, שמבחינתו מנסה לפגוע שוב ושוב באמינות של גולדהאר ולקעקע את דמותו כאדם 'מוזר'."

וממשיך: "אנחנו רק נחשפים לתאוות הכוח של נמני, שמעוניין לשלוט בכל אספקט בקבוצה, ומתקשה לקבל מרות."

וממשיך: "זו לא רק דרמטיות מצועצעת, זו לא רק הסטה של הדיון למקומות נמוכים וחסרי חשיבות, זה גם מראה על הלך המחשבה של נמני. זה חושף את האגו העצום שלו, את חוסר יכולתו לקבל ביקורת, ובעיקר את חוסר המודעות העצמית שלו"

....: "כך זה התנהל לכל אורך הקריירה של נמני. תמיד האשמה הייתה בצד האחר. הוא ניסה לבטל את הלגיטימיות של כל אדם שהתעמת איתו"

אני מקווה שאתה רואה פה את הקו? (ממש כתבה נגד התקשורת ופחות על נמני... עושה צחוק)

ואופירה? סתם מפגרת מה אתה רוצה שאני אגיד לך? קשה לי להאמין שנמני אמר לה להגיד על גולדהאר שהוא איש קר, רווק ומכוער (או מה שהיא לא אמרה עליו), בשיא הרצינות.

מנהלים יקרים, לפני שנה וחצי חסמתם את הזבל הזה, שהיה עושה בדיוק מה שהוא עושה היום.

בא להסית נגד נמני ולזרות מלח על הפצעים של אלה שאוהבים אותו.

גם אז הוא נרשם לפורום בתקופה חלשה של הקבוצה, כדי להסית נגד נימני.

עכשיו הוא נרשם בשם אחר כדי לשמוח לאיד.

אין לו פה כבוד לאף אחד, והמטרה של ההודעות שלו היא לעצבן אחרים.

חתיכת אפס.

וסתם כי זאת פעם ראשונה שאני רואה את זה, חשבתי שיהיה קצת מתאים לשים פה נושא מפעם (שנה שעברה) שבו אותו משתמש "עתיק" הגיב בו. סתם שתהיה פה קצת יותר הבנה.... :thumbs:

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=119560&st=253

תמונת מצב:

NRG מפרסמים שאיווניר קרוב מאוד למכבי ושמיץ' ערך איתו פגישה אתמול במשך 3 שעות והתרשם ממנו מאוד.

ONE מפרסמים שרוני לוי קרוב.

בשעות הערב מיץ' צפוי לכנס מסיבת עיתונאים ולהכריז על המאמן החדש.

זילבר,ממה אתה מתרגש בדיוק?

זה מכביסט ליברפוליסט שהיה פה בעבר.חסמו אותו והוא נרשם עם כינוי אחר.

אם למנהלים לא איכפת אז מי אתה שתתרגש ממנו.תן לו להתבטא,בסופו של דבר בן אדם בגילו שמגיע לרמה הזאת של להסית אנשים בפורום נגד דמות כלשהי זה בן אדם מאוד עצוב ואומלל שאם להתבטא פה יתן לו שביב של תקווה או אופטימיות לעתיד אז אנחנו עשינו את שלנו.

זילבר,ממה אתה מתרגש בדיוק?

זה מכביסט ליברפוליסט שהיה פה בעבר.חסמו אותו והוא נרשם עם כינוי אחר.

אם למנהלים לא איכפת אז מי אתה שתתרגש ממנו.תן לו להתבטא,בסופו של דבר בן אדם בגילו שמגיע לרמה הזאת של להסית אנשים בפורום נגד דמות כלשהי זה בן אדם מאוד עצוב ואומלל שאם להתבטא פה יתן לו שביב של תקווה או אופטימיות לעתיד אז אנחנו עשינו את שלנו.

זה כיף אחי

תמונת מצב:

NRG מפרסמים שאיווניר קרוב מאוד למכבי ושמיץ' ערך איתו פגישה אתמול במשך 3 שעות והתרשם ממנו מאוד.

ONE מפרסמים שרוני לוי קרוב.

בשעות הערב מיץ' צפוי לכנס מסיבת עיתונאים ולהכריז על המאמן החדש.

בערב יודיעו שהקהל מוזמן להצביע בסמסים, והתוצאות תתפרסמנה בשידור חי מחר במחצית המשחק.

ומי יודע, אולי כמו בכל ריאליטי אחר, גם כאן יש סיכוי שיחזירו את זה שהודח.

בערב יודיעו שהקהל מוזמן להצביע בסמסים, והתוצאות תתפרסמנה בשידור חי מחר במחצית המשחק.

שטויות כולכם מפספסים את הנקודה.

לא סתם ביקשו באח הגדול לבחור בדייר הכי ישראלי, שהרי ידוע שגולדהאר לא רוצה מאמן זר.

גולדהאר - ווי ניד ג'קי!!!

הכול יכול להיות.

אל תגידו "מישהו אחר כבר יצביע" אם אתם רוצים לשמור על המועמד שלכם רק אתם יכולים להשפיע!

כבר ראיתם אתמול שהכול יכול להיות, יגאל הודח במפתיע וליהי נשארה.

עריכה:

הדלפה מהבלוג של עומרי חיון:

הכול צמוד ורוני לוי כרגע מוביל עם 54% מהקולות.

Guest עתיק מאוד

עד ה-4/1/11 בעיני חלק מחברי הפורום הזה, ובעיני כמה עיתונאים (אתר 0ne טוכמן ועוד כמה וכמה) מכבי ת"א הייתה במצב מצויין רק "צריך לתת זמן לנמני" (זה המשפט הקלאסי שכבר 3 שנים שומעים). והנה רק נמני עזב - והמצב קטסטרופה- הדלפות מחדר ההלבשה ובפורום כאן יש יאוש - אין תקוה לקבוצה....

כל פעם שהייתה ידיעה של העיתונאים מרואני ובוקר בהארץ צעקו המומחים כאן בפורום "הם שונאי מכבי אל תאמינו להם". והנה כשהם פרסמו שבוזגלו חגג את העפת נמני, חברי הפורום הזה והפורום האחר אומרים -זה נכון הידיעה של הכתבים נכונה.צביעות של ילדים קטנים.

אני שמח לראות ולהרגיש שהפורום הזה התבגר בשנה השלא הייתי כאן, התבגר ב-10 שנים. יש כאן הרבה אנשים שקולים שחושבים לבד ולא מסתכלים מה אמר מנהיג האולטראס..... אבל יש כאן כאלה שממשיכים לשקר לעצמם. ואותם אנשים לא אוהדי מכבי. הם בכלל לא מבינים שהם לא אוהדי מכבי. הם יבינו את זה כאשר מכבי ינצחו במשחק דרבי והם לא ישמחו כי לא יראו את נמני שמח. רק אז הם יפנימו שהם לא יכולים לשמוח אם נמני לא נמצא במכבי. וזאת ההגדרה של אוהד מכבי נמני ולא מכבי ת"א.

אותם אנשים הם המיעוט שבמיעוט שבמיעוט. חשבתי מאות בודדות. אני כבר חושב שגם זה לא.

תפסיקו להלך אימים על מנהלי הפורום שיחסמו שיעיפו. בפעם קודמת חסמו אותי בהסכמה. לא היה כעס ולא חרמות. ואם יבקשו ממני אני פשוט הולך.

מר גיהנום צהוב, ברכותיי, עברת בהצלחה את מבחן טורינג.

לפעמים אני יכול להישבע שבוט כותב את ההודעות שלך.

ואם לא, אז אתה אחד המשתמשים הכי מאוסים עליי.

עזוב רגע את זה שההודעות שלך ברובן זורעות כאן רעל, אבל אתה כל יום בודה מהמוח איזו ידיעה מפגרת, אלוהים יודע לאיזו מטרה.

מר גיהנום צהוב, ברכותיי, עברת בהצלחה את מבחן טורינג.

לפעמים אני יכול להישבע שבוט כותב את ההודעות שלך.

ואם לא, אז אתה אחד המשתמשים הכי מאוסים עליי.

עזוב רגע את זה שההודעות שלך ברובן זורעות כאן רעל, אבל אתה כל יום בודה מהמוח איזו ידיעה מפגרת, אלוהים יודע לאיזו מטרה.

כי אני ריאלי ולא חי בבועה כמו שאר הגולשים כאן..

מכבי העונה לא שווה אליפות..תסלח לי

תביא את פרגוסון+מוריניו ביחד,העונה הזאת קשה לי להאמין שיצא ממנה משהו..

ולגבי פיטורי נמני,החלטה אמיצה של גולדאהר,טובה? את זה ימים יגידו....

עם כל האהבה שלי לנמני,הוא נכשל

120 מיליון שכל,וקבוצה כל כך חלשה..

נערת הליווי בבלוג חדש..

הבוס הקנדי של מכבי ת"א, מיץ' גולדהאר, יודע היטב שההשלכות על המאמן החדש שיצטרף למכבי ת"א הן עליו בלבד, בפרט לאור פיטורי אבי נמני ומינוי מאמן חדש שאך ורק הוא יקבע.

סחטיין על התחביר העברי התיקני, מי מתנדב להסביר לי מה הנושא ומה הנשוא של המשפט הזה ?

או מה בכלל המשפט הסתום הזה מנסה להביע...

בין הפותרים נכונה יוגרל מנוי משומש..

ואם גולדהאר יהיה חד יותר, הוא ידע בקלות ששומי מחזיק בהיסטוריית הישגים גדולה יותר מזו של רוני ומוטי גם יחד.

אם יהיה חד.... :yahoo: :yahoo:

אני זוכר לשום כלום אליפות אחת בארץ ועוד אחת ביוון (לצד כישלונות מהדהדים בהשגת אליפות עם הסגל הטוב ביותר שהיה לחיפה מעולם, ובבית"ר שלא נתחיל בכלל עם הפירוק לגורמים שהוא עשה שם...) לרוני שלוש אליפויות בחיפה שמינית גמר אופ"א..

העיקר שאופירה חדה ומדייקת בעובדות...

במכבי יודעים היטב שכרגע השקט של אוהדי נמני הוא השקט שלפני הסערה, אם מכבי תנצח את ארבעת המשחקים הקרובים עד הדרבי, כל העונה תהיה רגועה, אם לא... השמים הם הגבול וגם החולצות השחורות

אז עכשיו הגברת מחליטה להסית ...ורומזת למלחמה שהולכת לפרוץ בקרוב (ראינו את מאות האוהדים בחולצות השחורות שמחו באימון ביום שלישי... :yellow_cool1:)

כמובן שמחאה לא תהיה, כי אם רוב הקהל היה רוצה בנמני המחאה הייתה מתחילה כבר ביום שלישי..מכיוון שרוב הקהל די מקבל את הפיטורים לא תהיה מחאה, למרות שאופירה תאכלס מה זה מתבאסת מאיתנו...איך אנחנו לא נותנים לה את המחאה שמגיעה לה.

אופירה נובחת והשיירה עוברת

איך יש פה אנשים שעוד אומרים שמכבי עם הסגל הזה לא שווה אליפות?

כמה סיבות :

הסגל יקר ונוצץ אך חסר בו עמדות מאוד משמעותיות

א. מגנים - מגן שמאלי חלש מאוד (על הנייר רכש טוב, כרגע נראה כמו נפילה, פשוט לא נותן את הסחורה)

מגן ימני - פשוט אין כלום...

ב. קשר 50/50 הדבק של הקבוצה, עושה המשחק, אין שחקן כזה במכבי.

האריס הוא לא כזה, הוא שחקן חופשי מתחת לחלוץ שלא עונה להגדרה של 50/50... (מישהו אמר גלבאן ?)

ג. קבוצה עם חדר הלבשה מסוכסך במומנטום שלילי בפער של 9 נקודות מהמקום הראשון (נכון לכרגע)

אני לא מבין איך מישהו אומר שאנחנו כן שווים אליפות.

אליפות של מכבי העונה יהיה נס ספורטיבי ..לא פחות

כמה סיבות :

א. מגנים - מגן שמאלי חלש מאוד (על הנייר רכש טוב, כרגע נראה כמו נפילה, פשוט לא נותן את הסחורה)

האריס הוא לא כזה, הוא שחקן חופשי מתחת לחלוץ שלא עונה להגדרה של 50/50... (מישהו אמר גלבאן ?)

ג. קבוצה עם חדר הלבשה מסוכסך במומנטום שלילי בפער של 9 נקודות מהמקום הראשון (נכון לכרגע)

סוף סוף בן אדם שמבין!!

די כבר צאו מהסרט!

כמה סיבות :

א. קבוצות כבר לקחו בעבר אליפויות עם יואב זיו, וגם גפני כמחליף.

וגם עם סבן.

ב. אלברמן, לקבוצות האחרות אין מישהו יותר טוב ממנו.

ג. אין לי מושג מאיפה הבאת חדר הלבשה מסוכסך.

4 נקודות ממקום ראשון.

תמשיך לצייר תמונות דמיוניות.

גם בתחילת העונה ידעתם שהמגנים זבל ( אפשר לחשוב איזה מגנים יש כבר בליגה ) , שאין קשר 50 50 ( למרות שיש את אלברמן ), ובכל זאת חשבתם שאפשר לקחת אליפות.

אז מה קרה עכשיו?

הסגל שלנו ראוי לאליפות. לכל קבוצה בליגה יש פאקים בכל עמדה. לנו יש צמד בלמים נהדר, קישור אחורי טוב, והתקפה עם פוטנציאל ענק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.