Jump to content

בושה

maccabist1

Recommended Posts

תשובה קלה

אם המאמן הבא נכשל כן גם ממנו אני אבקש להתפטר

לא במחזור 22 כי לא הוא הביא את השחקנים אבל במחזר 36 כן אם הוא לא הצליח לעשות כלום

ניר לוין אימן את מכבי

שנה ראשונה החליף את שלמה שרף לא היה לו שום נגיעה לקבוצה הוא חיבר אותה ובסופה של אותה עונה

הביא גביע ומקום שלישי

עונה אחרי הוא בנה את הקבוצה

לא היתה עונה מי יודע מה מוצלחת וממחזור 10 קראו לו להתפטר (מוכר לכם?)

בסופה של אותה עונה הביא שוב גביע !

עונה אחרי הוא כבר לא היה במכבי

לאחר מכן הגיע לקדנציה שנייה במכבי אחרי שפיטרו את אלי כהן

בלי תקציב בלי שחקנים בלי בעלים בלי כלום הוא התחיל לאמן את מכבי

3 מחזורים אח"כ כבר קראו לו להתפטר

בסוף העונה הוא קיבל שחרור

מישהו יכול להגיד לי למה לניר לוין לא הגיע צ'אנס?

וכן אותם מקללים את ניר לוין (ואני יכול להעלות הוכחות) הם אלו שמגבים את נימני היום

מה הם למדו מהטעויות שלהם?

תפסיקו לזיין את השכל ותהיו אמיתים ותגידו אנחנו רוצים את נימני במכבי בגלל שזה נימני

ולא בגלל שאנחנו מאמינים שהוא יכול להביא לנו תוצאות וכל זיוני השכל האלה

תהיו קצת אמיתים עם עצמכם זה לא כזה נורא

קודם כל תפסיק עם ההכללות.

נכון, אני רוצה את נימני במכבי (לא בכל מחיר), אבל קודם כל אני בעד לתת זמן למאמן.

אני אישית לא צעקתי לאף מאמן להתפטר מאז גרנט.

ואני כן למדתי מהטעות שלי.

יש את הקבוצה ששמה את נימני לפני מכבי, אבל יש עוד קבוצה אחרת גדולה מאוד שחושבת שעדיף לתת לו זמן מאשר לזעזע את הקבוצה.

ולא נראה לך שזה לא הגיוני להחליף 3 מאמנים בעונה?

ואחרי זה אתה מביא את ניר לוין כדוגמא לקהל החולה שלנו, שבעצם חושב כמוך?

ואם מישהו הביא את השחקנים אתה לא חושב שמגיע לו קצת יותר זמן?

חוץ מזה, עם סגל כזה, אם אתה טוען שנימני לא יודע לאמן ואחרי 11 מחזורים מתלונן שהוא לא חיבר את הקבוצה, איך אתה מוכן לתת למאמן אחר עם סגל כזה טוב 24 מחזורים לחבר את הקבוצה?

לא הביא אותם? תירוץ קלוש. היה מת להביא אותם.

ומי המשועמם שכל היום עובר בפורום ומחלק לייקים להודעות אנטי נימניות?!?!

אם אני לא טועה, על דריקס נאסר לעסוק בכדורגל למשך תקופה קצובה של כמה שנים בעקבות החוזה הכפול של ראזיץ.בא פדרמן ולקח אותו ובעצם השכיח את העניין הזה.

דריקס הוא דוגמה נדירה לאדם שכל הזמן מתקדם בתפקיד ובשכר ללא ממש קשר לפועלו(מאמן בהרצליה-מאמן הנוער במכבי-אחראי מחלקת נוער במכבי-מנכל מכבי-איש השיווק של מכביסל).הוא עוד יסים כראש ממשלה.. ככה במקרה, בלי שהתכוון.

קודם כל תפסיק עם ההכללות.

נכון, אני רוצה את נימני במכבי (לא בכל מחיר), אבל קודם כל אני בעד לתת זמן למאמן.

אני אישית לא צעקתי לאף מאמן להתפטר מאז גרנט.

ואני כן למדתי מהטעות שלי.

יש את הקבוצה ששמה את נימני לפני מכבי, אבל יש עוד קבוצה אחרת גדולה מאוד שחושבת שעדיף לתת לו זמן מאשר לזעזע את הקבוצה.

ולא נראה לך שזה לא הגיוני להחליף 3 מאמנים בעונה?

ואחרי זה אתה מביא את ניר לוין כדוגמא לקהל החולה שלנו, שבעצם חושב כמוך?

ואם מישהו הביא את השחקנים אתה לא חושב שמגיע לו קצת יותר זמן?

חוץ מזה, עם סגל כזה, אם אתה טוען שנימני לא יודע לאמן ואחרי 11 מחזורים מתלונן שהוא לא חיבר את הקבוצה, איך אתה מוכן לתת למאמן אחר עם סגל כזה טוב 24 מחזורים לחבר את הקבוצה?

לא הביא אותם? תירוץ קלוש. היה מת להביא אותם.

ומי המשועמם שכל היום עובר בפורום ומחלק לייקים להודעות אנטי נימניות?!?!

אני לא מכליל

נתקן ונאמר ש90% רוצים את טובת נימני לפני טובת מכבי

אני לא בטוח שכל מאמן היה רוצה את סבן וגפני בסגל שלו וניתן לו להנות מהספק

כמו שאמרתם בשנה הראשונה זה לא נימני זה רן בן שמעון

בכדורגל העניין פשוט בכל הקבוצות בעולם זה לא חדש במכבי

לא הצלחת בקבוצה גדולה

הדין שלך פשוט

לעזוב ולפנות את השטח למישהו יותר טוב ממך

הדוגמה של ניר לוין היתה לאותו קהל שצעק לפטר אותו והיום צועק להשאיר את נימני

ראה מקרה טומאסיץ' שקיללו אותו במשחק אימון אבל שנימני השאיר אותו עשו ממנו שחקן ענק

גם גרנט שצעקו לפטר אותו ממכבי זה היה מוצדק ב100% וגם קלינגר

הטעויות היו אצל אלי כהן ורן בן שמעון

אני האחרון ששונא את נימני אני פשוט מעמיד את טובת הקבוצה לפניו

בעיני יש מכבי ת"א כי שום שחקן לא מעל המועדון!

אני צעקתי למאמנים הקודמים ללכת ואני אמשיך לצעוק למאמנים הבאים שלא יצליחו

כולם אומרים איזה קהל חרא אנחנו

להזכירך עד דקה 74 היה עידוד מטורף כולל משער 13 דחיפה ענקית לקבוצה שלא הצליחה לחבר פס

בדקה ה74 בא חילוף מוזר שמשום מה הפעם שבר את גב הגמל משהו שכנראה העיר את כולם

שאבי בתאכלס לא הבנתי מה אתה רוצה עדיין?

אתה חושב שזה טוב אם נימני ומזרחי יעזבו באמצע העונה וישאירו את הקבוצה לאיזה מאמן סוג ב' שיבוא ויגיד שהעונה הוא לא הביא את השחקנים ואי לכך ובהתאם לזאת הוא יתמקד יותר בעונה הבאה?נו באמת כאילו אנחנו לא יודעים איך העסק הזה הולך.

להגיד לך משהו מפתיע(?)אני חושב שנימני יביא אליפות העונה.גם לא צריך להיות מבין גדול כדי להגיד שמכבי תשתפר.

אז תפסיקו להלחיץ את כל העולם ואישתו ותקחו דברים בפרופורציות כי סה"כ אנחנו אחרי 11 מחזורים ואף אחד לא מת עדיין.אגב,אני בטוח שאם נימני יכשל העונה הוא יעזוב ואני יתמוך בעזיבה שלו לטובת תפקיד ניהולי כלשהו שלא יהיה קשור לצוות המקצועי.

ודבר אחרון,

אני מקווה שזו טעות אבל אם זו לא טעות אתה חי בסרט חבר ואין לך מושג מה קורה בקהל שלך.מי שפאנט נימני ועשה מנוי גם לבית"ר כשנימני נזרק ממכבי הם להערכתי חבורה של 10 אנשים שמייצגים את עצמם בלבד ולא את אוהדי מאות אלפי אוהדי מכבי.

ביום שתהיה היררכיה מסודרת במכבי, הכל יהיה בסדר, אבל עד אז, נמני הוא כביכול מנג'ר ובפועל מאמן, מזרחי כביכול מאמן אבל בפועל כלום, עובדיה כביכול עוזר מאמן אבל אלוהים יודע מה התפקיד שלו, אבל מדי פעם הוא קופץ לקווים לביקור.

אם אני לא טועה, על דריקס נאסר לעסוק בכדורגל למשך תקופה קצובה של כמה שנים בעקבות החוזה הכפול של ראזיץ.בא פדרמן ולקח אותו ובעצם השכיח את העניין הזה.

דריקס הוא דוגמה נדירה לאדם שכל הזמן מתקדם בתפקיד ובשכר ללא ממש קשר לפועלו(מאמן בהרצליה-מאמן הנוער במכבי-אחראי מחלקת נוער במכבי-מנכל מכבי-איש השיווק של מכביסל).הוא עוד יסים כראש ממשלה.. ככה במקרה, בלי שהתכוון.

מישהו מכל זייני המוח פה פעם התעסק ברצינות עם אלי דריקס ?

מישהו מכם מכיר אותו ? עבד מולו ? או שהכל שמועות.

יש לאלי דריקס הרבה חסרונות ( ואנשים יודעים פה איזה מריבות היו לי איתו וכמה הוא "אוהב" אותי )

אבל אלי דריקס הוא אחד האנשים היותר מרשימים והיותר משכנעים, הוא אולי לא גאון אבל הוא בטח לא טיפש והוא בניגוד להמון אנשים מנסה כל הזמן ללמוד ולהשתפר חבל שאנשים מזלזלים סתם במי שהם לא מכירים.

"הצבר"

יש לאלי דריקס הרבה חסרונות ( ואנשים יודעים פה איזה מריבות היו לי איתו וכמה הוא "אוהב" אותי )

אבל אלי דריקס הוא אחד האנשים היותר מרשימים והיותר משכנעים, הוא אולי לא גאון אבל הוא בטח לא טיפש והוא בניגוד להמון אנשים מנסה כל הזמן ללמוד ולהשתפר חבל שאנשים מזלזלים סתם במי שהם לא מכירים.

"הצבר"

כן,אני מכיר את דריקס עוד מימיו עם חנות הבגדים בקניון ברוך.

וכן דריקס כזה...הכל בטעות....אה והחנות שם נסגרה.

אני לא מכליל

אני לא בטוח שכל מאמן היה רוצה את סבן וגפני בסגל שלו וניתן לו להנות מהספק

כמו שאמרתם בשנה הראשונה זה לא נימני זה רן בן שמעון

בכדורגל העניין פשוט בכל הקבוצות בעולם זה לא חדש במכבי

לא הצלחת בקבוצה גדולה

הדין שלך פשוט

לעזוב ולפנות את השטח למישהו יותר טוב ממך

הדוגמה של ניר לוין היתה לאותו קהל שצעק לפטר אותו והיום צועק להשאיר את נימני

ראה מקרה טומאסיץ' שקיללו אותו במשחק אימון אבל שנימני השאיר אותו עשו ממנו שחקן ענק

גם גרנט שצעקו לפטר אותו ממכבי זה היה מוצדק ב100% וגם קלינגר

הטעויות היו אצל אלי כהן ורן בן שמעון

אני האחרון ששונא את נימני אני פשוט מעמיד את טובת הקבוצה לפניו

בעיני יש מכבי ת"א כי שום שחקן לא מעל המועדון!

אני צעקתי למאמנים הקודמים ללכת ואני אמשיך לצעוק למאמנים הבאים שלא יצליחו

כולם אומרים איזה קהל חרא אנחנו

להזכירך עד דקה 74 היה עידוד מטורף כולל משער 13 דחיפה ענקית לקבוצה שלא הצליחה לחבר פס

בדקה ה74 בא חילוף מוזר שמשום מה הפעם שבר את גב הגמל משהו שכנראה העיר את כולם

דבר ראשון - תגדיר "לא הצלחת".

המטרה שלנו היא להתמודד חזק על האליפות, יש כאלה שיגידו לקחת אליפות.

אתה יכול להגיד כבר עכשיו עם הצלחנו או לא?

כי אני לא יכול.

סוף העונה נדע, ואם הוא לא הצליח, אז אתה צודק, הוא יצטרך לפנות את המקום למישהו יותר טוב ממנו.

אבל בינתיים אתה מודה שלפטר מאמנים במחזורים 2 ו-8 היו טעויות, וצועק למאמן להתפטר במחזור 11.

אני יודע שאתה מסתכל על הבן אדם ולא על המחזור, אבל אם תסתכל עוד פעם, המצב שלנו בטבלה יותר טוב היום מאשר כשבן שמעון ואלי כהן פוטרו.

וזה שהיה עידוד עד דקה 70 לא נותן לכם לגיטימציה לקלל אחר כך.

אתה חושב שאם תקלל הם פתאום כן יצליחו לחבר פס?

מה שעשית זה גרמת להם לעלות עם רגליים רועדות למשחק הבא (אני בכלל לא מדבר על ה-20 דקות שנשארו).

חוץ מזה לקבל החלטות מקצועיות זה לא מתפקידך כאוהד (חוץ ממקרים קיצוניים).

על אלה שאוהבים את נימני יותר ממכבי אני מפסיק את הדיון, כי אנחנו מתווכחים פה על אחוזים שאני לא יודע מאיפה אתה מביא אותם.

וכי אני לא אחד מהם ולא מכיר אחד כזה.

בושה שאנחנו מתעסקים בדברים האלה, כשבצד השני...

קסטור אל תדאג

גם הם אוכלים את עצמם בצד השני, בזמן שלנו בכדורסל יש כמה אליפויות אירופה וכל שנה ביורוליג, קבוצת הכדורסל שלהם מתמודדת עם קבוצות כמו מעלות תרשיחא.

והם אוכלים על זה את הלב, גם כאלה שכדורסל לא מעניין אותם.

שאבי בתאכלס לא הבנתי מה אתה רוצה עדיין?

אתה חושב שזה טוב אם נימני ומזרחי יעזבו באמצע העונה וישאירו את הקבוצה לאיזה מאמן סוג ב' שיבוא ויגיד שהעונה הוא לא הביא את השחקנים ואי לכך ובהתאם לזאת הוא יתמקד יותר בעונה הבאה?נו באמת כאילו אנחנו לא יודעים איך העסק הזה הולך.

להגיד לך משהו מפתיע(?)אני חושב שנימני יביא אליפות העונה.גם לא צריך להיות מבין גדול כדי להגיד שמכבי תשתפר.

אז תפסיקו להלחיץ את כל העולם ואישתו ותקחו דברים בפרופורציות כי סה"כ אנחנו אחרי 11 מחזורים ואף אחד לא מת עדיין.אגב,אני בטוח שאם נימני יכשל העונה הוא יעזוב ואני יתמוך בעזיבה שלו לטובת תפקיד ניהולי כלשהו שלא יהיה קשור לצוות המקצועי.

ודבר אחרון, אני מקווה שזו טעות אבל אם זו לא טעות אתה חי בסרט חבר ואין לך מושג מה קורה בקהל שלך.מי שפאנט נימני ועשה מנוי גם לבית"ר כשנימני נזרק ממכבי הם להערכתי חבורה של 10 אנשים שמייצגים את עצמם בלבד ולא את אוהדי מאות אלפי אוהדי מכבי.

פלג אם אחרי 20 משחקים וכמעט 5 חודשים הקבוצה לא מחוברת כלום לא יחבר אותה כבר.

בטח לא המאמן.

זה לא סרט בהוליווד פה....

ואהת אכן מפתיע אותי.

לגבי המ שכתבת? אלו יותר מ10 אנשים ואתה יודע את זה טוב מאוד.

יש אנשים שאסור להגיד לידם את השם נמני בלי להשפיל מבט והם נסחפים, בנתיים לאבי אין שום הישג כמאמן.

ושוב אני אציין, אף אחד פה לא רוצה שאבי יילך ממכבי בכלל.

אף אחד בפורום הזה לא מסכים עם קללות באמצע משחק.

מודה ומתוודה, אני לא אוהב את אבי המאמן.

במגרש? אני אתן 90 דקות של תמיכה בקבוצה ובכל הקבוצה הזאת, כולל באבי נמני גם אםא ני לא אוהב את מה שהוא עושה.

מי שלא מאמין לי?

1) שיבוא לראות.

2) שיזדיין.

כל מי שטוען שאני שונא את אבי נמני? שימצוץ לי, האמת ידועה וכתבתי אותה אלף פעם, אני לא מאמין בו כאדם שיביא את מכבי להישגים (אני אשמח לטעות!!) ומבחינתי מכבי שלא מצליחה=נזק למכבי.

הכי פשוט, אם נצליח? אני הראשון שיכתוב נושא שטעיתי (וכבר עשיתי את זה בשמחה כי מכבי הצליחה והאגו שלי לא משחק תפקיד).

אז או שתתחילו לענות לעניין (ותנסו לגונן על זה שמכבי פשוט לא פוגעת וכל הצוותה המקצועי לא מתפקד) ולא רק אבי אבי ואבי, או שתםסיקו לנגן על זה שכל מי שמעביר ביקורת (עניינית לחלוטין) שונא את אבי.

"הצבר"

מכיר אותו ולא פעם יצא שאני גם מכיר את האחראים עליו.

אין מה לעשות, הוא לא מסוגל לנהל דברים ברמות האלה, הוא כשלון עצום בכדורגל שעבר לכדורסל רק כי הוא איש של פדרמן וזאת גם הסיבה שהוא מתקדם שם.

פלג אם אחרי 20 משחקים וכמעט 5 חודשים הקבוצה לא מחוברת כלום לא יחבר אותה כבר.

בטח לא המאמן.

זה לא סרט בהוליווד פה....

ואהת אכן מפתיע אותי.

לגבי המ שכתבת? אלו יותר מ10 אנשים ואתה יודע את זה טוב מאוד.

יש אנשים שאסור להגיד לידם את השם נמני בלי להשפיל מבט והם נסחפים, בנתיים לאבי אין שום הישג כמאמן.

ושוב אני אציין, אף אחד פה לא רוצה שאבי יילך ממכבי בכלל.

אף אחד בפורום הזה לא מסכים עם קללות באמצע משחק.

מודה ומתוודה, אני לא אוהב את אבי המאמן.

במגרש? אני אתן 90 דקות של תמיכה בקבוצה ובכל הקבוצה הזאת, כולל באבי נמני גם אםא ני לא אוהב את מה שהוא עושה.

מי שלא מאמין לי?

1) שיבוא לראות.

2) שיזדיין.

כל מי שטוען שאני שונא את אבי נמני? שימצוץ לי, האמת ידועה וכתבתי אותה אלף פעם, אני לא מאמין בו כאדם שיביא את מכבי להישגים (אני אשמח לטעות!!) ומבחינתי מכבי שלא מצליחה=נזק למכבי.

הכי פשוט, אם נצליח? אני הראשון שיכתוב נושא שטעיתי (וכבר עשיתי את זה בשמחה כי מכבי הצליחה והאגו שלי לא משחק תפקיד).

אז או שתתחילו לענות לעניין (ותנסו לגונן על זה שמכבי פשוט לא פוגעת וכל הצוותה המקצועי לא מתפקד) ולא רק אבי אבי ואבי, או שתםסיקו לנגן על זה שכל מי שמעביר ביקורת (עניינית לחלוטין) שונא את אבי.

קוסטה תאמין לי גם המשתמש הכי קשה הבנה (כולל ראש קופסא) כבר הבין שאתה לא אוהב את נימני.זה לא שייך,לא רלוונטי ובטח שלא קשור לנושא.לצורך העניין,אני לא אוהב את בוזגלו אז?

מעבר לזה אתה מערבב פה בין בשר וחלב ולא הבנתי בכלל איך אתה כותב בכמה הודעות שאתה מאמין שהקבוצה תפתיע העונה ותשתפר מאוד אבל לא מאמין בצוות המקצועי,כאילו אמור להיות במשפט קשר לוגי אבל כנראה שאני הדפוק פה ולא מבין מה אתה רוצה להגיד(האמת אני גם לא מצליח להבין הרבה חוץ מזה שאתה לא!!! שונא את נימני וכן רוצה בהצלחת מכבי,סבבה.).

זה לא סרט הוליווד פה?

תגיד לי רגע אתה באמת מתכוון למה שאתה כותב?!

אנחנו כולה 2.5 נקודות מהמקום הראשון,איך עשית פה דמגוגיה והעברת אותנו לאיזור התחתון בטבלה ושרפת את כל הסיכויים שלנו לזכות באליפות המצ'וקמקת הזאת??

אגב,יהיו הרבה אוהדי הפועל שדווקא חושבים שהליגה הזאת היא הוליווד ובגדול אחרי העונה שעברה אבל בקטנה,אנשים שוכחים מהר מאוד דברים שקורים.

לגבי המעריצים של נימני,אז יש לו תומכים בקהל וזה מובן מאליו.מה שאני לא מסכים איתך וחושב שאתה מגזים ומתפזר זה הניסיון שלך לעוות את העובדות ולצייר את המצב כאילו שיש יותר מ-15 אנשים בלחץ ששמים את נימני מעל למכבי,כי אין יותר מ15(שוב בלחץ ואני מכיר גם את העניין שחלקם עשו מנוי לבית"ר כשנימני עבר למכבי)

אוהדים כאלו זה אוהדי נימני מסכים איתך לגמרי אבל רגע,אתה יכול להשוות אותם לאלפי אוהדי מכבי שמגיעים למשחקים כל שבת וחיים את הקבוצה כל יום?

לא רגע,באמת אפשר להשוות:15 אוהדים ל10 אלף אוהדים?

אז אפשר לסכם את הנושא ולהגיד שהצוות המקצועי והשחקנים לא מרשימים כרגע והם יכולים להוציא מעצמם הרבה יותר ואני מאמין שזה יקרה בטווח הקצר.

חוץ מזה,אני לא מבין למה יש בפורום הזה אנשים שנהנים מזה שהתקשורת חותכת את נימני ומכבי.תתבגרו אנשים במיוחד מי שעבר את גיל 50 ועדיין מחפש אקשן במקומות הלא נכונים.

לכל הכלבים שתקעו סכין בגב לאבי,תשמעו את הראיון עם יוסי מזרחי.

נראה לך? עכשיו הם יגידו שהוא מפחד מנמני, ואבי שלח לו את יוסי הררי.

לכל הכלבים שתקעו סכין בגב לאבי,תשמעו את הראיון עם יוסי מזרחי.

מה הוא מבין המזרחי הזה,הוא כולה בובה לא?

פוליטיקאים בשקל.

נראה לך? עכשיו הם יגידו שהוא מפחד מנמני, ואבי שלח לו את יוסי הררי.

הוא לא מפחד מנמני, הוא מפחד לאבד את מקום העבודה שלו.

מזרחי אמר את מה שאמר כדי להרגיע את המערכת, זה עדיין לא אומר שהוא קובע משהו במכבי.

אגב הוא גם השחיל בין השורות אזכור שנמני הוא הסמכות העליונה, ואם נפרש את הסאב טקסט - מה אתם רוצים ממני, זה נימני וההרכבים ההזויים שלו.

הנה קח את הטקסט מר רש"י כדי שלא תתבלבל בפירושים:

נמני עומד מול התקשורת אחרי משחקים, אתה לא סתם מאמן, היית בעמדות בכירות בכדורגל. איפה תפקיד המאמן בקטע הזה?"בחיים לא ברחתי מאחריות ולא אברח מאחריות. אני אחראי הכי הרבה למצב של מכבי. אם היו נותנים לי לדבר, הייתי מדבר על זה הרבה לפני כן. אני ואבי אחראים יחד לתפקוד הקבוצה. אני יותר אחראי על התפקוד של הקבוצה. אני לא דואג. כואב לי שמפילים על אבי הכל יותר מכל השטויות שמפילים עליי. כל אלו שכותבים עליי יכולים לחיות עוד 400 שנה מצידי".

אחת הבעיות שבגללן שאלו איפה מזרחי בתמונה, הן כי הקריאות של מכבי היו נגד נמני ולא נגדך"אני לא אאוטסיידר. באתי בסיטואציה שלא הייתי מגיע לכל קבוצה במצב הזה. הגדרנו מראש שנמני הוא הסמכות המקצועית העליונה. הגעתי כמאמן ולא כעוזר. האחריות היא לא של נמני בשום פנים ואופן. אנחנו עובדים יחד ומקבלים החלטות יחד".

הציפיות לא מפחידות אותנו. העניין זה לדעת לעבור את הימים הקשים ולהישאר שקולים. אנחנו צריכים להוריד את הלחץ מהשחקנים ולהחזיר להם את האמונה

מה אתה מרגיש לגבי הביקורת?"אני לא מופתע מהתגובות כי אין תרבות בכדורגל שלנו. כולם ציפו שקבוצה שנבנתה ככה תיראה הרבה יותר, אבל הביקורת בחלק מאמצעי התקשורת היא מגעילה ולא מוסיפה כבוד. עושים מכל מעידה קטנה סיפור גדול. אנחנו בליגה, ליגה זה מרתון, לפעמים יש תוצאות פחות טובות ומשחקים פחות טובים".

עדיין אומרים שמכבי היא אחת הפייבוריטיות לזכיה באליפות"אוי ואבוי אם זה לא היה המצב. הציפיות לא מפחידות אותנו. העניין זה לדעת לעבור את הימים הקשים ולהישאר שקולים. אנחנו צריכים להוריד את הלחץ מהשחקנים ולהחזיר להם את האמונה".

ולבסוף:

האם האליפות היא עדיין המטרה?"המטרה הייתה ועדיין להיאבק על האליפות עד השניה האחרונה. אם נעשה את זה ולא נזכה, זה עדיין בסדר. אם לא נצליח זה יהיה כישלון".

אז לפי הפרשנות המקראית שלך מהטקסט של ואן,המאמן שלך מזרחי הוא לא רק מריונטה אלא גם שקרן שמסלף את האמת כדי לא לאבד את מקום העבודה שלו(אגב,תשמע סוד-יותר משתלם לו שגולדהאר יפטר אותו והוא ישב בבית עם אחלה משכורת כל חודש).

עד מתי אוהדים כמוך???

חלאס נייק, וחלאס FEAR (וכל מי שיקפוץ לביצה הזאת)

אין לאף אחד מכם מושג ירוק לגבי הראיון הזה. זה יכול להיות ראיון של מזרחי מדבר מהלב, זה יכול להיות ראיון של מזרחי שהוזמן ע"י נמני, זה יכול להיות ראיון של מזרחי שבכלל הנהלת מכבי ביקשה, כי היא רואה שיוצאים נגיד נמני ורוצה להרגיע את הרוחות.

אין לאף אחד מכם שום דרך לדעת, והכל פה מאוד הגיוני. אז למה רק לחפש כל הזמן לריב על זה, זה הפך את הפורום למקום של גועל נפש. ממש כאילו הוא נחצה ל2 מחנות (ולא פעם הפורום הוא מראה של היציע) וכל הציניות המגעילה בנושאים והריבים הפנימיים האלו. זה פשוט מגעיל. באמת.

הפורום ככה כבר שנתיים אם לא שמת לב,נראה לי קצת מאוחר עכשיו להערות האלה למרות שהתוכן שלהם נכון מאוד והלוואי שיהיה סינון מינימלי והבדלה בין ביקורת לגיטימית לבין שטויות כמו שפייר כתב.כי מביא לי עצבים לקרוא את ההודעות הסרקסטיות האלה שמראות כמה הקהל שלנו זבל שהוא מנסה לחפש בקטנות איפה הצוות המקצועי לא בסדר.

יאללה שחררו משטויות,יש לנו דרך ארוכה העונה ואנחנו רק בתחילתה ונמאס,נמאס ועוד פעם נמאס להתעסק בדברים התפלים האלה שמכניסים את המערכת לטירוף כל פעם מחדש.

תהיו אוהדים לשם שינוי.

עד מתי אוהדים כמוך???

עד שנראה כדורגל.

אני מבטיח לך, ברגע שאני יראה התחלה של יד מכוונת, של טביעת אצבע של מאמן, של קבוצה מאומנת, אני ישתוק בלי שום קשר לתוצאות שיבואו (קרה קורה ויקרה שמאמנים עשו הכל נכון והתוצאות לא הגיעו, אבל לא זה המצב).

נמני התחיל את השנה השלישית שלו במכבי, ועוד לא מצאתי סיבה מקצועית אחת מה יש בו שאין בכל מאמן אחר, מעבר לשם.

ואתה חייב לעשות את ההפרדה בין הביקורת, קשה ונכונה ככל שתהיה, לבין תמיכה בקבוצה.

לא שרקתי ולא אשרוק בוז לשחקנים, כנ"ל למאמן, זה לא סותר את דעתי שנמני עד עכשיו הוא כישלון ענק במכבי.

אני לא רוצה שתשתוק.תביע ביקורת ראויה כמו שאוהד מכבי צריך להביע ולא ביקורת עוקצנית וחסרת תועלת ששמה לך רגל בתור אוהד מכבי ומבזה את המועדון שלך.

ולהזכירך אתה כולה 2.5 נקודות נטו מהמקום הראשון משמע,ניצחון ואתה ראשון אז תפסיק להיסחף אחרי התקשורת האדומה שרק מחכה לכל נפילה שלנו,מכניסה את הקהל הצהוב לסחרור וקח דברים בפרופורציה נכונה.

שבת שלום.

אני לא רוצה שתשתוק.תביע ביקורת ראויה כמו שאוהד מכבי צריך להביע ולא ביקורת עוקצנית וחסרת תועלת ששמה לך רגל בתור אוהד מכבי ומבזה את המועדון שלך.

ולהזכירך אתה כולה 2.5 נקודות נטו מהמקום הראשון משמע,ניצחון ואתה ראשון אז תפסיק להיסחף אחרי התקשורת האדומה שרק מחכה לכל נפילה שלנו,מכניסה את הקהל הצהוב לסחרור וקח דברים בפרופורציה נכונה.

שבת שלום.

הליגה במתכונת הנוכחית היא בדיחה, שני הסיבובים הראשונים הם הקדמה לליגה האמיתית שהיא הפלייאוף.

לכן התוצאות כרגע הן לא העיקר, ממש לא, מה שחשוב זו הדרך, כי הדרך תבוא לידי ביטוי בפלייאוף שם אתה תשחק נגד היריבות שלך לאליפות.

לא מעניין אותי שהפסדנו לק"ש ועכו כמו שמעניין אותי שנראנו כמו אוסף של שחקנים, ואנחנו אוסף מתחילת העונה גם בנצחונות.

ברגע שיווצר תלכיד נקח אליפות, התלכיד שלנו מורכב משחקנים טובים בהרבה מהתלכיד של הפועל.

ותלכיד לא בונים מהרכבים הזויים שמתחלפים כל שבוע, או ממשחק התקפה שבנוי אך ורק על יכולת אישית ללא שום תנועה או הנעת כדור מסודרת.

כרגע, אנחנו בנויים רק על יכולת והברקות אישיות, ומשיגים תוצאות למרות הטעויות האינסופיות של הצוות המקצועי.

גם האוהדים הכי גדולים של נמני לא יוכלו להמשיך לעצום עיניים אם לא יהיה שיפור דרסטי בתקופה הקרובה.

והשיפור צריך להגיע לא בתוצאות, אלא בחיבור האוסף לקבוצה מאומנת עם הרכב שיטה והיררכיה.

הקהל לא טיפש, הוא רואה שמכבי לא מאומנת ולא השתפרה מילימטר מתחילת העונה כקבוצה, אם הקבוצה היתה משחקת טוב נגד ק"ש ועכו היית שומע תגובות אחרות.

שבת שלום.

נמני התחיל את השנה השלישית שלו במכבי, ועוד לא מצאתי סיבה מקצועית אחת מה יש בו שאין בכל מאמן אחר, מעבר לשם.

אל תשאל את עצמך מה יש בו שאין מאמן אחר.

תשאל מה יש במאמן אחר שאין בו.

לא מכיר הרבה כאלה שפנויים כרגע.

כולם רוצים פתרון מהיום להיום ולא מסתכלים על מחר.