Jump to content

רוני גפני - אולי די?! [הנושא השבועי]

Nimrod

Recommended Posts

סבבה, אז תאשים את הצוות המקצועי

לא הגיוני שאפילו כשהוא עושה פעולות טובות(וכן, לפעמים הוא גם עושה כאלו), עדיין שומעים קללות מהיציע כלפיו.

נשבע לך שהיו לפחות 3-4 אירועים היום, שלא הייתה שום סיבה ולבוא אליו בטענות, ועדיין הייתה יכול לשמוע מספיק קללות כלפיו מהיציע(8, לא 2)

אני אגיד לך עוד משהו,המשחק האחרון שלו נגד בני יהודה?זה היה המשחק הכי טוב שלו,נו מילא,ב3!!!! שנים שהוא במכבי.

הוא חלש,הוא לא טוב,הוא פשוט פוגע במכבי . הטענות לא אליו,למאמן הטיפש שמרכיב אותו,וכן אני מבין את הטענות של הקהל.

ואני אגיד לך עוד משהו?זה לא רק אליו,אני מהודעות קודמות שלי אפשר לראות כמה אני אוהב את עטר,ויש אנשים ביציע שעל כל פעולה(של השחקן הכי טוב של מכבי העונה,לבנתיים) שעטר עושה צועקים לו ושורקים,אין מה לעשות נגד זה,במיוחד בשער שאני יושב בו -13 .

לא ייאמן כמה מזל יש לו, הבנאדם כל כך חסר כישרון, חסר יכולת ועדיין הוא בהרכב של מכבי שנה שנייה ברציפות.

האמת שזה יותר עצוב ממצחיק.

שילך קיבינימאט סעמק רק עצבים הוא מביא הכלום הזה...

שיביאו איזה אחד מהנוער , יותר גרוע מגפני הוא לא יכול להיות

למה הכניסה של מלול וההצבה של זיו עבדו יופי.

ההרכב שסיים את המשחק צריך לרוץ כל הזמן. זה ההרכב שצריך לרוץ.

אני אגיד לך עוד משהו,המשחק האחרון שלו נגד בני יהודה?זה היה המשחק הכי טוב שלו,נו מילא,ב3!!!! שנים שהוא במכבי.

הוא חלש,הוא לא טוב,הוא פשוט פוגע במכבי . הטענות לא אליו,למאמן הטיפש שמרכיב אותו,וכן אני מבין את הטענות של הקהל.

ואני אגיד לך עוד משהו?זה לא רק אליו,אני מהודעות קודמות שלי אפשר לראות כמה אני אוהב את עטר,ויש אנשים ביציע שעל כל פעולה(של השחקן הכי טוב של מכבי העונה,לבנתיים) שעטר עושה צועקים לו ושורקים,אין מה לעשות נגד זה,במיוחד בשער שאני יושב בו -13 .

לא אמרתי שרוני גפני שחקן טוב, זו גם לא המטרה פה. ל"מאמן הטיפש" השריקות לא יזיזו, לרוני גפני כן. הוא רק יעשה יותר טעויות. ה"טענות" של הקהל רק יפגעו במכבי.

גפני במכבי רק משנה שעברה, איך הגעת לשלוש שנים?

ביזיון שהאפס הזה לובש בכלל את החולצה של מכבי.

לא צריך לקלל אותו, כי עדיין הוא שחקן מכבי. אבל באמת שלא הייתי נותן לו להביא כדורים...כל קשר בינו לבין כדורגל מקרי בהחלט.

לא בקטע של יח"צ לעצמי, אבל זה מה שכתבתי עליו בשבוע שעבר, לאלה שלא קראו:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1201851.html

נראה שרוני גפני הוא השחקן המצטיין בכל אימוני מכבי תל אביב, אחרת קשה להסביר כיצד הוא עדיין משחק בקבוצה ואף הפך בשבועות האחרונים למניה הכי בטוחה בהרכב.

גפני שחקן גרוע. לא רק שהוא לא מספיק טוב לקבוצה הרוצה אליפות, הוא בקושי מספיק לקבוצה שרוצה לשרוד בליגה. בהגנה הוא לא קיים, בהתקפה נדיר שיוצאת לו הרמה סבירה ואת רוב הכדורים המגיעים אליו הוא מאבד. אך בהרכב שמשתנה בכל שבוע, דווקא גפני הפך לבאנקר. הצבתו בהרכב אינה מאכזבת רק כטעות מקצועית אלא גורמת לי (ולאוהדים רבים אחרים) תחושת עלבון אישי. כאילו אבי נמני בכבודו ובעצמו עלה אל מקומי ביציע, הישיר אלי מבט, הצביע עלי בבוז ואמר לי "אתה אידיוט". כל אחד רואה את זה מיד. אבל נמני ומזרחי בשלהם.

והעיוורון לא מסתיים בגפני. הוא נמשך בהצבתו של מדוניאנין מתחת לחלוצים - של נתניה - מלך שערים שמשחק כמו בלם קדמי. וראנגלוב באגף ופאביצ'ביץ' מגן ומלול על הספסל, והרכב שמשתנה בכל שבוע ובלמים שרק מעיפים כדורים באופן קבוע. כל אחד רואה את זה מיד, אבל נמני ומזרחי בשלהם.

ההסבר ההגיוני היחידי הוא שנמני ומזרחי מוכנים לעשות כל שצריך, העיקר שהקהל, 2,000 או 10,000 מאמנים ביציע, לא יחשוב שהוא יכול לשלוט בקבוצה. הוא לא יקבע מי יאמן, מי ישחק ומה תהיה שיטת המשחק. בשביל זה יש רק מאמן אחד. או שניים. או שלושה.

אך הבדיחה היא על חשבונם, שכן שליטתם של נמני ומזרחי בתפקוד הקבוצה היא לא יותר מאילוזיה. שהרי בסופו של דבר, הקהל של מכבי כבר הספיק העונה לקבוע את ההחלטה המשמעותית ביותר שהתקבלה בקבוצה - צבע חולצת המשחק. את העונה החלה מכבי בבית נגד מכבי חיפה כשהיא לבושה במפתיע בתלבושת לבנה. זה נגמר בהפסד ופציעה קשה של יצחקי, אבל השחקנים השתכנעו שזו תלבושת המזל. גם את המשחקים הבאים שיחקה מכבי בלבן (למעט משחק הבית נגד סכנין), וניצחה בכולם. לקראת הדרבי דרשו האוהדים לחזור לצהוב. ההנהלה נענתה, מכבי הפסידה ומאז רק הידרדרה. בקופסא, בלית ברירה, חזרו התלבושות הלבנות. מכבי חזרה לנצח ואוהדים נחלקו בדעתם - חולצות צהובות או אליפות. במכבי, בסופו של דבר, הכל מסתכם בצבע החולצה. לפחות במשחק אחד ביום שני הבלאנקוס ניצחו.

והדברים מדברים בעד עצמם.

ברור שאנחנו הורסים אותו בגלל זה 75% משער 2 צעק לו היום,כי הם גולשים קבועים פה בפורום.

מה הקשר בין מה שאמרתי לבין זה שאנשים משער 2 לא גולשים בפורום?

כל אלה שרק מקללים אותו שהוא עוד לא הספיק לגעת בכדור, אליהם התכוונתי, בין אם זה בשער 2, 8 או 11.

מצחיק שכל מה שרשמתי בתחילת העונה על הקבוצה פשוט מתממש

באנינג לא שחקן,רוני גפני דחליל...זאת היתה החתימה שלי

כל כך חלשים..

רק אני זוכר שאמרת שסידיבה שמן ולא שחקן?

למכבי יש את סגל השחקנים הטוב ביותר בליגה בפור.

גם אם הינו מציבים קונוס בעמדת המגן השמאלי, לא היינו אמורים להראות כמו שאנחנו נראים.

אם יש בעיה במכבי (ויש בעיה) היא רק בצוות המקצועי.

שבוע שעבר לכבוד חנוכה, גפני היה נס פח הזבל.

הוא אפילו הצליח לעבור שחקן!

היום הוא חזר להיות פח זבל בלי הנס.

גם אם הוא יהיה השחק הכי טוב במכבי ,אני עדיין "יצעק" מהיציע.

בגלל דבר אחד ,רוני גפני משחק במכבי בחסד ולא בזכות , עצם זה שכבר עונה וחצי הוא באנקר בהרכב מראה על כל הריקבון המיקצועי שיש לנו בקבוצה.

איצטדיון שלם רואה דברים ששלושה מאמנים לא רואים.

לא היה לי טיפה של טענות במידה ורוני שלנו היה היום ב18 19 ,אבל רוני שלנו הוא היום בן 31 ולא יירחק היום שהוא יעזוב את מכבי למען עסקיו של אביו ואנחנו נחפש לנו מגן .

חבל על השנתיים המבוזבזות האלו שלא העלנו איזה מגן מהנוער ,לא צריך להיות גאון כדורגל בשביל לדעת שלא היינו מפסידים מזה מקצועית.

המאמן/נים הם אלה שנמצאים שבוע שלם באימונים בק"ש ורואים כל אימון כולל אימונים אישיים.

הם גם היחידים שיודעים מה הם רוצים מהקבוצה מה ההוראות שלהם לכל שחקן ושחקן והאם הוא מבצע אותם.

כמו כן יש שיקולים של תרומה לקבוצה תרומה לקבוצתיות והשפעה על שאר השחקנים.

למאמנים יש אינטרס שננצח לא פחות מלנו ביציע אפילו קצת יותר ( לא רואה מצב שמיץ מצלצל אלי מקנדה כולו עצבים )

כל עוד המאמנים בוחרים להעלות שחקן למגרש - התפקיד שלנו כאוהדים הוא לתמוך בו.

אשכולות כאלה לא מוסיפים לאף אחד ולא תורמים לא לנו ובטח לא לשחקו וחבריו שקוראים פה.

"הצבר"

למכבי יש את סגל השחקנים הטוב ביותר בליגה בפור.

גם אם הינו מציבים קונוס בעמדת המגן השמאלי, לא היינו אמורים להראות כמו שאנחנו נראים.

אם יש בעיה במכבי (ויש בעיה) היא רק בצוות המקצועי.

לא מסכים.

למכבי יש בעיה בצוות המקצועי - אין וויכוח, גם כתבתי את זה מיליון פעמים.

למכבי יש גם בעיה מקצועית !!! וצריך להפריד בין השניים.

למכבי אין מגנים, ובכדורגל מודרני זאת עמדה סופר חשובה, גם עם זיו וגם עם סבן נפלנו לצערי ונשארנו עם שני המגינים מהעונה שעברה דור וגפני שמלכתחילה לא היו מספיק טובים (ובגלל זה הביאו את זיו וסבן מלכתחילה, ככה שהצוות המקצועי כן זיהה את הבעיה רק לא הצליח לפתור אותה, ותאכלס אני לא כל כך מאשים אותם בזה - כי כולנו חשבנו שזיו וססבן החתמות טובות מאוד - לצערנו,ואני לא יודע מה הסיבה,נפלנו)

אפשר לנסות להציל את העונה בינואר ולהביא מגינים - נראה לי שלא יעשו את זה וחבל..