Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

לא חביבי, לא הכל שחור ולבן בחיים.

אין לי כל רצון שמאמן חדש יביא לנו אליפות, אנחנו פשוט לא ברמה הזאת. אבל כן, לא להתרפס מול חיפה, לנצח פעם אחת דרבי, לתת במשחק אחת הצגה (ולא, 4-0 מול סכנין ב-10 שחקנים זה לא הצגה) והכי הכי חשוב - להבין מה שכולם מבינים - רוני גפני הוא לא מגן שמאלי, הוא לא ברמה של מכבי, הוא לא מתאים לקבוצה. בטח ובטח שלא לשנות הרכב של שני וחמישי, ועוד יותר חשוב - לא לשנות הרכב אחרי ניצחון, במיוחד לא להוציא את מלך השערים של הקבוצה שלך ולשים במקומו שק תפוחי אדמה.

חובת ההוכחה עליכם משמע,שאתם אמרתם שעם נימני אין לנו סיכוי לאליפות(מקום 3-פער 4 נקודות מהמקום הראשון).אז נימני כבר לא במכבי,לא נתתם לו לסיים את העונה היחידה שבה הוא באמת נבחן וקיבל מעל ומעבר מבחינה תקציבית,וחובת ההוכחה עכשיו היא על הסקת המסקנה ההזויה הזאת שיבוא מאמן חדש במקום אבי ויביא לנו אליפות.

קשה לי לראות את זה קורה אבל הלוואי ואני אתבדה.

בכל מקרה,יש לי הרבה דברים להגיד מאידך,זה לא ישנה כלום אז עדיף להתמקד בעיקר ולא בתפל.

בהצלחה למכבי.

עריכה:

דבר אחרון,אני רוצה שתבינו איזה טיפוסים אומללים יש לנו בקהל כשאנחנו שמחנו מהמשחקים האלה הם פיללו שנפסיד ואבי יעוף.תזכורת קטנה:

http://www.youtube.com/watch?v=bOw7wxeJfd8

http://www.youtube.com/watch?v=qaznDdaZtnw&feature=channel

הלוגיקה מאוד פשוטה-

פיטרת מאמן באמצע העונה? המחליף שלו חייב להתעלות עליו.

לא התעלה עליו? משמע שהמהלך נכשל.

כל התירוצים שהמאמן המחליף לא בנה את הסגל ושיקח לו זמן להתארגן על הקבוצה הם אולי נכונים

אבל לא רלוונטים. מה שחשוב זה מבחן התוצאה, האם היה נכון לשחרר את המאמן באמצע העונה.

הלוגיקה מאוד פשוטה-

פיטרת מאמן באמצע העונה? המחליף שלו חייב להתעלות עליו.

לא התעלה עליו? משמע שהמהלך נכשל.

כל התירוצים שהמאמן המחליף לא בנה את הסגל ושיקח לו זמן להתארגן על הקבוצה הם אולי נכונים

אבל לא רלוונטים. מה שחשוב זה מבחן התוצאה, האם היה נכון לשחרר את המאמן באמצע העונה.

אבל גם להיות מקום שלישי בהפרש של נקודה פחות מהמקום השני ממה שאנחנו עשכיו זה התעלות = הצלחה.

לא הייתה שום כתבה אוהדת על נימני

ברצינות?

זה מה שאני לא מבין "אצלכם" (ותסלחו שאני נכנע לצורך העניין למנטליות ה"אתם ואנחנו" הדיכוטומית שהתפשטה פה). כל פעם שאתם נתקלים בטענה קיצונית, במקום להכיר במורכבות, התגובה היא קיצונית לא פחות ומגחיכה את הטענות והדיון כולו. מורכבות זו לא מילה גסה. כמעט לא היה כלי תקשורת נטול אינטרסים ואג'נדה בפרשה הזו, וגם לא היה צד בפרשה שהיה תמים. עדיף להכיר בכך ולכן להתעלם ממרבית ה"פרשנויות" מאשר לנתח מי יותר אשם.

אבל גם להיות מקום שלישי בהפרש של נקודה פחות מהמקום השני ממה שאנחנו עשכיו זה התעלות = הצלחה.

בעיקרון כן. אפשר להסתפק במקום שלישי עם נקודה יותר.

אבל איכשהו אני לא חושב שזאת הייתה כוונת המשורר (המטרה של גולדהאר).

יניב,לנימני היה סיכוי להביא אליפות בסוף העונה.מי שביטל את הסיכוי הזה וטען שאנחנו הוזים חייב להוכיח בדיוק ההפך.

אנחנו רוצים אליפות.בשביל זה הסגל נבנה ואנחנו במצב טוב מאוד לקחת תואר.מה עוד שיבוא מאמן חדש שלא ירכיב את גפני ויפתח עם עטר,מדו,דור ובוזגלו כל משחק אז אני מצפה להצגות.

ברצינות?

זה מה שאני לא מבין "אצלכם" (ותסלחו שאני נכנע לצורך העניין למנטליות ה"אתם ואנחנו" הדיכוטומית שהתפשטה פה). כל פעם שאתם נתקלים בטענה קיצונית, במקום להכיר במורכבות, התגובה היא קיצונית לא פחות ומגחיכה את הטענות והדיון כולו. מורכבות זו לא מילה גסה. כמעט לא היה כלי תקשורת נטול אינטרסים ואג'נדה בפרשה הזו, וגם לא היה צד בפרשה שהיה תמים. עדיף להכיר בכך ולכן להתעלם ממרבית ה"פרשנויות" מאשר לנתח מי יותר אשם.

אני מוכן לשים פה את כל הכתבות שנכתבו בגנותו של אבי נמני ("עתיק מאוד" אגב שם פה לא מעט כאלה) ואני אשמח אם משהו יציב מולי את הכתבות האוהדות.

נראה מי מנהל קמפיין כמו שנטען פה בצורה מגוחכת.

מי שחושב שהמטרה השתנתה טועה בגדול.

"אל תתנו למצב להשפיע, תנהיגו, המטרה לא השתנתה"

וכמו שאמרתי קודם, וטוב שכך.

אני רוצה אליפות, כולנו רוצים אליפות, גם עם נמני היה נשאר היינו צריכים לקחת אליפות, בקיצור, חייבים לקחת אינעל דינק.

תגיד אתה צוחק,

כל הכתבות אחרי פיטורי נימני זה איזה מהלך גדול זה היה, יום העצמאות של מכבי כאילו כרגע גולדהר הצליח לשחרר את מכבי מסדאם חוסיין.

לא הייתה שום כתבה אוהדת על נימני

והטור של קופמן בא להגיד שכבר בקיץ רצו לעשות לנימני כיפה אדומה אבל נכשלו כי נימני עלה על זה בזמן וגולדהר פחד מתגובת האוהדים מהאוהדים.

אבל כל הזמן חיכו לרגע המתאים להפטר ממנו.

מה שקורה עכשיו בתקשורת זה הסטה נגד נימני כדי שהציבור ישכח את מה שנימני נתן למכבי.

יש ניסיון לגמד את נימני ואת פועלו ואני לא רואה יותר מידי כתבות בעדווחבל אני בתור אוהד מכבי עצוב שמנסים לשחוט את אחד הסמלים הגדולים שלנו

שכולם יסכימו שכל מה שהוא עשה זה לטובת מכבי גם אם לא תמיד דברים הלכו.

אתה קראת את מה שכבת?

אתה נשמע כמו המוזרים האלה שמדמיינים ספקולציות ("המוות של החיות בארצות הברית זה ניסוי גרעיני של הממשלה האמריקאית", "יגאל עמיר לא רצח את רבין" וכאלה...)

יניב,לנימני היה סיכוי להביא אליפות בסוף העונה.מי שביטל את הסיכוי הזה וטען שאנחנו הוזים חייב להוכיח בדיוק ההפך.

אנחנו רוצים אליפות.בשביל זה הסגל נבנה ואנחנו במצב טוב מאוד לקחת תואר.מה עוד שיבוא מאמן חדש שלא ירכיב את גפני ויפתח עם עטר,מדו,דור ובוזגלו כל משחק אז אני מצפה להצגות.

אולי היה לו סיכוי לקחת אליפות, אבל ממחזור למחזור הסיכוי הזה הלך וקטן - אל תשכח שמרגע לרגע הפער מחיפה רק עלה, לא ירד. אומנם יש קיזוז, ועדיין - כדורגל מבוסס ברובו על מומנטום, אני לא רואה תסריט לפיו מכבי מסיימים את הסיבוב השני במקום השלישי ומצליחים אחרי 5 משחקים לנצח את כולם ולקחת אליפות, לא הפעם.

היינו חייבים לשנות מומנטום, הפיטורין של אבי, עם כל הכאב, מהמוצדקים שהיו בפיטורי מאמנים במכבי. הדרך של אבי היא לא דרך שהקהל של מכבי היה רוצה לראות, זאת לא הדרך שבגללה 9000 אוהדים רכשו מנויים. אם התקציב של מכבי היה 30 מליון ש"ח, היינו מסתכלים על העונה הזאת כהישג (ראה עונה קודמת), אבל בעונה הנוכחית רק אליפות תימנע מלהכתירה כישלון.

יכול להיות שברגע שיגיע מאמן שאין לו מה להפסיד הוא יוכל לשנות את המומנטום לחיובי. אם לא היה מבוצע המהלך הזה, היינו ממשיכים לדשדש בין מקום 3 למקום 4.

אני מוכן לשים פה את כל הכתבות שנכתבו בגנותו של אבי נמני ("עתיק מאוד" אגב שם פה לא מעט כאלה) ואני אשמח אם משהו יציב מולי את הכתבות האוהדות.

נראה מי מנהל קמפיין כמו שנטען פה בצורה מגוחכת.

אם תביא לי כתבה אחת מוואן מהשבוע האחרון (שהיא לא של עמנואל רוזן) שלא אוהדת את נמני, אני אחזור בי.

ובינתיים על קצה המזלג: http://www.one.co.il/cat/articles/PersonalColumn.aspx?id=171937&cid=44

http://www.one.co.il/Oppinion/213/171929.html

http://www.one.co.il/Oppinion/212/172060.html

http://www.one.co.il/Oppinion/178/172098.html

לדעתי צריך להביא את מוטי איווניר.. גם שרוני לוי היה בחיפה לא אהבתי את הסגנון משחק שלו.. אבל כל החלטה של גולדהאר אני יקבל אותה.

אתה מדבר כאילו יש לך ברירה..

סתם שאלה..

היה מאמן במכבי שלא היו לנו בעיות עם ההרכבים שלו ?

גם אני התחרפנתי מנימני שהוא שם את ייני וגפני.

אבל מהזיכרון הקצר (עדיין טיפה יותר ארוך משל רוב אוהדי מכבי) אני לא זוכר מאמן 1 שהייתי מרוצה מההרכב שלו אם זה

אלי כהן שהיה הגנתי מדי בעונה שבה "התמודדנו" על האליפות

או ניר קלינגר, שהחריב את הקבוצה הזאת מכדורגל התקפי לחצי עשור כמעט

או רן בן שמעון, שלא ידע איפה לשים את נימני, עלה עם טומאסיץ ועוד דברים אחרים.

בקיצור, כל מאמן הוא עיוור, ואף אחד לא מבין כדורגל..

אז למה אתם חושבים שעם המאמן הבא זה יהיה אחרת ?

אתם חושבים שאוהדי חיפה לא התחרפנו מרוני לוי? מההרכבים ההזויים שלו, מהרכש (דנטה לופז חחחחחחחחח) הגרוע שלו ?

אם תביא לי כתבה אחת מוואן מהשבוע האחרון (שהיא לא של עמנואל רוזן) שלא אוהדת את נמני, אני אחזור בי.

ובינתיים על קצה המזלג: http://www.one.co.il/cat/articles/PersonalColumn.aspx?id=171937&cid=44

אני יכול להביא לך 10 כתבות לא אוהדות את נמני מאתרים אחרים.

מי מתייחס לוואן?

ומה זה לעומת הכתבות הנוראיות באתרים אחרים?

סתם שאלה..

היה מאמן במכבי שלא היו לנו בעיות עם ההרכבים שלו ?

גם אני התחרפנתי מנימני שהוא שם את ייני וגפני.

אבל מהזיכרון הקצר (עדיין טיפה יותר ארוך משל רוב אוהדי מכבי) אני לא זוכר מאמן 1 שהייתי מרוצה מההרכב שלו אם זה

אלי כהן שהיה הגנתי מדי בעונה שבה "התמודדנו" על האליפות

או ניר קלינגר, שהחריב את הקבוצה הזאת מכדורגל התקפי לחצי עשור כמעט

או רן בן שמעון, שלא ידע איפה לשים את נימני, עלה עם טומאסיץ ועוד דברים אחרים.

בקיצור, כל מאמן הוא עיוור, ואף אחד לא מבין כדורגל..

אז למה אתם חושבים שעם המאמן הבא זה יהיה אחרת ?

אתם חושבים שאוהדי חיפה לא התחרפנו מרוני לוי? מההרכבים ההזויים שלו, מהרכש (דנטה לופז חחחחחחחחח) הגרוע שלו ?

הזיכרון שלי אמנם די קצר בנושאים האלו.

אבל אני חושב שנשברו פה שיאים חדשים בנושאי הרכבים הזויים, בתקופת נמני.

ההרכבים שאלי כהן לדוגמה היו הרכבים הגיוניים ביותר, פשוט בונקריסטים. לא אהבנו תשיטה (שלפחות הייתה) או את הרעיון הבונקריסטי. אבל ברוב הזמן העמדות אויישו ע"י השחקנים המתאימים.

בתקופת רב"ש ההרכבים דווקא היו די הגיוניים ואפילו מוסכמים (עליי לפחות), פשוט לא נתנו לזה זמן להתחבר.

וניר קלינגר אני כבר לא זוכר מספיק אחורה למה הייתה דעתי לגבי כל הרכב, אני זוכר אבל שהוא היה ממש מעצבן לפעמים.

אולי היה לו סיכוי לקחת אליפות, אבל ממחזור למחזור הסיכוי הזה הלך וקטן - אל תשכח שמרגע לרגע הפער מחיפה רק עלה, לא ירד. אומנם יש קיזוז, ועדיין - כדורגל מבוסס ברובו על מומנטום, אני לא רואה תסריט לפיו מכבי מסיימים את הסיבוב השני במקום השלישי ומצליחים אחרי 5 משחקים לנצח את כולם ולקחת אליפות, לא הפעם.

היינו חייבים לשנות מומנטום, הפיטורין של אבי, עם כל הכאב, מהמוצדקים שהיו בפיטורי מאמנים במכבי. הדרך של אבי היא לא דרך שהקהל של מכבי היה רוצה לראות, זאת לא הדרך שבגללה 9000 אוהדים רכשו מנויים. אם התקציב של מכבי היה 30 מליון ש"ח, היינו מסתכלים על העונה הזאת כהישג (ראה עונה קודמת), אבל בעונה הנוכחית רק אליפות תימנע מלהכתירה כישלון.

יכול להיות שברגע שיגיע מאמן שאין לו מה להפסיד הוא יוכל לשנות את המומנטום לחיובי. אם לא היה מבוצע המהלך הזה, היינו ממשיכים לדשדש בין מקום 3 למקום 4.

חבר הטעות היא אצלך כי את התוצאות רואים בסוף העונה ולא בסוף הסיבוב הראשון.כנ"ל לכל מאמן שיגיע\הגיע לכאן.

חבל שהקהל שלנו לא לומד מטעויות,אני מאוד מקווה שלמאמן הבא זה לא יקרה אבל נכון לעכשיו זה בגדר אשליות.

חובת ההוכחה עליכם משמע,שאתם אמרתם שעם נימני אין לנו סיכוי לאליפות(מקום 3-פער 4 נקודות מהמקום הראשון).אז נימני כבר לא במכבי,לא נתתם לו לסיים את העונה היחידה שבה הוא באמת נבחן וקיבל מעל ומעבר מבחינה תקציבית,וחובת ההוכחה עכשיו היא על הסקת המסקנה ההזויה הזאת שיבוא מאמן חדש במקום אבי ויביא לנו אליפות.

קשה לי לראות את זה קורה אבל הלוואי ואני אתבדה.

בכל מקרה,יש לי הרבה דברים להגיד מאידך,זה לא ישנה כלום אז עדיף להתמקד בעיקר ולא בתפל.

בהצלחה למכבי.

עריכה:

דבר אחרון,אני רוצה שתבינו איזה טיפוסים אומללים יש לנו בקהל כשאנחנו שמחנו מהמשחקים האלה הם פיללו שנפסיד ואבי יעוף.תזכורת קטנה:

לגבי הדבר האחרון, אתה ממש מסכן אם אתה חושב שיש אוהדים שרצו להפסיד משחקים ע"מ שיעיפו את נמני. עם כל הכבוד לאבי, למה מי הוא שנרצה הפסד של הקבוצה בגללו? הקבוצה הרבה מעל נמני אם עוד לא הבנת. (אני אישית שמחתי במשחקים שהצגת לא פחות ממך ד"א). למען האמת, עושה רושם שאתם מייחלים לכשלון המאמן הבא כדי לזעוק על "הטעות" לאחר מכן.

לעיקר- אחרי התסבוכת של העונה הזאת, אני בספק עד כמה אפשר להביא אליפות עוד העונה(למרות הקיזוז). אבל אולי לפחות נראה את הקבוצה משחקת טוב ומימוש הפוטנציאל של הסגל(שיהיה שלד לעונה הבאה), אולי סוף סוף ננצח משחק אחד גדול, אולי דרבי ואולי לא נתבזה מול הפיקציה הזאת שנקראת מכבי פ"ת.

ושוב- איך כישלון של המאמן הבא, בתקווה שלא יהיה, יסתור את זה שנמני נכשל והקבוצה נראית רע כבר 16 מחזורים? כשלון עתידי לא ימחק את העובדה הקיימת הזאתי, המטרה של ההליך הוא לנסות להציל את העונה.

בהצלחה למכבי, עם זה אני כן מסכים איתך....

לגבי הדבר האחרון, אתה ממש מסכן אם אתה חושב שיש אוהדים שרצו להפסיד משחקים ע"מ שיעיפו את נמני. עם כל הכבוד לאבי, למה מי הוא שנרצה הפסד של הקבוצה בגללו? הקבוצה הרבה מעל נמני אם עוד לא הבנת. (אני אישית שמחתי במשחקים שהצגת לא פחות ממך ד"א). למען האמת, עושה רושם שאתם מייחלים לכשלון המאמן הבא כדי לזעוק על "הטעות" לאחר מכן.

אני אישית מכיר כמה כאלה.לא הגיוני נכון?מה לעשות זה חלק מהקהל שלך כמו אותם אנשים שרוצים שהמאמן בא יכשל.

ותודה רבה שאתה קורא לי מסכן ומסביר לי שהקבוצה מעל הכל-גילית את אמריקה.עושה רושם שאתה זיין שכל אחושמוטה וקיבלת אובר ביטחון מאחורי המקלדת אז תמשיך לשעשע אותי בחור נחמד שכמוך.

טורי דיעה מוואן? זה הקמפיין של נמני?

אלה אנשים כמוני וכמוך שבמקום לכתוב את דעתם בפורום כותבים אותה באתר הזה.

רז אמיר, ביסטר. רז אמיר. אתה מכיר אותו.

אתה חושב שנמני הרים אליו טלפון וביקש ממנו לכתוב את הדברים האלה?

מה כבר כתבו שם? שלדעתם מדובר במהלך פזיז?

ולמה לא להביא את עמנואל רוזן? למה כתבים שאוהדים את מכבי רלוונטים לנושא אבל אוהד הפועל לא?

להתחיל להביא לך טורים של דורון ברוש (ימח שמו, רצה שמכבי תפסיד כדי שאבי ילך), עשרות כתבות מהארץ? תוכנית הספיישל שעשו בספורט 5?

אני אישית מכיר כמה כאלה.לא הגיוני נכון?מה לעשות זה חלק מהקהל שלך כמו אותם אנשים שרוצים שהמאמן בא יכשל.

ותודה רבה שאתה קורא לי מסכן ומסביר לי שהקבוצה מעל הכל-גילית את אמריקה.עושה רושם שאתה זיין שכל אחושמוטה וקיבלת אובר ביטחון מאחורי המקלדת אז תמשיך לשעשע אותי בחור נחמד שכמוך.

תודה רבה שאתה מכנה אוהדים כאומללים בהקשר להודעה שלי (רמז למשהו..?)

אני אומר את הדעות שלי גם לא "מאחורי מקלדת" ואין קשר לאובר ביטחון.

מעבר לזה, לא באמת ציפיתי לתגובה עניינית אז זה בסדר... ככה עונים שאין משהו נורמלי להגיד, אבל לפחות אתה משועשע.

טורי דיעה מוואן? זה הקמפיין של נמני?

אלה אנשים כמוני וכמוך שבמקום לכתוב את דעתם בפורום כותבים אותה באתר הזה.

רז אמיר, ביסטר. רז אמיר. אתה מכיר אותו.

אתה חושב שנמני הרים אליו טלפון וביקש ממנו לכתוב את הדברים האלה?

מה כבר כתבו שם? שלדעתם מדובר במהלך פזיז?

ולמה לא להביא את עמנואל רוזן? למה כתבים שאוהדים את מכבי רלוונטים לנושא אבל אוהד הפועל לא?

להתחיל להביא לך טורים של דורון ברוש (ימח שמו, רצה שמכבי תפסיד כדי שאבי ילך), עשרות כתבות מהארץ? תוכנית הספיישל שעשו בספורט 5?

אני לא טענתי שכל הטורים האלו הם חלק מקנוניה אפלה, לא בעד או נגד נמני. לא מעט מהם מאמינים באמת ובתמים במה שהם כותבים. חלק אני מאמין שמושפעים גם מאינטרסים אחרים. אני גם לא טענתי שהתקשורת חד-צדדית לכיוון ההפוך, בסה"כ יצאתי כנגד הטענה שהתקשורת חד-צדדית. נקודה.

המציאות התקשורתית מורכבת. ישנם גם פה מי שכבר הזדרזו לכתוב שהם מייחלים להפסדים של מכבי כדי שיוכלו להוכיח לכולם איך הם טעו. גם אנשים כמוני וכמוך, כשהם כותבים לאתרים כמו וואן, הם חלק מזה. חלק מהמורכבות הזו.

התקשורת לא יצאה כאיש אחד לתקוף או להגן על נמני. אלו העובדות. זה לא אומר בהכרח שהאמת היא אי שם באמצע, אבל התקשורת בטח לא משקפת אמת אחת.

אני לא טענתי שכל הטורים האלו הם חלק מקנוניה אפלה, לא בעד או נגד נמני. לא מעט מהם מאמינים באמת ובתמים במה שהם כותבים. חלק אני מאמין שמושפעים גם מאינטרסים אחרים. אני גם לא טענתי שהתקשורת חד-צדדית לכיוון ההפוך, בסה"כ יצאתי כנגד הטענה שהתקשורת חד-צדדית. נקודה.

המציאות התקשורתית מורכבת. ישנם גם פה מי שכבר הזדרזו לכתוב שהם מייחלים להפסדים של מכבי כדי שיוכלו להוכיח לכולם איך הם טעו. גם אנשים כמוני וכמוך, כשהם כותבים לאתרים כמו וואן, הם חלק מזה. חלק מהמורכבות הזו.

התקשורת לא יצאה כאיש אחד לתקוף או להגן על נמני. אלו העובדות. זה לא אומר בהכרח שהאמת היא אי שם באמצע, אבל התקשורת בטח לא משקפת אמת אחת.

אז אין בנינו ויכוח. הגיעו לםפה גולשים, נתנו איזו כתבה הזויה בוואלה שטוענת שנמני הוא מלך הספינים וטענו שהוא מנהל קמפיין נגד גולדהאר. זאת בדיחה ולהם הגבתי.

"עתיק מאוד" למשל היה עסוק מאוד בלהביא כתבות שנותנות לנמני בראש ומברכות את גולדהאר על המהלך (לגיטימי לגמרי). 2 דקות אחרי זה הוא בכלל טוען שאבי נמני מנהל קמפיין באמצעות התקשורת.

לגבי הטענה שלך שבאו לפה אוהדים שמייחלים להפסד- זה פשוט לא נכון. זאת פרשנות שלך. והיא מוטעית לחלוטין.

בסה"כ יש אוהדים שטענו שיהיו פחות סבלניים וזאת זכותם הלגיטימית. ככה התנהג הקהל של מכבי מאז שאני זוכר אותו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.