Jump to content

מסקנות מקצועיות

itanar

Recommended Posts

הדרך ארוכה ובסה"כ מדובר ב1.5 נק', הכי חשוב מהמשחק הזה שיסיקו את המסקנות המקצועיות שרבים מאיתנו כותבים מתחילת העונה.

1. הציוות בוזגלו עטר באגפים כשל (בוזגלו עם עונה חלשה מאוד עד כה ועטר אפקטיבי ברחבה בלבד).

2. כל הניסיונות להעדיף את הבייביס של נימני באמצע (גיז'רמו וייני) על פני אלברמן כשלו, האמצע זה המקום הכי חשוב במשחק הכדורגל, צריך שם עוצמה.

3. השינוי עם סאבו כשל צריך לחזור לרביעייה הרגילה עם דור בימין וסאבו וניבאלדו באמצע.

4. מה שנאמר בפורום כבר רבות, מדו צריך לשחק מקדימה ולא כקשר אחורי, אפילו שישחק כשחקן אגף, הוא יתרום הרבה יותר מבוזגלו ועטר בעמדה זו. מבחינתי לא פלא שהוא התחיל לרדת אחורה ברגע שדור\אלברמן ירדו לספסל ושחקנים כושלים מהעונות האחרונות נוסו כקשרים באמצע.

5. יתכן בכלל שצריך לעבור ל4-4-2. השחקנים שלנו בנויים יותר לשיטה זו. מדו וראנגלוב בצדדים, עטר וקולאוטי במרכז יאפשר גם שינויי תפקוד תוך כדי משחק, כשסידיבה ואלברמן מחזיקים מאחור.

לא החומר שחקנים והמערך הוא הבעיה של מכבי.

קצת אבסורד שאומרים שלוקח זמן לקבוצה חדשה להתחבר ותוך כדי תוקעים לה מקלות בגלגלים ע"י שינויים תכופים בכל משחק

נראה שההתלהבות מהסגל העמוק עוד לא פגה אצל הצוות המקצועי ויש להם עדיין דחף לשלוף משהו חדש בכל שבוע

מה אפקטיבי ברחבה בעטר? הוא פשוט גרוע. הוא לא מסוגל להעביר פס אחד טוב, הוא מאבד כדורים יותר מבוזגלו

פשוט על הפנים, אני לא סובל אותו

זה קצת בעיתי כי מדו מחייב 2 שחקני אגף ואז הוא בעצם מתחת לחלוץ - כי בתור קשר אחורי שלישי הוא כמעט ולא עושה כלום, ובאגף הוא לא יכול לשחק כי איך שלמה שרף אומר? "הוא הולך לאט או הולך מהר". אז או להוציא אותו מההרכב, או להמשיך עם בוזגלו ועטר בכנפיים.

לדעתי ככה.

מלול חייב לשחק בימין. ראינו היום שסטרול פשוט לא בלם מספיק טוב מה שמשאיר לנו את האופציה של ניבאלו את פאביצ'ביץ' באמצע.

סידיבה מבחינתי הוא שחקן בנקר. גם היום הוא היה היחיד שעוד היה בסדר. כשהוא בחוץ כל המשחק של מכבי מבולגן.

ישראלביץ' פשוט לא לרמות האלה. מקריב המון מעצמו לא נותן יותר מזה. אלברמן חייב לפתוח על חשבונו.

מדוניאנין צריך לשלם את המחיר לרדת לספסל.

את עטר הייתי שם מאחורי החלוצים (גם הוא לדעתי חייב לשחק יותר תכליתי ולהפסיק עם המשחק המוגזם עם הכדור).

בוזגלו בצד אחד ומהצד השני הייתי משאיר את רנגלוב (למרות שהוא באמת לא מבריק יותר מדי אפילו אבידור נראה בתור אופציה טובה. לא לשכוח שיש גם את כחלון על הספסל.).

ובשפיץ נותן קרדיט לקולאוטי כי כדורגל הוא יודע והוא יחזור לעצמו רק אם הוא יקבל קרדיט.

עצוב שעם כאלה שחקנים מכבי נראת ככה

זה קצת בעיתי כי מדו מחייב 2 שחקני אגף ואז הוא בעצם מתחת לחלוץ - כי בתור קשר אחורי שלישי הוא כמעט ולא עושה כלום, ובאגף הוא לא יכול לשחק כי איך שלמה שרף אומר? "הוא הולך לאט או הולך מהר". אז או להוציא אותו מההרכב, או להמשיך עם בוזגלו ועטר בכנפיים.

בהולנד ובספרד הוא שיחק כקשר שמאלי אז שיפסיקו לקשקש. בוזגלו 3 שנים במכבי, אני לא זוכר אותו עובר שחקן באחד על אחד או נותן קרוס נורמלי, עטר לא יודע להרים.

הציוות של שניהם כשחקני אגף כשל ואנו רואים זאת שבוע אחר שבוע.

מדו באגף גם ירוץ יותר, הדריבל שלו והטכניקה יבואו לידי ביטוי ליד הרחבה.

לחזור לרביעיית ההגנה זה ברור, לדעתי קלמי בימין עדיף על כל אחד אחר.

הבעייה שלנו היא באגפים, ועם כל הרכש ונסיונות האלתור, לא שמנו לב שאשכרה אין לנו שחקני אגף.

ה-2 היחידים שאני יכול לחשוב עליהם כעל שחקני אגף הם מאור ותמיר, כשלגבי מאור אני אפילו לא בטוח, כי הוא יותר בא לידי ביטוי באמצע.

שורה תחתונה, מדו בטח שלא מתאים לאגף, אבידור ועטר נכשלים שם - הייתי עולה עם מאור בימין ותמיר בשמאל, ומחליף אגפים ביניהם במהלך המשחק.

מאחורה סידיבה מספיק טוב אבל חייבים קשר שידחוף קדימה וייצור מצבים. אפשר לשים את מדו שם, אבל יש לו נטייה לחזור יותר מדי למטה. אם יש לצוות המקצועי ביצים, אפשר לנסות את דור שם. קשר מרכזי - התקפי. אבל זה אשכרה אומר שהמפתחות לקבוצה ברגליים של הילד הזה, וזה לא קל.

חלוצים הייתי עולה עם ראנגלוב ועטר (שישחרר כדור כבר!), אבל אשכרה חלוצים. לא באגפים ושטויות. וחלוץ מחליף יובל ולא קולאוטי!

לדעתי זה הרכב שיכול לרוץ, ובמצב שהמשחק נתקע - יש שחקנים מהספסל שיכולים לשנות אותו. אני בטוח שאם מדוניאנין עולה דקה 60 כשההגנה היריבה עייפה, הוא יהיה יעיל בטירוף. כנל יובל, ג'זרמו, אלברמן, ורוברטו.

והכי חשוב, הייתי נותן הוראה מפורשת, שחייבים לשחק על הקרקע.

מה אפקטיבי ברחבה בעטר? הוא פשוט גרוע. הוא לא מסוגל להעביר פס אחד טוב, הוא מאבד כדורים יותר מבוזגלו

פשוט על הפנים, אני לא סובל אותו

העובדות מדברות.

גם אני לפרקים אכלתי עליו עצביים אבל יש עובדות.

הוא מייצר ומנצל מצבים שאף חלוץ שיש לך בסגל לא עושה.

דבר ראשון הייתי עושה קצת סדר בחדר הלבשה.

לא הייתי מביא אף שחקן חדש, והייתי מקצר את הסגל בשחקן או שנים.

בתחילת השנה, כשמכבי הביאו את קולאוטי, עטר ויצחקי אמרתי שמכבי במובן מסויים קנתה שחקנים כדי שלא ילכו לקבוצות אחרות, במובן מסויים זה פעל.

הפועל הסתפקו בטוטו וסהר במקום באולי יצחקי ועטר או איזה ציוות כזה.

חסר לי מאוד טביעת אצבע של מאמן על הקבוצה הזאת, יש יותר מדי שינוים בסגל שיש בו יותר מדי אגו.

אני חושב שיש בעיה בצוות המקצועי אבל בכל זאת:

לדעתי סבן, פאביצ'ביץ', ניבאלדו וזיו בהגנה, סידיבה לבד מאחורה כי מספיק אחד, מדוניאנין מתחת לחלוץ, כחלון ומלול בצדדים וחלוצים (ברחבה, כן?) עטר וקולאוטי.

הבעיה במכבי היא לא בשחקנים

לא יכול להיות שקבוצה שיחקה 5 משחקים ומנצחת ואז מגיע דרבי ומשנים הרכב ומפסידים

אח"כ עושים עוד שינוי נגד ר"ג ומנצחים אבל זה לא מספיק טוב אז משנים שוב נגד חיפה ואז יוצא תיקו

השפלה? אז משנים שוב הרכב נגד אשקלון ומנצחים ואז משנים שוב הרכב נגד עכו

הקבוצה לא יציבה מאז הדרבי

אי אפשר להרוג שחקן כמו קולאוטי בגלל שהוא התעצבן שהוא היה לא טוב

אי אפשר לנפות את מדוניאנין מההרכב בגלל שלא ניצחנו בדרבי והוא שיחק בתפקיד שלא שלו

אי אפשר לא לתת לתמיר כחלון לשחק לפחות בגביע הטוטו כי אם הוא טוב נגד פריז סאן ז'רמן הוא יכול לשחק בגביע הטוטו

השינוי היחידי שצריך להיות במכבי נכון להיום זה בצוות המקצועי

היתה לנו אחלה הזדמנות לברוח מהליגה עם הפתיחה הגרועה של הפועל וחיפה הלא יציבה

ובמקום זה אנחנו רצים איתם ראש בראש

צריך להשאיר את יוסי מזרחי עם עוזר מאמן וזהו

זמן כבר אין כי אם לא יהיה שינוי עכשיו לא נגיע לשום מקום

אח שלי, ראבק, כבר להגיד לאבי ללכת הביתה?

חכה לפחות לסוף העונה לפני שאתה מעיף אותו!

כולה עברנו 10 מחזורים וכבר אתה קובע שאבי נכשל??

תנו צ'אנס ינעל דינק

אם זה היה 10 מחזורים הייתי יושב וסותם תפה שלי

זה כבר 3 שנים אם לא יותר שהוא מנהל תביזיון הזה

תשאל אותו איך מכינים קבוצה לדרבי

ואגב עד סוף העונה יהיה כבר מאוחר מידי

אני אומר לך בוודאות במצב הזה , אין שום סיכוי שתיהיה לנו אליפות

וכל עוד יש לך את הכלים , תשאף לקחת אליפות גם השנה.

הקישור האחורי הוא הדבר הכי חשוב במגרש, צריך לעלות עם אלברמן וסידיבה ביחד באמצע בקו אחד.

כבר מזמן אמרתי שכל המערך הזה לא עובד ולא יעבוד... אנחנו עוד לא ברצלונה.

2 קיצוניים אמיתיים אתה צריך כי הם מרווחים את המשחק, מה שהמגינים שלנו לא מסוגלים לעשות.

בקיצור בעיית מאמן שלא מסוגל להודות בטעות ולשנות מערך. שחקנים יותר טובים ממה שיש היום לא יכולים להיות.

כלל ראשון לא לשנות לשחקנים תעמדה. זה מתחיל להימאס כבר.

הצוות המקצועי לא הבין את הקטע בסגל עמוק ורחב. זה טוב שיש לך אחד כזה, אבל זה לא אומר שאתה צריך כל משחק להחליף הרכב ולשנות עמדות.

הבלמים צריכים להיות ניבאלדו ופאביצ'ביץ'. זהו. לא צריך ניסיונות של סאבו כמגן ימני וכל מיני שטויות. חלוצים עטר וראנגלוב, וקולאוטי הבן זונה הזה שלא יכנס כמחליף , אבידור עדיף על פניו.

זה לא משנה מי משחק איפה, כי גם אם ניבאלדו יהיה חלוץ, עטר שוער וראנגלוב קשר אחורי, בסוף מה שיקרה זה שניבאלדו ישלח כדור ארוך לראנגלוב.

שמעו לדעתי ההרכב שלדעתי יהיה הכי אפקטיבי ...

---------שטראובר-----------

מלול-ניבאלדו-פאביצביץ'-מלול

-----אלברמן---סידיבה-------

--מדוניאנין-------בוזגלו---

--------עטר----רנגלוב------

לדעתי זה צריך להיות ההרכב כי מבחינה התקפית יש לנו את הכלים הבעיה שהם לא מקבלים כדורים כמו שצריך

שזה אומר שאנחנו צריכים יותר שחקנים בקישור

ושינויים שאפשר לעשות זה - סבן במקרה שמלול לא משחק שם טוב

- ישראלביץ' אני חושב שעדיף להכניס אותו דקה 60 קבוע אבל זה תלוי ביכולת של אלברמן

- רנגלוב יש לי העדפה לרנגלוב למרות שאם קולאוטי יחזור לו הביטחון הוא יפציץ

כלל ראשון לא לשנות לשחקנים תעמדה. זה מתחיל להימאס כבר.

הצוות המקצועי לא הבין את הקטע בסגל עמוק ורחב. זה טוב שיש לך אחד כזה, אבל זה לא אומר שאתה צריך כל משחק להחליף הרכב ולשנות עמדות.

הבלמים צריכים להיות ניבאלדו ופאביצ'ביץ'. זהו. לא צריך ניסיונות של סאבו כמגן ימני וכל מיני שטויות. חלוצים עטר וראנגלוב, וקולאוטי הבן זונה הזה שלא יכנס כמחליף , אבידור עדיף על פניו.

קולאוטי הוא החלוץ היחידי שיש לך (על הדרך נתן היום גם בישול של חלוץ), הוא צריך לשחק עם עוד חלוץ לידו או עם 2 שחקני אגף שבאמת יכינו לו מצבים.

ראיתי איך נראנו במחצית הראשונה עם ראנגלוב כחלוץ ובמשחק מול אשקלון. הבעיה היא גם בראנגלוב וגם בקולאוטי? גם היגאווין לא היה עושה כלום בשיטה הנוכחית עם השחקנים הללו.

הבעיה היא בציוות בוזגלו-עטר באגפים. איך יתכן שיש לך 3 חלוצי ליגה טובים מאוד ואתה משחק רק עם חלוץ אחד?

בוזגלו 10 משחקים בהרכב מתחילת העונה ועומד על שער ובישול עלובים מול הפועל ר"ג.

המשחק של הוא של אבי נימני ומיזרחי.

לא קיבלתם 4 משחקים גולים בליגה, בשביל מה לשנות את המערך ההגנתי!? ראבק אני משתגע

הציוות של סאבו כמגן ימני פשוט לא הלך היום. אין מה לעשות.

היה חייב להמשיך עם מלול כמגן.

הדרך ארוכה ובסה"כ מדובר ב1.5 נק', הכי חשוב מהמשחק הזה שיסיקו את המסקנות המקצועיות שרבים מאיתנו כותבים מתחילת העונה.

1. הציוות בוזגלו עטר באגפים כשל (בוזגלו עם עונה חלשה מאוד עד כה ועטר אפקטיבי ברחבה בלבד).

2. כל הניסיונות להעדיף את הבייביס של נימני באמצע (גיז'רמו וייני) על פני אלברמן כשלו, האמצע זה המקום הכי חשוב במשחק הכדורגל, צריך שם עוצמה.

3. השינוי עם סאבו כשל צריך לחזור לרביעייה הרגילה עם דור בימין וסאבו וניבאלדו באמצע.

4. מה שנאמר בפורום כבר רבות, מדו צריך לשחק מקדימה ולא כקשר אחורי, אפילו שישחק כשחקן אגף, הוא יתרום הרבה יותר מבוזגלו ועטר בעמדה זו. מבחינתי לא פלא שהוא התחיל לרדת אחורה ברגע שדור\אלברמן ירדו לספסל ושחקנים כושלים מהעונות האחרונות נוסו כקשרים באמצע.

5. יתכן בכלל שצריך לעבור ל4-4-2. השחקנים שלנו בנויים יותר לשיטה זו. מדו וראנגלוב בצדדים, עטר וקולאוטי במרכז יאפשר גם שינויי תפקוד תוך כדי משחק, כשסידיבה ואלברמן מחזיקים מאחור.

[/quote

טוב היום הוא שיחק גרוע.. אבל איך אתה יכול לחשוב בכלל לשחק בלי בוזגלו הוא השחקן הכי טוב שלנו השנה בוודאות!

מכבי צריכה לשחק 4 4 2 כשסבו וניבלדו בלמים זיו ומלול מגנים אלברמן וסידבה קשרים אחוריים בוזגלו ומדו בצדדים ורנגלוב\קולווטי ועטר בחוד!

שמעו לדעתי ההרכב שלדעתי יהיה הכי אפקטיבי ...

---------שטראובר-----------

מלול-ניבאלדו-פאביצביץ'-מלול

-----אלברמן---סידיבה-------

--מדוניאנין-------בוזגלו---

--------עטר----רנגלוב------

לדעתי זה צריך להיות ההרכב כי מבחינה התקפית יש לנו את הכלים הבעיה שהם לא מקבלים כדורים כמו שצריך

שזה אומר שאנחנו צריכים יותר שחקנים בקישור

ושינויים שאפשר לעשות זה - סבן במקרה שמלול לא משחק שם טוב

- ישראלביץ' אני חושב שעדיף להכניס אותו דקה 60 קבוע אבל זה תלוי ביכולת של אלברמן

- רנגלוב יש לי העדפה לרנגלוב למרות שאם קולאוטי יחזור לו הביטחון הוא יפציץ

שמע אני גם רוצה שמלול ישחק אבל לא צריך להגזים :g:

ודי להגיד " הצוות המקצועי "

אתם יכולים להגיד אבי נמני .. לא יעשו לכם כלום.

מקסימום יסתמו לכם תפה עם מחיקת תגובה

או שיסתמו לכם את הפה עם איזה השעייה לשבוע.