Jump to content

יום רביעי: חצי גמר גביע הטוטו נגד מכבי פת ב 20:00

Recommended Posts

ירידה לצורך עלייה...

אבי נימני לדעתי ממש לא מתאים לתפקיד המאמן ואני מאוד רציתי שהוא יסיים את תפקידו

לקחתי גם בחשבון שדבר כזה יעשה בלאגן אדיר במערכת...

הבלאגן בסופו של דבר יגמר ונוכל לצאת לדרך חדשה...

אם אנחנו באמת רוצים להצליח, אנחנו צריכים לעשות את הפעולה ההפוכה מ"להתחזק", שהיא לשחרר ולסנן קצת את הסגל. מכבי הביאו השנה 13 שחקנים (!) זה יצר מצב שיש לנו 3 הרכבים בקבוצה אחת. ששחקנים שמרוויחים סכומי עתק יושבים על הספסל.

אם אנחנו באמת רוצים להצליח נצטרך לשחרר ולמכור לפחות 5-6 שחקנים מהסגל ורק ככה תיהיה קבוצה מגובשת שמשחקת בשביל הסמל ולא בשביל האגו והכסף.

לא צריך שחקנים כמו קולאוטי או אלברמן שיהיו על הספסל, שחקנים כאלה חייבים לפתוח או פשוט לא ליהות בקבוצה. כי שחקנים פחות אפורים הם מחליפים ראויים. שחקן כמו בוזגלו או עטר לא יכול לשבת על הספסל. ש"כוכבים" לא מקבלים קרדיט הם לא מקבלים את זה דבר שגורם לסכסוכים, לחץ וכו'.

(אבידור, מלול, גפני, סטרול) אלה שחקנים לשבת על הספסל (לא ניכנס לזה אם הם טובים או לא).

לא ניתן לגבש בין סגל כ"כ מרובה בכוכבים ובשחקנים!

כסף נזרק סתם, ועכשיו צריך לתקן ולהשאיר את הגרעין הטוב ולנסות להפטר מחוזים של שחקנים שלא מגיע להם את הסכומים האלה (כמעט לכל הקבוצה) ויש גם כאלה שפשוט צריכים לשחרר.(לא פשוט בכלל!) אין קבוצה ששחקנים מחליפים שלה הם שחקני נבחרת או שחקנים שמרוויחים מאות אלפי דולרים. הם שחקנים שיודעים לעלות מהספסל ולהביא לשינוי.

צריך סדר בבאלגן הזה. וגם להקל קצת על גולדהאר (מבחינה כלכלית), כי מה שחסר זה שהוא יברח בסוף ונמצא את עצמנו בית'ר 2.

אסוס קיבל אדום בטוט ושיחק מחזור אחרי:

http://football.org....PLAYER_ID=93320

בן בסט קיבל אדום בטוטו ושיחק מחזור אחרי

http://football.org....?PLAYER_ID=7208

בשני המקרים שהבאת הם הורחקו למשחק שאחרי. מופיעים שם רק משחקים שהם שיחקו בהם. תסתכל גם על התאריכים.

בוודאות, סידיבה לא ישחק נגד בית"ר. אדומים מהטוטו תופסים לליגה.

אני אומר עוד הפסד שתיים צריך לארגן משלחת לקנדה ולשרוף לו את כל החנויות של וול-מארט.

צחוקים בלאגנים.

שורה תחתונה הוא לא יהיה נקי מביקורת.

לא טוב לכם? תתמודדו.

לא יודע אם מישו הספיק לקרוא את זה.

אבל מכבי עלתה עם מערך שכלל:

7 שחקנים ששיחקו לפני 48 שעות 90 דק.

2 מחליפים

שחקן נוער עם דק ראשונות העונה

ואחד סידיבה שיצא באדום.

אז בחיאת. תרגיעו. ממש פלא שהתפרקו מחצית שניה

מה קורה למועדון הגדול בארץ שאנחנו כל כך אוהבים?!

מי שראה את המשחק נגד מכבי פתח תקווה,עזבו את זה שזה גביע הטוטו, יכל לראות את הייאוש של השחקנים בעיניים, את האכזבה שלהם, את הקושי שלהם לשחק.

צריך לעשות משהו במועדון הזה ומהר, זה סך הכל אמצע העונה, הכל עוד פתוח, להרים את הראש ולהתמקד אך ורק במטרה שלנו, והמטרה היא להרים את הקבוצה שלנו למעלה, בואו נתמוך בהם, נראה להם שאנחנו אוהבים אותם.

את ההחלטות המקצועיות בואו ניתן להנהלה להחליט בתקווה שהם יעשו את ההחלטה הנכונה ואנחנו כקהל נתרכז בלהרים את המורל הנפול של השחקנים שלנו.

בהחלט זהו השבוע הקשה ביותר שעברתי כאוהד מכבי תל אביב, הפרידה הקשה הזאת מהבנאדם הענק הזה והמכביסט המדהים הזה והוא כמובן אבי כהן ז"ל, והמצב הזה של הקבוצה.

בואו נעשה את זה בשביל אבי כהן ובמשחק נגד בית"ר נתרכז בלהנציח את אבי כהן ולא נתרכז בקללות ובמחאות.

בהצלחה, ואני מקווה שנצא כמה שיותר מהר מהבוץ שאנו נמצאים בו.

שבוע טוב :wacko:

בואנה מה אתם מקשקשים איזה אגו בראש שלכם ?

שני השחקנים עם הכי אגו הם עטר ובוזגלו והם חברים הכי טובים.

למי עוד יש אגו? למדוניאנין? (שלא משחק חודש כבר) אולי ליצחקי ?

איזה אגו בראש שלכם.

איזה שחקנים לא טובים ?

כל שחקן פה מוכח !

הם לא היו בפוקוס כנראה.

גם בלי מאמן ובלי לראות אחד את השני מעולם הסגל הזה צריך לנצח את מכבי פ"ת.

יבוא מאמן, הם יקבלו רענון, תהיה רוח חדשה במערכת.

נקווה שגם יתחילו לחייך.

יהיה בסדר.

חשבתם שזה היה מהלך חכם?

חכו, זה רק התחיל.

תגובה חכמה מאוד.

שורה של נימוקים והסברים למה הפסד בגביע הטוטו ללא מאמן הוא הוכחה לכך שאבי נימני החזיק את מכבי עם הראש מעל המים.

יבוא מאמן, הם יקבלו רענון, תהיה רוח חדשה במערכת.

נקווה שגם יתחילו לחייך.

יהיה בסדר.

מבטיח?

רשמתי לעצמי (ושמתי בפייבוריטס).

אני לא מאמין שהלכתי למשחק המסריח הזה

בושה וחרפה אך השחקנים הזבלים האלו מתייחסים לאוהדים

שבאים במזג אויר כזה מגעיל ועושים טובה שהם משחקים

כל אחד ללא יוצא מן הכלל צריך לקבל פצצה לפנים שתעיר אותו

לא יאומן שבקבוצה שהושקע בה יותר מ100 מליון יש מגנים כמו גפני ןסבן

שאין להם קשר לכדורגל פשוט בושה!!!

...

זה 2% מהתגובות פה שמדברים על כמה יש לנו סגל חרא, אולי יש באמת כאלו שחשבו שהסגל לא משהו אבל אני מתערב ש 95% מהפורום היללו את הסגל הזה וכמעט השפריצו עליו.

כל שבוע בכיתם כמה אבי מוציא כלום מסגל שצריך לקחת אליפות בהליכה, שרק מאמן כושל יכול להוציא כל כך מעט מסגל אדיר כזה.

אתם תתחילו להכין את הקרקע שלכם לנחיתה רכה כדי שאחרי זה תגידו לנו שהמאמן לא אשם.

אבל אני לא מטומטם מה שאתם עשיתם לאבי אני יעשה אותו דבר למאמן הבא.

אני יבוא לכל משחק יעודד אבל אם אני לא רואה תוצאות ב10 המחזורים הבאים אני עושה לו את המוות.

לא אמרתי שהסגל חרא(למרות שחלק ניכר ממנו לא ראוי להיות שם). דברתי על מכבי כקבוצה, וכקבוצה היא כושלת, מהרבה סיבות שאחראים עליהם בעיקר הצוות המקצועי.

מה כבר עשינו לאבי?? ומה אתה מאיים?? תעשה את המוות למאמן ורק תפגע בקבוצה, אני לא יודע אם תוך 10 מחזורים נראה תוצאות(לפי הדדליין שלך) כי יקח זמן לתקן את הכשל של העונה הזאתי.

מבטיח?

רשמתי לעצמי (ושמתי בפייבוריטס).

למה אתה כזה ציני?...

היה ברור שיהיה זעזוע במערכת...

אידיוט מי שציפה שפיטורים של נימני יעברו בקלות על סדר היום...

הזעזוע הזה היה מתבקש..

נכון אז עכשיו לא קל...

אבל ראבק עוד לא הגיע מאמן חדש כבר אתם קוטלים...

עכשיו השחקנים לא טובים? אהה אוקיי. זה אותם שחקנים שכל אחד ואחד פה בפורום גמר במכנסיים בקיץ בגללם? אההה אוקיי

עוד חוזר הניגון.. לא משהו שלא עברנו כבר. קודם כל נזרוק תמאמן, כשזה לא יצליח נתחיל לברבר על השחקנים, ובקיץ נעשה שוב מהפכה. כי אצלנו אין זמן לכלום.

מזל שעדיין יש לכם נמני להאשים, הוא הביא את השחקנים. כאילו יש בעל מקצוע שלא היה מביא בידיוק את אותם אנשים.

במהפכה הבאה כבר לא יהיה לכם נמני להאשים. ואז אני יבו ויזרוק לכם בפנים מה שאני זורק כבר כמה שנים טובות- הקהל זאת הבעיה הכי גדולה של מכבי. נראה מה תענו לי אז.

הכי עצוב שאין נקודת אור, את מי משאירים בהרכב אחרי צמד משחקים כזה ?

עזבו את זה שעובדיה מפגר שנתן להם לשחק אחרי 48 שעות, מיותר.

למה אתה כזה ציני?...

היה ברור שיהיה זעזוע במערכת...

אידיוט מי שציפה שפיטורים של נימני יעברו בקלות על סדר היום...

הזעזוע הזה היה מתבקש..

נכון אז עכשיו לא קל...

אבל ראבק עוד לא הגיע מאמן חדש כבר אתם קוטלים...

אני לא ציני, אני סקפטי (עם שיער).

ראיתי מספיק זעזועים במכבי במהלך חיי. נדיר שזה מביא תוצאות.

ותוצאות הכוונה לאליפות השנה. זה הדבר היחיד שיצדיק את הזעזוע באמצע העונה (מקום שלישי כבר יש לנו).

זהו התחלנו עם השטויות

חברה החיים זה לא שחור או לבן... כשאבי היה הוא לא היה האשם היחיד וכשהוא לא פה השחקנים הם לא האשמים היחידים

יש מילה שקוראים לה 'באמצע', מכירים?

לכולם יש חלק במצב. אבל אתם לא תשחררו את כל הסגל נכון? להחליף מאמן זה משהו שתתפלאו, נהוג לעשות. גם אם הוא השחקן הגדול ביותר של הקבוצה.

זה קרה בעבר ויקרה בעתיד בכל העולם.

איציק עובדיה על הקווים, מה אתם רוצים?

נכון שהסגל הזה אמור לדרוס אותם גם כשאני מאמן אותו, אבל ראבק כולה גביע הטוטו

פי איזה טרור יהיה פה אם לא ננצח את בית"ר

מסכן המאמן שיבוא

הקהל הוא לא הבעיה הכי גדולה של מכבי (למרות שיש הרבה זבל ביציע), הבעיה גם לא הייתה נמני.

הבעיה כבר שנים היא הניהול של המועדון, מפה הכל מתחיל. גולדהאר יושב בקנדה וזורק מיליונים ובטוח שזה לבד יסדר הכל.

אין לי בעיה עם זה שהוא מרוחק אבל במקרה כזה הוא צריך לדאוג שיש מישהו בארץ שמנהל את העסק כמו שצריך.

במקום זה היה פה את בושינסקי שהוא בכלל פוליטיקאי שלא קשור לענף ועכשיו את אנגלידיס שכל הנראה אין לו שום מושג.

ככה זה בלתי אפשרי להמשיך להתנהל. צריך סדר בהנהלה ורק אחר כך בסגל הקבוצה ואחר כך בקהל.

לצערי לזרוק מיליונים ולקנות 20 שחקנים זה לא הפיתרון כמו שראינו בינתיים, חייבים להסתכל יותר לטווח רחוק

מאשר לחפש את האליפות עכשיו.

שאף אחד לא יעיז לפתוח את הפה ולהגיד שהסגל לא טוב, ועוד להאשים גם את אבי בזה.

אבי בנה סגל מצוין, וכל מאמן שלא יצליח איתו, הוא לא מאמן מספיק טוב.

(וכן, לצערי זה תקף גם לגבי אבי. בגלל זה מההתחלה אמרתי, אבי עשה עבודה טובה בתור מנהל מקצועי, לא בתור מאמן).

הקהל הוא לא הבעיה הכי גדולה של מכבי (למרות שיש הרבה זבל ביציע), הבעיה גם לא הייתה נמני.

הבעיה כבר שנים היא הניהול של המועדון, מפה הכל מתחיל. גולדהאר יושב בקנדה וזורק מיליונים ובטוח שזה לבד יסדר הכל.

אין לי בעיה עם זה שהוא מרוחק אבל במקרה כזה הוא צריך לדאוג שיש מישהו בארץ שמנהל את העסק כמו שצריך.

במקום זה היה פה את בושינסקי שהוא בכלל פוליטיקאי שלא קשור לענף ועכשיו את אנגלידיס שכל הנראה אין לו שום מושג.

ככה זה בלתי אפשרי להמשיך להתנהל. צריך סדר בהנהלה ורק אחר כך בסגל הקבוצה ואחר כך בקהל.

לצערי לזרוק מיליונים ולקנות 20 שחקנים זה לא הפיתרון כמו שראינו בינתיים, חייבים להסתכל יותר לטווח רחוק

מאשר לחפש את האליפות עכשיו.

זהו עכשיו גם על גולדהאר(ט) אנשים פה מחליטים לצאת?

אנשים פה לא נורמליים באמא שלי.

הדבר הכי טוב שבעלים יכול לעשות זה לתת יד חופשית למאמן לקנות שחקנים ולא להתערב.

אז פה יש בעלים שנתן את התקציב הכי גדול שהיה אי פעם.

נתן יד חופשית והביא כל שחקן שהמאמן רצה.

ובנוסף השאיר נימני בקבוצה (כשכולם עוד תמכו בזה) והביא לידו מאמן מנוסה ומוכח שיעזור לו.

אחרי שחצי שנה הקבוצה לא משחקת כדורגל ומורחים אותנו עם "להתחבר" הוא העיף את המנג'ר. (כש90% מהקהל מאחוריו)

אז עכשיו הוא אשם ?

מה זה מנהל את העסק ?

מה אתה רוצה שהוא יעשה בדיוק ?