Jump to content

"אהובתי אל פחד, תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר"

Recommended Posts

תגידו, אבל באמיתי עכשיו... ראיתם משחק בודד של מכבי תל אביב בליגה השנה שאתם מדברים ככה?

אנחנו נראים אותו זבל ממחזור ראשון, זה כבר לא מפתיע אפילו ה-3:0 הזה וזה כואב... הייתה לי הרגשה מחורבנת למשחק הזה, והיא התגשמה לצערי.

מכבי עם הסגל הטוב בליגה, ומשחקת כמו קבוצה ששווה מקום 10. עוד לא ניצחנו קבוצה ממקומות 1-6 רבאק!!

נמני ומזרחי פשוט לא מצליחים לחבר את החבר'ה האלה מחבורת שחקנים לקבוצה... וזה מה שמפריע כרגע.

מפחיד לחשוב מה יהיה בדרבי עוד חודש..

חבר'ה באמת אני רוצה שתנסו להיזכר בכמה נושאי "הכי חשוך לפני עלות השחר" / " לא לאבד תקווה " / " בסוף הקבוצה תתחבר" נתקלתם ב5 שנים האחרונות ? חאלאס אין מה לעשות הקבוצה לא מספיק טובה .

אם היינו מפסידים 1-0 או 2-0 והיה משחק שקול עם החמצה לפה החמצה לשם אז בסדר באמת יש תקווה , אבל שמכבי חיפה עולה בלי רפאלוב ומסיללה ומפרקים אותנו אז איך אפשר לדבר על קבוצה .

כל הקטע עם עטר לא הגיוני בעליל , איזה תירוץ מפגר של לסגור את הקו מה זה השטויות האלה ?!! מי ישמע רונאלדו משחק להם על הקו . דווקא שמסיללה לא משחק במקום לשגע את טאווטחה בהגנה מול עטר שמים מולו שחקן אחר .

קיצר מחרטטים אותנו נמאס לשמוע את השטויות שהמאמנים מדברים אחרי משחק .

אם אני גולדהאר אני מפטר את מזרחי אחרי שהוא אמר שהוא רוצה עוד שחקן או 2 למרכז השדה . יש לו 3 שחקנים בכל עמדה שהיו פותחים בכל קבוצה , חוצפן !

בתור האופטימיסט הכי גדול ואחד שמאמין בכל מצב, אני כבר לא מאמין בצוות המקצועי הזה, ולא בגלל המשחק אתמול.

אחרי שראיתי את ההרכב ידעתי שנפסיד, לא חשבתי אחרת.

בגלל זה גם לא לקחתי קשה. ככה זה שאחד הסמלים הגדולים (אם לא הגדול ביותר) מקרין פחד ומעלה הרכב ביזיוני.

מדהים אותי שאנחנו אוכלים את החרא הזה בכל שנה, כל כך לא מגיע לנו, המועדון הכי גדול בארץ.

אני רק חושב לעצמי אם הקבוצה הייתה מצליחה כמו בכדורסל מה היה הולך פה - היו צריכים לבנות לנו איצטדיון של 30000 אלף מקומות.

ניקוי האורוות התחיל בסילוקם של לוני וקלינגר. הוא חייב להסתיים בלכתו של אבי נמני.

אבי שבתור שחקן היה סמל לווינריות ומכביזם מתגלה כ"מאמן" כלוזר, פחדן וחסר יכולת אימון.

אז אבי, לפני שיהיה מאוחר, שים את המפתחות וקח אחריות זאת לא בושה אלא גדולה.

אוהד מתוסכל.

אבי שבתור שחקן היה סמל לווינריות ומכביזם מתגלה כ"מאמן" כלוזר, פחדן וחסר יכולת אימון.

אז אבי, לפני שיהיה מאוחר, שים את המפתחות וקח אחריות זאת לא בושה אלא גדולה.

אוהד מתוסכל.

יש מצב שזה גולדהאר כותב ?

12:30 אתה מקווה שהוא יתפטר ואחרי 10 דקות נימני קיבל טלפון ?

ברגע שאנחנו נשבר אז אפשר להגיד ז"ל על המועדון הזה.

אסור לנו. אין לנו ברירה.

הלב כואב, הדמעות לא מפסיקות לרדת, אבל תמיד נשאר עם האמונה שעוד נחזור לחייך והכל יהיה טוב. ברגע שאת האמונה נאבד אז אבדנו.

אני מתוסכל עצבני ועצוב וואלה לא יודע מה עוד, אבל אני יודע שאת הכף האמיתית עדיין לא אכלתי ואני יאכל מחר שאני יקרא את העיתון, אבל עדיין, אני יודע שאני אהיה שם בשבילה. עד המוות.

מעייף שכל שנה אותו המצב,אותם הנושאים, אותם הבעיות..

כל שנה האוהדים על סף שבירה וחושבים ששנה הבאה יהיה יותר טוב וככה זה חוזר כל הזמן.

אולי מתישהו ניצא מהלולאה הזאת

ואני לא יודע אם היא אמת או חלום

פעם היא גן עדן ופעם היא רכבת אל הגהנום

מכבי זה תמיד למעלה ואם מועדים טיפה בהתמדה רבה בנחישות בסבלנות ובים אהבה מתגברים על הכל :] ! :wubyellow3:

• 5 years later...

פחדתי שמישהו יגיד את המשפט הזה.

אני לא רואה את השחר עולה, לא ככה. אני מפחד כ"כ.

יהיה בסדר סוויר, עוד שנה וחצי ויהיה שיפור

חכה אלירן, יש עוד דרבי

אתה עוד לא ראית מה זה חושך אמיתי....

מהימים ששכטר זהבי ו-ורמוט היו אוכלים אותנו....

אלירן, העניין פה הוא לא סף השבירה, אלא סף איבוד האמונה.

כן, עוד לא נשברתי. אני ממשיך לתמוך, ללכת לכל משחק, לעודד 90 דק ולאהוב את הקבוצה.

אבל היום לראשונה בחיים שלי הלכתי למשחק ולא חשבתי שננצח. פעם ראשונה בחיים.

אני מצטער, אני לא מאמין בנמני. אני לא מאמין שהוא יכול לעשות שום דבר טוב עם מכבי עכשיו. אני לא מאמין במזרחי שיכול להוציא אותנו מהבוץ אני לא מאמין באף אחד שם.

אתה מאמין?

תה מאמין שעוד אפשר לעשות משהו? שיש עוד "תקווה"? שיש עתיד כלשהו? שבו נראה קבוצת כדורגל?

יהיה בסדר, סוויר. רק עוד שנה וחצי

גם אני כזה, גם עליי אומרים את זה.

גם אני מכביסט, הכי שאפשר.

אני מאמין בכל מצב ובכל דרך, ושוב אני אומר לך. בכל שנותי כאוהד מכבי לא היו לי תהרגשות האלו.

חוויתי השפלות ודכאונות, ואפילו תחושה של חוסר אונים.

אבל עכשיו? חוסר אמונה? אני לא יודע איך להתמודד עם זה בכלל. אני לא מצליח לצייר לעצמי שום סנאריו הגיוני בראש שיוצאים מזה, שמתקדמים הלאה. ההגיון לא מאפשר לי לדמיין את זה בכלל.

ואם הגעתי היום למשחק כשאני חושב שנפסיד. ובאמת שאני אף פעם לא חושב שנפסיד (ראה הודעות שלי לפני דרבים/כל משחק אחר) זה אומר משהו. משהו קורה כאן, משהו יוצא דופן. שלא היה במכבי - לפחות לא בעשור האחרון.

משהו שחייב להסתיים, ומהר.

ואלירן, לגבי התפאורה (לא ראיתי) אבל בהחלט דבר מדהים, כל הכבוד לכל העוסקים במלאכה.

בקשר לנקודה השניה? חטפנו השנה כ"כ הרבה כאפות מלצלצלות של מכבי מודל 2010/11 יש חמסה אדומה על הלחי, והיא מזמן ילדת הכאפות של הליגה. וכמו שלא השתנה כלום עד עכשיו? לא ישתנה גם עכשיו.

אם אני גולדהאר אני מפטר את מזרחי אחרי שהוא אמר שהוא רוצה עוד שחקן או 2 למרכז השדה . יש לו 3 שחקנים בכל עמדה שהיו פותחים בכל קבוצה , חוצפן !

זוכר את הריאיון הזה עם בוני אחרי המשחק. זה באמת קרה באותו לילה לא?

זה נראה מרחק שנות אור מאיפה שאנחנו היום ועוד מדובר בתקופה של מיץ. תארו לכם נושא דומה מהתקופה של לוני... שנים לא ראינו את האור ואכלנו את הקש של אברם ש"בונה קבוצה יפיפייה" עם משחקים משממים בר"ג ואיזה בן לוז.

והעיקר שכל הודעה שניה היום בפורום היא ביקורת ולעתים גם רעל על המדיניות של ג'ורדי.

יש הבדל בין רעל לביקורת. ביקורת היא לגיטימית כל עוד היא עניינית. מותר לבקר גם את ג'ורדי, עם כל המעלות שלו (ושוב- הוא מהדמויות הגדולות בתולדות המועדון הזה)

זה נראה מרחק שנות אור מאיפה שאנחנו היום ועוד מדובר בתקופה של מיץ. תארו לכם נושא דומה מהתקופה של לוני... שנים לא ראינו את האור ואכלנו את הקש של אברם ש"בונה קבוצה יפיפייה" עם משחקים משממים בר"ג ואיזה בן לוז.

ואחר כך יגידו שזה הכל בגלל בכסף, וכל אחד היה מצליח במכבי כשיש לו 200 מיליארד שקל תקציב

הזיכרון של אנשים מתעתע.

דואו, זה תמצית העניין.

אם יש משהו שהתקופה הזאת לימדה אותנו זה שכסף זה לא מהות העניין, אלא הכל קם ונופל בלדעת להביא את הפרסונות הנכונות (בכלל הרמות) ולהיות חדים. (בדיוק מה שב"ש עשו העונה בשליש מהתקציב שלנו)

תאר לך מה היה קורה היום אם לפני 3 שנים מכבי היו הולכים על מליקסון ולא על זהבי ...כמה רחוק זה היה באמת ?

למרות שזה לא תמיד מרגיש ככה, המון פעמים הצלחה או לא זה על חוט השערה (נשמע קצת כמו בוני לצערי...) ולא בהכרח מתמטיקה פשוטה של ניהול טוב.

האנשים שהכי זוכרים את התקופה הזאת גם הכי מפחדים לחזור לשם, ולכן צריך כל הזמן, כל יום וכל שעה, גם כשאתה הכי למעלה, לבחון את עצמנו מחדש - אין מקום לשאננות.

הירידה מאגרא רמא לבירא עמיקתא היא תלולה ומהירה, והדרך רצופה כוונות טובות ובחירות לא טובות

העליה חזרה הרבה יותר קשה - תשאלו את יענקלה. ברגע שהוא הופך שאנן וחשב שהוא ידע טוב מכולם ותפס את העניין טוב מכולם, הוא נתן לג'ורדי ואלונה להשתלט על השוק, ועכשיו כל הכסף בעולם לא יוציא אותו מהלופ השלילי.

מה שקורה עכשיו זה קלאסי - מכבי בסכנה והיא תפתח את האנרק בגדול, והיא תעשה את זה (כצפוי...) אל מול שוק מאוד בעייתי ולשחקנים שלא שיחקו כמעט העונה, וזה בגלל שבקיץ כשהיה שוק טוב והרבה אפשרויות היינו שאננים ומבושמי טראבל. אתם יכולים לקרוא לזה התרסות על ג'ורדי, לדעתי זה לא התרסה זה אופן התבוננות אחר על המציאות (מודה שקצת פסימי או אובר ביקורתי לעיתים - כנראה זכר לצלקות של אותם הימים)

אפשר להגן על ג'ורדי עד מחר (למרות שאין צורך כי אף אחד לא נגדו) ולהשמיץ את כל היתר כחסרי מושג, אבל שימו לב שקרה (וקורה) אחד לאחד מה שחסרי המושג אמרו כל הקיץ (ראדוניץ',מיטרוביץ', עדן, חפ"ק, 50/50, מגן שמאלי, חלוץ מחליף, התמודדות קשה מול ב"ש)

דואו, זה תמצית העניין.

אם יש משהו שהתקופה הזאת לימדה אותנו זה שכסף זה לא מהות העניין, אלא הכל קם ונופל בלדעת להביא את הפרסונות הנכונות (בכלל הרמות) ולהיות חדים. (בדיוק מה שב"ש עשו העונה בשליש מהתקציב שלנו)

תאר לך מה היה קורה היום אם לפני 3 שנים מכבי היו הולכים על מליקסון ולא על זהבי ...כמה רחוק זה היה באמת ?

למרות שזה לא תמיד מרגיש ככה, המון פעמים הצלחה או לא זה על חוט השערה (נשמע קצת כמו בוני לצערי...) ולא בהכרח מתמטיקה פשוטה של ניהול טוב.

האנשים שהכי זוכרים את התקופה הזאת גם הכי מפחדים לחזור לשם, ולכן צריך כל הזמן, כל יום וכל שעה, גם כשאתה הכי למעלה, לבחון את עצמנו מחדש - אין מקום לשאננות.

הירידה מאגרא רמא לבירא עמיקתא היא תלולה ומהירה, והדרך רצופה כוונות טובות ובחירות לא טובות

העליה חזרה הרבה יותר קשה - תשאלו את יענקלה. ברגע שהוא הופך שאנן וחשב שהוא ידע טוב מכולם ותפס את העניין טוב מכולם, הוא נתן לג'ורדי ואלונה להשתלט על השוק, ועכשיו כל הכסף בעולם לא יוציא אותו מהלופ השלילי.

מה שקורה עכשיו זה קלאסי - מכבי בסכנה והיא תפתח את האנרק בגדול, והיא תעשה את זה (כצפוי...) אל מול שוק מאוד בעייתי ולשחקנים שלא שיחקו כמעט העונה, וזה בגלל שבקיץ כשהיה שוק טוב והרבה אפשרויות היינו שאננים ומבושמי טראבל. אתם יכולים לקרוא לזה התרסות על ג'ורדי, לדעתי זה לא התרסה זה אופן התבוננות אחר על המציאות (מודה שקצת פסימי או אובר ביקורתי לעיתים - כנראה זכר לצלקות של אותם הימים)

אפשר להגן על ג'ורדי עד מחר (למרות שאין צורך כי אף אחד לא נגדו) ולהשמיץ את כל היתר כחסרי מושג, אבל שימו לב שקרה (וקורה) אחד לאחד מה שחסרי המושג אמרו כל הקיץ (ראדוניץ',מיטרוביץ', עדן, חפ"ק, 50/50, מגן שמאלי, חלוץ מחליף, התמודדות קשה מול ב"ש)

מכבי כלל לא בסכנה. ואומר את זה אוהד שיודע מה זאת סכנה והגן על מיטש גם בימים קשים. סכנת אליפות? שאלו תמיד יהיו הצרות שלנו.

אני מתבונן על המציאות ורואה מועדון חזק ובריא, שלא צריך לפחד מתחרות.

אמרת בעצמך שלפעמים זה על חוט השערה. מכבי לא צריכה לרכוש הכל כל הזמן מתוך פחד. עד הנקודה הזאת-שלוש וחצי שנים, הכל הוגשם. וזה רק הפורפליי.

כל האינדיקציות מראות על המשך שידרוג מועדון בפרסונות זרות. הכל הולך קדימה. אובדן אליפות לא יעכב כלום. מיטש לא תלוי בזה.