Jump to content

התלבטויות אחרונות לפני מילוי מנילה

Recommended Posts

יש לי עד יום שישי למלא את המנילה (פרופיל 97 אז הכל קרבי פחות או יותר).

קיצור כבר החלטתי לסמן את הנח"ל 5 עם עדיפות ראשונה, לגבי השאר אני עוד לא סגור ובשביל זה הגעתי לפה -

נכון לעכשיו כנראה שהעדיפות השנייה תיהיה הנדסה, מה אתם אומרים? על יהל"ם שמעתי מספיק, אבל איך שאר החיל.

עוד התלבטות גדולה היא שריון - הבנתי שבגלל הביקוש הנמוך גם אם אני יסמן את זה עדיפות שלישית אני יקבל 100%, זה נכון? יש פה במקרה משהו ששירת שם וממליץ? מה הסיכויים להגיע לפלס"ר?

תודה

למה שלא תנסה ללכת לגיבוש צנחנים?

הגיבוש רק באזור פסח וזה אומר שעד אז לא ימיינו אותי לשום דבר אחר, ככה שאולי "יתפסו" את המקום שלי בעדיפות אחרת.

ונייק - בכל זאת זה 3 שנים מינימום מהחיים ככה ששווה לנסות לבחור את מה שהכי מתאים לי.

ונייק - בכל זאת זה 3 שנים מינימום מהחיים ככה ששווה לנסות לבחור את מה שהכי מתאים לי.

נכון,אתה צודק.מצד שני,זה לא כל כך משנה כי בכל מקום יש את אותם הטיפוסים ורוב גדודי החי"ר בנוים על אותו העיקרון ככה שאני מבין את הלבטים אבל זה בסופו של יום, אותו הדבר ובשורה התחתונה תבין שהאנשים עושים את המקום ולא החטיבה ז"א שאתה יכול ליפול בגולני עם חרא מחלקה ובגבעתי עם אחלה מחלקה וההפך.

אני התגייסתי לשריון לפני חודשיים היום היתה ההשבעה עוד לא התחלנו עם הטנקים אבל בנתיים סבבה

איזה פלוגה אתה אחי ?

אני גם בשריון מיועד לחטיבה 7 ועד עכשיו כמו שאמרו לא נגענו בטנק אבל אני נהנה בטירוף

בסוף סימני עדיפות ראשונה חי"ר, שנייה הנדסה ושלישית נ"מ . בנוסף גם בסוף החלטתי לבקש גיבוש צנחנים (למרות שביום סיירות קיבלתי גיבוש מטכ"ל ואני מקווה לפחות להגיע מהגיבוש הזה לגיבושים אחרים).

דניאל וגל - בתאכלס מה עושה את השירות שם סבבה? פשוט האנשים? (כי אחרי הכל שניכם עוד לא נגעתם בטנקים ככה שעד עכשיו השירות לא שונה כל כך משאר המקומות).

בסוף סימני עדיפות ראשונה חי"ר, שנייה הנדסה ושלישית נ"מ . בנוסף גם בסוף החלטתי לבקש גיבוש צנחנים (למרות שביום סיירות קיבלתי גיבוש מטכ"ל ואני מקווה לפחות להגיע מהגיבוש הזה לגיבושים אחרים).

דניאל וגל - בתאכלס מה עושה את השירות שם סבבה? פשוט האנשים? (כי אחרי הכל שניכם עוד לא נגעתם בטנקים ככה שעד עכשיו השירות לא שונה כל כך משאר המקומות).

ואללה יש מה שנקרא טירונות חי''ר שהיא 6 שבועות ואז מקצועות 7 שבועות שאתה לומד את המקצוע שלך (טען,תותחן,נהג)

אחרי זה יש את הצמ''פ שזה כמו אימון מתקדם בערך

יש לי חבר שהוא אוגוסט 10 והוא ממש נהנה עד עכשיו הוא בצמ''פ כרגע

המסלול תאכלס נשמע אדיר אתה יכול להיות מפקד טנק תוך שנה (מפקד טנק יכול להיות גם מפקד טירונים וכו')

אם אתה באמת מתעניין תשלח פרטית

וכן גל אני בפלוגה ג

כן זה דיי נכון, יש כל מיני טריקים במנילה..אם אתה בוודאות לא רוצה כפיר, תותחנים ושריון אז אל תסמן את זה במקום מעל 3 כי אז רוב הסיכוים שיקחו אותך לשם, כי אלו המקומות עם הכי פחות ביקוש.

בכל מקרה רק גבעתי :wub:

• 2 weeks later...

אני בשריון התגייסתי בנוב 09, אני ב401 בסך הכל מסלול בסדר גמור הוא זורם כל פעם עושים פעילות שנוה עם הטנקים אז הזמן עובר לך ,אנשים זהב היציאות ככה ככה ובקו זה סיפור אחר כבר.

• 3 weeks later...