Jump to content

מי יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב?

GoMta

Recommended Posts

אתה רציני? אתה הרי יודע שמדו הוא לא הלוחם הכי גדול אבל אתה מנסה לשקר את עצמך ולהאכיל את עצמך סרטים כדי שהתוצאה בסוף תהיה שנמני אשם.

אבל אם זה יעשה לך טוב על הלב , אז אתה צודק מדו רק הכי הרבה בפער מכולם.

ומה זה נותן לך ? אתה מבסוט ? יעני עכשיו מה שאתה אומר על נמני הוא נכון?

השנאה שלך זה משהו מטורף, לא ראיתי דברים כאלו , ואם לא שמת לב אף אחד לא אמר פה שהוא יקלל את המאמן הבא או שלא ירצה בהצלחתה של מכבי, אם ובמידה לא יהיו תוצאות זה כבר משהו אחר, למרות שגם אז אני לא יקלל את המאמן.

אבל אני לא מצפה ממך לכלום, אני רק ממליץ לאנשים לחפש נושאים על אלירן עטר שבהם אתה הגבת, השחקן הכי טוב שלנו ואתה נוטף עליו שנאה, הודעה אחרי הודעה ניסית להוציא אותו שחקן חרא ואגואיסט עד שהבנת שזה לא יצליח לך.

אבל העיקר שאת בוזגלו שהמחיובות שלו לקבוצה אדירה אתה מעריך ואת מדו שמשתין עליך אתה גם אוהב רק בגלל 4 פנדלים.

ה

תשמע אני מביא נתונים יבשים שהופיעו בעיתון, מי שמנסה לערער עליהם בשביל להוכיח את הטענה שלו זה אתה, לא אני.

לוחם או לא לוחם..למי אכפת הוא בא בשביל לתת גולים ובישולים לא על תקן ליאור ז'אן החדש...מי ישמע וורמוט בהפועל יורק דם כל המשחק.

מה אתה מקשקש תגיד לי?

תשמע כל מה שאמרתי על עטר (ובניגוד אליך אני לא שינית תשם :yellow_cool1: ) עמדתי ועודני עומד מאחורי זה..הוא שחקן בעייתי ובנאדם עוד יותר בעייתי, מה זה קשור לדיון הזה ?...וכתבתי לך גם שבחודש האחרון הוא שיפר כמה אלמנטים במשחק שלו (בשחרור הכדור) וכרגע הוא יותר טוב מקולאוטי, ולא בגלל הגולים, בגלל שהוא מהיר וטכני (היה תמיד) ועכשיו שהוא גם מוסר לפעמים הוא יותר טוב...איפה אני סותר את עצמי תגיד לי.

זה לא אומר שאני מעכשיו מעריץ של השחקן הזה (ואני גם לא אהיה, בגלל האופי שלו, וגם לא של מדו), אני אומר את דעתי בהתאם למה שאני רואה..

אם הוא לא טוב אני אומר את זה..

אם הוא משתפר אני יודע גם להגיד את זה...

אתה מבין בניגוד לחמור (....) אני יודע גם לשנות את דעתי אל מול מציאות משתנה , אני ממש לא רואה בכך בעיה ..להפך.

אגב מדו ממש לא השתין עליי, אולי על חבר שלכם, לקבוצה הוא תמיד נתן ודי הרבה גם אם זה אומר לשחק בתפקיד שהוא לא טוב בו ולא אוהב...

אבל מה לעשות הוא שמח שנמני עזב...אז מבחינתך הוא ירק על הקבוצה..מעניין מה אני אמצא אם אני אבדוק מה אתה כתבת בעבר על מדו...

מה אתה אומר יהיה מעניין לבדוק ?..

What the hell is wrong with you? You admit the numbers don't fit, unless you suggest Haris ran 13km... So how can you defend "technology"? If an equation gives as error, how can we use it for a valid comparison? And you call us blind...

תשמע אני מביא נתונים יבשים שהופיעו בעיתון, מי שמנסה לערער עליהם בשביל להוכיח את הטענה שלו זה אתה, לא אני.

לוחם או לא לוחם..למי אכפת הוא בא בשביל לתת גולים ובישולים לא על תקן ליאור ז'אן החדש...מי ישמע וורמוט בהפועל יורק דם כל המשחק.

מה אתה מקשקש תגיד לי?

תשמע כל מה שאמרתי על עטר (ובניגוד אליך אני לא שינית תשם :yellow_cool1: ) עמדתי ועודני עומד מאחורי זה..הוא שחקן בעייתי ובנאדם עוד יותר בעייתי, מה זה קשור לדיון הזה ?...וכתבתי לך גם שבחודש האחרון הוא שיפר כמה אלמנטים במשחק שלו (בשחרור הכדור) וכרגע הוא יותר טוב מקולאוטי, ולא בגלל הגולים, בגלל שהוא מהיר וטכני (היה תמיד) ועכשיו שהוא גם מוסר לפעמים הוא יותר טוב...איפה אני סותר את עצמי תגיד לי.

זה לא אומר שאני מעכשיו מעריץ של השחקן הזה (ואני גם לא אהיה, בגלל האופי שלו, וגם לא של מדו), אני אומר את דעתי בהתאם למה שאני רואה..

אם הוא לא טוב אני אומר את זה..

אם הוא משתפר אני יודע גם להגיד את זה...

אתה מבין בניגוד לחמור (....) אני יודע גם לשנות את דעתי אל מול מציאות משתנה , אני ממש לא רואה בכך בעיה ..להפך.

אגב מדו ממש לא השתין עליי, אולי על חבר שלכם, לקבוצה הוא תמיד נתן ודי הרבה גם אם זה אומר לשחק בתפקיד שהוא לא טוב בו ולא אוהב...

אבל מה לעשות הוא שמח שנמני עזב...אז מבחינתך הוא ירק על הקבוצה..מעניין מה אני אמצא אם אני אבדוק מה אתה כתבת בעבר על מדו...

מה אתה אומר יהיה מעניין לבדוק ?..

הוא לא רצה לשחק עבורך בגביע הטוטו זה מספיק?

ובקשר לנתונים האמינים שלך EIGHT ענה לך.

או שאתה רוצה תרגום?

אהה ומה הקטע עם זה ששינתי את השם ?

סבבה אחי, השבב משקר אותנו.

אתה מבין שיותר קל לך להאמין ששבב טכנולוגי משקר מאשר שאבי נמני לא בסדר..

רק שתבינו כמה מביכים הפכתם להיות באמונה העיוורת שלכם..

מה הקשר אבי נמני בסדר? תגיד אתה רציני? כל אחד היה יכול לראות בעיניים שלו שמדו לא רץ ולא מתאמץ אז מה זה קשור לאמונה עיוורת? אפילו אתה בעצמך הסכמת שהשבב של מדו לא הראה את הנתון הנכון לגביו אז מה הקטע שלך? אם אתה באמת מאמין שמדו נקי מאשמה בכל הסיפור הזה, אל תבוא אלי ותדבר איתי על אמונה עיוורת.

אבל על דבר אחד אני באמת חייב לפרגן לך. כל הכבוד לך שאתה מבין את מאור ואת הכעס שלו. הוא באמת בן אדם מסכן. איך יכול להיות שהוא פתח רק ב15 מתוך 16 משחקי ליגה? זה פשוט בושה, מגיע לו הרבה יותר. (ושלא תבין אותי לא נכון, אני לא כועס על בוזגלו או משהו. סתם מצחיק אותי שאתה לא בודק עובדות בכלל לפני שאתה מדבר.)

דרך אגב, אתה באמת טוען שקולאוטי משחק במקום אבידור בזכות החלטות לא מקצועיות? עלוב.....

אה ועוד משהו סתם שתדע, יואב זיו קשר במקור.

ובעיקרון זהו, כל מה שנשאר לי להגיד זה שהניסיון הסתה הזה שאתה עושה נגד נמני הוא מגעיל בטירוף. (אני מקווה שזה באמת ניסיון הסתה ושאתה לא מאמין למה שאתה אומר).

הוא לא רצה לשחק עבורך בגביע הטוטו זה מספיק?

ובקשר לנתונים האמינים שלך EIGHT ענה לך.

או שאתה רוצה תרגום?

לא רצה לשחק בשביל נמני

וכבר עניתי על השטות שהוא כתב..

אם השבב מזייף הוא מזייף לכולם..וזה אומר שעדיין מדו רץ באופן יחסי יותר מכולם.

אתם טוענים שרק השבב של מדו מזייף, או שאולי בכלל מדו פרץ אותו...

סבבה אני העיוור.

איבדתם את זה...תאמינו לי אפילו נמני היה צוחק על הפתאטיות של הפנאטים שלו,

אתם אשכרה אמיתיים...זה קצת מצחיק

לא רצה לשחק בשביל נמני

פרשתי , אתה לא אוהד מכבי אתה שונא נמני.

אתה חולה בראש, אם אתה רוצה אני יקבע לך פגישה עם פסיכאטר טוב.

חחח לא שיחק בשביל נמני איזה עלוב אתה.

?!?!

הוא טוען שבוזגלו לא עלה נגד בית"ר בגלל שנמני השפיל ורמס אותו.

ואלה שחקן שאיכפת לו מהקבוצה עולה בכל מצב, דווקא ברגעים קשים כדי לנסות ולשנות.

הוא טוען שבוזגלו לא עלה נגד בית"ר בגלל שנמני השפיל ורמס אותו.

ואלה שחקן שאיכפת לו מהקבוצה עולה בכל מצב, דווקא ברגעים קשים כדי לנסות ולשנות.

פה אני מסכים איתך, מעניין לי את הביצה מה קרה איתו, אין מצב בעולם ששחקן יחשוב שהוא יכול לעשות מה שבא לו ולא לעלות לשחק כשאומרים לו...

מאותו רגע בוזגלו נשרף אצל הרבה מאוד אוהדים... לא ייתכן שרוצים להכניס אותו כמה דקות לפניי פנדלים והאפס יגיד לא. מי הוא חושב שהוא בכלל?

וזה כלל לא קשור לאם נמני כן השפיל ורמס אותו או לא, הוא מקצוען והוא מקבל מאות אלפיי דולרים בעונה בשביל לשחק כדורגל, לא להחליט על דעת עצמו מתי כן לשחק ומתי לא בא לו, כי נמני לא הכניס אותו בדקה שמצאה חן בעיניי הבן זונה הקטן שעוד לא קרע זוג נעליים אבל חושב שהוא מלך העולם שצריך לשחק מינימום בבונדסליגה.

If the chip is broken, it is broken. None of us knows what was wrong with it and we can't use it for anything.

And a professional player should play for the club, not the coach. Are you saying Nimni is Maccabi?!

פרשתי , אתה לא אוהד מכבי אתה שונא נמני.

אתה חולה בראש, אם אתה רוצה אני יקבע לך פגישה עם פסיכאטר טוב.

חחח לא שיחק בשביל נמני איזה עלוב אתה.

הייתי אוהד מכבי לפניך ואהיה אחריך,

ואף ילד פישר פה לא יזלזל באהדה שלי לקבוצה .

אם אתה רוצה שאני יענה לך אתה תתייחס בכבוד..

ולא הוא לא רצה לשחק בגלל נמני, מה אתה לא מבין.

יבוא מאמן חדש אתה תראה שהוא יעלה לשחק בכל משחק גם בגביע השוקו..

שוב אל תכניס אותי לאם זה היה מוצדק או לא...ברור שלא, אבל אני בניגוד אליך מבין ששניהם נכנסו פה לפינה שהשחקן היה מאוד מתוסכל ועשה דברים שהוא לא היה צריך לעשות...הוא לא השתין עליי, כי הוא לא כיון את המחאה כנגדנו, רק כנגד בנאדם אחד, אתה חושה שהוא השתין עליך זכותך...

תקלל אותו תצעק...לא אכפת לי.

אני מבין שהיה פה מקרה קיצוני של אי אמון בין שחקן למאמן שאחריו אחד מהם צריך ללכת.

במקרה הזה המאמן הלך (כי ככה רצה הבעלים של מכבי, שהוא כנראה קצת פחות עיוור למציאות ממכם) וזהו נגמר !!!

יקרה עם עוד מאמן ?...שיעיפו אותו מהקבוצה.

אגב מעניין שבפחות משנה זה קורה לנמני עם שני שחקנים שונים.

כמה פעמים זה קרה לגוטמן ?

לאלישע ?

אני שונא נימני ?...טוב, מה שתגיד.

תשמע אם היית בפורום הזה לפני שנה ושנתיים לא היית אומר את זה..

אני לא מעריך את נמני ואת האינטגריטי המקצועי שלו (אין לו כזה בכלל), את האחריות הריקה מתוכן, ואת האגו המפלצתי שלו.

ואני עוד יותר לא מעריך את מכונת יחסי הציבור שהוא מפעיל בשביל לסלק אופיזיציה ולשנות דעת קהל כנגד שחקנים וחברי הנהלה.

הייתי אוהד מכבי לפניך ואהיה אחריך,

ואף ילד פישר פה לא יזלזל באהדה שלי לקבוצה .

אם אתה רוצה שאני יענה לך אתה תתייחס בכבוד..

ולא הוא לא רצה לשחק בגלל נמני, מה אתה לא מבין.

יבוא מאמן חדש אתה תראה שהוא יעלה לשחק בכל משחק גם בגביע השוקו..

שוב אל תכניס אותי לאם זה היה מוצדק או לא...ברור שלא, אבל אני בניגוד אליך מבין ששניהם נכנסו פה לפינה שהשחקן היה מאוד מתוסכל ועשה דברים שהוא לא היה צריך לעשות...הוא לא השתין עליי, כי הוא לא כיון את המחאה כנגדנו, רק כנגד בנאדם אחד, אתה חושה שהוא השתין עליך זכותך...

תקלל אותו תצעק...לא אכפת לי.

אני מבין שהיה פה מקרה קיצוני של אי אמון בין שחקן למאמן שאחריו אחד מהם צריך ללכת.

במקרה הזה המאמן הלך (כי ככה רצה הבעלים של מכבי, שהוא כנראה קצת פחות עיוור למציאות ממכם) וזהו נגמר !!!

יקרה עם עוד מאמן ?...שיעיפו אותו מהקבוצה.

אני שונא נימני ?...טוב, מה שתגיד.

תשמע אם היית בפורום הזה לפני שנה ושנתיים לא היית אומר את זה..

אני לא מעריך את נמני ואת האינטגריטי המקצועי שלו (אין לו כזה בכלל), את האחריות הריקה מתוכן, ואת האגו המפלצתי שלו.

ואני עוד יותר לא מעריך את מכונת יחסי הציבור שהוא מפעיל בשביל לסלק אופיזיציה ולשנות דעת קהל כנגד שחקנים וחברי הנהלה.

אתה מבין מה אתה אומר? אני חושב לעצמי אם אתה באמת מתכוון לזה או שאתה צוחק עליי, אתה מודה ששחקן לא רצה לעזור לקבוצה זלזל ואתה מביא לזה לגיטמציה.

אתה לא מבין שאם שחקן עשה את זה פעם אחת הוא יעשה את זה גם פעם שנייה עם מאמן אחר שהוא לא יאהב.

וזה שאתה אומר שאתה מבין שהמעשה לא נכון אבל אתה מבין אותו מוציא אותי מדעתי.

שחקן במכבי שם זיין ואתה מגן עליו.

ליילה טוב.

איך זה אומר את זה? :(

שנייה אתה רוצה להגיד לי שאנשי מכבי ראו אחרי המשחק שמדו רץ 13 ק"מ והבא אחריו ששיחק יותר דקות ממנו רץ 8 ק"מ (נניח),

ועדיין באישור דובר הקבוצה פירסמו את זה בעיתון (תוצאות השבב זה מידע שהיה רק למכבי)

אני יכול להניח שבנאדם שפוי במצב כזה היה מבין שיש בעיה בשבב או וואטאבר ולא היה מפרסם שמדו רץ יותר מכולם..

זאת גם התשובה אליך EIGHT...

או שהשבב היה מקולקל לכולם...או שלאף אחד.

אחרת לא היו מפרסמים את זה.

אתה מבין מה אתה אומר? אני חושב לעצמי אם אתה באמת מתכוון לזה או שאתה צוחק עליי, אתה מודה ששחקן לא רצה לעזור לקבוצה זלזל ואתה מביא לזה לגיטמציה.

אתה לא מבין שאם שחקן עשה את זה פעם אחת הוא יעשה את זה גם פעם שנייה עם מאמן אחר שהוא לא יאהב.

וזה שאתה אומר שאתה מבין שהמעשה לא נכון אבל אתה מבין אותו מוציא אותי מדעתי.

שחקן במכבי שם זיין ואתה מגן עליו.

ליילה טוב.

לא אחד...

שניים...באותה השנה !!

שחקנים זונות...

מי יודע אולי עוד חצי שנה כבר היה שחקן שלישי שהיה עושה את זה...

אבי נמני הוא המלך..אין עוד מלבדו !!!!

רק למה רק לו זה קורה ?

ולא מדו לא שם זין.

בדיוק ההפך..זה מה שאתם לא מבינים,

לשים זין זה לעלות ולשחק כמו כל החבורת אפסים שסביבו, מדו לא כזה, הוא לוקח את הדברים כל כך ללב שהוא אשכרה נעלב ברמה שהוא לא היה מוכן לשחק..תאמין לי אפילו שזה לא דבר חיובי, זה מראה רק על זה שבאמת כן אכפת לו.

נמני הוא לא השטן(חלילה וחס)וראוי לשמור על כבודו למרות שהוא לא מאמן כדורגל גדול.הנזק למכבי מפיטוריו הוא יותר מנהלתי ממקצועי וזה וואקום אדיר שמיטש יצטרך למלא במינויים.זה זועק שנים.נמני בלולינות ומסירות עוד הצליח להדביק את העסק הזה.

מבחינת כדורגל,

נמני התמודד השנה מול שחקנים ששיחקו בליגות טובות יותר,בקבוצות טובות יותר, תחת מאמנים טובים יותר.זה כבר לא זאן ושרן זה מדו, סאבו, ניבלדו.זאת התעסקות אחרת לגמרי מול שחקנים שבוחנים אותך אחרת.

גם בשנה שעברה,נמני השתמש ברוטציות רחבות מידי ולא נחוצות ובשינויי תפקוד.שרן כבר היה מגן שמאלי וקשר,ישראלביץ היה מגן, מאחורי החלוץ, קשר אחורי,זאן היה בלם וקשר, וגם דור הוזז.

זה בסדר ונכון לשדר שכולם שווים וכל אימון קובע אבל נמני לקח את זה לאקסטרים.שחקנים שלא התלבשו שבוע קודם היו מקבלים חולצה על סמך אימון מסכם(גם בעונה שעברה).איך אפשר לייצב הרכב, שיטה, הבנה עיוורת ככה?למתוח את הסגל על קצות אצבעותיו כל שבוע מחדש-זה דבר מתיש.אם ארבעה בישולים רצופים לא מבטיחים לך מקום בהרכב,הרוח נפגעת.אף מאמן לא התנהג כך עם נמני השחקן.

מאור בוזגלו עלה שניים וחצי מיליון דולר ונקנה בתמיכתו ורצונו של נמני כמו גם מדו ועטר.הם נכסים של המועדון.חייבת להיות דרך לנסות להוציא את המקסימום מהם.הרמת ידיים בשלב כל כך מוקדם(בעניין מדו)-זה מאכזב וזה לא מוסיף לאשראי המיקצועי שלך אצל הבוס ששילם את הכסף עבור סחורה כל כך יקרה.אולי הוא ניסה הכל, אני לא יודע,אבל מדו הפך מהכוכב הגדול לפרסונה נון גרטה-מהר מאד.ואם זה היה רק מדו, ניחא.סבן נמחק מהסגל לאחר דרבי כושל אבל שיחק במקומו שחקן הרבה יותר גרוע.ואז סבן חזר,עם הרבה פחות ביטחון...

ואם לי זה הרגיש קפריזי מידי, אז איך זה הרגיש לשחקנים? לבעל הבית?

Hence, now you're not relaying on technology, but on the spokesman's common sense. Okay.

שוב, והפעם לאט:

אין שום הוכחה חוץ ממה שאתם אומרים שהשבב מקולקל..

וכן אני סומך על הטכנולוגיה..יכול להיות שהוא ספר להם גם את החימום (אנערף בקשר למרחק..לך תדע)

ואני מוסיף ואומר שאם התוצאות של האריס לא היו סבירות ביחס לזמן שהוא שיחק לא היו מפרסמים אותם כי זה היה בולט שזה לא נכון..

כן סומך על הטכנולוגיה וכן סומך על הדובר.

שוב, והפעם לאט:

אין שום הוכחה חוץ ממה שאתם אומרים שהשבב מקולקל..

וכן אני סומך על הטכנולוגיה..יכול להיות שהוא ספר להם גם את החימום (אנערף בקשר למרחק..לך תדע)

ואני מוסיף ואומר שאם התוצאות של האריס לא היו סבירות ביחס לזמן שהוא שיחק לא היו מפרסמים אותם כי זה היה בולט שזה לא נכון..

כן סומך על הטכנולוגיה וכן סומך על הדובר.

פרסמו , ואחרי זה כל התקשורת צחקה על זה שבוע שלם.

שנייה אתה רוצה להגיד לי שאנשי מכבי ראו אחרי המשחק שמדו רץ 13 ק"מ והבא אחריו ששיחק יותר דקות ממנו רץ 8 ק"מ (נניח),

ועדיין באישור דובר הקבוצה פירסמו את זה בעיתון (תוצאות השבב זה מידע שהיה רק למכבי)

אני יכול להניח שבנאדם שפוי במצב כזה היה מבין שיש בעיה בשבב או וואטאבר ולא היה מפרסם שמדו רץ יותר מכולם..

זאת גם התשובה אליך EIGHT...

או שהשבב היה מקולקל לכולם...או שלאף אחד.

אחרת לא היו מפרסמים את זה.

לא יודע מי פירסם את זה, במידה ובאמת מישהו פירסם את זה

מה שאני כן יודע, שאחלה שחקנים שרצים בלי הפסקה בצ'מפיונס לא מתקרבים למספר הזה

מאחר ויצא לי לראות כמה משחקים של חאריס, עוד יותר קשה לי להאמין

אתה אומר שבמידה והשבבים זייפו, הוא עדיין רץ הכי הרבה כי זו טרנספורמציה של הוספה של קבוע

דבר שלא מחייב בעליל, יכול לראות שהשבב שלו הוסיף לו כמה קילומטרז' ולקלמי סבן הוריד כמה, הרי השבבים דפוקים

או מה שקרה, זה שמישהו במכבי התבאס מדעת הקהל וכמה "אנשי מקצוע" שהסתלבטו על הניידות של חאריס

וניסו "להרים" אותו קצת בעיני כולם עם נתונים טכנולוגיים לא הגיוניים

בכל מקרה, אבי נמני :wubyellow3:

גראס של פעם :wubyellow3:

Hamaccabiya, we shouldn't mix everything. I accept most of the criticism on Avi as a coach, but it has nothing to do with unprofessional acts by some of the players. If not for the fans and not for the club - do your best for the money!

ולא מדו לא שם זין.

בדיוק ההפך..זה מה שאתם לא מבינים,

לשים זין זה לעלות ולשחק כמו כל החבורת אפסים שסביבו, מדו לא כזה, הוא לוקח את הדברים כל כך ללב שהוא אשכרה נעלב ברמה שהוא לא היה מוכן לשחק..תאמין לי אפילו שזה לא דבר חיובי, זה מראה רק על זה שבאמת כן אכפת לו.

בוא רק נקווה שהוא לא יעלב מהמאמן הבא.

אבל קשה לדעת, הוא כל כך פגיע.

איזה חמוד הוא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.