Jump to content

האח הגדול 3. יאללה בלאגן [התחת שלו במים, והמיליון - בכיס. מגיע לו. ג'קי מנחם]

Guest עידן דורון

Recommended Posts

העונה הרגילה והמלאה הבאה תעלה כמו שאר העונות באזור שבין אוקטובר-דצמבר. אבל יש מצב שיעלו עונת וי.אי.פי לפני העונה הבאה, ואם זה יקרה, זה יהיה באזור החופש הגדול אחרי כוכב נולד. אבל לפי המצב כרגע זה לא מה שמסתמן לקרות.

רחוק

נראלי שאני יודע למה הקאסט של העונה היה כל כך חלש יחסית לעונות הקודמות.

אני לומד במגמת תקשורת והביאו לנו את המלהק של האח הגדול של כל העונת..אבל את העונה הזאת הוא לא ליהק הביאו מלהק אחר...

מלהק הוא בתכלס מביא את התמודדים. המלהק שהיה אצלנו סיפר שהוא ראה את הפייסבוק של אלירז והוא הציע לו לבוא, עינב בובליל באה אחרי כל האודישנים ולא נתנו לה להיבחן אבל היא חפרה כל היום שם במשרדים אז בסוף נתנו לה להיבחן ..

אחחח היה תענוג לראות את נופר הזונה(בעצם - בת זונה, לאחר שראיתי מאיפה היא קיבלה את האופי המסריח שלה)יוצאת מהבית, עוד שניה בוכה ומנסה לשכנע מישהו ש''זה בסדר, מגיע לשניכם''.. אחחח, כ''כ נהנתי לראות אותה משפילה את עצמה בראיון(כמעט כמו יואב, למי שזוכר).

מעבר להיותה בחורה שטחית וצעקנית, היא פשוט בחורה רעה. רעה! אין בה שום דבר טוב(טוב, אולי גוף וזהו), ואם ייצור כמוה היה זוכה לרוב הקולות המצב היה באמת גרוע. חבר ששירת איתה באותו בסיס, אמר לי שהכינוי שלה בקרב החיילים היה ''מפלצת''. אני קלטתי את הגועל שבה עוד הרבה לפני השבועות האחרונים, עוד בתקופה שיצאה כמו מטורפת חסרת כבוד על יורם, שיכול להיות אבא שלה.

בסופו של דבר ג'קי היה מתמודד בינוני בעיניי. גבר מושפל, חסר ביצים וחסר אופי, אבל אין ספק שמבין חמישיית הגמר הוא הרע במיעוטו. מקווה שעם הכסף הוא יוכל לעזור למשפחה שלו(בין הסיבות היחידות שגרמו לי להיות בעדו בגמר), אבל לא הייתי שולל שהוא יהיה מספיק מטומטם כדי להתחלק עם נופרע.

thumbs.gif

אני מאוד מקווה שנופר תחזור לחור שממנו באה , ולא חס וחלילה תהפוך לאיזה טאלנט של מאקו -יתפרו לה איזה תוכנית על "אותנטיות" או "דוגריות" כי העם אוהב את זה.

איכס, גועל נפש. היתה לי בוסית בדיוק ככה, סבל שלא יתואר.

thumbs.gif

אני מאוד מקווה שנופר תחזור לחור שממנו באה , ולא חס וחלילה תהפוך לאיזה טאלנט של מאקו -יתפרו לה איזה תוכנית על "אותנטיות" או "דוגריות" כי העם אוהב את זה.

איכס, גועל נפש. היתה לי בוסית בדיוק ככה, סבל שלא יתואר.

העיקר אומרים עליה אישה חזקה מה חזקה, כולה עוד פרחה מטומטמת.

העיקר אומרים עליה אישה חזקה מה חזקה, כולה עוד פרחה מטומטמת.

בארץ נהדרת תיארו את זה הכי טוב:

היום קוראים לזה אישה חזקה, פעם קראו לזה ערסית