Jump to content

גמר הירוליג נוחת בערב יום הזכרון לחללי צה"ל

תמיר יצחקי

Recommended Posts

כל הכבוד שהם לא מוכנים לשחק ביום הזה.לדעתי,עם הכוח של מזרחי המועד יזוז.

כל הכבוד שהם לא מוכנים לשחק ביום הזה.לדעתי,עם הכוח של מזרחי המועד יזוז.

זה לא יהיה כזה פשוט.

שבוע לפני זה יש את ערב יום השואה, שגם זה יום שמכבי לא כלכך תרצה לשחק בו.

שבוע אחרי זה כבר נהיה מאוחר בשנה.

בלי קשר, להזיז שבוע קדימה/אחורה יכול להיות בעייתי מבחינת לוחות הזמנים של הליגות המקומיות.

ויש את האפשרות של להזיז את המשחקים לחמישי-שבת במקום שישי-ראשון אבל אז נכנס עניין זכויות השידור והרייטינג שיפגע.

בקיצור, ביורוליג מתפללים שלא נעלה העונה כי זה יעשה להם כאב ראש לא קטן.

ממה שאני יודע, הנושא בטיפול ע"י הנהלת הקבוצה.

למכבי יש לגיטימציה לבקש את הזזת המועד משיקולים לאומיים, כשמדובר בקבוצה שהגיעה ל-7 מעשרת הפיינל פורים האחרונים, ובכל אירוע כזה מביאה 6-10 אלף אוהדים ומהווה את הפקטור המשמעותי ביציעים מבחינת הקהל.

ממה שאני יודע, הנושא בטיפול ע"י הנהלת הקבוצה.

למכבי יש לגיטימציה לבקש את הזזת המועד משיקולים לאומיים, כשמדובר בקבוצה שהגיעה ל-7 מעשרת הפיינל פורים האחרונים, ובכל אירוע כזה מביאה 6-10 אלף אוהדים ומהווה את הפקטור המשמעותי ביציעים מבחינת הקהל.

הבקשה של מכבי יותר מלגיטימית.

הבעיה היא שכמו שאתה בוודאי יודע, השיקולים של הנהלת היורוליג (ובעבר גם אופ"א) הם אחרים ומנעים לרוב ע"י כסף (זכויות שידור, רייטינג וכו').

אם האירוע היה בטורינו, כמו שתוכנן במקור, הסיכוי שלנו היה גבוה הרבה יותר.

כשהאירוע בברצלונה זה בעייתי. ברצלונה היא מועמדת רצינית מאוד להגיע לפיינל פור, ויש 4 ספרדיות נוספות מלבד ברצלונה שעדיין יכולות להגיע. ברגע שיש קבוצה מקומית באירוע, אתה יכול להיות בטוח שהאולם יתמלא גם בלי מכבי.

בוא נקווה שתהיה התחשבות ובאמת יעשו משהו בנדון.

זה ידוע כבר מלפני פתיחת העונה וכבר היה דיבור על זה מראש שבמידה ומכבי תעלה לפינל פור התאריך ישונה.

ולדואגים לא בשבוע אלה ביום-יומיים.

זה ידוע כבר מלפני פתיחת העונה וכבר היה דיבור על זה מראש שבמידה ומכבי תעלה לפינל פור התאריך ישונה.

ולדואגים לא בשבוע אלה ביום-יומיים.

יום יומיים? מגניב!, זה יצא על יום העצמאות,

מכבי גאווה ישראלית:israel:

יום יומיים? מגניב!, זה יצא על יום העצמאות,

מכבי גאווה ישראלית:israel:

הימור שלי... במקום שישי-ראשון יעשו את זה חמישי-שבת (יש את האפשרות של שבת-שני אבל היא פחות טובה מבחינת רייטינג).

יפה שבמכבי יודעים לכבד ימים חשובים.

בכל מקרה זה נראה קצת ברור שאם מכבי בפיינל-פור, התאריכים ישונו. היורוליג לא ירצו להפסיד קבוצה עם קהל כמו של מכבי, שהוכיח עצמו כבר מספיק פעמים במעמדים האלה בכמויות קהל.

הימור שלי... במקום שישי-ראשון יעשו את זה חמישי-שבת (יש את האפשרות של שבת-שני אבל היא פחות טובה מבחינת רייטינג).

הלוואי חמישי שבת

למרות שככה או ככה מלא טרמפיסטים יסתערו על החבילות לברצלונה (אם והלוואי נגיע לפיינל פור)

יפה שבמכבי יודעים לכבד ימים חשובים.

בכל מקרה זה נראה קצת ברור שאם מכבי בפיינל-פור, התאריכים ישונו. היורוליג לא ירצו להפסיד קבוצה עם קהל כמו של מכבי, שהוכיח עצמו כבר מספיק פעמים במעמדים האלה בכמויות קהל.

אם בארסה/ריאל/טאו תעלנה לפיינל פור הם לא יצטרכו את הקהל של מכבי

אם בארסה/ריאל/טאו תעלנה לפיינל פור הם לא יצטרכו את הקהל של מכבי

כן

אבל יותר יפה לראות קהל זר, צהוב, שונה. ממלא את היציע יחד עם המקומיים.

בתור אחד שכבר היה מזמין טיסה אם מישהו מצטרף (מישהו בא? :blush:) אז אני באמת מתקשה להבין איך אפשר לשנות את התאריך אחרי שהתחילו למכור כרטיסים ואנשים סגרו טיסות. ברור שאוהדי מכבי ישמחו מכל שינוי, אבל מה יגידו אוהדי המעפילות האחרות? זה לדעתי פתח לתביעות רבות ואני לא מצליח להבין איך יהיה אפשר לשנות את התאריך מבלי תגובה זועמת והמון פיצויים לרוכשי כרטיסים...

חוץ מברצלונה, אף קבוצה לא יכולה להביא יותר ממכבי לפיינל פור בברצלונה.

גם הספרדיות האחרות. בפיינל פור במדריד טאו הייתה, וכמות האוהדים שלה הייתה מצחיקה.

אני גם חושב כמו ארז

למכבי יהיה קשה מאוד לשנות את התאריך אחרי שהתחילה המכירה.

במצב היפותטי שסגרו חבילה וכרטיסים בברצלונה משישי עד שני בצהריים, ופתאום משנים את הימים לחמישי-שבת יש פה פתח לתביעה ייצוגית מאוד גדולה.

אני לא חושב שישנו תאריכים- מה שכן, אני לא אתפלא אם יקדימו את הגמר במידה ומכבי תעלה, לשעה יותר מוקדמת (נניח זה יתחיל ב18:00 במקום 21:00 למרות שכאן יש בעיה של זכויות שידור..)

רק כדי לחדד נקודה מסוימת -

האינטרס של יול"ב בכלל והעיר ברצלונה בפרט, כמה שפחות אוהדים מקומיים וכמה שיותר תיירים.

גם אם ברצלונה יכולה למלא את היציעים לבד, עדיין מדובר (בהנחה והתאריך ימנע מישראלים את הנסיעה) בפגיעה כלכלית משמעותית.

בתור אחד שכבר היה מזמין טיסה אם מישהו מצטרף (מישהו בא? :blush:) אז אני באמת מתקשה להבין איך אפשר לשנות את התאריך אחרי שהתחילו למכור כרטיסים ואנשים סגרו טיסות. ברור שאוהדי מכבי ישמחו מכל שינוי, אבל מה יגידו אוהדי המעפילות האחרות? זה לדעתי פתח לתביעות רבות ואני לא מצליח להבין איך יהיה אפשר לשנות את התאריך מבלי תגובה זועמת והמון פיצויים לרוכשי כרטיסים...

תביא פרטי טיסה, אני מצטרף.

שני כרטיסים כבר יש לי (במידה ומכבי עולה. אם לא אז הלכו 100 יורו מקדמה).

אני גם חושב כמו ארז

למכבי יהיה קשה מאוד לשנות את התאריך אחרי שהתחילה המכירה.

במצב היפותטי שסגרו חבילה וכרטיסים בברצלונה משישי עד שני בצהריים, ופתאום משנים את הימים לחמישי-שבת יש פה פתח לתביעה ייצוגית מאוד גדולה.

אני לא חושב שישנו תאריכים- מה שכן, אני לא אתפלא אם יקדימו את הגמר במידה ומכבי תעלה, לשעה יותר מוקדמת (נניח זה יתחיל ב18:00 במקום 21:00 למרות שכאן יש בעיה של זכויות שידור..)

18:00 לא כלכך יעזור. עדיין יכנס לערב יום הזכרון.

מכבי בבעיה. זה משהו שהיו צריכים לפתור לפני תחילת העונה. לא יודע מה יוכלו כבר לעשות עכשיו.

עוד לא התעמקתי בטיסות יותר מדי, אני מחפש מישהו שיזרום איתי כבר מעכשיו, אבל באותו סוף שבוע יש ברצלונה-אספניול ולכן לא אכפת לי לטוס בכל מקרה למספר ימים בברצלונה. מה שאני כן יודע הוא שמחירי הטיסות עלו בשבועיים האחרונים, יכול רק לשער שזו הסיבה.

יום הזיכרון מתחיל בצפירה, קרי בשעה 20:00 בערב.

אם הגמר יתחיל ב18:00 אפשר לסיים את זה באיזור ה20:00

לא אידיאלי אבל זה הפתרון הכי סביר לדעתי.

נ.ב. בידיעות הזכירו את האופציה לעשות את הגמר ב12:30 בצהריים (שעות שבהם יש משחקים בליגה הספרדית בד"כ) אבל כאן תעלה הבעיה של זכויות שידור בשאר אירופה...

עוד לא התעמקתי בטיסות יותר מדי, אני מחפש מישהו שיזרום איתי כבר מעכשיו, אבל באותו סוף שבוע יש ברצלונה-אספניול ולכן לא אכפת לי לטוס בכל מקרה למספר ימים בברצלונה. מה שאני כן יודע הוא שמחירי הטיסות עלו בשבועיים האחרונים, יכול רק לשער שזו הסיבה.

כן קלטתי שיש את הדרבי של ברצלונה באותו סופ"ש, אפשר כבר לקנות אליו כרטיסים?

הבעיה היחידה היא שאם אני לא טועה, באותה שבת אמור להיות מקום ראשון נגד מקום שני בכדורגל פה בארץ, ובתקווה שנסיים באחד המקומות האלו, זה חתיכת משחק להפסיד.

עזוב שטויות קנטור, אחלה תמונה קיבלנו בידיעות

מתי? לא ראיתי...

ודרך אגב, לאדון ג'ורג'י יש אינטרס מיוחד בקהל של מכבי כי אנחנו המקור הכי חזק שלו בפינל פורים בלי תחרות.

הוא מוכן לספוג בכי של כל שאר הקבוצות בשביל מכבי בנושא הזה.

קיצר אל תדאגו יהיה בסדר.

כן קלטתי שיש את הדרבי של ברצלונה באותו סופ"ש, אפשר כבר לקנות אליו כרטיסים?

הבעיה היחידה היא שאם אני לא טועה, באותה שבת אמור להיות מקום ראשון נגד מקום שני בכדורגל פה בארץ, ובתקווה שנסיים באחד המקומות האלו, זה חתיכת משחק להפסיד.

באמת לא בדקתי את זה עדיין (:

ירדתי מברצלונה, הם יסתדרו בלעדיי :yellow_cool1:

אם ככה זה יהיה משחק מרכזי

ומשחק מרכזי זה בשני..