Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

סבבה. המאמן הלך.

עכשיו צריך לבעוט לאותם שחקנים בפרצוף.

אצלנו ישחקו. מרד שיעשו בהפועל.

ומי שחגג פיטורים של מאמן (כל מאמן) מגיע לו שיגמרו לו את הקריירה.

שחקני שמנת, עולים לשחק מתי שבא להם ואיך שבא להם.

אלה המכביסטים שלכם בטח.

זה נכון.

מאור מתנהג גועל נפש וגם מדו...(בלי קשר לזה שאבי והשיקולים הלא מקצועיים שלו הביאו אותם לזה) הם לא צריכים להתנהג ככה, משלמים להם מספיק בשביל שישבו על הספסל ולא יפתחו את הפה.

אני רק מבקש שתבינו כמה המצב במכבי היה גרוע..וכן מאמן שמגיע למצב קיצון כאלה מול חמישה שחקנים זה בעיה בעיקר שלו..

דלג כבר על נמני. הלך.

כבר אמרתי שאני שמח על זה. דלג דלג דלג.

מה לא ברור?

עכשיו עברים הלאה.

אתה טוען ששחקנים עשו מרד בתוך מועדון מכבי האהוב על כולנו.

מה לדעתך צריך לעשות איתם?

שוב אתה הופך את הדברים...

אני רציתי שמכבי תפסיד ?...תשמע אני הברזתי מלימודים שילמתי כסף שאין לי בכדי ללכת לקרית אליעזר (אתה חושב שהיית עושה את זה אם אני רוצה שהקבוצה תפסיד, יכלתי פשוט לשבת בבית ולעודד את חיפה לא ?)..והברזתי יום אחרי זה בגלל שלא הייתי מסוגל לתפקד ...עכשיו אני הבעיה.

מאמן בלי שיטה, בלי דרך, שאיבד את חדר ההלבשה שלו, שלא מוכן לקחת אחריות על כלום הוא הבעיה של מכבי.

ואל תזיין לי בשכל כי אתה יודע יפה מאוד שהגנתי בפורום הזה על נמני מיליון פעם בעבר כשזה היה דרוש..אבל אני בניגוד אליך יודע גם לפתוח תעניים ומבין שכאשר שום דבר לא דופק כמו שצריך כנראה שמי שמנהל אשם ולא רק מי שמסביב...

רגע, שנמני "ניסה" להחזיר את החדר הלבשה וזרק את מדו מחוץ ליציע ואת בוזגלו לספסל, ועשה להם "סדרת חינוך" אתם טענתם שהוא לא שפוי, והוא משוגע. הצביעות לא נחה, זה מביש.

גבריאל באטיסטוטה מצדיק מרד של שחקנים בתוך מועדון מכבי.

זה הפרצוף של הקהל השפוי, כן?

שחקנים הם לא מטומטמים הם מריחים סירחון מקילומטר..מאמן שהגיע למצב ששחקנים רוצים שהוא יעוף זה כישלון ענק שלו..

אתה תמיד בוחר להסתכל על הדברים איך שנוח לך..

חדר הלבשה שלא מאמין במאמן זה הכישלון מספר אחד של המאמן לפני שיטת משחק ולפני תוצאות..אתם הופכים פה את הסיבה והמסובב.

מאמן דבר ראשון צריך לשמוא על חדר הלבשה בריא (גם אם זה אומר להוריד מהאגו שלו...מה שנמני לא מסוגל)

זה לא שחקן אחד ולא שניים..זה לפחות חמישה שחקנים.

תמשיכו בשלכם..

גולדהאר מטומטם..בושינסקי נחש..השחקנים בוגדניים..הקהל אידיוט...רק נמני עשה הכל נכון ובגלל זה כולם מתהפכים עליו.

מרד שחקנים זה אף פעם לא טוב ולא פתרון, אבל אין ספק שנמני איבד מזמן את חדר ההלבשה ורוב השחקנים, גם אם לא שנאו אותו ואפילו התבאסו על הפיטורים, לא האמינו בו מבחינה מקצועית.

התנהגות טיפשית ומבזה.

לא צריך להיות גאון הדור כדי לדעת מי מרוצה מהפיטורים ומי לא, וזה גם לגיטימי ששחקן שמח שמאמן שלא הסתדר איתו עזב, אבל שישמור את רגשות השמחה האלה לעצמו, עמוק בשקט בתוך הלב.

לחגוג מול כל הקבוצה בריקודים ושירים? זה כבר מגעיל.

ובאמת שהגיע הזמן להעיף את הילד זין הזה מהקבוצה, לא רק שמגיע לו לעוף על עצם היותו ילד זין, מקצועית אנחנו נסתדר מצויין בלעדיו, שיילך הוא והקשתות לשיער שלו.

באטיסטוטה, מה את חושב על עטר?

את מי אתה מעדיף אותו או את בוזגלו בהרכב?

שאלה קשה...האמת היה לי בעיה עם עטר רוב העונה, אני חושב שבחודש האחרון הוא השתפר (לא בקטע של גולים, בקטע של שחרור הכדור מהרגל)

והוא שווה מקום בהרכב, בעיקר לנוכח החלופה (קולאוטי).

בוזגלו השחקן הכי טוב של מכבי בחודשיים האחרונים הוא בכושר מצויין.

מבחינתי ששניהם יהיו בהרכב מה הבעיה בזה אני לא מבין, הם לא יושבים על אותה עמדה.

עכשיו לעניין המרד, נמני פתר את זה כמו שהוא אוהב לפתור דברים (מראה להם מי הגבר), כמו שאמרתי צחוק הגורל הוא שנמני הפך להיות לקלינגר אחד לאחד..לא חכם.

תעשה איתם שיחה אישית, תבהיר להם שאין לך שום דבר אישי נגדם (אההמממ...אהמממ)תן להם בטחון כי הם השחקנים הכי טובים שלך בסופו של דבר, ואתה לא יכול בלעדיהם, והם יחזירו לך..ככה זה עם ילדים, ושניהם ילדים מי שמאמין בהם ואוהב אותם הם ילחמו בשבילו..

נמני לא הבין את זה...אני מקווה שמי שיבוא אחריו יבין את זה

להעניש ולפרק זה הפתרון הכי קל...יש לנמני את הכוח, יותר קשה זה להוריד מהאגו שלך גם קצת בשביל הקבוצה..אבל לא, נמני הוא בגדר תמות נפשי עם פלישתים - וזה בדיוק מה שקרה לו.

רק רוני לוי.

צריך מישהו חזק במערכת שיידע להעיף את האגו ולחבר את כולם ביחד.

צריך פסיכולוג אפילו

נדב פלדמן עונה על כל הדרישות שלך לטעמי לא?

אפשר לנסות גם את טוני סופרנו, זה באמת דאבל קל.

אדון גאון. היו לנמני מספר שיחות עם מדו ועם בוזגלו, זה עזר במשהו? לא ממש.

הם המשיכו בשלהם.

מה זה בשלהם ?

מאור היה השחקן הכי טוב במכבי השנה..(מבטיח לך שהוא רץ יותר מרוני גפני או אלברמן "הנאמנים")

מדו מלך השערים...

מה זה בשלהם...מדו עשה על המגרש בדיוק מה שביקשו ממנו, עד כדי כך שכל הקהל כבר יצא עליו שהוא משחק אחורה.

אז באה מכונת יחסי הציבור של נמני וטענה שהוא עושה שביתות איטלקיות...

לא ראיתי שזרקו אותו מאימונים כמו פרננדז לדוגמה...תאכלס אני יגיד לכם את האמת, ובזה נסיים את הדיון, לא מאמין למילה שיוצאת מנמני או מקורביו הנאמנים..

לא מאמין שהיה שביתות איטלקיות (מאמין ששחקנים התאמנו מבואסים בפחות התלהבות..ביג דיל)

מאמין שיש אנשים שיגידו כל מה שצריך בשביל להתחמק מאחריותם למצב ולהסתיר את כישלונם...

כמו הבנאדם שתמיד אומר שהוא לוקח אחריות - ואף פעם לא באמת עשה את זה..

ראשית, יש להבחין בין "מרד" או חתרנות נגד המאמן בעודו בתפקידו, לבין "חגיגה" לאחר פיטורי מאמנים שמהווה מן הסתם התנהגות לא מכובדת ולא ראויה. שני הדברים אמנם פסולים אבל ברמות שונות.

שנית, התופעה הזו של לקיחת כל דבר שלילי וכל החלטה שגויה במכבי בזמן האחרון (גם אם הם לא ממש מהזמן האחרון ולא ממש בלעדיים למכבי) והקצנתם עד לרמה בה נגזר גורלנו כאילו אין טעם למאמן, אין טעם לשחקנים, אין טעם לכלום, הכל כ"כ רקוב מהיסוד שעדיף לסגור את הבאסטה וזהו, היא טיפה מלודרמטית בלשון המעטה. אין סיבה שמי שהאמין במכבי עד עכשיו לא יאמין בה כעת. זה לא יהיה קל, ויש לא מעט היבטים שעומדים לחובתנו, אבל יש עוד כמה שגם עומדים לזכותנו. זה לא הזמן לגישה התבוסתנית הזו.

מה זה בשלהם ?

מאור היה השחקן הכי טוב במכבי השנה..

מדו מלך השערים...

מה זה בשלהם...מדו עשה על המגרש בדיוק מה שביקשו ממנו, עד כדי כך שכל הקהל כבר יצא עליו שהוא משחק אחורה.

אז באה מכונת יחסי הציבור של נמני וטענה שהוא עושה שביתות איטלקיות...

לא ראיתי שזרקו אותו מאימונים כמו פרננדז לדוגמה...תאכלס אני יגיד לכם את האמת, ובזה נסיים את הדיון, לא מאמין למילה שיוצאת מנמני או מקורביו הנאמנים..לא מאמין שהיה שביתות איטלקיות (מאמין ששחקנים התאמנו מבואסים בפחות התלהבות..ביג דיל)

מאמין שיש אנשים שיגידו כל מה שצריך בשביל להתחמק מאחריותם למצב ולהסתיר את כישלונם...

כמו הבנאדם שתמיד אומר שהוא לוקח אחריות - ואף פעם לא באמת עשה את זה..

מה שמעניין אותך שהם ישחקו ויבקיעו שערים.

לא באמת אכפת לך איך היחס שלהם למועדון, לצוות המקצועי, לקהל ולסמל. זה לא באמת דבר שמעסיק אותך.

תמשיכו לשאוף למצוינות, לרצות לראות תארים, לרצות לראות שחקני נוער חזקים עם אכפתיות... תמשיכו.

אתה תומך בשחקנים כאלו, בשחקנים עם אופי חזק, שרק בכח משיגים את מה שהם רוצים. קוראים לזה היום, מרד.

מה שכתבת פה זה דבר עצוב, אתה מבייש אותי כאוהד, אתה מבייש את המועדון שאליו אתה משתייך.

אני לא רוצה לאחל לך שזה יתפוצץ לך בפנים יום אחד, כי זה יתפוצץ גם לי, אבל אנחנו בדרך הנכונה לשם, בזכות אוהדים אפסים כמוך.

רוסו על רוני לוי: "תמסור לו שאני מוכן ללכת אתו לכל מקום. אחרי מה שהוא עשה בשבילי אני מוכן לעשות עבורו הכל, אפילו להיות עוזר שלו בפ"ת."

עידן טל על רוני לוי: "צורת המשחק שלנו, שמתחילה באימונים שרוני מעביר. מי שרואה את האימונים שלנו מבין את ההבדל בין מכבי חיפה לקבוצות האחרות. האימונים שלנו ברמה מאוד גבוהה. ההצלחה שלי בזכות רוני לוי."

אז כן, יש שחקנים שלא שונאים אותו.

האמת שרואים כמה המצב בקבוצה חמור...אני שמאוד רציתי את רוני לוי מאוד חושש שהוא לא יצליח.

מכבי כנראה צריכה כרגע מאמן עם פחות אגו שישים את מכבי לפני האגו שלו (לפחות עד שהוא יוכל לבנות סגל משלו..)

תאמינו או לא..ואני לא מאמין שאני כותב את זה...ניר לוין הכי מתאים עד סיום העונה.

מה שמעניין אותך שהם ישחקו ויבקיעו שערים.

לא באמת אכפת לך איך היחס שלהם למועדון, לצוות המקצועי, לקהל ולסמל. זה לא באמת דבר שמעסיק אותך.

תמשיכו לשאוף למצוינות, לרצות לראות תארים, לרצות לראות שחקני נוער חזקים עם אכפתיות... תמשיכו.

אתה תומך בשחקנים כאלו, בשחקנים עם אופי חזק, שרק בכח משיגים את מה שהם רוצים. קוראים לזה היום, מרד.

מה שכתבת פה זה דבר עצוב, אתה מבייש אותי כאוהד, אתה מבייש את המועדון שאליו אתה משתייך.

אני לא רוצה לאחל לך שזה יתפוצץ לך בפנים יום אחד, כי זה יתפוצץ גם לי, אבל אנחנו בדרך הנכונה לשם, בזכות אוהדים אפסים כמוך.

איפה החלטת שהיחס שלהם לסמל הוא לא מחייב, בגלל שהם לא מאמינים במאמן שלהם כמו חצי קבוצה ?

על המגרש שניהם הוכיחו שהם מאוד מחוייבים לסמל (פעם אחרונה שבדקו מרחק ששחקנים רצים מדו היה ראשון!!)

למה אתה לא כותב כלום על המחייבות לסמל לבנאדם שמבזה אותו פעם אחרי פעם ולא לוקח אחריות, הכי קל להפיל הכל על שחקן שכאן שלושה חודשים נכון?...מתיישב מצויין עם התיזה הברמנית.

כמה פעמים שמענו את המשפט כל האחריות היא עליי - ובפועל לא ראינו שום נטילת אחריות .

תאמין לי שהמחוייביות שאני דורש לסמל היא יותר גדולה ממה שאתם דורשים ולכן אני לא מוכן להסתפק בדיבורים ולקיחת אחריות ריקה מתוכן...

הסמל הוא מעל הכל ..גם מעל נמני.

איפה החלטת שהיחס שלהם לסמל הוא לא מחייב, בגלל שהם לא מאמינים במאמן שלהם כמו חצי קבוצה ?

על המגרש שניהם הוכיחו שהם מאוד מחוייבים לסמל (פעם אחרונה שבדקו מרחק ששחקנים רצים מדו היה ראשון!!)

למה אתה לא כותב כלום על המחייבות לסמל לבנאדם שמבזה אותו פעם אחרי פעם ולא לוקח אחריות, הכי קל להפיל הכל על שחקן שכאן שלושה חודשים נכון?...מתיישב מצויין עם התיזה הברמנית.

כמה פעמים שמענו את המשפט כל האחריות היא עליי - ובפועל לא ראינו שום נטילת אחריות .

תאמין לי שהמחוייביות שאני דורש לסמל היא יותר גדולה ממה שאתם דורשים ולכן אני לא מוכן להסתפק בדיבורים ולקיחת אחריות ריקה מתוכן...

:yahoo: :yahoo: מפה הפסקתי לקרוא.

אתה תביא לפה את השטיות הכי גדולות רק כדי להיראות שאתה צודק

המועדון היום איפה שהוא נמצא לא בגללי, רק בגלל אפסים כמוך, והחברים שלך מהפורום השני...

תמשיכו לחנך את הקהל ...הגמל לא רואה את דבשתו, את המלכתם את נמני מעל המועדון, אתם זרקתם מהמועדון הזה כל סמל שלא אמר אמן למלך

מי אתם שתחנכו אותנו ? (הם שצעקו משער שמונה תתפטר מחזור חמישי לרן בן שמעון באים בטענות לכל העולם)

אתם הבאתם אותנו למצב שמכבי היא נמני ונמני זה מכבי, ואחריות היא לא אחריות, והכל גחמתי והכל קם ונופל על האגו של מספר שמונה.

תעיפו את מאור להפועל..שיתן לכם גול בדרבי אולי תבינו שלא הוא היה הבעיה...

כל האחריות עליי....בדיחה.

:yahoo: :yahoo: מפה הפסקתי לקרוא.

אתה תביא לפה את השטיות הכי גדולות רק כדי להיראות שאתה צודק

שטות או לא..זה מה שהיה.

אז או שתתווכח עם השבב או שתמשיך לצחוק...מחוייבות רואים על המגרש.

נתחיל מהסוף. המסל הוא מעל הכל, גם מעל נמני, אין ספק.

ולכן אני לא מוכן לקבל שחקנים שמאיימים בעזיבה, שחקנים שלא מוכנים להכנס כמחליפים.

שחקנים שמזלזלים באימונים, שלמרות שיחות אישיות, ממשיכים לזרוק זין.

השחקנים האלה היו צריכים להיות מחוץ למועדון ממזמן, אבל נמני, לקח אחריות והחליט להשאיר אותם במועדון ולתת להם עוד צאנס, שגם זה לא עזר.

היום הכי קל להפיל הכל על המאמן, אנחנו טובים בזה, אתה בכלל מצויין בזה.

כל דבר שקורה זה המאמן. כל הגולים של בוזגלו והבישולים של מדו לא באמת מעניינים אותי, מה שמעניין אותי זה הכבוד שלהם למועדון, ואם את זה אין להם, מקומם לא במכבי. ממש לא.

אתה זורק לי פעם אחר פעם קלישאות מעליבות וכל מיני עובדות שקריות. מצד אחד רשמת שהמאמן הגדול פרגנסון העיף שחקנים שפעלו נגדו בחדר ההלבשה ונתת לו על זה נקודות זכות, שאבי "ריחם" עליהם והשאיר אותם בקבוצה, האשמת אותו ואמרת שהוא מונע מאגו ושהוא איבד את חדר ההלבשה. אתה צבוע, אבל ברמה שאי אפשר למחוק יותר, לעולם.

אבי תמיד ידע לקחת את האחריות עליו. הוא לעולם לא האשים שום שחקן, למרות שזה הכי קל לעשות(מה לא ככה? אתה אמרת את זה). הוא נתן לשחקנים את הביטחון הראוי להם. ואם מדו לא היה מתעסק במשחקי קקה, הוא היום היה בהרכב. אבל רגע, יש לי שאלה אליך, כשאתה אומר שאבי בפועל לא לקח אחריות, למה אתה מתכוון? ציפית שהוא יקום וילך? כבר בתחילת העונה? אם כן אני גם אצפה את זה מהמאמן הבא של מכבי.

נתחיל מהסוף. המסל הוא מעל הכל, גם מעל נמני, אין ספק.

ולכן אני לא מוכן לקבל שחקנים שמאיימים בעזיבה, שחקנים שלא מוכנים להכנס כמחליפים.

שחקנים שמזלזלים באימונים, שלמרות שיחות אישיות, ממשיכים לזרוק זין.

השחקנים האלה היו צריכים להיות מחוץ למועדון ממזמן, אבל נמני, לקח אחריות והחליט להשאיר אותם במועדון ולתת להם עוד צאנס, שגם זה לא עזר.

היום הכי קל להפיל הכל על המאמן, אנחנו טובים בזה, אתה בכלל מצויין בזה.

כל דבר שקורה זה המאמן. כל הגולים של בוזגלו והבישולים של מדו לא באמת מעניינים אותי, מה שמעניין אותי זה הכבוד שלהם למועדון, ואם את זה אין להם, מקומם לא במכבי. ממש לא.

אתה זורק לי פעם אחר פעם קלישאות מעליבות וכל מיני עובדות שקריות. מצד אחד רשמת שהמאמן הגדול פרגנסון העיף שחקנים שפעלו נגדו בחדר ההלבשה ונתת לו על זה נקודות זכות, שאבי "ריחם" עליהם והשאיר אותם בקבוצה, האשמת אותו ואמרת שהוא מונע מאגו ושהוא איבד את חדר ההלבשה. אתה צבוע, אבל ברמה שאי אפשר למחוק יותר, לעולם.

אבי תמיד ידע לקחת את האחריות עליו. הוא לעולם לא האשים שום שחקן, למרות שזה הכי קל לעשות. הוא נתן לשחקנים את הביטחון הראוי להם. ואם מדו לא היה מתעסק במשחקי קקה, הוא היום היה בהרכב. אבל רגע, יש לי שאלה אליך, כשאתה אומר שאבי בפועל לא לקח אחריות, למה אתה מתכוון? ציפית שהוא יקום וילך? כבר בתחילת העונה? אם כן אני גם אצפה את זה מהמאמן הבא של מכבי.

איפה הוא הראה שהאחריות היא עליו ?...במה התבטאה לקיחת האחריות שלו חוץ מבדיבורים ?

אבי לא "ריחם" על אף אחד...הוא השאיר אותם כי הוא ידע שבלעדיהם אין לו קבוצה.

נמני דאג קודם כל לנמני, ובוזגלו דאג קודם כל לבוזגלו, זה השורה התחתונה, שניהם לא שמים את מכבי בראש מעיניהם.

ואגב אני מניח שנמני לא זרק את מדו בגלל שזה הרכש הכי יקר שלו, והוא חשב שזה יפגע בו אל מול הבעלים (ניחוש בלבד)

האמת שרואים כמה המצב בקבוצה חמור...אני שמאוד רציתי את רוני לוי מאוד חושש שהוא לא יצליח.

מכבי כנראה צריכה כרגע מאמן עם פחות אגו שישים את מכבי לפני האגו שלו (לפחות עד שהוא יוכל לבנות סגל משלו..)

תאמינו או לא..ואני לא מאמין שאני כותב את זה...ניר לוין הכי מתאים עד סיום העונה.

היית בארץ כשניר לוין היה המאמן בפעם האחרונה?!

יכול להיות שהתחלת לאהוד את הקבוצה רק כשנמני נהיה המאמן?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.