Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

אין לי כוח להכנס לויכוח של מדוניאנין כי אני באמת מקווה שנצליח להוציא ממנו משהו (כי הוא מפוצץ בכישרון), למרות שאתם טוענים שזה השחקן וזה מה שיש.

אני רק אגיד שאתם עושים לו שירות נוראי.

ממה שאתם כותבים מתקבל בעיקר הרושם שזאת היתה טעות להביא אותו.

לילה טוב.

אין לי כוח להכנס לויכוח של מדוניאנין כי אני באמת מקווה שנצליח להוציא ממנו משהו (כי הוא מפוצץ בכישרון), למרות שאתם טוענים שזה השחקן וזה מה שיש.

אני רק אגיד שאתם עושים לו שירות נוראי.

ממה שאתם כותבים מתקבל בעיקר הרושם שזאת היתה טעות להביא אותו.

לילה טוב.

לפי מה שאתה אומר, זאת אכן היתה טעות להביא אותו, כי אתה לא מוכן לתת לו את התנאים שהוא צריך כדי להצליח.

אני אמרתי את זה כל הזמן הזה, כשהייתי בעדו, ואני עדיין בעדו. זה השחקן, זה מה יש.

שוב, אתה ברצינות חושב שמה שואן חאל לא עשה אתה תעשה?

זה שחקן שנותנים לו כדור ואומרים לו לשחק. אני לא חושב שזאת היתה טעות להביא אותו, כי אני חושב שבליגה שלנו אנחנו יכולים "להרשות לעצמנו" שחקן כזה, עם הכישרון שלו. אם בנית על משהו אחר? אז כן. טעית. בגדול. ויכולתי להגיד לך את זה גם בקיץ, לא רק עכשיו.

תיזכר גם בכל מה שיואב כתב עליו כשהוא הגיע, ויואב מאוד התלהב ממנו. זה שחקן עם גינונים של כוכב - וזה בסדר. אבל ראו את זה עליו מהרגע הראשון. יש פה אנשים שעצמו את העיניים שלהם בפני הגאווה שלו (פרפרזה על ניטשה), אני ואחרים לא. פשוט לא ראינו עם זה בעיה.

ספר לי

תשמע זה מגילות...

אבל זה ברוח הדברים שאני כותב פה בשעות האחרונות..

עם קצת יותר קללות... (לא לנמני, למי שמגיב ובעיקר לרוני גפני)

א.נכון, קיוויתי שהוא ילך..מה אני אגיד לך, לא תופס ממנו מאמן, אני לא אתחסד ואגיד שלא רציתי שהוא ילך (אגב בניגוד לשונאי נמני אני הגעתי למסקנה הזאת לפני חודשיים וחצי לא לפני שנתיים,רק שתבין שאני לא באתי אליו בקטע שלילי מלכתחילה) וכן כיבדתי אותו בשורה התחתונה.

כמו שאני מקווה שאתם תנהגו במאמן הבא.

ב.אני לא שמעתי את נמני אומר אף פעם שהוא יעזוב אם הקבוצה לא תזכה באליפות.

הוא גם לא יגיד דבר כזה, כי זהו נמני, הכל מעורפל..הוא אמר שאם הקבוצה לא "תתמודד על האליפות" (מה זה אומר בדיוק, 10 נקודות ממקום ראשון זה להתמודד או לא..?)הוא יעזוב, אם היה מסיים מקום שני, מערכת יחסי הציבור שלו הייתה פותחת בקמפיין למה הוא צריך לקבל עוד הזדמנות.

אנחנו כבר למודי ניסיון..

ג.הדברים יצאו אחרי שנמני עזב ?..האומנם ?

לעיתונות אולי - כי אבי נמני מקושר לכל עורך עיתון ואינטרנט בארץ (אן שגם על זה נתווכח, הרי אתה יודע שזה נכון),

על המגרש ראינו כל שבוע קבוצה כבוייה הרכבים תמוהים חילופים עוד יותר ושחקנים ביציע...כל טמבל הבין שיש פה בלאג (אגב מנחש סדרתי שכמוני,

אמרתי לחברים שלי בקרית אליעזר שאיך שהקבוצה נראית זה נראה כאילו הוא איבד לגמרי את החדר הלבשה..וזה היה לפני שהכל יצא החוצה, כנראה שהניחושים שלי די מושכלים אחרי הכל :yellow_cool1:)

ד. מאור צודק מה אני יגיד לך, בערימת האפסים הזאת באמת אין סיבה שהוא לא ישחק, הוא רואה מי משחק ומבין שאין סיבה שהוא לא ישחק.

לא בגלל שהוא אלוהים (את זה אתה אומר..וכרגיל מאמץ את הגישה של..)בגלל שהוא שחקן מצויין בעונה טובה ולמה שהוא לא ישחק ?

כנ"ל לגבי מדו - ברור שהוא לא ישמח שהוא משחק בעמדה שהוא לא טוב בה, ומה יש למאמן שמנסה כל היום לזים שחקנים בעמדות שהם לא טובים בהם ולא יעילים בהם ואז להעניש אותם שהם מתמרמרים..הם לא עשו שביתות איטלקיות ולא נעליים.

מדו איים על נמני ?...נו באמת, מה הוא אמר לו שהוא ישלח אליו את הצבא שלו ?...די נו..

ה.למה שמדו יהיה מגן ? מאותה סיבה שזיו יהיה קשר ?.., אתה מבין ששום דבר לא מקצועי השחקנים מבינים את זה ומתמרמרים, למה אבידור אגב לא מקבל הזדמנויות שאתה רואה איך קולאוטי נראה? ..ואללה מבין תתסכול שלהם מה אני אגיד לך, תאר לך שתעבוד במקום עבודה וכל השיקולים של הבוס שלך יהיו לא מקצועיים ואתה תפגע מהם נראה איך תגיב, בטח אתה תגיב אחרת..כל אחד חכם שמדובר באחרים.

עזוב אתה יודע מה לא בא להגן עליהם יותר מדי, רק אומר שאני מבין אותם...ומאמן צריך לדאוג שלא יהיה לו תסכול בקבוצה, ואם זה ככה למה הוא בנה סגל כל כך רחב ?...אם מאור כל כך רע למה הוא לא העיף אותו בקיץ?...אם מדו שחקן כל כך בעייתי איך הוא לא ידע את לפני שהוא שם עליו כל כך הרבה כסף...איך זה שאתם לא שואלים את השאלות האלה ?

זו העונה הראשונה של אבי כמבחן. אתה נכנעת לפני חודשיים וחצי? מרשים. אני למאמן הבא אתן הרבה כבוד, אלחץ לו את היד ואאחל לו בהצלחה.

במחזור שמיני, נתחיל לעשות את החשבון, האם הוא הצליח, האם יש שינוי, אם לא? הביתה. מה זה משנה, נביא מאמן חדש. אנחנו אוהבים את זה.

בקצב הזה, בעוד 10 שנים לא יהיה מאמנים פנויים בשוק שלא דרכו במכבי, נעשה הגרלה בשער 11, ומי שיזכה, יהיה המאמן הבא של מכבי.

ב) אבי אמר את זה בתחילת העונה, באחת מהראיונות שלו לעיתון. מבטיח שאנסה להביא לך את זה כמה שיותר מהר.

אני יודע שאתה לא מאמין לי, ולכן לא אגיד לך מה אבי אמר לי באחת מהשיחות שלי איתו. (נו מידי פעם גם אני דיברתי איתו, אני כותב פה ושם בהמכבי דוט קום).

אם אתה לא מאמין לי, אני אתן לך שם משתמש של אחד מהאנשים בפורום, שגם הוא כותב באתר ספורט וזה הציטוט המלא שאבי אמר לו:"אתפטר אם לא ניקח אליפות"

אגב, אבי באמת האמין שהוא מסוגל ויכול לקחת אליפות.

ג) אבי בסכסוך עם הרבה מאד אנשי תקשורת - ספורט 5 וכמובן עיתון הארץ. כולם יודעים את זה, והם הראשונים שניסו לפגוע באבי, ובמכבי ת"א.

זה לא חדש.

מה אני אומר לך, מה אתה עונה. זה שהקבוצה לא נראתה טוב, לא אומר שאבי איבד את חדר ההלבשה, כי אם כן, גם מכבי חיפה, ביתר וחצי מהקבוצות בארץ איבדו את חדר ההלבשה.

אבי שמר על הכל בשקט, רק כשהוא עזב כולכם קיבלתם את הסיבה למה מדו היה מחוץ לסגל זמן רב.

הוא לא באמת איבד את חדר ההלבשה, אפילו בוזגלו, אחד מהשחקנים שלא רצו את אבי כמאמן לעולם לא אמר את זה, גם כשאוהדים באו לאימון זועמים ודרשו את ראשו של נמני, בא בוזגלו ואמר להם "מה אתם רוצים ממנו?"

זה רק מוכיח לך, שהחרא צף אחרי שאבי עזב.

ד,ה)באמת שאני מבולבל.

מצד אחד אתה אומר שאבי מאמן כושל, מצד שני אתה אומר שהשיקולים שלו הגיעו ממניעים אישיים בלבד.

אז רגע, מדו ובוזגלו ירדו לספסל בגלל שאבי מאמן כושל? או בגלל שהוא מונע משיקולים שלא קשורים לזה?

באמת שאני אשמח אם תענה לי על זה.

אתה מבין לאיזה מצב הגעת? אתה מצדיק את ה-"מרד" ששחקני מכבי עשו.

זה פגע בי כאוהד. לראות את מאור אומר שהוא לא רוצה להכנס כמחליף, זה היה אחד הביזיונות הגדולות שלי כאוהד, ואותך זה לא מעניין, ואתה אפילו "מבין" אותו.

הריי זה לא סוד שמדו שחקן בעייתי, ידעו את זה לפני שהוא הגיע, גם האוהדים, גם נמני וגם ההנהלה.

לא סתם הוא לא מצא קבוצה בספרד. הוא נחת במכבי, וזה לא משנה. הוא זרק זין על כולם, ואתה במקום לגנות אותו, מצדיק אותו.

זו הרמה שאתה רוצה? חוץ מלהגיד לך שאתה צריך להתבייש ואני עצוב שיש לנו אוהדים כמוך, אין לי מה להגיד לך.

זה שאתה לא אוהב את אבי ניחא, אבל להצדיק שחקנים שזורקים זין, זה כבר מעל ומעבר.

לפי מה שאתה אומר, זאת אכן היתה טעות להביא אותו, כי אתה לא מוכן לתת לו את התנאים שהוא צריך כדי להצליח.

אני אמרתי את זה כל הזמן הזה, כשהייתי בעדו, ואני עדיין בעדו. זה השחקן, זה מה יש.

שוב, אתה ברצינות חושב שמה שואן חאל לא עשה אתה תעשה?

זה שחקן שנותנים לו כדור ואומרים לו לשחק. אני לא חושב שזאת היתה טעות להביא אותו, כי אני חושב שבליגה שלנו אנחנו יכולים "להרשות לעצמנו" שחקן כזה, עם הכישרון שלו. אם בנית על משהו אחר? אז כן. טעית. בגדול. ויכולתי להגיד לך את זה גם בקיץ, לא רק עכשיו.

אתם מציירים שחקן בלי משמעת, שמאמנים לא מכתיבים לו איך לשחק ואיך להתנהג.

אז כן, בניתי על משהו אחר.

נראה איך המאמן הבא יסתדר איתו.

כמו שאמרת, אם ואן-חל לא הצליח לשנות אותו כנראה שההדרדות המקצועית שלו לא תעצר פה.

כמובן שאני מקווה שאתה טועה ושהוא יסדר את הראש ויצליח במכבי.

באופן כללי אני מאמין שגישה מקולקלת של שחקנים אפשר לתקן. אבל אולי אני טועה.

שנייה אתה רוצה להגיד לי שאנשי מכבי ראו אחרי המשחק שמדו רץ 13 ק"מ והבא אחריו ששיחק יותר דקות ממנו רץ 8 ק"מ (נניח),

ועדיין באישור דובר הקבוצה פירסמו את זה בעיתון (תוצאות השבב זה מידע שהיה רק למכבי)

אני יכול להניח שבנאדם שפוי במצב כזה היה מבין שיש בעיה בשבב או וואטאבר ולא היה מפרסם שמדו רץ יותר מכולם..

זאת גם התשובה אליך EIGHT...

או שהשבב היה מקולקל לכולם...או שלאף אחד.

אחרת לא היו מפרסמים את זה.

אתה יודע, אני בעד מדו והכל, אבל יש גם את האפשרות שמכבי פרסמו שטויות.

גם יכול להיות שכולם מקולקלים אבל באופן שונה. זה קטע כזה עם מכשירים שלא פועלים טוב, לכל אחד יש את הפאק שלו...

אני בטוח שמדו רוצה להצליח בקבוצה ולהביא תארים. אבל אתה בכל זאת לא יכול להגיד שהוא חף מפשע. אז כן, נמני עשה טעות עם מדוניאנין, טעות שנובעת מחוסר ניסיון. אבל הוא עשה את זה כי הוא חשב שזה טוב לקבוצה, בדיוק כמו המאמנים הקודמים של מדו (תנסה גם אתה להסתכל מנקודת המבט של נמני). מה שאתה בעצם מנסה לטעון פה כל הזמן הזה זה שלנמני לא היה אכפת בכלל מהקבוצה ושהוא הוריד את מדו לספסל רק בשביל האגו העצמי שלו. זה מה שכל כך מעצבן פה אנשים...

בסוף ההודעה שלי כתבתי שיש צד שני, ואני בהחלט מבין את זה.

אבל בשביל להרוויח מהשחקן (שככל הנראה הוא בעייתי וידעו את זה שהביאו אותו לפה, הרי קראנו שואן חאל זרק אותו) צריך להוריד מהאגו...אם לא, תשחרר אותו (ואני מאמין שאם אבי לא הולך הוא היה משחרר אותו)

וכן אני באמת מאמין שאם אבי היה יודע להוריד מהאגו שלו היה אפשר להוציא ממדו יותר.

ואותו דבר תופס גם לגבי בוזגלו...מה לעשות ככה זה מרגיש, הוא מחנך שחקנים ועושה סדרות חינוך במקום לנסות למצוא איך כל הצדדים יהיו מרוצים..

וכן זה דורש ויתור על האגו גם מבחינתם (והם מקבלים כסף בשביל זה..) וגם מבחינתו.

לא טענתי שלנמני לא אכפת ממכבי...בוא נדייק, טענתי שנמני שם את עצמו ואת האגו שלו מעל מכבי... אני בטוח שאכפת לו(אפילו עכשיו).

Hamaccabiya, we shouldn't mix everything. I accept most of the criticism on Avi as a coach, but it has nothing to do with unprofessional acts by some of the players. If not for the fans and not for the club - do your best for the money!

אז לפי מה שאתה אומר, החדשות הטובות הן ששחקני מכבי הם לא רודפי בצע: אפילו כסף לא גורם להם לרוץ :yellow_cool1:

אתה יודע, אני בעד מדו והכל, אבל יש גם את האפשרות שמכבי פרסמו שטויות.

גם יכול להיות שכולם מקולקלים אבל באופן שונה. זה קטע כזה עם מכשירים שלא פועלים טוב, לכל אחד יש את הפאק שלו...

הכל יכול להיות..

אבל קצת מגוחך שאנשים בונים תאוריות על זה שדווקא השבב של מדו מקולקל...כאילו זאת עובדה.

ואני נאלץ להגן פה על השבב הדבילי הזה מול ארבעה אנשים, שאף אחד לא יכול להוכיח שהוא באמת מקולקל..

ועוד כותבים שהאריס עצלן ולא משקיע והשבב מקולקל (רוצים להגיד את זה תוכיחו שהשבב מקולקל..)

בנתיים מכבי פרסמו את הנתונים האלה, ואני רוצה להאמין שמישהו היה שם לב שהאריס רץ 5 ק"מ יותר מכולם וזה לא הגיוני, כנראה שכל התוצאות היו באיזור הזה..

זו העונה הראשונה של אבי כמבחן. אתה נכנעת לפני חודשיים וחצי? מרשים. אני למאמן הבא אתן הרבה כבוד, אלחץ לו את היד ואאחל לו בהצלחה.

במחזור שמיני, נתחיל לעשות את החשבון, האם הוא הצליח, האם יש שינוי, אם לא? הביתה. מה זה משנה, נביא מאמן חדש. אנחנו אוהבים את זה.

בקצב הזה, בעוד 10 שנים לא יהיה מאמנים פנויים בשוק שלא דרכו במכבי, נעשה הגרלה בשער 11, ומי שיזכה, יהיה המאמן הבא של מכבי.

ב) אבי אמר את זה בתחילת העונה, באחת מהראיונות שלו לעיתון. מבטיח שאנסה להביא לך את זה כמה שיותר מהר.

אני יודע שאתה לא מאמין לי, ולכן לא אגיד לך מה אבי אמר לי באחת מהשיחות שלי איתו. (נו מידי פעם גם אני דיברתי איתו, אני כותב פה ושם בהמכבי דוט קום).

אם אתה לא מאמין לי, אני אתן לך שם משתמש של אחד מהאנשים בפורום, שגם הוא כותב באתר ספורט וזה הציטוט המלא שאבי אמר לו:"אתפטר אם לא ניקח אליפות"

אגב, אבי באמת האמין שהוא מסוגל ויכול לקחת אליפות.

ג) אבי בסכסוך עם הרבה מאד אנשי תקשורת - ספורט 5 וכמובן עיתון הארץ. כולם יודעים את זה, והם הראשונים שניסו לפגוע באבי, ובמכבי ת"א.

זה לא חדש.

מה אני אומר לך, מה אתה עונה. זה שהקבוצה לא נראתה טוב, לא אומר שאבי איבד את חדר ההלבשה, כי אם כן, גם מכבי חיפה, ביתר וחצי מהקבוצות בארץ איבדו את חדר ההלבשה.

אבי שמר על הכל בשקט, רק כשהוא עזב כולכם קיבלתם את הסיבה למה מדו היה מחוץ לסגל זמן רב.

הוא לא באמת איבד את חדר ההלבשה, אפילו בוזגלו, אחד מהשחקנים שלא רצו את אבי כמאמן לעולם לא אמר את זה, גם כשאוהדים באו לאימון זועמים ודרשו את ראשו של נמני, בא בוזגלו ואמר להם "מה אתם רוצים ממנו?"

זה רק מוכיח לך, שהחרא צף אחרי שאבי עזב.

ד,ה)באמת שאני מבולבל.

מצד אחד אתה אומר שאבי מאמן כושל, מצד שני אתה אומר שהשיקולים שלו הגיעו ממניעים אישיים בלבד.

אז רגע, מדו ובוזגלו ירדו לספסל בגלל שאבי מאמן כושל? או בגלל שהוא מונע משיקולים שלא קשורים לזה?

באמת שאני אשמח אם תענה לי על זה.

אתה מבין לאיזה מצב הגעת? אתה מצדיק את ה-"מרד" ששחקני מכבי עשו.

זה פגע בי כאוהד. לראות את מאור אומר שהוא לא רוצה להכנס כמחליף, זה היה אחד הביזיונות הגדולות שלי כאוהד, ואותך זה לא מעניין, ואתה אפילו "מבין" אותו.

הריי זה לא סוד שמדו שחקן בעייתי, ידעו את זה לפני שהוא הגיע, גם האוהדים, גם נמני וגם ההנהלה.

לא סתם הוא לא מצא קבוצה בספרד. הוא נחת במכבי, וזה לא משנה. הוא זרק זין על כולם, ואתה במקום לגנות אותו, מצדיק אותו.

זו הרמה שאתה רוצה? חוץ מלהגיד לך שאתה צריך להתבייש ואני עצוב שיש לנו אוהדים כמוך, אין לי מה להגיד לך.

זה שאתה לא אוהב את אבי ניחא, אבל להצדיק שחקנים שזורקים זין, זה כבר מעל ומעבר.

א.בוא נדייק, זה העונה השלישית של אבי כמאמן, בעונה הראשונה לא ציפינו ממנו לכלום והכל התקבל בהבנה יחסית (למרות שהוא קיבל את הקבוצה בפער של פחות משמונה נקודות מהמקום הראשון - אז שים לב שאתה מציב מטרות אליפות למאמן הבא) עונה שעברה, בוא נגיד בינוני מינוס - כתבתי פה כבר למה, אבל זה לא לנושא הזה...זאת העונה השלישית ובוא נשים את העובדות לא כפי שהן נוחות לנו אלא כפי שהן המציאות.

כל עונה היא מבחן למאמן..מי החליט שהמבחן התחיל העונה ?...אתר האולטראס ?

לא מקבל את זה, אתה נבחן כל שבוע כל משחק.

ב.בבקשה תמצא לי אני אשמח...אני לא שמעתי דבר כזה, אם היה ואתה תמצא אז סבבה (אני מכיר נתמודד על האליפות, ושוב מה זה אומר ? איך מגדירים הצלחה ביעד מופשט שכזה ?)

ג.אבי נמני בסכסוך עם ערוץ הספורט ?...הוא התארח שם בשבוע שעבר, הוא מתראיין לשירלי בקביעות.

כלי התקשורת היחידי שאבי באמת מסוכסך איתו ולא שולט במידע שיוצא בו זה "הארץ" ושם יצא הרבה זבל מחדר ההלבשה העונה (אני מנוי במקרה)

כל קבוצות ליגת העל איבדו את החדר הלבשה ?...לא נכון. לכמה מאמנים שני שחקנים בטווח של שנה לא הסכימו להכנס למשחק ?

תשמע יצחק שום איבד לגמרי את חדר ההלבשה בבית"ר שנה שעברה וזה לא הגיע לרמות כאלה

שחקנים חגגו שהוא עזב אתה קולט מה זה אומר (חוץ מהיותם חארות ) שחקנים לא רצו לשחק בשבילו (ותכף נגע בהם..נכון או לא) מה זה אם לא לאבד את חדר ההלבשה ?

בקשר לאמירה של בוזגלו - זה הרי בדיוק מה שאתה רוצה לא ?...שיהיה מתוסכל וישמור בפנים, אם הוא היה אומר שאבי הורג אותו, אז גם היית נופל עליו, וגם אבי היה נופל עליו, דווקא פה הוא היה בסדר (למרות שברור שזה היה בקטע של פחדנות..אבל לפחות הוא לא הוציא כביסה מלוכלכת החוצה)\אבל ראית על המגרש בשבועות האחרונים קבוצה כבויה לגמרי - אני למשל כמו שכבר כתבתי..ישר ידעתי שיש בלאגן בחדר ההלבשה.

יש פה משתמש בפורום שהיה איתי במשחק בחיפה אם אתה רוצה הוא יעיד על זה שאמרתי לו בחיפה שאבי איבד את חדר ההלבשה..לפני שהחרא צף בעיתונות הוא צף במגרש..

ד. מניעים אישיים - לא בדיוק מה שאמרתי, טענתי שהוא שם את האגו שלו והכוחניות שלו מעל מכבי..בהחלט.

הוא שם את אבי נמני האישיות מעל המועדון ומעל הצלחת הקבוצה.

ה. מדו שחקן בעייתי וכולם ידעו את זה...מסכים

אז למה אבי הביא אותו בסכום שיא והחתים אותו ל 4 שנים ?...אם זאת הייתה טעות זה יושב לאבי על הראש, אין אשם אחר.

אם כבר הבאת אותו וידעת שהוא בעייתי, למה לחזור על הטעויות שעשו מאמנים קודמים ? , אתה יודע מי זה השחקן הזה והחלטת בכל זאת להביא אותו זה אומר שמבחינתך החלטת לנהוג בו אחרת מואן חאל, או שבאמת בשביל מה הוא הביא אותו ?...תסביר לי.

אתה יכול להתבייש בי, אני מתבייש בך סבבה בוא נתקדם מעבר לזה...

לא מצדיק את השחקנים, רק שואל איך זה קורה דווקא לאבי ?...פעמיים !!!

מה הוא עושה שהוא דוחף שחקנים לפינות האלה (לא נראה לי שגוטמן דורש פחות מהשחקנים שלו...) ?

אבל בשביל להרוויח מהשחקן (שככל הנראה הוא בעייתי וידעו את זה שהביאו אותו לפה, הרי קראנו שואן חאל זרק אותו) צריך להוריד מהאגו...אם לא, תשחרר אותו (ואני מאמין שאם אבי לא הולך הוא היה משחרר אותו)

ואותו דבר תופס גם לגבי בוזגלו...מה לעשות ככה זה מרגיש, הוא מחנך שחקנים ועושה סדרות חינוך במקום לנסות למצוא איך כל הצדדים יהיו מרוצים..

לא טענתי שלנמני לא אכפת ממכבי...בוא נדייק, טענתי שנמני שם את עצמו ואת האגו שלו מעל מכבי... אני בטוח שאכפת לו(אפילו עכשיו).

כמו שאמרת, הוא עשה סדרת חינוך למדו במקום למצוא דרך בה כל הצדדים יהיו מרוצים.... וזאת הייתה טעות של חוסר ניסיון. אבל המחשבה שלו בכל זאת הייתה טובת הקבוצה, תסכים איתי? אתה מקודם אמרת שהוא עשה את מה שהוא עשה ממניעים אישיים...

כמו שאמרת, הוא עשה סדרת חינוך למדו במקום למצוא דרך בה כל הצדדים יהיו מרוצים.... וזאת הייתה טעות של חוסר ניסיון. אבל המחשבה שלו בכל זאת הייתה טובת הקבוצה, תסכים איתי? אתה מקודם אמרת שהוא עשה את מה שהוא עשה ממניעים אישיים...

כל פעם אתם חוזרים לאותה נקודה מניעים אישיים.

וכל פעם אי מתקן אותכם מחדש..אגו.

אבי שם את האגו שלו מעל הצלחת הקבוצה (אפשר לראות בזה מניע אישי)

אני בהחלט לא רואה במלחמת כוחות מול שחקן שיקול מקצועי.

א.בוא נדייק, זה העונה השלישית של אבי כמאמן, בעונה הראשונה לא ציפינו ממנו לכלום והכל התקבל בהבנה יחסית (למרות שהוא קיבל את הקבוצה בפער של פחות משמונה נקודות מהמקום הראשון - אז שים לב שאתה מציב מטרות אליפות למאמן הבא) עונה שעברה, בוא נגיד בינוני מינוס - כתבתי פה כבר למה, אבל זה לא לנושא הזה...זאת העונה השלישית ובוא נשים את העובדות לא כפי שהן נוחות לנו אלא כפי שהן המציאות.

כל עונה היא מבחן למאמן..מי החליט שהמבחן התחיל העונה ?...אתר האולטראס ?

לא מקבל את זה, אתה נבחן כל שבוע כל משחק.

ב.בבקשה תמצא לי אני אשמח...אני לא שמעתי דבר כזה, אם היה ואתה תמצא אז סבבה (אני מכיר נתמודד על האליפות, ושוב מה זה אומר ? איך מגדירים הצלחה ביעד מופשט שכזה ?)

ג.אבי נמני בסכסוך עם ערוץ הספורט ?...הוא התארח שם בשבוע שעבר, הוא מתראיין לשירלי בקביעות.

כלי התקשורת היחידי שאבי באמת מסוכסך איתו ולא שולט במידע שיוצא בו זה "הארץ" ושם יצא הרבה זבל מחדר ההלבשה העונה (אני מנוי במקרה)

כל קבוצות ליגת העל איבדו את החדר הלבשה ?...לא נכון. לכמה מאמנים שני שחקנים בטווח של שנה לא הסכימו להכנס למשחק ?

תשמע יצחק שום איבד לגמרי את חדר ההלבשה בבית"ר שנה שעברה וזה לא הגיע לרמות כאלה

שחקנים חגגו שהוא עזב אתה קולט מה זה אומר (חוץ מהיותם חארות ) שחקנים לא רצו לשחק בשבילו (ותכף נגע בהם..נכון או לא) מה זה אם לא לאבד את חדר ההלבשה ?

בקשר לאמירה של בוזגלו - זה הרי בדיוק מה שאתה רוצה לא ?...שיהיה מתוסכל וישמור בפנים, אם הוא היה אומר שאבי הורג אותו, אז גם היית נופל עליו, וגם אבי היה נופל עליו, דווקא פה הוא היה בסדר (למרות שברור שזה היה בקטע של פחדנות..אבל לפחות הוא לא הוציא כביסה מלוכלכת החוצה)\אבל ראית על המגרש בשבועות האחרונים קבוצה כבויה לגמרי - אני למשל כמו שכבר כתבתי..ישר ידעתי שיש בלאגן בחדר ההלבשה.

יש פה משתמש בפורום שהיה איתי במשחק בחיפה אם אתה רוצה הוא יעיד על זה שאמרתי לו בחיפה שאבי איבד את חדר ההלבשה..לפני שהחרא צף בעיתונות הוא צף במגרש..

ד. מניעים אישיים - לא בדיוק מה שאמרתי, טענתי שהוא שם את האגו שלו והכוחניות שלו מעל מכבי..בהחלט.

הוא שם את אבי נמני האישיות מעל המועדון ומעל הצלחת הקבוצה.

ה. מדו שחקן בעייתי וכולם ידעו את זה...מסכים

אז למה אבי הביא אותו בסכום שיא והחתים אותו ל 4 שנים ?...אם זאת הייתה טעות זה יושב לאבי על הראש, אין אשם אחר.

אם כבר הבאת אותו וידעת שהוא בעייתי, למה לחזור על הטעויות שעשו מאמנים קודמים ? , אתה יודע מי זה השחקן הזה והחלטת בכל זאת להביא אותו זה אומר שמבחינתך החלטת לנהוג בו אחרת מואן חאל, או שבאמת בשביל מה הוא הביא אותו ?...תסביר לי.

אתה יכול להתבייש בי, אני מתבייש בך סבבה בוא נתקדם מעבר לזה...

לא מצדיק את השחקנים, רק שואל איך זה קורה דווקא לאבי ?...פעמיים !!!

מה הוא עושה שהוא דוחף שחקנים לפינות האלה (לא נראה לי שגוטמן דורש פחות מהשחקנים שלו...) ?

בפועל, זאת עונת המבחן. בעונות הקודמות שום מאמן לא היה יכול להצליח. ודי עם הדמגוגיה הזולה הזו שהוא היה מרחק 8 נקודות מהמקום הראשון, כי לקחת אליפות לא היה אפשר.

ב. אני מבטיח שאמצא לך. וכשהוא אמר "נתמודד על האליפות" זה נתמודד. אם הוא לא היה לוקח? גם אחרון תומכיו היה מבקש ממנו ללכת הבעיה, גם אני. ואמרתי את זה לא פעם אחת.

ג. אבי בסכסוך עם ספורט 5.. זה לא חדש. זה שהוא התראיין שם לא סותר את זה בכלל, בכל זאת, זה נחשב לאחד מאתרי הספורט הגדולים בארץ, לצערי. והוא חייב להשמיע שם את קולו.

סתם לצורך העניין, שאבי פוטר, עשו תוכנית אירוח והביאו לשם 6 אנשים אנטי נמני ורק שניים בעד נמני, שגם הם דיי טיפשים.

זה לא משנה כמה שחקנים לא הסכימו לשחק, ההסברה להגדרה שלך דיי מוטעת. אתה טוען שהוא איבד תחדר הלבשה, ואתה מסביר את זה ביכולת של השחקנים. כבר שנים שמכבי לא נראת טוב, אז כולם איבדו תחדר הלבשה?

לכל מאמן יש שונאים ואוהבים בקבוצה, ככה זה הולך.

זה ששחקנים חגגו את עזיבתו של נמני לא אומר שהם לא שיחקו כדורגל כמו שצריך, והדוגמא לכך שאתה מזכיר תמיד, היא בוזגלו.

בוזגלו יצא בסדר? בוזגלו חלאת אדם. לא סתם לא רצו אותו בחיפה.

שילמד קצת מדור מלול, דור היה השחקן הכי מאוכזב במכבי (בצדק או לא, לא ניכנס לפה) והוא שמר הכל בפנים, גם כשאבי עזב.

זה מקצוען, בוזגלו? עוד לוזר.

עצם זה שאתה תומך בבוזגלו ומדו מראה עד כמה אתה אטום וצבוע.

ד. חחחחחח משעשע משהו. אם באמת אבי היה דואג רק לעצמו, מדו ובוזגלו לא היו זזים מההרכב. אין ספק ששניהם שחקנים כישרוניים, אין סיבה שאבי היה מוציא אותם מההרכב אם הם היו בסדר גמור, זה היה משרת את האינטרסט שלו.

ה. בכל זאת, מדובר בשחקן נפלא. אבי הביא אותו למכבי וידע שיש לו בעיות התנהגות. לפני שהוא החתים אותו הוא ישב ודיבר איתו והסביר לו מה הוא מצפה ממנו, ולאיזה משבצת הוא רוצה אותו. מדו הסכים ואמר אמן להכל.

משהו השתבש באמצע, אבי ניסה להעביר לו סדרת חינוך, אבל כשזה קרה, כולכם זיינתם את המוח.

הוא נחת במכבי וזהו. אתה בצעמך אומר שהוא שחקן בעיתיי, אז כשאבי ניסה לטפל בזה בכדי שזה לא יפגע במכבי, הצדקת את מדו והוצאת את אבי האיש הרע. זה לא מצחיק?

זה קרה לאבי, מחר זה יכול לקרות לרוני לוי, מוטי איווניר ואלי גוטמן, זה לא מעיד על כלום, רק על חומר אנושי גרוע במיוחד.

אני מתבייש בך כאוהד בגלל שאתה אטום, לא משנה מה יקרה, תמיד אבי יהיה אשם מבחינתך, וזה מביך. יש פה הרבה אנשים שלא אוהבים את אבי, אבל לא אטומים כמוך.

מה הוא עשה שהוא דחף אותם לפינה? לא הרבה, חשב שהם לא מתאימים למערך כזה או אחר, זכותו לא? הוא מאמן (לא משנה עד כמה הוא מוצלח) השחקנים צריכים להגיד אמן ולהמשיך לעבוד קשה באימונים במקום לזיין את המוח, כמוך בערך.

כל פעם אתם חוזרים לאותה נקודה מניעים אישיים.

וכל פעם אי מתקן אותכם מחדש..אגו.

אבי שם את האגו שלו מעל הצלחת הקבוצה (אפשר לראות בזה מניע אישי)

וזה מה שכתבת לפני כמה שעות...

העיקר שכתבתי שלשום ששחקנים לא משחקים מסיבות אישיות ולא מקצועיות כתבת שאני זורק ניחושים לא מבוססים...

למה לא לעמוד במילים שלך? אמרת מניעים אישיים אני השתמשתי במילים שלך

Guest רון מיוטני

תכלס איזה שחקן הצליח תחת אבי? אני לא זוכר אף אחד שעשה התקדמות או מיצה את הפוטנציאל שלו בתקופת אבי. כל ההבדל עם מדונינין זה שהוא שחקן אירופאי עם טיפת הערכה עצמית שאין לו מושג מי זה אבי נמני וזה גם לא מעניין אותו ובצדק. הוא בא לפה ורואה מנג'ר שאין לו מושג וניסיון באימון, אחד שגם כשהיה שחקן מעולם לא ירד לגליץ' ושיחק כאילו הוא יחף ובכל המגרש, חוץ מבעיגול האמצע, מפוזרות זכוכיות.

המאמן תחתיו הוא בובה גריאטרית, שוער עבר שמעשן בשרשרת והסמכות שלו מסתכמת בפיקוח על סידור הקונוסים באימון ע"י הפועל איציק עובדיה. בעוד לישראלים הצעירים לא נותר אלא להתרפס בפני מקור הכח אבי נמני שאחרת היו מסתכסכים עם כל העולם ואחותו, לזר כמו מדוניאנין אין שום יראת כבוד לשחקן עבר שמעולם לא הצליח בזירה הבינלאומית ושהתואר היחיד לו זכה באירופה הוא "אל טורטלינו" - "הצב".

בפועל, זאת עונת המבחן. בעונות הקודמות שום מאמן לא היה יכול להצליח. ודי עם הדמגוגיה הזולה הזו שהוא היה מרחק 8 נקודות מהמקום הראשון, כי לקחת אליפות לא היה אפשר.

ב. אני מבטיח שאמצא לך. וכשהוא אמר "נתמודד על האליפות" זה נתמודד. אם הוא לא היה לוקח? גם אחרון תומכיו היה מבקש ממנו ללכת הבעיה, גם אני. ואמרתי את זה לא פעם אחת.

ג. אבי בסכסוך עם ספורט 5.. זה לא חדש. זה שהוא התראיין שם לא סותר את זה בכלל, בכל זאת, זה נחשב לאחד מאתרי הספורט הגדולים בארץ, לצערי. והוא חייב להשמיע שם את קולו.

סתם לצורך העניין, שאבי פוטר, עשו תוכנית אירוח והביאו לשם 6 אנשים אנטי נמני ורק שניים בעד נמני, שגם הם דיי טיפשים.

זה לא משנה כמה שחקנים לא הסכימו לשחק, ההסברה להגדרה שלך דיי מוטעת. אתה טוען שהוא איבד תחדר הלבשה, ואתה מסביר את זה ביכולת של השחקנים. כבר שנים שמכבי לא נראת טוב, אז כולם איבדו תחדר הלבשה?

לכל מאמן יש שונאים ואוהבים בקבוצה, ככה זה הולך.

זה ששחקנים חגגו את עזיבתו של נמני לא אומר שהם לא שיחקו כדורגל כמו שצריך, והדוגמא לכך שאתה מזכיר תמיד, היא בוזגלו.

בוזגלו יצא בסדר? בוזגלו חלאת אדם. לא סתם לא רצו אותו בחיפה.

שילמד קצת מדור מלול, דור היה השחקן הכי מאוכזב במכבי (בצדק או לא, לא ניכנס לפה) והוא שמר הכל בפנים, גם כשאבי עזב.

זה מקצוען, בוזגלו? עוד לוזר.

עצם זה שאתה תומך בבוזגלו ומדו מראה עד כמה אתה אטום וצבוע.

ד. חחחחחח משעשע משהו. אם באמת אבי היה דואג רק לעצמו, מדו ובוזגלו לא היו זזים מההרכב. אין ספק ששניהם שחקנים כישרוניים, אין סיבה שאבי היה מוציא אותם מההרכב אם הם היו בסדר גמור, זה היה משרת את האינטרסט שלו.

ה. בכל זאת, מדובר בשחקן נפלא. אבי הביא אותו למכבי וידע שיש לו בעיות התנהגות. לפני שהוא החתים אותו הוא ישב ודיבר איתו והסביר לו מה הוא מצפה ממנו, ולאיזה משבצת הוא רוצה אותו. מדו הסכים ואמר אמן להכל.

משהו השתבש באמצע, אבי ניסה להעביר לו סדרת חינוך, אבל כשזה קרה, כולכם זיינתם את המוח.

הוא נחת במכבי וזהו. אתה בצעמך אומר שהוא שחקן בעיתיי, אז כשאבי ניסה לטפל בזה בכדי שזה לא יפגע במכבי, הצדקת את מדו והוצאת את אבי האיש הרע. זה לא מצחיק?

זה קרה לאבי, מחר זה יכול לקרות לרוני לוי, מוטי איווניר ואלי גוטמן, זה לא מעיד על כלום, רק על חומר אנושי גרוע במיוחד.

אני מתבייש בך כאוהד בגלל שאתה אטום, לא משנה מה יקרה, תמיד אבי יהיה אשם מבחינתך, וזה מביך. יש פה הרבה אנשים שלא אוהבים את אבי, אבל לא אטומים כמוך.

מה הוא עשה שהוא דחף אותם לפינה? לא הרבה, חשב שהם לא מתאימים למערך כזה או אחר, זכותו לא? הוא מאמן (לא משנה עד כמה הוא מוצלח) השחקנים צריכים להגיד אמן ולהמשיך לעבוד קשה באימונים במקום לזיין את המוח, כמוך בערך.

לא תומך בבוזגלו..מבין אותו כן,ושואל איך אבי מגיע לנקודות קיצון כאלה מול השחקנים..

אם בוזגלו חרא של בנאדם ?...הזמן יגלהף יש עוד אפשרות אתה יודע...בוא נחכה ונראה (אני עוד לא החלטתי במקרה שלו סופית) במקרה של האריס אני קצת יותר נחרץ..סלח לי אבל אני עם האריס, לדעתי עשו אותו שעיר לעזאזל וכשלא יכלו לרדת מהעץ הגבוהה שעלו עליו "תפרו" לו תיק ...זאת דעתי.

ואבי למרות שדואג לעצמו לא מצליח להוריד מהאגו שלו ולכן הם לא היו בהרכב, שוב האגו מעל הכל..זאת הטרגדיה של אבי, אם הוא באמת היה יודע להוריד מהאגו שלו יש מצב שהוא היה מצליח...כמה שאתם מעריצים את האיש אתם לא באמת מבינים את אופיו.

לא מקבל שאבי ניסה לטפל בו באופן שלא יזיק למכבי, שלחו אותו לרוץ אחרי משחק סביב המגרש ופירסמו את זה...פירסמו גם שהוא לא משקיע באימונים..זה בשקט לטובת מכבי, זה הכי להכנס ב 200 קמ"ש בפרצוף של השחקן...לטובת מכבי היו יכולים להוריד מהאגו ולסגור את העניין בלי להכניס את מדו לפינה..שוב אגו מעל הכל.

אבי איבד את החדר הלבשה וזאת עובדה ואין לזה קשר לזה שמכבי לא טובה כמה שנים, זה משהו שמרגישים, שחקנים מוחלפים סתם בלי קשר למשחק,

שחקנים בכושר טוב לא עולים בהרכב...אחרים לא מתלבשים בכלל...זה לא רק יכולת, אתה יכול להריח את זה מקילומטר...אתה ותיק בענף אני מתפלא שאתה לא יודע להבדיל בין קבוצה לא טובה לקבוצה עם בעיות בחדר ההלבשה.

אבי לא אשם בהכל, הוא אחראי להכל, כי הוא ראש המערכת.

הוא בהחלט אשם באיך שהקבוצה משחקת ובבעיות בחדר ההלבשה...או שאולי יש לך אשם אחר ?

בחייאת תן מישהו אחר ...אל תגיד שאני מאשים הכל על אבי ותברח תגיד לי מי בנה את הסגל קבע את ההרכב והחליט כל דבר בשלוש שנים האחרונות

מי אחראי אם לא אבי ?....ברור שהוא אחראי להכל, כל אמירה אחרת היא היתממות .

וזה מה שכתבת לפני כמה שעות...

למה לא לעמוד במילים שלך? אמרת מניעים אישיים אני השתמשתי במילים שלך

סבבה אז כמו שכתבתי לפני כמה דקות...אגו מבחינתי לא נכנס תחת שיקולים מקצועיים, אלא תחת מניעים אישיים.

ואם ההגדרה מניעים אישיים לא מתיישבת לך עם אגו...אז אני לוקח אותה חזרה.

תפסיקו להתפס למילים...תבינו את רוח הדברים, תנסו לפתוח תראש...

לא תומך בבוזגלו..מבין אותו כן,ושואל איך אבי מגיע לנקודות קיצון כאלה מול השחקנים..

אם בוזגלו חרא של בנאדם ?...הזמן יגלהף יש עוד אפשרות אתה יודע...בוא נחכה ונראה (אני עוד לא החלטתי במקרה שלו סופית) במקרה של האריס אני קצת יותר נחרץ..סלח לי אבל אני עם האריס, לדעתי עשו אותו שעיר לעזאזל וכשלא יכלו לרדת מהעץ הגבוהה שעלו עליו "תפרו" לו תיק ...זאת דעתי.

ואבי למרות שדואג לעצמו לא מצליח להוריד מהאגו שלו ולכן הם לא היו בהרכב, שוב האגו מעל הכל..זאת הטרגדיה של אבי, אם הוא באמת היה יודע להוריד מהאגו שלו יש מצב שהוא היה מצליח...כמה שאתם מעריצים את האיש אתם לא באמת מבינים את אופיו.

לא מקבל שאבי ניסה לטפל בו באופן שלא יזיק למכבי, שלחו אותו לרוץ אחרי משחק סביב המגרש ופירסמו את זה...פירסמו גם שהוא לא משקיע באימונים..זה בשקט לטובת מכבי, זה הכי להכנס ב 200 קמ"ש בפרצוף של השחקן...לטובת מכבי היו יכולים להוריד מהאגו ולסגור את העניין בלי להכניס את מדו לפינה..שוב אגו מעל הכל.

אבי איבד את החדר הלבשה וזאת עובדה ואין לזה קשר לזה שמכבי לא טובה כמה שנים, זה משהו שמרגישים, שחקנים מוחלפים סתם בלי קשר למשחק,

שחקנים בכושר טוב לא עולים בהרכב...אחרים לא מתלבשים בכלל...זה לא רק יכולת, אתה יכול להריח את זה מקילומטר...אתה ותיק בענף אני מתפלא שאתה לא יודע להבדיל בין קבוצה לא טובה לקבוצה עם בעיות בחדר ההלבשה.

אבי לא אשם בהכל, הוא אחראי להכל, כי הוא ראש המערכת.

הוא בהחלט אשם באיך שהקבוצה משחקת ובבעיות בחדר ההלבשה...או שאולי יש לך אשם אחר ?

בחייאת תן מישהו אחר ...אל תגיד שאני מאשים הכל על אבי ותברח תגיד לי מי בנה את הסגל קבע את ההרכב והחליט כל דבר בשלוש שנים האחרונות

מי אחראי אם לא אבי ?....ברור שהוא אחראי להכל, כל אמירה אחרת היא היתממות .

באמת יש גבול עד כמה אני יכול להגיב לשטויות שלך.

כל מה שאתה רושם היא דעתך האישית בלבד. אתה חוזר על אותם דברים פעם אחר פעם.

לא משנה כמה אני יגיב לך, אתה תבלבל לי את המוח על - אגו, אגו ואגו.

באמת שאין טעם להמשיך בויכוח הזה, כי אתה תמיד צודק. וזה לא תירוץ ואני לא באמת בורח, פשוט מאסתי.

אני אהיה פה גם בעוד שלושה חודשים ויותר. אני מקווה מאד שאני לא אצטרך להשתמש בצמד המילים - "אמרתי לך" אבל אם כן, תכין כבר את שק התירוצים שלך מעכשיו, אתה מעולה בזה, באמת.

סבבה אז כמו שכתבתי לפני כמה דקות...אגו מבחינתי לא נכנס תחת שיקולים מקצועיים, אלא תחת מניעים אישיים.

ואם ההגדרה מניעים אישיים לא מתיישבת לך עם אגו...אז אני לוקח אותה חזרה.

תפסיקו להתפס למילים...תבינו את רוח הדברים, תנסו לפתוח תראש...

ממתי להושיב על הספסל שחקן בעייתי נחשב לשים את האגו שלך על חשבון הצלחת הקבוצה? בדיוק כמו שקלינגר עשה לנמני עצמו ובדיוק כמו שהמאמנים הקודמים של מדו עשו למדו...

זה דבר לגיטימי שהרבה מאוד מאמנים עשו בעבר ועושים גם היום, פשוט הפעם זה לא היה בזמן הנכון או במקום הנכון.

דרך אגב, אתה יכול להפסיק לדבר על בוזגלו ? הוא פתח ב15 מ16 משחקי ליגה... לא מבין על מה התלונות

באמת יש גבול עד כמה אני יכול להגיב לשטויות שלך.

כל מה שאתה רושם היא דעתך האישית בלבד. אתה חוזר על אותם דברים פעם אחר פעם.

לא משנה כמה אני יגיב לך, אתה תבלבל לי את המוח על - אגו, אגו ואגו.

באמת שאין טעם להמשיך בויכוח הזה, כי אתה תמיד צודק. וזה לא תירוץ ואני לא באמת בורח, פשוט מאסתי.

אני אהיה פה גם בעוד שלושה חודשים ויותר. אני מקווה מאד שאני לא אצטרך להשתמש בצמד המילים - "אמרתי לך" אבל אם כן, תכין כבר את שק התירוצים שלך מעכשיו, אתה מעולה בזה, באמת.

עם כל הכבוד לתגובות הלא ממש משכנועות שלך ...שנשענות על אי דיוקים והקלות למאמן (לא יכל להתמודד על התואר עלק עם 70 מיליון שקל)

ואתה מקפיד גם לסיים כל פעם עם איזה קללה (אפס, זיין שכל וכו') אני לא באמת מצליח להשתכנע ככה מה לעשות.

ואגב כל מה שאתה כותב פה, גם על דעתך האישית בלבד (במשולב עם דעתם של כמה חברים מהאתר השני), אז מה אתה עף ..

תאכלס כמו שכתבתי לך בשלוש שעות האחרונות..ההיסטוריה מראה שדווקא אני על דעתי האישית וניחושיי רואה את הדברים בצורה יותר מדוייקת ממך וממקורותיך האינטרסנטים ..

רק אתמול עוד טענת שבוזגלו הכל היה מקצועי לא ככה ?...

תשמע תהיה פה גם עוד 50 שנה באמת רק חיים ארוכים ובריאות (ובלי קללות..לא מתאים)

ולא אני לא צריך להגן על המאמן הבא שיבוא או על אף אחד...אני מקווה בדיוק כמוך שהקבוצה תצליח.

אני חושב שהצעד שעשו השבוע היה נכון ואתה לא...במשך השנים הבאות נראה מי צדק.

כמובן שהמבחן הבא של המאמן יהיה בעוד שתי עונות מעכשיו (לא ככה ?)...אם החברה שלך מהאולטראס יתנו לו להגיע לשם..

העיקר לכתוב שאני צבוע...בוא נראה מתי הם יצעקו תתפטר למאמן הבא..

בניגוד אליהם לא צעקתי לא לרב"ש ולא לנמני...כמובן שאני הצבוע ולא הם..

דבר אחרון - אני לא מתרץ כלום..רק אתה,

לא הצליח כי ככה...ולא הצליח כי ככה...איזה תירוצים אני נתתי פה ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.