Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

אצטדיון שלם קרא לרב"ש להתפטר במחזורים 5-8.

לא קומץ ולא נעליים.

כנל לגבי אלי כהן. כנל לגבי המאמן הבא.

כבר כתבתי, תוך 3 הפסדים אף אחד לא יזכור את נמני.

הקורבנות הבאים של הקהל יהיו בכל מקרה השחקנים (שכירי החרב שלא שמים זין? זה כבר התחיל...), לא המאמן.

הקורבנות הבאים של הקהל יהיו בכל מקרה השחקנים (שכירי החרב שלא שמים זין? זה כבר התחיל...), לא המאמן.

מסכים. זה בד"כ מה שקורה כשמתחלף אצלנו מאמן באמצע העונה (ככה היה כשלוין החליף את אלי כהן וככה היה כשנמני החליף את רב"ש. אפילו כשקאנן החליף את קלינגר).

אבל המאמן הבא כנראה מגיע לפה גם ככה לחצי עונה.

אוקי, אז כל הקהל מטומטם

ולדעתי, יהיו אנשים שיגרמו לכך

שהשם נמני תמיד ירחף כל הזמן ליד המועדון, במיוחד כשהוא לא יצליח

דבר שני, אנשים צריכים לזכור את תחילת התקופה של גוטמן בצד השני

איך הם נראו שלושת רבעי עונה? רק ניצלו מירידה

אז אנחנו מקסימום לא ניקח העונה אליפות, כאילו כבר לא התרגלנו

אבל אם יתנו ללוי/איוניר שקט, אולי בעונה הבאה תהיה קבוצה נורמלית ובריאה

ואז זה אולי יצליח

אבל כמו שאמרת, הקהל לא יתן שקט לאף מאמן...

פתאום לא דחוף לקחת אליפות?

אז למה אתה כל כך שמח שנימני פוטר?

כי איתו על הקווים לא היינו רואים אליפות גם עוד 10 שנים...

בטח כי ב- 15 השנה האחרונות אנחנו כל שנה חזק בצמרת, במיוחד ב 8 השנים האחרונות שלא סיימנו מקום שני אפילו.

איזה טיעונים מטומטמים יש לכם.

אהה אולי זה כי נמני היה במערכת.

פתאום לא דחוף לקחת אליפות?

אז למה אתה כל כך שמח שנימני פוטר?

אנשים פשוט ריאליים..

נמני השאיר קבוצה בלי שיטת משחק, בלי אופי, חדר הלבשה מסוכסך ופער 8 נקודות מהמקום הראשון..

חילופי מאמן לא יפתרו את כל הבעיות...אבל הם הצעד הראשון והכי חשוב בדרך.

בטח כי ב- 15 השנה האחרונות אנחנו כל שנה חזק בצמרת, במיוחד ב 8 השנים האחרונות שלא סיימנו מקום שני אפילו.

כי בכל ה 15 שנים האחרונות היה לנו תקציב וסגל שחקנים כמו השנה ?

העיקר שאנחנו מעלים טיעונים מטומטמים...

איזה טיעונים מטומטמים יש לכם

נווו אז הגיע הזמן לשנות את הדרך , לסיים את התקופה הזאת על מנת להגיעה לתוצאות!!

15 שנה אחרונות לא היה לך תקציב כזה רק שתבין על מה מדובר שכטר וורמוט מקבלים ביחד 650 אלף דולר והכוכב שלך קולאוטי מקבל לבד 600 אלף דולר

כי בכל ה 15 שנים האחרונות היה לנו תקציב וסגל שקנים כמו השנה ?

אנחנו מעלים טיעונים מטומטמים ?

כן , אז חוץ מתקופת גאידמק היה לנו תמיד את התקציב הכי גבוהה.

ולמה קבעת שנמני לא היה לוקח אליפות השנה? אתה יעני מגדת עתידות?

אז אתה בעצמך אומר שאנחנו צריכים השנה לקחת אליפות , אנחנו רק 4 נקודות מהמקום הראשון ויש עוד 19 מחזורים, יש לנו הרי את הסגל הכי טוב לא?

מה זה 4 נקדות?

חדר הלבשה מסוכסך? ואלה לפי מה שאני קורא כל השחקנים למעט אחד או שתיים אהבו את נמני ולא קראתי על ריבים בי שחקנים בתוך חדר ההלבשה .

חברה אי אפשר ככה

מצד אחד אתם שמים את טענת התקציב של השנה לרעת נמני ולטובת מאמנים שהיו לפניו- אף פעם לא היה לנו תקציב כזה

מצד שני אתם מקפידים לומר שנמני מאמן כבר כמה שנים, ולוקחים בחשבון את השנים שלא היה לו את התקציב והכלים כמו השנה.

אתם לא עוברים בית משפט חברים.. הצביעות פשוט נודפת מכם.

"עם נמני לא היינו לוקחים אליפות עוד 10 שנים"- זה אחה טיעון בחור!!!! אז קבל טיעון דומה על אותו משקל, רק הפוך:

"עם נמני היינו לוקחים אליפות עוד השנה".

אני לא יכול להוכיח שאתה טועה, ואתה לא יכול להוכיח שאני טועה.

אז אתה בעצמך אומר שאנחנו צריכים השנה לקחת אליפות , אנחנו רק 4 נקודות מהמקום הראשון ויש עוד 19 מחזורים, יש לנו הרי את הסגל הכי טוב לא?

מה זה 4 נקדות?

חדר הלבשה מסוכסך? ואלה לפי מה שאני קורא כל השחקנים למעט אחד או שתיים אהבו את נמני ולא קראתי על ריבים בי שחקנים בתוך חדר ההלבשה .

לא צריך מגדת עתידות בישביל להבין שבישביל אליפות צריך לשחק כדורגל, או אפילו לשחק חרא ולנצח

ונכון שתמיד היה לנו בין התקציבים הכי גדולים (תמיד לחיפה היה יותר חוז מעונת שניידר) בליגה אבל בשונה משנים קודמות ההפרש בין התקציב של מכבי לבין התקציב של הקבוצה השניה בגודל התקציב שלה(הגועל) הוא 60 מליון!!!!!!!!!!!

לא צריך מגדת עתידות בישביל להבין שבישביל אליפות צריך לשחק כדורגל, או אפילו לשחק חרא ולנצח

ונכון שתמיד היה לנו בין התקציבים הכי גדולים (תמיד לחיפה היה יותר חוז מעונת שניידר) בליגה אבל בשונה משנים קודמות ההפרש בין התקציב של מכבי לבין התקציב של הקבוצה השניה בגודל התקציב שלה(הגועל) הוא 60 מליון!!!!!!!!!!!

אז אתה חותם לי שאנחנו השנה אלופים?

נווו אז הגיע הזמן לשנות את הדרך , לסיים את התקופה הזאת על מנת להגיעה לתוצאות!!

למה כל כך דחוף באמצע העונה?

מה ההיגיון בלהביא עכשיו מאמן לחצי עונה?

מה זה 4 נקדות?

אח שלי המצב הוא פשוט- השחקנים במכבי ב5 האחרונות (מעונת הגאלקטיקוס) מטופלים בכפפות ממשי.

כל בעיה שיש על המגרש הקהל וההנהלה קובעים שהמאמן אשם (לא אומר שלא היו טעויות קשות של המאמן, אבל לשחקנים יש חלק גדול בכשלון).

את השחקנים זה לא עניין ולא מעניין, את הצ'ק המנופח שלהם הם מקבלים ב10 בחודש, וגם יום אחרי הפסד כואב בדרבי הם מצטלמים מחוייכים עם המכוניות החדשות.

כל משחק ומשחק אתה רואה שהם לא נותנים 20% מהיכולת שלהם ומספיק לראות אותם נכנסים למגרש שעה לפני המשחק, כשהם רדומים, מעופפים ושומעים מוסיקה באייפוד שלהם.

איפה הרוח קרב? בתקופת קלינגר השחקנים היו אפורים אבל לפחות נלחמו.

גם מבחינה מקצועית- רק כשהשחקנים מקבלים גול בדקה 80 פתאום הם מתחילים לרוץ ומשחקים את הכדורגל היפה בארץ ואז אתה שואל את עצמך איפה הם היו 80 דקות.

אנחנו יכולים להתווכח עד מחר מי מאמן יותר טוב עם דרך ושיטה- רוני לוי או איווניר, אבל עד שהפרינססות האלה לא יקבלו קנסות על עבירות משמעת, או לפחות 2 כאפות מהמאמן והמערכת מסביבם, הם לא יתעוררו ונצטרך לחכות עוד 7 שנים עד שניקח אליפות.

חברה אי אפשר ככה

מצד אחד אתם שמים את טענת התקציב של השנה לרעת נמני ולטובת מאמנים שהיו לפניו- אף פעם לא היה לנו תקציב כזה

מצד שני אתם מקפידים לומר שנמני מאמן כבר כמה שנים, ולוקחים בחשבון את השנים שלא היה לו את התקציב והכלים כמו השנה.

אתם לא עוברים בית משפט חברים.. הצביעות פשוט נודפת מכם.

"עם נמני לא היינו לוקחים אליפות עוד 10 שנים"- זה אחה טיעון בחור!!!! אז קבל טיעון דומה על אותו משקל, רק הפוך:

"עם נמני היינו לוקחים אליפות עוד השנה".

אני לא יכול להוכיח שאתה טועה, ואתה לא יכול להוכיח שאני טועה.

אם אתה באמת מאמין שנימני (כמאמן) לא נכשל גם בשנים שלא היה לו תקציב והשנה הפרט!! והוא היה טוב למכבי אז לדעתי ממך נודפת הצביעות קשה לי להאמין שאתה חושב שנימני צריך להישאר והוא טוב למכבי אני מאמין מאד שאם מאמן אחר על הקווים מכבי תיהיה יותר טובה !!!

אז אתה חותם לי שאנחנו השנה אלופים?

ממש לא מכבי השנהה לא בנויה נכון ומשחקת חרא !! (זה עובדה) לדעתי לא ניקח אליפות השנה ואני כן מאמין שהבאת מאמן חדש תוכל ליצרר אפקטביות מהסגל ותהבה כבסיס לשנה הבאה ולכן אני גם חושב שצריך להחתים מאמן לשנה וחצי ולא רק לחצי שנה!!

מה זה 4 נקדות?

דבר ראשון מה שכתבת למעלה פשוט לא נכון..רק בעונת הגלאקטיקוס והשנה היה לנו את התקציב הגבוהה בליגה

בשנים שזה לא היה בית"ר זאת הייתה חיפה עם התקציב הכי גבוהה...אז קודם כל בבקשה לדייק בעובדות.

למה קבעתי שנמני לא יקח אליפות ?...פה אני מסיים את הויכוח, מי שרואה איך הקבוצה נראית ואת התוצאות שלה מול כל קבוצות הצמרת (נקודה מתוך 18 אפשריות..) מול היריבות העיקריות לתואר (שלושה הפסדים אפס שערי זכות חמישה שערי חובה) ועדיין רומז שנמני היה יכול לקחת אליפות

ובחוצפתו עוד טוען שאנחנו מגידי עתידות שאנחנו קובעים שנמני לא היה לוקח אליפות (לא אנחנו לא רואים את העתיד..אנחנו פשוט לא עיוורים לעבר כמוכם, מתי בדיוק נמני ניצח משחק גדול?..אתם אומרים שמעכשיו הוא היה מנצח שלושה ארבעה ברצף..מאוד סביר :yellow_cool1: )

אני לא מתווכח עם אנשים כאלה..תמשיכו לחיות בספר האגדות שכותבים באתר האולטראס, בכדורגל אין הוקוס פוקוס..אין לכם מושג.

מומטנטום לאליפות זה דבר שמרגישים בבטן לאורך העונה..הענה אף אחד לא מרגיש את זה ...יש פה מומנטום אחד העונה - של התרסקות.

לא צריך להיות מגדת עתידות בשביל להבין את זה...

אח שלי המצב הוא פשוט- השחקנים במכבי ב5 האחרונות (מעונת הגאלקטיקוס) מטופלים בכפפות ממשי.

כל בעיה שיש על המגרש הקהל וההנהלה קובעים שהמאמן אשם (לא אומר שלא היו טעויות קשות של המאמן, אבל לשחקנים יש חלק גדול בכשלון).

את השחקנים זה לא עניין ולא מעניין, את הצ'ק המנופח שלהם הם מקבלים ב10 בחודש, וגם יום אחרי הפסד כואב בדרבי הם מצטלמים מחוייכים עם המכוניות החדשות.

כל משחק ומשחק אתה רואה שהם לא נותנים 20% מהיכולת שלהם ומספיק לראות אותם נכנסים למגרש שעה לפני המשחק, כשהם רדומים, מעופפים ושומעים מוסיקה באייפוד שלהם.

איפה הרוח קרב? בתקופת קלינגר השחקנים היו אפורים אבל לפחות נלחמו.

גם מבחינה מקצועית- רק כשהשחקנים מקבלים גול בדקה 80 פתאום הם מתחילים לרוץ ומשחקים את הכדורגל היפה בארץ ואז אתה שואל את עצמך איפה הם היו 80 דקות.

אנחנו יכולים להתווכח עד מחר מי מאמן יותר טוב עם דרך ושיטה- רוני לוי או איווניר, אבל עד שהפרינססות האלה לא יקבלו קנסות על עבירות משמעת, או לפחות 2 כאפות מהמאמן והמערכת מסביבם, הם לא יתעוררו ונצטרך לחכות עוד 7 שנים עד שניקח אליפות.

מחזק, אנשים חושבים שאם יש תקציב אז זה מכפה על היכולות ועל האי לחימה של השחקנים.

אני כבר מתחיל להצטער שאין אצלנו את ליאור ז'אן שהיה נלחם שנה שעברה על כדור , היה נותן את הנשמה אולי לא היה שחקן גדול אבל היה מכפה על זה בלחימה, גם כחלון שחקן שנותן את הנשמה ,אחרי כל גליץ מטריף את הקהל את השחקנים.

מה עכשיו יש לנו? איזה בן זונה שמשתין עלינו ולא רוצה לשחק בגביע הטוטו?

בוזגלו שעם כל האהבה שלי אליו, לא רוצה לעלות לקראת סוף המשחק כי זה לא מתאים לו?

דבר ראשון מה שכתבת למעלה פשוט לא נכון..רק בעונת הגלאקטיקוס והשנה היה לנו את התקציב הגבוהה בליגה

בשנים שזה לא היה בית"ר זאת הייתה חיפה עם התקציב הכי גבוהה...אז קודם כל בבקשה לדייק בעובדות.

למה קבעתי שנמני לא יקח אליפות ?...פה אני מסיים את הויכוח, מי שרואה איך הקבוצה נראית ואת התוצאות שלה מול כל קבוצות הצמרת (נקודה מתוך 18 אפשריות..) מול היריבות העיקריות לתואר (שלושה הפסדים אפס שערי זכות חמישה שערי חובה) ועדיין רומז שנמני היה יכול לקחת אליפות

ובחוצפתו עוד טוען שאנחנו מגידי עתידות שאנחנו קובעים שנמני לא היה לוקח אליפות (לא אנחנו לא רואים את העתיד..אנחנו פשוט לא עיוורים לעבר כמוכם, מתי בדיוק נמני ניצח משחק גדול?..אתם אומרים שמעכשיו הוא היה מנצח שלושה ארבעה ברצף..מאוד סביר :yellow_cool1: )

אני לא מתווכח עם אנשים כאלה..תמשיכו לחיות בספר האגדות שכותבים באתר האולטראס, בכדורגל אין הוקוס פוקוס..אין לכם מושג.

מומטנטום לאליפות זה דבר שמרגישים בבטן לאורך העונה..הענה אף אחד לא מרגיש את זה ...יש פה מומנטום אחד העונה - של התרסקות.

לא צריך להיות מגדת עתידות בשביל להבין את זה...

טוב אני עיוור, נמני לא היה לוקח אליפות.

עכשיו אני מחכה , אם המאמן לא מביא לי השנה אליפות הוא כשלון.

ואתם אחראים לו, אתם רציתם מאמן אחר בטענה שהוא יביא לנו אליפות.

עכשיו אני רוצה לראות אליפות.

ואם נזכה אני מוריד בפניכם את הכובע

אם אתה באמת מאמין שנימני (כמאמן) לא נכשל גם בשנים שלא היה לו תקציב והשנה הפרט!! והוא היה טוב למכבי אז לדעתי ממך נודפת הצביעות קשה לי להאמין שאתה חושב שנימני צריך להישאר והוא טוב למכבי אני מאמין מאד שאם מאמן אחר על הקווים מכבי תיהיה יותר טובה !!!

שנה שעברה ציפית ליותר מהקבוצה?

מחזק, אנשים חושבים שאם יש תקציב אז זה מכפה על היכולות ועל האי לחימה של השחקנים.

אני כבר מתחיל להצטער שאין אצלנו את ליאור ז'אן שהיה נלחם שנה שעברה על כדור , היה נותן את הנשמה אולי לא היה שחקן גדול אבל היה מכפה על זה בלחימה, גם כחלון שחקן שנותן את הנשמה ,אחרי כל גליץ מטריף את הקהל את השחקנים.

מה עכשיו יש לנו? איזה בן זונה שמשתין עלינו ולא רוצה לשחק בגביע הטוטו?

בוזגלו שעם כל האהבה שלי אליו, לא רוצה לעלות לקראת סוף המשחק כי זה לא מתאים לו?

אתה צודק לגמרי שהשחקינים במכבי לא נלחמים אבל לדעתי תפקידו של מאמן לגרום לשחקינו ולחנך אותם להילחם אבל גם אי אפשר לשכוח ששחקן כמו בוזגלו( :wubyellow3: ) ועטר( :wubyellow3: ) שהם השחקנים הטובים במכבי השנה!!! לא פותחים קבוע בהרכב וקולאוטי שלא הבקיע שנים כן פותח קבוע ושחקנים לא משחקים בתפקיד שלהם ומדוניאנין לא בסגל!!!!!!!! כשה לי לא להאשים את המאמנים

טוב אני עיוור, נמני לא היה לוקח אליפות.

עכשיו אני מחכה , אם המאמן לא מביא לי השנה אליפות הוא כשלון.

ואתם אחראים לו, אתם רציתם מאמן אחר בטענה שהוא יביא לנו אליפות.

עכשיו אני רוצה לראות אליפות.

ואם נזכה אני מוריד בפניכם את הכובע

תודה רבה באמת.

עכשיו אני רוצה שניקח אליפות רק כדי שחלי יוריד בפני את הכובע.

חלאס עם החרטא. נימני לא היה לוקח אליפות השנה ואת זה גם הפנאטים הגדולים ביותר ידעו.

לצערם של מעריצי נימני- גם גולדהאר הבין שנימני לא יקח אליפות ופיטר אותו מוקדם יחסית. לא אנחנו פיטרנו אותו- להזכירך בחיפה לא נשמעו צעקות "תתפטר" ודברים כאלה שישפיעו על דעתו של גולדהאר באופן מיידי. אני לא אחראי לשום החלפת מאמן ולא כלום. היחידים שאחראיים זה נמני עצמו וגולדהאר.

ועם כל הכבוד, גולדהאר לא חייב לך דין וחשבון על בחירת המאמנים שלו. למרות שאתה בא לכל משחק וכו'

תודה רבה באמת.

עכשיו אני רוצה שניקח אליפות רק כדי שחלי יוריד בפני את הכובע.

חלאס עם החרטא. נימני לא היה לוקח אליפות השנה ואת זה גם הפנאטים הגדולים ביותר ידעו.

לצערם של מעריצי נימני- גם גולדהאר הבין שנימני לא יקח אליפות ופיטר אותו מוקדם יחסית. לא אנחנו פיטרנו אותו- להזכירך בחיפה לא נשמעו צעקות "תתפטר" ודברים כאלה שישפיעו על דעתו של גולדהאר באופן מיידי. אני לא אחראי לשום החלפת מאמן ולא כלום. היחידים שאחראיים זה נמני עצמו וגולדהאר.

ועם כל הכבוד, גולדהאר לא חייב לך דין וחשבון על בחירת המאמנים שלו. למרות שאתה בא לכל משחק וכו'

רגע, אתה חושב שיש לנו השנה סיכוי עוד לאליפות?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.