Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

איך אתם יכולים בכלל להעלות את השם של אייל ברקוביץ' בהקשר של אימון מכבי? איך?

כבר שכחתם שהבן זונה הזה העביר שחקנים לנתניה כשהוא עוד שיחק במכבי והיה תחת חוזה? אסור לחרא הזה להתקרב לקריית שלום.

וחוץ מזה מבחינה מקצועית זה יהיה צעד אחורה אפילו מאבי נימני. מה לעזאזל ברקוביץ' יודע על אימון קבוצת כדורגל?

מה כל כך רע בשום? היחידי שבאמת חורט כדורגל התקפי על הדגל ומיישם את זה.

עבר זמנו (למה לא שלמה שרף?), הוא כשל בכל העונות האחרונות שלו וכיום מאמן את אלקי לארנקה ומדורג במקום ה12 מתוך 14 בליגה הקפריסאית.

אם זה יהיה יצחק שום זה יהיה ממש מאכזב.

יצחק שום מסוכסך עם ברק יצחקי עוד מהעונה שעברה מביתר וכל קבוצה שהיה סיים אותה בכך ששחקנים עשו לו סבוט'ג.

רוני לוי: מאמן שנכשל בכל הקבוצות האחרונות שעבד בהם שרב אם כל מה שזז מעניין איך הוא יסתדר עם עטר ומדו ובוזגלו.

יהי מעניין זה בטוח, אבל הפעם לא יהיה את מי להאשים, מעניין עכשיו מי הקרבן הבא של שער 2 ו 13 אולי אנגלדיס.

גולדהר עשה צעד לגיטימי מבחינתו אבל לדעתי היה צריך לחכות לסיום העונה יכל להפגש עם נימני ומזרחי לראות מה לא עובד

מה אפשר לתקן מזרחי ונימני עשו טעיות מקצועיות רבות אבל עדיין היו ראויים לסיים את העונה.

שמעו, יצחק שום זאת אופציה מעולה, הוא המאמן האחרון שהביא לנו אליפות (אם שכחתם, הוא הפסיד לנו אליפות עם קבוצה פי 6 טובה מאיתנו)

חוץ מזה, הקשרים שלו עם ברק יצחקי (הכוכב של הקבוצה למי ששכח) מעולים, הוא יחזיר אותו מהפציעה ישר להיות השחקן שהוא היה.

רוני לוי גם מאמן מעולה, הוא לקח אליפות עם קבוצה שהייתה ברמה של מנצ'סטר לעומת הפועל א.א.פאחם לעומת הקבוצות שהיו מולו,

ושיחק כדורגל התפקי ומלהיב (אליפות בלי מאמן, זוכרים מי המציא את השיר?) כמו שאוהדי מכבי אוהבים.

גם רוני לוי ידוע כאחד עם סימפטיה למכבי (4 אצבעות לקהל של מכבי, מי שזוכר)

איזה כיף יהיה בחודשים הקרובים במכבי.

יצחק שום מסוכסך עם ברק יצחקי עוד מהעונה שעברה מביתר וכל קבוצה שהיה סיים אותה בכך ששחקנים עשו לו סבוט'ג.

רוני לוי: מאמן שנכשל בכל הקבוצות האחרונות שעבד בהם שרב אם כל מה שזז מעניין איך הוא יסתדר עם עטר ומדו ובוזגלו.

יהי מעניין זה בטוח, אבל הפעם לא יהיה את מי להאשים, מעניין עכשיו מי הקרבן הבא של שער 2 ו 13 אולי אנגלדיס.

גולדהר עשה צעד לגיטימי מבחינתו אבל לדעתי היה צריך לחכות לסיום העונה יכל להפגש עם נימני ומזרחי לראות מה לא עובד

מה אפשר לתקן מזרחי ונימני עשו טעיות מקצועיות רבות אבל עדיין היו ראויים לסיים את העונה.

זה בכלל לא מעניין, הוא יסתדר רע איתם, הוא מסנדל כל שביב יציריתיות וברק שהיה בקבוצה שלו,

מכבי חיפה שלו הייתה האפורה ביותר שראיתי, אפילו יותר מהקיימת כרגע.

תשאל אוהד חיפה מה הוא חושב על רוני לוי...

כי הם המדד להבנה בכדורגל...

הם האוהדים הכי מטומטמים שראיתי בחיי..

היה לי בחילה שהם התחילו לשיר לאריק בנאדו אתמול...

ועוד קינחו בתל אביב עולה באש... :yellow_cool1:

אלה האנשים שאתה מציע לי לשאול לדעתם ?

תאמין לי כל מה שהם יגידו אני מוכן לעשות הפוך.

גם אם יהיה סוויץ גדול ביכולת-לאליפות זה לא יספיק(הלוואי ואני טועה).זה לא אוטו שמדליקים והוא נדלק.מה שבישלנו העונה, אנחנו אוכלים.

אחרי אתמול, חוצפה בכלל להזכיר אותנו כמועמדים.כאילו שאנחנו לבד בעולם,ללא מתחרות וללא פער לסגור.כרגע,אנחנו גם לא הקבוצה השלישית בטיבה בליגה.

נסתפק בלהנות קצת מכדורגל ובאמת לדעת ולהבין עם מי יוצאים למלחמה בעונה הבאה.אחרי אתמול הבנתי עם מי לא(גפני,זיו בקישור ועוד המון כישרון על הספסל).

שטויות.

זה כן סוויץ', לא צריך לבנות פה יותר מדי, מספיק הרכב אחד (עם כישרון בכמות הכזאת, לא צריך יותר מדי)+3 מחליפים שירוצו כמה משחקים,

אתה סתם מצייר את זה בצורה הרעה ביותר.

הפער כרגע הוא זניח (4 נקודות). לכל מאמן שיגיע יש סיבוב שלם עד שהוא יגיע לזמן הבאמת חשוב.

ברגע שאתה עולה עם הרכב מספיק טוב (מדוניאנין, עטר, בוזגלו, מלול, רנגלוב אולי קולאוטי, סידיבה, אלברמן) אתה לא צריך פה יותר מדי,

אלא שחקנים חכמים, תן להם 5-6 משחקים לרוץ, תוסיף לזה מלחמה (שהמאמן הכרזימטי הבא יהיה מחוייב לדעת להחדיר בשחקנים)

והקבוצה תהיה מספיק טובה להתמודד גם עם הפועל האימתנית ועם חיפה המאלפת חושים

כל מאמן שיגיע למכבי יצטרך להתמודד על האליפות עד השניה האחרונה, במידה ולא, שילך הביתה או שלא יבוא, אין לו מה לעשות פה.

שחקנים יותר טובים ממה שיש היום במכבי לא יהיו.

זה בכלל לא מעניין, הוא יסתדר רע איתם, הוא מסנדל כל שביב יציריתיות וברק שהיה בקבוצה שלו,

מכבי חיפה שלו הייתה האפורה ביותר שראיתי, אפילו יותר מהקיימת כרגע.

מה אתם מזיינים תמוח...היא דרסה פה את הליגה שלוש עונות, הזכרון הקצר שלכם פשוט מדהים.

בקצב הזה עוד חצי שנה מישהו יכתוב פה שנמני היה מאמן טוב.

רוני לוי גם בנה שם את הקבוצה שזכתה באליפות של אלישע (למעט הרכש האדיר של אלישע לאוניד קרופניק)

מסיללה פאנטיני דקל קינן בירם כיאל מוחמד גאדיר כולם הביא רוני...

הבעיה שלו הייתה בחדר ההלבשה, וזאת גם הייתה הבעיה שלו במכבי פתח תקווה..

כי הם המדד להבנה בכדורגל...

הם האוהדים הכי מטומטמים שראיתי בחיי..

היה לי בחילה שהם התחילו לשיר לאריק בנאדו אתמול...

ועוד קינחו בתל אביב עולה באש... :yellow_cool1:

אלה האנשים שאתה מציע לי לשאול לדעתם ?

תאמין לי כל מה שהם יגידו אני מוכן לעשות הפוך.

מטומטמים או לא, הרף שלהם מאוד דומה לשלנו.

גם הם לא מסתפקים בנצחנות של 1-0 ורוצים הצגות, וזה בדיוק הסיבה למה רוני לוי עף מהקבוצה

וברגע שיגיע אלינו יעוף גם אחרי 10 מחזורים.

מטומטמים או לא, הרף שלהם מאוד דומה לשלנו.

גם הם לא מסתפקים בנצחנות של 1-0 ורוצים הצגות, וזה בדיוק הסיבה למה רוני לוי עף מהקבוצה

וברגע שיגיע אלינו יעוף גם אחרי 10 מחזורים.

אצלנו מסתפקים גם מסתפקים בלנצח 1-0..

הבעיה שמנצחים 1-0 את הקטנות ומקבלים בראש מול חיפה והפועל...

בוא נראה אם הקהל של מכבי לא יסתפק ב 1-0 בדרבי...

מה אתם מזיינים תמוח...היא דרסה פה את הליגה שלוש עונות, הזכרון הקצר שלכם פשוט מדהים.

רוני לוי גם בנה שם את הקבוצה שזכתה באליפות של אלישע (למעט הרכש האדיר של אלישע לאוניד קרופניק)

הזיכרון שלי קצר? :)

אני מניח שלא היית רואה הרבה את מכבי חיפה ובעיקר היית מתעדכן בתוצאות בוואן או משהו בסגנון,

כי אם כן, אתה כנראה דמיינת את מנצ'סטר בירוק, כי כדורגל גדול לא היה פה, לדרוס את הליגה הם לא היו קרובים

הצורה שבה רוני לוי שילב הילדים שהזכרת הייתה מבזה (תשאל את אוהדי חיפה הם יספרו לך מתי כל אחד וכמה הוא שיחק).

סבלנות, הזמן יגיד מי צדק.

עם הזיכרון שלא אוהדי מכבי ניר קלינגר עוד יהיה מועמד רלוונטי, הוא יגיע לקבוצה יעיף את כל מי שיודיע לעצור כדור, לעבור שחקן ולבעוט לשאר (מדו, דור, עטר, בוזגלו, רנגלוב, אלברמן)

ויביא איזה כמה מסיקות ואלדו אדורנים או שוקי נגרים שיחזיקו אותנו, ואז נחזור לצבוע את ת"א בצהוב, ולהנות מכל משחק עם 2000 אוהדים.

אצלנו מסתפקים גם מסתפקים בלנצח 1-0..

הבעיה שמנצחים 1-0 את הקטנות ומקבלים בראש מול חיפה והפועל...

בוא נראה אם הקהל של מכבי לא יסתפק ב 1-0 בדרבי...

אצלנו לא מסתפקים ב1-0, לא קרוב לזה אפילו.

אם תנצח את חיפה והפועל 1-0 אחרי שהחטאת 10 פעמים זה עוד יתקבל.

אבל אם תנצח את נמושות הליגה 1-0 ולא תיתן פה הצגות, יתלו את המאמן מהביצים.

מכבי פ"ת היא מועדון שבנוי על הנוער, היה לו שנתון על הפנים והלוזונים אוהבים מאמנים פאפיז.

לאחר בדיקה בעונה שעברה סיים במקום השני ברומניה (ליגה ברמה של הישראלית), 3 הפרש מהאלופה.

מהאפשרויות שקיימות זה ברור שהוא המקצועי מכולם, אם כי יש ספקות לגבי יחסי האנוש שלו.

אוי ואבוי מאיפה הביאו את המאמנים המיושנים הללו, שמישהו יגיד שם לשעיה ששום הוא חרא של מאמן שכושל כרגע בליגה הקפריסאית וקשטן כושל בליגה הישראלית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4008903,00.html

עם כל ההערכה שלי למזרחי, מאמן שמבקש 2 שחקני חיזוק בסגל כזה הוא חתיכת אדיוט.

ומילא כבר יצאת אדיוט וביקשת, אז אתה רוצה "שחקן שיחזק את האמצע"??

לא מספיק ישראלביץ', ייני, אלברמן, סידיבה, מדוניאנין, ודור מלול שיכול להיכנס שם?

מילא היה מבקש מגן, הייתי עוד מבין כי יש לנו מגנים פח.

Guest רון מיוטני

http://one.co.il/Article/171938.html

מזרחי ביקש להתפטר ...

באמת שזה יעשה רק רע למכבי

אם הייתה לכם עוד איזה שהיא תקווה לאליפות עכשיו היא ירדה ל0

פשוט מדהים.

אותם אוהדים שבהפסדים הקודמים היו כותבים "הצוות המקצועי נכשל" , לא "אבי נמני נכשל", עכשיו הם רוצים את יוסי מזרחי כמאמן, כאילו שהוא לא היה המאמן עד היום ולא השתעל על הקוים בחיפה אתמול.

כל הביקורות כמעט עד היום היו כנגד "הצוות המקצועי" (וכמובן השחקנים) ואלה שיצאו נגד נמני זכו לקללות וביקורת. עכשיו פתאום התיק כולו על נמני. היה צריך את גולדהאר כדי שהאוהדים יקבלו ביצים ויצביעו על האשם היחידי- אבי נמני. כל אלה שרוצים שמזרחי ישאר בעצם מפילים את התיק על אבי באופן חד משמעי.

איפה הייתם עד היום?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.