Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

תפסיקו לזיין במוח. הסגל הזה שווה אליפות. עד עכשיו לא היתה שיטת משחק ושחקנים לא הבינו מה רוצים מהחיים שלהם. הכל תלוי במאמן החדש שיגיע. אני לא מאמין שניקח אליפות אבל אנחנו בהחלט צריכים לפחות להיאבק עליה. אם יבוא מאמן שיידע מה הוא רוצה מהקבוצה הזאת (אני אישית מאוד אוהב את איוניר למרות שאני מאמין שבסוף המאמן יהיה רוני לוי),הכל ייראה אחרת. המגנים אפסים אבל שניהם כבר לקחו אליפויות,אפשר להסתדר עם מה שיש. עד הפיטורים של אבי הייתי מאוד פסימי,עכשיו מאמין שדברים יכולים להשתנות,בעיקר בגלל הקיזוז וההגנה של הפועל שאתמול בנס לא קיבלה חמש חתיכות באשקלון.

פרסום ראשון(מידע פנימי, פתחתי אשכול כבר)

גולדהאר החליט: מוטי איווניר יאמן את מכבי ת"א - מוטי איווניר יהיה המאמן החדש של מכבי ת"א, כך נודע היום (ראשון). המאמן, שאימן בהצלחה את הנבחרת הצעירה, יבוא במקום כל הצוות המקצועי של מכבי ת"א שעזב. הבעלים מיץ' גולדהאר, שנחת בישראל, שוחח עם איווניר וסגר עמו את תנאיו.

נערת הליווי בבלוג חדש..

הבוס הקנדי של מכבי ת"א, מיץ' גולדהאר, יודע היטב שההשלכות על המאמן החדש שיצטרף למכבי ת"א הן עליו בלבד, בפרט לאור פיטורי אבי נמני ומינוי מאמן חדש שאך ורק הוא יקבע.

סחטיין על התחביר העברי התיקני, מי מתנדב להסביר לי מה הנושא ומה הנשוא של המשפט הזה ?

או מה בכלל המשפט הסתום הזה מנסה להביע...

בין הפותרים נכונה יוגרל מנוי משומש..

ואם גולדהאר יהיה חד יותר, הוא ידע בקלות ששומי מחזיק בהיסטוריית הישגים גדולה יותר מזו של רוני ומוטי גם יחד.

אם יהיה חד.... :yahoo: :yahoo:

אני זוכר לשום כלום אליפות אחת בארץ ועוד אחת ביוון (לצד כישלונות מהדהדים בהשגת אליפות עם הסגל הטוב ביותר שהיה לחיפה מעולם, ובבית"ר שלא נתחיל בכלל עם הפירוק לגורמים שהוא עשה שם...) לרוני שלוש אליפויות בחיפה שמינית גמר אופ"א..

העיקר שאופירה חדה ומדייקת בעובדות...

במכבי יודעים היטב שכרגע השקט של אוהדי נמני הוא השקט שלפני הסערה, אם מכבי תנצח את ארבעת המשחקים הקרובים עד הדרבי, כל העונה תהיה רגועה, אם לא... השמים הם הגבול וגם החולצות השחורות

אז עכשיו הגברת מחליטה להסית ...ורומזת למלחמה שהולכת לפרוץ בקרוב (ראינו את מאות האוהדים בחולצות השחורות שמחו באימון ביום שלישי... :yellow_cool1:)

כמובן שמחאה לא תהיה, כי אם רוב הקהל היה רוצה בנמני המחאה הייתה מתחילה כבר ביום שלישי..מכיוון שרוב הקהל די מקבל את הפיטורים לא תהיה מחאה, למרות שאופירה תאכלס מה זה מתבאסת מאיתנו...איך אנחנו לא נותנים לה את המחאה שמגיעה לה.

אופירה נובחת והשיירה עוברת

:wubyellow3:

כולנו שלמה מן.

"הצבר"

גולדהאר החליט: מוטי איווניר יאמן את מכבי ת"א - מוטי איווניר יהיה המאמן החדש של מכבי ת"א, כך נודע היום (ראשון). המאמן, שאימן בהצלחה את הנבחרת הצעירה, יבוא במקום כל הצוות המקצועי של מכבי ת"א שעזב. הבעלים מיץ' גולדהאר, שנחת בישראל, שוחח עם איווניר וסגר עמו את תנאיו.

מידע פנימי? פרסום ראשון?

תפתח אתר אינטרנט וזהו

אני חושב שזו ההחלטה הפחות טובה מ-2 האפשרויות, שהיא נגועה בהרבה פופוליזם, מקבלי ההחלטות והמקורבים לא מבינים שמכביסטיות ומלחמה זה מושגים שפחות רלוונטים היום ומה שמשחק זה יכולת וטקטיקה, לדעתי פיספסנו מאמן טוב שסביר להניח יחליף את גוטמן במידה וזה יעבור לאירופה.

נותר לאחל בהצלחה ותבעט את גפני לכל הרוחות.

חבל ששוב השיקול המכריע הוא לא ענייני (ראה ערך מכביסט)

שוב נקבל מכביסט על הקווים במקום איש מקצוע מהשורה הראשונה ומוכח על הקווים (מכביסטים צריך על הדשא איפה שלוקחים רגליים ונקודות)

זהו..חבל שאנשים שאין להם שום ידע בכדורגל דוחפים ומקדמים אנשים בגלל יחסי ציבור וקליקות..מה למדנו בכלל ב 3 שנים האחרונות ?

במקום לבנות שדרת ניהול מכביסטית, לקדם שחקני נוער מכביסטים עושים מה שהכי קל..מפילים את הכל על סמל עבר, העיקר שאנחנו נאמנים למורשתנו המכביסטית, העיקר שיש זהות..

חבל פשוט חבל...אין בשורה ביום הזה.

עד כאן על הניהול של מכבי (פחות על גולדהאר יותר לכל מי שדחף את האף פתאום שיש אקשן...)

אישית למוטי איווניר אני מאחל בהצלחה, אני פשוט לא חושב שהוא מוכן לתפקיד הזה וקצת חבל לי עליו..כי זה מריח כמו סתימת חור לחצי שנה.

ומגיע לו להגיע למכבי בשל ומוכן ולקבל הזדמנות לבנות את הקבוצה בצלמו.

אתה שמן בהמה ?

אתה סתם בהמה בלי קשר לזה שאתה שמן ?

אתה יוצא עם מאמני כדורגל נשואים ?

אתה ליקקת לארקדי בכל חור אפשרי ( לא רק מטפורית ) ?

אתה האדם המחליא ביותר בכל הקשור לספורט ?

אתה האדם המחליא ביותר בתקשור... אופס, כמעט שייכתי את זה לתיקשורת סליחה, בביבים ?

אתה מוציא ממציא ומפרסם שקרים מתוך אינטרסים אישיים ובכוונה להתסיס ?

כי אם לא אין לך שום זכות להשתמש במינוח פרסום ראשון, על המילים האלה יש זכויות יוצרים

"הצבר"

חבל ששוב השיקול המכריע הוא לא ענייני (ראה ערך מכביסט)

שוב נקבל מכביסט על הקווים במקום איש מקצוע מהשורה הראשונה ומוכח על הקווים (מכביסטים צריך על הדשא איפה שלוקחים רגליים ונקודות)

זהו..חבל שאנשים שאין להם שום ידע בכדורגל דוחפים ומקדמים אנשים בגלל יחסי ציבור וקליקות..מה למדנו בכלל ב 3 שנים האחרונות ?

במקום לבנות שדרת ניהול מכביסטית, לקדם שחקני נוער מכביסטים עושים מה שהכי קל..מפילים את הכל על סמל עבר, העיקר שאנחנו נאמנים למורשתנו המכביסטית, העיקר שיש זהות..

חבל פשוט חבל...אין בשורה ביום הזה.

עד כאן על הניהול של מכבי (פחות על גולדהאר יותר לכל מי שדחף את האף פתאום שיש אקשן...)

אישית למוטי איווניר אני מאחל בהצלחה, אני פשוט לא חושב שהוא מוכן לתפקיד הזה וקצת חבל לי עליו..כי זה מריח כמו סתימת חור לחצי שנה.

ומגיע לו להגיע למכבי בשל ומוכן ולקבל הזדמנות לבנות את הקבוצה בצלמו.

וואי וואי, הוא עוד לא העביר אימון וכבר יש בעיות.

וואי וואי, הוא עוד לא העביר אימון וכבר יש בעיות.

חס וחלילה...אני איתו לגמרי,

כתבתי את זה בגלל שלדעתי זה יסתיים רע מבחינתו (כמו שייע שנקרא לדגל בהפועל הציל אותם ונזרק בבושת פנים בקיץ)

הבעיה שלי היא מערכת השיקולים הלא עניינית, יש מאמן אחד שטעם קבוצה גדולה חמש שנים זכה בשלל תארים הוביל קמפיינים באירופה ואימן בחו"ל...מוטי כרגע לא ברמה הזאת.

לדעתי, מוטי כרגע סותם חורים ..שהכוונה היא להביא בקיץ את קשטן או גוטמן.

חס וחלילה...אני איתו לגמרי,

כתבתי את זה בגלל שלדעתי זה יסתיים רע מבחינתו (כמו שייע שנקרא לדגל בהפועל הציל אותם ונזרק בבושת פנים בקיץ)

הבעיה שלי היא מערכת השיקולים הלא עניינית, יש מאמן אחד שטעם קבוצה גדולה חמש שנים זכה בשלל תארים הוביל קמפיינים באירופה ואימן בחו"ל...מוטי כרגע לא ברמה הזאת.

לדעתי, מוטי כרגע סותם חורים ..שהכוונה היא להביא בקיץ את קשטן או גוטמן.

הם אמרו מהתחלה שהם בוחרים מאמן לחצי עונה.

ככה זה שאתה מעיף מאמן באמצע העונה. מבחר גדול אין.

וסופו של כל מאמן במכבי הוא רע.

הם אמרו מהתחלה שהם בוחרים מאמן לחצי עונה.

ככה זה שאתה מעיף מאמן באמצע העונה. מבחר גדול אין.

וסופו של כל מאמן במכבי הוא רע.

פה תחילת הבעיה..

איזה מעמד יש למאמן מול שחקנים שיודעים שהוא תלוי בהם ולא להיפך...

פה תחילת הבעיה..

איזה מעמד יש למאמן מול שחקנים שיודעים שהוא תלוי בהם ולא להיפך...

גם בכדורסל השחקנים לא ממש תלויים במאמן, זה היה בולט מאוד במשחקים שמכבי הייתה בפיגור במחצית ונראתה כמו כלום.

מזרחי היה נכנס לחדר ההלבשה במחצית ומזכיר לכולם מי בעל הבית ומי צריך לירוק דם בשביל הכסף שהוא מקבל

גולדהר אומנם לא מזרחי, אבל אין ספק שהוא צריך להיות הצל המאיים שעומד מאחרי החוזה של איווניר

אני מיניתי את מוטי ומי שפוגע במוטי פוגע בי.

זה אולי לא אידיאלי, אבל צריך להספיק

"הצבר"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.