Jump to content

תקציר המשחק: מכבי ת"א-מכבי פ"ת

Helly22

Recommended Posts

איפה יש בדיוק נבדל בגול של רנגלוב?

אין נבדל.

אבל ככה זה שיש שופט וקוון בני זונות, שניהם זונות של לוזון, יש לכם ספק בכלל בנוגע למשחק הזה? ברור שהוא מכור.

זה לא רק הגול הזה, שהיה חוקי ללא כל צל של ספק, זה השיפוט של השופט לגבי כל המשחק, שפשוט הרג אותנו.

כל דקה הוא שרק שריקה לטובתם, הוא לא שלף להם כרטיסים על כל דקה של עבירה שהם עשו ולא רק זה, שחקנים של מכבי פ"ת לאורך כל המשחק שכבו כמו שרמוטות על הדשא ובזבזו זמן, כולל השוער המסריח שלהם.

אני מצטער, אבל ככה אי אפשר לשחק כדורגל, רק בישראל יש כדורגל כל כך שכונתי, פשוט בושה וחרפה.

תעודת עניות לכדורגל הישראלי, זה לא רק שהכל רקוב, גם הכל מכור.

אין נבדל.

אבל ככה זה שיש שופט וקוון בני זונות, שניהם זונות של לוזון, יש לכם ספק בכלל בנוגע למשחק הזה? ברור שהוא מכור.

זה לא רק הגול הזה, שהיה חוקי ללא כל צל של ספק, זה השיפוט של השופט לגבי כל המשחק, שפשוט הרג אותנו.

כל דקה הוא שרק שריקה לטובתם, הוא לא שלף להם כרטיסים על כל דקה של עבירה שהם עשו ולא רק זה, שחקנים של מכבי פ"ת לאורך כל המשחק שכבו כמו שרמוטות על הדשא ובזבזו זמן, כולל השוער המסריח שלהם.

אני מצטער, אבל ככה אי אפשר לשחק כדורגל, רק בישראל יש כדורגל כל כך שכונתי, פשוט בושה וחרפה.

תעודת עניות לכדורגל הישראלי, זה לא רק שהכל רקוב, גם הכל מכור.

צא מהסרט.

היה שיפוט רע, אבל שום דבר פה לא מגמתי, מכוון, או מכור.

לפעמים השיפוט לטובתך ולפעמים נגדך. מי כמונו יודע.

צא מהסרט.

היה שיפוט רע, אבל שום דבר פה לא מגמתי, מכוון, או מכור.

לפעמים השיפוט לטובתך ולפעמים נגדך. מי כמונו יודע.

שאמרתי מכור - התכוונתי לגבי אתמול.

כל התסמינים של אתמול הראו על כך שהשיפוט היה מכור, זה היה פשוט בושה, לא היה אוהד בקה שלא השתגע.

אני לא מדבר רק על פסילת הגול כי דברים כאלו קורים בכדורגל, אני מדבר על השיפוט עצמו שהיה ביזיוני וכולם יודעים זאת.

אי אפשר לשחק כדורגל שכל דקה שחקן שלהם נופל על הדשא ועושה הצגות וששחקנים שלנו לא מקבלים שריקות, פשוט אי אפשר.

ובכלל, כשמנצחים אף אחד פה לא מדבר על שיפוט, אבל זה לא חדש שתמיד איכשהו "יוצא" שלשופטים יש משחק לא טוב נגד מכבי.

ככה שכן יש פה משהו מגמתי, אולי לא מכור, אבל מגמתי. וזה לא חדש וכולם יודעים זאת( לדוגמה: שבוע שעבר מול בני יהודה שהיה שיפוט ביזיון ).

ומה אני יגיד לך, צירוף מקרים שדווקא מול מכבי פ"ת השיפוט הוא זוועתי, הקבוצה אותה אבי לוזון יו"ר הכדורגל אוהד, לשיפוטך.

למה לא מראים בתקציר שבמחצית הראשונה המגן של פ"ת מסר כדור לשוער,והוא פשוט תפס תכדור ביד.

אם מישהו הקליט תמשחק ויכול להעלות...

שיפוט גרוע וזהו זה לא משנה עכשיו דברים כאלה.

תראו את 2 הבישולים לגולים של עטר. 80 דקות הוא לא עשה פעולה אחת חיובית מהאגף, 10 דקות כחלוץ ו-2 מהלכים נהדרים, למה להרוג אותו באגף?

תראו את 2 הבישולים לגולים של עטר. 80 דקות הוא לא עשה פעולה אחת חיובית מהאגף, 10 דקות כחלוץ ו-2 מהלכים נהדרים, למה להרוג אותו באגף?

כי אבי, לצערי חי בסרט.

כשראנגלוב והאריס עלו, סופסוף ראינו תנועה מצד שחקני ההתקפה, ראינו קצת משחק לעומק.

למה לא לתעל את ה15-10 דק' האלה ל70-80 ?

ה4-5-1 של אברם לא הולך, אבי כבר אמור להבין את זה אבל לא יודע למה אנחנו ממשיכים לשחק באותה שיטה מסריחה.

אפילו הוא לא מצליח להבין, שברגע שאין קשר התקפי סקורר כמוהו, אין למכבי שום סיכוי ככה.

ה10 דקות האחרונות היו פשוט מצויינות (ותעזבו שהם היו עם 10 שחקנים, אני מאמין שגם אם הם היו עם 11 היה אותו דבר).

הצוות המקצועי צריך לתעל את היכולת הזאת, בעיקר מבחינה מוראלית שהשחקנים יעלו עם אש בעיניים מהפתיחה ויעשו את הפעולות האלה כמה שיותר זמן, בלי לפחד לקבל גולים.

דבר ראשון, יש לנו הגנה וקישור אחורי חזק מאוד, ההתקפה צריכה להיות משוחררת, דבר שני אם ההתקפה תשחק בלי פחד ועם אש בעיניים (כמו שגולדהאר מתאר את זה) אפשר לקבל גול מוקדם ולשים 4 אחריו.

הכל תלוי איך מחזקים את השחקנים מבחינה מוראלית באימונים ככה שהם ינצלו את הספיגה לכיוונים טובים ולא ללחץ.