Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

דווקא מה שרשמת מחזק את עמדתי... אתה מבוגר ממני כמה קבוצות גדולות היו בשנות ה-60 וה-70 - ב"ש ופ"ת...ותראה אותן היום ללא קהל והן בטח ובטח לא מותג. נניח אם שחקן ששחק בימים ההם היה נפטר טרם זמנו מה היה קורה? לא הרבה לצערי. ההסטריה סביב אבי כהן הייתה לדעתי בגלל שמת צעיר אבל בעיקר בגלל שהיה מקובל על כולם ללא מחלוקת ובגלל שייצג משהו נקי ואמיתי.

אומר זאת כך. אם מכבי תא כדורגל תקח 3 אליפויות רצוף ותשתתף בליגת האלופות לא יהיה כרטיס גם באיצטדיון ר"ג. כי כדורגל זה ספורט הרבה יותר פופולרי. אם היום תסע במונית ביוון באיטליה או בספרד ותאמר מכבי ת"א הנהג ידע על מה אתה מדבר. זה מה שנקרא לבנות מותג.

במשך עשרות השנים האחרונות ילדים בני 7-9 ,הגיל בו מתחילים לחשוב על אהדת קבוצה- רואים כל יום ה' את מכבי ת"א כדורסל

אחכ אינסטינקטיבית הם הולכים עם קבוצת הכדורגל. זאת הסיבה שאתה רואה אוהדים של מכבי ת"א בקרית שמונה בקרית גת ובאריאל ובכל קצות הארץ ובכמויות גדולות מאוד. אני לא חושב שיש הרבה אוהדי של מכבי ת"א שגרים בת"א.

לגמרי.לכן שחקן של ליון שנוחת כאן למשחק מול הפועל,אומר שהוא שמע על מכבי ועל חיפה אבל לא עליהם(למרות שהם מצליחים יותר ביבשת בשנים האחרונות).

על מנת לא לעורר ויכוח וקללות לא אגיב בנוגע מדוע איוויר מכביסט ונמני לא בדיוק מכביסט. בכל אופן לי יש הגדרה למכביסט. אומר רק זאת. איוניר יסתדר טוב יותר עם הקהל של מכבי. רוני לוי פחות. זאת דעתי. בכל אופן שניהם אותה "תבנית" צעירים קשוחים ורוצים להצליח והכי חשוב - אם לא יצליחו הם ילכ לבד ולא יעשו מניפולציות עם עיתונאים. ספק רב אם יש להם חברים רבים בתקשורת (למרות שאיוניר עובד בערוץ5)

אני לא מבין, למה אתה חייב להמשיך ללכלך על נמני בדיונים שלא קשורים אליו בכלל?

Guest עתיק מאוד

אני לא מבין, למה אתה חייב להמשיך ללכלך על נמני בדיונים שלא קשורים אליו בכלל?

אחי אם הייתי רושם שפיגל, טבק, איוניר,דריקס,זוהר,ברקוביץ לא מכביסטים גם היית קופץ? חלאס כבר.

רק שתדע שהשמחה בפיטורי נמני שאתה ראית בטוקבקים לכתבה של היום הוואלה, נובעת לא בגלל נמני- אלא בגלל התנהגות כזאת כמו שלך. מי זה בכלל נמני שאני לא יכו לבקר אותו? את איוניר הקהל של מכבי קלל לקלינגר קראו עיוור את שפיגל קללו כשהיה מנג'ר מכבי...רק אחד אסור לקלל?

אני לא יודע למה הרוב פה רוצים את איווניר כמאמן,רק ליפני פחות משבוע

פיטרו לנו מאמן "מכביסט" - (הרבה יותר מכביסט מאיווניר.)

שלא עשה הרבה כי לא היה לו הרבה ניסיון באימון..

פה טמון הכלב.

כי לגולדהאר שלא מבין ברזי הכדורגל מייעצים אנשים שגם הם לא מבינים ברזי הכדורגל, השיקולים נעים בין מכביזם למאמן שהקהל יתחבר אליו,

למי יש יחסי ציבור יותר טובים ומי ימותג יותר טוב בתקשורת...

כמו שיואב ורבים אחרים פה אמרו, נמני שילם את המחיר אבל הוא רק חוליה אחת בשרשרת כושלת של ניהול לא מקצועי.

חייבים מנג'ר מקצועי שיקבל החלטות מקצועיות ויהיה אחראי על כל המדיניות שקשורה לכדורגל (לצד מחלקות דוברות ושיווק)

גיורא שפיגל לדוגמא...לא כמאמן אלא כמינוי ל10 שנים בתור מנהל מקצועי.

מה זה משנה מי יהיה המאמן?

הקהל הנהדר שלנו יעיף אותו קיבינמאט אחרי הפסד בדרבי או כי הוא בא עם עניבה ירוקה.

זה כבר לא משנה. אני איבדתי את הניצוץ בקבוצה ולא בגלל אבי בגלל הכל.

כבר לא מעניין.

על מנת לא לעורר ויכוח וקללות לא אגיב בנוגע מדוע איוויר מכביסט ונמני לא בדיוק מכביסט. בכל אופן לי יש הגדרה למכביסט. אומר רק זאת. איוניר יסתדר טוב יותר עם הקהל של מכבי. רוני לוי פחות. זאת דעתי. בכל אופן שניהם אותה "תבנית" צעירים קשוחים ורוצים להצליח והכי חשוב - אם לא יצליחו הם ילכ לבד ולא יעשו מניפולציות עם עיתונאים. ספק רב אם יש להם חברים רבים בתקשורת (למרות שאיוניר עובד בערוץ5)

התקשורת כבר שבוע מטפטפת לנו עד כמה מוטי איווניר מכביסט שכולם אוהבים אותו, הוא מועמד על סמך העבודה הטובה שהוא עושה בתיאור היכולת של ליאונל מסי בערוץ 5 ולכן רוב האוהדים הצעירים של הקבוצה מעדיפים אותו. רוני לוי מצד שני הוא דיקטטור ששורף צעירים ולא רצה את בוזגלו (איש חכם, למרות שההחלטה הייתה של שחר). אין כזה דבר יסתדר יותר טוב עם הקהל של מכבי פשוט אין, מה שקובע זה הצלחות בלבד.

תדבר עם אוהדי הפועל ר"ג ואוהדי הפועל כפ"ס ותשמע מה הם חושבים על מוטי איווניר.

סתם משהו קטן שאמר עליו שרון אביטן אחרי שאיווניר הציב אולטימטום להנהלת ב"ש שיעיפו אותו מהקבוצה: "המקרה עם מוטי איווניר זה מקרה שונה. מדובר במקרה עם בן אדם שהוא טיפוס שלילי לחלוטין, בן אדם ששומר טינה , בן אדם שחושב שהוא יותר ממה שהוא באמת ועובדה שהוא לא הצליח באף מקום אחר".

או זה: ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל, הרחיקה אמש (ד') את מאמן הפועל נצרת עילית, מוטי איווניר, לחודשיים מהמגרשים. מכתב האישום עולה, כי אמר איווניר לפרוסט: "אל תזיין לי את המוח, אתה אפילו לא שווה שאעיר לך הערה". רק לפני כשבועיים הועמד איווניר לדין בגין תנועה מגונה שביצע לעבר קהל הקבוצה היריבה.

מה שאני בא להגיד אל תאמינו לתקשורת תסתכלו על עובדות ויכולת מוכחת.

חייבים מנג'ר מקצועי שיקבל החלטות מקצועיות ויהיה אחראי על כל המדיניות שקשורה לכדורגל (לצד מחלקות דוברות ושיווק)

גיורא שפיגל לדוגמא...לא כמאמן אלא כמינוי ל10 שנים בתור מנהל מקצועי.

...

EL Táctico

gg858908.jpg

:yahoo:

תצחק תצחק,

בשני הוא נותן לבית"ר בראש, קונה את ליבו של גולדהאר, ומביא לנו דאבל קל כמו שתמיד חלמנו.

איציק עובדיה - אגדה בהתהוות.

Guest עתיק מאוד

התקשורת כבר שבוע מטפטפת לנו עד כמה מוטי איווניר מכביסט שכולם אוהבים אותו, הוא מועמד על סמך העבודה הטובה שהוא עושה בתיאור היכולת של ליאונל מסי בערוץ 5 ולכן רוב האוהדים הצעירים של הקבוצה מעדיפים אותו. רוני לוי מצד שני הוא דיקטטור ששורף צעירים ולא רצה את בוזגלו (איש חכם, למרות שההחלטה הייתה של שחר). אין כזה דבר יסתדר יותר טוב עם הקהל של מכבי פשוט אין, מה שקובע זה הצלחות בלבד.

סתם משהו קטן שאמר עליו שרון אביטן אחרי שאיווניר הציב אולטימטום להנהלת ב"ש שיעיפו אותו מהקבוצה: "המקרה עם מוטי איווניר זה מקרה שונה. מדובר במקרה עם בן אדם שהוא טיפוס שלילי לחלוטין, בן אדם ששומר טינה , בן אדם שחושב שהוא יותר ממה שהוא באמת ועובדה שהוא לא הצליח באף מקום אחר".

או זה: ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל, הרחיקה אמש (ד') את מאמן הפועל נצרת עילית, מוטי איווניר, לחודשיים מהמגרשים. מכתב האישום עולה, כי אמר איווניר לפרוסט: "אל תזיין לי את המוח, אתה אפילו לא שווה שאעיר לך הערה". רק לפני כשבועיים הועמד איווניר לדין בגין תנועה מגונה שביצע לעבר קהל הקבוצה היריבה.

תשאל את אוהדי מכבי פ"ת מה הם חושבים על רוני לוי....זה לא היה מזמן. הסיבה שאוהדים יחסית ותיקים אוהבים את איוניר זה בדיוק הדוגמאות שהבאת. איוניר היה שחקן חזק עד כדי אלים. לא היו מתעסקים איתו במגרש. ובזמנו מכבי הייתה קבוצה של צפונים לפלפים. הוא היה נכנס חזק היה מקלל היה דוחף ואולי גם יותר מזה.היה מקלל. היה עצבני כל הזמן.

למי שחושב שאופירה אסייאג מקדמת את איוניר -טועה!!! אולי זה יגרום לכם לתעב את איוניר אבל רק שתדעו שאיוניר ונמני לא מדברים. אפשר לומר שהם מתעבים אחד את השני. לא הצלחתי להבין מה קרה והיכן קרה. בכל אופן אם נמני לא אוהב את איוניר אז גם אופירה החמודה לא.

בנוגע לתפקיד המאמן במכבי - היה לנו השנה מאמן/עוזר מאמן מצליח מאוד בשם מזרחי. עם הצלחות מוכחות. ומה קרה? כלום.

...

גיורא ושום נכשלו מול הפולנים אבל גיורא לא היה שם בעונה הראשונה אני חושב.

גיורא לא צריך להתעסק בבוגרת אלא להתעסק במחלקת הנוער, מדיניות, סקאוטינג.לייצר מערכת יצרנית ומיקצועית.

לבחור במוטי זה לבחור עם הלב, לא עם הראש.

אם המועמד השני היה גיא לוזון, לא הייתי מתלבט בכלל ומעדיף ישר את לוזון.

בגלל שזה רוני לוי אני לא בטוח. לא יודע למה, אני פשוט לא אוהב אותו.

אחי אם הייתי רושם שפיגל, טבק, איוניר,דריקס,זוהר,ברקוביץ לא מכביסטים גם היית קופץ? חלאס כבר.

רק שתדע שהשמחה בפיטורי נמני שאתה ראית בטוקבקים לכתבה של היום הוואלה, נובעת לא בגלל נמני- אלא בגלל התנהגות כזאת כמו שלך. מי זה בכלל נמני שאני לא יכו לבקר אותו? את איוניר הקהל של מכבי קלל לקלינגר קראו עיוור את שפיגל קללו כשהיה מנג'ר מכבי...רק אחד אסור לקלל?

לא קשור ללבקר אותו. אתה יכול לבקר את נמני כמה שבא לך ולהגיד שהוא המאמן הכי גרוע וגם השחקן הכי גרוע בעולם, לא אכפת לי.

אבל תסתכל על מה שאתה עושה. הוא פתח את השאלה מי עדיף איווניר או רוני לוי, ומה שהכי קרץ לך מכל ההודעה שלו זה שבין השורות הוא קרא לנמני "מכביסט". אתה כל הזמן מדבר על איך נמני עושה מניפלציות שונות ומשונות עם עיתונאים ועל איך נמני נותן כרטיסים חינם לאנשים שיקללו את ההנהלה בשבילו, כאילו הוא איזה מאפיונר מסריח, וכאילו אתה גם באמת יודע שהוא עושה את זה, וכל זה בלי קשר בכלל לנושא השיחה או הדיון שאתה מגיב אליו. אתה יודע, יש פה אנשים שגדלו על נמני כל החיים שלהם (ובתור שחקן שהבקיע 174 שערים הייתי אומר שזה די הגיוני). זה נראה כאילו כל מה שאתה עושה זה לנסות בכח לגרום לנו לשנוא אותו. וכל מה שאני שואל זה - למה?

גיורא ושום נכשלו מול הפולנים אבל גיורא לא היה שם בעונה הראשונה אני חושב.

גיורא לא צריך להתעסק בבוגרת אלא להתעסק במחלקת הנוער, מדיניות, סקאוטינג.לייצר מערכת יצרנית ומיקצועית.

עד כמה שידוע לי, גיורא מצליח לא רע בכלל בעסקיו הפרטיים, ואני לא יודע אם הוא בכלל רוצה לחזור לעולם הכדורגל, בטח בגילו המבוגר יחסית (כבר בן 64).

תצחק תצחק,

בשני הוא נותן לבית"ר בראש, קונה את ליבו של גולדהאר, ומביא לנו דאבל קל כמו שתמיד חלמנו.

איציק עובדיה - אגדה בהתהוות.

חחחח....אין ספק,

מפחיד..האיש שעמד על הקווים בדרבי מול הנוער של הפועל וחילץ תיקו,

ועמד שוב על הקווים מול מכבי פתח תקווה והובס...

האיש שלדבר גורמים במועדון מעביר את האסיפות הטקטיות לפני כל משחק גדול בשנתיים האחרונות...

להגיד שאני לא מאמין בו יהיה האנדרסטייטמנט של העשור..

עד כמה שידוע לי, גיורא מצליח לא רע בכלל בעסקיו הפרטיים, ואני לא יודע אם הוא בכלל רוצה לחזור לעולם הכדורגל, בטח בגילו המבוגר יחסית (כבר בן 64).

צביקה רוזן,גיורא ואיווניר סעדו ביחד בצהרי יום חמישי האחרון ב-206.אני לא בטוח שזה מיקרי.

גיורא לא היה בבית"ר שהם חטפו מהפולנים?

נו אז...

זה בדיוק העניין עם מנהל מקצועי, הוא לא אחראי על הרכבים שיטות משחק אימון ...ולא נמדד לפי תוצאה כזאת או אחרת.

הוא אחראי על איוש עמדות מקצועיות בקבוצת הבוגרים והנוער, מערכת סקאוטינג (שמכבי היא המועדון הגדול היחיד שאין בו את הפונקציה הזאת)והתווית שיטות אימון וייעוץ מקצועי לבעלים בדיוק ברגעים כאלה.

מה שנקרא באנגיליה דירקטור אוף פוטבול.

מכבי זה עסק של 120 מיליון שקל שמתנהל כמו בני ג'דידה (מנכ"ל מנהל מאמן) , אין שום תמיכה מקצועית במערכת (לא סקאוטינג, לא בניית אימונים, תהליכי השתלמויות ולמידה...)

בית"ר חשבו בכיוון הנכון, אבל ברגע שהיה תוצאה לא טובה התהפכו, ובלבלו מנהל מצקועי עם מאמן.

צביקה רוזן,גיורא ואיווניר סעדו ביחד בצהרי יום חמישי האחרון ב-206.אני לא בטוח שזה מיקרי.

שמע... הלוואי.

אין ספק שחסר לנו אנשי מקצוע במערכת, ומהלך כזה יתרום לנו המון בעתיד הקרוב והרחוק.

אבל גם פגישה כזאת (ואני מאמין לך שהפגישה התקיימה) לא אומרת דבר עדיין. אני מניח שיש קשר להתפתחויות האחרונות, אבל אני לא רואה את גיורא או צביקה חוזרים למערכת (בין אם בגלל חוסר רצון שלהם או בגלל חוסר רצון של הגורמים במכבי).

מערכת סקאוטינג (שמכבי היא המועדון הגדול היחיד שאין בו את הפונקציה הזאת)

לא הייתי קורא לאסי דומב "מערכת סקאוטינג", בייחוד כשגוטמן מתעלם ממנו ומביא שחקנים שהוא בוחר.

בכל הקשור לסקאוטינג והחתמת זרים, אני מעדיף את נמני על גוטמן, דומב ואבוקסיס בכל רגע נתון.

Guest רון מיוטני

מה זה מחלקת כדורסל.. שום דבר. בלי מחלקת כדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה מותג 0 קהל 0 . מדוע אתם חושבים בושינסקי יכול היה לגייס 2 מליארדרים בשנתיים? רק בגלל המותג מכבי ת"א ששמעון מזרחי מתחזק 40 שנה..... כמה חוסר הבנה יש כאן. אתם בטח חושבים שבזכות נמני המותג מכבי ת"א קיים.... לולא שמעון מזרחי ומחלקת הכדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה נראית כיום עם ההשגים בתקופת נמני, משהו כמו בני יהודה/מכבי פ"ת.

הכי מגוחך לשמוע את אוהדי הכדורגל מדברים על "אוהדי ההצלחות" של מחלקת הכדורסל או על "הפרוות והרולקסים". לכו לבית כנסת ותתפללו לשלום מחלקת הכדורסל. ובכלל התופעה של אוהד קבוצת כדורגל ששונא את מחקלת הכדורסל של אותה אגודה...תופעה מוזרה.

כמה הישגים יש למכבי "בתקופת נמני" בכלל? אני לא מתכוון לשנים שבהם נמני שיחק בקבוצה כשחקן צעיר תחת שחקנים ותיקים וטובים אלא בשנים בהן היה שחקן מוביל ומנהיג. כמה אליפויות? כמה פעמים עברנו את השלבים המוקדמים באירופה?

לא הייתי קורא לאסי דומב "מערכת סקאוטינג", בייחוד כשגוטמן מתעלם ממנו ומביא שחקנים שהוא בוחר.

בכל הקשור לסקאוטינג והחתמת זרים, אני מעדיף את נמני על גוטמן, דומב ואבוקסיס בכל רגע נתון.

עזוב פרסונלית או איך שזה נראה..יש מעקב שוטף, הם עובדים עם חברות סקאוטינג בינלאומיות , מחליפים חומרים, רואים משחקים (סקאוטינג של יריבות) מכינים רכשים פוטנציאלים מבעוד מועד..

אצלנו הפונקציה בכלל לא קיימת..

אחרי זה מודלף שמוקורבי גולדהאר מאשימים את נמני שהוא החתים את האריס בגלל קשרים עם סוכנו..

אני לא בא להאשים את נמני פה, הוא נמצא בלחץ להחתים שחקנים בשביל מחנה אימונים והכנה לפני העונה מיליון סוכנים מתקשרים אליו ומבלבלים לו את השכל (כל שחקן הופך למסי הבא...) ונופלים בפח.

ברגע שהיא תהיה קיימת נתווכח על איך לעשות אותה יותר יעילה מהפועל.

כמה הישגים יש למכבי "בתקופת נמני" בכלל? אני לא מתכוון לשנים שבהם נמני שיחק בקבוצה כשחקן צעיר תחת שחקנים ותיקים וטובים אלא בשנים בהן היה שחקן מוביל ומנהיג. כמה אליפויות? כמה פעמים עברנו את השלבים המוקדמים באירופה?

ב-95/96 הוא אמנם לא היה המוביל היחיד (אותה קבוצה היתה פשוט קבוצה, בלי שחקן אחד שבלט מעל השאר), אבל סיים את הליגה כמלך הבישולים והיה השחקן המרכזי שלנו.

ב-00/01 זכינו בגביע ונמני סיים את אותה עונה כמלך השערים.

ב-01/02 עוד גביע עם נמני כשחקן מוביל.

באליפות של 02/03 אני אישית לא רואה בנמני כשחקן מוביל, אבל אי אפשר להתעלם מ-6 שערים במחזורי הסיום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.