Jump to content

בצל אירועי הצפון ואחרי הנצחונות ב-3 הענפים: גם בכדורגל חג המכבים? מארחים את הכתומים.

Recommended Posts

תגידו יש מצב שרוני גפני עבר שחקן בתחילת המשחק? חשבתי שאני הוזה

אם לא שמת לב, בסוף המשחק הוא גם השחיל למישהו בין הרגליים.

לבחור יש פוטנציאל, עוד כמה שנים נקצור את הפירות..

זה נשמע נורא גם משער 13, קהל שלא מבין כדורגל, אי אפשר להתקדם ככה, נראה לפעמים שאנשים מחכים שנספוג גול כדי לקלל.

מקצועית, ההגנה מלבד תחילת המשחק עשתה את העבודה, אלברמן וסידבה מצויינים ונותנים שליטה באמצע, הבעיה שעדיין לא נמצא פתרון להתקפה, השילוב של שחקני ההתקפה לא עובד כרגע.

מסכים.

ההתקפה לא מתפקדת, זה נראה רע בדיוק כמו נגד ק"ש ועכו, רק שהפעם התלבש לעטר הכדור.

כל עוד נמשיך להתבסס על יכולת אישית בלבד ועל מצבי הרוח של שחקני ההתקפה לא נגיע ליציבות.

קולואטי הגיע היום למצב אחד, וגם זה ממהלך של כדור קרן. אפשר לספור על יד אחת את כמות המצבים שסדרו לו מתחילת העונה, וחבל כי סקורר כמוהו צריך לקבל כל משחק מספר מצבים לגול.

כמו שאני מכיר את הצוות המקצועי הוא ימשיך עם אותו הרכב ויסתנוור מהנצחון, אבל היכולת היא אותה יכולת כמו נגד עכו וק"ש, השינוי יצטרך להגיע במוקדם או במאוחר.

מאוד חסרים לי דור והאריס במשחק ההתקפה, השחקנים העיקריים שיודעים לייצר מהלכי כדורגל ולא רק בשביל עצמם.

אם לא שמת לב, בסוף המשחק הוא גם השחיל למישהו בין הרגליים.

לבחור יש פוטנציאל, עוד כמה שנים נקצור את הפירות..

זה היה בציניות נכון? כי רוני גפני עד כמה שאני יודע הוא בן 30

מכבי לא תוקפת עם מספיק שחקנים(שלושה וחצי שחקנים)-זאת הבעיה העיקרית אבל בנקודת הזכות-היא דומיננטית ושולטת לגמרי באמצע.

בדיוק בשביל זה הגיע מדו אבל זה לא מסתדר כרגע מסיבות שונות.

ויש בעיית אמת בעמדת החלוץ(איך הוא סיים 90 דקות היום כשאבידור לא מקבל הזדמנות או עטר לא עובר למרכז-תמוה). מרגיש קצת כמו לשחק עם עשרה שחקנים.יבוריאן לעומתו עשה היום כמה פעולות יפות של מספר 9 -הוא נע, מעורב,משחק את הקיר מצויין,יוצר לחברים שלו, בדיוק מה שהיית מצפה מקלאוטי לעשות.

גפני היה טוב מאוד היום, הרבה יותר טוב מזיו בצד השני לצורך העניין, פתח יפה,עקף את הקשרים יפה עבר מידי פעם וכמעט ולא איבד.

קולאוטי ממשיך להיות פח..ולקבל 90 דקות...שום דבר טוב הוא לא עושה קיבל הזדמנות טובה ונגח מחריד, שלא יבכה שלא מוסרים לו.

דור מלול צריך לשחק, אז נכון ניצחנו שני משחקים,אבל נראינו לא משהו בכלל ומלול זה בדיוק הפס הנכון והחוכמה שלו לשחק לעומק ולא לרוחב.חבל עליו

וחבל על מכבי שמפסידה פה שחקן שמשפר אותה כל פעם ששיחק.

מכבי משתפרת אבל יש כמה צעדים מתבקשים:

להעיף את קולואטי לקיבינמט ,לא תורם בכלום ומאוד איטי. עטר למרכז ומדואנין מאחוריו.

זה נכון שגפני יחסית היה סביר היום ,אבל הוא סיכון גדול מידי. מלול מגן ימני ,זיו בשמאל וחלאס עם החלטורות

אלברמן מתחיל להראות מה הוא יודע וזה מעולה

בוזגלו מתחיל להראות קצת פיזיות וכניסות לעומק

ועטר פשוט גדול

מכבי לא תוקפת עם מספיק שחקנים(שלושה וחצי שחקנים)-זאת הבעיה העיקרית אבל בנקודת הזכות-היא דומיננטית ושולטת לגמרי באמצע.

ויש בעיית אמת בעמדת החלוץ(איך הוא סיים 90 דקות היום כשאבידור לא מקבל הזדמנות או עטר לא עובר למרכז-תמוה). מרגיש קצת כמו לשחק עם עשרה שחקנים.יבוריאן לעומתו עשה היום כמה פעולות יפות של מספר 9 -הוא נע, מעורב,משחק את הקיר מצויין,יוצר לחברים שלו, בדיוק מה שהיית מצפה מקלאוטי לעשות.

אתה סותר את עצמך, הבעיה שקולאוטי לא חלוץ שיוצר הוא צריך שחקנים שישחקו לידו (ראה יצחקי בתחילת העונה), לא פעם היום הוא התחיל התקפות לבד לגמרי שיתר הקבוצה מאחוריו. אבידור כמו שנראה ב4-5 משחקים האחרונים אין לו מקום בסגל.

הבעיה הכי גדולה מבחינתי היא היעדר פליימייקר התקפי (ורמוט, קטן), ישראלביץ לא שחקן שיוצר ומנתב משחק כנ"ל עטר ובוזגלו. מדוניאנין עם כדור אחד פתח את ההגנה של בני יהודה... הוא צריך לקבל את הצ'אנס מלפני סידיבה ואלברמן.

השליטה באמצע תשאר גם אם לא תשחק עם 3 קשרים אחוריים. הקבוצה היריבה לא רוצה את השליטה במרכז המגרש, היא רוצה להסתגר ולצאת למתפרצות.

לכן ההצבה של ישראלביץ' כקשר אחורי שלישי היא מיותרת לחלוטין, ותקעה את המשחק בחצי הראשון בהנעת כדור סתמית מאחורה.

ברגע שישראלביץ' עבר לשחק ליד החלוץ המשחק נפתח והגענו ביותר קלות לאיזור ה16 של בני יהודה.

סידיבה ואלברמן הם שילוב מנצח, לבטח בחלק ההגנתי, הם יסתדרו מצויין גם בלי שחקן נוסף באמצע, את השחקן הזה אנחנו מפסידים באיזור המסוכן הדליל.

מאוד הייתי רוצה לראות את מכבי עם 2 חלוצי אמצע, זה יוסיף את הלחץ המיוחל על החלק ההגנתי וידחוף את כל קבוצת היריב לעבר האיזור המסוכן.

בולטת מאוד הדלילות ברחבה, גם כשאנחנו מייצרים התקפה מסודרת לרוב אין יותר מ2 שחקנים בתוך הרחבה וככה קשה להבקיע.

גוטמן הבין כבר מזמן שבליגה שלנו אין צורך במרכז שדה מעובה, ומפעיל לחץ על בלמי היריב עם 2 חלוצים.

מי שהיה בשער 7 חווה את אחד הדברים המצחיקים, 20 ארגנטינאים או ספרדים מקללים כל מה שזז ומשתגעים בלי קשר לכלום, הצליחו מדי פעם להרים את שער 7.

בוזגלו עם שלושה בישולים ועטר עם שלושה שערים בשני המשחקים האחרונים? סחטיין!

בקשר לגפני, כמובן שהקרדיט מגיע לצוות המקצועי שנתן לו להתראיין באמצע השבוע והעלה לו את הביטחון. :thumbs:

חוץ מזה אני תמיד אומר שאתם מתעלקים עליו יותר מדי...

הוא נותן במשחקים האלה (שמכבי מנצחת וביתרון) מול נתניה ובני יהודה שקולאוטי יהיה בספסל לא יהיה לו פתחון פה שלא קיבל הזדמנויות...

אתה סותר את עצמך, הבעיה שקולאוטי לא חלוץ שיוצר הוא צריך שחקנים שישחקו לידו (ראה יצחקי בתחילת העונה), לא פעם היום הוא התחיל התקפות לבד לגמרי שיתר הקבוצה מאחוריו. אבידור כמו שנראה ב4-5 משחקים האחרונים אין לו מקום בסגל.

הבעיה הכי גדולה מבחינתי היא היעדר פליימייקר התקפי (ורמוט, קטן), ישראלביץ לא שחקן שיוצר ומנתב משחק כנ"ל עטר ובוזגלו. מדוניאנין עם כדור אחד פתח את ההגנה של בני יהודה... הוא צריך לקבל את הצ'אנס מלפני סידיבה ואלברמן.

יוצר=מוריד אחורה כדורים,משחק את התשע הקלאסי,הקיר.הוא בעיה גדולה כרגע.הנגיעה הראשונה שלו חשודה והוא לא נע.

אבידור יכול לשחק בכנף ואלירן במרכז/או ראנגלוב.על סמך מה אבידור לא ראוי לצאנס ורוברטו כן? כי הוא עלה הרבה? הוא עוד לא נתן חצי שעה ראויה(במצטבר) במדים הצהובים.

fear

אני לא בטוח.סידיבה הוא כמובן בטון בהרכב(שחקן נהדר)ואלברמן אמור בתאוריה ללכת יותר לעומק ולייצר. הוא עשה את זה בעבר-מקווה שזה יחזור לו.הוא היה טוב היום.

מדו הוא השחקן עם האיכות לשחק מאחורי החלוץ אבל הסיטואציה שם לא ברורה וישראלביץ מרוויח את החולצה ביושר, כבוד ואנרגיה.

מעבר לזה,התמיכה שלך מהמגינים לא מספיק טובה ואני דווקא מודאג ממשחקים "סבירים" של גפני כי זה מנציח אותו בהרכב.לדעתי-הוא תאונה שמחכה לקרות כל הזמן ומול נתניה וגם היום בדקה השניה-זה כמעט עלה בשערים.

מסכים עם הדלילות.אתה מרוויח פוזישן אבל חוצב בסלע בשביל כל גול.

לא משחק טוב במיוחד, גול גדול של עטר, מסירה גדולה של מדו. וזהו בערך.

חבל.

בכל מקרה, מה שחשוב זה הנצחון.

רק שיתחבר כבר..

חחחח איך אבידור נראה ב4-5 משחקים האחרונים?

4 משחקים אחרונים ביחד הוא שיחק 60 דקות..הוא לא מקבל צ'אנס רציני, בתחילת העונה כשהיה מחליף הוא היה דחיפה רצינית,

כן מגיע לו צ'אנס רציני במיוחד כשקולאוטי נראה ככה.

ד"א בושה שמחשיבים לבוזגלו בישול במסירה לעטר.

אבל נותרו לי זיכרונות על אהבה והיא איננה עוד

ושער 13 סטייקיה

סטייקייהההההההההההההההההההה

ברקע הדתי, הייתי בטוח שיחלקו סופגניה, שעיה - איכזבת בגדול.

ברקע המקצועי (והפחות מעניין יש לומר), מכבי לא שיחקה טוב, ניצחנו בגלל יכולת אישית ומשחק מצוין של גיז'רמו ישראלביץ' שהחליף עמדות עם שחקנים על בסיס קבוע, רוב ההתקפות היותר מסוכנות התחילו דווקא מחטיפות כדור בעיקר שלו ושל ג'בריל(שמישהו יעברת לו את השם הערפי הזה), אפשר לקרוא לזה התקפות מעבר, בהתקפות מסודרות היה לנו מאד קשה

ובעיית המגנים פשוט בולטת וצורמת בעין, בעיקר הגנתית, התקפית אין תנועה במגרש והיה מאד מתסכל, אבל אם ניצחנו גם במשחק כזה אז יש ממה להיות מעודדים

מעבר לזה,התמיכה שלך מהמגינים לא מספיק טובה ואני דווקא מודאג ממשחקים "סבירים" של גפני כי זה מנציח אותו בהרכב.לדעתי-הוא תאונה שמחכה לקרות כל הזמן ומול נתניה וגם היום בדקה השניה-זה כמעט עלה בשערים.

ההרכבה של גפני היא בועה זמנית שתתפוצץ ברגע שנשלם עליה בשערים.

כנ"ל הקונספט הנוכחי של שחקני הקישור ההתקפי, זה לא עבד נגד ק"ש ועכו וזה לא עבד היום, רק שהיום במקרה הכדור נכנס.

אני לא חושב שקולואטי הוא הבעיה של מכבי, בטח לא העיקרית. התסכול שלו רק מתעצם ממשחק למשחק, ולא כי הוא מחמיץ, הוא פשוט לא מגיע למצבים. בכלל.

קולואטי צריך מסביבו שחקנים שמשחקים כדורגל קבוצתי, כדורגל של יצירת מהלכים קבוצתיים. בוזגלו הוא לא כזה, כנ"ל גי'זרמו, בטח ובטח שלא עטר האגואיסט.

עם שחקנים כמו מלול, מדוניאנין ויצחקי מסביבו היינו רואים שחקן שונה לחלוטין. יכול להיות שהפתרון הוא להוריד אותו לספסל כרגע, כי עם השחקנים הנוכחיים אין לו מה לחפש במגרש.

והתסכול הזה משפיע באופן ישיר על המוטיבציה שלו להיות מעורב במשחק, קשה מאוד להאשים אותו. הוא שחקן שצריך קבוצה מסביבו, לא שחקנים סוליסטים.

בקיצור בלי זיוני מוח מיותרים

אלירן עטר בחור אחושרמוטה!

אמרת בלי זיוני מוח - אמרת אני!

חחח איך עטר צחק באמצע המשחק ששרנו לו "אלירן עטר בחור אחושרמוטה.."

איזה גבר חחח

וסידיבה זונת קהל רצינית אה? אבל הוא מלך, מת עליו, השחקן הכי חשוב במערך שלנו...