Jump to content

אנימה או אוברוב זאת שאלה בכלל?

אהבה עיוורת

Recommended Posts

שייע גלזר או רועי דיין?

גדי ברומר או תומר בן יוסף?

נועם שוהם או בירם כיאל?

ההשוואה בין אניימה לאוברוב לא פחות מעליבה משלושת הדוגמאות האחרות שציינתי כאן.

עשיתם מאניימה מינימום גיא סולומון

אניימה שוער גדול, אבל לא מספיק גדול בשביל להתמודד עם אוברוב.

קח דוגמה אחרת, בוזגלו יתן 2 עונות נפלאות, ומיד אחרכך ישוו אותו לאבי נמני, זה נראה לך הגיוני?

אניימה שוער גדול, אבל לא מספיק גדול בשביל להתמודד עם אוברוב.

קח דוגמה אחרת, בוזגלו יתן 2 עונות נפלאות, ומיד אחרכך ישוו אותו לאבי נמני, זה נראה לך הגיוני?

אבל אניימה נתן קצת יותר משתי עונות

אני לא אומר שהוא יותר טוב משורה, אבל הוא ללא ספק מקום שני (בחיים לא ראיתי שוער שמוציא מתפרצות כמוהו)

נחשון סיכם את זה יפה:

אניימה אתלט יותר טוב, שורה שוער יותר טוב

אבל אניימה נתן קצת יותר משתי עונות

אני לא אומר שהוא יותר טוב משורה, אבל הוא ללא ספק מקום שני (בחיים לא ראיתי שוער שמוציא מתפרצות כמוהו)

נחשון סיכם את זה יפה:

אניימה אתלט יותר טוב, שורה שוער יותר טוב

אניימה שוער נפלא אבל לא יציב. בעונה הראשונה בבני יהודה הוא היה מצויין, בעונה השניה פחות. כנ"ל בהפועל.

אגב, זו גם הסיבה שקבוצות אירופאיות לא ממהרות להביא שוערים שחורים - הסיבה היא: חוסר יציבות והשיגעונות שלהם.

אניימה שוער נפלא אבל לא יציב. בעונה הראשונה בבני יהודה הוא היה מצויין, בעונה השניה פחות. כנ"ל בהפועל.

אגב, זו גם הסיבה שקבוצות אירופאיות לא ממהרות להביא שוערים שחורים - הסיבה היא: חוסר יציבות והשיגעונות שלהם.

+ אליפות אפריקה

השוואה מיותרת, אובארוב לא רק שעומד על ממוצעים טובים יותר הוא גם עשה אותם בתקופות שהיו מבקיעים הרבה יותר גולים בליגה.

אוברוב :wubyellow3:

אגדה.

אניימה היה מת להיות פקק בנעל של שורה.

דרך אגב זה סרטון חובה לכל אוהד בן פחות מ21

אניימה שוער אדיר, אדיר. ההשוואה שעשו במעריב מאוד מקיפה ובאמת קשה להגיע להחלטה. לאניימה יש אתלטיות, אינסטינקטים מטורפים, שליטה בגובה. שורה היה פחות אתלט, אינסטינקטים פחות טובים, אבל מצד שני היה בעל הבית ברחבה. שליטה מוחלטת בכל הרחבה וכוח הרתעה שלא ראיתי מאף שוער.

אני משוחד, אבל אני חושב ששורה עדיף עליו.

עוד פרמטר שאסור לשכוח- שורה הגיע לכאן בגיל 31 ושיחק שבע שנים עד גיל 38. אניימה הגיע לכאן בגיל 23. צעיר בכמה שנים. יש לזה חשיבות מכרעת. אנחנו ראינו את שורה בשלהי הקריירה, ואניימה בשיא הקריירה.

לגבי חוסר יציבות וכאלה- אתם מדברים כאילו שורה היה נועל את השער כל משחק. היו לו משחקים חרבנה, היו לו גולים שטותיים בטירוף. לכל שוער יש אי יציבות אין מה לעשות.

אניימה שוער אדיר, אדיר. ההשוואה שעשו במעריב מאוד מקיפה ובאמת קשה להגיע להחלטה. לאניימה יש אתלטיות, אינסטינקטים מטורפים, שליטה בגובה. שורה היה פחות אתלט, אינסטינקטים פחות טובים, אבל מצד שני היה בעל הבית ברחבה. שליטה מוחלטת בכל הרחבה וכוח הרתעה שלא ראיתי מאף שוער.

אמרת שאניימה אתלט ובעל אינסטינקטים ושורה היה בעל הבית ברחבה, אני שואל מה זה החרטא הזאת? מה זה "בעל הבית ברחבה" מה זה השטות הזאת? מה זה אומר בדיוק?

וחוץ מזה לשורה היו אינסטיקסים פי מאה יותר טובים, והוא היה מגיב לכדורים בצורה חדה ומפחידה.

ונראה לי הוא השוער היחיד בארץ שחלוצים היו מפחדים שישלחו אותם לאחד על אחד איתו עם היציאות שלו...

קרא את השורה האחרונה שלך ותבין למה התכוונתי. שורה שלט בכל פינה ברחבה. לא פחד לצאת כמו מלך לכדורים כמעט על ה16. כדורי גובה הוא לקח את הכדור- או לבד או עם הראש של השחקן.

לגבי אינסטינקטים? אני מסופק אם אפשר להיות בעל אינסטינקטים יותר טובים משל אניימה. גם אם קוראים לך שורה אובארוב ואפילו אם קוראים לך קסיאס. הבנאדם פנתר ומסוגל לקחת כדור גם אם יש לו חצי שנייה להבין לאן הוא הולך. אל תתביישו להגיד את האמת.

דרך אגב אינסטינקטים מצויינים יש גם לשטראובר.

אוברוב :wubyellow3:

הגעגוע קשה !

להשוות ביניהם זה פשע..

1:50 אותו משחק ארור בקרית אליעזר, לא ברור איך שורה לא הרג את אלון חלפון שם

אני משוחד, אבל אני חושב ששורה עדיף עליו.

עוד פרמטר שאסור לשכוח- שורה הגיע לכאן בגיל 31 ושיחק שבע שנים עד גיל 38. אניימה הגיע לכאן בגיל 23. צעיר בכמה שנים. יש לזה חשיבות מכרעת. אנחנו ראינו את שורה בשלהי הקריירה, ואניימה בשיא הקריירה.

לגבי חוסר יציבות וכאלה- אתם מדברים כאילו שורה היה נועל את השער כל משחק. היו לו משחקים חרבנה, היו לו גולים שטותיים בטירוף. לכל שוער יש אי יציבות אין מה לעשות.

כשאתה מסתכל על כמעט עשור, ברור שלכל שוער יש את הפאדיחות שלו, שורה עשה אותן בעיקר בהתחלה כשהוא לא ידע את השפה וכו'

אחרי זה? הוא היה קצת יותר משוער, הוא היה הלב של הקבוצה, אין שחקן שלא קיבל נעל לראש או בעיטה

אם שליש מהקבוצה שלך תשחק כדורגל כמו שהוא שיחק, היינו לוקחים 25 אליפויות רצוף