Jump to content

בושה

maccabist1

Recommended Posts

אתם לא אמיתיים אם אתם חושבים שמדוניאנין שווה משהו אחריי המשחק היום. הבן אדם היה בלם קדמי ינעל רבאק, מה נסגר? אף אחד לא יודע איפה הוא משחק, אין מסירות, אין כלום.

ותפסיק לבלבל את המוח על מזרחי, החילופים האלה הם של שניהם ביחד, הרי מזרחי לא עושה כלום בלי לבקש רשות מנמני.

זה יפה איך תמיד כולם אשמים, אבל נמני יוצא נקי... אולי מספיק? היה שחקן ענק, אבל אנשים, הלו!! היו שחקנים גדולים אחרים במכבי ת"א, ולא קרה כלום שהם לא נמצאים במערכת היום!

נמני לאט לאט יהפוך למשה סיני של מכבי, זה מה שאתם רוצים? עדיף שיפסיק לבזות את עצמו, כי מאמן הוא לא, ואו שיעבור לעמדה ניהולית שוב ויחזור ליציע, או שיעזוב אותנו לנפשנו. כל עוד נמני דורש להיות הסמכות העליונה הבכירה במועדון, שום מאמן רציני לא יגיע לפה.

מדברים לי על זה שהקהל דרש את הראש של לוין, רב"ש, ואלי כהן? כן, כי מכבי לא נראתה כמו קבוצה גם תחתם. פעם אחת תביאו מאמן רציני כמו גוטמן, ואז תראו שיטה.

מדוניאנין לא שווה.

וקולאוטי לא שווה.

שטראובר לא שווה.

וזיו לא שחקן .

ואלברמן לא שחקן.

עזוב אותך , כולם כבויים ואני לא מאשים אותם , הציאו להם את החשק לשחק כבר...

עד שחדר ההלבשה לא יהיה בריא אף אחד לא יתרומם בקבוצה הזאת , מאור בוזגלו שעוד נתן משחק סביר גומר את המשחק בוכה על הספסל

נחמץ הלב.

זה בגלל שהוא לא רץ.

מי שחושב שמדוניאנין שיחק היום בתפקיד בלם צריך לפרוש לכדורסל.

הוא פשוט זוועה, זה לא קשור לעמדה שלו, לא בא לו לשחק!

הוא גם שם לך שני גולים מנצחים (נגד בית"ר והפועל פ"ת) שהוא הולך, גם בנבחרת הוא הולך.

זה סוג השחקן שהוא,אם ראית את הגול שהוא בישל בנבחרת אתה תבין שצריך חלוץ שיודע לעשות תנועה במכבי.

אם אתה זוכר מלפני 6 משחקים בערך ראינו את מדוניאנין מתחיל לבוא לקבל כדורים מהבלמים-זו הוראה ממאמן,ובשני המשחקים האחרונים שלו זה רק מתגבר הם חושבים שהוא קשר אחורי,לא יכול להיות שהוא ייגע בכדור לפני אלברמן וסידיבה כשיוצאים להתקפה :please:

אני בכלל חושב שהוא צריך לשבת על הספסל.

וגם אלברמן כמו שהוא נראה היום.

אם כולם גרועים , וגם מי שמחליף אותם בהרכב גרוע , וגם מי שמחליף מהספסל גרוע אז אפשר להגיע לשתי מסקנות:

א. יש לך סגל של 20 שחקנים גרועים חושך - אני לא חושב שזה המצב יש שחקנים פנטסטיים במכבי.

ב. יש בעיה אחרת במכבי , שהיא בחדר ההלבשה/מקצועית והיא מחלחלת לכולם ומשחיטה כל חלקה טובה.

למה לפני חודשיים כולם נתנו יותר ?...הם שכחו איך משחקים כדורגל ?

עזוב אחי , אתה בחור סופר אינטיליגנט - אתה גם מבין שיש פה הרבה מעבר..

הוא משחק קשר אחורי (נו כבר הבאתי הוכחה חותכת).

וזה התפקיד שהוא שיחק היום. הוא פשוט עשה את זה רע.

למרות שלא הגבת לתגובה המפורטת והמנומקת שלי,

אתה ראית את אותו משחק של מדו בנבחרת? לא.

אתה נולדת היום? לא.

יכול להיות הבדל של שמיים וארץ בין מה שכתוב ב"הרכבים" של תחילת המשחק, לבין תפקוד ראסמי. אז בחיאת.

שחקן כמו מדו שהוא "50 50" במכבי, וגם בנבחרת. יכול במכבי שיגידו לו "אתה עומד על החצי, אתה משיג כדור, אתה מנהל את מכבי מאחורה ומוציא התקפות" ושבנבחרת יגידו לו "כל פעם שהכדור אצלנו, אתה עף קדימה עם הקבוצה להגיע מהקו השני לשים את הגול/להכניס תכדור לשער"

אותו תפקיד, תפקוד שונה - 2 עולמות שונים לחלוטין.

אבל אני אמשיך, כולם מסכימים איתך. מדו עושה את התפקיד כקשר אחורי רע מאוד. שים אותו מקדימה!!

אתה חושב שאם הוא מקבל הוראה מנמני/מזרחי, אתה מאחורי חלוץ, אתה לא עובר את החצי אחורה. אתה עומד על ה40 מטר, מקבל כדור ויאללה, תדאג שהוא יהיה בשער. נראה לך שהוא ישחק אחורה? כבלם? קשר אחורי?

לא.

מה אתם רוצים הם בעטו פעם אחת למסגרת!

לנו היתה קורה ועוד איזה 5 הצלות של עמוס

קורה שלא הולך

כל שבוע ?

מצב אחד, קורה אחת - זה לא מספיק

בדרבי ונגד הפועל חיפה ונגד עכו (עד השער השני שלהם) גם זה לא היה לך.

ברצינות..אתם באמת חושבים שאלילת המזל החליטה שמכבי לא תנצח השנה ?

לא רציני.

אם כולם גרועים , וגם מי שמחליף אותם בהרכב גרוע , וגם מי שמחליף מהספסל גרוע אז אפשר להגיע לשתי מסקנות

א. יש לך סגל של 20 שחקנים גרועים חושך - זה לא המצב יש שחקנים פנטסטים במכביץ

ב. יש בעיה אחרת במכבי , שהיא בחדר ההלבשה/מקצועית והיא מחלחלת לכולם ומשחיטה כל חלקה טובה.

למה לפני חודשיים כולם נתנו יותר ?...הם שכחו איך משחקים כדורגל ?

עזוב אחי , אתה בחור סופר אינטיליגנט - אתה גם מבין שיש פה הרבה מעבר..

אני לא מבין מה לא ברור במה שאני כותב.

באמת שאני מנסה אבל אתם מבינים הפוך.

יש בעיה בצוות המקצועי- האשמה היא של אבי ויוסי. יוסי ואבי. אבי ויוסי.

לא אחד מהם, שניהם.

לא יכול להיות שמזרחי מוציא את בוזגלו ורק אל נמני באים בטענות.

וגם השחקנים אשמים. כמובן.

דייי כבר לזיין את המוח!!!

אבי נמני הוא המלך, אין שחקן, אין בן אדם, אין מישהו שאני אוהב יותר מאת אבי נמני, שהוא הכל מבחינתי

הסמל, הלב, מכבי בפני עצמו.

אבל דיייי!!! באמא שלכם תפסיקו לזיין כבר את המוח, מה הקשר בין מה שהוא עשה עד היום, כל הגולים , התארים, האהבה הניצחונות וההישגים לבין החוסר יכולת שלו כמאמן/מנג'ר/אפסנאי אנערף.

תקשיבו טוב, אני לא תומך ואני בטוח ש80% מהקהל הזה לא תומך בקריאות המכוערות של הטיפשים ביציע כבוד ובשער 2 לאבי, כי הם של אנשים מסכנים שרעבים לדם.

אבל אבי נמני לא מאמן, אבי נמני קיבל את הצ'אנס שלו, אבי נמני לא הוכיח את עצמו.

אבי נמני צריך ללכת הביתה, לא בגללו, בגלל שהוא מכבד אותנו והוא יודע שבתור מאמן או מנג'ר הוא לא תרם למכבי ולהצלחתה.

הזיוני מוח האלה של מה שהוא עשה עד היום למכבי לא תופסים ואין לזה קשר.

כל הביקורת לגבי אבי היא מקצועית בלבד והיא בכלל לא אישית,

זה שיש אנשים כגון קוסטה וכ'ו ששונאים את אבי מרקע אישי זה נכון, אבל זה לא הקהל שאתה מדבר עליו ואתה כועס עליו.

כועסים על אבי ובצדק, אבל לא בגלל מי שהוא, אלא בגלל המקצועיות והחוסר יכולת להביא את הקבוצה להישגים כמנג'ר.

בקיצור, תפסיקו לזיין את המוח, אבי נמני לא מאמן, נקודה סוף.

אני חושב שהוא סיכם את זה הכי טוב שאפשר. :g:

לא אחד מהם, שניהם.

כי אני לא נתפס להוצאה של בוזגלו (שאגב אני מניח שאם אבי לא היה רוצה שתקרה לא הייתה קורת אל תשלה את עצמך)ובונה סביבה תאורייה - רק אתה עושה את זה ואתה מפספס בגלל זה את הנקודה .

אני מסתכל אחורה , חודש חודשיים , איך אנחנו נראים היום איך נראינו לפני חודשיים שלוש , איך נראנו לפני שנה ושנתיים

אנשים לא צועקים לנמני/מזרחי (מבחינתי זה אותו דבר) ללכת בגלל החילוף הזה.

אל תתפס לזה זה הסימפטום בטח לא הסיבה.

אגב נמני שותף בקביעת ההרכב או שזה רק מזרחי ?

ונמני ידע לכפות על מזרחי את ההוצאה של סבן במחצית בדרבי (שהוא רוצה הוא יכול) , הוא רצה להוציא את מאור גם.

לא אחד מהם, שניהם.

שום מיזרחי ושום יוסי

טוב שלא האשמת גם את עובדיה

נימני מכין את הקבוצה קובע את ההרכב ולוחש על החילופים

מזרחי צועק מה לעשות על המגרש

שחקן עבר שיהיה הכי גדול בעולם לא יכול להיות מעל המועדון ולהחליט הכל לבד

גם מראדונה פוטר מנבחרת ארגנטינה זה לא בושה

שיתנו לו כסא כבוד או תפקיד מאוד מכובד אבל שיחליפו מאמן עכשיו!

נימני אשם במצב של מכבי היום

אבל האם הקהל שאהב אותו כל כך הוא זה שצריך לפטר אותו?

אממ כן?

זה לא שנימני יקום יום אחד ויהיה מאמן, הוא לא יודע לאמן חד וחלק.

אולי, בעוד כמה שנים, אחרי שהוא יצבור ניסיון וילמד בצורה יסודית את המקצוע, הוא יהיה מאמן.

עד אז? זה כמו שתקח אותי או אותך לבחור את ההרכב, ותאמין לי שנצליח יותר.

מאמן כדורגל זה מקצוע, לא חלטורה.

תודה, בנאדם שפוי.

קצת כבוד לא יזיק.

ובשום מקרה קהל לא צריך לפטר מאמן, יהיה אשר יהיה.

יש בעלים והוא קובע.

האם הוא ילך לבד?

עם כל האהבה אליו,הוא צריך לשחרר.ולבד הוא לא יעשה את זה מאלף ואחת סיבות.

שחקן גדול אין ספק.

מאמן? לא!

זה שהקהל קורא לו "הביתה" לא אורמ שהוא לא אוהב אותו,זה אומר שהוא פשוט צריך ללכת הביתה,נמאס מהאחיזת עיניים במשך 2 וחצי עונות!

תאמין לי שכל הקהל של מכבי עדיין אוהב אותו,ואוהב מאוד.פשוט עדיף גם למכבי גם לקהל וגם לנימני שהוא פשוט יזוז הצידה יקבל כבוד של מלך בVIP וזהו.

בלי לקרוא תנושא אתם קהל זבל ... העיקר לפטר כל מאמן שהיה פיטורים

הרסתם תקבוצה במקום לעודד מדקה 15 חיפשתם את נמני ...

תמשיכו לתת לכל הליגה לצחוק עלינו ועל התקשרות אין בכלל מה לדבר אתם רק נותנים להם דם

סיכום שלי למצב של היום:

"לא יודע מי יותר גרוע, הקהל או המאמן".

היום לראשונה מאז היותי אוהד כדורגל, רציתי לצאת עוד לפני שריקת הסיום, ואין שום קשר למה שהלך על המגרש.

אשכרה ניראה כאילו מלפני עונה אנשים רק מחכים שנימני ייפול

אני גם חושב שהוא עושה טעויות אבל בוא נסיים את העונה ואז נגיד תתפטר/תשאר

גולם אם אתה חושב שמדו משחק במקום הזה כי הוא רוצה אתה לא מבין בכדורגל מצטער.

סתכל על המשחקים בתחילת עונה, מדו שיחק שם? הוא שיחק מתחת לחלוצים ושם מקומו.

מאמנים בלי שום חוש לכדורגל לקחו שחקן מדהים וגמרו אותו

אממ כן?

זה לא שנימני יקום יום אחד ויהיה מאמן, הוא לא יודע לאמן חד וחלק.

אולי, בעוד כמה שנים, אחרי שהוא יצבור ניסיון וילמד בצורה יסודית את המקצוע, הוא יהיה מאמן.

עד אז? זה כמו שתקח אותי או אותך לבחור את ההרכב, ותאמין לי שנצליח יותר.

מאמן כדורגל זה מקצוע, לא חלטורה.

אז זהו שאני חושב שזה לא התפקיד של הקהל,

הוא ילך לבד תאמין לי.

לא מתאים לקלל שחקן עבר בקבוצה במיוחד שהוא לא הפנה לך גב.

כמו שלדעתי לא היה מתאים לקלל את אלי דריקס אז בזמנו

או כל שחקן עבר אחר

א. צריך לחנך את הקהל שהוא לא מפטר מאמנים - איך עושים את זה ? לא מקשיבים לו.

שיצעקו עד מחר - אם לא יפטרו זה ייגמר , ברגע שהקהל יבין שמאמנים באים/בולכים בסוף העונה ולא עפ"י גחמות הקהל הוא יפסיק לעשות את זה.

הבעיה שמי שמגן עכשיו על נמני וקורא לקהל סטייקים הם אותם אנשים שצעקו לקלינגר תתפטר מחזור 7 ולבן שמעון מחזור 8 ואני אפילו עוד זוכר את בדם ואש את אברם נגרש..אז הפוסל במומו פוסל - הגולם קם על יוצרו.

ב.בסוף העונה אבי נמני צריך לפנות את מקומו(כמובן שיוסי מזרחי ועובדיה איתו).

א. צריך לחנך את הקהל שהוא לא מפטר מאמנים - איך עושים את זה ? לא מקשיבים לו.

שיצעקו עד מחר - אם לא יפטרו זה ייגמר , ברגע שהקהל יבין שמאמנים באים/בולכים בסוף העונה ולא עפ"י גחמות הקהל הוא יפסיק לעשות את זה.

הבעיה שמי שמגן עכשיו על נמני וקורא לקהל סטייקים הם אותם אנשים שצעקו לקלינגר תתפטר מחזור 7 ולבן שמעון מחזור 8 ואני אפילו עוד זוכר את בדם ואש את אברם נגרש..אז הפוסל במומו פוסל - הגולם קם על יוצרו.

ב.בסוף העונה אבי נמני צריך לפנות את מקומו(כמובן שיוסי מזרחי ועובדיה איתו).

זה כל הסיפור.

אם נמני יכשל בסוף העונה ולא יביא/ילחם על האליפות, אז הוא ילך הבייתה, עד אז הקהל יכול להמשיך לקלל לשרוק בוז, לא יעזור לו, נמני ישאר עד סוף העונה.

אני אגיד את זה בקצרה כי המשחק הזה פשוט גמר אותי.

הקהל היום שצעק וקילל צריך להתבייש. כל הסטייקים בשער 2 ו-13 שקיללו בשבילי הם חבורה

של אפסים שלא משנה מי יעמוד על הקווים הם בסופו של דבר ירצו שיתפטר. אותו דבר גם למי שקילל בשער 8, להקיא עליכם.

זה בדם שלכם לצעוק להתפטר, אתם לא יכולים בלי זה. כל מאמן שעבר פה בשנים האחרונות קיבל את הקללות שלכם.

אני מציע לכם להתפטר ושבלומפילד יהיה נקי מאפסים כמוכם. תתביישו!

יש הרבה בעיות מקצועיות במכבי, אבל זה בטח לא מצדיק התנהגות מבישה שכזו 20 דקות לפני סיום המשחק כשהקבוצה בפיגור של שער וצריכה דחיפה. עם כאלה אוהדים, מי צריך אויבים.

אני לא בא לבקר את ההחלטה של השחקן לעבור לשער 8 (אני מניח שהיא היתה רציונאלית ומתבקשת בהינתן הנסיבות) אלא רק להצביע על תוצאה בשטח של המעבר מנקודת מבט של יושב שער 13: מבחינה אסטרטגית, איבדתם "שליטה" בכל הגוש המקורה (גם בקטעי העידוד העניין הזה מורגש מאד). תוך כדי שצפיתי היום בתדהמה בהמון הזועם וצמא הדם, לא יכולתי שלא לחשוב על הסיכוי (כמובן שאי אפשר באמת לדעת) שהדברים לא היו מגיעים לידי כך אם השחקן ה12 היה ממוקם כמו בשנה שעברה.

יש הרבה בעיות מקצועיות במכבי, אבל זה בטח לא מצדיק התנהגות מבישה שכזו 20 דקות לפני סיום המשחק כשהקבוצה בפיגור של שער וצריכה דחיפה. עם כאלה אוהדים, מי צריך אויבים.

אני לא בא לבקר את ההחלטה של השחקן לעבור לשער 8 (אני מניח שהיא היתה רציונאלית ומתבקשת בהינתן הנסיבות) אלא רק להצביע על תוצאה בשטח של המעבר מנקודת מבט של יושב שער 13: מבחינה אסטרטגית, איבדתם "שליטה" בכל הגוש המקורה (גם בקטעי העידוד העניין הזה מורגש מאד). תוך כדי שצפיתי היום בתדהמה בהמון הזועם וצמא הדם, לא יכולתי שלא לחשוב על הסיכוי (כמובן שאי אפשר באמת לדעת) שהדברים לא היו מגיעים לידי כך אם השחקן ה12 היה ממוקם כמו בשנה שעברה.

צעקו לקלינגר ולרב"ש תתפטר כשהשחקן ישב ב11.

זה המנטליות של הקהל ביצעים האלה - לא קשור לשחקן והשחקן לא יצליח לחנך את הקהל.

צריך לגמול את הקהל מההתמכרות הזאת ע"י התעלמות מוחלטת ממנו , לא מפטרים מאמנים !!!

נמני רוצה שיתפטר לא רוצה הוא מאמן עד סוף העונה.