Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

צביקה רוזן,גיורא ואיווניר סעדו ביחד בצהרי יום חמישי האחרון ב-206.אני לא בטוח שזה מיקרי.

אני מאד מקווה שיש משהו מאחורי מה שאתה אומר, והם באמת ישתפו פעולה יחדיו. זה יכול להיות נפלא.

צביקה רוזן,גיורא ואיווניר סעדו ביחד בצהרי יום חמישי האחרון ב-206.אני לא בטוח שזה מיקרי.

רק תוסיף את נימני כסקאוט, וזה מושלם.

תוך 3 שנים אנחנו הופכים להיות מכבי כדורסל.

רק תוסיף את נימני כסקאוט, וזה מושלם.

תוך 3 שנים אנחנו הופכים להיות מכבי כדורסל.

א.נסחפת..מכבי סל אתה הופך להיות ב 40 שנה לא בשלושה מינויים של אנשי מקצוע..

ב.נמני לא יעבוד סקאוט מתחת למאמן...

תצחק תצחק,

בשני הוא נותן לבית"ר בראש, קונה את ליבו של גולדהאר, ומביא לנו דאבל קל כמו שתמיד חלמנו.

איציק עובדיה - אגדה בהתהוות.

כן בטח... ועונה אחרי זה עולים לצ'מפיונס, מגיעים לרבע גמר ומפסידים למנצ'סטר רק בפנדלים אחרי 3:3 באולד טראפורד

Guest עתיק מאוד

לא קשור ללבקר אותו. אתה יכול לבקר את נמני כמה שבא לך ולהגיד שהוא המאמן הכי גרוע וגם השחקן הכי גרוע בעולם, לא אכפת לי.

אבל תסתכל על מה שאתה עושה. הוא פתח את השאלה מי עדיף איווניר או רוני לוי, ומה שהכי קרץ לך מכל ההודעה שלו זה שבין השורות הוא קרא לנמני "מכביסט". אתה כל הזמן מדבר על איך נמני עושה מניפלציות שונות ומשונות עם עיתונאים ועל איך נמני נותן כרטיסים חינם לאנשים שיקללו את ההנהלה בשבילו, כאילו הוא איזה מאפיונר מסריח, וכאילו אתה גם באמת יודע שהוא עושה את זה, וכל זה בלי קשר בכלל לנושא השיחה או הדיון שאתה מגיב אליו. אתה יודע, יש פה אנשים שגדלו על נמני כל החיים שלהם (ובתור שחקן שהבקיע 174 שערים הייתי אומר שזה די הגיוני). זה נראה כאילו כל מה שאתה עושה זה לנסות בכח לגרום לנו לשנוא אותו. וכל מה שאני שואל זה - למה?

במלוא הרצינות אני מבין את האנשים כאן "שגדלו" על נמני. אבל באותה נשימה אני אומר להם להתבגר כבר!! כל אוהד "גדל" על שחקן כלשהו. ובמועדון מכבי ת"א היו שחקנים גדולים ומפוארים ומכובדים מנמני ועובדה שהם לא הפכו למשיחים ועובדה שכאשר לא היו טובים מספיק האגודה נפרדה מהם או שלא חזרו לשרת בשירותיה . טבק איוניר דריקס ברקוביץ הנפלד וגם אבי כהן לא סיימו את דרכם במכבי ת"א כמדומני.הנפלד ממש הושפל.אבל אלו החיים. אני לא מנסה לגרום לאנשים לשנוא את נמני כי אין סיכוי שזה יקרה. בסהכ אני רוצה להציל את מכבי ת"א. אני חושב שמיץ' כבר עשה את הצעד החשוב בהצלת המועדון.

גמרנו עם מלכים, משיחי שקר. גמרנו עם אוהדים שמנהלים את הקבוצה. גמרנו עם אורי משיח שהוא "נציג האוהדים" הוא לא נציג שלי וגם לא שלך. נמני לא המלך שלי ולא שלך. נמני היה שחקן גדול שקיבל הרבה מאוד כסף אבל הרבה מאוד(בניגוד לשייע גלזר שקיבל כרטיסית אוטובוס). וזהו- נמני לא תורם למועדון כיום אפשר לכבד אותו בכרטיסים ביציע כבוד.

המועדון מעל לכל. ההצלחה של הקבוצה מעל לכל. הסמל היחיד שיש לי זה מגן דוד צהוב של מכבי. לא דגל של אולטראס ולא שחקן 12 ולא "אין מלבדו" ולא 8 זה בדם".

גמרנו עם מלכים, משיחי שקר. גמרנו עם אוהדים שמנהלים את הקבוצה. גמרנו עם אורי משיח שהוא "נציג האוהדים" הוא לא נציג שלי וגם לא שלך. נמני לא המלך שלי ולא שלך. נמני היה שחקן גדול שקיבל הרבה מאוד כסף אבל הרבה מאוד(בניגוד לשייע גלזר שקיבל כרטיסית אוטובוס). וזהו- נמני לא תורם למועדון כיום אפשר לכבד אותו בכרטיסים ביציע כבוד.

את שייע קימבנו בכך שסידרו לו להיות חבר "דן". כמדומני היה נהג בקו 4 בזמן הקריירה שלו, עד כמה שהיום זה בלתי נתפס.

את שייע קימבנו בכך שסידרו לו להיות חבר "דן". כמדומני היה נהג בקו 4 בזמן הקריירה שלו, עד כמה שהיום זה בלתי נתפס.

היום לוקחים נהגים של דן ומסדרים להם להיות מגנים שמאליים במכבי.

קו תל אביב-ירושלים-תל אביב כל החיים.שייע :wubyellow3:

במלוא הרצינות אני מבין את האנשים כאן "שגדלו" על נמני. אבל באותה נשימה אני אומר להם להתבגר כבר!! כל אוהד "גדל" על שחקן כלשהו. ובמועדון מכבי ת"א היו שחקנים גדולים ומפוארים ומכובדים מנמני ועובדה שהם לא הפכו למשיחים ועובדה שכאשר לא היו טובים מספיק האגודה נפרדה מהם או שלא חזרו לשרת בשירותיה . טבק איוניר דריקס ברקוביץ הנפלד וגם אבי כהן לא סיימו את דרכם במכבי ת"א כמדומני.הנפלד ממש הושפל.אבל אלו החיים. אני לא מנסה לגרום לאנשים לשנוא את נמני כי אין סיכוי שזה יקרה. בסהכ אני רוצה להציל את מכבי ת"א. אני חושב שמיץ' כבר עשה את הצעד החשוב בהצלת המועדון.

המועדון מעל לכל. ההצלחה של הקבוצה מעל לכל. הסמל היחיד שיש לי זה מגן דוד צהוב של מכבי. לא דגל של אולטראס ולא שחקן 12 ולא "אין מלבדו" ולא 8 זה בדם".

אז אתה מציל את מכבי בכך שאתה מנסה לגרום לאנשים לחשוב שנמני הוא איזה מאפיונר/תככן/קומבינטור? יפה.

באמת שאני לא מבין את ההיגיון במה שאתה עושה אבל תהנה עם זה...

אז אתה מציל את מכבי בכך שאתה מנסה לגרום לאנשים לחשוב שנמני הוא איזה מאפיונר/תככן/קומבינטור? יפה.

איפה הוא כתב את זה בהודעה שלו ?

איפה הוא כתב את זה בהודעה שלו ?

שמע שממש אהבתי את ההיתממות שלך...

אז החלטתי לעשות חיפוש קטן.... סתם ככה ב30 עמודים האחרונים

שנראה "איפה הוא כתב את זה בהודעה שלו"....

והכי חשוב - אם לא יצליחו הם ילכ לבד ולא יעשו מניפולציות עם עיתונאים. ספק רב אם יש להם חברים רבים בתקשורת (למרות שאיוניר עובד בערוץ5)

קודם כל מההודעה האחרונה שעליה שאלת - רמיזה על הסתות תקשורתיות שנמני עושה עם ה"חברים מהתקשורת".

אומנם העשור שאיוניר שיחק היה אחת התקופות הגרועות של המועדון אבל איוניר מאז ומעולם הייתה ויש לו את התדמית המכביסטית- קשוח עצבני רע . הייתי אומר כך - כשהוא יהיה גדול הוא יהיה שמעון מזרחי. מלבד זה איוניר בחור אהוד סימפטי רהוט -

מה שחשוב זה מה שהוא לא יעשה- הוא לא יבלה עם אוהדים בבתי קפה הוא לא יאיים על עיתונאים - מצד שני הוא יכול להכנס בשחקנים כשצריך הוא יכול לתת מוטיבציה. אם גם פדרמן וגם מזרחי מסכימים שהוא המתאים זה לזכותו

כמובן שבדיון על מוטי איווניר הוא חייב לדבר על נמני, ולהגיד שנמני מבלה עם אוהדים ומאיים על עיתונאים.

אני חושב שקראתי במהלך השנים עשרות טורים מטעם "שונאי נמני השקרנים" אבל הקישור שלהלן הוא מצויין מדוייק והוא אמיתי. למי שעוד לא קרא מוזמן לקרוא. כן גם הכתב הזה "שונא נמני", אבל כל מילה שלו נכונה. סביר להניח שמי שיתחבר לטור, זה לא חברי הפורום הנכבדים אלא אנשים קצת יותר מבוגרים - אבל אף פעם לא מאוחר מידי לשנות דיעה, במיוחד שמציגים בפניכם את האמת.

http://sports.walla.co.il/?w=/3782/1777190

פה הוא שם פה את הלינק שמדבר על "קמפיין שמנהל אבי נמני נגד גולדהאר והנהלת מכבי תל אביב" ומלכלך על אבי בכל צורה שהיא, כמו כתבות רבות ואחרות שהוא הביא. כאילו הם לא יכולים פשוט לשמוח על פיטורי נמני ולהמשיך הלאה - הם חייבים להמשיך להכפיש אותו בכל דרך שהיא.

חחחח גדול. סוף סוף מישהו יכול לתקוף אותי בלי קללות של פח אשפה. יפה מאוד.וגם חוש הומור . האמת ..חשבתי על זה מהו חלקי במהפכה. וזאת אכן מהפכה בקנה מידה הסטורי. הלוואי הלוואי שניתן לומר שתרמתי משהו למהפכה. אם "תאשימו" אותי בזה אראה בכך מחמאה אדירה. אבל עם כל הצניעות ישנו כאן גל גדול של מכביסטים כשאני עוד מתון מאוד.

ואכן אתה מייצג גישה אחת של אוהדי מכבי שרוצים להדמות לאוהדי ביתר-חיפה-הפועל. לדעתי היה טוב יותר למכבי שאוהדיה יהיו לפלפים-חנונים בדיוק כמו ביד אליהו (למרות שגם שם זה מתחיל לההרס).

לפני שנה וחצי לעגתם לתחזיותיי קללתם גרשתם מחקתם חסמתם. לגיטימי. אין טענות. אני חושב שהמהפכה רק התחילה. לדעתי מה שעברו אוהדי מכבי יגרום לשינוי דרמטי. תארים יבואו אבל גם ביציע האוירה תשתנה. כל הגורמים האלימים התוקפנים הבינו ויבינו שהם המיעוט הקטן החסר משמעות. כל הגורמים המתונים שבאים לעודד ולתמוך (וכן..אפשר לשבת בשער 2 ולצאת בדקה 80 ואפשר לקלל את השחק /מאמן זה חלק מהמשחק) - הגורמים האלה יקבלו ביטחון.

מי שלא אהד מכבי, אלא אהד נמני ישאר בתחילה רק להרוס ולקלל. אתם תבחינו בהם ביציע מאחורי הספסל בשער 2. אבל הם לאט לאט יעלמו. כי מי שספק להם כרטיסים חינם לא נמצא.

פה הוא טוען שנמני נותן כרטיסים חינם לעבריינים שיהרסו את היציע בשבילו או משהו כזה.

מה זה מחלקת כדורסל.. שום דבר. בלי מחלקת כדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה מותג 0 קהל 0 . מדוע אתם חושבים בושינסקי יכול היה לגייס 2 מליארדרים בשנתיים? רק בגלל המותג מכבי ת"א ששמעון מזרחי מתחזק 40 שנה..... כמה חוסר הבנה יש כאן. אתם בטח חושבים שבזכות נמני המותג מכבי ת"א קיים.... לולא שמעון מזרחי ומחלקת הכדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה נראית כיום עם ההשגים בתקופת נמני, משהו כמו בני יהודה/מכבי פ"ת.

הכי מגוחך לשמוע את אוהדי הכדורגל מדברים על "אוהדי ההצלחות" של מחלקת הכדורסל או על "הפרוות והרולקסים". לכו לבית כנסת ותתפללו לשלום מחלקת הכדורסל. ובכלל התופעה של אוהד קבוצת כדורגל ששונא את מחקלת הכדורסל של אותה אגודה...תופעה מוזרה.

זה סתם משהו, בלי קשר. פה הוא מציג את הטענה המעניינת שאומרת שבתקופת המשחק של נמני, כמות התארים שמכבי זכתה שווה לכמות התארים של בני יהודה ומכבי פתח תקווה.

דווקא מה שרשמת מחזק את עמדתי... אתה מבוגר ממני כמה קבוצות גדולות היו בשנות ה-60 וה-70 - ב"ש ופ"ת...ותראה אותן היום ללא קהל והן בטח ובטח לא מותג. נניח אם שחקן ששחק בימים ההם היה נפטר טרם זמנו מה היה קורה? לא הרבה לצערי. ההסטריה סביב אבי כהן הייתה לדעתי בגלל שמת צעיר אבל בעיקר בגלל שהיה מקובל על כולם ללא מחלוקת ובגלל שייצג משהו נקי ואמיתי.

אומר זאת כך. אם מכבי תא כדורגל תקח 3 אליפויות רצוף ותשתתף בליגת האלופות לא יהיה כרטיס גם באיצטדיון ר"ג. כי כדורגל זה ספורט הרבה יותר פופולרי. אם היום תסע במונית ביוון באיטליה או בספרד ותאמר מכבי ת"א הנהג ידע על מה אתה מדבר. זה מה שנקרא לבנות מותג.

במשך עשרות השנים האחרונות ילדים בני 7-9 ,הגיל בו מתחילים לחשוב על אהדת קבוצה- רואים כל יום ה' את מכבי ת"א כדורסל

אחכ אינסטינקטיבית הם הולכים עם קבוצת הכדורגל. זאת הסיבה שאתה רואה אוהדים של מכבי ת"א בקרית שמונה בקרית גת ובאריאל ובכל קצות הארץ ובכמויות גדולות מאוד. אני לא חושב שיש הרבה אוהדי של מכבי ת"א שגרים בת"א.

ממשיך לרמוז דברים בקטנה, וזה עוד כשהוא מדבר על אבי כהן ז"ל...

אתה מתבלבל בין מה שאני כותב לאחרים. לא נורא. בכל אופן כפי שאמרתי בעבר וגם עכשיו, נמני לא פוטר בגלל יכולת האימון שלו והשגי הקבוצה - פשוט נמצא העיתוי הכי מתאים לעשות את זה. ויתכן וגם הספינים של מקורבי נמני בתקשורת עזרו לתחושה של הבעלים שהוא צריך להוציא את נימני מהמערכת.

אם מישהו שם 130 מליון ש"ח בשנתיים והוא לא מרגיש בעלים יש בעיה. אם כשגולדהאר מגיע למתחם האימונים נדבקים אליו כל מיני אוהדים וצועקים לו באוזן "בלי נמני אין מכבי" (כלומר הוא מתרגם את זה לאנגלית - "הכסף שלך לא חשוב כאן אתה לא הבוס מי שהבוס זה נמני) - אז הוא שואל עצמו -בשביל מה אני הבעלים?

אחד האירועים הכי תמוהים בשנים האחרונות זה ששניידר נעלם ממכבי תוך שנה...אף אחד לא עסק בזה אבל פה קבור הכלב. הוא גם חש שהוא לא הבעלים.

ואני לעומתכם כן חושב שהיו אוהדים שרצו שמכבי תפסיד והעיקר שנימני ילך. יש כאלה שרואים בנוכחות של נימני במכבי דברים שלילים ביותר בלי קשר לכדורגל. דרך אגב - כשנמני היה בביתר , נדמה לי שהיה מחנה שלם של אוהדים ומדובר באלפים, שכל משחק שמח שמכבי הפסידו. חולצות שחורות וכו. ככה שזה לא משהו יוצא דופן.

הנה עוד הודעה נחמדה.

וזה כנראה רק מה שמצאתי. הייתה עוד תגובה אחת ממש טובה בנושא אחר אבל מחקו אותה לצערי.

אני חייב להגיד שזה דווקא היה די כיף!

קודם כל מההודעה האחרונה שעליה שאלת - רמיזה על הסתות תקשורתיות שנמני עושה עם ה"חברים מהתקשורת".

כמובן שבדיון על מוטי איווניר הוא חייב לדבר על נמני, ולהגיד שנמני מבלה עם אוהדים ומאיים על עיתונאים.

פה הוא שם פה את הלינק שמדבר על "קמפיין שמנהל אבי נמני נגד גולדהאר והנהלת מכבי תל אביב" ומלכלך על אבי בכל צורה שהיא, כמו כתבות רבות ואחרות שהוא הביא. כאילו הם לא יכולים פשוט לשמוח על פיטורי נמני ולהמשיך הלאה - הם חייבים להמשיך להכפיש אותו בכל דרך שהיא.

פה הוא טוען שנמני נותן כרטיסים חינם לעבריינים שיהרסו את היציע בשבילו או משהו כזה.

זה סתם משהו, בלי קשר. פה הוא מציג את הטענה המעניינת שאומרת שבתקופת המשחק של נמני, כמות התארים שמכבי זכתה שווה לכמות התארים של בני יהודה ומכבי פתח תקווה.

הנה עוד הודעה נחמדה.

וזה כנראה רק מה שמצאתי. הייתה עוד תגובה אחת ממש טובה בנושא אחר אבל מחקו אותה לצערי.

תאמין לי, חוש-חש הבלש קטן עליך

Guest עתיק מאוד

הנה עוד הודעה נחמדה.

תודה על החשיפה החוזרת. מה חדשת כאן? אתה וחלקכם מזכיר לי זקנים שלא מבינים שהעולם התקדם והשתנה. גמרנו. המערכת של מכבי ת"א סלקה מתוכה את המושג "מלך, משיח אין מלבדו" המערכת הקיאה "תופעות של אלימות ביציע" אין יותר אדם/מנהל/מאמן/אוהד שהוא מעל המועדון (יש אוהד אחד ידוע שאומר שהוא "יותר אוהד" מאחרים בגלל שהוא הולך למשחקים).

ההדחה של נמני לא קשורה לכדורגל מי שגרם לסילוקו של נמני זה אותם "חיילים/אוהדים" שכל הזמן רחוש ובחשו ואיימו והזהירו. מי שהלך לגולדהאר ואמר לבן אדם ששם 150 מליון בשנתיים על מכבי, ואמר לו בלי נימני אין מכבי, באותו הרגע סילק בעצמו את נמני ממכבי.

אתם יכולים להמשיך לפנטז על חזרת נמני למכבי, אם לא הבנתם ברגע ששמעתם בימים האחרונים שאנשי מחלקת הכדורסל מתערבים במנוי המאמן וזה לאחר שלא עשו דבר בשנים האחרונות- זה אומר שכל המערכת ששמה מכבי ת"א נרתמת להצלת המועדון מהתופעות שהיו במועדון בשנים האחרונות.

ובמקום שאוהד כמוך יברך על כך שניתן יהיה לחסל את האלימות ביציעים את עוד חי את העבר. הלו הלו !!!!

ואני אומר ברצינות ולא לקנטר- אם נמני חשוב לכם כל כך ויש לכם כח של אוהדים- תקימו איתו קבוצת כדורגל ותרוצו איתה.

Guest רון מיוטני

אה והוא גם חוזר ומזכיר כל כמה זמן שה4.1.11 זהו "יום הסטורי להצלתה של מכבי תל אביב" כאילו מדובר פה מינימום במהפכה הצרפתית...

במושגים של מכבי זה ממש ככה.

מעבר לכל מה שאנשים כתבו ומעבר למה שהיה על הדשא, לאבי היתה "מערכת יחסים" מאוד מיוחדת עם כמה וכמה אוהדים, רובם מאירגון אחר, ששרתה אינטרסים הדדיים.

אותם אוהדים, בזכות הקשר הקרוב לאבי, נהנו מיוקרה בקרב אוהדים צעירים יותר ופחות מקושרים מה ששם את אותם אוהדים בקצה פירמידת ההררכיה הארגונית ואפשר להם להשפיע ולזכות ליחס ומעמד. בנוסף אותם אוהדים, בזכות הקרבה לאבי, זכו לכח בקבוצה עצמה, לכפות "פגישות עבודה" עם מאמנים ומנהלים חדשים שהגיעו למכבי, לקחת שחקנים צעירים "תחת חסותם" וכו'.

אבי עצמו נהנה מגב האוהדים כמובן אשר חרפו נפשם ומקלדתם על מנת להגן על מקור הכח וההשפעה שלהם בתוך הקבוצה. הם שמרו עליו והכחישו את כשלונותיו בכך שפזרו את ההאשמות על כל מי שאפשר מלבד נמני, עד כדי הסתה פרועה (בושינסקי, בן שמעון גוזר קופונים..)וגם העונה, הכתובת המקצועית היתה "הצוות המקצועי" וכמובן הנחשים בהנהלה ואף פעם לא נאמר השם המפורש, כמובן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.