Jump to content

יום רביעי: חצי גמר גביע הטוטו נגד מכבי פת ב 20:00

Recommended Posts

טוב כנראה שאני הולך פה בסיבובים וכלום לא ייצא מזה.

מיטש, תודה על 100 אלף שקל. אתה חסין מביקורת עד 2030.

אף אחד לא חסין, אני חושב שזה הוכח כבר.

עד כה, אין על מה לבוא לגולדהאר בטענות. כל מה שביקשו ממנו, הוא סימן V.

עכשיו, אחרי שימונה המאמן החדש, ונוכל לראות את הישגיו, גולדהאר יקבל ביקורת לטוב ולרע על ההישגים של המאמן החדש.

אף אחד לא חסין, אני חושב שזה הוכח כבר.

עד כה, אין על מה לבוא לגולדהאר בטענות. כל מה שביקשו ממנו, הוא סימן V.

עכשיו, אחרי שימונה המאמן החדש, ונוכל לראות את הישגיו, גולדהאר יקבל ביקורת לטוב ולרע על ההישגים של המאמן החדש.

שולם.

זה מה שאני אומר כבר 10 עמוד.

זה פשוט מטפטף פה לאנשים לאט (כנראה בגלל אפקט ה-100 אלף).

שולם.

זה מה שאני אומר כבר 10 עמוד.

זה פשוט מטפטף פה לאנשים לאט (כנראה בגלל אפקט ה-100 אלף).

מה הקטע של המאה אלף אם אפשר לשאול?

יש פה אנשים מטומטמים, באמת, בזמן האחרון יש פה יותר מדי שטויות וזיוני שכל, אבל תבינו, גם אם עכשיו מכבי מפסידה את כל המשחקים ויורדת ליגה, יש לה את הסגל הכי טוב בליגה ושום משחק לא ישנה את זה.

האמת? אין לי שום תלונות לשחקנים היום. הגיוני שיקח להם זמן להתאושש ממה שהם עברו...

אם קבוצה רוצה לשחק כמו מאה מיליון דולר, היא קודם כל צריכה להרגיש שהיא שווה מאה מיליון דולר, נכון? ברגע ששני המאמנים, שעד הסוף היו בקו מחשבה ברורה שהקבוצה הזאת הולכת לאליפות ולא משנה מה, פוטרו/התפטרו, זאת בעצם הייתה סוג של הודעה רשמית שהקבוצה הזאת נכשלה. ומה השחקנים מרגישים עכשיו? שהם בעצם לא שווים את מה ששמו עליהם? שבשביל מה לחיות בסרט שהם רצים לאליפות ולהתאמץ אם הם כישלון...?

בגלל זה זאת הייתה טעות לפטר את נמני באמצע העונה לפי דעתי, ובגלל זה אני גם חושב שמזרחי, שהיה יכול לשמור את האמונה אצל השחקנים גם אחרי שנמני פוטר, עשה בעצמו טעות קשה. אם עד עכשיו האוהדים לא האמינו שהקבוצה תעשה משהו, עכשיו הקבוצה כבר לא מאמינה בעצמה וזאת כבר בעיה. לא יודע איך, אבל השחקנים חייבים להחזיר לעצמם את הביטחון איכשהוא, ובדחיפות, אחרת עוד עונה הלכה.

האמת? אין לי שום תלונות לשחקנים היום. הגיוני שיקח להם זמן להתאושש ממה שהם עברו...

אם קבוצה רוצה לשחק כמו מאה מיליון דולר, היא קודם כל צריכה להרגיש שהיא שווה מאה מיליון דולר, נכון? ברגע ששני המאמנים, שעד הסוף היו בקו מחשבה ברורה שהקבוצה הזאת הולכת לאליפות ולא משנה מה, פוטרו/התפטרו, זאת בעצם הייתה סוג של הודעה רשמית שהקבוצה הזאת נכשלה. ומה השחקנים מרגישים עכשיו? שהם בעצם לא שווים את מה ששמו עליהם? שבשביל מה לחיות בסרט שהם רצים לאליפות ולהתאמץ אם הם כישלון...?

בגלל זה זאת הייתה טעות לפטר את נמני באמצע העונה לפי דעתי, ובגלל זה אני גם חושב שמזרחי, שהיה יכול לשמור את האמונה אצל השחקנים גם אחרי שנמני פוטר, עשה בעצמו טעות קשה. אם עד עכשיו האוהדים לא האמינו שהקבוצה תעשה משהו, עכשיו הקבוצה כבר לא מאמינה בעצמה וזאת כבר בעיה. לא יודע איך, אבל השחקנים חייבים להחזיר לעצמם את הביטחון איכשהוא, ובדחיפות, אחרת עוד עונה הלכה.

קבוצה שהשווי שלה הוא 100 מיליון ש"ח(מצטער, זה קרץ לי חזק כל העניין של הדולר :whistling: )

לא צריכה להיראות כך, ויהי מה.

קבוצה שהשווי שלה הוא 100 מיליון ש"ח(מצטער, זה קרץ לי חזק כל העניין של הדולר :whistling: )

לא צריכה להיראות כך, ויהי מה.

תהיתי באמת אם זה ש"ח או דולר... (נו אז זה לא כזה נורא 100 מיליון ש"ח :whistling: )

אמרתי שהם צריכים להיראות ככה? לא. אבל תזכור שהשחקנים שלנו הם בסופו של דבר שחקני כדורגל בדיוק כמו השחקנים של מכבי פתח תקווה וכל קבוצה אחרת. ובלי ביטחון עצמי ומוטיבציה, המחיר שלהם זה סתם מספר שלא קובע שום דבר. בוא נגיד שביום רגיל פאביצ'ביץ' וניבאלדו לא נותנים לכאלו גולים להיכנס בכזאת קלות.

בואו נסכם את זה שהמשחק עם פ"ת לא היה מדד לשום דבר, זה היה ברור שזה מה שיקרה אחריי שמפטרים את אבי ושאין מאמן נורמלי שמנהל את המשחק, וזה שנמצא הוא העוזר של העוזר שאומר להם עוד לפניי שהגיעו למגרש שהוא איתם לא יהיה אחריי הערב...

ככה שאני ממש לא מתרגש מכמות השערים או מכל דבר אחר, פ"ת הריחה דם ועשתה מה שכל קבוצה שפוייה אחרת הייתה אמורה לעשות באותו זמן נתון וזה לרכב על הגל ולנצח את מכבי. מוריד להם את הכובע.

בקשר למכבי? יש לנו את סגל השחקנים הטוב בליגה בפור אדיר, אבל מישהו שם חייב לנער אותם. ההפסד לחיפה והפיטורין שבאו פחות מיממה אחריי פשוט ריסקו את השחקנים מבחינה פסיכולוגית, ומישהו חייב להגיע ולהרים אותם בחזרה כי הם שחקנים מאוד טובים בסך הכל (רובם, אני לא מתייחס לשחקנים איתם נמני עשה טעות והביא \ השאיר כמו גפני, סבן, אבידור, ושאר ירקות שפשוט לא מספקים את הסחורה וצריכים לתת את הדין בקיץ אם לא כבר עכשיו בינואר).. השחקנים האלה צריכים להראות אופי עכשיו ולקום מהקרשים כי העונה הזאת עוד לא מתה... אני מטבעי אופטימי ואני רוצה להאמין שעוד אפשר לקחת אליפות, עם כמה שזה קשה לראות את זה הרגע. בלי קשר לליגה, גם יש את גביע המדינה שאין סיבה שלא נצליח בו גם כן.

קיצר הכל עוד יכול לקרות בעונה הזאת ובליגה המפגרת הזאת.. ככה שאני מאוד מקווה שיבוא מאמן שינער את השחקנים האלה וכמה שיותר מהר.

Guest רון מיוטני

בלה בלה בלה.

קשה לכם להגיד את זה, אבל זאת האמת- מכבי עלתה היום לשחק בלי מאמן על הקווים.

ומי שאחראי לזה הוא גולדהאר. הוא גם אחראי לעובדה שנמני פתח את העונה והוא גם אחראי ל-13 השחקנים שנמני הביא.

נו כן, מכבי עלתה בלי מאמן. אפשר לחשוב שנמני, מכורבל במעיל על הספסל ונושך בוהן, היה משפיע לטובה בנוכחותו. זאת הקבוצה שלו, זה מה שהוא יצר. האסופה הרופסת הזאת זאת הירושה שלו לאוהדי מכבי ושום דבר לא קרה ביום ורבע מאז שהוא נשלח הביתה.

גולדהאר אחראי לזה שנמני פתח את העונה..?

תאר לך מה היה קורה אם המהלך הראשון של גולדהאר בכניסתו למכבי היה להעיף את נמני. רק תדמיין את זה. גולדהאר ניסה לעשות את הטוב ביותר- להזיז את נמני מהקוים ולהביא מאמן מנוסה. כמובן שהוא לא מכיר את השמות ואין לו מושג מי זה מי אבל באובייקטיביות אפשר להגיד שהוא עשה מהלך סביר בהבאתו של יוסי "בלון חמצן" מזרחי. להעיף את נמני לגמרי בתחילת העונה היה בלתי אפשרי מה גם שהיו שיטענו שמגיע לו צ'אנס נוסף עם תקציב גדול.

כדי להזיז את נמני לגמרי היה צורך בהכשרת דעת הקהל והלבבות. זה עצוב שקבוצע מקצוענית ובעלים חוקי צריכים להתחשב בקהל בצורה כזו אבל זה המצב במכבי.

לצעד הזה כמובן יש מחיר. זה ניתוח עמוק וכמו כל ניתוח יש לו תקופת החלמה ושיקום.. וגם סכנות וסיבוכים. מה ציפיתם? שינתקו את אבי ממכבי כשהכל טוב והכל הולך? ברור לגמרי שמהלך כזה יכול היה לקרות רק אחרי רצף כשלונות וכשדעת הקהל נוטה בבירור לטובת המהלך. עכשיו כשנמני בחוץ אין שום ציפיה לתוצאות מרחיקות לכת בעונה הזו. סביר שתהיה ירידה (או יותר נכון- חוסר שיפור, יותר גרוע כבר לא ממש יכול להיות) ואולי, עם המאמן הנכון נצליח להתרומם קצת לקראת סוף העונה. כל דבר מעבר לזה הוא בגדר נס. זה לא אומר שהמהלך היה מוטעה. מהלך בסדר גודל כזה ימדד רק עוד 2-3 עונות, אולי יותר, עד שנמצא אוטוריטה על הקוים למספר שנים.

מה אתם עושים עניין מגביע הטוטו ?

שזה שצריך מאמן זה ברור .

אבל להגיד בושה על משחק בגביע הטוטו זה לצאת מפרופורציות .

לא שמעתי אומר אף אחד בושה על זה שהפועל עפו מהשלב בתים .

גביע הטוטו זה מפעל מיותר ולפי מה שאני יודע לא מגיעים ממנו לא לאירופה ולא לשום מקום . מפעל של הרצת הרכבים באוגוסט ולתת דקות למחליפים בינואר .

סידיבה ישחק נגד בית"ר תירגעו .

שזה שצריך מאמן זה ברור .

גביע הטוטו זה מפעל מיותר ולפי מה שאני יודע לא מגיעים ממנו לא לאירופה ולא לשום מקום . מפעל של הרצת הרכבים באוגוסט ולתת דקות למחליפים בינואר .

לקבל 4 ממכבי פתח תקווה גם במשחק אימון זה מביך.קל וחומר שבמפעל רישמי.

המשחק אתמול היה הרבה יותר מבושה.

שזה שצריך מאמן זה ברור .

עדיף שתשתוק יא חתיכת דביל. אני מתאר לעצמי שאתה לא אחד מאלה שבאו אתמול למשחק, עמדו במבול וראו

שוב פעם איך הקבוצה מתבזה. חוץ מניבאלדו, סאבו ורנגלוב לא ראיתי אף שחקן שנלחם ומראה שאכפת לו מהמועדון.

תמשיכו לנהוג בסלחנות כלפי השחקנים ולהאשים את המאמנים ונראה לאן נגיע. כשנשחק כמו הפועל רק אז נוכל להגיד בקטנה

על זה שעפנו מגביע הטוטו.

כל מי ששיחק אתמול וזה כמעט כולם צריכים לקבל בראש מהקהל.

אבי נמני לא יהיה שעיר לעזאזל !

וזה שהוא חטף את האש לא יציל אנשים אחרים שגורמים לנו להראות כמו שאנחנו נראים.

הגיע הזמן שגם השחקנים יתחילו לקבל בראש מקהל ..הם מבזים אותנו

ומקבלים מאות אלפי דולרים זה לא מסתדר לי התמיכה והחסינות שהם מקבלים.

כל מי ששיחק אתמול וזה כמעט כולם צריכים לקבל בראש מהקהל.

אבי נמני לא יהיה שעיר לעזאזל !

וזה שהוא חטף את האש לא יציל אנשים אחרים שגורמים לנו להראות כמו שאנחנו נראים.

הגיע הזמן שגם השחקנים יתחילו לקבל בראש מקהל ..הם מבזים אותנו

ומקבלים מאות אלפי דולרים זה לא מסתדר לי התמיכה והחסינות שהם מקבלים.

כל מילה.

לא הבנתי מה הקטע, הייתי במשחק ישבתי עם השחקן ה-12 ביציע העליון, במחצית אני יורד קונה בייגלה והולך לשירותים ואני מגלה שכולם למטה, לא הבנתי מה הקטע?

לא הבנתי מה הקטע, הייתי במשחק ישבתי עם השחקן ה-12 ביציע העליון, במחצית אני יורד קונה בייגלה והולך לשירותים ואני מגלה שכולם למטה, לא הבנתי מה הקטע?

אני מצטער אבל זה גרם לי לצחוק בקול רם. איך אתה מספר את זה כאילו זאת איזה טרגדיה :X

אני חושב שלמטה יש אפקט עידוד יותר חזק, אז אם יש אפשרות לעודד מלמטה ושאשכרה ישמעו אותנו (!!) אז כדאי.

למעלה הבמחצית הראשונה היה פשוט מת.

כבר לפני המשחק אמרתי לאחד מהשחקן שיהיו למטה..גם כול האוהדים היו שם בגלל הגשם..וגם זה נותן יותר דחיפה לקבוצה.