Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

אני דווקא חולק עליך בנושא.

מכבי צריכה דמות סמכותית, קשוחה, לא סחבקית, דמות שתעמיד את השחקנים המפונקים שלנו במקום, דמות שתגרום להם לרוץ כמו משוגעים ולא מתוך אהבה למאמן.

מאמן שלא מפחד ולא סופר אף אחד והכי חשוב - לא סופר את הקהל שלנו.

את איווניר יאכלו בלי מלח, אין לו את הסמכות להחזיק בשקט את הקהל וגם השחקנים.

לעומתו, רוני לוי כבר הוכיח את יכולתו להסתדר עם שנאה מהקהל ולהתנתק מדרישות הקהל.

עם כמה שזה הזוי להגיד, מאמן שלא סופר את הקהל זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו.

מבין שני המועמדים רוני לוי הוא הבחירה הנכונה, גם מקצועית וגם באישיות, השאלה אם במכבי ילכו עם הראש או הלב.

את מוטי איווניר שאני זוכר-אף אחד לא אוכל בלי מלח.

איזונים עדינים זה תמיד שם המשחק כשמנהיגים אנשים.

רגע, אתה חושב שיש לנו השנה סיכוי עוד לאליפות?

בטח.

בנסיבות המתאימות ואם חילופי המאמנים יתבצעו בהצלחה וללא משבר- יש סיכוי סביר.

אם נצליח חס וחלילה לנצח דרבי (השם ישמור, ציפיות מוגזמות!) אז בכלל המומנטום יכול להיות אדיר.

שנה שעברה ציפית ליותר מהקבוצה?

שנה קודמת עד לדרבי השניי הינו מעל הפועל בטבלה ואם תצוגת כדורגל יותר טובה מזו של השנה ואחרי אותו דרבי ארור לא ניצחנו איזה 7 מישחקים אם אני לא טועה . איך זה הגיוני שקובצה אחרי הפסד אחד נופלת כל כך קשה??? איפה היה המאמן שירים את הקבוצה אחרי הפסד זה ויגיד להם שאנחנו עדיין בתמונה (וההינו עדיין בתמונה) כמו שגוטמן הרים את שחקנו אחריי אתיקו איתנו איפה????

טוב אני עיוור, נמני לא היה לוקח אליפות.

עכשיו אני מחכה , אם המאמן לא מביא לי השנה אליפות הוא כשלון.

הוא לא יביא אליפות..

למה ?...כי נימני בנה סגל לא מאוזן שחסר בו קשר 50/50 מגן שמאלי מגן ימני וקשר שמאלי (לא..אלירן עטר לא קשר..)

מה עוד השאיר נימני?...8 נקודות פער ממקום ראשון ו6 ממקום שני

מה עוד השאיר נימני..אפס שחקני בית משמעותיים (אפרופו קבוצה בלי נשמה ומחוייבות)..

אתה קובע מראש שהמאמן הבא שיבוא אחרי נמני הוא כישלון...אני חושב שמכאן אפשר רק לעלות (אפילו רבע גמר גביע יהיה שיפור למה שנמני הרגיל אותנו..מקום שני זה גם יותר ממה שנמני עשה פה בשלוש עונות האחרונות)

אגב עם נמני היה מסיים מקום שני היית קורא לו כישלון ?...אחחח הצביעות...

בטח.

בנסיבות המתאימות ואם חילופי המאמנים יתבצעו בהצלחה וללא משבר- יש סיכוי סביר.

אם נצליח חס וחלילה לנצח דרבי (השם ישמור, ציפיות מוגזמות!) אז בכלל המומנטום יכול להיות אדיר.

האמת אני גם חושב שיש לנו עדיין סיכוי לאליפות, העונה עוד רחוקה מלהסתיים.

אבל אני הייתי מעדיף לתת לנמני לסיים את העונה ובסוף לשפוט אותו, ואם הוא לא היה לוקח אליפות אז החליף אותו.

אף אחד לאא הבטיח לי שעם מאמן אחר אנחנו נזכה באליפות, אז למה לא לתת לא לסיים את העונה?

שנה קודמת עד לדרבי השניי הינו מעל הפועל בטבלה ואם תצוגת כדורגל יותר טובה מזו של השנה ואחרי אותו דרבי ארור לא ניצחנו איזה 7 מישחקים אם אני לא טועה . איך זה הגיוני שקובצה אחרי הפסד אחד נופלת כל כך קשה??? איפה היה המאמן שירים את הקבוצה אחרי הפסד זה ויגיד להם שאנחנו עדיין בתמונה (וההינו עדיין בתמונה) כמו שגוטמן הרים את שחקנו אחריי אתיקו איתנו איפה????

מה זה קשור למה שאמרתי? מבחינת התוצאה , בסוף העונה , עמדנו במטרות שלנו?

מי היה לנו שנה שעברה ? לא היה לנו אף שחקן עם כשרון ברגליים חוץ מאילייב שחצי עונה היה פצוע ובוזגלו שהוא גם חזר לחצי השני של העונה.

היה לנו שחקנים אפורים שנתנו את התחת על המגרש ואף אחד פה לא ציפה ליותר ממקום שלישי.

גם בשנה שנמני החליף את רב"ש במחזור ה 8 היינו מעל הפועל בטבלה (עד הדרבי במחזור 10) בסוף הם כמעט לקחו אליפות ואנחנו סיימנו מקום 6.

אבל עזוב יש אנשים שבכל הנוגע לנמני ישכתבו את ההיסטוריה מחדש בכדי שתתאים למורשת המלך..

אבל אני הייתי מעדיף לתת לנמני לסיים את העונה ובסוף לשפוט אותו, ואם הוא לא היה לוקח אליפות אז החליף אותו.

אף אחד לאא הבטיח לי שעם מאמן אחר אנחנו נזכה באליפות, אז למה לא לתת לא לסיים את העונה?

יש טיעונים לכאן ולכאן.

אני יכול להביא לך אינסוף טיעונים גם ל"צד שלי" וגם טיעונים של הצד שלכם.

אבל המילה האחרונה היא של הבעלים, הבנאדם שמשלם את הכסף לנמני ודואג עם כספי תרומותיו שהקבוצה תרוץ חזק.

אני לא התערבתי לו ולא קראתי לפיטורי נמני מעולם. אבל אני גם לא אתערב ולא אצעק נגד פיטורי נמני לעולם.

בשורה התחתונה זאת החלטה לגיטימית אפילו אם יש לה השלכות.

אני כבר שנים רבות סובל כל שבת מחדש.

לא מהנה לבוא לבלומפילד, לראות את הקבוצה שלנו.

כל פעם מחדש להתעצבן, "למה להוציא דווקא את שחקן X, שהבעיה בכלל לא אצלו? למה לא פתחנו עם שחקן Y שמציג יכולת טובה בזמן האחרון? איך אנחנו מצפים לנצח עם הרכב כזה? איך אפשר לשחק 4-3-3 עם 3 קשרים הגנתיים?! (סתם דוגמה אקטואלית)"

לא להבין איך זה שהפועל עכו ועירוני קרית שמונה עושים מהלכים כלשהם של כדורגל לאורך תקופה, ואצלנו רועדות לשחקנים הרגליים וזה פוקס אם הם מעבירים שני פסים.

כל ניצחון שלנו הוא פוקס. שני מצבים לאורך 90 דקות, כשגם היריבה לא מגיעה ליותר מצבים מזה.

שום דבר מהדברים האלה לא היה משתנה עד מאי 2011 אם לא היה מתחלף הצוות המקצועי. אף אחד לא מבטיח שיהיה עכשיו יותר טוב, אבל כל עוד יש שביב של תקווה שיקרה בכדורגל מה שקרה בכדורסל העונה, זה היה שווה את זה.

הוא לא יביא אליפות..

למה ?...כי נימני בנה סגל לא מאוזן שחסר בו קשר 50/50 מגן שמאלי מגן ימני וקשר שמאלי (לא..אלירן עטר לא קשר..)

מה עוד השאיר נימני?...8 נקודות פער ממקום ראשון ו6 ממקום שני

מה עוד השאיר נימני..אפס שחקני בית משמעותיים (אפרופו קבוצה בלי נשמה ומחוייבות)..

אתה קובע מראש שהמאמן הבא שיבוא אחרי נמני הוא כישלון...אני חושב שמכאן אפשר רק לעלות (אפילו רבע גמר גביע יהיה שיפור למה שנמני הרגיל אותנו..מקום שני זה גם יותר ממה שנמני עשה פה בשלוש עונות האחרונות)

אגב עם נמני היה מסיים מקום שני היית קורא לו כישלון ?...אחחח הצביעות...

אם הוא לא היה זוכה באליפות בלי לחשוב פעמיים אני מחליף אותו.

למה אתה קובע לי מה אני יעשה במידה ונמני לא יזכה באליפות?

מה זה קשור למה שאמרתי? מבחינת התוצאה , בסוף העונה , עמדנו במטרות שלנו?

מי היה לנו שנה שעברה ? לא היה לנו אף שחקן עם כשרון ברגליים חוץ מאילייב שחצי עונה היה פצוע ובוזגלו שהוא גם חזר לחצי השני של העונה.

היה לנו שחקנים אפורים שנתנו את התחת על המגרש ואף אחד פה לא ציפה ליותר ממקום שלישי.

ממתי המטרות של מכבי זה מקום שלישי ושמינית גמר גביע ?

ושנייה לפני שאתה כותב לי איזה שטות על תקציב נמוך..ץאני כבר מזהיר אותך שזה יחזור אליך כבומרנג שעם התקציב שהיה השנה היינו צריכים להיות במקום הראשון בפער גדול...

כמו שאתה מבין תקציב לא מבטיח כלום...וקבוצות לקחו אליפויות בארץ עם תקציב של 40 מיליון שקל כמה שהיה למכבי בשנה שעברה (חיפה השנה מקום ראשון עם תקציב של 45 מיליון...)

מאמן טוב יכול לקחת אליפות גם עם 40 מיליון שקל ולא לסיים 30 נקודות אחרי קבוצה עם תקציב של 50 מיליון (הפועל בשנה שעברה..10 מיליון שקל יותר 30 נקדות יותר..)

כל פעם מחדש להתעצבן, "למה להוציא דווקא את שחקן X, שהבעיה בכלל לא אצלו? למה לא פתחנו עם שחקן Y שמציג יכולת טובה בזמן האחרון? איך אנחנו מצפים לנצח עם הרכב כזה? איך אפשר לשחק 4-3-3 עם 3 קשרים הגנתיים?! (סתם דוגמה אקטואלית)"

לא להבין איך זה שהפועל עכו ועירוני קרית שמונה עושים מהלכים כלשהם של כדורגל לאורך תקופה, ואצלנו רועדות לשחקנים הרגליים וזה פוקס אם הם מעבירים שני פסים.

כל ניצחון שלנו הוא פוקס. שני מצבים לאורך 90 דקות, כשגם היריבה לא מגיעה ליותר מצבים מזה.

שום דבר מהדברים האלה לא היה משתנה עד מאי 2011 אם לא היה מתחלף הצוות המקצועי. אף אחד לא מבטיח שיהיה עכשיו יותר טוב, אבל כל עוד יש שביב של תקווה שיקרה בכדורגל מה שקרה בכדורסל העונה, זה היה שווה את זה.

אתה עוד פעם לוקח את ה-8 השנים האחרונות של הכדורגל הלא יפה לעיין והמעצבן ומפיל הכל על השנתיים של נמני.

אפשר לחשוב מה היה פה לפני נמני.

הבאתם לו בדיוק 8 מחזורים להיראות מה הוא יודע עם סגל נורמאלי.

אבי נימני היה שחקן ענק,באמת גאון כדורגל אבל אי אפשר לתת לו ישר לאמן קבוצת בוגרים לא יעזור כלום ( בטח לא את המועדון הכי גדול בארץ ).

אבי עשה הרבה טעויות ( אגב,אם יש משהו אחד שהוא טוב מאוד בו זה בחירת הזרים, כמעט כל זר שהוא הביא לפה היה טוב ) ולמיץ' נמאס ובצדק מבחינתו, אנחנו כבר בחצי עונה ומכבי לא דומה לכלום אז כל מי שאומר שעוד היה אפשר לקחת אליפות ככה משקר לעצמו, כישגיע המאמן החדש ( ולא מדבר כרגע על מי זה יהיה ) שכבר עבר משהו בכדורגל,הוא יגיע אחרי אימון קבוצות וידע מה לעשות ( בשלב ראשון בוא נהיה יריב להפועל בדרבי אחרי שגוטמן צחק על נימני כל פעם מחדש ) והתפקיד שלנו זה לקבל אותו ולעודד.

נימני :wub: אם הוא כל כך רוצה לאמן את מכבי שילך לראות קצת איך זה עובד במקום אחר ויחזור מנוסה יותר.

אתה עוד פעם לוקח את ה-8 השנים האחרונות של הכדורגל הלא יפה לעיין והמעצבן ומפיל הכל על השנתיים של נמני.

אפשר לחשוב מה היה פה לפני נמני.

הבאתם לו בדיוק 8 מחזורים להיראות מה הוא יודע עם סגל נורמאלי.

ה-16 מחזורים העונה + 35 בעונה שעברה + כ-25 בעונה שלפני כן הם מספיקים בשבילי.

מכבי תל אביב זה לא מעבדת ניסויים, אנחנו לא קבוצה שמאמנים באים להשתפשף בה. אני מאוד אוהב את נמני, הייתי מאוד רוצה שהוא יישאר אצלנו בתור סקאוט, מנהל מחלקת הנוער וכד'. או שיהיה מאמן במקום אחר ויחזור אלינו בעתיד אם יצליח.

אבל אין סיבה שלא יהיה לנו אדם עם רזומה בתור מאמן. שאנחנו יודעים שהוא יודע לבנות בקיץ קבוצה יציבה ובריאה, שאנחנו יודעים שמה שהוא עושה באימונים ובחדר ההלבשה זה הדבר הנכון, שאנחנו מבינים למה הוא מרכיב 11 מסוימים ולא אחרים ולמה הוא מבצע את החילופים שהוא מבצע.

אחד שלא משנה בכל מחזור את כל ההרכב, שלא עושה ניסויים אלא כבר יכול לחזות מראש מה התוצאות שלהם. ולא צריך לחכות יותר מ-75 משחקים בשביל להבין את זה.

את מוטי איווניר שאני זוכר-אף אחד לא אוכל בלי מלח.

איזונים עדינים זה תמיד שם המשחק כשמנהיגים אנשים.

מוטי מעולם לא היה בסיר לחץ שמתקרב ללחץ שהוא הולך לחוות אם יגיע למכבי.

רוני לוי כבר עבר קבוצה גדולה והצליח בה, והתמודד עם קהל גדול ומלחיץ שעשה לו את המוות.

גם בצד המקצועי רוני לוי מנוסה יותר ועם רזומה עשיר יותר, מוטי עוד לא הוכיח את עצמו מספיק כדי לקבל קבוצה גדולה.

אם אני מנתק את הרגש מקבלת ההחלטה רוני לוי הוא המתאים יותר במצב הנוכחי.

מה שהקבוצה צריכה יותר מכל הוא איש מקצוע יסודי שראשית יבנה תלכיד חזק, אין מקום לויתורים ופשרות בפן המקצועי.

אח שלי המצב הוא פשוט- השחקנים במכבי ב5 האחרונות (מעונת הגאלקטיקוס) מטופלים בכפפות ממשי.

כל בעיה שיש על המגרש הקהל וההנהלה קובעים שהמאמן אשם (לא אומר שלא היו טעויות קשות של המאמן, אבל לשחקנים יש חלק גדול בכשלון).

את השחקנים זה לא עניין ולא מעניין, את הצ'ק המנופח שלהם הם מקבלים ב10 בחודש, וגם יום אחרי הפסד כואב בדרבי הם מצטלמים מחוייכים עם המכוניות החדשות.

כל משחק ומשחק אתה רואה שהם לא נותנים 20% מהיכולת שלהם ומספיק לראות אותם נכנסים למגרש שעה לפני המשחק, כשהם רדומים, מעופפים ושומעים מוסיקה באייפוד שלהם.

איפה הרוח קרב? בתקופת קלינגר השחקנים היו אפורים אבל לפחות נלחמו.

גם מבחינה מקצועית- רק כשהשחקנים מקבלים גול בדקה 80 פתאום הם מתחילים לרוץ ומשחקים את הכדורגל היפה בארץ ואז אתה שואל את עצמך איפה הם היו 80 דקות.

אנחנו יכולים להתווכח עד מחר מי מאמן יותר טוב עם דרך ושיטה- רוני לוי או איווניר, אבל עד שהפרינססות האלה לא יקבלו קנסות על עבירות משמעת, או לפחות 2 כאפות מהמאמן והמערכת מסביבם, הם לא יתעוררו ונצטרך לחכות עוד 7 שנים עד שניקח אליפות.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1208418.html

בהמשך להודעה שלי: למרות שעיתון הארץ תמיד היה נותן כתבות מופרחות על מכבי אני נוטה להאמין שהכתבה הזאת אמינה, בעקבות הכאוס שהיה בקבוצה בשבוע האחרון.

לאחר פיטורי אבי נמני בוזגלו מיהר לעדכן את הנייד שלו בסטטוס: "צדיקים, מלאכתם נעשית בידי אחרים" וכששמע על הפיטורים "פתח בוזגלו במחול מאופק עם יובל אבידור".

פשוט בושה התגובה של השחקנים לפיטורים, גם אם השחקנים לא אהבו את נמני הם אשכרה לא מבינים שכל האשמה היא עליהם ועל אדישות שלהם! זה מחרפן אותי!

חבורה של פרינססות, בסופו של דבר אנחנו בדיכאון שבוע שלם בגלל ההפסדים שלהם, אבל להם זה לא מזיז את קצה הציפורן.

אבי נימני היה שחקן ענק,באמת גאון כדורגל אבל אי אפשר לתת לו ישר לאמן קבוצת בוגרים לא יעזור כלום ( בטח לא את המועדון הכי גדול בארץ ).

אבי עשה הרבה טעויות ( אגב,אם יש משהו אחד שהוא טוב מאוד בו זה בחירת הזרים, כמעט כל זר שהוא הביא לפה היה טוב ) ולמיץ' נמאס ובצדק מבחינתו, אנחנו כבר בחצי עונה ומכבי לא דומה לכלום אז כל מי שאומר שעוד היה אפשר לקחת אליפות ככה משקר לעצמו, כישגיע המאמן החדש ( ולא מדבר כרגע על מי זה יהיה ) שכבר עבר משהו בכדורגל,הוא יגיע אחרי אימון קבוצות וידע מה לעשות ( בשלב ראשון בוא נהיה יריב להפועל בדרבי אחרי שגוטמן צחק על נימני כל פעם מחדש ) והתפקיד שלנו זה לקבל אותו ולעודד.

נימני :wub: אם הוא כל כך רוצה לאמן את מכבי שילך לראות קצת איך זה עובד במקום אחר ויחזור מנוסה יותר.

אבי לא צריך יותר להיות מאמן, הוא צריך לחזור עוד שנה-שנתיים ולהיות יו"ר המועדון/ נשיא כבוד או תפקיד אחר בסגנון. שחקן ענק כמו נמני לא צריך להיות בקו האש ולספוג את הקללות של האוהדים.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1208418.html

בהמשך להודעה שלי: למרות שעיתון הארץ תמיד היה נותן כתבות מופרחות על מכבי אני נוטה להאמין שהכתבה הזאת אמינה, בעקבות הכאוס שהיה בקבוצה בשבוע האחרון.

לאחר פיטורי אבי נמני בוזגלו מיהר לעדכן את הנייד שלו בסטטוס: "צדיקים, מלאכתם נעשית בידי אחרים" וכששמע על הפיטורים "פתח בוזגלו במחול מאופק עם יובל אבידור".

פשוט בושה התגובה של השחקנים לפיטורים, גם אם השחקנים לא אהבו את נמני הם אשכרה לא מבינים שכל האשמה היא עליהם ועל אדישות שלהם! זה מחרפן אותי!

חבורה של פרינססות, בסופו של דבר אנחנו בדיכאון שבוע שלם בגלל ההפסדים שלהם, אבל להם זה לא מזיז את קצה הציפורן.

פורסם גם ב YNET רק לא ציינו מי חגג, הזכירו רק את מדו.

חבורת זבל זונות.

http://www.haaretz.c...es/1208418.html

גם אם יהיה כתוב ב"ספורט הארץ" שבקרית שלום הדשא ירוק אני לא אאמין.

הם אובססיביים לגבי מכבי ובטח שלגבי נמני, ובנוסף אתה מכיר את התחלואות של תקשורת הספורט הישראלית.

מוטי מעולם לא היה בסיר לחץ שמתקרב ללחץ שהוא הולך לחוות אם יגיע למכבי.

רוני לוי כבר עבר קבוצה גדולה והצליח בה, והתמודד עם קהל גדול ומלחיץ שעשה לו את המוות.

גם בצד המקצועי רוני לוי מנוסה יותר ועם רזומה עשיר יותר, מוטי עוד לא הוכיח את עצמו מספיק כדי לקבל קבוצה גדולה.

אם אני מנתק את הרגש מקבלת ההחלטה רוני לוי הוא המתאים יותר במצב הנוכחי.

מה שהקבוצה צריכה יותר מכל הוא איש מקצוע יסודי שראשית יבנה תלכיד חזק, אין מקום לויתורים ופשרות בפן המקצועי.

רוני לוי זכה באליפויות בקבוצה שהקהל שנא אותו.

לאחר מכן הוא נכשל כישלון חרוץ באותה קבוצה ובשאר הקבוצות שהיה בהן.

זאת בנוסף לשחצנות שלו ולהתגרות שלו בנו באחד המשחקים בבלומפילד.

אני מקווה שהוא לא יגיע אלינו, אבל מצד שני קשה לי לחשוב על מישהו שהיה עובר את תנאי המכרז שהייתי מציב חוץ מפרגוסון וגווארדיולה.

חבר'ה, היו מספר שחקנים שחגגו את "פיטוריו של נמני" באימון.

שטראובר, שנכח באיזור, הגיע אל אותם "חוגגים" ואמר להם לסתום את הפה, וזה מה שקרה.

אני לא אגיד את שמות השחקנים כרגע, אני מאמין שהזמן יעשה את שלו וכל החרא יצוף.

חבורת זבל זונות.

אם זה נכון, אני ממש מבין את מאור

לא שאני מחסידיו הגדולים כי אני שונא את הדריבלים חסרי התועלת שלו

אבל איך ששלישיית המאמנים הגדולה חיסלה את הכישרון שלו זה לא להאמין

ולא רק אותו, כל שחקן הם תפקדו בצורה הכי לא נכונה שאפשר

החל מדור, כלה במדוניאנין, המשך ברגלוב, קולאוטי, אבידור ומי לא בעצם

מאמן שמבין בכדורגל היה עושה מטעמים עם השחקנים האלה

איך ייתכן שמכבי כבשה 20 שערים ב-16 משחקים???

איך ייתכן שהכדורים עפים מניבאלדו ופאביצ'ביץ' היישר להתקפה

איפה מסירות העומק וההכנסות המדוייקות מקו הרוחב (על הקרקע, לא הרמות מטופשות)

כזה אנטי כדורגל לא ראיתי. כלום ושום דבר. זוועה

מסגל של 20 שחקנים הרוטציה התקצרה ל-14, כי צמד-חמד בע"מ לא ידעו לתפקדם

חבורת זבל זונות.

עכשיו אתה מבין למה התכוונתי שכתבתי חדר הלבשה מסוכסך...

שחקנים בכירים פשוט לא רצו אותו וזה לא רק בוזגלו אבידור ומדו...

ההתנהגת של השחקנים היא גועל נפש אחד גדול, אני לא בא להגן עליהם בקטע הזה,

אבל מעל הכל זה כישלון של מאמן...מאמן לא יכול להגיע למצב שיש לו כזאת אפוזיציה בחדר ההלבשה..

ואתם שואלים איך אנחנו יודעים שנמני לא היה מביא אליפות ?...השחקנים שהיו אמורים להביא לו אותה לא רצו לשחק בשבילו !!!

אי אפשר לקחת אליפות כאשר חדר ההלבשה לא בריא, זה מה שפרק את בית"ר את חיפה (של אלי כהן ושום) ואת מכבי של קלינגר..

יותר מכל תוצאה על המגרש (שהוא הראי של חדר ההלבשה) זה יכול להראות לכם כמה מכבי של נמני הייתה קבוצה חולה, והיא עדיין כזאת..

לא מרחם על המאמן הבא...השאירו לו אדמה חרוכה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.