Jump to content

חלון ההעברות בינואר

Yaniv.

Recommended Posts

שלום לכולם,

עוד מעט נפתח חלון ההעברות ובינתיים נראה שיש לנו כמה חורים בקבוצה, על אף התקציב הענק ובלה בלה בלה.

הדבר הראשון - מגן שמאלי - נראה כאילו לא משנה מה יהיה גובה התקציב שלנו, עדיין נראה את רוני גפני בהרכב. כשהוא היה על הספסל חשבתי לעצמי איך הוא על הספסל של מכבי, שכן עדיף אפילו את שטרית, אבל עכשיו כשהוא פותח.. ככל הנראה זה הזמן להביא מגן שמאלי (רצוי מאוד ישראלי, יש בכלל כאלה?).

הדבר השני - עושה משחק אמצע - לצערי זאת החוליה החלשה שלנו, האגפים שלנו סבירים, אבל אנחנו חייבים שחקן עושה משחק באמצע שיידע לקבל כדור מאלברמן\סידיבה ולחלק אותם לקיצוניים\חלוצים\מגנים. לצערי אין לנו את הוורמוט שירכז את הכל. חשבתי שאולי מדוניאנין יוכל לעשות את זה, אבל מישהו בצוות המאמנים מתעקש שהוא ישחק על האמצע (שזה נורא פשוט..). הבעיה היא שאין אף ישראלי בשוק בחלון ההעברות הזה..

הדבר השלישי - שוער - אומנם שטראובר נותן עונה טובה, אבל המחליף שלו קטסטרופה. למעשה, מאז השנה שעברה נגד הפועל חיפה, הבנתי כי בכל משחק שסולומון ישחק אנחנו נפסיד ככל הנראה. זה כבר עבר את שלב הבדיחה, זה מסוכן. תארו לכם מצב (חס וחלילה) ששטראובר נפצע בסיבוב השלישי, עונה שלמה תפול על העמדה הזאת. חייבים כבר עכשיו להביא שוער למקרה הצורך, אפילו להחתים אותו לחצי עונה ולשחרר בסוף השנה. אסור להשאר עם סולומון על הספסל.

צריך שוער מחליף, חוץ מזה כלום.

יש לנו סגל מצוין ולא צריך להביא עוד שחקנים.

צריך שצוות המאמנים יתגבש על הרכב ושיטת משחק יחסית קבועים, ויפיק יותר מחלק מהשחקנים שיש לנו.

אם מישהו באמת חושב שהפתרון ליכולת הבינונית שלנו זה עוד שחקנים אז הוא פשוט טועה.

אם המאמן שלך פותח עם רוני גפני כמגן שמאלי, ולא בגלל אילוצים, אלא כי הוא חושב באמת ובתמים שהוא עדיף, אז יש לך בעיה בקבוצה גבר.

ואם מישהו חושב שמכבי שיחקו טוב אתמול, אז גם לו יש בעיה.

לבינתיים הסיבוב שיכריע את האליפות ככל הנראה יהיה הסיבוב השלישי, מה שאומר שאנחנו הולכים לפגוש את אותן הקבוצות שלהן הפסדנו (כי כאמור הפסדנו לכל מי שמעלינו בטבלה). אנחנו משחקים חרא, לא יודעים להחזיק כדור ברגל, ניבאלדו מוסר לעטר, ואנחנו שמים גול אך ורק מיכולת אישית כזאת או אחרת של שחקנים.

אין לנו סדר במשחק, אין לנו מגן שמאלי ואין לנו שוער מחליף. לכן - צריך עושה משחק, מגן שמאלי ושוער מחליף.

השאלה רק מי.

נראה לי שאין ויכוח שצריך מגן שמאלי/ימיני וישנה האפשרות לשחרר את סבן/גפני וגם על הדרך להביא שוער מחליף אבל השאלה היותר גדולה זה את מי אתה מביא כי ישראלים טובים פנויים בתפקידים האלו אין ואני לא רואה מצב שמחליפים אחד מהזרים בשביל מגן

עסקאות חליפין עם קבוצות הן דבר לגיטימי.

יש קבוצות שמוכנות להרשות לעצמן את גפני כמגן שמאלי ובלבד שיבוא להן שחקן כמו כחלון. אצל מכבי זה בדיוק ההפך.

אם המאמן שלך פותח עם רוני גפני כמגן שמאלי, ולא בגלל אילוצים, אלא כי הוא חושב באמת ובתמים שהוא עדיף, אז יש לך בעיה בקבוצה גבר.

לא, הם(הצוות המקצועי) פשוט טיפשים.

אם יש מצב להביא את מליקסון או חן עזרא הם ישדרגו את הקישור הקידמי של מכבי בוודאות. אבל לא רואה מצב שבאר שבע ישחררו

את מליקסון ונתניה ידרשו ים של כסף על עזרא

לא צריך שום חיזוק.

יואב זיו יכול לשחק בשמאל, ודור בימין, זה מספיק למכבי ובמיוחד לעונה הזאת.

קודם שיתנו צ'אנס להאריס כעושה משחק ואז נחליט אם צריך אחד או לא, אני לא רואה שום סיבה שצריך להביא עוד שחקן לחלק ההתקפי.

ואם מישהו חושב שמכבי שיחקו טוב אתמול, אז גם לו יש בעיה.

לבינתיים הסיבוב שיכריע את האליפות ככל הנראה יהיה הסיבוב השלישי, מה שאומר שאנחנו הולכים לפגוש את אותן הקבוצות שלהן הפסדנו (כי כאמור הפסדנו לכל מי שמעלינו בטבלה). אנחנו משחקים חרא, לא יודעים להחזיק כדור ברגל, ניבאלדו מוסר לעטר, ואנחנו שמים גול אך ורק מיכולת אישית כזאת או אחרת של שחקנים.

אין לנו סדר במשחק, אין לנו מגן שמאלי ואין לנו שוער מחליף. לכן - צריך עושה משחק, מגן שמאלי ושוער מחליף.

השאלה רק מי.

המאמן שלך פתח עם גפני מסיבות שכנראה רק הוא מבין. זה לא שאין לך אופציות אחרות. יכלו לשים את זיו בשמאל ולשחק עם דור או עם קלמי בימין. הם מספיק טובים בשביל זה.

ולא, אני לא חושב ששיחקנו טוב אתמול. אבל הבעיה היא לא מחסור בשחקנים. השחקנים שיש לנו מצוינים כבודדים, הם פשוט לא נראים מספיק טוב כקבוצה. זה נובע גם מזה שהקבוצה הזאת חדשה לגמרי, ואולי גם מעבודה לא מספיק טובה של הצוות המקצועי. אם תביא עוד שחקנים לא תפתור את הבעיה (ואני מקווה שלא משתמע מזה שאני חושב שצריך להחליף צוות מקצועי כי לא זו הכוונה).

צריך להיות ממש חוצפן בשביל לצפות מגולדהאר להוציא עוד שקל אחד על המועדון השנה.

ואני באופן אישי גם מקווה שהוא לא יוציא עוד אגורה.

הדבר היחידי שצריך זה, להביא מגן ימני ולשחרר את גפני.

תשמעו, אני לא הייתי מאלה שקראו לו בשמות, לא הייתי מאלה ששקרו בוז על כל נגיעה שלו בכדור.

אבל "השחקן"(?!?!) הזה הוא אחד הסיבות לכך שאנחנו סופגים שערים מצד אחד (או קרובים מאוד לספוג) ומהצד השני אנחנו לא מבקיעים שערים.

רק אתמול, היינו יכולים להבקיע עוד 2 שערים אבל פשוט הבן אדם הזה לא יודע מה לעשות עם הכדור שהוא מגיע לו לרגל.

מקרה אבוד.

מלול במקום גפני והכל יהיה טוב, יואב זיו מראה מגמת שיפור.

סבן וגפני בתור מחליפים בסדר גמור (אולי סבן).

ומי המשעומם שמחלק לכולם לייקים פה?

הטעות עוד הייתה בהתחלה שהשיקעו 110 מילון היו יכולים לבנות קובצה שתרדוס כל דבר שזז אבל השחקנים שנבחרו לא נכונים ..ואיך גפני משחק אלוהים יודע

הוא לא יודע למסור פס הכי פשוט שיש לא יודע להרים מהמצב הכי נוח שיש הוא לא מהיר הוא לא מגן טוב ועוברים אותו בקלות אז במה הוא טוב ??באמת שעדיף שיעלו איזה שחקן מהנוער שלפחות ידע למסור..

ואיפה ההנעת כדור של מכבי איפה?110 מילון שקל משחקים על המגרש ולהחזיק בכדור יותר מחצי דקה הם לא מסוגלים..בקצב הזה האליפות עדיין בגדר חלום

בלה בלה בלה, יש לנו את הסגל הכי חזק בארץ.

אם יש משהו שצריך זה באמת שוער מחליף, כי אם שטראובר נפצע הלכה העונה. ואם יש בשוק איזה צעיר תותח שמסכים לבוא להיות שוער שני לעונה הזאת ועונה הבאה יהיה בשל לשער? אש. אבל ספק.

בכל מקרה, בקשר למגן שמאלי ברור שזיו לא מספק את הסחורה כמו שציפו אבל בחיאת, איזה מגנים שמאלים ישראלים יותר טובים יש?

ואמצע? הבעיה אמורה להפתר עכשיו. עם סידיבה+אלברמן יהיה לנו מרכז מגרש שישלוט בכל משחק. ואלברמן יודע לעשות את המעבר ולהניע את הכדור קדימה. מכאן זה תלוי בשחקני ההתקפה שלנו שידעו לשחק ביחד ולתת למשחק לזרום ולא לתקוע אותו.

קיצר, לא צריך.

נ.ב, יגאל, אם אתה מתחיל עם Eight ישך עסק איתי.