Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

בקיצור, המצב הוא כזה:

הלב אומר איווניר, הראש אומר רוני לוי.

מה מהם צודק, קשה לדעת. גולדהאר חושב עם הראש, נראה לי שהוא ילך על רוני לוי. וכנראה בצדק. איווניר, כמה שהוא מכביסט והכל, יש לו בסך הכל הצלחה חלקית עונה אחת עם נצרת עלית, וכל שאר הקריירה כשלונות (לא נשכח את העונה הבזיונית בנתניה. טוב, 6 משחקים).

יותר נכון... הלב אומר איווניר, הראש אומר גיא לוזון.

כשאני שומע רוני לוי, אני בעיקר רוצה להקיא.

למרות זאת, וכיוון שגיא לוזון הסיר את מועמדותו, קשה לי מאוד להגיד מי עדיף, איווניר או לוי. מצד אחד אני אוהב את איווניר, הוא יודע לעבוד עם שחקנים צעירים, אבל הוא חסר ניסיון בקבוצות מהסדר גודל הזה. מצד שני רוני לוי הסתכסך עם לא מעט שחקנים, דיכא צעירים, אבל זכה בשלוש אליפויות בצורה מעוררת הערכה.

סעמק... למה גווארדיולה לא פנוי?

די כבר אדון עתיק מאד, הפועליסט ליברפוליסט, אבישי מתיה בכבודו ובעצמו.

הרגת אותנו... באמת אי אפשר לקרוא יותר את מה שיש לך על הלב. לא כי קשה פה לקבל דיעות של אחרים.. תוכל לעיין בדיעות מכלל קצוות הקשת בעשרות העמודים האחרונים.

מה שאתה עושה זה מסית.... ומצליח גם לעצבן את כולם על הדרך.

אל תספר לנו על הטוקבקים השמחים של החבר'ה שלך באתרים השונים...אם טוקבקים זו הדרך שלך לקבל אידיקציה של דעת הקהל אז אתה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר...

וכן, אין מה לעשות... האנשים שאתה תפגוש כאן,( היותר בוגרים מבינהם כמובן) אוהדים ומעורבים במכבי ככל הנראה הרבה יותר ממך.... כן... תקבל את זה... גם אם הם נסעו לעכו וגם אם לא...

אתה, וחבריך, שמגיעים לשער 2, חמש דקות אחרי פתיחת המשחק, מרימים איזה ילד שהתיישב במקום הקבוע שלכם ב15 השנה האחרונות, ועוזבים את המגרש בדקה 80 כדי לא להתקע בפקק, מפטרים מאמן אחרי מאמן, בוחשים כל היום

מאינטרסים שונים כדי להיות בעלי השפעה ולו במעט על מהלך גדול, חיים בסרט שנימני הוא אויב המדינה ועוד יש לכם את החוצפה להטיף פה מוסר לאנשים שלא שלמים עם הפיטורין?

ולא, אף אחד לא חי כאן בסרט שנימני היה מאמן אש, אז צא מזה...הביקורת היא על היום שאחרי ושנשארנו נכון לעכשיו עם שורה אובארוב, שק נחשים בהנהלה, והחבר'ה שיושבים שם מתחת לגג כבר 25 שנה, שלא משנה כמה תעמולות עוד תעשו רק אתם תפטרו את לוי\איוניר... רק אתם... לא שער 11 השנוא עליכם עם התופים הנוראיים האלה שמחרישים את האוזניים, ולא שער 8, הרעים האלה שלבשו חולצות שחורות כי הם עברו לאהוד את בית"ר כשנימני היה שם..

אם זה היה תלוי בך, כמו שכבר כתבת שצריך לחזור להיות קהל של חנונים, אז אנחנו צריכים להיראות כמו יד אליהו (נוקיה אומרים אצלכם), ולאכול את הזין שיאכילו אותנו מההנהלה. זכותינו לא להסכים עם זה... ואנחנו נהייה איך שאנחנו חושבים לנכון ואתה יכול להמשיך לנסות עם המפכה הנוקיאיסטית שלך... אגב, מה פתאום באת לפה? מה התעוררת פתאום? זהו? העולם מחייך אליך? השגת את המטרה שלך? מכבי ריקה מאנשים להזדהות איתם? במכבי כבר אין אנשים כדורגל שאוהבים את המועדון ופועלים מרגש? אם אתה כל כך ייחלת לזה, אז למה אתה אוהד קבוצת כדורגל? אתה כולה רוצה שזה יהייה עסק.... לך תאהד איזו חברת רכב, איקאה, מצדי את פייג'יאה..

ואם אתה בטוח שיש פה אנשים שרוצים ברעת המועדון אז שחרר... אף אחד לא פה כמוך.... עם נימני, בלי נימני.... כולם רוצים את מכבי גדולה שוב.. בלי תנאים.

אתה היחיד שמדבר כאילו אהבתך לקבוצה תלויה בדבר.... תלה שלט בשער 2... יש תנאים לאהבה.

שלום.

נ.ב- הצ'ק שלך על הצלחת המהפכה, מחכה אצל בושינסקי... קפוץ תאסוף אותו מטורונטו.

אולי רבים יגידו שדרור קשטן מאמן מהדור הישן

אבל לדעתי הוא יכול להריץ קבוצה לאליפות הוא חיבר את הפועל עם סגל שחקנים לא בשמיים.

לא הייתי מנגד לקבל מאמן בדמות דרור קשטן

אל תשכחו שאותו דרור פעם הביא לנו דאבל..

[quote name=תפסו לי את השם שרציתי:)' timestamp='1294500276' post='2101830]

הרגת אותנו... באמת אי אפשר לקרוא יותר את מה שיש לך על הלב. לא כי קשה פה לקבל דיעות של אחרים.. תוכל לעיין בדיעות מכלל קצוות הקשת בעשרות העמודים האחרונים.

אל תספר לנו על הטוקבקים השמחים של החבר'ה שלך באתרים השונים...אם טוקבקים זו הדרך שלך לקבל אידיקציה של דעת הקהל אז אתה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר...

וכן, אין מה לעשות... האנשים שאתה תפגוש כאן,( היותר בוגרים מבינהם כמובן) אוהדים ומעורבים במכבי ככל הנראה הרבה יותר ממך.... כן... תקבל את זה... גם אם הם נסעו לעכו וגם אם לא...

אתה, וחבריך, שמגיעים לשער 2, חמש דקות אחרי פתיחת המשחק, מרימים איזה ילד שהתיישב במקום הקבוע שלכם ב15 השנה האחרונות, ועוזבים את המגרש בדקה 80 כדי לא להתקע בפקק, מפטרים מאמן אחרי מאמן, בוחשים כל היום

מאינטרסים שונים כדי להיות בעלי השפעה ולו במעט על מהלך גדול, חיים בסרט שנימני הוא אויב המדינה ועוד יש לכם את החוצפה להטיף פה מוסר לאנשים שלא שלמים עם הפיטורין?

ולא, אף אחד לא חי כאן בסרט שנימני היה מאמן אש, אז צא מזה...הביקורת היא על היום שאחרי ושנשארנו נכון לעכשיו עם שורה אובארוב, שק נחשים בהנהלה, והחבר'ה שיושבים שם מתחת לגג כבר 25 שנה, שלא משנה כמה תעמולות עוד תעשו רק אתם תפטרו את לוי\איוניר... רק אתם... לא שער 11 השנוא עליכם עם התופים הנוראיים האלה שמחרישים את האוזניים, ולא שער 8, הרעים האלה שלבשו חולצות שחורות כי הם עברו לאהוד את בית"ר כשנימני היה שם..

אם זה היה תלוי בך, כמו שכבר כתבת שצריך לחזור להיות קהל של חנונים, אז אנחנו צריכים להיראות כמו יד אליהו (נוקיה אומרים אצלכם), ולאכול את הזין שיאכילו אותנו מההנהלה. זכותינו לא להסכים עם זה... ואנחנו נהייה איך שאנחנו חושבים לנכון ואתה יכול להמשיך לנסות עם המפכה הנוקיאיסטית שלך... אגב, מה פתאום באת לפה? מה התעוררת פתאום? זהו? העולם מחייך אליך? השגת את המטרה שלך? מכבי ריקה מאנשים להזדהות איתם? במכבי כבר אין אנשים כדורגל שאוהבים את המועדון ופועלים מרגש? אם אתה כל כך ייחלת לזה, אז למה אתה אוהד קבוצת כדורגל? אתה כולה רוצה שזה יהייה עסק.... לך תאהד איזו חברת רכב, איקאה, מצדי את פייג'יאה..

ואם אתה בטוח שיש פה אנשים שרוצים ברעת המועדון אז שחרר... אף אחד לא פה כמוך.... עם נימני, בלי נימני.... כולם רוצים את מכבי גדולה שוב.. בלי תנאים.

אתה היחיד שמדבר כאילו אהבתך לקבוצה תלויה בדבר.... תלה שלט בשער 2... יש תנאים לאהבה.

שלום.

כל מילה.

רק שאני מתחיל לחשוד שמדובר בלא פחות מאשר דורון ברוש, כתב זמן ת"א שרשם בפומבי שהוא ירצה שנפסיד משחקים כדי שאבי ילך, תחת טור שנקרא "צהבת", לא פחות ולא יותר.

שלום.

גדול!

Guest עתיק מאוד

שלום.

חחחח גדול. סוף סוף מישהו יכול לתקוף אותי בלי קללות של פח אשפה. יפה מאוד.וגם חוש הומור . האמת ..חשבתי על זה מהו חלקי במהפכה. וזאת אכן מהפכה בקנה מידה הסטורי. הלוואי הלוואי שניתן לומר שתרמתי משהו למהפכה. אם "תאשימו" אותי בזה אראה בכך מחמאה אדירה. אבל עם כל הצניעות ישנו כאן גל גדול של מכביסטים כשאני עוד מתון מאוד.

ואכן אתה מייצג גישה אחת של אוהדי מכבי שרוצים להדמות לאוהדי ביתר-חיפה-הפועל. לדעתי היה טוב יותר למכבי שאוהדיה יהיו לפלפים-חנונים בדיוק כמו ביד אליהו (למרות שגם שם זה מתחיל לההרס).

לפני שנה וחצי לעגתם לתחזיותיי קללתם גרשתם מחקתם חסמתם. לגיטימי. אין טענות. אני חושב שהמהפכה רק התחילה. לדעתי מה שעברו אוהדי מכבי יגרום לשינוי דרמטי. תארים יבואו אבל גם ביציע האוירה תשתנה. כל הגורמים האלימים התוקפנים הבינו ויבינו שהם המיעוט הקטן החסר משמעות. כל הגורמים המתונים שבאים לעודד ולתמוך (וכן..אפשר לשבת בשער 2 ולצאת בדקה 80 ואפשר לקלל את השחק /מאמן זה חלק מהמשחק) - הגורמים האלה יקבלו ביטחון.

מי שלא אהד מכבי, אלא אהד נמני ישאר בתחילה רק להרוס ולקלל. אתם תבחינו בהם ביציע מאחורי הספסל בשער 2. אבל הם לאט לאט יעלמו. כי מי שספק להם כרטיסים חינם לא נמצא.

1)תודה רבה שאתה מכנה אוהדים כאומללים בהקשר להודעה שלי (רמז למשהו..?)

2)אני אומר את הדעות שלי גם לא "מאחורי מקלדת" ואין קשר לאובר ביטחון.

מעבר לזה, לא באמת ציפיתי לתגובה עניינית אז זה בסדר... ככה עונים שאין משהו נורמלי להגיד, אבל לפחות אתה משועשע.

1)חמוד אתה בעצמך התחלת עם השפה המלוכלכת אז אל תצתדק לי עכשיו.

2)אתה באמת מאמי.למה שאני אשקיע בתגובה עניינית עבורך כשאתה יכול להיות פה עם 7 משתמשים ולשגע את הפורום עם האג'נדות שלך?

רק תשימו לב כמה משתמשים נרשמו בשבועיים האחרונות והפלא ופלא,לכל אותם המשתמשים יש את אותה סיסמא נדושה.וכאן אני קורא למנהלים לעשות בדיקת איי-פיי ולהוריד את כל אותם האנשים שפתחו יותר ממשתמש כי זה כבר מציק.

אוהד מכבי לא יכול להגיד אני שמח שהשחקנים עשו סבוטאז' למאמן.

אוהד מכבי לא יכול להגיד אני שמח שהקבוצה הפסידה וזה כדי שהמאמן יודח.

ובגלל שאני קורא את הדעה הזאת בפעם הראשונה בצורה מסיבית כזאת בפורום,נשאלת השאלה אם אלו באמת אוהדי מכבי או אלו אנשים עם אג'נדה סמויה כמו שניתן לראות בטוקבקים אחרי כל כתבה שמפרסמים.אותו בחור עם הכינוי "מכביסט ותיק" ושלל הכינוים שלו שהסית לאורך כל השנה האחרונה.

פשוט הזוי ומעורר רחמים.

1)חמוד אתה בעצמך התחלת עם השפה המלוכלכת אז אל תצדק לי עכשיו.

2)אתה באמת מאמי.למה שאני אשקיע בתגובה עניינית עבורך כשאתה יכול להיות פה עם 7 משתמשים ולשגע את הפורום עם האג'נדות שלך?

רק תשימו לב כמה משתמשים נרשמו בשבועיים האחרונות והפלא ופלא,לכל אותם המשתמשים יש את אותו סיסמא נדושה.וכאן אני קורא למנהלים לעשות בדיקת איי-פיי ולהוריד את כל אותם האנשים שפתחו יותר ממשתמש כי זה כבר מציק.

ובגלל שאני קורא את הדעה הזאת בפעם הראשונה בצורה מסיבית כזאת בפורום,נשאלת השאלה אם אלו באמת אוהדי מכבי או אלו אנשים עם אג'נדה סמויה כמו שניתן לראות בטוקבקים אחרי כל כתבה שמפרסמים.אותו בחור עם הכינוי "מכביסט ותיק" ושלל הכינוים שלו שהסית לאורך כל השנה האחרונה.

פשוט הזוי ומעורר רחמים.

לגבי החלק המודגש,תתפלא,הייתי בגביע הטוטו ברביעי ומושמה היו כמה שדווקא רצו שמכבי תפסיד ולא די בכך גם שיקבלו תבוסה.

מוזר פשוט מוזר מה שנהיה בתוך הקהל והתקשורת תופסת גל

Guest עתיק מאוד

מנהלים, קיבלתם תשובה.

[/quote

אחי היקר והחמוד מה אתה רוצה. הם יודעים מי אני הרי הם חסמו אותי לכתוב. כתבתי את זה בהודעה הראשונה שלי לפני כמה ימים. תתבגר כבר תתבגר!! אם אתה רוצה לכתוב במקום שרק הדיעה שלך מושמעת אז תכתוב בראש הפורום - "זהו פורום רק למי שחושב 1 2 3 4 5 "

אני די בטוח שלא (רב"ש הוא זה שהפך את גיז'רמו למגן שמאלי, נימני על הספסל\קשר שמאלי ועוד דברים מוזרים).

אני לא זוכר שמות שחקנים (רזיץ'? אלדו אדורנו? מסיקה? ועוד) ומערכים (4-6-0 של קלינגר ואלי כהן בערך) במדויק, אבל אני כן זוכר שהתחרפנתי לפחות כמו שאני רואה שגפני פותח בהרכב היום.

אני די בטוח שיש פה אוהדים שזוכרים טוב ממני, אבל הדוגמא הכי טובה, היא דור מלול שהיה כמעט לכל המאמנים האלה ולא פיתחו אותו, ולא גרמו לו להיות משהו..

בקיצור, הקטע של ההרכב זה די אותו דבר עם כל מאמן, עם כולם השתגענו באותה מידה, איך כולם רואים שX לא שחקן וההוא הרבה יותר טוב, או איך כולם רואים שY לא יודע לעצור כדור והוא בהרכב של מכבי.

אתה בן 2? אתה מערבב פה דברים לא קשורים אחד לשני. רב"ש שם את נמני על הספסל? כשרב"ש אימן במכבי, נמני כבר פרש (בעונה שלפני כן!). אדורנו שיחק במכבי אצל קלינגר, לפני 6 שנים בערך. דור מלול אכן לא זכה למספיק קרדיט גם אצל רב"ש, במשך 8 משחקים, ואז אצל נמני במשך שנתיים. ובכלל, מה הופך אותו לדוגמא הכי טובה?

בכל מקרה, אף אחד מהם לא עשה שטויות כמו בהרכבים של נמני, ואף אחד לא היה 120 מיליון שקל לבנות קבוצה, ובסוף הלך עם רוני גפני.

אחי היקר והחמוד מה אתה רוצה. הם יודעים מי אני הרי הם חסמו אותי לכתוב. כתבתי את זה בהודעה הראשונה שלי לפני כמה ימים. תתבגר כבר תתבגר!! אם אתה רוצה לכתוב במקום שרק הדיעה שלך מושמעת אז תכתוב בראש הפורום - "זהו פורום רק למי שחושב 1 2 3 4 5 "
זה פורום לאוהדי מכבי.

גם אוהדי הפועל שגולשים פה יודעים שיש גבול לפרובוקציה.

ברגע שכתבת שזה לגיטימי לשמוח בהפסדים של מכבי צריך לבעוט אותך מפה על טיל.

אני את הדיונים שלי מול דיעות אחרות אעשה עם אוהדי מכבי שמכבדים אותי. ואוהבים את מכבי ללא תנאים

לא עם חלאות אדם כמוך.

ואתה בטח תגיד לי להתבגר. אתה בן 200 ויושב כל היום כדי להקליק טוקבקים באתרי חדשות.

1)חמוד אתה בעצמך התחלת עם השפה המלוכלכת אז אל תצדק לי עכשיו.

רק תשימו לב כמה משתמשים נרשמו בשבועיים האחרונות והפלא ופלא,לכל אותם המשתמשים יש את אותו סיסמא נדושה.וכאן אני קורא למנהלים לעשות בדיקת איי-פיי ולהוריד את כל אותם האנשים שפתחו יותר ממשתמש כי זה כבר מציק.

פשוט הזוי ומעורר רחמים.

איפה בדיוק אני התחלתי? אתה הזכרת את ה"אומללים" כתגובה להודעה נקייה בת שורה אחת.

למה להגיב עניינית? יותר קל לחשוב שיש 7 יוזרים תחת אותו אדם.

אני אדם אחד ואין לי קשר לאחרים, אולי הרבה נרשמו מאחר שהתרחש אירוע גדול שגרם לאחרים לרצות להביע את דעתם(אני נרשמתי לפני פיטורי נמני אגב), לא רק לך מותר, וזה שיש הרבה עם דעה מנוגדת לשלך לא אומר שזה אדם אחד עם מטרות הסתה.

חוץ מזה, איפה מצאת זכר לדוגמאות שכתבת בהודעות שלי?

כדאי מאוד שיחתימו מאמן ליפני יום שני, אפילו אם הוא לא יעמוד על הקווים עדין.

שלא תהיה זריקת זין כמו שהיתה בטוטו

כדאי מאוד שיחתימו מאמן ליפני יום שני, אפילו אם הוא לא יעמוד על הקווים עדין.

שלא תהיה זריקת זין כמו שהיתה בטוטו

ככל שעובר הזמן, כך גם דועך הסיכוי שלנו לנצח בשני.

זה אולי ישמע לכם דפוק, אבל השחקנים זורקים כרגע זין.

אין באמת מאמן כרגע, אין שיטה ואין דרך שיתנה המאמן לשחקנים.

אני לא מבין למה גולדהאר מחכה כל כך הרבה זמן, סך הכל יש 2 מועמדים רציניים, הוא היה אמור כבר להחליט.

אני בספק אפילו אם המאמן החדש יספיק לערוך אימון מסכם לפני המשחק מול בית"ר.

איך השחקנים אמורים להגיע למשחק הזה? באיזה שיטה? באיזו דרך? איך הם יסודרו על המגרש? מהי תמונות ההרכב? כל זה עדיין אנחנו לא יודעים ואנחנו יומיים לפני המשחק.

ההתמהמהות של גולדהאר מוזרה.

נכון שזאת החלטה קריטית אבל הוא כבר 5 ימים יודע פחות או יותר מי נגד מי, כל יום קובע ועוד 48 יש משחק חשוב מאוד ועוד אין החלטה.

ככל שעובר הזמן, כך גם דועך הסיכוי שלנו לנצח בשני.

זה אולי ישמע לכם דפוק, אבל השחקנים זורקים כרגע זין.

אין באמת מאמן כרגע, אין שיטה ואין דרך שיתנה המאמן לשחקנים.

אני לא מבין מה גולדהאר מחכה כל כך הרבה זמן, סך הכל יש 2 מועמדים רציניים, הוא היה אמור כבר להחליט.

אני בספק אפילו אם המאמן החדש יספיק לערוך אימון מסכם לפני המשחק מול בית"ר.

איך השחקנים אמורים להגיע למשחק הזה? באיזה שיטה? באיזו דרך? איך הם יסודרו על המגרש? מהי תמונות ההרכב? כל זה עדיין אנחנו לא יודעים ואנחנו יומיים לפני המשחק.

מסכים איתך במאה אחוז. כמה שביתר פח גם להם נפסיד בסוף, חבל כי העונה לא גמורה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.