Jump to content

בושה

maccabist1

Recommended Posts

קהל של זונות, איזה אחד קאקא עובר ביציע (7) ומדרבן אנשים לקלל את נמני , טוען שגם בתור שחקן הוא הרס אותנו ואז כמובן כולם משתחווים לו ועושים כנדרש, היו קצת חילופי דברים בין תומכי נמני לשונאיו וכאן זה נגמר.

יש לי בשבילכם עצה אנשי הסטייקים פעם הבאה אל תשירו אבי נמני הביתה, פעם הבאה תשירו אבי נמני יבן זונה חולה Oרטן כי אצלכם הכל אפשרי.

אנשים חולארות באמצע המשחק חושבים כבר באיזה מחיר הם ימכרו את המנוי שלהם.

מה שמדהים פה שמזרחי יוצא נקי לגמרי פה, נראה לי הוא נהנה מהעובדה שהל מופל על אבי, אבל לפי מה שראיתי יוסי עמד על הקווים חיק הוראות וקבע את החילופים

זונות הבייתה .

אשכרה ניראה כאילו מלפני עונה אנשים רק מחכים שנימני ייפול

אני גם חושב שהוא עושה טעויות אבל בוא נסיים את העונה ואז נגיד תתפטר/תשאר

יש גם כאלה.

ויש הרבה שסתם צועקים מתוך תסכול ואחרי זה נרגעים

ויש כאלה (כמוני) שחושבים את זה אבל לעולם לא יצעקו למאמן להתפטר/לפטר..אי אפשר להכליל.

מי שצעק תתפטר בדקה ה 70 מבחינתי הבקיע את ה 2:0 היום...ברגע הזה היה לי ברור שנפסיד.

קהל של זונות, איזה אחד קאקא עובר ביציע (7) ומדרבן אנשים לקלל את נמני , טוען שגם בתור שחקן הוא הרס אותנו ואז כמובן כולם משתחווים לו ועושים כנדרש, היו קצת חילופי דברים בין תומכי נמני לשונאיו וכאן זה נגמר.

יש לי בשבילכם עצה אנשי הסטייקים פעם הבאה אל תשירו אבי נמני הביתה, פעם הבאה תשירו אבי נמני יבן זונה חולה Oרטן כי אצלכם הכל אפשרי.

אנשים חולארות באמצע המשחק חושבים כבר באיזה מחיר הם ימכרו את המנוי שלהם.

מה שמדהים פה שמזרחי יוצא נקי לגמרי פה, נראה לי הוא נהנה מהעובדה שהל מופל על אבי, אבל לפי מה שראיתי יוסי עמד על הקווים חיק הוראות וקבע את החילופים

זונות הבייתה .

אני מבין שאתה עצבני.

אבל בחיאת, אי אפשר לקרוא משפטים כאלו ממי שמכנה/מנסה לכנות את עצמו אוהד מכבי.

גם אם אתה אוהב את אבי נמני, בחיאת.

לא זה לא מעצבים, באמת לא מגיע לקבוצה הזאת קהל כזה (זבל)

אולי אם נרד ליגה יעזבו כל החרא שבקהל ונבנה קבוצה חדשה וקודם כל צריך להתחיל מהיציע הרבה לפני מאמן ושחקנים.

תקרא שוב את התגובה שלי.. הפועל הציגו יכולת פי 30 יותר חלשה ואחרי הפסדים מול עכו וקרית שמונה (בבית בבלומפילד מלא קיבלו 4) לא שמעת שריקות בוז

וגם אם כן ממש ממש בודדים.. בטח שלא קיללו את גוטמן ואבוקסיס

אולי אם נרד ליגה יעזבו כל החרא שבקהל ונבנה קבוצה חדשה וקודם כל צריך להתחיל מהיציע הרבה לפני מאמן ושחקנים.

תקרא שוב את התגובה שלי.. הפועל הציגו יכולת פי 30 יותר חלשה ואחרי הפסדים מול עכו וקרית שמונה (בבית בבלומפילד מלא קיבלו 4) לא שמעת שריקות בוז

צוות מקצועי שהביא דאבל+מסע מדהים בליגה האירופית תוך כדי הצגת כדורגל מדהים ביחס לליגה הישראלית.

הם עדיין מנצחים את כל הדרבים.

למה שיצעקו להם להתפטר?

מכבי עם חומר השחקנים הטוב בליגה,הבעייה שהיא קבוצה לא מאומנת,זה נשמע מצחיק אבל זה עובדתי.

נתחיל עם העמידה על המגרש,הם לא יודעים מה הם עושים על המגרש,זה פשוט מביך.

ווואלה,אפשר להבין את אותם אוהדים(אוהדי שער 13 שישבו מעליי וצעקו בוז,תתפטר ושאר דברים)פשוט קפאתי ולא יכולתי להגיד להם להפסיק כי אפשר להבין אותם.

אותם אוהדים יכולים להיות האבא והאמא של חלק מהילדים פה,הם ראו את מכבי הרבה לפנינו וכן,קבוצה עם תקציב כזה שנראים כך זו בושה לכדורגל,וכן,לא משנה מי על הקוים.

אגב,פשוט בושה לכדורגל שיש לנו מגן כמו גפני.

אני אוהד מכבי ת"א, אני הולך אחרי מכבי לכל מקום ואני לא מקלל את הקבוצה. לא מגיע לי שמכבי תרד ליגה, כמוני יש עוד המון.

אני מתקשה להחשיב אותך אוהד מכבי אם אתה מסוגל לדמיין שהקבוצה היחידה שמעולם לא ירדה ליגה (אחד ההשגים האחרונים שנשארו לנו) תרד ליגה, כדי "להעניש/לנקות" את הקהל.

וחדל זיוני שכל, הקהל של הפועל קילל את הפועל המון. גם בשנתיים האחרונות. ושרק בוז. על כלום. כמונו.

אז תפסיקו לפזול לצד השני ולגמור על הקהל, על הקבוצה, ועל המאמן שלהם. אני בחיי יום אחד לא קינאתי בהם/רציתי להדמות להם. לא מבין איך אתם מצליחים בכל פרמטר.

כל פעם שדיעה לא נוחה לכם אתם ישר צועקים "סטייקים סטייקים"

שתקו כבר

בדיוק.

תפסיקו,זה כבר מצחיק .

הקבוצה נראית פשוט רע,זה שיש לנו כמה נקודות זה לא אומר כלום וגם אם היינו סוחטים תיקו זה היה משקר אתהמצב

של הקבוצה,היא פשוט לא נראית טוב ולא מאומנת,זה פשוט מביך.

אני אוהד מכבי ת"א, אני הולך אחרי מכבי לכל מקום ואני לא מקלל את הקבוצה. לא מגיע לי שמכבי תרד ליגה, כמוני יש עוד המון.

אני מתקשה להחשיב אותך אוהד מכבי אם אתה מסוגל לדמיין שהקבוצה היחידה שמעולם לא ירדה ליגה (אחד ההשגים האחרונים שנשארו לנו) תרד ליגה, כדי "להעניש/לנקות" את הקהל.

וחדל זיוני שכל, הקהל של הפועל קילל את הפועל המון. גם בשנתיים האחרונות. ושרק בוז. על כלום. כמונו.

אז תפסיקו לפזול לצד השני ולגמור על הקהל, על הקבוצה, ועל המאמן שלהם. אני בחיי יום אחד לא קינאתי בהם/רציתי להדמות להם. לא מבין איך אתם מצליחים בכל פרמטר.

!

תן לי את גוטמן ואני מוותר על חצי מהסגל שלנו, זה יספיק לו כדי להביא דאבל קל.

רק תראה מה הוא מצליח להוציא מקבוצה שהבלם הפותח שלה הוא וואליד באדיר.

זה לא סותר שמדובר באישיות צבועה ומבחילה, אבל הוא איש מקצוע ענק.

שיתפטר , וכמה שיותר מהר .

שנים אנחנו צועקים שהשחקנים שמביאים למכבי נגרים ושנמאס מכל הארז מסיקה , ליאור גאן ומישאלוף למיניהם .

הינה בא גולדהר אמר לנו שאנחנו צודקים והחליף את כל הקבוצה אבל עדיין הקבוצה פשוט נראית רע !

לא מסתכל בכלל על הטבלה , אני מסתכל על השחקנים המצוינים שיש לי בקבוצה ואני מסתכל על זה שאני משחק היום מול סאלח חאסרמה יניב לביא ועדי אלישע והם שולטים לי במגרש ואני לא מצליח ליצור מצב כל המחצית השנייה .

על זה אני מסתכל ! תפתחו את העיניים , תודה רבה לנמני על מה שהוא תרם למועדון כשהוא היה שחקן וגם אחרי שהוא פרש אבל מספיק , מיצית בנאדם .

צוות מקצועי שהביא דאבל+מסע מדהים בליגה האירופית תוך כדי הצגת כדורגל מדהים ביחס לליגה הישראלית.

הם עדיין מנצחים את כל הדרבים.

למה שיצעקו להם להתפטר?

צודק ב1000 אחוז מה הם עשו לגיא לוזון להזכיר לך??

הדבר היחידי שהפשר להגיד על הקהל של מכבי שהוא מזוכיסט שאם כול המכות שאנחנו מקבלים עדיין מגיעים בכמויות עצומות לליגה המסריחה הזאת, אבל שרואים ששחקנים זורקים עליך זין(במיוחד מול עכו) אז בצדק הבוז הזה..

לא ניגמרה העונה צריך אבל להמשיך לבוא וליתמוך.. מזל שגם חיפה והפועל לא משהו ועוד יש קיזוז כלום לא ניגמר תיהיו אופתימים שבוע טוב...

אני חושב שנמני צריך ללכת,ויפה שעה אחת קודם. אבל אני לא אצעק את זה במגרש.. ולא כי הוא "אבי נמני" אני ממש לא מחסידי או אוהבי אבי.. פשוט כי הוא מאמן מכבי ת"א,ואני לא אצעק נגד אנשים שהם חלק מהקבוצה.

תן לי את גוטמן ואני מוותר על חצי מהסגל שלנו, זה יספיק לו כדי להביא דאבל קל.

רק תראה מה הוא מצליח להוציא מקבוצה שהבלם הפותח שלה הוא וואליד באדיר.

זה לא סותר שמדובר באישיות צבועה ומבחילה, אבל הוא איש מקצוע ענק.

אמרתי את זה, ואני אגיד את זה שוב.

אם גוטמן בא למכבי, אני מוכר את המנוי שלי לשער 8, עושה מנוי הכי קרוב לספסל שאפשר ומקלל אותו בכל רגע עד שאני אמות/אועף מבלומפילד/הוא ילך.

אני עוזב את הלימודים ומתפטר מהעבודה כדי להגיע לכל אימון במכבי ולקלל אותו.

ומשקיע את חיי בלדאוג שהבן זונה הזה לא יהיה במכבי.

אני אוהב את מכבי, אני רוצה שהיא תגיע הכי רחוק שאפשר. יכול להיות שגוטמן יכול להביא אותנו ל15 דאבלים רצוף. (לדעתי הוא אוברייטד, אבל זה לא הנושא)

אבל הוא חלאת אדם, הוא האדם שהכי דוחה אותי בעולם כיום. הוא צואה אנושית, הוא רפש.

ואת מכבי ת"א, יוביל, יאמן. בן אדם. ועל הדרך הוא גם נוגד את כל ערכי המכביזם שאני מכיר.

אני לא רוצה שהנושא הזה יהפוך לנושא גוטמן כן/לא, אז אני אשמח אם לא תגיב לי בנושא (וגם אם כן, אני מבטיח לא להגיב לך)

אני רק אסכם את זה בהלוואי שהוא ימות היום.

אמרתי את זה, ואני אגיד את זה שוב.

אם גוטמן בא למכבי, אני מוכר את המנוי שלי לשער 8, עושה מנוי הכי קרוב לספסל שאפשר ומקלל אותו בכל רגע עד שאני אמות/אועף מבלומפילד/הוא ילך.

אני עוזב את הלימודים ומתפטר מהעבודה כדי להגיע לכל אימון במכבי ולקלל אותו.

ומשקיע את חיי בלדאוג שהבן זונה הזה לא יהיה במכבי.

אני אוהב את מכבי, אני רוצה שהיא תגיע הכי רחוק שאפשר. יכול להיות שגוטמן יכול להביא אותנו ל15 דאבלים רצוף. (לדעתי הוא אוברייטד, אבל זה לא הנושא)

אבל הוא חלאת אדם, הוא האדם שהכי דוחה אותי בעולם כיום. הוא צואה אנושית, הוא רפש.

ואת מכבי ת"א, יוביל, יאמן. בן אדם. ועל הדרך הוא גם נוגד את כל ערכי המכביזם שאני מכיר.

אני לא רוצה שהנושא הזה יהפוך לנושא גוטמן כן/לא, אז אני אשמח אם לא תגיב לי בנושא (וגם אם כן, אני מבטיח לא להגיב לך)

אני רק אסכם את זה בהלוואי שהוא ימות היום.

אני מסכים אתך, וגם רשמתי שמדובר בחלאה.

המסר שלי היה שבשביל איש מקצוע כמוהו גם בחצי מהסגל שלנו נוכל להציג כדורגל נהדר.

יש לנו ספסל ששווה מקום שלישי בארץ, זה לא נתפס כמה איכות וכישרון יש בסגל הזה.

ומנגד לא נתפס איך הסגל הזה מתבזבז לנו מול העיניים.

מה קשור הגולים והתארים והנשמה? גם קלינגר היה שחקן גדול אבל מאמן קטן.

זה לא בושה להגיד שהוא לא מאמן ולקום וללכת, הוא הורס לעצמו בזה שהוא שם את עצמו בעמדה המרכזית... טוב לא יכול היה לצאת מזה וכולנו ידענו שאבי לא היה צריך את זה.

אם קלינגר לקחנו את האליפות היחידה שהייתה לנו בעשור שהיה..

אז מאמן קטן הוא לא. אני מתוודה שגם אני הייתי מהאלה שעשו מחאה על קלינגר בכך שהוא העיף את נימני גם אני לבשתי שחור

גם אני לא נכנסתי..

אבל אני טעיתי..אני יודע מה נימני עשה בכל הקריירה שלו אני ראיתי

אני אוהב את נימני ומכבד אותו ומחזיק ממנו סמל

אבל הוא לא מאמן מצטער להגיד לכם את זה מבחינה מקצועית הוא לא מאמן.

הדבר שאני חושב שהוא צריך לעשות זה לקחת צעד אחורה ולתת לאנשים אחרים לנהל את מכבי

זה שהוא היה שחקן גדול והביא הרבה דברים למכבי זה לא סיבה לכך שהוא צריך לקבל חסינות ולאמן את מכבי לנצח

לא הולך לא שיפנה את המקום..

ואני גם ממליץ לו לעשות את זה כי אנשים מאבדים את הסבלנות

ואני מממש לא רוצה לראות את נימני הופך למשה סיני של מכבי ת"א

יכאב לי לראות את זה.

נימני צריך לחשוב על המועדון ולזוז הצידה..ואפילו לא שיתפטר..שיתן חופש למזרחי וישב ביציע..שירד אל העם כמו שאומרים שיהיה בחיק האוהדים

גם אנחנו וגם הוא נהנה משנים טובות במכבי

ושוב יכול להיות שאני טועה ואני ישמח לראות את נימני לוקח אותנו אל האליפות בסוף מאי..

ותעשו טובה מנהלים אל תמחקו את ההודעה הזאת לקח לי זמן לכתוב אותה (משום מה אתם תמיד מוחקים את התגובות שלי)

די כבר עם הגוטמן הזה, שתחררו ממנו סה"כ מאמן עם קצת מזל , לקח בקרירה של 25 שנות אימון 3 אליפיות ואחת מהם בעזרת קיזוז, בלי הקיזוז הוא היה רק חולם על האליפות הזאת, בנוסף גוטמן בנאדם מגעיל עם אופי דוחה ולא משנה מה במכבי הוא לא יהיה.

השנה ביכולת הפועל יותר גרועים ממכבי, סופגים בצרורות והרבה משחקים נמצאים בפיגור.

זה שקולאטי לא פוגע ושטראובר מביא לקריית שמונה 3 נקודות זה לא אשמתו של נמני.

דבר אחד אתם שוכחים שהשחקן שעליו בנינו את העונה הזאת ואחד השחקנים המוכשרים פצוע ויחזור בינואר.

ואם אתם שואלים אותי הכל ישתה שיצחקי יחזור

א.גוטמן ואבוקסיס הביאו דאבל , ובין לבין הם מביאים להם דרבי אחרי דרבי אחרי דרבי - ככה שאנחנו לא בדיוק במצבם - בתקופת לנדאו ולוזון הם קיללו גם קיללו.

ב.הקהל של מכבי מצויין ברובו - השחקנים היום עד לדקה ה 70 קיבלו דחיפה אדירה (שהם לא ראויים לה לאור המחוייבות שלהם בשבועות האחרונים)

מ 13,000 אוהדים אין את זה בשום קבוצה אחרת בארץ , ויש למטבע הזה לצערי גם צד שני - שלא הולך הקהל מלחיץ עוד יותר.

ג.לקהל של מכבי יש חסרון אחד גדול - כשלא הולך הוא מתהפך על הקבוצה על המאמנים ועל מה לא...לפעמים בצדק ולפעמים לא

זה לא כולם וזה לא הרוב , ואין מה לעשות כדורגל הוא משחק של אמוציות ואנשים פורקים תסכול והרבה פעמים זה מזיק לקבוצה, אבל רבאק שחקני כדורגל מקצועניים צריכים לדעת לתפקד תחת לחץ .

לא הקהל הפסיד היום את המשחק , אבל מהדקה ה 70 הוא בהחלט הבטיח את ההפסד.

די כבר עם הגוטמן הזה, שתחררו ממנו סה"כ עם מזל , לקח בקרירה של 25 שנות אימון 3 אליפיות ואחת מהם בעזרת קיזוז, בלי הקיזוז הוא היה רק חולם על האליפות הזאת.

השנה ביכולת הפועל יותר גרועים ממכבי, סופגים בצרורות והרבה משחקים נמצאים בפיגור.

זה שקולאטי לא פוגע ושטראובר מביא לקריית שמונה 3 נקודות זה לא אשמתו של נמני.

דבר אחד אתם שוכחים שהשחקן שעחיו בנינו את העונה הזאת ואחד השחקנים המוכשרים פצוע ויחזור בינואר.

ואם אתם שואלים אותי הכל ישתה שיצחקי יחזור

אתה מדבר שטויות בכמויות אח שלי.

תנו לבנאדם לסיים את העונה,בואו לא נקבור שום דבר.

מבחינתי יש לבנאדם עד סוף העונה להוכיח מה הוא בנה ומה הוא הביא.

ובכל מקרה,לא אעודד כימעט אף פעם קריאות "תתפטר,תתפטר" במיוחד לא לאבי

מה גוטמן עשה בקריירה שלו?

בגלל שהוא לקח אליפות עם הפועל חיפה אז הוא נחשב למאמן גדול?

מספיק לראות איך הקבוצה שלו ממושמעת ואיך היא עומדת על המגרש,איזה קו של הגנה.

ובנתיים?תראה את התקפת הפועל,כמה שערים היא מונה,ושוב,מעלינו.

לפחות בדקות טובות של הפועל אתה רואה כדורגל יפה,אצלנו?נו,מילא.

גפני בהרכב אומר הכל.