Jump to content

משחק כדורגל באנגליה

idan.b

Recommended Posts

למישהו יש אתר דילים טוב לחבילות לאנגליה ? משחקים של מנצסטר...

ואם מישהו היה ויכול לספר קצת בכללי איך שם :thumbs:

תודה ;)

הייתי עכשיו בארסנל צ'לסי וזה פשוט משהו אחר מכל מקום בעולם לפני באמצע ואחרי אוירה ענקית..

בוא נגיד שהייתי ב4-1 של בארסה על ארסנל עם מאה אלך אוהדים ולא הייתה אוירה כזאת (ואני בארסה שרוף)

הייתי שנה שעברה בלונדון בארסנל - פורטו (5-0) ויום אח"כ במשחק חזרה של בקהאם לאולד טראפורד (4-0) יונייטד נגד מילאן..היה מדהים וזאת חוויה שכל אוהד כדורגל חייב לעבור..למי שיוצא להיות באולד טראפורד במשחק שיקפוץ יום אח"כ למוזיאון ולסיור באצטדיון..חובה..

בטיול בר מצווה שלי הייתי בדרבי של מנצ'סטר... אווירה מדהימה, אבל לצערי החוויה הכי גדולה שהייתה לי היה ב2-0 בסופרקלאסיקו שהייתי, בדצמבר 08, מה שהלך שם אחרי השער של אטו, ואיזה צחוקים היה לראות מקרוב את קנאברו נתקע בקורה, בזמן שמסי המלך מקפיץ מעל קסיאס האומלל. :wubyellow3:

בטיול בר מצווה שלי הייתי בדרבי של מנצ'סטר... אווירה מדהימה, אבל לצערי החוויה הכי גדולה שהייתה לי היה ב2-0 בסופרקלאסיקו שהייתי, בדצמבר 08, מה שהלך שם אחרי השער של אטו, ואיזה צחוקים היה לראות מקרוב את קנאברו נתקע בקורה, בזמן שמסי המלך מקפיץ מעל קסיאס האומלל. :wubyellow3:

:huh:

אם תרצו אני עובד באיסתא , אני מתחייב שיש לנו את החבילות הכי זולות, אני גם בעבודה כרגע ד"א

מי שמעוניין שלחו לי הודעות בפרטי עם טלפון ואצור קשר