Jump to content

בושה

maccabist1

Recommended Posts

ויקי אתה נסחף.

אף אחד לא הגיע עם בוז מהבית...תשאל את מתן מה אמרתי לו שישבנו בחוץ:)

אבי הכניס את עצמו ואת כלה מועדון לסחרור שיהיה מאוד קשה לצאת ממנו.

כל הנושאים פה בפורום מפוצצים בהשוואות מאירופה על שיטה ועל תקציב ועל הכל

"שיטה" "דרך" "תקציב"

פרגוסון מאמן את יונייטד כבר מבריאת העולם שקראו להם טורקיש עות'מאן יונייטד ועדיין הוא מפסיד משחקים. קשה לו נגד וולבס ונגד הקטנות כי הוא יודע שהם באות להצטופף, מוציא תיקו דקה 101 אבל הקהל? מאחוריו..

קרלו אנצ'לוטי השמן עם 3 הפסדים רצוף לסנדרלנד ולכל מיני קבוצות תחת. אבל יש דרך כבר שנתיים ויש שיטה אבל זה קורה. הקהל? מאחוריו..

אין על מה לדבר בליברפול..

ריאל מדריד קנתה שחקן בכסף שיכול להאכיל מדינה שלמה באפריקה ולהכניס 1500 ברק יצחקים לתקציב שלה ויש אליפות? שנה? שנתיים? הדחה מגביע המלך בסיבוב ה-3 על ידי אלקרולקן.. הקהל? חיכה עד הסוף.

יש לכם צורך לקלל? תקללו בסוף המשחק. לא מבסוטים ממה שאתם רואים לכו תשחקו מנג'ר בבית נראה לאן תגיעו.

16000 מכוניות טרחו להגיע אתמול לבלומפילד ולקחו את החניות ברדיוש של 500 מטר כדי ש 15 אלף איש יישרקו בוז. אל תבואו למשחקים. ככה יהיה חניה לכולם ויהיה פחות לחץ ופחות חרא ממכם. תחסכו את זה מאיתנו "הקהל השפוי"

אז ככה, אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים, אבל כרגע מכבי תל אביב לא משחקת כדורגל.

כרגע לפחות, בקבוצה הזאת הכל מקרי, אין שום דרך בקבוצה הזאת, אין שום דבר חיובי.

כשאני אומר אין דרך אני מתכוון לזה, ששחקנים פשוט מתמסרים כ-20 דקות ליד הרחבה של היריב ופשוט לא יודעים מה לעשות עם הכדור!

אז יכול להיות שננצח עוד כמה משחקים בשיניים, עם איזה גול של מדוניאנין בדקה 95 או פתאום איזה מבצע אישי של עטר, כי כישרון ללא ספק יש 100 % אבל דרך 0%!

מה לעשות שכשקבוצה כל שבוע פותחת עם הרכב שונה כאילו אנחנו מינימום ברסה ויש לנו הרבה מפעלים לשחק בהם והשחקנים עייפים , אז הקבוצה נראית רע !

כל אלה שבאים בטענות למדוניאין, השחקן צריך לשחק מאחורי החלוץ, רבאק ! הוא משחק אצלנו קשר אחורי , אז בטח שהוא לא ישחק טוב, זה לא סתם שבנבחרת שלו הוא הבקיע ובישל, כי שם הוא מאחורי החלוץ , העמדה הטבעית שלו !

תסכימו איתי שבבלומפילד מלא עם 13,000 אוהדים אנחנו צריכים לתת שלוש בראש של קריית שמונה!

יודעים מה מילא היינו מציגים יכולת טובה, אז הייתי אומר, וואלה יש כאן קבוצת כדורגל צריך קצת זמן, אבל כשזה משבוע לשבוע רק מידרדר קשה להגיד שהולך להיות משו טוב עם הקבוצה שלנו.

הלוואי ובעתיד אני אשב ואכתוב כאן דברים יותר משמחים .... שבוע טוב .

סמל סמל סמל סמל.

נמאס כבר לשמוע את זה.

לעזאזל!!! מכבי ת"א זה המועדון מס' 1 בארץ. הכי מעוטר בארץ ועם הכי הרבה אוהדים.

לא יכול להיות שהמועדון הזה ייראה ככה. למועדון הזה יש פוטנציאל להיות כל שנה בליגת האלופות (כמו הכדורסל ביורוליג).

המועדון הזה צריך דם חדש, דם שיצעיד את המועדון הזה קדימה.

עם כל האהבה שלי אבי - לא הוכיח את עצמו בתפקיד מקצועי. מצידי שייתנו לו להיות מנהל משק, רק לא בתפקיד מקצועי.

קבוצות באות ועושות לנו בית ספר עם כדורגל בסיסי ופשוט.

מכבי השנה משחקת זוועה, שכונה איך שתרצו.

יש לצוות המקצועי את הסגל הכי טוב בארץ בהפרש - החוכמה היא להוציא מהם את המיטב, מה שקורה עד עכשיו הוא בדיוק ההפך.

יש עוד קבוצה בארץ שמביאה 12 אלף איש אחרי הפסד? ועוד נגד קרית שמונה? לא קיים. זה רק מראה את העוצמה של המועדון הזה. חבל שלא ממנפים את זה למקומות של הכדורסל.

"שיטה" "דרך" "תקציב"

פרגוסון מאמן את יונייטד כבר מבריאת העולם שקראו להם טורקיש עות'מאן יונייטד ועדיין הוא מפסיד משחקים. קשה לו נגד וולבס ונגד הקטנות כי הוא יודע שהם באות להצטופף, מוציא תיקו דקה 101 אבל הקהל? מאחוריו..

קרלו אנצ'לוטי השמן עם 3 הפסדים רצוף לסנדרלנד ולכל מיני קבוצות תחת. אבל יש דרך כבר שנתיים ויש שיטה אבל זה קורה. הקהל? מאחוריו..

ריאל מדריד קנתה שחקן בכסף שיכול להאכיל מדינה שלמה באפריקה ולהכניס 1500 ברק יצחקים לתקציב שלה ויש אליפות? שנה? שנתיים? הדחה מגביע המלך בסיבוב ה-3 על ידי אלקרולקן.. הקהל? חיכה עד הסוף.

יש לכם צורך לקלל? תקללו בסוף המשחק. לא מבסוטים ממה שאתם רואים לכו תשחקו מנג'ר בבית נראה לאן תגיעו.

16000 מכוניות טרחו להגיע אתמול לבלומפילד ולקחו את החניות ברדיוש של 500 מטר כדי ש 15 אלף איש יישרקו בוז. אל תבואו למשחקים. ככה יהיה חניה לכולם ויהיה פחות לחץ ופחות חרא ממכם. תחסכו את זה מאיתנו "הקהל השפוי"

כל מילה.

"שיטה" "דרך" "תקציב"

!!!

אבי נמני לא מאמן???

הרכיב קבוצה חדשה מהקרשים עם צ'ק פתוח, הביא צוות מקצועי הכל כדי שיהיה למכבי את כל הכלים לרוץ לאליפות ואז מה תפטר אותו מחזור 11? לא תיתן לו לרוץ עד סוף העונה?

סוף העונה לא לקחנו אליפות אבי נמני נכשל נקודה, אבל תן לו עד הסוף העונה ואם זה לא מתאים לקהל המסריח הזה שנחשב "הכי גדול בארץ" עדיף שלא תבואו למשחקים ותשרקו בוז מהבית אני ייקנה את המנוי שלכם.

וואלה אחי אני באותו ראש שהקללות והקריאות תתפטר זה ביזיון וחוסר כבוד

אבל אבי נמני לא מאמן, היו לו 3 שנים כמעט להוכיח את עצמו גם כמנג'ר, ומה לעשות אח שלי, עד עכשיו זה לא ממש הלך

לא הגענו לשום מקום חוץ מלמקום שלישי פעם אחת ול6 פעמיים.

הפסדנו להפועל אין ספור פעמים וכבר אי אפשר לספור על ההפסדים בשנים האחרונות על שתי כפות ידיים..

תעשה טובה, נמני לא מאמן וזה הוכח.

בין זה לבין לקלל אותו ולצעוק לו להתפטר שזה חוסר כבוד לבן אדם האדיר הזה יש הבדל ענק..

"שיטה" "דרך" "תקציב"

קודם כל אתה צודק...הקהל לא צריך לשרוק בוז או לקלל מאמן.

ואם הוא רוצה לעשות את זה שיקלל מול הטלוויזיה ויחסוך מאתנו את הניסיון להשתיק אותם ואת הבושה.

אני מעדיף 2000 אוהדים שיעודדו מאשר מה שהיה אתמול.

אבל בחיאת בנאדם אל תשווה אותנו לאירופה בשום מובן

קודם כל אין בארץ תרבות כדורגל

לא מתקנים לאימונים ולא איצטדיונים.

ולא צוות מקצועי כולל נמני ויוסי מזרחי ועד לאנשים שממונים על מכירת הכרטיסים.

אני אתמול לא קיללתי ולא יקלל בעתיד.

אני מגיע למשחקים בשביל לעודד ולראות את הקבוצה שאני אוהב גם אם זה כרוך בסבל(וזה כרוך...יקר היום העסק הזה)

אבל לא בשביל האוהדים הם צריכים ללכת הביתה\או לעשות שינוי דרסטי מאוד...

אלא בשביל עצמם בתור אנשים שצריכים לתת כבוד למקצוע שלהם.

ועזוב את הכסף שהם מקבלים זה מעניין לי תביצה אם זה תקציב של שקל או 120 מיליון.

הם בסופו של דבר עובדים במועדון שיש בו הרבה מעבר ללבוא לאמן,להפסיד,להיות דיפלומטים ולקום למחרת כאילו לא קרה כלום.

עד אז...יום שני רבע ל9 נפגש בנתניה...ולאלה ששרקו בוז אתמול אל תבואו חבל על הכסף והזמן יש ברסה-ריאל

קודם כל אתה צודק...הקהל לא צריך לשרוק בוז או לקלל מאמן.

ואם הוא רוצה לעשות את זה שיקלל מול הטלוויזיה ויחסוך מאתנו את הניסיון להשתיק אותם ואת הבושה.

אני מעדיף 2000 אוהדים שיעודדו מאשר מה שהיה אתמול.

אבל בחיאת בנאדם אל תשווה אותנו לאירופה בשום מובן

קודם כל אין בארץ תרבות כדורגל

לא מתקנים לאימונים ולא איצטדיונים.

ולא צוות מקצועי כולל נמני ויוסי מזרחי ועד לאנשים שממונים על מכירת הכרטיסים.

אני אתמול לא קיללתי ולא יקלל בעתיד.

אני מגיע למשחקים בשביל לעודד ולראות את הקבוצה שאני אוהב גם אם זה כרוך בסבל(וזה כרוך...יקר היום העסק הזה)

אבל לא בשביל האוהדים הם צריכים ללכת הביתה\או לעשות שינוי דרסטי מאוד...

אלא בשביל עצמם בתור אנשים שצריכים לתת כבוד למקצוע שלהם.

ועזוב את הכסף שהם מקבלים זה מעניין לי תביצה אם זה תקציב של שקל או 120 מיליון.

הם בסופו של דבר עובדים במועדון שיש בו הרבה מעבר ללבוא לאמן,להפסיד,להיות דיפלומטים ולקום למחרת כאילו לא קרה כלום.

עד אז...יום שני רבע ל9 נפגש בנתניה...ולאלה ששרקו בוז אתמול אל תבואו חבל על הכסף והזמן יש ברסה-ריאל

חבר אני איתך. פשוט אני לא יכול לסבול את כל ההשוואות האלה של אירופה, אז נתתי השוואה שאף אחד לא טרח להעלות.

אני מניח שזה עניין של זמן מעכשיו עד שכולם ירגעו וכבר נראה דברים בסגנון :

גם צ'לסי הפסידה אתמול 1-0 לברמינגהאם וגם להם זה הפסד שני רצוף ושם אף אחד לא דורש לפטר את המאמן

אל תצחקו ..זה יגיע ממש בקרוב.

אני מניח שזה עניין של זמן מעכשיו עד שכולם ירגעו וכבר נראה דברים בסגנון :

גם צ'לסי הפסידה אתמול 1-0 לברמינגהאם וגם להם זה הפסד שני רצוף ושם אף אחד לא דורש לפטר את המאמן

אל תצחקו ..זה יגיע ממש בקרוב.

הפסד 3. ליברפול, סנדרלנד וברמינגהאם 2 קטנות ואחת מרוסקת

הפסד 3. ליברפול, סנדרלנד וברמינגהאם 2 קטנות ואחת מרוסקת

וואלה ...צודק.

אז אפשר להפסיד גם לנתניה , אם להם מותר אז גם לנו.

סמל סמל סמל סמל.

נמאס כבר לשמוע את זה.

לעזאזל!!! מכבי ת"א זה המועדון מס' 1 בארץ. הכי מעוטר בארץ ועם הכי הרבה אוהדים.

לא יכול להיות שהמועדון הזה ייראה ככה. למועדון הזה יש פוטנציאל להיות כל שנה בליגת האלופות (כמו הכדורסל ביורוליג).

המועדון הזה צריך דם חדש, דם שיצעיד את המועדון הזה קדימה.

עם כל האהבה שלי אבי - לא הוכיח את עצמו בתפקיד מקצועי. מצידי שייתנו לו להיות מנהל משק, רק לא בתפקיד מקצועי.

קבוצות באות ועושות לנו בית ספר עם כדורגל בסיסי ופשוט.

מכבי השנה משחקת זוועה, שכונה איך שתרצו.

יש לצוות המקצועי את הסגל הכי טוב בארץ בהפרש - החוכמה היא להוציא מהם את המיטב, מה שקורה עד עכשיו הוא בדיוק ההפך.

יש עוד קבוצה בארץ שמביאה 12 אלף איש אחרי הפסד? ועוד נגד קרית שמונה? לא קיים. זה רק מראה את העוצמה של המועדון הזה. חבל שלא ממנפים את זה למקומות של הכדורסל.

תשמע,אני לא יודע מה לקחת אבל אתה מוזמן להביא לי את זה ביום שבת באימון,כי זה פשוט גדול.

אנחנו לא המועדון מס' 1 בארץ.כרגע גם לא מס' 2.אפילו בת"א אתה כבר לא שולט.

יכול להיות שהמועדון הזה יראה ככה,המועדון הזה נראה ככה מאז לוני שהרס פה כל חלקה טובה והשיקום של המועדון הזה יקח הרבה מאוד זמן.

אין לנו פוטנציאל להיות כל שנה בליגת האלופות,פשוט לא.אתה נסחף ומגזים ומכבי כדורגל זו לא מכבי כדורסל.לא מבחינה תקציבית(באנלוגיה יחסית)לא מבחינת קשרים דיפלומטיים באירופה,לא מבחינת אימון,לא מבחינת שחקנים,לא מבחינת מתקנים ופשוט לא.

אין לנו את הסגל הטוב ביותר בארץ,יש לנו שחקנים יקרים מאוד שלא מכירים אחד את השני כמו הפועל או חיפה לדוגמא וכסף בלי חיבור שווה לתחת.יקח זמן עד שהם יתחברו,לפי דעתי הם יתחברו ובסוף נראה תוצאות משמע,אליפות.

יש עוד קבוצה שמביאה 12 אלף,קוראים לה הפועל וגם הם,הפסידו נגד ק"ש והביאו 12 אלף אז זהו,תתעורר אנחנו לא ברמה אירופאית ולא בטיח.סה"כ קבוצה שפורקה בשנים האחרונות ולא,לא בגלל נימני אלא בגלל ניהול כושל ומחפיר שהרס הכל ושמח מהפסדים נגד חיפה ובדרבי.

יקח זמן,אפילו שנה שנתיים אבל בסוף מכבי תחזיר את ההרתעה שלה.לדעתי זה יקרה עוד העונה אבל ראבק,פרופורציות-במיוחד אתה.

בוא תסביר לי מה התועלת לקלל בזמן משחק.

אין תועלת, אבל נמני היה שם שקיללו את גרנט, את שרף, את קלינגר, את אלי כהן, את טון קאנן ואת רן בן שמעון, ומעולם לא שמעתי אותו משתיק את הקהל או אומר להם לחכות עד סוף המשחק.

מה שקרה איתו ו"אנשיו" בתקופת בן שמעון כבר ידוע לכל.

אז שלא ירביץ בקהל תורה עכשיו, אה. בסך הכל, מוצדק או לא, או די אוכל את הדייסה שהוא בישל במשך עשור.

די כבר עם הגוטמן הזה, שתחררו ממנו סה"כ מאמן עם קצת מזל , לקח בקרירה של 25 שנות אימון 3 אליפיות ואחת מהם בעזרת קיזוז, בלי הקיזוז הוא היה רק חולם על האליפות הזאת, בנוסף גוטמן בנאדם מגעיל עם אופי דוחה ולא משנה מה במכבי הוא לא יהיה.

השנה ביכולת הפועל יותר גרועים ממכבי, סופגים בצרורות והרבה משחקים נמצאים בפיגור.

זה שקולאטי לא פוגע ושטראובר מביא לקריית שמונה 3 נקודות זה לא אשמתו של נמני.

דבר אחד אתם שוכחים שהשחקן שעליו בנינו את העונה הזאת ואחד השחקנים המוכשרים פצוע ויחזור בינואר.

ואם אתם שואלים אותי הכל ישתה שיצחקי יחזור

תקשיב. אני קורא את התגובות שלך פה ואני באמת מנסה להבין אם יש לך טיפת שכל.

גוטמן מאמן עם מזל? לקח ?רק? שלוש אליפויות??? (אחת מהם עם הפועל חיפה להזכירך).

כאילו אני קורא מה שאתה כותב וזה מרגיש כאילו אתה מכין מראש את התגובה שלך בלי קשר למשחק, לשיטה, ליכולת.

ביכולת הפועל גרועים יותר ממכבי?

עזוב עזוב אני מפסיק כאן.

תשמע,אני לא יודע מה לקחת אבל אתה מוזמן להביא לי את זה ביום שבת באימון,כי זה פשוט גדול.

אנחנו לא המועדון מס' 1 בארץ.כרגע גם לא מס' 2.אפילו בת"א אתה כבר לא שולט.

יכול להיות שהמועדון הזה יראה ככה,המועדון הזה נראה ככה מאז לוני שהרס פה כל חלקה טובה והשיקום של המועדון הזה יקח הרבה מאוד זמן.

אין לנו פוטנציאל להיות כל שנה בליגת האלופות,פשוט לא.אתה נסחף ומגזים ומכבי כדורגל זו לא מכבי כדורסל.לא מבחינה תקציבית(באנלוגיה יחסית)לא מבחינת קשרים דיפלומטיים באירופה,לא מבחינת אימון,לא מבחינת שחקנים,לא מבחינת מתקנים ופשוט לא.

אין לנו את הסגל הטוב ביותר בארץ,יש לנו שחקנים יקרים מאוד שלא מכירים אחד את השני כמו הפועל או חיפה לדוגמא וכסף בלי חיבור שווה לתחת.יקח זמן עד שהם יתחברו,לפי דעתי הם יתחברו ובסוף נראה תוצאות משמע,אליפות.

יש עוד קבוצה שמביאה 12 אלף,קוראים לה הפועל וגם הם,הפסידו נגד ק"ש והביאו 12 אלף אז זהו,תתעורר אנחנו לא ברמה אירופאית ולא בטיח.סה"כ קבוצה שפורקה בשנים האחרונות ולא,לא בגלל נימני אלא בגלל ניהול כושל ומחפיר שהרס הכל ושמח מהפסדים נגד חיפה ובדרבי.

יקח זמן,אפילו שנה שנתיים אבל בסוף מכבי תחזיר את ההרתעה שלה.לדעתי זה יקרה עוד העונה אבל ראבק,פרופורציות-במיוחד אתה.

להפיל על לוני את התיק שהוא כבר שלוש שנים לא במכבי זאת בדיחה עצובה.

הפועל היו יותר גרועים מאיתנו לפני שלוש שנים גם ניהולית וגם תקציבית, כולה שלוש שנים. איפה הם ואיפה אנחנו. די מספיק להתחבא.

רק נמני אשם במצב שלנו. רק הוא. והוא הביא את זה על עצמו.

החילוף של בוזגלו ואי הכללת סידיבה בהרכב היו השיא.

לפעמים אני חושב על איך הראש שלו עובד? זה מרגיש כאילו הוא מנסה לראות עד כמה אנחנו מטומטמים.  

אין תועלת, אבל נמני היה שם שקיללו את גרנט, את שרף, את קלינגר, את אלי כהן, את טון קאנן ואת רן בן שמעון, ומעולם לא שמעתי אותו משתיק את הקהל או אומר להם לחכות עד סוף המשחק.

מה שקרה איתו ו"אנשיו" בתקופת בן שמעון כבר ידוע לכל.

אז שלא ירביץ בקהל תורה עכשיו, אה. בסך הכל, מוצדק או לא, או די אוכל את הדייסה שהוא בישל במשך עשור.

נמני היה נגד הפיטורים של אלי כהן, הוא יצא נגד האוהדים שקיללו את גרנט ואת שרף מעולם לא קיללו,

יש הרבה דברים שהם "ידועים לכל" מעניין מאיפה הם ידועים לכל..

אבי לא מרביץ תורה לאף אחד עכשיו, התגובות הן תגובות מאז שאני זוכר אותו.

ההבדל היחיד הוא שהפעם הרוב שתמיד שקט אמר את דברו, ולא המיעוט שתמיד קולני ועושה את הבלגאן.

מה אתה מסתלבט? איפה אתה חי? זה אותם אוהדים שמקללים וצועקים תתפטר כמו כל שנה.

נמני היה נגד הפיטורים של אלי כהן, הוא יצא נגד האוהדים שקיללו את גרנט ואת שרף מעולם לא קיללו,

יש הרבה דברים שהם "ידועים לכל" מעניין מאיפה הם ידועים לכל..

אבי לא מרביץ תורה לאף אחד עכשיו, התגובות הן תגובות מאז שאני זוכר אותו.

נמני בעצמו פיטר את אלי כהן בשיחת טלפון ואמר לו אלי זה לא יכול להמשיך ככה שלום וביי

שרף הלך הביתה בגלל שרצה לחנך את נימני

גרנט לא קשור הוא ונימני זה אבא ובן

רן בן שמעון הלך בגלל שאוהדי נימני לא הפסיקו לקלל אותו ומי התמנה למאמן במקומו?

וקלינגר? למה כולם דרשו להעיף את קלינגר ממכבי?

בגלל האליפות המקום שני עונה אחרי או ליגת האלופות בעונה שאחרי וגביע עם שחקנים של שקל וחציושלא נדבר על מאזן דרבים

או בגלל גלאקטיקוס שכשל בדיוק כמו עכשיו

הרי לקלינגר הרימו שלט כשנימני היה שחקן עוד לפני שהתחיל המשחק לא בדקה ה74 שלא היה שום סיכוי לתת גול

באנו לדחוף את הקבוצה קדימה ואותך החוצה

מישהו דיבר? זה שחקני רכש שלא פוגעים כמו ברקוביץ' ורוסו או שזה מאמן

די תפסיקו סוף סוף אנשים התעוררו והחליטו שדי נמאס להם אני מבין את כל מי שצעק

זה משהו שיושב על הלב כל דרבי וכל עונה שמאבדים סיכוי לקחת משהו

לקהל הזה לא מגיע קבוצה אפילו ברמה של הפו*ל קטמון.

אני מתבייש להיות חלק מכם!!!

הקהל של מכבי הוא הקהל היחיד בעולם שפשוט 100% מזיק לקבוצה.

*הודעה זאת מיוחסת לכל בן אדם שקילל את את אבי או צעק לו ולכל מאמן אחר ללכת הביתה באמצע עונה בגלל סיבות מקצועיות.

הוא משחק קשר אחורי (נו כבר הבאתי הוכחה חותכת).

אם ככה, לי יש הוכחות חותכות שתמיר כהן בלם, ושאלרואי כהן מגן ימני.

זה ששמו אותו מאחורה בנבחרת, לא אומר שזה התפקיד שלו.

זה שבמקרה הוא נתן שם משחק טוב, לא אומר שהוא טוב בתפקיד הזה.

זה שהוא הוצב שם במערך שהוצג בטלוויזיה, לא אומר כלום.

עובדה, במערך שמוצג בטלוויזיה בארץ הוא מוצב למעלה, ובכל זאת הוא משחק מאחורה. מאיפה לך כמה תנועה הוא עשה במהלך המשחק? מאיפה לך שלא הקשר השני היה מאחורה, והוא מקדימה? כי ככה כתבו בטלוויזיה? נו, הרי ידוע שהמערך בטלוויזיה משקף הרבה.

הייתי מצטט את סלאבן ביליץ' על כמה שהמספרים האלה לא אומרים כלום, ושאין חשיבות לעמדות שכתוב בעיתון, אבל אין לי כח לחפש את זה.

חאריס צריך לשחק חופשי. הוא גם אמר את זה למיטב זכרוני. ובספרד את הגולים שלו הוא עשה מקדימה, לא מאחורה.

לבוא לקחת כדור מהבלמים זה לא לתרום להתקפה. ואם הוא עושה את זה בלי הוראות מהמאמן, אז שהמאמן יגיד לו להפסיק לעשות את זה.

אתה לא באמת טוען עכשיו שהוא שחקן הגנתי.