Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

זה קשור, כי האולטרס התחיל את כדור השלג הזה עוד כשטומאסיץ' נחת בשדה התעופה.

כמובן שהאולטרס נעזרו בחבריהם בתקשורת, וככה זה הגיע למצב של שטיפת מוח תקשורתית שהשפיעה על כל הקהל.

אם לא אותו כדור שלג מכוון, הקהל לא היה מתנהג באותה צורה, בטח לא באותה עוצמה.

וברור שאנחנו לא מהקהלים התומכים בליגה, בלשון המעטה, אך חיפה היא הדוגמא הקלאסית לקהל הגרוע בליגה, עם ההנהלה הטובה בליגה.

התוצאה הסופית? הם הקבוצה המצליחה ביותר בעשור האחרון ללא מתחרות, מכונת אליפויות משומנת.

וזה רק מראה כמה הקהל שולי כשיש הנהלה מצויינת וחזקה שלא מושפעת מהקהל ומתרכזת בניהול מקצועי נטו.

זה בכלל לא משנה מי התחיל את מה.

מדובר בחלק של הקהל שהלך והתרחב לרוב הקהל.

למה שזה ישתנה עכשיו.

ואני באמת לא מבין את ההשוואות לקהל של חיפה.

יש שם הרבה חרא והם באמת קהל מחורבן.

אבל הם לא מייצרים את הלחץ שאנחנו מייצרים. זה בטוח.

אף קהל לא מייצר את הלחץ שאנחנו מייצרים.

והכי חשוב, לא מתחלפים שם מאמנים בכמות שהתחלפה אצלנו עד שמינו את אבי נמני.

אחרי קלינגר הגיע טון קאנן, אחריו אלי כהן, אחריו ניר לוין, אחריו רן בן שמעון, אחריו אבי נמני. כל זה בתקופה של 3 שנים.

זה בכלל לא משנה מי התחיל את מה.

מדובר בחלק של הקהל שהלך והתרחב לרוב הקהל.

למה שזה ישתנה עכשיו.

ואני באמת לא מבין את ההשוואות לקהל של חיפה.

יש שם הרבה חרא והם באמת קהל מחורבן.

אבל הם לא מייצרים את הלחץ שאנחנו מייצרים. זה בטוח.

אף קהל לא מייצר את הלחץ שאנחנו מייצרים.

והכי חשוב, לא מתחלפים שם מאמנים בכמות שהתחלפה אצלנו עד שמינו את אבי נמני.

אחרי קלינגר הגיע טון קאנן, אחריו אלי כהן, אחריו ניר לוין, אחריו רן בן שמעון, אחריו אבי נמני. כל זה בתקופה של 3 שנים.

הכל נכון, אבל הטענות שלך, לפני שהן מגיעות לקהל, צריכות להגיע להנהלות לדורותיהן.

קהל לא מפטר מאמנים, נכון זה מאוד מפתה להגיד שכן, אבל אם קהל היה מפטר מאמנים בחיפה היו 30 מאמנים ב3 עונות.

גם עם רב"ש, היו גורמים בהנהלה ומחוץ למועדון שדחפו אותו החוצה.

הבעיה שלנו היא לא הקהל שיוצר לחץ, שגודלו נובע בעיקר מהתקשורת שמנפחת כל פיפס, הבעיה היא שההנהלות שלנו מתנהלות כמו בשכונה ופועלות לפי דרישות הקהל/גורמים זרים.

אתה נותן לקהל שלנו יותר מדי קרדיט ממה שבאמת מגיע לו, הבעיות של מכבי גדולות הרבה יותר מהקהל.

את בעית הקהל אתה רואה בעיניים ושומע באוזניים, לכן זה נראה טבעי שהקהל אשם, אבל זה מתחיל מלמעלה.

איך אומר הצבר? הכל מתחיל מהראש, והראש מסריח.

מיטשענק בחור רציני, אני סומך עליו שעם הזמן הוא יבנה פה מועדון חזק ומאורגן.

בתנאי כמובן שהקהל הטיפש שלנו לא יעיף אותו, ואז באמת הקהל יהיה אשם.

ממש לא קשור לאולטראס. אני זוכר טוב מאוד את המשחק הזה.

מחזור 5 מול נתניה. 3/4 מהקהל השתתף בגועל נפש הזה.

זה הגיע למצב שמחאו כפיים לשופט שפסל שלנו שער.

כל מה שהיה עם רב"ש זה ביזיון שעוד לא היה בארץ.

עוד לפני שהתחילה הליגה בכלל (!!!) עשו לו סיכול ממוקד בתקשורת בוקר וערב ואם הסרטון הביזיוני בטלספורט עוד היה קיים היתה מבין עד כמה, אז תאלץ להסתפק בנושא מהפורום:

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=90064

אחרי שבוקר וערב פמפמו לקהל נגדו, שאף אחד לא יתפלא שאלו התוצאות שלו עם היציעים בבלומפילד.

הקהל שלנו בניגוד לסטיגמה יותר מיודע מלתמוך במצבים קשים ואפשר למנות לא מעט מצבים כאלו שהקהל היה ססבה בשנים האחרונות.

זה שיש רגעים שהוא שורק בוז/מלחיץ זה נכון, אבל לא בשונה מאף קהל בארץ - אם מחשיבים את הנסיבות המקלות של הקהל שלנו אחרי החרא שהוא אכל מול מה שבקבוצות צמרת אחרות קיבלו, אז מצבנו מבחינת קהל בכלל טוב.

הכל נכון, אבל הטענות שלך, לפני שהן מגיעות לקהל, צריכות להגיע להנהלות לדורותיהן.

קהל לא מפטר מאמנים, נכון זה מאוד מפתה להגיד שכן, אבל אם קהל היה מפטר מאמנים בחיפה היו 30 מאמנים ב3 עונות.

גם עם רב"ש, היו גורמים בהנהלה ומחוץ למועדון שדחפו אותו החוצה.

הבעיה שלנו היא לא הקהל שיוצר לחץ, שגודלו נובע בעיקר מהתקשורת שמנפחת כל פיפס, הבעיה היא שההנהלות שלנו מתנהלות כמו בשכונה ופועלות לפי דרישות הקהל/גורמים זרים.

אתה נותן לקהל שלנו יותר מדי קרדיט ממה שבאמת מגיע לו, הבעיות של מכבי גדולות הרבה יותר מהקהל.

את בעית הקהל אתה רואה בעיניים ושומע באוזניים, לכן זה נראה טבעי שהקהל אשם, אבל זה מתחיל מלמעלה.

איך אומר הצבר? הכל מתחיל מהראש, והראש מסריח.

מיטשענק בחור רציני, אני סומך עליו שעם הזמן הוא יבנה פה מועדון חזק ומאורגן.

בתנאי כמובן שהקהל הטיפש שלנו לא יעיף אותו, ואז באמת הקהל יהיה אשם.

קהל לא מפטר מאמנים, הוא מוביל לפיטורם.

אפשר לדבר עד מחר על מקצוענות של שחקנים אבל ברגע שקוראים מאמן שלהם ללכת הביתה באמצע משחק אז הם מאבדים בו את האמון.

מה לעשות, קהל יכול לתמוך ובאותה נשימה לפרק.

ברגע ששחקנים (שמה לעשות, יש להם אוזניים) שומעים את הדלגיטימציה שהקהל מפנה למאמן, זה פוגע באמון שלהם בו. ככה זה.

קהל מפטר מאמנים בגלל שהוא מייצר לחץ. ואין הנהלה שיכולה להשאר אדישה מול לחץ.

לגבי חיפה שאתה כל כך מתעקש להביא אותם כמשוואה, אני לא זוכר אותם קוראים למאמנים להתפטר באותה אינטסיביות שהקהל שלנו עשה ועושה את זה. הם קהל מחורבן אבל גם הם יגידו לך שהלחץ אצלנו הרבה יותר גדול.

זיו, אני אשמח אם תמנה את אותם רגעים שבהם הקהל תמך. לא השחקן ה-12 כמובן כי הוא מחוץ למשוואה (הוא הרי קם מתוך הבנה שתמיכה זה מה שחסר בקהל של מכבי).

בקיצור אנחנו טוחנים מים.

נראה מה יהיה. הלוואי שהכל יהיה ורוד.

אבל אני מאמין שכלום לא השתנה-

התקשורת תייצר לחץ תמיד, הקהל יבלע כל פסיק שרשום בעיתונים והזמן של המאמן הבא קצוב.

ימים יגידו אם צדקתי.

אני דווקא חושב שהמאמן שיבוא יספוג פחות מלחץ מבן שמעון וקודמיו בגלל שחלק גדול מהקהל

רצה שנמני יעוף ועכשיו שהוא כבר לא במכבי כמו שחלק גדול מהקהל רצה יהיה יותר שקט וסבלנות למאמן שיבוא.

ככה נראה לי, וזה גם מה שאני מקווה שיהיה אבל אי אפשר לדעת כלום עם הקהל הזה.

אני דווקא חושב שהמאמן שיבוא יספוג פחות מלחץ מבן שמעון וקודמיו בגלל שחלק גדול מהקהל

רצה שנמני יעוף ועכשיו שהוא כבר לא במכבי כמו שחלק גדול מהקהל רצה יהיה יותר שקט וסבלנות למאמן שיבוא.

ככה נראה לי, וזה גם מה שאני מקווה שיהיה אבל אי אפשר לדעת כלום עם הקהל הזה.

סבבה. יש פה 2 תחזיות.

נראה מי צודק בתוך שנה מעכשיו.

אני יודע מנסיון שבזיכרון הקצר של הקהל, אבי נמני לא יהיה רלוונטי מההפסד השלישי.

זיו, אני אשמח אם תמנה את אותם רגעים שבהם הקהל תמך. לא השחקן ה-12 כמובן כי הוא מחוץ למשוואה (הוא הרי קם מתוך הבנה שתמיכה זה מה שחסר בקהל של מכבי).

מול בני יהודה שבוע לפני הדרבי של ה-3:1 ב-06/07, היינו אחרי סדרה של תוצאות גרועות.

קללות במשחק הזה, כמו שהיו דיבורים בזמנו "לעורר את השחקנים", והלחצה שלהם ומי יודע אם אנחנו יוצאים לרצף של 20 משחקים בלי הפסד...

הרצליה חוץ עונת 07/08 לקראת סוף העונה - משחק קריטי במאבק על ההשארות בליגה

ובכלל ובגדול, כל העונה הזאת, אחרי קולומה.

אחרי כל הדרבים הביזונים בשנים האחרונות.

וגם פה עם נמני צריך לזכור שלקח לקהל שנתיים וחצי עד שקיללו אותו, וגם זה לא לחץ שמגיע בעשירית למה שאכל רב"ש.

אפילו המשחק העונה עם קריית שמונה שעד דקה 60, גם שהיינו בפיגור הקהל עודד.

ואני ממש לא אומר שאין פה שריקות בוז/קללות וכדומה - ממש לא ברור שיש, אבל אנחנו עדיין רחוקים שנות אור מהתדמית ומהסטיגמה שיצאה לנו שתיקתק יש פה לחץ מהקהל.

אם היו לנו איזה 3-4 עיתונאים בתקשורת שהיו משווקים אותנו כמו שיש להפועל כל הסטיגמה היתה אחרת.

יחסית לחרא שהקהל שלנו אכל בשנים אחרות לעומת מה שקבוצות אחרות אכלו (כולם עם תארים - רק אנחנו לא), הקהל הזה סביר מאוד ואפילו בסדר גמור.

מול בני יהודה שבוע לפני הדרבי של ה-3:1 ב-06/07, היינו אחרי סדרה של תוצאות גרועות.

קללות במשחק הזה, כמו שהיו דיבורים בזמנו "לעורר את השחקנים", והלחצה שלהם ומי יודע אם אנחנו יוצאים לרצף של 20 משחקים בלי הפסד...

הרצליה חוץ עונת 07/08 לקראת סוף העונה - משחק קריטי במאבק על ההשארות בליגה

ובכלל ובגדול, כל העונה הזאת, אחרי קולומה.

אחרי כל הדרבים הביזונים בשנים האחרונות.

וגם פה עם נמני צריך לזכור שלקח לקהל שנתיים וחצי עד שקיללו אותו, וגם זה לא לחץ שמגיע בעשירית למה שאכל רב"ש.

אפילו המשחק העונה עם קריית שמונה שעד דקה 60, גם שהיינו בפיגור הקהל עודד.

ואני ממש לא אומר שאין פה שריקות בוז/קללות וכדומה - ממש לא ברור שיש, אבל אנחנו עדיין רחוקים שנות אור מהתדמית ומהסטיגמה שיצאה לנו שתיקתק יש פה לחץ מהקהל.

אם היו לנו איזה 3-4 עיתונאים בתקשורת שהיו משווקים אותנו כמו שיש להפועל כל הסטיגמה היתה אחרת.

יחסית לחרא שהקהל שלנו אכל בשנים אחרות לעומת מה שקבוצות אחרות אכלו (כולם עם תארים - רק אנחנו לא), הקהל הזה סביר מאוד ואפילו בסדר גמור.

את בני-יהודה ניצחנו 4-0. ברור שהקהל תמך.

העונה עם קולומה? רק אחרי שפוטר מאמן.

אחר כך לא היתה ברירה, נלחמנו על החיים. היו מספיק שריקות בוז לאורך העונה הזאת, על מה אתה מדבר?

לגבי אבי נמני כבר אמרתי, זה היה הערך המוסף. הוא קיבל ימי חסד שאף אחד לא קיבל לפניו ולצערי כנראה שלא יקבל אחריו. היתה קונטרה לקהל עורפי הראשים. מי יתן אותה עכשיו?

ואת המשחק נגד קרית שמונה אל תזכיר בכלל. זאת בדיחה. עד דקה 60? וואו.

את בני-יהודה ניצחנו 4-0. ברור שהקהל תמך.

העונה עם קולומה? רק אחרי שפוטר מאמן.

אחר כך לא היתה ברירה, נלחמנו על החיים. היו מספיק שריקות בוז לאורך העונה הזאת, על מה אתה מדבר?

לגבי אבי נמני כבר אמרתי, זה היה הערך המוסף. הוא קיבל ימי חסד שאף אחד לא קיבל לפניו ולצערי כנראה שלא יקבל אחריו. היתה קונטרה לקהל עורפי הראשים. מי יתן אותה עכשיו?

ואת המשחק נגד קרית שמונה אל תזכיר בכלל. זאת בדיחה. עד דקה 60? וואו.

אתה יודע, עד שמכבי הבקיעה את השער הראשון מול בני יהודה היה אפשר לקלל הרבה, ואחרי תוצאות ממש לא טובות זה די היה באוויר ורצון של כמה אנשים.

ברור שאף מאמן לא יקבל את השקט שקיבל נמני - אגב, חלק ניכר מהשקט שקיבל נמני גם תלוי באם אותם אנשים ידאגו לתת שקט למאמן הבא כמו שהם נתנו לנמני בתקשורת, ולא כמו שהיה עם רב"ש...

אם אנשים יכשירו את הלבבות של הקהל סתם נגד מאמן שום דבר לא ישתנה.

לגבי קריית שמונה, לך זה אולי נראה מובן מאליו שעד דקה 60, גם אחרי הגול, היה עידוד, אבל אחרי שנים של חרא בדרבי, התבזויות מול קבוצות קטנות, בלי תארים וכשלונות - זה ממש לא מובן השקט שהיה פה.

מספיק להזכר מה עשו אוהדי הפועל לסיני בשנות ה-90 ולגילי לנדאו ב-03/04 על הרבה פחות חרא שאכלנו פה כדי להבין שהקהל שלנו, גם בלי שום קשר לנמני, לא כזה אסוני כמו שאוהבים לצייר אותו.

ושוב, ברור שיש לחץ מהקהל בהפסדים וברור שיש מדי פעם קללות- אבל זה רחוק שנות אור מהקביעה שברוב גדול של המקרים זה ככה.

קהל לא מפטר מאמנים, הוא מוביל לפיטורם.

מה לעשות, קהל יכול לתמוך ובאותה נשימה לפרק.

.

הקהל הקהל והקהל, כל התאוריה שלך דפוקה מהיסוד ואתה ממשיך להתעקש, קהל לא מפטר מאמנים וגם לא גורם לפיטורין.

קהל ותקשורת מייצרים מחאה כשמאמנים כושלים לא מביאים תוצאות ואז הם הולכים הבייתה ולא משנה מי הם ומה הם עשו בעבר גם אם הם היו פעם "מלכים" דוגמאות לא חסר [מוריניו בניטז ולהבדיל אלפי הבדלות נמני ]

כך זה היה וכך זה ימשיך להיות בארץ ובכל העולם.

מעולם לא שמעתי על מאמנים מצליחים שהקהל גרם להם לפיטורין

אתה יודע, עד שמכבי הבקיעה את השער הראשון מול בני יהודה היה אפשר לקלל הרבה, ואחרי תוצאות ממש לא טובות זה די היה באוויר ורצון של כמה אנשים.

ברור שאף מאמן לא יקבל את השקט שקיבל נמני - אגב, חלק ניכר מהשקט שקיבל נמני גם תלוי באם אותם אנשים ידאגו לתת שקט למאמן הבא כמו שהם נתנו לנמני בתקשורת, ולא כמו שהיה עם רב"ש...

אם אנשים יכשירו את הלבבות של הקהל סתם נגד מאמן שום דבר לא ישתנה.

לגבי קריית שמונה, לך זה אולי נראה מובן מאליו שעד דקה 60, גם אחרי הגול, היה עידוד, אבל אחרי שנים של חרא בדרבי, התבזויות מול קבוצות קטנות, בלי תארים וכשלונות - זה ממש לא מובן השקט שהיה פה.

מספיק להזכר מה עשו אוהדי הפועל לסיני בשנות ה-90 ולגילי לנדאו ב-03/04 על הרבה פחות חרא שאכלנו פה כדי להבין שהקהל שלנו, גם בלי שום קשר לנמני, לא כזה אסוני כמו שאוהבים לצייר אותו.

ושוב, ברור שיש לחץ מהקהל בהפסדים וברור שיש מדי פעם קללות- אבל זה רחוק שנות אור מהקביעה שברוב גדול של המקרים זה ככה.

אבי נמני כבש בדקה 5. כלומר מדקה חמישית היינו ביתרון.

http://football.org.il/Leagues/Pages/LeagueGameDetails.aspx?GAME_ID=113510

לגבי ק"ש- 60 דקות היה עידוד די בסיסי.

בדקה 70 כשאנחנו בפיגור נזיל 3/4 בלומפילד שבר את הכלים. אל תתן לי את המשחק הזה כדוגמא.

סיני? אתה הולך איתי לשנות ה-90.

אני צריך לספר לך שהוא כמעט הוריד אותם ליגה ושהוא סגר להם את שער 7 (אז השער של השרופים) ושלח את אחים שלו להרביץ לאוהדים?

גם גילי לנדאו (שאימן 5 משחקים בסה"כ, מתוכם הפסיד 4) רשום על עונת כמעט ירידה של הפועל.

הקהל הקהל והקהל, כל התאוריה שלך דפוקה מהיסוד ואתה ממשיך להתעקש, קהל לא מפטר מאמנים וגם לא גורם לפיטורין.

קהל ותקשורת מייצרים מחאה כשמאמנים כושלים לא מביאים תוצאות ואז הם הולכים הבייתה ולא משנה מי הם ומה הם עשו בעבר גם אם הם היו פעם "מלכים" דוגמאות לא חסר [מוריניו בניטז ולהבדיל אלפי הבדלות נמני ]

כך זה היה וכך זה ימשיך להיות בארץ ובכל העולם.

מעולם לא שמעתי על מאמנים מצליחים שהקהל גרם להם לפיטורין

איך יצליחו פה?

שוב, מאז קלינגר-

קאנן, אלי כהן, ניר לוין רב"ש, נמני. את כל זה החלפת ב-3 שנים.

גם הבא יחלוף מהר. בטוח.

הרי זה כל כך צפוי

עוד לא עברו 5 דקות מאז שנמני פוטר

והעדר כבר מחפש את כל הסיבות בעולם להחזירו

תבוסה למכבי פתח תקוה - צריך להחזיר את נמני

עימות באימון בין סידיבה לאבידור - צריך להחזיר את נמני

מכבי לא תנצח את בית"ר - צריך להחזיר את נמני

מכבי תתקשה במחזורים הבאים בגלל שרק הגיע מאמן - צריך להחזיר את נמני

לרן בן שמעון נתתם 8 מחזורים עד שעשיתם לו את המוות

למאמן הבא, בגלל שהוא בא אחרי נמני, תתנו 8 דקות

ואחרי זה עוד תגידו שנתתם לו (למאמן החדש) צ'אנס...

אתם בדיחה

:hooligan:

הרי זה כל כך צפוי

עוד לא עברו 5 דקות מאז שנמני פוטר

והעדר כבר מחפש את כל הסיבות בעולם להחזירו

תבוסה למכבי פתח תקוה - צריך להחזיר את נמני

עימות באימון בין סידיבה לאבידור - צריך להחזיר את נמני

מכבי לא תנצח את בית"ר - צריך להחזיר את נמני

מכבי תתקשה במחזורים הבאים בגלל שרק הגיע מאמן - צריך להחזיר את נמני

לרן בן שמעון נתתם 8 מחזורים עד שעשיתם לו את המוות

למאמן הבא, בגלל שהוא בא אחרי נמני, תתנו 8 דקות

ואחרי זה עוד תגידו שנתתם לו (למאמן החדש) צ'אנס...

אתם בדיחה

יש לכם בעיה בהבנת הנקרא ואתם כל כך תקועים באג'נדה שלכם שאתם לא מוכנים לקרוא את הדיון.

אני לא רוצה שאבי יחזור, אני גם די שמח שעזב.

הטענה היחידה שלי היא שמאמנים לא יצליחו פה בגלל שאני מכיר את הקהל של מכבי.

שמים לכם את האמת מול בפנים, מלווה בעובדות מהשטח ומנסיון עבר ואתם מדברים על דברים שלא קשורים בכלל לדיון.

זה די מייאש בגלל שהדיון די שווה לתחת כשאנשים מבלבלים את המוח על דברים אחרים.

בקיצור- נדבר עוד שנה.

מקווה לטעות לטובת הקבוצה. אבל אני יודע בדיוק מה יקרה.

הקהל של חיפה הציק לרוני לוי הרבה לפני העונות האחרונות בהן לא הביא כלום. הם הציקו לו בכל עונה שבה הם לקחו אליפות.

והוא עדיין לקח אליפות, יותר מדוייק 3 אליפויות.

מה זה אומר עליו כמאמן? מה זה אומר על הלחץ בחיפה? ויותר חשוב, מה זה אומר על מכבי?

אם במועדון אחר מיררו למאמן את החיים במהלך 3 האליפויות שלו והוא עדיין סיפק את הסחורה עונה אחרי עונה כנראה שהבעיה אצלנו עמוקה יותר מלחץ הקהל...

איך יצליחו פה?

שוב, מאז קלינגר-

קאנן, אלי כהן, ניר לוין רב"ש, נמני. את כל זה החלפת ב-3 שנים.

גם הבא יחלוף מהר. בטוח.

אם המאמן הבא שיגיע גם יכשל ולא יספק תוצאות [ וכשאני אומר תוצאות זה לאו דוקא אליפות, רוצים לראות כדורגל טוב רוצים לראות התקדמות של קבוצה ושחקנים רוצים לראות קצת שחקני נוער רוצים עתיד]

אין לי שום בעיה שגם אותו יעיפו לכל הרוחות

מי שלא מייצר תוצאות, שחקנים, מאמנים, שילך לאלף עזאזאל ויחפש מקצוע אחר.

אם המאמן הבא שיגיע גם יכשל ולא יספק תוצאות [ וכשאני אומר תוצאות זה לאו דוקא אליפות, רוצים לראות כדורגל טוב רוצים לראות התקדמות של קבוצה ושחקנים רוצים לראות קצת שחקני נוער רוצים עתיד]

אין לי שום בעיה שגם אותו יעיפו לכל הרוחות

מי שלא מייצר תוצאות, שחקנים, מאמנים, שילך לאלף עזאזאל ויחפש מקצוע אחר.

אתה רוצה לראות כדורגל טוב, אחרים רוצים אליפות.

זה בכלל לא משנה מה אתה רוצה.

פעם זה אתה, פעם משהו אחר. המאמן הבא כבר בדרך החוצה. בדוק וחתום.

:hooligan:

יש לכם בעיה בהבנת הנקרא ואתם כל כך תקועים באג'נדה שלכם שאתם לא מוכנים לקרוא את הדיון.

אני לא רוצה שאבי יחזור, אני גם די שמח שעזב.

הטענה היחידה שלי היא שמאמנים לא יצליחו פה בגלל שאני מכיר את הקהל של מכבי.

שמים לכם את האמת מול בפנים, מלווה בעובדות מהשטח ומנסיון עבר ואתם מדברים על דברים שלא קשורים בכלל לדיון.

זה די מייאש בגלל שהדיון די שווה לתחת כשאנשים מבלבלים את המוח על דברים אחרים.

בקיצור- נדבר עוד שנה.

מקווה לטעות לטובת הקבוצה. אבל אני יודע בדיוק מה יקרה.

אנתנו מדברים בדיוק על אותו דבר

על הקהל של מכבי -

יש שם קומץ (המילה קומץ לא הייתה יותר מתאימה מאשר במקרה זה)

שיגרום לכך ורוצה בזה שהמאמן הבא ומכבי לא יצליחו!

אז הקהל הגדול, שיש מי שקורא לו בצורה אווילית סטייקים

צריכים להתאחד נגד אותו קומץ ולמזער עד לאפס כמעט את ההשפעה שלו

אנתנו מדברים בדיוק על אותו דבר

על הקהל של מכבי -

יש שם קומץ (המילה קומץ לא הייתה יותר מתאימה מאשר במקרה זה)

שיגרום לכך ורוצה בזה שהמאמן הבא ומכבי לא יצליחו!

אז הקהל הגדול, שיש מי שקורא לו בצורה אווילית סטייקים

צריכים להתאחד נגד אותו קומץ ולמזער עד לאפס כמעט את ההשפעה שלו

אצטדיון שלם קרא לרב"ש להתפטר במחזורים 5-8.

לא קומץ ולא נעליים.

כנל לגבי אלי כהן. כנל לגבי המאמן הבא.

כבר כתבתי, תוך 3 הפסדים אף אחד לא יזכור את נמני.

אצטדיון שלם קרא לרב"ש להתפטר במחזורים 5-8.

לא קומץ ולא נעליים.

כנל לגבי אלי כהן. כנל לגבי המאמן הבא.

כבר כתבתי, תוך 3 הפסדים אף אחד לא יזכור את נמני.

אוקי, אז כל הקהל מטומטם

ולדעתי, יהיו אנשים שיגרמו לכך

שהשם נמני תמיד ירחף כל הזמן ליד המועדון, במיוחד כשהוא לא יצליח

דבר שני, אנשים צריכים לזכור את תחילת התקופה של גוטמן בצד השני

איך הם נראו שלושת רבעי עונה? רק ניצלו מירידה

אז אנחנו מקסימום לא ניקח העונה אליפות, כאילו כבר לא התרגלנו

אבל אם יתנו ללוי/איוניר שקט, אולי בעונה הבאה תהיה קבוצה נורמלית ובריאה

ואז זה אולי יצליח

אבל כמו שאמרת, הקהל לא יתן שקט לאף מאמן...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.