Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

לא משנה כמה הוא ירוץ בחיים הוא לא ירוץ יותר מג'יזה

ולפי מה שהיה רשום ג'יזה רץ פחות ...

די לזיין בשכל.

ג'יזה רץ פחות ממנו ב60 דק, אבל אם משווים פר דקה ג'יזה רץ איזה 15-16 ק"מ.

קיצר, יותר.

די לזיין בשכל.

ג'יזה רץ פחות ממנו ב60 דק, אבל אם משווים פר דקה ג'יזה רץ איזה 15-16 ק"מ.

קיצר, יותר.

ידוע ששטרואבר רץ מינימום 25 ק"מ באותו משחק.

וגם זה כי הוא לקח 10 מנוחה.

ידוע ששטרואבר רץ מינימום 25 ק"מ באותו משחק.

וגם זה כי הוא לקח 10 מנוחה.

נכון, תגובה ראויה ורלוונטית.

באיזה שלב של התפתחות הפרפר הגולם הופך ל"עורף הראשים המריר והציני" ?

נכון, תגובה ראויה ורלוונטית.

באיזה שלב של התפתחות הפרפר הגולם הופך ל"עורף הראשים המריר והציני" ?

השלב הזה הגיע כשהתחלת לעוף עם המספרים.

על איזה 16 ק"מ אתה מדבר?

אתה מבין שאתה מדבר על רמה גבוהה של ליגת האלופות?

אף אחד בליגה לא רץ 16 ק"מ.

השלב הזה הגיע כשהתחלת לעוף עם המספרים.

על איזה 16 ק"מ אתה מדבר?

אתה מבין שאתה מדבר על רמה גבוהה של ליגת האלופות?

אף אחד בליגה לא רץ 16 ק"מ.

לאלאלא

אתה לא הבנת אותי.

אין ספק שהמספרים האלו לא נכונים, או שזה לא סופר נכון. או ששמו להם אם זה כשהגיעו למגרש וזה כולל את החימום וכל מה שלפני המשחק ואנערף. אין סיכוי שהם עשו כמות כזאת.

אני אומר שג'יזה עשה 15-16 כמו שמדו עשה 13-14. אז זה בטח אומר שג'יזה עשה 12.5 ומדו 11 או כמה שזה יוצא בחישוב.

ואני חושב שאף אחד בליגת האלופות לא רץ 16 או אפילו 15..

תגידו אתם אמיתים שאתם חושבים שהוא רץ 13

אין אצלנו שחקן בליגה שרץ יותר מ-9

צאבי ואיניסטה עושים תנועה בלי הפסקה מגיעים בלחץ ל12-13

על מה אתם מדברים חחח עלק רץ 13 אולי מתחילת העונה

זה לא עובדות, אני קראתי את הכתבה ואמרו שמדו רץ 13 ק"מ,זה לא יכול להיות,פרסמו את זה רק כדי שירדו ממנו, זה לא הגיוני.

אז אם זה נכון אני חותך את הביצים ופורש מהפורום

עזוב בוא נגיד שאין מצב שזה נכון ו -13 קילומטר זה 6.. אני זורם איתך...

הבא אחריו ברשימה רץ פחות מ 13 ולכן פחות מ 6...

איך שלא תהפוך את המספרים..הוא רץ יותר מכל השחקנים שלבשו את השבב, גם אם זה לא 13 קילומטר באמת.

הוצא מהקשרו הכי מדהים שראיתי בחיי - :clap:

ממש לא..

כתבתי בנושא של קלינגר שהוא זרק את כולם(כולל נמני)בגלל אגו, וכנ"ל נמני..

כל אופיזיציה במועדון הוא דאג להעיף..

למה אתם חושבים שהוא לא היה מעיף את בוזגלו ומדו..

הכי מדהים שכתבת את זה לפני שלושה שבועות חשבת שאתה חכם גדול...עכשיו שאתה רואה שאתה עוד שוטה עיוור של נמני שלא רואה רבע שעה קדימה,

אתה טוען שהוצאתי דברים מהקשרם...שזה מה שאתה עושה, אם אתה חושב שכל ההתנכלות של נמני למדו ומאור היתה "מקצועית"..

נמני הוא פשוט גרסה עדכנית של קלינגר.

ואתה יופי של עיתונאי מחרטט שטויות ולא לוקח אחריות על כלום...באשפה שנקראת עיתונות הספורט בארץ אתה תשתלב מצויין.

ממש לא..

כתבתי בנושא של קלינגר שהוא זרק את כולם(כולל נמני)בגלל אגו, וכנ"ל נמני..

כל אופיזיציה במועדון הוא דאג להעיף..

למה אתם חושבים שהוא לא היה מעיף את בוזגלו ומדו..

הכי מדהים שכתבת את זה לפני שלושה שבועות חשבת שאתה חכם גדול...עכשיו שאתה רואה שאתה עוד שוטה עיוור של נמני שלא רואה רבע שעה קדימה,

אתה טוען שהוצאתי דברים מהקשרם...שזה מה שאתה עושה, אם אתה חושב שכל ההתנכלות של נמני למדו ומאור היתה "מקצועית"..

נמני הוא פשוט גרסה עדכנית של קלינגר.

ואתה יופי של עיתונאי מחרטט שטויות ולא לוקח אחריות על כלום...באשפה שנקראת עיתונות הספורט בארץ אתה תשתלב מצויין.

תגיד, אחרי ההודעה הזו אני יכול לתבוע את משרד החינוך?

תגיד, אחרי ההודעה הזו אני יכול לתבוע את משרד החינוך?

זה תגובה שלך הפעם או של טל ברמן...אני מתחיל להתבלבל.

קיצר צריך לקום כל יום בבוקר ולהודות על זה שמיטש גולדהאר מנהל את מכבי ולא אנשים כמוכם,

אותכם אי אפשר היה לגמול מהנמני גם אם זה אומר משחקים ביום שישי מול ג'ת אלהאלי

זה תגובה שלך הפעם או של טל ברמן...אני מתחיל להתבלבל.

קיצר צריך לקום כל יום בבוקר ולהודות על זה שמיטש גולדהאר מנהל את מכבי ולא אנשים כמוכם,

אותכם אי אפשר היה לגמול מהנמני גם אם זה אומר משחקים ביום שישי מול ג'ת אלהאלי

זו ההודעה שלי, תתפלא.

אתה באמת מצפה שאני אגיב לך ברצינות?

הרי לפני כמה הודעות רשמת שאתה לא מאמין לאנשים כמוני ולנמני. אבל מצד שני אתה מבסס את כל הידיעות שלך על פי מה אתה חושב, ולא על עובדות. באמת שאני מתחיל להתבלבל כבר.

אתה מונע משנאה, אתה חוזר על אותה המנטרה מתחילת הנושא. מה אתה בעצם מנסה להשיג?

שאבי פעל באגו? שאבי דואג אך ורק לתחת שלו גם אם זה אומר לדרוך על מכבי? אתה יודע מה, בוא נצא מנקודת הנחה שאתה צודק, מה עם מדו ובוזגלו? הם בסדר במחינתך?

א.שאבי פעל באגו? שאבי דואג אך ורק לתחת שלו גם אם זה אומר לדרוך על מכבי?

ב.בוא נצא מנקודת הנחה שאתה צודק, מה עם מדו ובוזגלו? הם בסדר במחינתך?

א.כן

ב.לא

ג. ברור שאני כותב את דעתי, רק אתה מסוגל לכתוב דעות של מישהו אחר..

או שהוא כותב את שלך..באמת אני כבר מבולבל..

א.כן

ב.לא

יופי. זה מה שרציתי לדעת.

אבי דואג אך ורק לתחת שלו ובדרך דורך על מכבי.

מדו ובוזגלו יצאו לא בסדר.

אלו בעצם התשובות שלך.

לאבי קראת להתפטר, אמרת שאין לו מושג. שהוא פוגע בשחקנים, שהוא רק פוגע במכבי.

מצד שני, בוזגלו ומדו יצאו לא בסדר, פגעו במועדון, בסמל ובהקהל עברו "סדרת חינוך" וגם בזה אבי אשם.

באמת שאני מבולבל כבר. כולם לא בסדר פה, ואבי האשם העיקרי. אתה צריך לעסוק בועדות חקירה, אתה טוב בזה. יש מליון אשמים, ורק אחד סופג את האש.

לאבי קראת להתפטר, אמרת שאין לו מושג. שהוא פוגע בשחקנים, שהוא רק פוגע במכבי.

א. לא נכון. לא קראתי לו להתפטר, שוב הברמניות (לא צעקנו לרב"ש להתפטר..חחח) - כל הזמן כתבתי שבסוף העונה מפטרים/מחליפים מאמן.

אתה מתנגח איתי ופעם אחרי פעם מסלף דברים שאמרתי ואפילו כאלה שלא אמרתי.

ב. נמני עומד בראש המערכת, הוא לא אשם בהכל אבל האחריות היא עליו (כמו שאמר בעצמו אין ספור פעמים ולא עשה כלום בנידון)

ג. מבחינתי מאמן שיש לו בעיה עם שחקן זה לגיטימי לגמרי וקורה, כאשר זה מספר רב של שחקנים (חמישה אתם אומרים שחגגו ?...אני מניח שיש עוד כמה ששמחו והצניעו את זה...אתה מרשה לי להניח נכון, זה מותר לפי כללי עיתונות הספורט בארץ :yellow_cool1: ) הוא הבעיה, מאמן לא יכול לאבד את חדר ההלבשה, לא משנה מאיזה סיבה.

ד.בוא נראה איך יהיו היחסים בין בוזגלו ומדו למאמן הבא, בוא נראה אם הבעיה הייתה ספציפית עם נמני, או שיש פה בעיה אצל השחקנים (אני לא פוסל את האפשרות הזאת...) אם הבעיה אצל השחקנים וקבלת המרות אצלם אני בהחלט יצדיק את זה שהם לא צריכים להיות בקבוצה.

ה. הבעיה שלי עם השחקנים (שכתבתי שהם לא התנהגו בסדר) לא הייתה שהם עשו שביתות (כי הם לא עשו), אלא שהם חגגו את זה שנמני עף, ככה שאני לא סותר את עצמי.

אתה סילפת את דברי בכדי שיראה כביכול שאני כן.

א. לא נכון. לא קראתי לו להתפטר, שוב הברמניות (לא צעקנו לרב"ש להתפטר..חחח) - כל הזמן כתבתי שבסוף העונה מפטרים/מחליפים מאמן.

אתה מתנגח איתי ופעם אחרי פעם מסלף דברים שאמרתי ואפילו כאלה שלא אמרתי.

ב. נמני עומד בראש המערכת, הוא לא אשם בהכל אבל האחריות היא עליו (כמו שאמר בעצמו אין ספור פעמים ולא עשה כלום בנידון)

ג. מבחינתי מאמן שיש לו בעיה עם שחקן זה לגיטימי לגמרי וקורה, כאשר זה מספר רב של שחקנים (חמישה אתם אומרים שחגגו ?...אני מניח שיש עוד כמה ששמחו והצניעו את זה...אתה מרשה לי להניח נכון, זה מותר לפי כללי עיתונות הספורט בארץ :yellow_cool1: ) הוא הבעיה, מאמן לא יכול לאבד את חדר ההלבשה, לא משנה מאיזה סיבה.

ד.בוא נראה איך יהיו היחסים בין בוזגלו ומדו למאמן הבא, בוא נראה אם הבעיה הייתה ספציפית עם נמני, או שיש פה בעיה אצל השחקנים (אני לא פוסל את האפשרות הזאת...) אם הבעיה אצל השחקנים וקבלת המרות אצלם אני בהחלט יצדיק את זה שהם לא צריכים להיות בקבוצה.

לא צעקת לו להתפטר? מדהים. אין ספק אתה אוהד אמיתי. אם לא צעקת, ברור שרצית שיפטרו אותו, לא? (וזו כבר התקדמות שלא צעקת ורק רצית שהוא יעזוב).

נמני עומד בראש המערכת, אין ספק. מעליו יש אנשים שמנהלים את הקבוצה והידע שלהם בכדורגל שואף לידע שלך בשח-מט וזה אחד הבעיות שלנו. נמני אמר שאם הוא לא יביא תואר בסוף העונה, הוא יתפטר. יש יותר טוב מזה? אם זה לא אחריות, אני לא יודע מה כן. היה צריך לתת לו לסיים את העונה כמו שצריך, ואז בסוף מחליטים החלטות. החור שהוא השאיר אחריו הוא גדול, שום מאמן אחר לא יצליח לסתום אותו.

נמני לא איבד את חדר ההלבשה. כל הדברים האלה יצאו אחרי שאבי עזב, ופה הגדולה של נמני.

לכל מאמן, בכל קבוצה בעולם, יש שחקנים שלא אוהבים את המאמן, כשהוא בתוך המערכת הכל טוב ויפה ולא תדע מזה לעולם, כשהוא יעזוב כל אותם שחקנים שלא אהבו אותו ירשו לעצמם לדבר עליו בצורה כזו או אחרת, כי הוא לא יכול לעשות להם כלום, הוא מחוץ למועדון. וככה עשו השחקנים במכבי.

השנה היה שקט תקשורתי, סדר, ופחות הדלפות מכל עונה אחרת שאני זוכר במכבי.

הבעיה איתך שאתה באמת לא מבין מדוע אותם שחקנים לא אהבו את אבי.

אבידור לא אהב את אבי אך ורק בגלל שהוא סופסל ברוב המשחקים העונה - אם הוא היה פותח בכל המשחקים הוא לא היה שונא אותו, תאמין לי.

בוזגלו לא אהב את אבי בגלל שהוא חושב שהוא אלוהים, ומגיע לו מקום של קבע בהרכב ואוי ואבוי אם מישהו יזיז אותו.

מדו לא אהב את נמני בגלל שהוא הגיע מספרד הגדולה! וישראל נראת קטנה עליו. ברגע שהוא לא רצה יותר לשחק בעמדה שהוא שיחק (מאחורה) הוא התחיל לעשות פוזות ולאיים על הצוות המקצועי, ככה זה שאתה חושב שמגיע לך הכל.

הדברים האלו יכולים לחזור, אם רוני לוי נניח יגיע למכבי, ויחליט לספסל את בוזגלו ואת אבידור, ולשים את מדו מגן. הם גם יחגגו את עזיבתו, ופה נמצאת הבעיה. החוסר מקצועיות שלהם זה מה שמאפיין אותם, ולא מאמן כזה או אחר.

א.לא צעקת לו להתפטר? מדהים. אין ספק אתה אוהד אמיתי. אם לא צעקת, ברור שרצית שיפטרו אותו, לא? (וזו כבר התקדמות שלא צעקת ורק רצית שהוא יעזוב).

ב.נמני עומד בראש המערכת, אין ספק. מעליו יש אנשים שמנהלים את הקבוצה והידע שלהם בכדורגל שואף לידע שלך בשח-מט וזה אחד הבעיות שלנו. נמני אמר שאם הוא לא יביא תואר בסוף העונה, הוא יתפטר. יש יותר טוב מזה? אם זה לא אחריות, אני לא יודע מה כן. היה צריך לתת לו לסיים את העונה כמו שצריך, ואז בסוף מחליטים החלטות. החור שהוא השאיר אחריו הוא גדול, שום מאמן אחר לא יצליח לסתום אותו.

ג.נמני לא איבד את חדר ההלבשה. כל הדברים האלה יצאו אחרי שאבי עזב, ופה הגדולה של נמני.

לכל מאמן, בכל קבוצה בעולם, יש שחקנים שלא אוהבים את המאמן, כשהוא בתוך המערכת הכל טוב ויפה ולא תדע מזה לעולם, כשהוא יעזוב כל אותם שחקנים שלא אהבו אותו ירשו לעצמם לדבר עליו בצורה כזו או אחרת, כי הוא לא יכול לעשות להם כלום, הוא מחוץ למועדון. וככה עשו השחקנים במכבי.

השנה היה שקט תקשורתי, סדר, ופחות הדלפות מכל עונה אחרת שאני זוכר במכבי.

ד.הבעיה איתך שאתה באמת לא מבין מדוע אותם שחקנים לא אהבו את אבי.

אבידור לא אהב את אבי אך ורק בגלל שהוא סופסל ברוב המשחקים העונה - אם הוא היה פותח בכל המשחקים הוא לא היה שונא אותו, תאמין לי.

בוזגלו לא אהב את אבי בגלל שהוא חושב שהוא אלוהים, ומגיע לו מקום של קבע בהרכב ואוי ואבוי אם מישהו יזיז אותו.

מדו לא אהב את נמני בגלל שהוא הגיע מספרד הגדולה! וישראל נראת קטנה עליו. ברגע שהוא לא רצה יותר לשחק בעמדה שהוא שיחק (מאחורה) הוא התחיל לעשות פוזות ולאיים על הצוות המקצועי, ככה זה שאתה חושב שמגיע לך הכל.

ה.הדברים האלו יכולים לחזור, אם רוני לוי נניח יגיע למכבי, ויחליט לספסל את בוזגלו ואת אבידור, ולשים את מדו מגן. הם גם יחגגו את עזיבתו, ופה נמצאת הבעיה. החוסר מקצועיות שלהם זה מה שמאפיין אותם, ולא מאמן כזה או אחר.

א.נכון, קיוויתי שהוא ילך..מה אני אגיד לך, לא תופס ממנו מאמן, אני לא אתחסד ואגיד שלא רציתי שהוא ילך (אגב בניגוד לשונאי נמני אני הגעתי למסקנה הזאת לפני חודשיים וחצי לא לפני שנתיים,רק שתבין שאני לא באתי אליו בקטע שלילי מלכתחילה) וכן כיבדתי אותו בשורה התחתונה.

כמו שאני מקווה שאתם תנהגו במאמן הבא.

ב.אני לא שמעתי את נמני אומר אף פעם שהוא יעזוב אם הקבוצה לא תזכה באליפות.

הוא גם לא יגיד דבר כזה, כי זהו נמני, הכל מעורפל..הוא אמר שאם הקבוצה לא "תתמודד על האליפות" (מה זה אומר בדיוק, 10 נקודות ממקום ראשון זה להתמודד או לא..?)הוא יעזוב, אם היה מסיים מקום שני, מערכת יחסי הציבור שלו הייתה פותחת בקמפיין למה הוא צריך לקבל עוד הזדמנות.

אנחנו כבר למודי ניסיון..

ג.הדברים יצאו אחרי שנמני עזב ?..האומנם ?

לעיתונות אולי - כי אבי נמני מקושר לכל עורך עיתון ואינטרנט בארץ (אן שגם על זה נתווכח, הרי אתה יודע שזה נכון),

על המגרש ראינו כל שבוע קבוצה כבוייה הרכבים תמוהים חילופים עוד יותר ושחקנים ביציע...כל טמבל הבין שיש פה בלאג (אגב מנחש סדרתי שכמוני,

אמרתי לחברים שלי בקרית אליעזר שאיך שהקבוצה נראית זה נראה כאילו הוא איבד לגמרי את החדר הלבשה..וזה היה לפני שהכל יצא החוצה, כנראה שהניחושים שלי די מושכלים אחרי הכל :yellow_cool1:)

ד. מאור צודק מה אני יגיד לך, בערימת האפסים הזאת באמת אין סיבה שהוא לא ישחק, הוא רואה מי משחק ומבין שאין סיבה שהוא לא ישחק.

לא בגלל שהוא אלוהים (את זה אתה אומר..וכרגיל מאמץ את הגישה של..)בגלל שהוא שחקן מצויין בעונה טובה ולמה שהוא לא ישחק ?

כנ"ל לגבי מדו - ברור שהוא לא ישמח שהוא משחק בעמדה שהוא לא טוב בה, ומה יש למאמן שמנסה כל היום לזים שחקנים בעמדות שהם לא טובים בהם ולא יעילים בהם ואז להעניש אותם שהם מתמרמרים..הם לא עשו שביתות איטלקיות ולא נעליים.

מדו איים על נמני ?...נו באמת, מה הוא אמר לו שהוא ישלח אליו את הצבא שלו ?...די נו..

ה.למה שמדו יהיה מגן ? מאותה סיבה שזיו יהיה קשר ?.., אתה מבין ששום דבר לא מקצועי השחקנים מבינים את זה ומתמרמרים, למה אבידור אגב לא מקבל הזדמנויות שאתה רואה איך קולאוטי נראה? ..ואללה מבין תתסכול שלהם מה אני אגיד לך, תאר לך שתעבוד במקום עבודה וכל השיקולים של הבוס שלך יהיו לא מקצועיים ואתה תפגע מהם נראה איך תגיב, בטח אתה תגיב אחרת..כל אחד חכם שמדובר באחרים.

עזוב אתה יודע מה לא בא להגן עליהם יותר מדי, רק אומר שאני מבין אותם...ומאמן צריך לדאוג שלא יהיה לו תסכול בקבוצה, ואם זה ככה למה הוא בנה סגל כל כך רחב ?...אם מאור כל כך רע למה הוא לא העיף אותו בקיץ?...אם מדו שחקן כל כך בעייתי איך הוא לא ידע את לפני שהוא שם עליו כל כך הרבה כסף...איך זה שאתם לא שואלים את השאלות האלה ?

עזוב בוא נגיד שאין מצב שזה נכון ו -13 קילומטר זה 6.. אני זורם איתך...

הבא אחריו ברשימה רץ פחות מ 13 ולכן פחות מ 6...

איך שלא תהפוך את המספרים..הוא רץ יותר מכל השחקנים שלבשו את השבב, גם אם זה לא 13 קילומטר באמת.

לא הבנתי מה הבעיה שהשבבים (או לפחות חלקם) היו מקולקלים ונתנו מספרים רנדומלים בלי קשר למה שהשחקן עשה/השבב של מדו עבד יותר מהרגיל/לקיחת הנתונים הייתה שגויה? כל אלו יותר הגיוניים מהעובדה שמדו רץ הכי הרבה מכל השחקנים במשחק בו הוא בקושי הורגש בכלל. זה היה המשחק מול אשקלון דרך אגב, וזה באמת נראה קצת מוזר שמדו, סידיבה וג'יזרמו ששיחק 60 דקות רצו הכי הרבה כשהיה אפשר לראות בבירור את בוזגלו, עטר ומלול רצים בלי הפסקה.

בקיצור ממש לא צריך לנקות את מדו מאשמה. ולא צריך היה לחפש את אבי על כל דבר כמו שאתה עושה.

דרך אגב מתן, אתה יכול בבקשה להרחיב קצת על מה שהשחקנים עשו היום? מי זה היה בדיוק/מה עשו בדיוק ואיפה? לפי דעתי מגיע לנו לדעת! :unsure:

לא הבנתי מה הבעיה שהשבבים (או לפחות חלקם) היו מקולקלים ונתנו מספרים רנדומלים בלי קשר למה שהשחקן עשה/השבב של מדו עבד יותר מהרגיל/לקיחת הנתונים הייתה שגויה? כל אלו יותר הגיוניים מהעובדה שמדו רץ הכי הרבה מכל השחקנים במשחק בו הוא בקושי הורגש בכלל. זה היה המשחק מול אשקלון דרך אגב, וזה באמת נראה קצת מוזר שמדו, סידיבה וג'יזרמו ששיחק 60 דקות רצו הכי הרבה כשהיה אפשר לראות בבירור את בוזגלו, עטר ומלול רצים בלי הפסקה.

בקיצור ממש לא צריך לנקות את מדו מאשמה. ולא צריך היה לחפש את אבי על כל דבר כמו שאתה עושה.

דרך אגב מתן, אתה יכול בבקשה להרחיב קצת על מה שהשחקנים עשו היום? מי זה היה בדיוק/מה עשו בדיוק ואיפה? לפי דעתי מגיע לנו לדעת! :unsure:

סבבה אחי, השבב משקר אותנו.

אתה מבין שיותר קל לך להאמין ששבב טכנולוגי משקר מאשר שאבי נמני לא בסדר..

רק שתבינו כמה מביכים הפכתם להיות באמונה העיוורת שלכם..

סבבה אחי, השבב משקר אותנו.

אתה מבין שיותר קל לך להאמין ששבב טכנולוגי משקר מאשר שאבי נמני לא בסדר..

רק שתבינו כמה מביכים הפכתם להיות באמונה העיוורת שלכם..

אתה רציני? אתה הרי יודע שמדו הוא לא הלוחם הכי גדול אבל אתה מנסה לשקר את עצמך ולהאכיל את עצמך סרטים כדי שהתוצאה בסוף תהיה שנמני אשם.

אבל אם זה יעשה לך טוב על הלב , אז אתה צודק מדו רק הכי הרבה בפער מכולם.

ומה זה נותן לך ? אתה מבסוט ? יעני עכשיו מה שאתה אומר על נמני הוא נכון?

השנאה שלך זה משהו מטורף, לא ראיתי דברים כאלו , ואם לא שמת לב אף אחד לא אמר פה שהוא יקלל את המאמן הבא או שלא ירצה בהצלחתה של מכבי, אם ובמידה לא יהיו תוצאות זה כבר משהו אחר, למרות שגם אז אני לא יקלל את המאמן.

אבל אני לא מצפה ממך לכלום, אני רק ממליץ לאנשים לחפש נושאים על אלירן עטר שבהם אתה הגבת, השחקן הכי טוב שלנו ואתה נוטף עליו שנאה, הודעה אחרי הודעה ניסית להוציא אותו שחקן חרא ואגואיסט עד שהבנת שזה לא יצליח לך.

אבל העיקר שאת בוזגלו שהמחיובות שלו לקבוצה אדירה אתה מעריך ואת מדו שמשתין עליך אתה גם אוהב רק בגלל 4 פנדלים.

ה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.