Jump to content

שיטת הרוטציה

קמאנן

Recommended Posts

ברוטציה משתמשים כשיש שלושה-ארבעה מפעלים, 2-3 משחקים בשבוע ורוצים למנוע עייפות...

לא כשאתה משחק במפעל וחצי, כשהגביע מתחיל רק בפברואר, והחצי מפעל כזה פח שרק אתה בגלל הסגל הגדול עולה עם הרכב שמתאים לליגת העל...

בכל מקרה, אני לא כזה דוגל בשיטת הרוטציה, ברסה לקחה 6 תארים בעונה עם הרכב קבוע וחילוף 1-2 כל מחזור...

רוטציה לא רוטציה, קבוצה שרצה לאליפות חייבת לגבש הרכב של לפחות 9 שחקנים "בטוחים" שכל עוד הם בריאים וכשירים ב100 אחוז ואין כל אלמנט של סיכון כלפיהם,

צריך לפתוח איתם.

במכבי לצערי זה לא ככה וכנראה גם לא יהיה ככה עד שכדור השלג יפסק ונתחיל להצח 3-4 משחקים ברצף ואז הכל יראה יותר טוב.

כמו שזה נראה(ע"פ וואן), גם במשחק נגד נתניה, הצוות המקצועי צפוי לעשות "ניסויים" למיניהם. שיהיה בהצלחה מה כבר אפשר להגיד עוד...

במכבי ממשיכים במסורת של להוריד את השחקנים היחידים שעוד משחקים טוב לספסל

אחרי סידיבה,הגיע תורו של בוזגלו

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.89727.html

במכבי ממשיכים במסורת של להוריד את השחקנים היחידים שעוד משחקים טוב לספסל

אחרי סידיבה,הגיע תורו של בוזגלו

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.89727.html

לא ייאמן, איך גפני וישראלביץ' ממשיכים לקבל קרדיט אחרי שהם פשוט לא מתפקדים?

ובוזגלו, השחקן היחיד שנראה סביר מכל הערמת זבל, לא תורגל בהרכב.

בושה.

במכבי אין שום רוטציה, פשוט מנסים לזרוק למערכה אסופה רנדומלית של שחקנים עד שמשהו יעבוד.

צודק, אבל גם כשזה עובד (ע"ע ההרכב שרץ פעמיים רצוף וניצח באשדוד) אפשר לסמוך על הצוות שיציבו אתגר חדש בפני השחקנים, כמו למשל הדחתו של דור מלול מההרכב לפני הדרבי ואי-החזרתו לתפקיד הקשר המרכזי מאז...

גפני שנראה כמו קוקסינל פותח בהרכב שוב, מה נגיד ומה נאמר?

לא הפיקו את הלקחים? באמת שאני יכול לשחק במקומו, זה פשוט ביזיון.

זה ממשיך בכך שבוזגלו לא תורגל בהרכב, אחד מהשחקנים היציבים של מכבי שחייב להיות באנקר בהרכב, וגם הוא פותח על הספסל.

ועוד שינויים כאלו ואחרים הזויים.

ואני שואל, עד מתי נצטרך לראות כל פעם שינויים בהרכב? מה הם חושבים? שאם הם יעשו כל שבוע 3-4 שינויים אז תהיה תקשורת בין השחקנים ונתחיל להביס כל מה שזז?

זה לא הולך ככה, אין שיטה במכבי, אין הבנה בין שחקנים, כל שבוע משחקים שחקנים אחרים בהרכב.

אין לי בעייה עם רוטציה כל עוד היא בגדר ההגיונית, אבל ככה? שכל שבוע מחליפים חצי הרכב? מה זה נותן תגידו לי? וזה כבר לא משנה אם אתם מסכימים עם הרכבתו של שחקן כזה או אחר, זה פשוט לא הולך.

ולמען הסר ספק, אני נגד פיטורי מאמנים, אני חושב שצריך לתת לצוות המקצועי את השקט, ואני חושב שהקהל היה בושה מול קריית שמונה. אבל זה כבר לא יכול להימשך ככה, זה ביזיון, צריך למצוא פיתרון לדבר הזה.

אני לא רואה איזו שהיא התקדמות לטובה אצל מכבי, אנחנו נמצאים במחזור 12 ועדיין אני לא רואה שינוי בקבוצה, אין שיטה, אין הבנה בין שחקנים, אין התלהבות.. זה לא זה.

לא ייאמן, איך גפני וישראלביץ' ממשיכים לקבל קרדיט אחרי שהם פשוט לא מתפקדים?

ובוזגלו, השחקן היחיד שנראה סביר מכל הערמת זבל, לא תורגל בהרכב.

בושה.

מתי בדיוק ישראלביץ' לא תפקד ?

ישראלביץ' היה הכי טוב על המגרש בכל משחק שהוא שיחק. (לא שזה כזה קשה כולם פשוט היו גרועים, אבל הוא לפחות עושה עבודה בשביל שניים).

ובלי קשר הוא כבש ובישל במשחק אימון השבוע נגד הנוער.

ו-וואלה להגיד את האמת. לא ראיתי מזיו דברים יותר טובים מאשר מגפני.

מתי בדיוק ישראלביץ' לא תפקד ?

ישראלביץ' היה הכי טוב על המגרש בכל משחק שהוא שיחק. (לא שזה כזה קשה כולם פשוט היו גרועים, אבל הוא לפחות עושה עבודה בשביל שניים).

ובלי קשר הוא כבש ובישל במשחק אימון השבוע נגד הנוער.

ו-וואלה להגיד את האמת. לא ראיתי מזיו דברים יותר טובים מאשר מגפני.

מצטער שאני מעליב אותך, אבל בנאדם שלא מבין את המשחק, ולא יודע מה הוא רואה, לא שווה התייחסות.

אני אתחיל מהדבר היותר גרוע שרשמת, לא ראיתי מזיו דברים יותר טובים מגפני?

אוקיי, זיו הוא לא המגן השמאלי שחלמתי עליו, אבל את הדברים הבסיסיים(והוא אפילו לא מגן, הוא הוסט לעמדה הזו ע"י מאמן נבחרת ישראל הנוכחי, הדגול) הוא יודע לעשות.

הוא יודע לפתוח על האגף, הוא יודע למסור(!!!), את מה שגפני עושה אני ואתה יכולים לעשות(לרוץ, לקבל כדור, לעצור, למסור אחורה, לקבל שוב כדור, לנסות למסור כדור עומק שהולך היישר לשחקן היריב, ככה הוא עשה במשך 90 דק' אותו דבר!!! ואני עוקב אחריו כל המשחק, אשכרה מקבל כדור, מוסר אחורה, לא עושה עקיפה באגף, מפחד לקבל כדור) מה אתה מזיין במוח? אתה אפילו לא יודע מה אתה רואה, אז מה אתה מדבר בכלל?

על ישראלביץ' אני לא יודע אם להגיב או לא, כי מההתחלה קלטתי שבכל הזדמנות רק רשמת שהוא צריך להיות בהרכב. והוא בישל וכבש במשחק אימון מול הנוער? יופי, גם עזרן עושה את זה. ג'ובאני רוסו בעונת העגלקיטוקס היה כובש כל משחק אימון מול הנוער, או כל משחקון, הוא סיים את העונה עם שער אחד או שניים. ישראלביץ' לא יודע מה הוא עושה על המגרש, הוא לא שחקן יעיל, הוא רק יודע להתרוצץ על המגרש, וזה שחקן שעל פניו היה צריך לנהל את המשחק מקדימה, להיות הדומיננטי מבין 3 שחקני מרכז המגרש(כי את מדו תקעו למטה כמו תמיד). ישראלביץ' שחקן בינוני, שחקן שנלחם, אבל שוב - בינוני.

אין לי יותר מה להוסיף, אני גם לא הולך להתייחס למה שתגיד אחרי התגובה הזו שלי, ביום שישראלביץ' יהיה שחקן דומיננטי, יהיו לי 3 ילדים+נכד.

רוטציה שמוטציה.. בוזגלו היה צריך לרדת לספסל מזמן.

כי זה יותר מאתגר לשחק בלעדיו?

כבר שלוש שנים שהוא היחיד שעושה משהו, גם אם יש טרנד בפורום לרדת עליו.

הוא מחזיק את מכבי מאז שהוא הגיע מסכנין, גם בעונת הרכש הראשונה של נמני (ובן שמעון) הוא היה היחיד שתפקד, וגם העונה, בעונת הרכש השנייה של נמני (ומזרחי).

מצטער שאני מעליב אותך, אבל בנאדם שלא מבין את המשחק, ולא יודע מה הוא רואה, לא שווה התייחסות.

אני אתחיל מהדבר היותר גרוע שרשמת, לא ראיתי מזיו דברים יותר טובים מגפני?

אוקיי, זיו הוא לא המגן השמאלי שחלמתי עליו, אבל את הדברים הבסיסיים(והוא אפילו לא מגן, הוא הוסט לעמדה הזו ע"י מאמן נבחרת ישראל הנוכחי, הדגול) הוא יודע לעשות.

הוא יודע לפתוח על האגף, הוא יודע למסור(!!!), את מה שגפני עושה אני ואתה יכולים לעשות(לרוץ, לקבל כדור, לעצור, למסור אחורה, לקבל שוב כדור, לנסות למסור כדור עומק שהולך היישר לשחקן היריב, ככה הוא עשה במשך 90 דק' אותו דבר!!! ואני עוקב אחריו כל המשחק, אשכרה מקבל כדור, מוסר אחורה, לא עושה עקיפה באגף, מפחד לקבל כדור) מה אתה מזיין במוח? אתה אפילו לא יודע מה אתה רואה, אז מה אתה מדבר בכלל?

על ישראלביץ' אני לא יודע אם להגיב או לא, כי מההתחלה קלטתי שבכל הזדמנות רק רשמת שהוא צריך להיות בהרכב. והוא בישל וכבש במשחק אימון מול הנוער? יופי, גם עזרן עושה את זה. ג'ובאני רוסו בעונת העגלקיטוקס היה כובש כל משחק אימון מול הנוער, או כל משחקון, הוא סיים את העונה עם שער אחד או שניים. ישראלביץ' לא יודע מה הוא עושה על המגרש, הוא לא שחקן יעיל, הוא רק יודע להתרוצץ על המגרש, וזה שחקן שעל פניו היה צריך לנהל את המשחק מקדימה, להיות הדומיננטי מבין 3 שחקני מרכז המגרש(כי את מדו תקעו למטה כמו תמיד). ישראלביץ' שחקן בינוני, שחקן שנלחם, אבל שוב - בינוני.

אין לי יותר מה להוסיף, אני גם לא הולך להתייחס למה שתגיד אחרי התגובה הזו שלי, ביום שישראלביץ' יהיה שחקן דומיננטי, יהיו לי 3 ילדים+נכד.

אוי לא, אל תעשה לי את זה ולא תגיב ..

גפני לא שחקן, אבל זיו ?

נגד אולימפיאקוס בבלומפילד הוא נתן משחק טוב ומאז הוא חושך.

יודע למסור ? למי? להגנה של היריב ?

הוא נותן הגבהה מדויקת בערך אחת ל-5 משחקים וכל שאר ההגבהות שלו לא מדויקות.

מבחינה הגנתית, הוא עושה חורים בהגנה יותר מגפני.

אם אני מאמן מכבי בתחילת העונה, אני עולה עם זיו.

אבל עכשיו, אחרי שהוא לא מתפקד מתחילת העונה, הוא מאבד את הקרדיט.

ונכון, אני חושב שגיז'רמו צריך להיות בהרכב. אני צריך להתנצל ?

ולא כי אני תופס ממנו איזה שחקן ענק.

פשוט כי אני חושב שצריך פליימייקר שיעשה סדר במרכז המגרש. אלברמן הוא קשר אחורי ומדוניאנין פשוט לא עושה את זה.

מעבר לזה, גיז'ה הוא שחקן נשמה שמשקיע יותר ממדוניאנין ובוגלו ביחד.

אין דבר כזה אצלו איבוד כדור בלי שהוא מחזיר את הכדור.

וכל משחק (כולל מול קרית שמונה) הוא נותן פס/שניים לגול. זה שעטר ואבידור מחמיצים מול שוער זה כבר לא אבי ולא שטראובר ולא גפני (שהאשימו אותם בהפסד) יכולים לעזור.

רוטציה שמוטציה.. בוזגלו היה צריך לרדת לספסל מזמן.

אתה או טיפש או מטומטם אחי.

בוזגלו זה השחקן היחיד שנותן 100 אחוז העונה (חוץ ממדו שהצוות המקצועי עשה בלם) בכל החלק הקדמי.

אתה רוצה להוריד אותו לספסל כי הוא לא טוב או כי כולם עודדו אותו וקיללו את יקירך?

צר לי אבל רוטציה זה לא.

זה פאניקה, והמון ממנה בצוות המקצועי.

סינטרה זמר גדול היית, אבל מבין בכדורגל אתה לא.

תראו משחק כמו בני אדם, בעיניים של מישהו שקורא משחק ותבינו כמה ההגנה מושכת שמאלה כי גפני חור, ההתקפה תקועה כי הוא לא עולה, וכשהוא עולה? הוא מאבד ולא יורד.

אין לו מושג...פשוט אין.

תבחר אתה.

יותר משאני רוצה להוריד אותו לספסל, אני כבר 3 שנים צועק שיחתכו אותו מהקבוצה.

יותר מזה, אני צועק את זה עוד מלפני שחתם.

רוצה עוד יותר מזה? אין בעיה.. במחצית, אמרתי לאבא שלי (אני רואה איתו את המשחקים בבית), שלא יודע אם אנחנו נצליח כבר להוציא משהו מהמשחק הזה, אבל החילוף שצריך לעשות עוד לפני שעולים למחצית השנייה: בוזגלו-כחלון.

למה רציתי להוריד אותו לספסל? כי הוא תופס את המקום לכחלון ומלול שייתנו תכליתיות בהתקפה ולא דברים בכאילו שאתה ואחרים אוכלים.

אתם גאוני כדורגל, אני לא מבין מהחיים שלי.. אז לכו תעודדו את שבחון2

סינטרה זמר גדול היית, אבל מבין בכדורגל אתה לא.

תראו משחק כמו בני אדם, בעיניים של מישהו שקורא משחק ותבינו כמה ההגנה מושכת שמאלה כי גפני חור, ההתקפה תקועה כי הוא לא עולה, וכשהוא עולה? הוא מאבד ולא יורד.

אין לו מושג...פשוט אין.

לא אמרתי שגפני איזה שחקן ענק.

להיפך, אמרתי שהוא לא שחקן.

אבל מצד שני, זיו לא מתפקד.

גפני עוד לא קיבל את ההזדמנות שלו העונה.

זיו כבר 20 משחקים לא עושה כלום בהתקפה ועושה חורים בהגנה.

אז כבר לא יודע מה עדיף.

לא אמרתי שגפני איזה שחקן ענק.

להיפך, אמרתי שהוא לא שחקן.

אבל מצד שני, זיו לא מתפקד.

גפני עוד לא קיבל את ההזדמנות שלו העונה.

זיו כבר 20 משחקים לא עושה כלום בהתקפה ועושה חורים בהגנה.

אז כבר לא יודע מה עדיף.

טיפש, גפני קיבל 35 משחקים שנה שעברה להוכיח מה הוא שווה.

והוא הוכיח... 0.

אז אני מעדיף את זיו, ואת אורי שיטרית, ובטח ובטח שאת סאלם אבו סיאם על השרלילה הזה, עם התחת הענק שיילך למצוץ לאבא שלו המניאק