Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

מה כ"כ מצחיק? המשפט עם ה"אדום" סתם היה בשביל ההקצנה.

פיני הוא לא באמת הנושא, הוא רק דוגמה למישהו שהיה שנוא ודאג תמיד לדבר בגנות מכבי.

תנסה להתייחס לעניין עצמו שהבן אדם מדבר לי על גוטמן בתור מאמן.

אז אני אגיד לך: קל מאוד לשנוא מישהו יריב שלך שהוא מוצלח ועושה לך נזק. באותה מידה קל מאוד להתאהב בו אם הוא יביא אותך להצלחות, קל וחומר לאור העובדה שמכבי מאז 1996 (למעט עונה אחת) לא פקטור בכלל בצמרת הכדורגל הישראלי.

כך שבדיוק כמו שהקהל של מכבי אהב את גרשון אחרי שפעם הוא היה סדין אדום עבורנו,ככה בדיוק הקהל של מכבי יאהב את העכוז של גוטמן אם הוא יחזיר אותנו לצמרת הכדורגל הישראלי , מחוז שאנחנו נהנים לייחס אותם לקבוצה שלנו, שבפועל שכחה איך הוא נראה ולמעשה מאז 1980 הייתה בו כמות חד ספרתית של עונות, אבוי לבושה....

איך הוא יראיין אותם? יש האח הגדול עוד מעט.. :|

מה הוא יכול להגיד להם הרי כדורגל הוא לא ממש מבין

הוא לא ראה קבוצה של אחד מהם בחיים מזה מי יותר חתיך יתקבל

hu,r nuzr מה הוא יכול להגיד להם הרי כדורגל הוא לא ממש מבין

הוא לא ראה קבוצה של אחד מהם בחיים מזה מי יורת חתיך יתקבל

חח גם לי נראה לי זה יקרה, אפילו ביציע העיתונות עשו כזה קטע עם כל המועמדים רוקדים ושמו לכל אחד גוף של דוגמן..

אז אני אגיד לך: קל מאוד לשנוא מישהו יריב שלך שהוא מוצלח ועושה לך נזק. באותה מידה קל מאוד להתאהב בו אם הוא יביא אותך להצלחות, קל וחומר לאור העובדה שמכבי מאז 1996 (למעט עונה אחת) לא פקטור בכלל בצמרת הכדורגל הישראלי.

כך שבדיוק כמו שהקהל של מכבי אהב את גרשון אחרי שפעם הוא היה סדין אדום עבורנו,ככה בדיוק הקהל של מכבי יאהב את העכוז של גוטמן אם הוא יחזיר אותנו לצמרת הכדורגל הישראלי , מחוז שאנחנו נהנים לייחס אותם לקבוצה שלנו, שבפועל שכחה איך הוא נראה ולמעשה מאז 1980 הייתה בו כמות חד ספרתית של עונות, אבוי לבושה....

מסכים איתך לגבי הקהל הרחב שיאהב את גוטמן במידה ויצליח במכבי.

אישית, קשה לי להתחבר לזה וקשה יהיה לי לקבל את גוטמן בתור מאמן.

אבל זה אני. לכדורסל אף פעם לא התחברתי. אין שם כלום. (בגלל אנשים כמו פיני ושחקנים כמו גרין שתמונות שלו חוגג על הגדרות באוסישקין אחרי שהביסו בדרבי, קשה לשכוח).

בכל מקרה, בחזרה לנושא, מעדיף מאמן אחר שיוביל אותנו להצלחות.

אין בכדורסל כלום? ביום שקבוצת הכדורגל שלנו תהיה רבע ממה שקבוצת הכדורסל עשתה בכל דבר, אני אהיה מבסוט. (כן, גם מבחינת הקהל. אפשר לקרוא ליד אליהו סטיקיאדה עד מחר, זה נחשב מאז ומתמיד לאחד המגרשים הכי ביתיים באירופה, איך שלא יסובבו את זה).

מסכים איתך לגבי הקהל הרחב שיאהב את גוטמן במידה ויצליח במכבי.

אישית, קשה לי להתחבר לזה וקשה יהיה לי לקבל את גוטמן בתור מאמן.

אבל זה אני. לכדורסל אף פעם לא התחברתי. אין שם כלום. (בגלל אנשים כמו פיני ושחקנים כמו גרין שתמונות שלו חוגג על הגדרות באוסישקין אחרי שהביסו בדרבי, קשה לשכוח).

בכל מקרה, בחזרה לנושא, מעדיף מאמן אחר שיוביל אותנו להצלחות.

ברור, אין שם כלום, רק 10000 מנויים שאפילו לא צריכים שיווק בשביל לרכוש מנוי

אין שם כלום, רק עשרות אליפויות וגביעים

זה שאתה לא מתחבר מובן, יש המון אנשים מהכדורגל שלא אוהבים את הכדורסל. אבל להגיד שאין שם כלום?

חחחח

אבל ברור לך שהכוונה ב"אין שם כלום" לא היתה לתארים, הצלחות וכמות מנויים עצומה בכל שנה, אלא לחיבור והזהות שאני לא מצליח למצוא שם.

יאללה תעבירו הלאה, אין פה באמת ויכוח...

אבל ברור לך שהכוונה ב"אין שם כלום" לא היתה לתארים, הצלחות וכמות מנויים עצומה בכל שנה, אלא לחיבור והזהות שאני לא מצליח למצוא שם.

יאללה תעבירו הלאה, אין פה באמת ויכוח...

זהות?

אתה מדבר ברצינות?

אני לא מפגר אני מבין ויודע שהכדורסל התמסחר מאוד, אבל הכדורסל המציא את המכביזם, הערך הזה שאנחנו סוגדים לו, הערך הזה שאנחנו בטוחים שמבדיל אותנו משאר הקבוצות, הערך הזה שבגללו יש לנו כ"כ הרבה אוהדים.

הוא הדבר שהכי חסר לנו היום בקבוצה, והוא נמצא בשפע בקבוצת הכדורסל והכדורעף שלנו, מועדון הכדורסל שלנו הוא בין 3 המועדונים הכי מפוארים באירופה, ואולי המפואר שבהם ב40 השנים האחרונות, קבלני תארים באופן קבוע, ונכון שמדי פעם יש איזה עונה שבה הקבוצה לא כ"כ מתחברת עדין גם אז תראה את הרצון לנצח בכל משחק בכל מסגרת, אפילו אם זה איזה משחק אימון חסר חשיבות.

מתי אתה זוכר כזה רצון לנצח במערכת שלנו בכדורגל? אני באופן אישי כבר לא זוכר מתי זה היה לנו בפעם האחרונה אולי לפני 8 שנים? וגם אז אני לא בטוח, אני רק מחכה ליום הזה כבר, מתי אנחנו נראה את השחקנים קורעים את התחת נלחמים ומזעים ואני לא מדבר על הדרבי אני מדבר על כל משחק, אימון או גביע אירופה, מתי כבר הקבוצה תהייה גדולה יותר מאוסף השחקנים שבה?

איפה?

הכותרת: ההתלבטות של גולדהאר: איווניר המכביסט או לוי.

מחרפן אותי איך המושג מכביסט אמור להשפיע בבחירה של מאמן כדורגל. רוני לוי ווינר לא פחות גדול ממוטי אם לא יותר.

מה כ"כ מצחיק? המשפט עם ה"אדום" סתם היה בשביל ההקצנה.

פיני הוא לא באמת הנושא, הוא רק דוגמה למישהו שהיה שנוא ודאג תמיד לדבר בגנות מכבי.

תנסה להתייחס לעניין עצמו שהבן אדם מדבר לי על גוטמן בתור מאמן.

אז הוא דיבר בגנות מכבי.אז מה.. הוא צהוב עוד הרבה לפני(שיחק במכבי דרום יחד עם צביקה וגדל על הבלטות של מגרש מכבי הישן)וחלומו הגדול היה להגיע לשם.

גם איווניר לא מת עלינו בלשון המעטה בשנים האחרונות.יש לו את הסיבות שלו אבל אדום, הוא לא.

הכותרת: ההתלבטות של גולדהאר: איווניר המכביסט או לוי.

מחרפן אותי איך המושג מכביסט אמור להשפיע בבחירה של מאמן כדורגל. רוני לוי ווינר לא פחות גדול ממוטי אם לא יותר.

כי זה הסיבה היחידה שהוא מועמד אולי?

אם הוא לא היה שחקן בית וסמל הוא בחיים לא היה בחלומות של גולדהאר וגם לא שלנו.

אם אין ברירה ונשארנו רק עם שניהם אני מעדיף את איווניר שאני בטוח שעוקב אחרי הקבוצה (בטח שיותר מרוני לוי)

ומכיר פחות או יותר את הסגל, זה בדיוק מה שאנחנו צריכים עכשיו כי אין לנו זמן להתחבר ולא כלום.

עוד שלושה שבועות דרבי וצריכים להיראות טוב גם לקראת הפליאוף אם אנחנו רוצים לקחת אליפות (ואפשר)

אין בעיה שלא התחברת לכדורסל.

רק יש לי כמה הערות:

1. פיני דווקא התחיל במכבי דרום, אבל מה לעשות כדי להגיע למכביסל צריך להצליח במקומות אחרים למעט מקרים יוצאי דופן (מיקי-מוטי הם היחידים שעשו את המעבר מהנוער לבוגרים בלי מעבר בדרך בקבוצה אחרת, כמובן במידה שאתה מחשיב את מכבי דרום כקבוצת בת)

אני יודע שהיו לו יציאות גדולות נגד מכבי, ואני זוכר את ה"רעידת אדמה" שהודיעו שהוא הוחתם אבל הוא לא באמת אדום כמו שעשית ממנו.

בנוגע לגרין- מכבי רוצה תמיד את הישראלי הכי טוב בעמדתו. ולכן החתימה אותו. נקודה.

אותו עקרון זה פניני, שהוא שחקן שאתה שונא שהוא נגדך ומת עליו שהוא איתך (השחקן הכי אהוב עלי בהיכל היום אחרי דריק)

2. השנה כיף מאוד להתחבר לקבוצה. אגב. אתה מוזמן לנסות.

נכון שהיו כמה שנים שבהם היו החלטות לא משהו, אבל לזכותם של הנהלת מכבי אפשר לומר שהם תמיד ניסו להעמיד את הקבוצה הכי טובה. אם זה בעונה שעברו כאן 13 זרים כדי לקחת את האליפות בסוף, או הגישה הזאת שכל משחק צריך לנצח. גם במשחק נגד מכבי הרצליה מליגה ז'.

3.הכדורסל והכדורעף זה המכביזם.

4. לנושא- אני חושב שצריך להחתים לחצי עונה+ אופציה של הקבוצה לשנה אח"כ. אם יהיה תואר האופציה מופעלת אוטומטית. אם לא אז הדיונים יתחדשו בסיום העונה בהקשר למה שהיה בחצי השנה הזאת (סוג הכדורגל ששוחק, הישגים וכד')

אני באמת מעדיף את מוטי.

אין בעיה שלא התחברת לכדורסל.

רק יש לי כמה הערות:

1. פיני דווקא התחיל במכבי דרום, אבל מה לעשות כדי להגיע למכביסל צריך להצליח במקומות אחרים למעט מקרים יוצאי דופן (מיקי-מוטי הם היחידים שעשו את המעבר מהנוער לבוגרים בלי מעבר בדרך בקבוצה אחרת, כמובן במידה שאתה מחשיב את מכבי דרום כקבוצת בת)

אני יודע שהיו לו יציאות גדולות נגד מכבי, ואני זוכר את ה"רעידת אדמה" שהודיעו שהוא הוחתם אבל הוא לא באמת אדום כמו שעשית ממנו.

בנוגע לגרין- מכבי רוצה תמיד את הישראלי הכי טוב בעמדתו. ולכן החתימה אותו. נקודה.

אותו עקרון זה פניני, שהוא שחקן שאתה שונא שהוא נגדך ומת עליו שהוא איתך (השחקן הכי אהוב עלי בהיכל היום אחרי דריק)

2. השנה כיף מאוד להתחבר לקבוצה. אגב. אתה מוזמן לנסות.

נכון שהיו כמה שנים שבהם היו החלטות לא משהו, אבל לזכותם של הנהלת מכבי אפשר לומר שהם תמיד ניסו להעמיד את הקבוצה הכי טובה. אם זה בעונה שעברו כאן 13 זרים כדי לקחת את האליפות בסוף, או הגישה הזאת שכל משחק צריך לנצח. גם במשחק נגד מכבי הרצליה מליגה ז'.

3.הכדורסל והכדורעף זה המכביזם.

4. לנושא- אני חושב שצריך להחתים לחצי עונה+ אופציה של הקבוצה לשנה אח"כ. אם יהיה תואר האופציה מופעלת אוטומטית. אם לא אז הדיונים יתחדשו בסיום העונה בהקשר למה שהיה בחצי השנה הזאת (סוג הכדורגל ששוחק, הישגים וכד')

אני באמת מעדיף את מוטי.

פניני גדל והתחנך במחלקת הנוער של מכבי, נכון שהוא יצאה לגלות בהפועל ירושלים, אבל הוא תמיד אמר שהוא היה חוזר למכבי אם הוא היה יכול והנה הוא חזר.

בכל מקרה, הוא באמת שחקן שקשה מאוד לאוהב כשהוא נגדך וכ"כ קל להתאהב בו כשהוא איתך, וזה אך ורק המכביזם.

Guest עתיק מאוד

ברור, אין שם כלום, רק 10000 מנויים שאפילו לא צריכים שיווק בשביל לרכוש מנוי

אין שם כלום, רק עשרות אליפויות וגביעים

זה שאתה לא מתחבר מובן, יש המון אנשים מהכדורגל שלא אוהבים את הכדורסל. אבל להגיד שאין שם כלום?

חחחח

מה זה מחלקת כדורסל.. שום דבר. בלי מחלקת כדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה מותג 0 קהל 0 . מדוע אתם חושבים בושינסקי יכול היה לגייס 2 מליארדרים בשנתיים? רק בגלל המותג מכבי ת"א ששמעון מזרחי מתחזק 40 שנה..... כמה חוסר הבנה יש כאן. אתם בטח חושבים שבזכות נמני המותג מכבי ת"א קיים.... לולא שמעון מזרחי ומחלקת הכדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה נראית כיום עם ההשגים בתקופת נמני, משהו כמו בני יהודה/מכבי פ"ת.

הכי מגוחך לשמוע את אוהדי הכדורגל מדברים על "אוהדי ההצלחות" של מחלקת הכדורסל או על "הפרוות והרולקסים". לכו לבית כנסת ותתפללו לשלום מחלקת הכדורסל. ובכלל התופעה של אוהד קבוצת כדורגל ששונא את מחקלת הכדורסל של אותה אגודה...תופעה מוזרה.

מה זה מחלקת כדורסל.. שום דבר. בלי מחלקת כדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה מותג 0 קהל 0 . מדוע אתם חושבים בושינסקי יכול היה לגייס 2 מליארדרים בשנתיים? רק בגלל המותג מכבי ת"א ששמעון מזרחי מתחזק 40 שנה..... כמה חוסר הבנה יש כאן. אתם בטח חושבים שבזכות נמני המותג מכבי ת"א קיים.... לולא שמעון מזרחי ומחלקת הכדורסל מכבי ת"א כדורגל הייתה נראית כיום עם ההשגים בתקופת נמני, משהו כמו בני יהודה/מכבי פ"ת.

הכי מגוחך לשמוע את אוהדי הכדורגל מדברים על "אוהדי ההצלחות" של מחלקת הכדורסל או על "הפרוות והרולקסים". לכו לבית כנסת ותתפללו לשלום מחלקת הכדורסל. ובכלל התופעה של אוהד קבוצת כדורגל ששונא את מחקלת הכדורסל של אותה אגודה...תופעה מוזרה.

אני מסכים חלקית אבל לא עם הטוטאליות שאתה מציג את זה.

הכדורסל בהחלט משמר את השם,בטח בעונות רעות של הכדורגל והוא בוודאי מודל לחיקוי אדיר ממש מתחת לאף, אבל...

מכבירגל בשבועיים האחונים הוכיחה בפעם האלף שהיא הדבר הכי מעניין כאן.כל מה שקורה לה מוגדל למימדים מטורפים.אם סיני היה נפטר(חלילה וחס)באותן נסיבות,זה לא היה זוכה להיסטריה והבאזז שנוצר עם אבילה ז"ל.אם גוטמן היה מפוטר היום(לאחר דאבל)זה לא היה יוצר שמינית רעש.לכן מכבי לעולם לא תיהיה יתומה-זה המותג הגדול ביותר פה שתמיד נמצא בתודעה,ללא קשר ליכולת על הדשא.מישהו תמיד יחפוץ בה כי היא גדולה ונחשקת מידי.

לכן אני חושב שהעניין שמחלקת הכדורגל מייצרת,עומד בזכות עצמו.חבל שבעיקר בקונוטציות שליליות בזמן האחרון.

כוס אמקק!! עוד כמה פעמים אני יכנס ל- one ולספורט 5 עד שיהיה רשום:

"המאמן הבא של מכבי תל אביב הוא - _____"..

אני לא יודע למה הרוב פה רוצים את איווניר כמאמן,רק ליפני פחות משבוע

פיטרו לנו מאמן "מכביסט" - (הרבה יותר מכביסט מאיווניר.)

שלא עשה הרבה כי לא היה לו הרבה ניסיון באימון..

גם אם אין לרוני לוי אישיות כזאת גדולה זה לא מעניין,אני רוצה לראות קבוצה

במגרש,קבוצה. רוני לוי הרבה יותר מתאים לעשות את זה,ואמן שאני טועה.

Guest עתיק מאוד

אני מסכים חלקית אבל לא עם הטוטאליות שאתה מציג את זה.

הכדורסל בהחלט משמר את השם,בטח בעונות רעות של הכדורגל והוא בוודאי מודל לחיקוי אדיר ממש מתחת לאף, אבל...

מכבירגל בשבועיים האחונים הוכיחה בפעם האלף שהיא הדבר הכי מעניין כאן.כל מה שקורה לה מוגדל למימדים מטורפים.אם סיני היה נפטר(חלילה וחס)באותם נסיבות של אבילה ז"ל,זה לא היה זוכה להיסטריה והבאזז שנוצר עם אבילה.אם גוטמן היה מפוטר היום(לאחר דאבל)זה לא היה יוצר שמינית רעש.לכן מכבי לעולם לא תיהיה יתומה-זה המותג הגדול ביותר פה שתמיד נמצא בתודעה,ללא קשר ליכולת על הדשא.מישהו תמיד יחפוץ בה כי היא גדולה ונחשקת מידי.

לכן אני חושב שהעניין שמחלקת הכדורגל מייצרת,עומד בזכות עצמו.חבל שבעיקר בקונוטציות שליליות בזמן האחרון.

דווקא מה שרשמת מחזק את עמדתי... אתה מבוגר ממני כמה קבוצות גדולות היו בשנות ה-60 וה-70 - ב"ש ופ"ת...ותראה אותן היום ללא קהל והן בטח ובטח לא מותג. נניח אם שחקן ששחק בימים ההם היה נפטר טרם זמנו מה היה קורה? לא הרבה לצערי. ההסטריה סביב אבי כהן הייתה לדעתי בגלל שמת צעיר אבל בעיקר בגלל שהיה מקובל על כולם ללא מחלוקת ובגלל שייצג משהו נקי ואמיתי.

אומר זאת כך. אם מכבי תא כדורגל תקח 3 אליפויות רצוף ותשתתף בליגת האלופות לא יהיה כרטיס גם באיצטדיון ר"ג. כי כדורגל זה ספורט הרבה יותר פופולרי. אם היום תסע במונית ביוון באיטליה או בספרד ותאמר מכבי ת"א הנהג ידע על מה אתה מדבר. זה מה שנקרא לבנות מותג.

במשך עשרות השנים האחרונות ילדים בני 7-9 ,הגיל בו מתחילים לחשוב על אהדת קבוצה- רואים כל יום ה' את מכבי ת"א כדורסל

אחכ אינסטינקטיבית הם הולכים עם קבוצת הכדורגל. זאת הסיבה שאתה רואה אוהדים של מכבי ת"א בקרית שמונה בקרית גת ובאריאל ובכל קצות הארץ ובכמויות גדולות מאוד. אני לא חושב שיש הרבה אוהדי של מכבי ת"א שגרים בת"א.

Guest עתיק מאוד

על מנת לא לעורר ויכוח וקללות לא אגיב בנוגע מדוע איוויר מכביסט ונמני לא בדיוק מכביסט. בכל אופן לי יש הגדרה למכביסט. אומר רק זאת. איוניר יסתדר טוב יותר עם הקהל של מכבי. רוני לוי פחות. זאת דעתי. בכל אופן שניהם אותה "תבנית" צעירים קשוחים ורוצים להצליח והכי חשוב - אם לא יצליחו הם ילכ לבד ולא יעשו מניפולציות עם עיתונאים. ספק רב אם יש להם חברים רבים בתקשורת (למרות שאיוניר עובד בערוץ5)

מסכים עם כל מילה! אם הפרסומים נכונים אז לצערי במכבי ממשיכים לחשוב הפוך. אני מקווה שאתבדה כמוך אך זו תהיה כנראה טעות פטלית.

מכבי צריכה בעל מקצוע! לא קמע ולא סמל, התוצאות יביאו את הרגש ולא להפך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • ראו לאחרונה   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.