Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

גם אם יהיה כתוב ב"ספורט הארץ" שבקרית שלום הדשא ירוק אני לא אאמין.

הם אובססיביים לגבי מכבי ובטח שלגבי נמני, ובנוסף אתה מכיר את התחלואות של תקשורת הספורט הישראלית.

א. כמו שאמרתי, אני נוטה להאמין שמה שנכתב על החגיגות של בוזגלו נכון.

ב. זה לא משנה מי חגג, עצם החגיגה על פיטורי מאמן זה פשוט בושה, ראבק זה אתם אשמים!

היום הם יחגגו את פיטורי נמני מחר את פיטורי רוני לוי/ איווניר.

מתי המיליונרים האלה יבינו שהם צריכים להתחיל להילחם על המגרש? כל אחד פה בפורום היה מוכן לשחק במכבי בחינם ולהתאבד על המגרש, הם מקבלים מיליונים ופוחדים להיכנס לתאקל.

עכשיו אתה מבין למה התכוונתי שכתבתי חדר הלבשה מסוכסך...

שחקנים בכירים פשוט לא רצו אותו וזה לא רק בוזגלו אבידור ומדו...

ההתנהגת של השחקנים היא גועל נפש אחד גדול, אני לא בא להגן עליהם בקטע הזה,

אבל מעל הכל זה כישלון של מאמן...מאמן לא יכול להגיע למצב שיש לו כזאת אפוזיציה בחדר ההלבשה..

ואתם שואלים איך אנחנו יודעים שנמני לא היה מביא אליפות ?...השחקנים שהיו אמורים להביא לו אותה לא רצו לשחק בשבילו !!!

אי אפשר לקחת אליפות כאשר חדר ההלבשה לא בריא, זה מה שפרק את בית"ר את חיפה (של אלי כהן ושום) ואת מכבי של קלינגר..

יותר מכל תוצאה על המגרש (שהוא הראי של חדר ההלבשה) זה יכול להראות לכם כמה מכבי של נמני הייתה קבוצה חולה, והיא עדיין כזאת..

לא מרחם על המאמן הבא...השאירו לו אדמה חרוכה

כתבתי לך שזה ידוע ששתי שחקנים לא אוהבים את נמני ואת האמת חשבתי שזה רק מדו ובוזגלו, על אבדור לא ידעתי.

מה זה כשלון של המאמן? למה מי זה אבידור? בן זונה קטן שחוץ מלרוץ כמו קנגרו הוא לא מועיל בכלום.

בוזגלו גם כן בן זונה הוא שיחק בכל המשחקים כמעט, אם הוא הוא לא רצה לשחק עבור נמני אז הוא גם יעשה בעיות למאמן הבא.

חבר'ה, היו מספר שחקנים שחגגו את "פיטוריו של נמני" באימון.

שטראובר, שנכח באיזור, הגיע אל אותם "חוגגים" ואמר להם לסתום את הפה, וזה מה שקרה.

אני לא אגיד את שמות השחקנים כרגע, אני מאמין שהזמן יעשה את שלו וכל החרא יצוף.

העיקר שכתבתי שלשום ששחקנים לא משחקים מסיבות אישיות ולא מקצועיות כתבת שאני זורק ניחושים לא מבוססים...

חוץ מאבידור, בוזגלו ומדו, שאכן "חגגו" בצורה כזו או אחרת. היה איתם עוד שחקן שגם הוא "חגג".

ותודה ושטראובר (אני לא מאמין) וסטרול (גם עליו לא) שבאו וסתמו לכל אותם חוגגים את הפה.

העיקר שכתבתי שלשום ששחקנים לא משחקים מסיבות אישיות ולא מקצועיות כתבת שאני זורק ניחושים לא מבוססים...

אתה מסתבלט עליי? איך זה סותר?

הם לא שיחקו מסיבות מקצועיות, זה שהם לקחו את זה לפן האישי, זה בעיה שלהם ומעיד על כך שהם לא מקצועניים.

כתבתי לך שזה ידוע ששתי שחקנים לא אוהבים את נמני ואת האמת חשבתי שזה רק מדו ובוזגלו, על אבדור לא ידעתי.

מה זה כשלון של המאמן? למה מי זה אבידור? בן זונה קטן שחוץ מלרוץ כמו קנגרו הוא לא מועיל בכלום.

בוזגלו גם כן בן זונה הוא שיחק בכל המשחקים כמעט, אם הוא הוא לא רצה לשחק עבור נמני אז הוא גם יעשה בעיות למאמן הבא

מה זה משנה מי השחקנים...

תאכלס בוזגלו שחקן מצויין וילד טוב..נמני הרג אתו ואתה באמת לא יכול לבוא אליו בטענות, ראבאק הבנאדם היה מוחלף ראשון כשהוא היה השחקן הכי טוב במגרש ויורד בוכה לספסל...מאור בן זונה ?..הפוך גוטה הפוך...

אם אתה לא מבין איך חדר הלבשה מסוכסך זה בעיה של מאמן

תסתכל על פרגסון ועל השחקנים שהוא העיף במהלך השנים בגלל שהרעילו לו את החדר הלבשה..

תראה איך נראה חדר ההלבשה של הפועל ותבין שכאן מתחילה קבוצת כדרגל...מי שלא מבין את זה, לא באמת מבין כדורגל..

שחקנים הם לא מכונות שרע להם בעבודה הם נותנים פחות...

ואני בכלל לא מתעסק במי צודק או לא...למאמן אסור להגיע למצב כזה, זה כישלון ענק !!

חוץ מאבידור, בוזגלו ומדו, שאכן "חגגו" בצורה כזו או אחרת. היה איתם עוד שחקן שגם הוא "חגג".

ותודה ושטראובר (אני לא מאמין) וסטרול (גם עליו לא) שבאו וסתמו לכל אותם חוגגים את הפה.

השמועות הן דור מלול או עזרן

וואלה אם זה דור זה הכי מאכזב....

אתה מסתבלט עליי? איך זה סותר?

הם לא שיחקו מסיבות מקצועיות, זה שהם לקחו את זה לפן האישי, זה בעיה שלהם ומעיד על כך שהם לא מקצועניים.

מאור (מלך הבישולים) לא שיחק מסיבות מקצועיות ?

מדו (מלך השערים) לא שיחק מסיבות מקצועיות ?

נראה לי אתה מסתלבט עליי...

מה זה משנה מי השחקנים...

תאכלס בוזגלו שחקן מצויין וילד טוב..נמני הרג אתו ואתה באמת לא יכול לבוא אליו בטענות, ראבאק הבנאדם היה מוחלף ראשון כשהוא היה השחקן הכי טוב במגרש ויורד בוכה לספסל...מאור בן זונה ?..הפוך גוטה הפוך...

תסתכל על פרגסון ועל השחקנים שהוא העיף במהלך השנים בגלל שהרעילו לו את החדר הלבשה..

תראה איך נראה חדר ההלבשה של הפועל ותבין שכאן מתחילה קבוצת כדרגל...מי שלא מבין את זה, לא באמת מבין כדורגל..

אז מה שאתה אומר שחקן יכול לעשות מה בזיין שלו, למה מי הוא שיקבע מתי הוא התחלף?

עכשיו ברק יצחקי חוזר מישהו יצטרך לרדת לספסל, תמיד יהיה את השחקן שלא מרוצה מהמעמד שלו, זה לא משנה נמני או איווניר, תמיד יהיה את הבן זונה שינסה לעשות בלאגן בחדר ההלבשה.

ותאר לך מה יקרה כיצחקי יחזור ובוזלו אולי אפילו ירד לספסל או יהיה מוחלף בקביעות.

מה אז הוא יעשה ? ישמח בפיטוריו של איווניר?

ומה אז תגיד שאיווניר מאמן חרא?

אתם לא שפויים

מה זה משנה מי השחקנים...

מאור ילד טוב? ממתי? איך אמרת על מנצסטר? שפרגסון מעיף את כל מי שהרעיל לו את חדר ההלבשה? כך עשה גם יעקב שחר, הוא ידע דברים שאנחנו לא.

מאור בוזגלו צריך להגיד תודה שהוא נשאר במכבי אחרי שהוא לא היה מוכן להכנס כמחליף, הוא היה צריך להגיד תודה שהוא נשאר בסגל אחרי שאנשים שקרובים אליו ישבו עם בכירים בהפועל.

איך נראה בדיוק חדר ההלבשה של הפועל? אתה צוחק עלי?

יש שם הרבה מאד מדליפים, יש הרבה מאד ריבים בין השחקנים, על מה אתה מדבר לעזאזל? לא צריך בכח לרשום דברים שקריים בשביל להראות שאתה "צודק" זה מוציא אותך רע.

אוהדים מצדיקים שחקנים שחוגגים בפיטורי מאמן. לאן הגענו.

השנאה עלתה לכם לראש.

איך קנולדג' אמר? אם יש משהו טוב בזה שרוני לוי יבוא למכבי זה שהילד זין הזה יעוף מהקבוצה.

יש מספיק אוהדים שלא ישכחו לו את המשחק נגד בית"ר כשלא רצה לעלות לשחק.

השמועות הן דור מלול או עזרן

וואלה אם זה דור זה הכי מאכזב....

זה לא עזרן, וגם לא דור.

דור אומנם היה מאוכזב מזה שהוא לא שיחק, אבל הוא לא היה מעורב בזה.

אז מה שאתה אומר שחקן יכול לעשות מה בזיין שלו, למה מי הוא שיקבע מתי הוא התחלף?

עכשיו ברק יצחקי חוזר מישהו יצטרך לרדת לספסל, תמיד יהיה את השחקן שלא מרוצה מהמעמד שלו, זה לא משנה נמני או איווניר, תמיד יהיה את הבן זונה שינסה לעשות בלאגן בחדר ההלבשה.

ותאר לך מה יקרה כיצחקי יחזור ובוזלו אולי אפילו ירד לספסל או יהיה מוחלף בקביעות.

מה אז הוא יעשה ? ישמח בפיטוריו של איווניר?

א. אז הבעיה של נמני שהוא בנה קבוצה עם יותר מדי אגו , הוא האכיב את הקבוצה לא ?

ב. חסר קבוצות עם כוכבים שאין שם בלאגנים בחדר ההלבשה ?...על מה אתם מדברים, היה שם מרד נגד המאמן בגלל שהשיקולים שלו לא התקבלו על ידי השחקנים כשיקולים מקצועיים, השחקנים נמצאם בכל אימון וכל אסיפה, הם מריחים סירחון מקילומטר...כמה עיוורים אתם יכולים להיות ?

אם יש משהו שלא היה במכבי בתקופת נמני זה בלאגנים בחדר ההלבשה.

מאיפה המצאתם את זה?

יום אחרי הם כבר הולכים מכות אחד עם השני.

א. אז הבעיה של נמני שהוא בנה קבוצה עם יותר מדי אגו , הוא האכיב את הקבוצה לא ?

ב. חסר קבוצות עם כוכבים שאין שם בלאגנים בחדר ההלבשה ?...על מה אתם מדברים, היה שם מרד נגד המאמן בגלל שהשיקולים שלו לא התקבלו על ידי השחקנים כשיקולים מקצועיים, השחקנים נמצאם בכל אימון וכל אסיפה, הם מריחים סירחון מקילומטר...כמה עיוורים אתם יכולים להיות ?

לא משנה מה אני יגיד בסוף נמני יהיה אשם.

אני יגיד לך עכשיו שאתם רוצים קבוצה גדולה עם כוכבים, ומה לעשות שכוכבים הם אנשים בעלי אגו ונדיר למצוא שחקנים גדולים,נוצצים,איכותיים בלי אגו (אפשרי אבל קשה) אתה תגיד לי שנמני אשם שיש לנו תקציב גבוהה.

אני פרשתי.

דרך אגב יש היום ארץ נהדרת, ממליץ לכם , צוחקים שם על נמני

אוהדים מצדיקים שחקנים שחוגגים בפיטורי מאמן. לאן הגענו.

השנאה עלתה לכם לראש.

איך קנולדג' אמר? אם יש משהו טוב בזה שרוני לוי יבוא למכבי זה שהילד זין הזה יעוף מהקבוצה.

יש מספיק אוהדים שלא ישכחו לו את המשחק נגד בית"ר כשלא רצה לעלות לשחק.

שחקנים הם לא מטומטמים הם מריחים סירחון מקילומטר..מאמן שהגיע למצב ששחקנים רוצים שהוא יעוף זה כישלון ענק שלו..

אתה תמיד בוחר להסתכל על הדברים איך שנוח לך..

חדר הלבשה שלא מאמין במאמן זה הכישלון מספר אחד של המאמן לפני שיטת משחק ולפני תוצאות..אתם הופכים פה את הסיבה והמסובב.

מאמן דבר ראשון צריך לשמוא על חדר הלבשה בריא (גם אם זה אומר להוריד מהאגו שלו...מה שנמני לא מסוגל)

זה לא שחקן אחד ולא שניים..זה לפחות חמישה שחקנים.

תמשיכו בשלכם..

גולדהאר מטומטם..בושינסקי נחש..השחקנים בוגדניים..הקהל אידיוט...רק נמני עשה הכל נכון ובגלל זה כולם מתהפכים עליו.

שחקנים הם לא מטומטמים הם מריחים סירחון מקילומטר..מאמן שהגיע למצב ששחקנים רוצים שהוא יעוף זה כישלון ענק שלו..

חדר הלבשה שלא מאמין במאמן זה הכישלון מספר אחד של המאמן לפני שיטת משחק ולפני תוצאות..את הופכים פה את הסיבה והמסובב,

מאמן דבר ראשון צריך לשמוא על חדר הלבשה בריא (גם אם זה אומר להוריד מהאגו שלו...מה שנמני לא מסוגל)

תמשיכו בשלכם..

גולדהאר מטומטם..בושינסקי נחש..השחקנים בוגדניים..הקהל אידיוט...רק נמני עשה הכל נכון ובגלל זה כולם מתהפכים עליו.

אני בוחר להסתכל על הדברים איך שנוח לי?

אם שחקן בתוך מועדון מכבי עושה מרד מכל סיבה שהיא, צריך לבעוט אותו קיבינימט. בושה לסמל מה שאתה אומר פה.

יש מאמן והוא הסמכות העליונה.

אתה תקבל מרד שיעשה כנגד המאמן הבא? איזה מן דבר זה?

השנאה עלתה לך למוח.

איבדת את הצפון. אני בטוח גם ב-100% שאתה מאלה שרצו שמכבי תפסיד כדי שאבי ילך.

איפה זה שם אותך?

גבריאל באטיסטוטה מצדיק מרד של שחקנים בתוך מועדון מכבי.

זה הפרצוף של הקהל השפוי, כן?

קרא עמוד אחורה...כתבתי שזה גועל נפש.

אבל אני רק אומר שאי אפשר להתעלם מזה שמאמן איבד את חדר ההלבשה...אתה לא יכול לפטור את המאמן מאחריות לזה.

זה לא דברים שבאים יש מאין.

חדר הלבשה שלא מאמין במאמן זה הכישלון מספר אחד של המאמן לפני שיטת משחק ולפני תוצאות..את הופכים פה את הסיבה והמסובב,

תמשיכו בשלכם..

אנחנו נמשיך בשלנו ואתה תמשיך בשלך, אולי בסוף תגלה שבגלל נמני מחירי הדלק בשמיים

קרא עמוד אחורה...כתבתי שזה גועל נפש.

אבל אני רק אומר שאי אפשר להתעלם מזה שמאמן איבד את חדר ההלבשה...אתה לא יכול לפטור את המאמן מאחריות לזה.

סבבה. המאמן הלך.

עכשיו צריך לבעוט לאותם שחקנים בפרצוף.

אצלנו ישחקו. מרד שיעשו בהפועל.

ומי שחגג פיטורים של מאמן (כל מאמן) מגיע לו שיגמרו לו את הקריירה.

שחקני שמנת, עולים לשחק מתי שבא להם ואיך שבא להם.

אלה המכביסטים שלכם בטח.

השנאה עלתה לך למוח.

איבדת את הצפון. אני בטוח גם ב-100% שאתה מאלה שרצו שמכבי תפסיד כדי שאבי ילך.

איפה זה שם אותך?

שוב אתה הופך את הדברים...

אני רציתי שמכבי תפסיד ?...תשמע אני הברזתי מלימודים שילמתי כסף שאין לי בכדי ללכת לקרית אליעזר (אתה חושב שהיית עושה את זה אם אני רוצה שהקבוצה תפסיד, יכלתי פשוט לשבת בבית ולעודד את חיפה לא ?)..והברזתי יום אחרי זה בגלל שלא הייתי מסוגל לתפקד ...עכשיו אני הבעיה.

מאמן בלי שיטה, בלי דרך, שאיבד את חדר ההלבשה שלו, שלא מוכן לקחת אחריות על כלום הוא הבעיה של מכבי.

ואל תזיין לי בשכל כי אתה יודע יפה מאוד שהגנתי בפורום הזה על נמני מיליון פעם בעבר כשזה היה דרוש..

אבל אני בניגוד אליך יודע גם לפתוח תעניים ומבין שכאשר שום דבר לא דופק כמו שצריך כנראה שמי שמנהל אשם ולא רק מי שמסביב...

דלג כבר על נמני. הלך.

כבר אמרתי שאני שמח על זה. דלג דלג דלג.

מה לא ברור?

עכשיו עברים הלאה.

אתה טוען ששחקנים עשו מרד בתוך מועדון מכבי האהוב על כולנו.

מה לדעתך צריך לעשות איתם?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.