Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

יואב בדרכו הרגועה והאופיינית עשה עבודה יותר טובה ממני בהסברה..כרגיל.

אני רוצה לצייר לכם סיטואציה:

אתם מגיעים למועדון חדש מתחילים מצויין כובשים שערים מבשלים כותרות בעיתון הקהל מת עליכם ..כל החבילה.

פתאום הקבוצה עושה כמה תוצאות רעות..אתה מתחילים לשחק בעמדה שאתם פחות טובים בה..סותמים את הפה, מבואסים באימונים..

המאמן מחליט שאתם עושים לו דווקא ולא מלביש אותכם (רמת גן למי ששכח) אתם סותמים את הפה וממשיכים כרגיל,

כעבור שבוע חוזרים להרכב ..שוב לא לעמדה שאתם טובים בה...הקהל מתחיל להתהפך עליכם ...לא נעים...מתסכל,

הקבוצה עושה תוצאות רעות...אוהדים יושבים לכם על הצוואר...אתם יודעים שאתם לא ממצאים את הפוטנציאל שלכם ועדיין שותקים..

אתם מבקשים מהמאמן לא לשחק בעמדה הזאת כי אתם לא טובים בה ולא תורמים לקבוצה..

במשחק הבא אתם עולים מחליף...שמים גול

המאמן מאשים אותכם בזלזול בקבוצה ושביתה איטלקית..

שבוע אחרי זה לא מתלבשים..

המאמן בא ואומר לך שאתה משחק מחצית בגביע הטוטו

אתם יודעים מה מדו הרגיש...שעיר לעזאזל !!! בכישלון הקבוצה.

בגלל זה הוא היה מתוסכל..בגלל זה הוא רצה לעזוב.

כמובן שמה שתארתי זה איך האריס רואה את זה בעניים שלו ויש גם צד שני למטבע שרואה את הדברים אחרת..

אבל בשביל להבין למה שחקן מגיב כמו שהוא מגיב תנסו לשים את עצמכם בראשו שנייה....עכשיו תקלל אותו כמה שאתם רוצים

אני מבין שהכל היה מתוך תסכול ורצון כן להצליח וכן להיות אהוב על הקהל, וכן להביא תארים.

אתם מגיעים למועדון חדש מתחילים מצויין כובשים שערים מבשלים כותרות בעיתון הקהל מת עליכם ..כל החבילה.

פתאום הקבוצה עושה כמה תוצאות רעות..אתה מתחילים לשחק בעמדה שאתם פחות טובים בה..סותמים את הפה, מבואסים באימונים..

המאמן מחליט שאתם עושים לו דווקא ולא מלביש אותכם (רמת גן למי ששכח) אתם סותמים את הפה וממשיכים כרגיל,

כעבור שבוע חוזרים להרכב ..שוב לא לעמדה שאתם טובים בה...הקהל מתחיל להתהפך עליכם ...לא נעים...מתסכל,

הקבוצה עושה תוצאות רעות...אוהדים יושבים לכם על הצוואר...אתם יודעים שאתם לא ממצאים את הפוטנציאל שלכם ועדיין שותקים..

כמובן שמה שתארתי זה איך האריס רואה את זה בעניים שלו ויש גם צד שני למטבע שרואה את הדברים אחרת..

אבל בשביל להבין למה שחקן מגיב כמו שהוא מגיב תנסו לשים את עצמכם בראשו שנייה....עכשיו תקלל אותו כמה שאתם רוצים

אני מבין שהכל היה מתוך תסכול ורצון כן להצליח וכן להיות אהוב על הקהל, וכן להביא תארים.

התאורייה שלך מתנפצת כי מדו משחק בנבחרת בתור קשר אחורי.

אז בעקבות זאת הוא לא צריך להיות מבואס.

וגם אם מחר ישימו אותו בתור שוער הוא יצטרך לעלות לשחק

You ask for proof? Well, I say I ran 100m in 8sec. Prove me wrong.

At first you say the coach is the problem. Than you tell us other coaches had the same problems. So, what makes you think the next coach will succied where great coaches have failed?

איפה השחקנים שנלחמים על המקום שלהם? אולי זה מה שחסר במכבי.

כל אחד רוצה לעזוב כי הוא קצת נעלב.

אשכרה מאמן צריך ללכת פה על ביצים.

שיגידו תודה שהם משחקים במכבי ושיתחילו להוכיח שמגיע להם בכלל.

בוא רק נקווה שהוא לא יעלב מהמאמן הבא.

אבל קשה לדעת, הוא כל כך פגיע.

איזה חמוד הוא.

ענית לי בציניות ואני אענה לך ברצינות..

אם הוא לא היה כזה כנראה שואן חאל לא היה זורק אותו והוא היה משחק היום במקום אחר לגמרי...

זה הבנאדם, זה המגרעה שלו...הוא כנראה ילד, ואני מצפה ממאמן שהיה בעצמו שחקן (וחלק אפילו יאמרו בעייתי)לדעת להכנס לראש של שחקן כזה

ולהבין שלעשות לו דווקא יגרום לפיצוץ...

טובים ממך כנראה ניסו לעשות את זה ולא הצליחו..

אבל שוב כאשר האגו מעל הכל...

.

התאורייה שלך מתנפצת כי מדו משחק בנבחרת בתור קשר אחורי.

אז בעקבות זאת הוא לא צריך להיות מבואס.

וגם אם מחר ישימו אותו בתור שוער הוא יצטרך לעלות לשחק

זה פשוט לא נכון.

הוא משחק שם קשר קידמי...אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את הקשקוש הזה,

מישהו פעם פירסם פה שקופית של הטלוויזיה הבוסנית לפני משחק...אני מקווה שלא על זה אתם מסתמכים..

כי אף קבוצה בעולם לא משחקת כמו השקופית שלה בתחילת המשחק...

זה פשוט לא נכון.

מישהו פעם פירסם פה שקופית של הטלוויזיה הבוסנית לפני משחק...אני מקווה שלא על זה אתם מסתמכים..

לא על פי השקופית אלא על פי מה שראיתי באותו משחק.

בוא נסכם את זה , אתה בעד שהשחקן יחליט באיזה עמדה הוא משחק? ומתי?

זה פשוט לא נכון.

אני פרסמתי את השקופית הזאת.

זה היה הדבר שהכי מתקרב לעובדות בשטח.

אני אשמח אם משהו יראה לי אחרת. על איזו אינדיקציה אתה מסתמך?

וחוץ מזה, מה קרה לסמכות עליונה?

איזה שחקן מקצוען יתחיל להיעלב כי הזיזו אותו לתפקיד אחר?

מה קרה לקצת מלחמה? שאפתנות?

קח את התפקיד שנתנו לך ותן את המקסימום.

נעלב? מה זה גן חובה? שחק כדורגל, בשביל זה משלמים לך.

לא על פי השקופית אלא על פי מה שראיתי באותו משחק.

בוא נסכם את זה , אתה בעד שהשחקן יחליט באיזה עמדה הוא משחק? ומתי?

די נו...

הבאת אותו ידעת איך הוא משחק ואיפה..

נמני שינה לו את התפקוד...והוא לא פוגע מאז..

הוא לא קובע כלום ולא יקבע כלום גם בעתיד...אם אתה רוצה להוציא ממנו מה שיש לו (וזה כנראה הרבה) תן לו לשחק איפה שהוא אפקטיבי.

לא רוצה...גם טוב, תשחרר אותו

לא יותר טוב שבוע נלביש אותו שבוע נעלה אותו מחליף שבוע לא נלביש אותו בכלל...זה הדרך?

ככה בונים שחקן שהוא אמור להיות מרכז המשחק שלך ?

ולא הוא לא שיחק שם קשר אחורי, כי זה שחקן שלא ירד לגליץ' בחייו,

הוא נתן במשחק הזה שער ובישול וממש לא היה קשר אחורי..גם אני ראיתי חלק מהמשחק.

די נו...

הבאת אותו ידעת איך הוא משחק ואיפה..

נמני שינה לו את התפקוד...והוא לא פוגע מאז..

הוא לא קובע כלום ולא יקבע כלום גם בעתיד...אם אתה רוצה להוציא ממנו מה שיש לו (וזה כנראה הרבה) תן לו לשחק איפה שהוא אפקטיבי.

לא רוצה...גם טוב, תשחרר אותו

לא יותר טוב שבוע נלביש אותו שבוע נעלה אותו מחליף שבוע לא נלביש אותו בכלל...זה הדרך?

ככה בונים שחקן שהוא אמור להיות מרכז המשחק שלך ?

ולא הוא לא שיחק שם קשר אחורי, כי זה שחקן שלא ירד לגליץ' בחייו,

הוא נתן במשחק הזה שער ובישול וממש לא היה קשר אחורי..גם אני ראיתי חלק מהמשחק.

אתה ראית את המשחק? למה אתה מתווכח איתי? על הטכנולוגיה אתה סומך ועליי לא?

אתה ראית את המשחק? למה אתה מתווכח איתי? על הטכנולוגיה אתה סומך ועליי לא?

טוב הוא קשר אחורי ניצחת.

בבוסניה הוא מצויין וכשהוא עולה לטיסה לארץ הוא שוכח לשחק..

די כבר...

טוב הוא קשר אחורי ניצחת.

בבוסניה הוא מצויין וכשהוא עולה לטיסה לארץ הוא שוכח לשחק..

די כבר...

מי ישמע כמה הוא משחק בנבחרת, רק משחקי ידידות וברשמיים הוא עולה מהספסל או בכלל לא

You ask for proof? Well, I say I ran 100m in 8sec. Prove me wrong.

At first you say the coach is the problem. Than you tell us other coaches had the same problems. So, what makes you think the next coach will succied where great coaches have failed?

מאחר וזה פורסם באופן רישמי, ואתם אלה שמערערים על האמינות של השבב..חובת ההוכחה היא עליך ולא עליי.

מבחינתי השבב לא זייף...השבב :wubyellow3:

תשמע אני פשוט אומר בקשר להאריס שהבאת אותו וידעת שהוא הסתכסך עם מאמנים,אזי

למה להביא אותו מלכתחילה ?

ואם כבר הבאת כי חשבת שאצלך זה לא יקרה, למה להכנס בדיוק לאותם פינות שמאמנים אחרים נכנסו אליהם ?

אתה רוצה להפיק מהשחקן או להוכיח שהוא שחקן בעייתי...(מה ששיחת טלפון אחת כנראה הייתה מבהירה עוד בקיץ)

שוב אגו מעל שכל ישר...

אני פרסמתי את השקופית הזאת.

זה היה הדבר שהכי מתקרב לעובדות בשטח.

אני אשמח אם משהו יראה לי אחרת. על איזו אינדיקציה אתה מסתמך?

וחוץ מזה, מה קרה לסמכות עליונה?

איזה שחקן מקצוען יתחיל להיעלב כי הזיזו אותו לתפקיד אחר?

מה קרה לקצת מלחמה? שאפתנות?

קח את התפקיד שנתנו לך ותן את המקסימום.

נעלב? מה זה גן חובה? שחק כדורגל, בשביל זה משלמים לך.

די, נו. ידענו את זה כשהבאנו אותו. הוא מצידו בא לפה בידיעה שהוא מקבל את המפתחות לקבוצה, זה היה ברור שיעשה בלאגן ברגע שלא ישחק. וכן, גם כתבתי שאני חושש מזה ברגע שהוא לא שיחק, הרבה לפני שמישהו דיבר על בלאגן. מלחמה? שאפתנות? אתה מסתכל פה על שחקן בן 24-25, בלי עבר של פציעות, עם כישרון לנבחרת ברזיל, שחותם בישראל ל-4 שנים. אין לו שום שאיפות חוץ מלשחק בתפקיד שלו. ידעת את זה כשהבאת אותו, ואם לא נדלקה לך שום נורה אדומה כשעברת על קורות החיים שלו, אז הבעיה היא אצלך.

זה מדוניאנין, עם היתרונות ועם החסרונות שלו. זה יתרון, כי הוא לא ירצה לברוח לך כל עוד הוא משחק (כלומר לא חתם במכבי בתור תחנת מעבר), וזה חיסרון, כי הוא מאוד מוגבל בתפקוד שלו. אבל הקבוצה ידעה את זה כשהיא החתימה אותו ל-4 שנים. הבן אדם ויתר על קריירה בספרד כי לא בזין שלו לעשות הגנה ולא הקשיב לואן חאל, אז אתה מתפלא שלא בזין שלו לשחק קשר אחורי בישראל ולהקשיב ליוסי מזרחי? אני שואל באמת, למה ציפיתם ממנו? ואם זאת העמדה שלו כמו שחלקכם עדיין טוען משום מה, אז הוא חרא של קשר אחורי, כי בכל מקום ששיחק הסבירו שהוא שחקן טוב, אבל הבעיה שלו היא שהוא חושב רק התקפה ולא עושה הגנה. ועם כל הכבוד, בכל לקטי הביצועים שלו לא רואים שום מהלך של קשר אחורי. רואים משחק קדימה, דריבלים, גולים ומסירות לגולים.

בשורה התחתונה, כל עוד הוא שיחק מקדימה, את התפוקה הוא הביא. כל סדרות החינוך האלה עכשיו שואפות לשום מקום. או שתשחרר אותו, או שתיתן לו לשחק. ואן חאל לא שינה אותו, ספרד לא שינתה אותו, אז בטח שאתה לא תשנה אותו. אם היתה לו שאפתנות הוא לא היה נלחם על ההרכב במכבי ת"א, הוא היה נלחם על ההרכב בריאל מדריד. זה בדיוק סוג השחקן שאם היה בהפועל כולכם הייתם מדברים על כמה גדול גוטמן שמוציא ממנו הרבה, אבל כשהוא במכבי אתם מקללים אותו ואומרים שיילך להזדיין, ושהבעיה לא במאמנים. אז סבבה, הבעיה לא במאמנים, אבל יש מצב נתון, וזה המצב. חאריס לא יילחם על ההרכב. מי שחשב מלכתחילה שהוא יסכים להילחם על ההרכב חי בסרט. אם זה לא טוב לכם, אז לא הייתם צריכים להביא אותו - פשוט מאוד.

כרגע טובת הקבוצה היא שהוא ישחק מקדימה, לא שתעשו איתו משחקי כבוד.

אבי קוסטה

זה הבחור ההוא שאמר על באנינג שהוא לא שחקן מהרגע הראשון וכולם נכנסו בו לא? וואלה הייתי לוקח אותו לאמן...

זה הבחור ההוא שאמר על באנינג שהוא לא שחקן מהרגע הראשון וכולם נכנסו בו לא? וואלה הייתי לוקח אותו לאמן...

שתשמע מה הוא אמר על נמני אתה תקח חזרה.. :yellow_cool1:

אני בטוח שמדו רוצה להצליח בקבוצה ולהביא תארים. אבל אתה בכל זאת לא יכול להגיד שהוא חף מפשע. אז כן, נמני עשה טעות עם מדוניאנין, טעות שנובעת מחוסר ניסיון. אבל הוא עשה את זה כי הוא חשב שזה טוב לקבוצה, בדיוק כמו המאמנים הקודמים של מדו (תנסה גם אתה להסתכל מנקודת המבט של נמני). מה שאתה בעצם מנסה לטעון פה כל הזמן הזה זה שלנמני לא היה אכפת בכלל מהקבוצה ושהוא הוריד את מדו לספסל רק בשביל האגו העצמי שלו. זה מה שכל כך מעצבן פה אנשים...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.