Jump to content

וואצ'ר פסיכומטרי

Recommended Posts

IQ,לחמן ונראה לי גם אנקורי.

אני גם קיבלתי וואצ'ר מהצבא ועשיתי בלחמן לא חושב שהם בינוניים..אני יצאתי מרוצה מהקורס..

פשוט תתקשר לאחת מהחברות האלה והם כבר ירדפו אחרייך

בהצלחה

גם אני קיבלתי וואצ'ר ואני עושה בלחמן ... סך הכל אני מרוצה שם אחלה מדריכים וכיתה של 25 אנשים.

כמו שדרור אסולין אמר לך תתקשר לאחת החברות והם באמת ירדפו אחריך

פה לא האמנתי שאני אדבר איתך על זה (:

מבחינת מועד - מועד דצמבר המבחן עוד פחות משבועיים, מועד פברואר גם ספק אם תספיק.

אני הולך למועד אפריל, מתחיל ללמוד כנראה באמצע ינואר ככה.

תבדוק לפני כן באתרי האוניברסיטאות כמה ציון פסיכו' אתה צריך בשביל להתקבל (זה משוער כמובן) בהתאם לבגרות שלך. לי למשל יצא שאני צריך מעל 670 כדי להתקבל באוניברסיטה העברית. סתם כדי לקבל פרופורציה על מידת ההשקעה שתצטרך ועל הרף שאתה שואף אליו. למרות שאתה מכביסט, אתה בטח שואף ל-800.

לפחות לפינאלה של העונה אני אהיה כבר אחרי זה (:

תלוי עד כמה חשוב לך להוציא גבוה.

תבדוק מה ואיפה אתה רוצה ללמוד, כמה בערך אתה צריך, אם זה יחסית גבוה - כדאי שתשקיע עוד קצת כסף ותלמד ביואל גבע. אל תאמין למי שאומר לך שאין הבדל. אין לו מושג.

אם לא כזה קריטי לך הציון, או שאתה צריך ציון סביר, אז לך על הוואצ'ר. לידע כללי, יואל גבע למשוחררים עולה משהו כמו 6 אלף, אבל אם לא בא לך לגשת שוב, תעשה שם כבר בפעם הראשונה.

תבדוק מה ואיפה אתה רוצה ללמוד, כמה בערך אתה צריך, אם זה יחסית גבוה - כדאי שתשקיע עוד קצת כסף ותלמד ביואל גבע. אל תאמין למי שאומר לך שאין הבדל. אין לו מושג.

אם לא כזה קריטי לך הציון, או שאתה צריך ציון סביר, אז לך על הוואצ'ר. לידע כללי, יואל גבע למשוחררים עולה משהו כמו 6 אלף, אבל אם לא בא לך לגשת שוב, תעשה שם כבר בפעם הראשונה.

אם לא הייתי מכיר אותך הייתי בטוח שאבא שלי כותב מהיוזר הזה...

בדיוק מה שדיברנו בבית ובגלל זה אני ארשם השבוע ליואל גבע.

אתה חייב לי 6686 ש"ח.

לא עשיתי פסיכומטרי, אבל מסקר שוק שעשיתי בזמנו אחרי השחרור - יואל גבע היו הכי רציניים וטובים... אם השקעת הרבה כסף, תשקיע עד הסוף...

בלי קשר בלחמן/אנקורי וכו' אפשר להוציא ציון טוב, תכלס הכי חשוב שיש תחת ללמוד אחרת לא משנה איפה תלמד....

לפני שאתם זורקים דברים לאוויר, תעשו סקר שוק רציני באמת.

www.student.org.il

גילוי נאות- אני עובד שם.

אבל את ההודעה אני כותב בתור אחד שלמד שם. הטובים ביותר, ההוגנים ביותר. קשה שלא להתאהב במקום.

שמע, הייתי בקורס מורים של יואל גבע אבל אני לא עובד שם היום, וגם אם כן, לא באמת יש לי אינטרס. הם פשוט הכי מקצועיים בשוק.

מכיר גם את סטודנט, אחלה מחירים, מורים סבבה, האלטרנטיבה הכי טובה ליואל גבע. ועדיין, אם אתה יודע איך מתנהלת העבודה ביואל גבע (ברזולוציות של כתיבת כל שאלה, בעבודה על הדברים הקטנים), זה המקום הכי טוב בארץ.

נכון לכרגע אין סניף לסטודנט בקיבוץ נען. אבל בכלליות- כל הסניפים שומרים על אותה רמה.

אבנר- בקשר לשאלות והחומרים הלימודיים, יכול להיות שאתה צודק. אני לא באמת יודע. השאלות בסטודנט לא נופלות מרמת הבחינה הפסיכומטרית עצמה ולפעמים גם מעבר.

יואל גבע דוחפים מספר תלמידים לכיתה כאילו אין מחר, ואי אפשר להתווכח עם זה.

טווח שנע בין 30 ל55 תלמידים בכיתה זה טירוף, אי אפשר ללמוד או ללמד ככה..

זה בדיוק העניין, שזה לא הקושי של השאלות.

בקידום, למשל, כותבים לא מעט שאלות קשות ברמה מטורפת, אבל זה מפספס את הנקודה. אני אומר לך באחריות, בכל שאלה של יואל גבע בספר שפותרים בכיתה, בכל שאלה מתוך האלפי שאלות בספרי השיעורי בית, ובכל שאלה בסימולציות שלהם - יש מטרה, יש איזה משהו שאתה אמור לקחת מזה.

לכתוב שאלות קשות זה לא דבר רע, אבל ברוב המכונים הן סתם קשות ולא יעשו את התלמיד טוב יותר.

קח דוגמה, קמתוך 5 הסימולציות של יואל גבע, השלישית מאוד קשה. לא כי השאלות זה משהו שלא ראית, אלא כי יש פרקים 1 ו-8 כמותי, ובין 2 ל-7 זה רק עברית ואנגלית. 6 פרקים רצופים שאתה קורא. כדי שתדע שיש תסריט כזה.

זו דרך מצויינת לשפר תלמידים בלי לכתוב סתם שאלות קשות בלי טעם.

ושוב. מבחינת פרמטרים שחשובים להצלחה של תלמיד בקורס, איכות השאלה היא בסדר עדיפות מאוד נמוך.

הראשון לדעתי זה המורה. פה כמו שאמרנו אין וויכוח. אבל בשני, שזה גודל כיתה, יואל נופלים ובגדול.

מה רלוונטי גודל הכיתה אם המורה מגיע חצי שעה לפני כל שיעור כדי לעזור לתלמידים בשיעורי בית, נשאר אחד על אחד אחרי השיעור עם כל מי שצריך, פנוי תמיד לטלפון וזמין במיילים ויושב איתך גם בבית קפה בערב אם אתה צריך משהו?

יואל גבע בהחלט מספר אחד בלי תחרות.

לא קיים הבנאדם שאחרי שלמד שם יחשוב בכלל להתלונן על כמות התלמידים.

עם מורים ברמה כזאת אין לכיתה המלאה שום חשיבות.

זו לא שלוחה. לחמן וקידום זה אותו מכון, כשבלחמן המורים מתחילים את הקריירה שלהם בתור מורים (מוקצים לקורסי וואוצ'ר ולקורסים שבין יא' ליב'), ולאחר שהם מוכיחים את עצמם הם עוברים לקידום.

אין מה להתווכח לגבי זה שיואל גבע נותנים תוצאות בשטח. הקמפיין שלהם: "תשאל את החברים שלך", אומר בעצם הכל... כל מי שלמד ביואל גבע(ויש הרבה כאלה) ימליץ עליו בחום.

אבל עדיין, אני בסופו של דבר הלכתי לסטודנט, שילמתי חצי ממה שהייתי משלם ביואל גבע, הייתי בכתה יותר קטנה, ואני מרגיש שקיבלתי את כל הכלים שאני צריך להצליח בפסיכו.

עניין הכיתות זה סובייקטיבי, יש כאלה שזה מפריע להם ללמוד בכתה גדולה ויש כאלה שלא. אני עדיין חושב שזה די חוצפה של יואל גבע שמנצלים את זה שהם הכי טובים כרגע, מבקשים את המחיר הכי גבוה בשוק, ומנצלים את זה להעמיד את הכיתות עם המספר תלמידים הכי גבוה, ובגלל זה לא הלכתי לשם.

הוואצ'ר היה תקף רק ללחמן. ולשם נרשמתי כרגע.

הם עד כדי כך לא טובים? הבנתי שלוחה של קידום

הם בסדר גמור... אני עושה שמה קורס כרגע ואני לא מאוכזב, אומנם אני לא הייתי במכונים אחרים אבל אני מרוצה מהמדריך ומהכיתה הקטנה.

אין מה להתווכח לגבי זה שיואל גבע נותנים תוצאות בשטח. הקמפיין שלהם: "תשאל את החברים שלך", אומר בעצם הכל... כל מי שלמד ביואל גבע(ויש הרבה כאלה) ימליץ עליו בחום.

אבל עדיין, אני בסופו של דבר הלכתי לסטודנט, שילמתי חצי ממה שהייתי משלם ביואל גבע, הייתי בכתה יותר קטנה, ואני מרגיש שקיבלתי את כל הכלים שאני צריך להצליח בפסיכו.

עניין הכיתות זה סובייקטיבי, יש כאלה שזה מפריע להם ללמוד בכתה גדולה ויש כאלה שלא. אני עדיין חושב שזה די חוצפה של יואל גבע שמנצלים את זה שהם הכי טובים כרגע, מבקשים את המחיר הכי גבוה בשוק, ומנצלים את זה להעמיד את הכיתות עם המספר תלמידים הכי גבוה, ובגלל זה לא הלכתי לשם.

יואל גבע אוברייטד בטירוף, סטודנט (חבר שלי היה שם וממליץ) וקידום (אני הייתי, ואפילו לא פתחתי ספר פעם אחת בבית והצאתי ציון גבוה יחסית) נותנים פייט טוב