Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

Guest עתיק מאוד

אז אין בנינו ויכוח. הגיעו לםפה גולשים, נתנו איזו כתבה הזויה בוואלה שטוענת שנמני הוא מלך הספינים וטענו שהוא מנהל קמפיין נגד גולדהאר. זאת בדיחה ולהם הגבתי.

"עתיק מאוד" למשל היה עסוק מאוד בלהביא כתבות שנותנות לנמני בראש ומברכות את גולדהאר על המהלך (לגיטימי לגמרי). 2 דקות אחרי זה הוא בכלל טוען שאבי נמני מנהל קמפיין באמצעות התקשורת.

לגבי הטענה שלך שבאו לפה אוהדים שמייחלים להפסד- זה פשוט לא נכון. זאת פרשנות שלך. והיא מוטעית לחלוטין.

בסה"כ יש אוהדים שטענו שיהיו פחות סבלניים וזאת זכותם הלגיטימית. ככה התנהג הקהל של מכבי מאז שאני זוכר אותו.

אתה מתבלבל בין מה שאני כותב לאחרים. לא נורא. בכל אופן כפי שאמרתי בעבר וגם עכשיו, נמני לא פוטר בגלל יכולת האימון שלו והשגי הקבוצה - פשוט נמצא העיתוי הכי מתאים לעשות את זה. ויתכן וגם הספינים של מקורבי נמני בתקשורת עזרו לתחושה של הבעלים שהוא צריך להוציא את נימני מהמערכת.

אם מישהו שם 130 מליון ש"ח בשנתיים והוא לא מרגיש בעלים יש בעיה. אם כשגולדהאר מגיע למתחם האימונים נדבקים אליו כל מיני אוהדים וצועקים לו באוזן "בלי נמני אין מכבי" (כלומר הוא מתרגם את זה לאנגלית - "הכסף שלך לא חשוב כאן אתה לא הבוס מי שהבוס זה נמני) - אז הוא שואל עצמו -בשביל מה אני הבעלים?

אחד האירועים הכי תמוהים בשנים האחרונות זה ששניידר נעלם ממכבי תוך שנה...אף אחד לא עסק בזה אבל פה קבור הכלב. הוא גם חש שהוא לא הבעלים.

ואני לעומתכם כן חושב שהיו אוהדים שרצו שמכבי תפסיד והעיקר שנימני ילך. יש כאלה שרואים בנוכחות של נימני במכבי דברים שלילים ביותר בלי קשר לכדורגל. דרך אגב - כשנמני היה בביתר , נדמה לי שהיה מחנה שלם של אוהדים ומדובר באלפים, שכל משחק שמח שמכבי הפסידו. חולצות שחורות וכו. ככה שזה לא משהו יוצא דופן.

טורי דיעה מוואן? זה הקמפיין של נמני?

אלה אנשים כמוני וכמוך שבמקום לכתוב את דעתם בפורום כותבים אותה באתר הזה.

רז אמיר, ביסטר. רז אמיר. אתה מכיר אותו.

אתה חושב שנמני הרים אליו טלפון וביקש ממנו לכתוב את הדברים האלה?

לא יודע אם נמני הזמין את זה או לא...ואני אתן לו את הקרדיט שלא.

אבל תאכלס אופירה מנהלת קמפיין נגד גולדהאר רק מסיבה אחת וזה הקשרים האישיים שלה עם נמני, והאינטרסים שלה, בטח לא חוות דעת מקצועית או טובת מכבי, אל תהיו תמימים..

לא יכול להיות שהנערת ליווי מפרקת המשפחות הזאת תגיד ביום שהוא פוטר שגולדהאר הוא איש קר אכזרי בודד לא נשוי ותמהוני ..

ואז שולחת את כל כתבי החצר שלה לכתוב טורים מגוחכים (שאני בספק שהם בכלל כתבו, לדעתי זה טור מערכת שהדביקו את שמם עליו..)

בוא נראה אם אבי נמני לא יתחיל לכתוב טורי פרשנות בוואן בחודשים הקרובים....

קצת כמו במקרה "פיני גרשון לא פוטר ממכבי, הוא קודם למאמן על..." - כנראה שכתיבת טורים בוואן זה תפקיד על במכבי.

אז אין בנינו ויכוח. הגיעו לםפה גולשים, נתנו איזו כתבה הזויה בוואלה שטוענת שנמני הוא מלך הספינים וטענו שהוא מנהל קמפיין נגד גולדהאר. זאת בדיחה ולהם הגבתי.

"עתיק מאוד" למשל היה עסוק מאוד בלהביא כתבות שנותנות לנמני בראש ומברכות את גולדהאר על המהלך (לגיטימי לגמרי). 2 דקות אחרי זה הוא בכלל טוען שאבי נמני מנהל קמפיין באמצעות התקשורת.

לגבי הטענה שלך שבאו לפה אוהדים שמייחלים להפסד- זה פשוט לא נכון. זאת פרשנות שלך. והיא מוטעית לחלוטין.

בסה"כ יש אוהדים שטענו שיהיו פחות סבלניים וזאת זכותם הלגיטימית. ככה התנהג הקהל של מכבי מאז שאני זוכר אותו.

לא יודע מה היה הויכוח פה, ואני לא הולך להיכנס לקונספירציות מכיוון אחד בדיוק כפי שאני לא נכנס לקונספירציות מהכיוון האחר. כל עוד אנשים מדברים באוויר זה לא ראוי להתייחסות.

ובקשר לטענה שלי:

בקיצור מת כבר שנפסיד לביתר סכנין אשדוד וכל מה שבדרך כדי שתעוררו ותבינו שהפאק הגדול הוא לא אצל אבי ואבי כן צריך להיות פה כי מכבי זה אבי אבי נימני שייך למכבי

אני פשוט אחכה לראות מיהו הקורבן הבא, מי האשם הבא והפעם אני אצחק מהצד.

אני רק מחכה למאמן הבא שאחרי 2 משחקים יזכה לקריאות תתפטר.

ואני לעומתכם כן חושב שהיו אוהדים שרצו שמכבי תפסיד והעיקר שנימני ילך. יש כאלה שרואים בנוכחות של נימני במכבי דברים שלילים ביותר בלי קשר לכדורגל. דרך אגב - כשנמני היה בביתר , נדמה לי שהיה מחנה שלם של אוהדים ומדובר באלפים, שכל משחק שמח שמכבי הפסידו. חולצות שחורות וכו. ככה שזה לא משהו יוצא דופן.

אתה בדיחה. אין לך פשוט מושג.

אתה מטיח פה דברים שהעין לא יכולה לסבול.

אתה גולש בפורום של ארגון שהוביל מחאת אוהדים לגיטימית על הזכויות שלהם ועוד מאשים אותם ששמחו כשמכבי הפסידה.

מילא שאתה נותן לגיטימציה לרצון של אוהד מכבי בהפסד הקבוצה שלו (אחר כך תטיף לאחרים על אהדת הקבוצה).

בימים שנמני היה בבית"ר חצי בלומפילד היה ריק.

מי שהגיע למשחקים היו האוהדים המסורים. גם אם הם לבשו חולצות שחורות.

כל השאר ישבו בבית על הכורסא שלהם.

תתבייש.

לא יודע אם נמני הזמין את זה או לא...ואני אתן לו את הקרדיט שלא.

אבל תאכלס אופירה מנהלת קמפיין נגד גולדהאר רק מסיבה אחת וזה הקשרים האישיים שלה עם נמני, והאינטרסים שלה, בטח לא חוות דעת מקצועית או טובת מכבי, אל תהיו תמימים..

לא יכול להיות שהנערת ליווי מפרקת המשפחות הזאת תגיד ביום שהוא פוטר שגולדהאר הוא איש קר אכזרי בודד לא נשוי ותמהוני ..

ואז שולחת את כל כתבי החצר שלה לכתוב טורים מגוחכים (שאני בספק שהם בכלל כתבו, לדעתי זה טור מערכת שהדביקו את שמם עליו..)

בוא נראה אם אבי נמני לא יתחיל לכתוב טורי פרשנות בוואן בחודשים הקרובים....

קצת כמו במקרה "פיני גרשון לא פוטר ממכבי, הוא קודם למאמן על..." - כנראה שכתיבת טורים בוואן זה תפקיד על במכבי.

גם אני שמעתי את השרמוטה הזאת ברדיו אומרת את הדברים האלה שגולדהאר אדם חסר רגש, בודד, לא נשוי, בלי אישה, בלי חברה, בלי ילדים.

חתיכת שמנה פרימיטיבית.

Guest עתיק מאוד

אתה בדיחה. אין לך פשוט מושג.

אתה מטיח פה דברים שהעין לא יכולה לסבול.

אתה גולש בפורום של ארגון שהוביל מחאת אוהדים לגיטימית על הזכויות שלהם ועוד מאשים אותם ששמחו כשמכבי הפסידה.

מילא שאתה נותן לגיטימציה לרצון של אוהד מכבי בהפסד הקבוצה שלו (אחר כך תטיף לאחרים על אהדת הקבוצה).

בימים שנמני היה בבית"ר חצי בלומפילד היה ריק.

מי שהגיע למשחקים היו האוהדים המסורים. גם אם הם לבשו חולצות שחורות.

כל השאר ישבו בבית על הכורסא שלהם.

תתבייש.

ושוב חוזרים על הויכוח העתיק. קיים כבר ברחבי האינטרנט פורום בו מביאים רק דיעה אחת.... אם מי שמתחזק את הפורום הזה רוצה כך. שיבקש ואני אעלם (לאט לאט מתקרבים לזה. היום כבר אי אפשר לקרוא כאן הודעות בלי להרשם...זה צעד מגלומני של בעלי האתר).

לגבי "מחאת אוהדים לגיטימית" .....אוי לאוזניי. אין טעם להכנס לזה שוב. תקרא את הטור מהיום של בורוביץ באתר ערוץ הספורט. הרי לא יתכן שכולם שכותבים נגד נימני שקרנים....תקרא ותאמר לי מי באמת גרם לבלומפילד להיות חצי ריק באותה תקופה. מי גרם לכל השחקנים סביב נימני להעלם. אבל זה ויכוח ישן נושן.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.92049.html

ויש נקודה אחת שאני חייב להדגיש - אני שומע אנשים כמו אורי משיח גם אנשים כאן מתבטאים "אנחנו האוהדים אתם לא אתם אוהדי כורסא, אנחנו נסענו לעכו ואתם ישבתם בבית".

אולי תפנימו היטב. קבוצת כדורגל "שייכת" לכל האוהדים שלה. זה הכח של מכבי ת"א. בכמות האוהדים. כל אחד מגיע למגרשים כפי יכולתו וכפי רצונו. אחד צעיר יותר אחד גר רחוק יותר.

ושוב חוזרים על הויכוח העתיק. קיים כבר ברחבי האינטרנט פורום בו מביאים רק דיעה אחת.... אם מי שמתחזק את הפורום הזה רוצה כך. שיבקש ואני אעלם (לאט לאט מתקרבים לזה. היום כבר אי אפשר לקרוא כאן הודעות בלי להרשם...זה צעד מגלומני של בעלי האתר).

אולי פשוט תקדים תרופה למכה?

לגבי "מחאת אוהדים לגיטימית" .....אוי לאוזניי. אין טעם להכנס לזה שוב. תקרא את הטור מהיום של בורוביץ באתר ערוץ הספורט. הרי לא יתכן שכולם שכותבים נגד נימני שקרנים....תקרא ותאמר לי מי באמת גרם לבלומפילד להיות חצי ריק באותה תקופה. מי גרם לכל השחקנים סביב נימני להעלם. אבל זה ויכוח ישן נושן.

ויש נקודה אחת שאני חייב להדגיש - אני שומע אנשים כמו אורי משיח גם אנשים כאן מתבטאים "אנחנו האוהדים אתם לא אתם אוהדי כורסא, אנחנו נסענו לעכו ואתם ישבתם בבית".

אולי תפנימו היטב. קבוצת כדורגל "שייכת" לכל האוהדים שלה. זה הכח של מכבי ת"א. בכמות האוהדים. כל אחד מגיע למגרשים כפי יכולתו וכפי רצונו. אחד צעיר יותר אחד גר רחוק יותר.

איזה כתבה שקרית.

שוות ערך לכתבה של אילנה דיין בעובדה, נכון נמני אחראי לפיטורי קשטן לאחר עונת הדאבל.

תפסיקו לזיין את השכל, מה שחשוב זה שימונה מאמן למכבי וכמה שיותר מהר.

Guest עתיק מאוד

גם אני שמעתי את השרמוטה הזאת ברדיו אומרת את הדברים האלה שגולדהאר אדם חסר רגש, בודד, לא נשוי, בלי אישה, בלי חברה, בלי ילדים.

חתיכת שמנה פרימיטיבית.

זה מה שנקרא לעשות דה-לגיטימציה לאדם מכיון שהוא לא פועל כפי שרצית.... היא גם אמרה שהוא "מוזר". הפרשנות שלה זה - רק אדם "מוזר" יפטר את נמני בטלפון. רק אדם "מוזר" בכלל יפטר את נימני. הרי לא יעלה על הדעת לפטר את נמני בטלפון. ואז, לאחר 15 דקות היא העלתה לשידור את אלי כהן. ופתאום בשידור חי אלי כהן אומר "אבל אופירה אבי נימני פיטר אותי בטלפון לפני 3 שנים...". היא מייד חתכה את השידור וקטעה אותו והעביר נושא.

עכשיו תשאלו את עצמכם מה חושב לעצמו גולדהאר כשהוא יושב בבית בקנדה ושומע את מקורבי נימני בתקשורת מתבטאים ככה נגדו? מה שהכלבה הזאת עשתה זה לכלוך מתחת לחגורה. זה הביב שבביבים כנגד אדם. זה כמו לומר על עיתונאית שהיא שכבה עם מאמן נשוי.

תגידו, אתם עושים צחוק?

רוב התקשורת הלכה עם נמני בסיפור הזה. להפך, רק זה שהאש הוסטה מהמצב המקצועי של מכבי לכל מיני סיפורים על צעקות של הקהל, על פגישות בחודש יולי, על סיפורים שגולדהאר שמע לפני שנה וחצי שרכש את הקבוצה.

תקראו את זה - http://sports.walla.co.il/?w=/3782/1777190&m=1&mid=106312

רון קופמן אמר ביום שני ביציע העיתונות - נמני צריך לפנות לעסקים. שלמה שרף עונה שלמה מדבר על הטעויות של נמני. פתאום, שהוא הלך, כולם משנים דעה. קשה לדעת למה. משה פרימו מדבר במשדר המיוחד על נמני בהערצה גדולה יותר משאני דיברתי עליו בגיל 10, בשנת 1994.

בגדול, אפשר לומר שאוהדי מכבי אמיתיים (דוד רוזנטל, פז חסדאי) היו בעד המהלך, ואילו חברים של נמני שאין להם שום קשר למכבי (אופירה, טוכמן, פרימו) היו בעד נמני ונגד מכבי, גולדהאר, אנגלידיס, שעיה וכל מה שקשור לצהוב שהוא לא נמני.

תשכחו מהשטויות האלה. מקצועית, האם נמני הצליח או לא? האם מישהו פה מאוהבי נמני ראה איזשהו שמץ של סיכוי לשיפור? משהו? 3 פסים ברציפות בחודש האחרון שיכולנו להגיד - או, מהלך כדורגל מצוין! התשובה היא לא! כלום! נאדה! הקבוצה לא שיחקה דקה של כדורגל ומשבוע לשובע, איכשהו, המצב רק הורע.

ועכשיו מדברים פה על מה יעשה המאמן החדש? אליפות? אל תשכחו שהוא מתחיל בפיגור של 8 נקודות ומקבל קבוצה חסרת אמונה. לא בגלל הפיטורים, אלא בגלל שבמשך 16 מחזורים לא ניצחת אף קבוצה "גדולה", וגם לא את עכו.

יאלה לך תזדיין יכלומניק.

אפס, תככן, מסית, זורע ארס, אינטרסנט, הכל אפשר להגיד עליך.

עם "אוהדים" כמוך מי צריך אויבים.

והנה קבל את ברכת הדרך ממני, אתה מוזמן להזדיין מפה.

נ.ב

"מצטער" על השפה.

האמת, זין על כל התקשורת, תמיד יהיו דעות לכאן או לכאן.

אחד הדברים האבסורדים בכל הסיפור, זה שאוהדי הפועל חיזבאללה יותר עצובים שנמני פוטר מאשר אוהדי מכבי.

Guest עתיק מאוד

תגידו, אתם עושים צחוק?

רוב התקשורת הלכה עם נמני בסיפור הזה. להפך, רק זה שהאש הוסטה מהמצב המקצועי של מכבי לכל מיני סיפורים על צעקות של הקהל, על פגישות בחודש יולי, על סיפורים שגולדהאר שמע לפני שנה וחצי שרכש את הקבוצה.

תקראו את זה - http://sports.walla.co.il/?w=/3782/1777190&m=1&mid=106312

רון קופמן אמר ביום שני ביציע העיתונות - נמני צריך לפנות לעסקים. שלמה שרף עונה שלמה מדבר על הטעויות של נמני. פתאום, שהוא הלך, כולם משנים דעה. קשה לדעת למה. משה פרימו מדבר במשדר המיוחד על נמני בהערצה גדולה יותר משאני דיברתי עליו בגיל 10, בשנת 1994.

בגדול, אפשר לומר שאוהדי מכבי אמיתיים (דוד רוזנטל, פז חסדאי) היו בעד המהלך, ואילו חברים של נמני שאין להם שום קשר למכבי (אופירה, טוכמן, פרימו) היו בעד נמני ונגד מכבי, גולדהאר, אנגלידיס, שעיה וכל מה שקשור לצהוב שהוא לא נמני.

תשכחו מהשטויות האלה. מקצועית, האם נמני הצליח או לא? האם מישהו פה מאוהבי נמני ראה איזשהו שמץ של סיכוי לשיפור? משהו? 3 פסים ברציפות בחודש האחרון שיכולנו להגיד - או, מהלך כדורגל מצוין! התשובה היא לא! כלום! נאדה! הקבוצה לא שיחקה דקה של כדורגל ומשבוע לשובע, איכשהו, המצב רק הורע.

ועכשיו מדברים פה על מה יעשה המאמן החדש? אליפות? אל תשכחו שהוא מתחיל בפיגור של 8 נקודות ומקבל קבוצה חסרת אמונה. לא בגלל הפיטורים, אלא בגלל שבמשך 16 מחזורים לא ניצחת אף קבוצה "גדולה", וגם לא את עכו.

בדיוק ככה - אבל מי צריך את התקשורת. תקרא כל כתבה ואת כמות הטוקבקים ששמחה על הפרידה מנמני. תגיע לבלומפילד ותשמע את הקהל. תדבר עם כל חובב ספורט. תדבר עם שחקני עבר של מכבי ת"א. מה שנשאר כרגע זה מחנה אחד שרוצה שמכבי תצליח וקבוצה קטנה אחרת שמקללת ומאיימת.

חבל חבל שלא היה לכם הזדמנות, לאוהדים הטובים שבינכם להיות ביציעי מכבי בתקופות קודמות. העידוד היה "נקי" והשפה סבירה. היום ..היום זה בדיוק כמו המגיב הקודם כאן בשרשור...רמה נמוכה. והוא לא מבין שהוא מבייש את עצמו יותר מאשר את מי שהוא מקלל.

בסטייה מהנושא העיקרי פה, איזה אתרים תומכים בנמני ואיזה לא.

לדעתי איווניר יכול להיות אחלה מאמן, מכביסט, אחד שיתחבב על השחקנים והם ישחקו בשבילו, ייתן צ'אנס לצעירים, החסרון היחיד זה הרזומה הדליל לעומת זה של רוני לוי.

אבל מצד שני, גם קלינגר הגיע אלינו מביתר ב"ש, ככה שנקווה לטוב.

הפורום בצניחה פסיכית.

יש פה אוהד שמצדיק שמחה בהפסדים של מכבי ועוד טוען שהשחקן ה-12 שמח בהפסדים.

אין לי כבר מילים לתאר את הבחילה.

אשכרה נעלמה הזהות.

לדעתי איווניר יכול להיות אחלה מאמן, מכביסט, אחד שיתחבב על השחקנים והם ישחקו בשבילו, ייתן צ'אנס לצעירים, החסרון היחיד זה הרזומה הדליל לעומת זה של רוני לוי.

בקיצור, המצב הוא כזה:

הלב אומר איווניר, הראש אומר רוני לוי.

מה מהם צודק, קשה לדעת. גולדהאר חושב עם הראש, נראה לי שהוא ילך על רוני לוי. וכנראה בצדק. איווניר, כמה שהוא מכביסט והכל, יש לו בסך הכל הצלחה חלקית עונה אחת עם נצרת עלית, וכל שאר הקריירה כשלונות (לא נשכח את העונה הבזיונית בנתניה. טוב, 6 משחקים).

מיצינו את קטע המאמן המכביסט, מוטי איווניר רב עם שחקנים ואוהדים של הקבוצות שלו לכן אל תציירו לכם תמונה שאינה מדוייקת, הוא זה שלא ספר את דור מלול בנבחרת הצעירה. החסרון היחיד שלו מול רוני לוי בחוסר הצלחה באימון הוא משמעותי מדי.

רוני לוי אם לא יגיע אלינו יהיה זה שיחליף את גוטמן במידה וזה יעבור לאירופה.

בקיצור, המצב הוא כזה:

הלב אומר איווניר, הראש אומר רוני לוי.

מה מהם צודק, קשה לדעת. גולדהאר חושב עם הראש, נראה לי שהוא ילך על רוני לוי. וכנראה בצדק. איווניר, כמה שהוא מכביסט והכל, יש לו בסך הכל הצלחה חלקית עונה אחת עם נצרת עלית, וכל שאר הקריירה כשלונות (לא נשכח את העונה הבזיונית בנתניה. טוב, 6 משחקים).

אני מאמין שהכישלונות האלה בנו אותו, בנוסף לזה מאמן שמתחבב על השחקנים יכול להוציא מהם הרבה יותר מאשר מאמן שטוב בטקטיקה על הנייר ומשדר קרות.

גוטמן בחיים לא היה מוציא מהשחקנים שלו כ"כ הרבה אם הם לא היו מוכנים להתאבד בשבילו.

אני מאמין שהכישלונות האלה בנו אותו, בנוסף לזה מאמן שמתחבב על השחקנים יכול להוציא מהם הרבה יותר מאשר מאמן שטוב בטקטיקה על הנייר ומשדר קרות.

גוטמן בחיים לא היה מוציא מהשחקנים שלו כ"כ הרבה אם הם לא היו מוכנים להתאבד בשבילו.

אני גם מאמין שהכשלונות בנו את אלי אוחנה, במה שונה מוטי איווניר מאלי אוחנה מלבד הקבוצות בהם שיחקו ככדורגלנים?

רק במכבי מתאבדים על נושא המאמן "המכביסט", זה לא קיים באף מועדון מקצועני בעולם.

הזיכרון שלי אמנם די קצר בנושאים האלו.

אבל אני חושב שנשברו פה שיאים חדשים בנושאי הרכבים הזויים, בתקופת נמני.

ההרכבים שאלי כהן לדוגמה היו הרכבים הגיוניים ביותר, פשוט בונקריסטים. לא אהבנו תשיטה (שלפחות הייתה) או את הרעיון הבונקריסטי. אבל ברוב הזמן העמדות אויישו ע"י השחקנים המתאימים.

בתקופת רב"ש ההרכבים דווקא היו די הגיוניים ואפילו מוסכמים (עליי לפחות), פשוט לא נתנו לזה זמן להתחבר.

וניר קלינגר אני כבר לא זוכר מספיק אחורה למה הייתה דעתי לגבי כל הרכב, אני זוכר אבל שהוא היה ממש מעצבן לפעמים.

אני די בטוח שלא (רב"ש הוא זה שהפך את גיז'רמו למגן שמאלי, נימני על הספסל\קשר שמאלי ועוד דברים מוזרים).

אני לא זוכר שמות שחקנים (רזיץ'? אלדו אדורנו? מסיקה? ועוד) ומערכים (4-6-0 של קלינגר ואלי כהן בערך) במדויק, אבל אני כן זוכר שהתחרפנתי לפחות כמו שאני רואה שגפני פותח בהרכב היום.

אני די בטוח שיש פה אוהדים שזוכרים טוב ממני, אבל הדוגמא הכי טובה, היא דור מלול שהיה כמעט לכל המאמנים האלה ולא פיתחו אותו, ולא גרמו לו להיות משהו..

בקיצור, הקטע של ההרכב זה די אותו דבר עם כל מאמן, עם כולם השתגענו באותה מידה, איך כולם רואים שX לא שחקן וההוא הרבה יותר טוב, או איך כולם רואים שY לא יודע לעצור כדור והוא בהרכב של מכבי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.