Jump to content

יום רביעי: חצי גמר גביע הטוטו נגד מכבי פת ב 20:00

Recommended Posts

האם אתה רוצה שלא ניתן למשחקים ולעובדות לבלבל אותנו? או שניצור מציאות מדומה כי זה מתאים לאג'נדה שלך?

יש פה שחקנים טובים(שניים מהם הגיעו במקרה),יש פה כישרון(שלא מנוצל נכון),יש בינוניים ועודף שלא נחוץ.יש עוד שש קבוצות בליגה שעונות להגדרה שלך.

אתה אולי צעקת על אליפות-בטח לא אני.זאת לא היתה הדרישה שלי בכלל.רציתי לראות כדורגל טוב ולהתמודד.אף אחד לא מבטיח אליפות בקיץ.את הגיל הזה עברתי מזמן, חביבי. מזמן.

וכן, מכבי פאתטית.וגם הקהל שלה...

לא ראיתי מה היו הדיעות שלך לגבי הסגל בהתחלה אבל לא דיברתי עליך ספציפצית, אנשים שלפני שבוע רשמו שיש לנו סגל אדיר וכזה שבחיים שלנו לא נראה יותר בישראל פתאום הסגל הזה לא שווה כלום.

זה מה שנקרא להכין את הקרקע לנחיתה רקע.

בלה בלה בלה.

קשה לכם להגיד את זה, אבל זאת האמת- מכבי עלתה היום לשחק בלי מאמן על הקווים.

ומי שאחראי לזה הוא גולדהאר. הוא גם אחראי לעובדה שנמני פתח את העונה והוא גם אחראי ל-13 השחקנים שנמני הביא.

אני יכול לחיות עם זה שלא יהיה מאמן בגביע הטוטו אם זה אומר שיהיה לי מאמן רציני סוף סוף בעוד יום יומיים..

ואתה צודק נמני לא היה צריך לפתוח את העונה ולא היה צריך לתת לו 100 מיליון שקל,

מצד שני איך הייתם מגיבים אז..אם ככה אתם מגיבים אחרי שנתנו לו כל כך הרבה זמן וכל כך הרבה כסף...

שחר, באמת. תזמון הפיטורין היה לקוי מהרבה מאוד סיבות, גביע הטוטו הוא באמת השולית ביותר מביניהן. על הזין שלי גביע הטוטו.

סבבה.

אבל יש פה אנשים שלקחו את זה ממש קשה.

כבר כתבתי, גולדהאר ויתר מראש על המשחק אם פיטר מאמן יום לפניו.

וזה בסדר, אבל זאת עובדה.

גם אותי גביע הטוטו לא מעניין.

שנמני היה המאמן , כולם אבל כולם פה צעקו שיש לנו סגל אדיר ושאנחנו צריכים לקחת אליפות בהליכה.

אבל פתאום כולכם מזיינים ת'שכל ,שיש לנו סגל שנבנה בילדותיות ויש יותר מדי אגו וצריך לעשות שינוי.

תבדוק הודעות שלי ושל המכבייה, תראה אם לא כתבנו כמה וכמה פעמים שזה נראה כאילו החתימו מכל הבא ליד בלי חזון ובלי מחשבה איך הכל ישתלב ביחד. הסגל עדיין האיכותי בליגה, אבל להרכיב ממנו קבוצה זה לא פשוט (אגב, זה חלק, קטן אמנם, מהסיבה שנימני ומזרחי נכשלו במשימה הזאת), כי חלק מהשחקנים יתקשו לשחק באותו המערך.

הוא בעל הבית. למי אני אבוא בטענות?

למי שקיבל את המושכות ובנה קבוצה בתקציב עתק, הסתמך על שוער ליצן, הביא את אבי סטרול וחושב שגפני וקלמי סבן מסוגלים לתרום משהו בכדורגל המודרני, אני לא ידבר על השיטה והדרך (אותה שיאה ודרך ששיחקנו היום).

אתם חבורת מסכנים אם אתם מאשימים את גולדהאר, מזל שאתם מינורים.

מכבי שלי.. מה את עושה לי ?

מקבוצה שדורסת כל דבר שזז , שעולה לנצח גם משחק ידידות נגד טרום ב' נהיית בדיחה אחת גדולה והאחות המפגרת שלך צוחקת עלייך כבר 3 שנים.

מה זה יכול להיות ? הכסף שמעוור את כולם ? אגו ? לחץ ? "קללת קשטן" ?!?!

אולי הכל ביחד , אני כבר לא יודע... מה שאני בטוח יודע זה שאת מה שבחרתי איתך אלך כל חיי ואותך לא אנטוש...

עברנו דברים קשים מאלה ותקופות מסריחות מאלה.

אז גם שקשה לכם ונשבר הזין ובא לכם "לעבור לאהוד הפועל" תיזכרו במכבי הישנה, תיזכרו שיש גביע מדינה בדרך... מאמן חדש מגיע ורוח חדשה איתו...וגם יצחקי יחזור (ואני יודע שיקח לו זמן לשחזר את היכולת של תחילת שנה)

הגלגל מסתובב חברים אל תשכחו... אני עדיין מאמין שאפשר לעשות בעונה הזאת דברים יפים ..

תרימו תראש אנחנו מכבי :thumbs:

בלה בלה בלה.

ומי שאחראי לזה הוא גולדהאר. הוא גם אחראי לעובדה שנמני פתח את העונה והוא גם אחראי ל-13 השחקנים שנמני הביא.

השם ישמור, גולדהאר הרס לנו את הסיכוי לזכות בגביע הטוטו, האמת שנמני ממש טוב במפעל הזה ככה שהיה לנו סיכוי לא רע לזכות...

גביע הטוטו עניין, מעניין, ויעניין לכולנו את הקצה של הביצה השמאלית.

הדבר היחיד שהפריע לי היום זה ההרחקה המיותרת של סידיבה שלא ישחק נגד בית"ר.

המשחק הזה כל כך מיותר, צריך להתחיל להרגיע את המערכת ולחזור לעניינים, כי יש אחלה חומר לבנייה.

בלה בלה בלה.

בוודאי.אז הוא תיקן.

הוא רכש את מה שנמני רצה,בדיוק כמו שצריך להיות במקום מתוקן.איש המקצוע ממליץ ומקבל את המשאבים.

בקשר למה שנמני הביא? קשה לדעת כי ניצול הפוטינציאל כאן הוא אפסי.

לא בטוח שהבא אחרי נמני יקבל אשראי כזה גדול.מיטש לא הגיע לאן שהוא הגיע כי הוא פיזר כספים לכל עבר.

הכל סבבה.

אני רק מציין עובדה- היום שיחקנו בלי מאמן על הקווים.

יש בנאדם אחד שזאת היתה החלטה שלו.

אתם יכולים לבלבל את השכל כמה שאתם רוצים אבל זה מה שיש.

תתרגלו לסדרי העולם החדשים- יש בעל בית. הוא יקבל קרדיט כשיצליח ויקבל ביקורת כשלא יצליח.

מצטער שאני נאלץ לזעזע את עולמכם.

זה הכל אבנר טוויטו . הוא חייב ללכת .

למרות שזאת בדיחה.

גם טוויטו חייב ללכת. לא בגלל מה שקורה על המגרש, אלא בגלל ההתנהלות השכונתית במכבי. הוא האחראי מספר 1 לקבוצת הקומבינות והשכונה שיש בבוגרים של מכבי.

(וכתבתי את זה הרבה לפני הפיטורים של נמני, תודה)

וואו. זה באמת נראה כאילו אנשים פה מחפשים את כל העולם על כל נקודה אפשרית, ועוד אמרו ש"אנחנו" מחפשים את נמני...

מכבי היא לא הקבוצה הראשונה ולא האחרונה שעולה למשחק עם מאמן זמני, כי בשום מקום בעולם לא מסכמים מאחורי הגב עם מאמן חדש, והוא מתחיל לעבוד ישר אחרי שהקודם הולך הביתה.

תנוחו.

מה בדיוק הבעיה בזה שיומיים אחרי שנמני פוטר "עדיין" אין למכבי מאמן חדש?

בלה בלה בלה.

בזה אתה צודק,גולדהאר אשם שהוא נכנע לסחיטות של כל אחד מ-13 השחקנים שהגיעו,הוא היה צריך לבוא לנימני ולהגיד לו שבסכומים האלה אף אחד לא יגיע לקבוצה.

למרות שזאת בדיחה.

גם טוויטו חייב ללכת. לא בגלל מה שקורה על המגרש, אלא בגלל ההתנהלות השכונתית במכבי. הוא האחראי מספר 1 לקבוצת הקומבינות והשכונה שיש בבוגרים של מכבי.

(וכתבתי את זה הרבה לפני הפיטורים של נמני, תודה)

נו באמת..

סבבה.

אבל יש פה אנשים שלקחו את זה ממש קשה.

כבר כתבתי, גולדהאר ויתר מראש על המשחק אם פיטר מאמן יום לפניו.

וזה בסדר, אבל זאת עובדה.

גם אותי גביע הטוטו לא מעניין.

ברור, אבל מה זה משנה?!

זה ממש הטריף אותי, כמה אנשים מסויימים במשחק. כל המשחק צחוקים עושים שכונה שרים "קר לי" במקום לעודד את מכבי (וסבבה, גם אני בינהם)

ואז כשמקבלים תרביעי מתעצבנים וצועקים.

על הזין גביע הטוטו. וכולנו אומרים את זה כל הזמן. אז מה אתם מתרגשים?

בכל מקרה, רשמים:

- ילד בן 14 עם 28 הפרעות

- מוסי!! אמרתי לך לא להתקשר אליי בשידור

- היה קר

- הפלאפון של רמי לא יודע לשחות

הכל סבבה.

תתרגלו לסדרי העולם החדשים- יש בעל בית. הוא יקבל קרדיט כשיצליח ויקבל ביקורת כשלא יצליח.

אני אומר עוד הפסד שתיים צריך לארגן משלחת לקנדה ולשרוף לו את כל החנויות של וול-מארט.

אני באמת מקווה שאתה לא מאמין למה שאתה כותב.

מסכים ואף אוסיף - נימני קיבל את כל הרכש שהוא רצה. כולל רנגלוב אחרי הפציעה של יצחקי, כולל אלברמן דווקא אחרי שני משחקים בהם דור וסידיבה החזיקו יפה מאוד את הקישור האחורי, כולל הכל.

במקום לבקר את מיטש ולהגיד שהוא אחראי, תתעורר, תפסיק להיות עיוור ותסתכל על המציאות. הצוות המקצועי, בראשות נימני, גיבש רשימה, ביקש שחקנים, ובעל הבית אישר, הביא ושילם. ככה זה עובד בכדורגל. המזל הוא שאין שום סיכוי או אפשרות להגיד שמיטשענק אחראי אפילו לשחקן רכש אחד. הוא אישר. הצוות המקצועי גם כנראה האמין בשחקני הרכש, מכיוון שהרכיב את רובם בהרכב, גם כשהיו חלשים לעיתים.

שזאת דרך קצת יותר מתונה ושקולה להגיד את מה שכתוב כאן:

למי שקיבל את המושכות ובנה קבוצה בתקציב עתק, הסתמך על שוער ליצן, הביא את אבי סטרול וחושב שגפני וקלמי סבן מסוגלים לתרום משהו בכדורגל המודרני, אני לא ידבר על השיטה והדרך (אותה שיאה ודרך ששיחקנו היום).

אתם חבורת מסכנים אם אתם מאשימים את גולדהאר, מזל שאתם מינורים.

הכל סבבה.

מצויין.

גולדהאר לוקח אחריות.

עדיף על "לקיחת האחריות" של נמני שהתבטאה ב...כלום, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

לא ראיתי מה היו הדיעות שלך לגבי הסגל בהתחלה אבל לא דיברתי עליך ספציפצית, אנשים שלפני שבוע רשמו שיש לנו סגל אדיר וכזה שבחיים שלנו לא נראה יותר בישראל פתאום הסגל הזה לא שווה כלום.

זה מה שנקרא להכין את הקרקע לנחיתה רקע.

אני יהיה כנה איתך-האכזבה היא גדולה.באמת חשבתי שלמרות גילו וחוסר ניסיונו-יש לנמני את זה כבר עכשיו.באמת.יש לי כל כך הרבה שעות ויכוח עם אדומים על נמני(שהגנתי עליו כל כך) שקשה לספור.

ההבדל ביננו הוא שאני מבין ומקבל בצער רב את העובדה שכרגע זה לא הולך.רק חבל שזה לא נעשה בקיץ בצורה מסודרת.

בכל מקרה, רשמים:

- ילד בן 14 עם 28 הפרעות

- מוסי!! אמרתי לך לא להתקשר אליי בשידור

- היה קר

- הפלאפון של רמי לא יודע לשחות

תמיר יערי מת .

הרסנו את המשחק עוד לפני זה

הוא רץ (יששששש)

פנימה ...

מסכים ואף אוסיף - נימני קיבל את כל הרכש שהוא רצה. כולל רנגלוב אחרי הפציעה של יצחקי, כולל אלברמן דווקא אחרי שני משחקים בהם דור וסידיבה החזיקו יפה מאוד את הקישור האחורי, כולל הכל.

במקום לבקר את מיטש ולהגיד שהוא אחראי, תתעורר, תפסיק להיות עיוור ותסתכל על המציאות. הצוות המקצועי, בראשות נימני, גיבש רשימה, ביקש שחקנים, ובעל הבית אישר, הביא ושילם. ככה זה עובד בכדורגל. המזל הוא שאין שום סיכוי או אפשרות להגיד שמיטשענק אחראי אפילו לשחקן רכש אחד. הוא אישר. הצוות המקצועי גם כנראה האמין בשחקני הרכש, מכיוון שהרכיב את רובם בהרכב, גם כשהיו חלשים לעיתים.

שזאת דרך קצת יותר מתונה ושקולה להגיד את מה שכתוב כאן:

עזוב אי אפשר לדבר עם עיוורים מרגש.

כל הסגל הזה הונחת על נימני ללא בקשתו, הוא בכלל רצה תקציב צנוע ב30 מליון שקל, ככה שכשהוא יגיע למקסימום שביכולתו (מקום שלישי) לא יבואו אליו בטענות.

///////

קבוצה חולה..

סגל עם כ"כ הרבה אגו לא יכול לפרוח, חייבים לרענן אותו ולנער את השחקנים, אני במקום המאמן החדש, דבר ראשון הייתי מעיף מספר שחקנים הביתה.

לא שאפשר ללמוד מהמשחק הזה משהו כן?

אני אומר את זה בכלל בלי קשר.

///////////

נבנה פה סגל בילדותיות וגחמנות.יקח זמן להשתקם מהעצים הרקובים והמאד יקרים שנקנו.

מי יודע אם מיטש יתן אמון במאמן הבא, כדי לשחרר ולהביא חדשים לאחר הפארסה הכלכלית הזאת.

פתח תקווה קבוצה טובה מאיתנו,אין כאן שום הפתעה.

///////

אל תערבבו אותנו..

מה שהוכח היום מעל לכל ספק זה שנמני בנה ב 100 מיליון שקל קבוצה יותר חלשה ממכבי פתח תקווה ..

/////

מסכים.

הקבוצה הזאת היא תוצר קלוקל של נמני ומזרחי. לא משנה מי יהיה מאמן אי אפשר להצליח עם הקבוצה הזאת כרגע, בטח לא נגד מכבי פ"ת, קבוצה מאומנת ואיכותית מאיתנו.

יותר מ100 מיליון על בדיחה בצבע צהוב, עצוב..

זה 2% מהתגובות פה שמדברים על כמה יש לנו סגל חרא, אולי יש באמת כאלו שחשבו שהסגל לא משהו אבל אני מתערב ש 95% מהפורום היללו את הסגל הזה וכמעט השפריצו עליו.

כל שבוע בכיתם כמה אבי מוציא כלום מסגל שצריך לקחת אליפות בהליכה, שרק מאמן כושל יכול להוציא כל כך מעט מסגל אדיר כזה.

אתם תתחילו להכין את הקרקע שלכם לנחיתה רכה כדי שאחרי זה תגידו לנו שהמאמן לא אשם.

אבל אני לא מטומטם מה שאתם עשיתם לאבי אני יעשה אותו דבר למאמן הבא.

אני יבוא לכל משחק יעודד אבל אם אני לא רואה תוצאות ב10 המחזורים הבאים אני עושה לו את המוות.