Jump to content

לבן עכשיו לבן תמיד..?

oribalulu

Recommended Posts

חברים תגידו מה שאתם רוצים ... אותי זה מגעיל!!!

אין שום סיבה בעולם שמשחק אחרי משחק השחקנים יעלו עם התלבושות הלבנות האלה..

למה??.. כי איזה אידיוט אמר שזה מביא מזל.. חרטא.. בשני המשחקים היחידים השנה

שמכבי שיחקו טוב זה היה עם הצהוב.. וזה היה נגד אולימפיאקוס ונגד סכנין

שלא יספרו סיפורים.. אין שום סיבה לשחק בלבן אנחנו מכבי ת"א אנחנו צהובים!!!..

אחרי אתמול אני מקווה שעכשיו אין עדיין איזה אידיוט שחושב שהלבן מביא מזל..

שבוע טוב וצהוב (לא לבן)

אחרון או לא אחרון זה דבר שכן צריך להתעסק בו. גועל נפש, אולי גם נתחיל לשחק בסגול כי זה יביא מזל.

לא מבין למה עושים בכוונה, מכבי זה צהוב כחול כושלדודה שלכם!

חחח וואלה אני מניאק אם מישו היה שם זין על הצבע אם הקבוצה היתה נראית טוב.......

אבל עכשיו - מה אתם בדיכאון....לבן היה פה עוד לפני הצהוב...

קבוצה שמתעסקת באמונות טפלות במקום באימון הקבוצה ושיפור יכולת הצוות המקצועי שעד כה הוא מהחלשים בליגה, שלא תבוא בטענות לשופט, לסגנון המשחק של היריבה או לרוחות הסוערות.

מאוד קל להאשים את הרוח אדון בוזגלו, קשה אך נכון להאשים את השחקנים והמאמן שבתנאים כאלה וגם בתנאים רגילים משחקים על כדורים ארוכיים סתמיים.

אם כבר משנים שישנו לשחור, זה יסתדר יופי עם הלבוש של חצי אצטדיון

הם גם יוכלו לתרץ את זה שלא מדובר באמונה טפלה אלה הליכה לקראת האוהדים המסורים.

"הצבר"

קבוצה בלי זהות.

מה זה הבולשיט הזה? גם כשהולך חרא, גם כשניאבק מול הירידה, צהובים היינו , צהובים נשאר.

למה רק לנו יש את המזל המסריח הזה?! עד שבא מישהו ומוכן לשים לנו סכום אסטרונומי, כרגיל אצל מכבי - שום דבר לא הולך כמו שצריך. אפילו הצהוב הלבין..

.

זה הגעיל אותי עוד שנה שעברה בטדי, שעלינו עם לבן. אבל אז זה היה משחק חוץ

השנה כבר הספקתי להתרגל, אבל זה עדיין מסריח ברמות. זאת עוד טעימה מהשטויות של אבנר טוויטו מנהל הקבוצה. ובהחלט ביזיון.

הם שוכחים שבאים בכל משחק לראות את מכבי מאות ילדים קטנים, לחלקם זה המשחק הראשון. זה הזיכרון שרוצים שייצרב להם?

אלה ילדים קטנים שחלק מהם גם יחזרו עם פוטנציאל להיות מנויים. חבל.

והסיבה עוד יותר פתטית. לבן מביא מזל?

בעצם מה הוא מביא? קשה לי לחשוב על סיבה הגיונית לעלות עם לבן במקום עם צהוב במשחק בית.

מילא משליכי חפצים למגרש. אנשים שקופץ להם הפיוז ולשניה הם לא חושבים (טפשי אבל אפשר להבין אם ממש מתאמצים). אבל לעלות עם לבן?????? צעד שבעל מקצוע אמור לחשוב לפני שהוא מלביש 16 שחקנים ומציג אותם לפני 12 אלף איש בד"כ.

ביזיון אמיתי, ברמות שקשה לתאר.

לדעתי צעד מבורך

לבן זה צבע מאוד חגיגי וגברים שלובשים לבן משדרים ביטחון

בינינו כמה פה כבר הולכים עם חולצות צהובות ברחוב? וכמה עם לבן?

הנה התשובה שלכם, הקבוצה יותר עממית

מאוד מרגיע אותי שלאבי נמני יש זמן להתעסק במנחוס במקום בלהתעסק באיך הקבוצה שלו נראית.

חד וחלק לא אבי נמני.

אבנר טוויטו הוא היחיד שמתעסק בזה.

עצוב לחשוב שבמכבי מאמינים שצבע החולצות הוא זה שמשפיע על היכולת.

אם זכור לי נכון באליפויות הקודמות שלנו לבשנו צהוב...אז ככה שיש להם סיבה לחזור לצהוב

אבל בתכל'ס זה ביזיון, הצבע שלנו זה צהוב, לא רוצים לבן ולא שום צבע אחר.

צהוב עולה=מכבי.

לפני שאתם מתעסקים בתלבושת של השחקנים תתעסקו בתלבושת שלכם כקהל כמו ש"הצבר" אמר.

הצבע של הקבוצה שלנו הוא צהוב אני לא מבין למה אנשים פה ממציאים צבעים. שלא נדבר על זה שבאים עם אדום או גוונים.

או בכלל אנשים שבאים עם חולצות של ארסנל(בית) מה נראה לכםםםםם?!

האמת, אם מישהו רוצה לדבר על הקשר בין צבע ליכולת, יש קשר פסיכולוגי, ובעיקר אצל היריבה.

יש צבעים שנתפסים כמרתיעים יותר. לבן דווקא נתפס כצבע חלש.

איפה היה כתוב שמכבי משחקים בלבן בגלל מנחוס? זאת החלטה ממש תמוהה.

זה היה ההסבר שצף אחרי שהאוהדים התלוננו בפעם הקודמת.

באורח פלא, אחרי שסוף סוף ניצחנו, וזה היה בלבן בנתניה, חזרנו ללבן גם בבלומפילד.

לפני שאתם מתעסקים בתלבושת של השחקנים תתעסקו בתלבושת שלכם כקהל כמו ש"הצבר" אמר.

הצבע של הקבוצה שלנו הוא צהוב אני לא מבין למה אנשים פה ממציאים צבעים. שלא נדבר על זה שבאים עם אדום או גוונים.

או בכלל אנשים שבאים עם חולצות של ארסנל(בית) מה נראה לכםםםםם?!

אין שום קשר. אני מעדיף להגיע בצהוב או בכחול (או בשניהם), אבל באמת, אין שום קשר.

זה שאתם בכלל מעלים את זה פה מראה משהו על מה שקורה בשנים האחרונות, עם החשיבות המוגזמת של הקהל כלפי עצמו.

הרי לא תהיה לך בעיה אם אוהד יגיע עם חולצה צהובה חלקה בלי סמל של מכבי, אבל כן יפריע לך אם מכבי תעלה עם חולצה בלי הסמל, נכון? ולא תהיה לך בעיה אם מישהו יבוא עם מכנס שחור וחולצה צהובה, אבל תהיה לך בעיה אם מכבי תעלה ככה. אז איפה עובר הגבול? לאוהד מספיק פריט לבוש אחד בצבעי הקבוצה, ולשחקנים צריך שהכל יהיה? אם ככה, אתה בכל מקרה מבדיל כבר בין השחקנים לבין האוהדים בעצמך, לא?

אז בסדר, זה יותר יפה כשהאוהדים מגיעים בצהוב, אבל זה הכל - עניין של יופי, אסתטיקה, אווירה.

זה שהשחקנים לובשים צבע מסויים זה לא בשביל אסתטיקה או אווירה, זאת מסורת וזהות. בכל העולם אנשים מגיעים למשחקים בצבעים שלא בהכרח תואמים את צבע הקבוצה, מאז הימים הראשונים של הכדורגל. עדיין, היתה חשיבות לצבע של חולצות השחקנים.

האמת, אם מישהו רוצה לדבר על הקשר בין צבע ליכולת, יש קשר פסיכולוגי, ובעיקר אצל היריבה.

זה שאתם בכלל מעלים את זה פה מראה משהו על מה שקורה בשנים האחרונות, עם החשיבות המוגזמת של הקהל כלפי עצמו.

הרי לא תהיה לך בעיה אם אוהד יגיע עם חולצה צהובה חלקה בלי סמל של מכבי, אבל כן יפריע לך אם מכבי תעלה עם חולצה בלי הסמל, נכון? ולא תהיה לך בעיה אם מישהו יבוא עם מכנס שחור וחולצה צהובה, אבל תהיה לך בעיה אם מכבי תעלה ככה. אז איפה עובר הגבול? לאוהד מספיק פריט לבוש אחד בצבעי הקבוצה, ולשחקנים צריך שהכל יהיה? אם ככה, אתה בכל מקרה מבדיל כבר בין השחקנים לבין האוהדים בעצמך, לא?

אז בסדר, זה יותר יפה כשהאוהדים מגיעים בצהוב, אבל זה הכל - עניין של יופי, אסתטיקה, אווירה.

זה שהשחקנים לובשים צבע מסויים זה לא בשביל אסתטיקה או אווירה, זאת מסורת וזהות. בכל העולם אנשים מגיעים למשחקים בצבעים שלא בהכרח תואמים את צבע הקבוצה, מאז הימים הראשונים של הכדורגל. עדיין, היתה חשיבות לצבע של חולצות השחקנים.

חייב להיות הבדל בין מישהו ייצוגי(השחקן) לאחד שהוא לא בהרכח ייצוגי (אוהד) , יש כאלה יותר פאנטים שבאים עם סטים של מכבי וזה בכיף ויש כאלו שבאים למשחק בתור בילוי ובאים עם bilabong -אי אפשר להגיד להם לבוא אחרת כי כל אחד הוא סוג אוהד אחר.

בכך מקרה גם האוהדים שבאים בצהוב(רובם) לא באים עם חולצה של מכבי אלא של השחקן.

הצבע הלבן שזור היטב בהיסטוריה של מכבי תל אביב, שהרי הצבע המקורי של האגודה היה כחול לבן שהוחלף מאוחר יותר בזמן מלחמת העולם השנייה בצבע הצהוב לאות הזדהות עם יהודי אירופה.

"עד תחילת שנות ה-40 שיחקה מכבי במדים כחולים-לבנים ואף כינוי הקבוצה היה "הכחולים", עד שבשנת 1942, לאות הזדהות עם יהודי אירופה שנרדפו בידי הנאצים ואולצו לענוד את הטלאי הצהוב, הציע שחקן הקבוצה, יוסף מרימוביץ', שמכבי תשחק בחולצות צהובות בנוסף לכחול המסורתי עד לאותם ימים. ההצעה התקבלה על ידי הנהלת המועדון, ומאז למעשה הפכו צבעי הקבוצה לצהוב-כחול, כאשר הצבע הצהוב הוא סימן ההיכר הבולט של הקבוצה." (מתוך ויקיפדיה)

בטבע האדום נחשב לצבע אזהרה, אבל בכדורגל אדום זה הצבע הכי נדוש.

מצד שני על עקרון ההכבדה שמעת ? לא סתם עמוץ זהבי קיבל על זה פרס נובל

"הצבר"