Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

מתן אתה נלחם בתחנות רוח

פלג לא סתם...

ואתה יודע שאני לא כותב סתם...

ואתה יודע גם שאני לא "שונא" נמני ותיק..

אם אתה רוצה תקרא אתה מוזמן להגיד אם יש משהו שאתה לא מסכים איתו..

ממתי להושיב על הספסל שחקן בעייתי נחשב לשים את האגו שלך על חשבון הצלחת הקבוצה? בדיוק כמו שקלינגר עשה לנמני עצמו ובדיוק כמו שהמאמנים הקודמים של מדו עשו למדו...

זה דבר לגיטימי שהרבה מאוד מאמנים עשו בעבר ועושים גם היום, פשוט הפעם זה לא היה בזמן הנכון או במקום הנכון.

דרך אגב, אתה יכול להפסיק לדבר על בוזגלו ? הוא פתח ב15 מ16 משחקי ליגה... לא מבין על מה התלונות

שלושה אנשים שונים ענו לך על זה כבר...די מאוחר.

עם כל הכבוד לתגובות הלא ממש משכנועות שלך ...שנשענות על אי דיוקים והקלות למאמן (לא יכל להתמודד על התואר עלק עם 70 מיליון שקל)

ואתה מקפיד גם לסיים כל פעם עם איזה קללה (אפס, זיין שכל וכו') אני לא באמת מצליח להשתכנע ככה מה לעשות.

ואגב כל מה שאתה כותב פה, גם על דעתך האישית בלבד (במשולב עם דעתם של כמה חברים מהאתר השני), אז מה אתה עף ..

תאכלס כמו שכתבתי לך בשלוש שעות האחרונות..ההיסטוריה מראה שדווקא אני על דעתי האישית וניחושיי רואה את הדברים בצורה יותר מדוייקת ממך וממקורותיך האינטרסנטים ..

רק אתמול עוד טענת שבוזגלו הכל היה מקצועי לא ככה ?...

תשמע תהיה פה גם עוד 50 שנה באמת רק חיים ארוכים ובריאות (ובלי קללות..לא מתאים)

ולא אני לא צריך להגן על המאמן הבא שיבוא או על אף אחד...אני מקווה בדיוק כמוך שהקבוצה תצליח.

אני חושב שהצעד שעשו השבוע היה נכון ואתה לא...במשך השנים הבאות נראה מי צדק.

כמובן שהמבחן הבא של המאמן יהיה בעוד שתי עונות מעכשיו (לא ככה ?)...אם החברה שלך מהאולטראס יתנו לו להגיע לשם..

העיקר לכתוב שאני צבוע...בוא נראה מתי הם יצעקו תתפטר למאמן הבא..

בניגוד אליהם לא צעקתי לא לרב"ש ולא לנמני...כמובן שאני הצבוע ולא הם..

דבר אחרון - אני לא מתרץ כלום..רק אתה,

לא הצליח כי ככה...ולא הצליח כי ככה...איזה תירוצים אני נתתי פה ?

אני לא באמת אמשיך להתדיין איתך.

אתה מונע משנאה וחוסר הבנה בסיסית להבין איפה טעית.

שיהיה לך לילה נפלא ונטול אגו.

באטיסטוטה, אני בדרך כלל אוהב את ההודעות שלך, אבל מאז מקרה נמני אתה רק מנסה להוציא אותו קטן ויוצא קטן בעצמך.

פשוט תגיד שלדעתך הוא לא יודע לאמן.

כל דבר שאתה מוסיף רק גורם לפחות התייחסות להודעות שלך.

ורון מה-שמך, אתה סתם חוצפן.

אגב, סתם מפריע לי, אתם כועסים על השחקנים שחגגו...

וואלק אם אני הייתי שחקן טוב שלא מקבל דקות גם אני הייתי שמח כי יש לי סיכוי לקבל עם מאמן אחר..

אמנם לא הייתי חוגג עם שמפניות אבל החיוך היה חוזר לי לפנים, כי יש סיכוי שהמאמן יאהב אותי ואת איך שאני משחק ואולי אני אתחיל לקבל דקות סוף סוף.

יש?

אה ו...

רון,

מאיוקה אחי.

אני לא באמת אמשיך להתדיין איתך.

אתה מונע משנאה וחוסר הבנה בסיסית להבין איפה טעית.

שיהיה לך לילה נפלא ונטול אגו.

לא שונא את נמני...לא מעריך אותו בעיקר כמאמן.

אני אולי לא מבין כלום...אתה פשוט רואה את המציאות דרך משקפיים בצורה של 8...

איך אמר וודי אלן המציאות היא אחת פשוט כל אחד משקר לעצמו אחרת

לילה טוב..

באטיסטוטה, אני בדרך כלל אוהב את ההודעות שלך, אבל מאז מקרה נמני אתה רק מנסה להוציא אותו קטן ויוצא קטן בעצמך.

פשוט תגיד שלדעתך הוא לא יודע לאמן.

כל דבר שאתה מוסיף רק גורם לפחות התייחסות להודעות שלך.

ורון מה-שמך, אתה סתם חוצפן.

תשמע יש פה דיון אנשים מגיבים אני מגיב להם חזרה...

אתה יכול לבחור לא להתייחס או שכן...אני אומר את דעתי ואת האמת שלי..

אם יש משהו שאתה לא מסכים איתו..זכותך, אתה מוזמן להגיב..

פלג לא סתם...

ואתה יודע שאני לא כותב סתם...

ואתה יודע גם שאני לא "שונא" נמני ותיק..

אם אתה רוצה תקרא אתה מוזמן להגיד אם יש משהו שאתה לא מסכים איתו..

קראתי את כל ההודעות שלך והאמת עייפתי כבר מהויכוחים האלו.

הרי זה ממש מיותר אם אני אכתוב לך שאתה טועה בגישה שלך ואתה תכתוב לי שאני ממציא דברים-כי זה מה שאמור היה להיות.

בכל מקרה כרגע אנחנו התחלפנו בצדדים.חובת ההוכחה היא עליכם עם כל המשתמע מכך, וכמה שזה עצוב להגיד,אתם "פיטרתם" את נימני כדי להביא דאבל קל או כדי לאנוס את הפועל כמו זומבים בדרבי וכאלה

אז קדימה גו פור איט,אנחנו איתכם בתמיכה של הקהל בקבוצה ומחכים לאליפות.

קראתי את כל ההודעות שלך והאמת עייפתי כבר מהויכוחים האלו.

הרי זה ממש מיותר אם אני אכתוב לך שאתה טועה בגישה שלך ואתה תכתוב לי שאני ממציא דברים-כי זה מה שאמור היה להיות.

בכל מקרה כרגע אנחנו התחלפנו בצדדים.חובת ההוכחה היא עליכם עם כל המשתמע מכך, וכמה שזה עצוב להגיד,אתם "פיטרתם" את נימני כדי להביא דאבל קל או כדי לאנוס את הפועל כמו זומבים בדרבי וכאלה

אז קדימה גו פור איט,אנחנו איתכם בתמיכה של הקהל בקבוצה ומחכים לאליפות.

תשמע אחי לא נתווכח...אבל אם אתה זוכר הודעות שלי מהחודש האחרון, לא הייתי בעד פיטורים (גם במחיר של אליפות..אני גם לא רואה את המאמן שבא עכשיו לוקח לצערי)

וואלה אחרי המשחק נגד חיפה חזרתי הביתה כל כך עצבני שפשוט לא נכנסתי לפורום בשביל לא להגיד דברים שאחרי זה אני יצטער עליהם.

חובת ההוכחה היא לא עליי..מה לעשות מאמן אני לא ואפילו לא קובע מי יאמן או אם יפוטר מאמן...חובת ההוכחה היא על המאמן.

וכולנו נשפוט אותו..לא רק אתה.

אין צדדים כולם רוצים שמכבי תצליח.

כתבתי מה שכתבתי על נמני כי זאת דעתי, עם חלק מזה אני יודע שאתה מסכים(מההודעות שלך) עם חלק בטח לא..

שבת שלום.

מה הקטע של "חובת ההוכחה עליכם"? נניח שהמאמן הבא יכשל, איך זה יסתור את הכשלון של נמני עצמו והצורך להחליף אותו?

חח בדיוק, גם אני לא הבנתי את הקטע..

זה שמאמן אחר יכול להכשל זה ברור, אבל נמני היה חייב ללכת בכל מקרה כי הוא פשוט לא סיפק את הסחורה במשך השנים שלו כמאמן, והשנה הנוכחית בפרט.

"לא סתם הוא לא מצא קבוצה בספרד. הוא נחת במכבי, וזה לא משנה".

"בוזגלו חלאת אדם. לא סתם לא רצו אותו בחיפה".

מתן,

אני לא צד בויכוח הספציפי הזה אבל המשפטים המצוטטים לא רומזים על איזשהיא בעיה מובנית בהבאת שחקנים?

ההוא לא מצא קבוצה,השני חרא של אדם וידעו את זה בחיפה,נוסיף את רודי חדד(שלא השתלב בצרפת למרות הכישרון הגדול וההייפ),קאמנן(מוכשר ובעייתי) שקיבל קרדיט לעונה אחת ואחרי חודשיים בעונה הבאה כבר לא רלוונטי,ומסודי(גאון מפונק שהתאמן עם הנרי ומשחק בהרצליה היום)ונקבל טונה של כסף שמספיק לתקציב שנתי של קבוצה ממוצעת בליגת העל שהוצא ולא הניב פירות.

מוערך בעיני שנמני חשב שהוא יצליח להפיק יותר מהכישרון ואפילו מבורך.קוראים לזה גניבה או-מי שלא מעיז,לא מתיז.

בפועל,דפוס שחוזר על עצמו ללא שום תוצאה מלבד תיסכול גדול לכל הצדדים, כולל אנחנו כקהל.ולא שלא היה לזה סיכוי מלכתחילה,רק נראה שנמני קצת התקשה בלהוציא את זה לפועל למרות הרצון הטוב ההתחלתי.רצון טוב ללא יכולת לממש-זה לא מספיק טוב למכבי תל אביב.סורי.

Guest עתיק מאוד

"לא סתם הוא לא מצא קבוצה בספרד. הוא נחת במכבי, וזה לא משנה".

"בוזגלו חלאת אדם. לא סתם לא רצו אותו בחיפה".

מתן,

אני לא צד בויכוח הספציפי הזה אבל המשפטים המצוטטים לא רומזים על איזשהיא בעיה מובנית בהבאת שחקנים?

ההוא לא מצא קבוצה,השני חרא של אדם וידעו את זה בחיפה,נוסיף את רודי חדד(שלא השתלב בצרפת למרות הכישרון הגדול וההייפ),קאמנן(מוכשר ובעייתי) שקיבל קרדיט לעונה אחת ואחרי חודשיים בעונה הבאה כבר לא רלוונטי,ומסודי(גאון מפונק שהתאמן עם הנרי ומשחק בהרצליה היום)ונקבל טונה של כסף שמספיק לתקציב שנתי של קבוצה ממוצעת בליגת העל שהוצא ולא הניב פירות.

מוערך בעיני שנמני חשב שהוא יצליח להפיק יותר מהכישרון ואפילו מבורך.קוראים לזה גניבה או-מי שלא מעיז,לא מתיז.

בפועל,דפוס שחוזר על עצמו ללא שום תוצאה מלבד תיסכול גדול לכל הצדדים, כולל אנחנו כקהל.ולא שלא היה לזה סיכוי מלכתחילה,רק נראה שנמני קצת התקשה בלהוציא את זה לפועל למרות הרצון הטוב ההתחלתי.רצון טוב ללא יכולת לממש-זה לא מספיק טוב למכבי תל אביב.סורי.

אני חושב שקראתי במהלך השנים עשרות טורים מטעם "שונאי נמני השקרנים" אבל הקישור שלהלן הוא מצויין מדוייק והוא אמיתי. למי שעוד לא קרא מוזמן לקרוא. כן גם הכתב הזה "שונא נמני", אבל כל מילה שלו נכונה. סביר להניח שמי שיתחבר לטור, זה לא חברי הפורום הנכבדים אלא אנשים קצת יותר מבוגרים - אבל אף פעם לא מאוחר מידי לשנות דיעה, במיוחד שמציגים בפניכם את האמת.

http://sports.walla.co.il/?w=/3782/1777190

כמה נקודות שלי על הויכוח פה:

מאור בוזגלו קיבל את כל הקרדיט בעולם מאבי, הוא זה שקנה אותו בסכום מגוכח שלא תואם את היכולות שלו ונתן לו שכר הזוי. הוא זה שנותן לו לפתוח בכל המשחקים מתחילת העונה למרות שהתפוקה שלו בתפקיד מפתח בהרכב הקבוצה דלה ביותר.

אבידור זה אחד החלוצים הגרועים בליגה אז הוא צריך להוקיר תודה לאבי שבכלל הביא אותו אלינו.

אם מדוניאנין יראה חוסר מקצועונות גם מול המאמן החדש שיילך הביתה.

אבי נימני נכשל לא רק בעונה הנוכחית אלא בכל עונותיו במכבי כמתווה רכש וכמאמן בעונה שעברה. אבי עשה עבודה סבירה+ עם בחירת הזרים אך כשל כשלון חרוץ עם כל הישראלים שהביא לקבוצה מלבד בודדים.

ההבנה הטקטית והמקצועית של אבי טעונה שיפור, הוא הפיק עד כה 30% מהסגל שעומד לרשותו שאותו הוא בנה, הוא זה שעצר מומנטומים של ריצה מספר פעמים העונה עם החלטות רעות כשהדוגמא האחרונה היא ההרכב ההזוי בחיפה. ה4-4-3 עם בוזגלו, עטר וקולאוטי כשישראלביץ קשר התקפי הוא לא רציני לא יצירתי ומועד לכשלון מראש. בהיעדר יצחקי ההתעלמות מ-2 השחקנים היצרתיים בסגל במשך החצי השני של העונה הוא חוסר הבנה באיך צריכה קבוצה יוזמת לשחק. הקרדיט המוגזם לרוני גפני שהוא לרוב הדיעות אחד המגינים השמאליים הגרועים ששיחקו במכבי מעלה תהיות.

כמובן שלא ניקח לו את הדברים החיוביים, העובדה שהזרים שלו הם בסה"כ טובים אם כי יקרים. היכולת שלו לשמור על הקהל רגוע למרות הכשלונות בשנתיים וחצי שלו כמאמן.

לדעתי היה שווה לאפשר לסיים את העונה ולבחון את התוצאות בסוף אך עדיין הפיטורים הללו מובנים.

אני חושב שקראתי במהלך השנים עשרות טורים מטעם "שונאי נמני השקרנים" אבל הקישור שלהלן הוא מצויין מדוייק והוא אמיתי. למי שעוד לא קרא מוזמן לקרוא. כן גם הכתב הזה "שונא נמני", אבל כל מילה שלו נכונה. סביר להניח שמי שיתחבר לטור, זה לא חברי הפורום הנכבדים אלא אנשים קצת יותר מבוגרים - אבל אף פעם לא מאוחר מידי לשנות דיעה, במיוחד שמציגים בפניכם את האמת.

http://sports.walla.co.il/?w=/3782/1777190

לשם שינוי הבאת משהו מעניין ונכון

עצוב לקרוא את זה

הפיסקה האחרונה באמת נותנת פרופורציות

יהיה בסדר. השאלה מתי

http://sports.walla....w=/3782/1777190

חבל שבמדיה הדיגיטלית מילים לא עולות כסף, כי הכתב הזה כתב אלפי מילים ובכולן הוא חזר על אותה מנטרה: "התקשורת לא הוגנת, התקשורת לקחה את הצד של נמני, התקשורת רק הציגה את מקורביו, התקשורת לא הזכירה שהוא נכשל".

היה אפשר לכתוב אותו דבר בטור דעה של 150 מילה או אפילו פחות.

אני גם שמתי לב לתופעה הזאת ביום שנמני פוטר, אבל זה בכלל לא קשור לנמני, זה קשור לתקשורת הספורט המגעילה שלנו.

חבל שבמדיה הדיגיטלית מילים לא עולות כסף, כי הכתב הזה כתב אלפי מילים ובכולן הוא חזר על אותה מנטרה: "התקשורת לא הוגנת, התקשורת לקחה את הצד של נמני, התקשורת רק הציגה את מקורביו, התקשורת לא הזכירה שהוא נכשל".

אני גם שמתי לב לתופעה הזאת ביום שנמני פוטר, אבל זה בכלל לא קשור לנמני, זה קשור לתקשורת הספורט המגעילה שלנו.

זה נכון שתקשורת הספורט היא כזו בלי קשר לנימני. אבל דחילק, הבנאדם עשה מטעמים מפיטוריו שלו. אין מקור חדשות אמין אחד שכתב בצורה עניינית על הנושא הזה, הכל היה צהוב ומשופע אינטרסים. אז נימני לא המציא את אופירע, אבל ברוך השם הוא אחד מאלו שעוזרים לה להיות מה שהיא.

תגיד אתה צוחק,

כל הכתבות אחרי פיטורי נימני זה איזה מהלך גדול זה היה, יום העצמאות של מכבי כאילו כרגע גולדהר הצליח לשחרר את מכבי מסדאם חוסיין.

לא הייתה שום כתבה אוהדת על נימני

והטור של קופמן בא להגיד שכבר בקיץ רצו לעשות לנימני כיפה אדומה אבל נכשלו כי נימני עלה על זה בזמן וגולדהר פחד מתגובת האוהדים מהאוהדים.

אבל כל הזמן חיכו לרגע המתאים להפטר ממנו.

מה שקורה עכשיו בתקשורת זה הסטה נגד נימני כדי שהציבור ישכח את מה שנימני נתן למכבי.

יש ניסיון לגמד את נימני ואת פועלו ואני לא רואה יותר מידי כתבות בעדווחבל אני בתור אוהד מכבי עצוב שמנסים לשחוט את אחד הסמלים הגדולים שלנו

שכולם יסכימו שכל מה שהוא עשה זה לטובת מכבי גם אם לא תמיד דברים הלכו.

תגיד אתה צוחק,

כל הכתבות אחרי פיטורי נימני זה איזה מהלך גדול זה היה, יום העצמאות של מכבי כאילו כרגע גולדהר הצליח לשחרר את מכבי מסדאם חוסיין.

לא הייתה שום כתבה אוהדת על נימני

והטור של קופמן בא להגיד שכבר בקיץ רצו לעשות לנימני כיפה אדומה אבל נכשלו כי נימני עלה על זה בזמן וגולדהר פחד מתגובת האוהדים מהאוהדים.

אבל כל הזמן חיכו לרגע המתאים להפטר ממנו.

מה שקורה עכשיו בתקשורת זה הסטה נגד נימני כדי שהציבור ישכח את מה שנימני נתן למכבי.

יש ניסיון לגמד את נימני ואת פועלו ואני לא רואה יותר מידי כתבות בעדווחבל אני בתור אוהד מכבי עצוב שמנסים לשחוט את אחד הסמלים הגדולים שלנו

שכולם יסכימו שכל מה שהוא עשה זה לטובת מכבי גם אם לא תמיד דברים הלכו.

אל תפריע להם עם עובדות ידידי.

נו באמת, להזכיר לך ששנים שאין מילה אחת רעה על נמני בתקשורת? אחת רעה!

אפילו עמנואל רוזן ימח שמו לא מזכיר את נמני בטורים שלו כשהוא מנסה לרדת עלינו...

זה שנמני חזק מאוד בתקשורת בכל הנוגע לספורט זה ידוע, וזה היה ברור גם שביום פיטוריו התקשורת תגן עליו ותעטוף אותו בעלי כותנה,

אבל רבאק לפחות תודו בזה...

הדבר היחיד הרע שיצא על נמני היה הכתבה המביכה של אילנה דיין, שגם היא לא קשורה לספורט...

מה הקטע של "חובת ההוכחה עליכם"? נניח שהמאמן הבא יכשל, איך זה יסתור את הכשלון של נמני עצמו והצורך להחליף אותו?

חובת ההוכחה עליכם משמע,שאתם אמרתם שעם נימני אין לנו סיכוי לאליפות(מקום 3-פער 4 נקודות מהמקום הראשון).אז נימני כבר לא במכבי,לא נתתם לו לסיים את העונה היחידה שבה הוא באמת נבחן וקיבל מעל ומעבר מבחינה תקציבית,וחובת ההוכחה עכשיו היא על הסקת המסקנה ההזויה הזאת שיבוא מאמן חדש במקום אבי ויביא לנו אליפות.

קשה לי לראות את זה קורה אבל הלוואי ואני אתבדה.

בכל מקרה,יש לי הרבה דברים להגיד מאידך,זה לא ישנה כלום אז עדיף להתמקד בעיקר ולא בתפל.

בהצלחה למכבי.

עריכה:

דבר אחרון,אני רוצה שתבינו איזה טיפוסים אומללים יש לנו בקהל כשאנחנו שמחנו מהמשחקים האלה הם פיללו שנפסיד ואבי יעוף.תזכורת קטנה:

http://www.youtube.com/watch?v=bOw7wxeJfd8

http://www.youtube.com/watch?v=qaznDdaZtnw&feature=channel

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.