Jump to content

בושה

maccabist1

Recommended Posts

מספיק לראות איך הקבוצה שלו ממושמעת ואיך היא עומדת על המגרש,איזה קו של הגנה.

ובנתיים?תראה את התקפת הפועל,כמה שערים היא מונה,ושוב,מעלינו.

לפחות בדקות טובות של הפועל אתה רואה כדורגל יפה,אצלנו?נו,מילא.

גפני בהרכב אומר הכל.

אתה רציני?

ראיתי השנה את רוב המשחקים של הפועל, ההגנה שלהם בדיחה (ההגנה שלנו מתפקדת וממושמעת ב 4 רמות מאליהם).

בהתקפה הם לא מרשימים בכלל.

זה אתם שמנפחים אותם, עשו שנה שעברה חצי עונה שנייה מצויינת ועשיתם את גוטמן אלוהים.

מה גוטמן עשה בקריירה שלו?

בגלל שהוא לקח אליפות עם הפועל חיפה אז הוא נחשב למאמן גדול?

תגיד אתה מטומטם?

אם גוטמן לא היה בנאדם זין עם אופי מגעיל הייתי רוצה שמיטש יחתים אותו ל-20 שנה במכבי

אין שום מאמן בארץ שמדגדג לו את הביצים

תגיד אתה מטומטם?

אם גוטמן לא היה בנאדם זין עם אופי מגעיל הייתי רוצה שמיטש יחתים אותו ל-20 שנה במכבי

מאמן חרא,אופי חרא, קצת מזל וחצי עונה טובה ועשיתם אותו אלוהים.

איך אתה אומר? שדור יקח אותו

יש לנו בעיה גדולה.

יש לנו את הסגל הכי טוב בליגה עם שחקנים חלומיים.

מדוניאנין, עטר, קולאוטי, שהם שחקנים אדירים.

מי היה מאמין שהם יהיו במכבי?

מי היה מסרב שהם יגיעו לקבוצה שלו (בארץ)?

(ואלה רק 3 דוגמאות).

הגנה פשוט אדירה.

ומנגד, יש ספסל שהוא פחות טוב.

ומשום מה, כל פעם ששחקן שהוא מצויין נותן משחק בינוני, הוא ישר עף לספסל.

למה הם צריכים לפחד?

מה עובר על הצוות המקצועי?

לא זכור לי משחק אחד שהיו בו חילופים נורמליים. באמת.

יוסי מזרחי? איציק עובדיה?

גם השנה, וגם שנה שעברה, לא היה הרכב קבוע. מכבי ניצחה את בית"ר 4-3 ענק? כחלון לספסל ל2 משחקים.

כל הזמן לשנות.

אין שיטת משחק, אין דרך, פעולות אישיות.

עטר ימשיך ללכת עם הראש בקיר, ניבה ימשיך להעיף כדורים ומדוניאנין ימשיך להיות בחצי שלו.

נמאס לי כבר להגיד את זה,

אבל חובה שיהיה כאן שינוי כי מתחיל להשבר לכולם הזין.

שבוע טוב.

אה... ויש לנו חרא של קהל.

אתה רציני?

ראיתי השנה את רוב המשחקים של הפועל, ההגנה שלהם בדיחה (ההגנה שלנו מתפקדת וממושמעת ב 4 רמות מאליהם).

בהתקפה הם לא מרשימים בכלל.

זה אתם שמנפחים אותם, עשו שנה שעברה חצי עונה שנייה מצויינת ועשיתם את גוטמן אלוהים.

כל מה שיגידו לך תגיד ההפך הרי.

אז בוא נלך למבחן התוצאה - אם זה אף אחד לא יכול להתווכח , אפילו לא אתה.

הם כרגע מעליך

שנה שעברה הם סיימו מעליך

וגם שנה לפני זה הם סיימו מעליך.

בין לבין הם אונסים אותך בכל דרבי מאז שגוטמן מאמן וגם לקחו דאבל ועלו לצ'מפיונס.

עכשיו תמשיך להתווכח ולהסביר לנו כמה הם גרועים ואנחנו טובים.

כל מה שיגידו לך תגיד ההפך הרי.

אז בוא נלך למבחן התוצאה - אם זה אף אחד לא יכול להתווכח.

הם כרגע מעליך , שנה שעברה הם סיימו הרבה מעליך , וגם שנה לפני זה הם סיימו הרבה לפניך.

בין לבין הם אונסים אותך בכל דרבי.

עכשיו תמשיך להתווכח ולהסביר לנו כמה הם גרועים ואנחנו טובים.

כן השנה הם גרועים , ההגנה שלהם בדיחה וההתקפה לא כמו שנה שעברה.

בינתיים הם מעליי? לפני שבוע אנחנו היינו מעליהם, בסוף העונה תשפוט.

שנה שעברה אבי הוציא מיים מהסלע, עם סגל של נגרים הביא אותך לאירופה .

זה מאמן שלקח סוס מת כמו טוטו תמוז והפך אותו לאחד החלוצים החמים בליגה

זה המאמן שלקח את שכטר (שחקן שלפני ההגעה להפועל נחשב לפחות טוב מאבידור) לחלוץ הטוב בארץ

זה המאמן שבנה קבוצה מפחידה שכל הליגה משקשקת מולה

זה המאמן שלקח דאבל למרות כל הקשיים

מה אבי עשה?

לקח 120 מיליון והפסיד לעכו?

עד כמה הם גרועים ראינו בדרבי , לא ספרו אותנו בכלל.

לפני חודש היית מעליהם כיום אתה מתחתיהם ובסוף העונה נחייה ונראה , לאור תקדימי העבר די ברור איך זה ייגמר (בלי הקיזוז אפילו הייתי מתחייב לך על זה - אבל זה הלוזון ליג והכל יכול לקרות)

נגד ההגנה בדיחה שלהם לא הגעת לאף מצב רציני , הם נגד הגנת הברזל שלך כבשו אחרי 2 דקות.

זה מה שקורה אחרי כל דרבי. כרגיל, כל דרבי אנחנו מפסידים אחרי זה שבעה משחקים לא מנצחים.

יש אליפות ? אבי תשאר.

אין אליפות ? אבי הביתה.

ההתקפה שלהם השנה שווה 23 גולים,להזכירך למכבי רק 14,זה לא אמור להגיד לך משו?

לא אכנס איתך לוויכוח כי לא אצא איתך ראש.

תגיד אתה מטומטם?

מאמן חרא,אופי חרא, קצת מזל וחצי עונה טובה ועשיתם אותו אלוהים.

איך אתה אומר? שדור יקח אותו

יגאל, כנראה שאתה לא מתמקד במה שהוא אמר.

אני יחזק ויוסיף שאם גוטמן לא היה בן זונה, שונא מכבי, בכיין מניאק, הוא היה הראשון שארצה במכבי.

הוא מאמן ענק, טקטיקן ענק, קרוב לשחקנים שלו, יודע להוציא מהם את המקסימום(אפילו בדרבי עם שחקני נוער שהוא העביר להם אימונים רק בארבעיה ימים).

הוא פשוט מאמן. שום קצת מזל ושום חצי עונה טובה, מאמן ענק. כל שחקן אצלו נותן 120%.

אתה יצור על.

מה אני כותב ומה אתה עונה.

יוסי ואבי אשמים ביחד.

יוסי אשם באותה מידה.

אתה רשמת "אתה לא רציני" אז אני כן רציני.

אל תכניס לי מילים לפה יא סמרטוט.

מדו שיחק היום באותה עמדה שהוא משחק בנבחרת.

תפסיקו לבלבל את המוח. הוא מטייל על המגרש ונראה כמו בית שימוש.

צודק באלף אחוז.

שניהם אשמים.

הבעיה שיוסי אשם חצי עונה ואבי אשם כבר שלוש שנים :)

בוא נחכה לסוף העונה אבל רק תדע דבר אחד: זה היה ברור שדבר כזה יקרה אם מכבי לא תנצח (והאמת? גם בנצחונות מכבי לא נראיתה כמו קבוצה) אבל הצוות המקצועי כולו צריך להבין משהו פה לא דופק.

לגבי מדו?

איך אתה מסביר את זה, ששום שחקן לא הצליח במכבי להוביל את הקבוצה? מה אילייב לא היה שחקן? זייף פציעה.

מדו לא שחקן? אבל נראה שהוא בלי חשק פה.

אני אומר לך משהו פה מסריח, ויודע מה? שניהם (אבי ויוסי) צריכים לקבל בראש וחזק.

אבל, לבוא ולהגיד שאבי נמני לא אחראי? זו בדיחה, ידוע שזה הוא, והחילופים שלו באים מהבית.

היית בא לידי והיית רואה איך אני אומר לך בדיוק מי יוצא ברגע שראיתי את החילוף (החטאתי בגיז'רמו רק בגלל שחשבתי שקולואטי פצוע)

הקבוצה לא מאונמת, לא עומדת נכון על המגרש ולא מסודרת, וכל הכישרון שבעולם לא יעזור ברגע ששחקן רץ ימינה ומוסרים לו שמאלה ואין לך מגן שיודע להרים כדור...וזו האחריות של אבי נמני יוסי מזרחי ואיציק עובדיה.

כל אחד מהם הרוויח ביושר רב את מה שהוא קיבל, כל אחד והזמן שלו...(אבי כבר שלוש שנים משחק בלי שיטה והמון מזל, חאלאס, הבלוף הפסיק לעבוד)

גם המגן הכי גדול שלהם לא יכול לבוא ולתת לי נקודת אור אחת, חוץ מהכסף שמיץ' שפך ונת לך צ'אנס להביא את מי שאתה רוצה, אז יש לך את החיילים הכי טובים בעולם עם הנשק הכי טוב בעולם, אם הם לא יעמדו במקום הנכון, גם הם ימותו.

ופה מסתיים הסיפור....

בסופו של יום? התוצאה מדברת, שיקבלו בראש ויחזרו לעבוד...אנחנו צריכים לתת גב לקבוצה בלי קשר לתוצאות.

זה הכל.

• מנהלים ראשיים

מדו שיחק היום באותה עמדה שהוא משחק בנבחרת.

תפסיקו לבלבל את המוח. הוא מטייל על המגרש ונראה כמו בית שימוש.

שחר, מדו לא משחק בלם בנבחרת.

מספיק עם זה.

ומעבר לזה גולם, המיקום שמראה הטלוויזיה לא אומר כלום. כלומר, יכול להיות שחקן שמוצב כחלוץ אבל מקבל הוראה מהמאמן לרוץ על האגף כל המשחק. מי כמונו יודעים.

כנ"ל מדו. יכול להיות שהוא מוצב בנבחרת ובמכבי באותו תפקיד, אבל ההוראות שהוא מקבל שונות לחלוטין.

אני מסכים אתך אחרי שקראתי את זה שוב היום, צריך להרגיע את המערכת שם...........צריך להעיר את השחקנים, עם שחקנים כאלה, גם מאמן חסר יכולת צריך לנצח את עכו וקרית שמונה...............

אבי נימני הוא סמל

מה זה הגועל נפש הזה שהיה אתמול במשחק

לאן הגעתם??

אה?

מה זה?לקלל כזה סמל?אין לכם בושה?

קהל מסריח פשוט,שער 13 איכס קהל מסריח.

מה שאבי נימני נתן למועדון הזה שחכתם נכון?

אפשר לחשוב,נכשל?מה נכשל?יא ראבק כולה מחזור 11 5 נקודות ממקום שיש עוד קיזוז,אתם נורמלים?בואנה אתם פשוט לא נורמלים

מה זה נכשל?!

איך אתם קובעים נכשל או לא?מה נגמר העונה?סעמק,אין לכם סבלנות,אפילו לרמה כזאת הגעתם שאת הסמל של מכבי אתם רוצים לשלוח הביתה

לא יעזור כלום,הקהל הזה בושה.

במקום לעודד,מקלל את נימני,תעודדו תקבוצה,מה זה כל הקללות האלה,מי זה בוזגלו?אם כל הכבוד,ליכולת שלו במשחקים האחרונים,מי זה בוזגלו לעומת נימני?אה?שחכתם שלפני חודשיים הוא כבר כמעט עבר להפועל?חאלס,בוזגלו בוזגלו,תנו כבוד לנימני,אם הוא לא ייקח אליפות הוא יילך הביתה לבד,עוד 2 ניצחונות ואתם כולכם תסתמו תפיות שלכם.

זה מה שמעצבן,שיש פה אנשים צבועים.

http://www.one.co.il/Oppinion/212/169430.html

דעה: גם אם הקריאות לאבי נמני בעקבות ההפסד לקרית שמונה היו מוצדקות, יש דרך שבה צריך למחות, בטח נגד הסמל הכי גדול שהמועדון הזה ידע

תרשו לי לא להתייחס יותר מדי לצד המקצועי בהפסד של מכבי ת"א בבלומפילד לקרית שמונה, אלא יותר על הקריאות של חלק מהקהל של הקבוצה לעבר אבי נמני שדרשו ממנו להתפטר מתפקידו כמנג'ר הקבוצה.

לימדו אותי עוד בתור ילד לתת את הכבוד הראוי לאנשים שמגיע להם ויסלחו לי אלה שלא מסכימים איתי, אבל אבי נמני, שגדל במועדון היה קפטן ושחקן גדול של הקבוצה ונתן לקהל הגדול של מכבי ת"א להתענג על הצלחות, קיבל יחס מזלזל ופוגע, דווקא ממי שהכי צריך לתת לו את האהבה והתמיכה ברגעים הקשיים.

יכול להיות שאבי נמני לא מאמן גדול כמו שהיה שחקן גדול, שחקנים גדולים ממנו בעולם לא הצליחו כמאמנים. אבל יש דרך להתבטא והדרך שחלק מהקהל של מכבי בחר בה בדקה ה-70 ששלט החילוף הונף ומאור בוזגלו הוחלף, היתה דרך מעליבה וכואבת.

"אבי נמני הביתה, אבי נמני הביתה", כאילו מדובר באיזה מאמן שהגיע מהרחוב והקהל מחליט לגרש אותו בקריאות זעם שנשמעו עד כדי שנאה אצל חלק מהאוהדים ואני שואל מאיפה זה מגיע?

יכול להיות שהקריאות של אוהדי הפועל ת"א ושאר הליגה ששרים "נמני תישאר תהרוס אותם יותר" השפיעה על חלק ואני מדגיש חלק מהקהל של מכבי ת"א? להאמין בזה שהוא הורס את מכבי?

מותר לכל אחד לחשוב מה שהוא רוצה לגבי מאמן זה או אחר, אבל מה גורם לאותם אוהדים לחשוב למשל, שדור מלול לא פוגע כי נמני מפריע לו ואחרים לא מצליחים כי נמני עומד בדרכם. אותן המצאות חסרי בסיס שאוהדי קבוצות היריבות המציאו ואותם אוהדים צהובים בחרו לאמץ את זה.

אולי אותם אוהדים צודקים שנמני באמת לא מתאים לאמן את מכבי ת"א ושהוא חסר ניסיון, אי אפשר לפסול את הטענות שלהם, כי התוצאות מדברות בעד עצמן. אף אחד לא ציפה שעם הכסף הגדול והשחקנים שהגיעו הקבוצה תהיה עם ארבעה הפסדים אחרי 11 מחזורים. אבל יש דרך וצורה להביע זאת, אבי נמני אוהב את הקבוצה, לא פחות מאותם אוהדים ומקדיש את רוב זמנו למועדון שנקרא מכבי ת"א.

יש אוהדים שהסבלנות שלהם קצרה מאחרים ונמאס להם להמשיך לסבול, בטח שהיריבה העירונית חוגגת על חשבונם, אבל אני חושב שגם קריאות בוז וביזיון היו מספיקות לאבי נמני להבין את מה שהם חושבים בנוגע לתפקודו על הקווים.

אני בטוח שאלה שקראו נגד אבי נמני, עודדו ורצו אחריו ברגעים שלו כשחקן ובאו ונפרדו ממנו בכבוד שהוא פרש ממשחק פעיל. גם הם וגם נמני עצמו לא היו רוצים שהקשר שלהם ייגמר בפרידה שמלווה בשנאה וכעס.

יש עוד הרבה זמן לסיום העונה ואם האווירה המפולגת שהיתה בבלומפילד תימשך, זה יפגע אך ורק בשחקנים ובקבוצה. אבי נמני לא טיפש, הוא יודע שאם בתקציב שיש למכבי ת"א העונה הוא לא יצליח להביא את הקבוצה לאליפות, הוא לבד יקום וילך הביתה.

אבי נימני הוא סמל

מה זה הגועל נפש הזה שהיה אתמול במשחק

לאן הגעתם??

אה?

מה זה?לקלל כזה סמל?אין לכם בושה?

קהל מסריח פשוט,שער 13 איכס קהל מסריח.

מה שאבי נימני נתן למועדון הזה שחכתם נכון?

אפשר לחשוב,נכשל?מה נכשל?יא ראבק כולה מחזור 11 5 נקודות ממקום שיש עוד קיזוז,אתם נורמלים?בואנה אתם פשוט לא נורמלים

מה זה נכשל?!

איך אתם קובעים נכשל או לא?מה נגמר העונה?סעמק,אין לכם סבלנות,אפילו לרמה כזאת הגעתם שאת הסמל של מכבי אתם רוצים לשלוח הביתה

לא יעזור כלום,הקהל הזה בושה.

במקום לעודד,מקלל את נימני,תעודדו תקבוצה,מה זה כל הקללות האלה,מי זה בוזגלו?אם כל הכבוד,ליכולת שלו במשחקים האחרונים,מי זה בוזגלו לעומת נימני?אה?שחכתם שלפני חודשיים הוא כבר כמעט עבר להפועל?חאלס,בוזגלו בוזגלו,תנו כבוד לנימני,אם הוא לא ייקח אליפות הוא יילך הביתה לבד,עוד 2 ניצחונות ואתם כולכם תסתמו תפיות שלכם.

זה מה שמעצבן,שיש פה אנשים צבועים.

וקלינגר לא היה סמל? ודריקס לא היה סמל?

וקלינגר לא היה סמל? ודריקס לא היה סמל?

לא כמו נימני

אל תשחקו אותה ראש קטן

אתם כולכם יודעים,שנימני הוא הסמל הבלתי מעורער של מכבי

לא כמו נימני

אל תשחקו אותה ראש קטן

הסמל הבלתי מעורער של כמבי זה זה שעל החולצה אחי.

כל השאר לא רלוונטי בכלל.

נמני לא יודע מה הוא עושה ורואים את זה.

צריך המון מזל בכדורגל כדי למשוך כזה דבר עונה שלמה....

לא כמו נימני

אל תשחקו אותה ראש קטן

בולשיט. ברגע שאנשים פתחו את הדלת בלעשות טרור לקבוצה כדי שיחזירו את אבי, למרות שחלק נכבד מהקהל לא רצה להתערב בשיקולים המקצועיים שהוציאו אותו מהמערכת - אז עכשיו אותם אנשים לא יכולים לבוא בטענות כשהסיפור חוזר אליהם כמו בומרנג.

ואין פה שום קשר לסמל במכבי. שיהיה אחראי על קשר עם הקהל מצידי. לא צריכה להיות לו נגיעה מקצועית עם מה שקורה במועדון.

יש פה עוד אנשים שיסכימו להחזיר את גרנט רק בשביל שנמני ישאר במכבי.

לא רוצה שלשחקן הכי גדול של הקבוצה יקרה מה שקרה לסיני בהפ*על.

בולשיט. ברגע שאנשים פתחו את הדלת בלעשות טרור לקבוצה כדי שיחזירו את אבי, למרות שחלק נכבד מהקהל לא רצה להתערב בשיקולים המקצועיים שהוציאו אותו מהמערכת - אז עכשיו אותם אנשים לא יכולים לבוא בטענות כשהסיפור חוזר אליהם כמו בומרנג.

ואין פה שום קשר לסמל במכבי. שיהיה אחראי על קשר עם הקהל מצידי. לא צריכה להיות לו נגיעה מקצועית עם מה שקורה במועדון.

יש פה עוד אנשים שיסכימו להחזיר את גרנט רק בשביל שנמני ישאר במכבי.

לא רוצה שלשחקן הכי גדול של הקבוצה יקרה מה שקרה לסיני בהפ*על.

אני לא אומר שנימני לא עושה טעויות,לא אמרתי את זה.

אני מדבר על הקהל שאתמול לא היה צריך להגיב כמו שהוא הגיב.

אני לא אומר שנימני לא עושה טעויות,לא אמרתי את זה.

אני מדבר על הקהל שאתמול לא היה צריך להגיב כמו שהוא הגיב.

ההבדל היחיד הוא שהפעם הרוב שתמיד שקט אמר את דברו, ולא המיעוט שתמיד קולני ועושה את הבלגאן.

דייי כבר לזיין את המוח!!!

אבי נמני הוא המלך, אין שחקן, אין בן אדם, אין מישהו שאני אוהב יותר מאת אבי נמני, שהוא הכל מבחינתי

הסמל, הלב, מכבי בפני עצמו.

אבל דיייי!!! באמא שלכם תפסיקו לזיין כבר את המוח, מה הקשר בין מה שהוא עשה עד היום, כל הגולים , התארים, האהבה הניצחונות וההישגים לבין החוסר יכולת שלו כמאמן/מנג'ר/אפסנאי אנערף.

תקשיבו טוב, אני לא תומך ואני בטוח ש80% מהקהל הזה לא תומך בקריאות המכוערות של הטיפשים ביציע כבוד ובשער 2 לאבי, כי הם של אנשים מסכנים שרעבים לדם.

אבל אבי נמני לא מאמן, אבי נמני קיבל את הצ'אנס שלו, אבי נמני לא הוכיח את עצמו.

אבי נמני צריך ללכת הביתה, לא בגללו, בגלל שהוא מכבד אותנו והוא יודע שבתור מאמן או מנג'ר הוא לא תרם למכבי ולהצלחתה.

הזיוני מוח האלה של מה שהוא עשה עד היום למכבי לא תופסים ואין לזה קשר.

כל הביקורת לגבי אבי היא מקצועית בלבד והיא בכלל לא אישית,

זה שיש אנשים כגון קוסטה וכ'ו ששונאים את אבי מרקע אישי זה נכון, אבל זה לא הקהל שאתה מדבר עליו ואתה כועס עליו.

כועסים על אבי ובצדק, אבל לא בגלל מי שהוא, אלא בגלל המקצועיות והחוסר יכולת להביא את הקבוצה להישגים כמנג'ר.

בקיצור, תפסיקו לזיין את המוח, אבי נמני לא מאמן, נקודה סוף.

אבי נמני לא מאמן???

הרכיב קבוצה חדשה מהקרשים עם צ'ק פתוח, הביא צוות מקצועי הכל כדי שיהיה למכבי את כל הכלים לרוץ לאליפות ואז מה תפטר אותו מחזור 11? לא תיתן לו לרוץ עד סוף העונה?

סוף העונה לא לקחנו אליפות אבי נמני נכשל נקודה, אבל תן לו עד הסוף העונה ואם זה לא מתאים לקהל המסריח הזה שנחשב "הכי גדול בארץ" עדיף שלא תבואו למשחקים ותשרקו בוז מהבית אני ייקנה את המנוי שלכם.