Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

פיגו10

איפה בדיוק אני התחלתי? אתה הזכרת את ה"אומללים" כתגובה להודעה נקייה בת שורה אחת.

למה להגיב עניינית? יותר קל לחשוב שיש 7 יוזרים תחת אותו אדם.

אני אדם אחד ואין לי קשר לאחרים, אולי הרבה נרשמו מאחר שהתרחש אירוע גדול שגרם לאחרים לרצות להביע את דעתם(אני נרשמתי לפני פיטורי נמני אגב), לא רק לך מותר, וזה שיש הרבה עם דעה מנוגדת לשלך לא אומר שזה אדם אחד עם מטרות הסתה.

חוץ מזה, איפה מצאת זכר לדוגמאות שכתבת בהודעות שלי?

הדוגמאות הן לאו דווקא שייכות למשתמש שלך אלא באופן כללי למה שקורה פה בימים האחרונים.

בכל מקרה,רק בגלל שאתה נתפס לקטנות:

זה מה שכתבתי:

דבר אחרון,אני רוצה שתבינו איזה טיפוסים אומללים יש לנו בקהל כשאנחנו שמחנו מהמשחקים האלה הם פיללו שנפסיד ואבי יעוף

מה לא הבנת?הבאתי את הסירטונים מהמשחקים באירופה והזכרתי שאני מכיר כמה אנשים שקוראים לעצמם אוהדים שהיו שמחים מאוד אם היינו מפסידים שם ונימני היה עף.איך בדיוק זה קשור אלייך? אלא אם כן אתה אחד מאלה...

זה רק נדמה לי או שאוהדי בני יהודה צעקו לקשטן תתפטר עכשיו? ph34r.gif

בבקשה אל תגידי לי שהנבואת שקר שלי מתגשמת :hooligan:

הוא פה כל הזמן, לא הלך לשום מקום.

421386-5.gif

לוין נחמד מדי :(

בבקשה אל תגידי לי שהנבואת שקר שלי מתגשמת :hooligan:

שמעתי טוב, הם המשיכו לקרוא לו תתפטר.

זה קהל הכדורגל בארץ חבר'ה, זה קהל הכדורגל בארץ, אנחנו לא מיוחדים

אני דווקא בעד ניר לוין לחצי עונה.

עדיף מאשר "להתפשר" על רוני לוי/איווניר שישארו ליותר מהחצי עונה הזאת.

בסוף העונה הבאה לבדוק אופציות חדשות עם מאמנים אחרים או אולי דווקא לתת צ'אנס לעמיר תורג'מן שכבר עונה 2(?) בנוער

ועושה עבודה מצוינת.

אני דווקא בעד ניר לוין לחצי עונה.

עדיף מאשר "להתפשר" על רוני לוי/איווניר שישארו ליותר מהחצי עונה הזאת.

בסוף העונה הבאה לבדוק אופציות חדשות עם מאמנים אחרים או אולי דווקא לתת צ'אנס לעמיר תורג'מן שכבר עונה 2(?)

ועושה עבודה מצוינת.

גם אני חושב שניר לוין בזמן הזה יהיה המינוי הכי חכם..

למרות שזה אומר שכביכול משלימים עם זה שלא ניקח אליפות..ובגלל זה יביאו מישהו אחר, שגם הוא לא יקח אליפות.

לכו תדעו אולי בסוף העונה גוטמן יהיה אופציה.

או פרננדז (שלדעתי מעבר ללינץ' העיתונאי עליו הוא בשתי רמות מעל המאמנים בליגה הזאת..)

זה רק נדמה לי או שאוהדי בני יהודה צעקו לקשטן תתפטר עכשיו? ph34r.gif

אני חושב שאין דבר בעולם שקשטן רוצה יותר כרגע מאשר להתפטר... :yellow_cool1:

כדורגל ישראלי.. :wubyellow3:

גם אני חושב שניר לוין בזמן הזה יהיה המינוי הכי חכם..

למרות שזה אומר שכביכול משלימים עם זה שלא ניקח אליפות..ובגלל זה יביאו מישהו אחר, שגם הוא לא יקח אליפות.

לכו תדעו אולי בסוף העונה גוטמן יהיה אופציה.

או פרננדז (שלדעתי מעבר ללינץ' העיתונאי עליו הוא בשתי רמות מעל המאמנים בליגה הזאת..)

איך אתה יכול להעלות את גוטמן כאופציה בתור אוהד מכבי...?

הוא זיין אותנו בכל כך הרבה דרבים שאני לא יכול לראות אותו, אני גם כל כך שונא את האופי שלו, לא יכול אפילו לחשוב עליו בתור המאמן של מכבי.

בינתיים אין מאמן, ואיציק עובדיה מכין את הקבוצה לקראת המשחק ביום שני.

ההרכב שהוא תרגל היום כולל את זיו וסבן כמגנים, מאור חלבים ואלבקמן בקישור האחורי, גיז'ה, מדו, עטר ורנגאלוב בחלק הקדמי. בוזגלו ועטר החליפו בינהם את גופיית ההרכב הראשון במהלך האימון.

כמובן שהכל בערבון מוגבל כי אם יגיע מאמן חדש מחר הוא יעלה הרכב משלו.

ההתנהלות הזאת מגוחכת. מילא גולדהאר לא רצה לחכות עם הפיטורים והחליט לעשות את זה באופן מיידי בטלפון, אבל הוא היה חייב לעלות ישר על מטוס ולטפל בכל העניינים מכאן. בינתיים הוא יושב בקנדה ולוקח את הזמן, ואנחנו עולים למשחק קריטי מאוד בלי מאמן ועם שחקנים שיכולים להרשות לעצמם לעשות מה שבא להם.

בינתיים אין מאמן, ואיציק עובדיה מכין את הקבוצה לקראת המשחק ביום שני.

ההרכב שהוא תרגל היום כולל את זיו וסבן כמגנים, מאור חלבים ואלבקמן בקישור האחורי, גיז'ה, מדו, עטר ורנגאלוב בחלק הקדמי. בוזגלו ועטר החליפו בינהם את גופיית ההרכב הראשון במהלך האימון.

כמובן שהכל בערבון מוגבל כי אם יגיע מאמן חדש מחר הוא יעלה הרכב משלו.

ההתנהלות הזאת מגוחכת. מילא גולדהאר לא רצה לחכות עם הפיטורים והחליט לעשות את זה באופן מיידי בטלפון, אבל הוא היה חייב לעלות ישר על מטוס ולטפל בכל העניינים מכאן. בינתיים הוא יושב בקנדה ולוקח את הזמן, ואנחנו עולים למשחק קריטי מאוד בלי מאמן ועם שחקנים שיכולים להרשות לעצמם לעשות מה שבא להם.

ועם הרכב על הפנים.

גיז'ה לא צריך לעלות במקום בוזגלו, ומה קשור חלבי עכשיו?

מה חדש בזה שאוהדי בני יהודה צועקים לקשטן להתפטר?

זה לא קורה בכל מחזור כבר בערך חודשיים?

זהו שזה לא חדש,

זה רק תשובה לכל מי שאומר על הקהל של מכבי שהוא קהל זבל שמפטר מאמנים.

התשובה היא שלא רק אנחנו זבל, כל קהל הכדורגל זבל. כל קהל שמצפה למשהו ולא מקבל , "יפטר" את המאמן.

זהו שזה לא חדש,

התשובה היא שלא רק אנחנו זבל, כל קהל הכדורגל זבל. כל קהל שמצפה למשהו ולא מקבל , "יפטר" את המאמן.

אנחנו לא הזבלים היחידים.

יש לנו הכי הרבה מהכל.

גם הכי הרבה זבלים, וגם הכי הרבה טובים.

לדעתי גולדהר מחכה למישהו אחר לא לרוני לוי ואייוניר

כי אם זה אחד מהם הוא כבר יכל לבחור משלשום הוא מחכה אני אומר למאמן

שהמצה שלו מתנדנד אולי קשטן אולי אברם אבל הוא לא סתם מתמהמה עם ההחלטה

אנחנו לא הזבלים היחידים.

יש לנו הכי הרבה מהכל.

גם הכי הרבה זבלים, וגם הכי הרבה טובים.

כי אנחנו הקהל עם הכמות הכי גדולה, הגיוני.

רק שלכל אחד מאיתנו יש הגדרה שונה למי הוא האוהד האידיאלי. לכל אוהד יש רשימת פנאי פלוס של האוהדים הטובים ו"הנכונים".

בסה"כ? כולנו אוהדי מכבי וצריכים לדעת שיש דעות שונות משלנו. אבל אנחנו זבלים :) לא יכולים להבין שיש דעות שונות.

Guest רון מיוטני

זהו שזה לא חדש,

למה זה אומר שהקהל של בני יהודה זבל? הוא צריך לממן את הפנסיה של החמוס המת הזה דרור קשטן?

הקבוצה שלהם בתחתית, אתה מצפה שהם ימחאו כפיים? חשבתי שזה כדורגל, לא תיאטרון

למה זה אומר שהקהל של בני יהודה זבל? הוא צריך לממן את הפנסיה של החמוס המת הזה דרור קשטן?

הקבוצה שלהם בתחתית, אתה מצפה שהם ימחאו כפיים? חשבתי שזה כדורגל, לא תיאטרון

תנסה להבין ציניות. מה שבאתי לומר שאם אנחנו בתור אוהדי מכבי קהל זבל, אז גם כל אוהדי הכדורגל זבל, כי כל האוהדים שמצפים למשהו "יפטרו" את המאמן. היש מבין?

טוב אין לי כוח להתקוטט פה עכשיו

אתה בן 2? אתה מערבב פה דברים לא קשורים אחד לשני. רב"ש שם את נמני על הספסל? כשרב"ש אימן במכבי, נמני כבר פרש (בעונה שלפני כן!). אדורנו שיחק במכבי אצל קלינגר, לפני 6 שנים בערך. דור מלול אכן לא זכה למספיק קרדיט גם אצל רב"ש, במשך 8 משחקים, ואז אצל נמני במשך שנתיים. ובכלל, מה הופך אותו לדוגמא הכי טובה?

בכל מקרה, אף אחד מהם לא עשה שטויות כמו בהרכבים של נמני, ואף אחד לא היה 120 מיליון שקל לבנות קבוצה, ובסוף הלך עם רוני גפני.

אני לא רוצה להיכנס לקטנות ושמות (יפה שהגבת על הקטע עם נימני שהתבלבלתי,התכוונתי בעונה של קלינגר עם הגלאטיקוס, ועל גיזי'רמו לא) כי זה לא העיקר פה, כי אין לי זמן להיכנס להרכבים ולחפור באתרים.

לרב"ש היה תקציב ענק, ובסוף הוא הלך עם רועי דיין כחלוץ, הקבלה מאוד דומה לזאת של גפני.

אני אשאל אותך אחרת, אתה זוכר מאמן שהגיע למכבי ואנשים לא התחרפנו (כמו שהתחרפנו על נימני עכשיו, ובצדק) על ההרכב שהוא עלה איתו ?

אני לא רוצה להיכנס לקטנות ושמות (יפה שהגבת על הקטע עם נימני שהתבלבלתי,התכוונתי בעונה של קלינגר עם הגלאטיקוס, ועל גיזי'רמו לא) כי זה לא העיקר פה, כי אין לי זמן להיכנס להרכבים ולחפור באתרים.

לרב"ש היה תקציב ענק, ובסוף הוא הלך עם רועי דיין כחלוץ, הקבלה מאוד דומה לזאת של גפני.

אני אשאל אותך אחרת, אתה זוכר מאמן שהגיע למכבי ואנשים לא התחרפנו (כמו שהתחרפנו על נימני עכשיו, ובצדק) על ההרכב שהוא עלה איתו ?

נראה לי ששוב התבלבלת... קלינגר היה זה שהלך עם רועי דיין.

איך אתה יכול להעלות את גוטמן כאופציה בתור אוהד מכבי...?

הוא זיין אותנו בכל כך הרבה דרבים שאני לא יכול לראות אותו, אני גם כל כך שונא את האופי שלו, לא יכול אפילו לחשוב עליו בתור המאמן של מכבי.

כי אני בניגוד לאחרים פה למדתי לקח מהשלוש שנים האחרונות..

אני מעדיף מאמן מאשר "מכביסט" שכולנו נאהב...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.