Jump to content

אבי כהן נפטר הבוקר והוא בן 54 במותו. יהי זכרו ברוך.

kikoman

Recommended Posts

כל כך עצוב, לפי מה שאני יודע כל פגיעה בגזע המוח זאת פגיעה קריטית שתשפיע עליו כנראה לאורך כל חייו..

איך זה קורה לאנשים הטובים ביותר

Guest עידן דורון

מתי בערך יודיעו על התפתחויות?

רק בריאות.

אני מניח שב-24 השעות הקרובות הוא ישאר עדיין מורדם ויעבור בדיקות הדמייה (לראות שאין דימום תוך גולגולתי, ותפקודי מוח בעזרת PET/MRI/CT)

אח"כ ינסו להוציא אותו מהרדמה ולראות מה חומרת התאונה.. כי לא באמת אפשר לדעת עד שמעירים

נקווה להחלמה מהירה ושרק ייצא מזה

אם אני לא טועה יש פה מישהי מהמשפחה בפורום (נראה לי ששמה שיר), אז לך ולכל המשפחה: תהיו חזקים

עצוב מאוד...היה מצמרר לראות את תמיר מדבר.

באמת באמת כל מי שיכול להתפלל למען בריאותו.

אני עברתי פגיעה דומה לשל אבי,לי היה המון המון מזל ולא נגרם נזק.

מי שלא מכיר רק לידע כללי,מה שקורה בפגיעה של דימום פנימי זה שנוצר לחץ על המוח ברוב המקרים זה פוגע בגזע המוח.

כאשר אבי ב"ה יתעורר יעשו לו בדיקה כללית של תחושות בגוף ואז יהיה אפשר לדעת מה מצבו.

Guest עידן דורון

עצוב מאוד...היה מצמרר לראות את תמיר מדבר.

באמת באמת כל מי שיכול להתפלל למען בריאותו.

אני עברתי פגיעה דומה לשל אבי,לי היה המון המון מזל ולא נגרם נזק.

מי שלא מכיר רק לידע כללי,מה שקורה בפגיעה של דימום פנימי זה שנוצר לחץ על המוח ברוב המקרים זה פוגע בגזע המוח.

כאשר אבי ב"ה יתעורר יעשו לו בדיקה כללית של תחושות בגוף ואז יהיה אפשר לדעת מה מצבו.

תראה, אני מאמין שאתה יודע, שכל פגיעת ראש היא שונה.

ואנחנו לא יודעים בדיוק מהי חומרת הפגיעה. ואיפה הפגיעה. מלבד גזע המוח האם יש פגיעה גם באחת האונות. יכול להיות שבמשך זמן כלשהו לא עבר חמצן למוח או דם. אז תאים נפגעו. יש חשש לשיתוק. כידוע לך, או שלא, לדוגמא אונה קודקודית שמאלית אחראית על תפיסת המרחב. האונה הטמפורלית אחראית בין השאר על השמיעה. יש אונה שאחראית על התפקידים המוטוריים, יש אונה שאחראית על הריפלקסים. בקיצור, לכל אונה יש תפקידים מסויימים. ואנחנו לא יודעים איזה אונה נפגעה, באיזה חומרה. ומה ההשפעה.

תרשה לי לחלוק עליך ולומר שלא עברת פגיעה דומה לשל אבי. לפחות לא בחומרתה.

גם לגביי הדימום התוך גולגולתי אני לא מסכים איתך. יש מספר סוגים של דימומים. ובפירוש לא בכל המקרים זה פוגע בגזע המוח. (בהנחה שמדובר ב-IVH)

בבקשה בבקשה כל מי שיכול תתפללו בשביל אבי

שיר, אני לא מכיר אותך אישית מעבר לכמה פעמים שהתכתבנו בפרטיות, אבל ישר חשבתי עלייך כששמעתי... תהיי חזקה, נקווה שיהיה בסדר.

תראה, אני מאמין שאתה יודע, שכל פגיעת ראש היא שונה.

ואנחנו לא יודעים בדיוק מהי חומרת הפגיעה. ואיפה הפגיעה. מלבד גזע המוח האם יש פגיעה גם באחת האונות. יכול להיות שבמשך זמן כלשהו לא עבר חמצן למוח או דם. אז תאים נפגעו. יש חשש לשיתוק. כידוע לך, או שלא, לדוגמא אונה קודקודית שמאלית אחראית על תפיסת המרחב. האונה הטמפורלית אחראית בין השאר על השמיעה. יש אונה שאחראית על התפקידים המוטוריים, יש אונה שאחראית על הריפלקסים. בקיצור, לכל אונה יש תפקידים מסויימים. ואנחנו לא יודעים איזה אונה נפגעה, באיזה חומרה. ומה ההשפעה.

תרשה לי לחלוק עליך ולומר שלא עברת פגיעה דומה לשל אבי. לפחות לא בחומרתה.

גם לגביי הדימום התוך גולגולתי אני לא מסכים איתך. יש מספר סוגים של דימומים. ובפירוש לא בכל המקרים זה פוגע בגזע המוח. (בהנחה שמדובר ב-IVH)

צודק טעיתי התכוונתי שברוב המקרים נגרם נזק כלשהו בגוף כתוצאה מהלחץ ופגיעה באחת האונות כמו שרשמת.

ואין קשר בפגיעת ראש למצב שלא עובר חמצן למוח.

דוברות ביה"ח נמסר: "אבי הגיע במצב אנוש לאיכילוב עם פגיעת ראש קשה ביותר, ללא הכרה והועבר מיד לחדר הניתוח, שם בוצע ניתוח לניקוז הדמם.

כעת הועבר כהן ליחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגית".

וזה בסדר אתה יכול לחלוק עלי.

אני לא מחפש להתגאות פה במשהו אבל עברתי בדיוק את המצב כמו שרשום בציטוט(אם מה שרושמים מדויק כמובן) כולל הניתוח וכל מה שכרוך עם זה.

מה שכן כשיש פגיעה במוח העצם כתוצאה מהלחץ...אני חושב שמפאת כבוד אני אפילו לא ירשום ויפרט את ההמשך.

מה שנשאר לנו זה רק להתפלל...

לא יכלתי לכתוב עליך בימים האחרונים. אני גם לא ממש טוב במילים.

היום באתי לבקר באיכילוב, רציתי לחבק את דורית, לתת קצת אנרגיות לתמיר, חיוך קטן ללי והרבה הרבה אהבה לדביר.

רציתי ולא הצלחתי. לא הצלחתי כי כולם אוהבים אותך, כל כך הרבה אנשים רוצים לתת את התמיכה הזו למשפחה שלך.

אני לא בטוח שידעת עד כמה אנחנו אוהבים אותך. אולי ידעת, אבל בטח שכחת.

אז תודה שהזכרת לנו, תודה שהצפת בנו את הרגשות האלה.

אני לא אדם מאמין, אבל כשקיבלתי את הסמס ברכבת בדרך לוסרמיל, הסתובבתי בקרון וחיפשתי אחרי ספר כלשהו, שאוכל לקרוא בשבילך.

אני אמשיך לקרוא, אם לא בשביל אלוהים, לפחות בשביל המשפחה שלך.

עכשיו תתעורר, אנחנו רוצים שתראה אותנו, שתחייך ותודה לנו על כל האהבה, שנוכל לחבק אותך, תן לנו סיבה לשמוח...